Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Rīgas Sporta naktī daudzveidīga programma un plašs piedāvājums

Rīgas Sporta naktī daudzveidīga programma un plašs piedāvājums
03.09.2019

31.augustā pozitīvā noskaņojumā aizvadīta Rīgas Sporta nakts. Esplanādē lieli un mazi rīdzinieki un pilsētas viesi varēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, ko piedāvāja gan sporta klubi, gan Latvijas Sporta federācijas.

Ar saviem sporta veidiem iepazīstināja Latvijas Vieglatlētikas savienība, dodot bērniem iespēju izmēģināt spēkus tāllēkšanā, barjerskriešanā un šķēpa mešanā, Latvijas Airēšanas federācija ļāva testēt airēšanas simulatorus. Latvijas Tang Soo Doo federācija, Latvijas Kikboksa federācija, Latvijas Pauerliftinga federācija, Latvijas Triatlona federācija un Latvijas Krosmintona federācija iepazīstināja interesentus ar attiecīgā sporta veida specifiku, inventāru un atbildēja uz interesentu jautājumiem. Bija iespēja vērot ratiņtenisa un sēdvolejbola spēles un izmēģināt citas aktivitātes, ko plašā klāstā piedāvāja sporta organizācijas un to pārstāvji.

Ar muzikāliem un skaistiem priekšnesumiem pasākumu bagātināja grupa “Nedārgi”, mākslas vingrotāji un zumbas dejotājas, kuras iesaistīja arī klātesošos un deva iespēju izkustēties deju ritmos.

Pasākuma vadītājs Jēkabs Nākums intervēja Anatoliju Kreipānu par viņa bagātajām sportiskajām zināšanām un gatavošanos intervijām. Abi kungi kopā intervēja šķēpmetēju Zigismundu Sirmo par viņa plāniem uz Tokijas Olimpiskajām spēlēm; fitnesa treneris Pēteris Rumpis iepazīstināja ar treniņu specifiku, Latvijas Universitātes pārstāvis deva ieskatu sporta programmās, ko piedāvā augstskola.

Dažādus paraugdemonstrējumus rādīja LOV paukošanas sportiste Juta Mālniece un Latvijas Tang Soo Doo pārstāvji. Galda hokeja pārstāvji pie skatuves izaicināja pasākuma vadītāju un uzrīkoja čempionu cīņas. Lielu interesi raisīja Latvijas Alpīnistu savienības kāpšanas siena un Okrafts līdzsvara dēļi, kas ražoti Latvijā.

Paralēli paraugdemonstrējumiem notika sacensības velotriālā un “Global Laser Run City Tour Riga”.

Pasākums bija plaši apmeklēts un kā atzina apmeklētāji -  ļoti noderīgs, jo ļāva iepazīties ar vēl neredzētiem sporta veidiem un uzzināt jaunas lietas par jau zināmajiem. Bērni un vecāki izvēlējās sporta veidus, kurus izmēģināt jaunajā mācību gadā. Apmeklētāji izteica vēlmi šādu pasākumu apmeklēt arī nākošajā gadā.

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, organizēja Biedrība Sporta klubs SportLat.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024