Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Pilsētas ielās aizvadīts Ventspils maratons

Pilsētas ielās aizvadīts Ventspils maratons
19.09.2023

Jau 12.reizi Ventspilī pie koncertzāles “Latvija” aizvadīts Ventspils maratons, kurā piedalījās 1000 dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm. Sacensību centrālā norises vieta ar starta un finiša zonu jau otru gadu bija pie koncertzāles “Latvija” un lielajām strūklakām, ar noslēdzošajiem 150 finiša metriem Lielajā laukumā.

Dalībnieki startēja maratona jeb 42,2 km, pusmaratona jeb 21,1 km, 10,6 km, maratona stafetes skrējienā, 5 km, savukārt nūjotājiem bija iespējams veikt 10,6 km distanci. Pasākuma jaunākie dalībnieki startēja Bērnu skrējienos.

Prestižākajā Maratona distancē vīriešiem par uzvarētājiem kļuva Renārs Roze (Ogres novads), kurš distanci veica 2 stundās 26 minūtēs un 46 sekundēs, otrajā vietā Kristaps Bērziņš (Kuldīga) 2 stundas 29 minūtes 50 sekundes, bet trešais Kristaps Kaimiņš (Ogres novads) 2 stundas 44 minūtes un 43 sekundes.

Sievietēm uzvarēja Zanda Malančuka (Jūrmala) 3 stundas 10 minūtes un 35 sekundes, otrajā vietā Diāna Stolniece – Permanicka (Salaspils) 3 stundas 18 minūtes un 48 sekundes, bet trešā Kristīne Slikšāne (Olaine) 3 stundas 28 minūtes un 37 sekundes.

Sacensību rezultātus skatīt ŠEIT.

Finišā katrs dalībnieks saņēma maisiņu ar veselīgiem pārsteigumiem, bija iespēja cienāties ar spēcinošu zupu, bija Veselības aleja ar masieriem un fizioterapeitiem, atrakcijas bērniem, muzikālā programma, apbalvošana un daudz kas cits. Bija iespējams piedalīties izlozē ar daudzām vērtīgām balvām. Sacensību trasē bija izvietoti vairāki atbalsta punkti.

Līdzjutējus un sacensību dalībniekus priecēja grupas “Bukte” un “Otra puse”

Ventspils Maratons norisinājās pateicoties Ventspils valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējumam, bet Bērnu skrējiens tika organizēts Eiropas Savienības projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/103 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

Paldies sacensību organizatoriem par šiem skriešanas svētkiem.

Uz tikšanos 2024.gadā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Rojas pusmaratona festivals 2024