Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Rīgas Tiltu skrējiena apbalvošanas ceremonija norit sirsnīgā atmosfērā

Rīgas Tiltu skrējiena apbalvošanas ceremonija norit sirsnīgā atmosfērā
13.11.2019

12.novembrī, Latvijas svētku noskaņās, Radisson Blu Daugava viesnīcā organizatori pasniedza medaļas un apliecinājumus Rīgas Tiltu skrējiens 2019 dalībniekiem, kas bija veikuši attiecīgi 50 km un 100 km, kā arī mazajiem skrējējiem, kas apzinīgi bija piedalījušies vismaz 8 posmos, skrienot, soļojot vai nūjojot. Katrs mazais skrējējs saņēma arī dāvanu no pasākuma atbalstītāja Litozin – Livol Multi vitamīnus.

 

            Pasākums noritēja sirsnīgā un ģimeniskā atmosfērā, kur katram apbalvojamajam bija iespēja izteikties par skriešanas seriālu. Izskanēja gan pateicības par pasākuma ideju, organizāciju, un iespēju otrdienu vakaros nesēdēt mājās, bet pavadīt laiku aktīvi svaigā gaisā, gan par iespēju satikties ar līdzīgi domājošajiem un kopīgi pavadīt laiku ar ģimeni un darba kolēģiem.

 

Kā atzina pasākuma dalībnieks Kaspars Krēvics “Šis bija lielisks stimuls sākt kustēties un 1.pasākums, par kuru esmu saņēmis medaļu. Nosacījums noskriet 100 km ļāva saņemties un būt aktīvam regulāri. Šī ir motivācija turpināt iesākto un neapstāties!”

 

Skrējienam vienpadsmit otrdienu vakaros Lucavsalā pulcējās pāris simtu aktīva, veselīga dzīves veida piekritēji, lai dotos 10 kilometru garā trasē pār Akmens un Salu tiltiem, izbaudot pilsētas skatu no Daugavas krastmalas, Zaķusalas un Lucavsalas. Seriāla etvaros bija jānoskrien vai jānosoļo 100 kilometri. Arī bērni varēja nopelnīt medaļas, piedaloties vismaz 8 posmos un veicot vismaz 10 km.

 

“Rīgas Tiltu skrējiens 2019” organizēja biedrība „Sporta klubs „SportLat” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

Biedrība Sporta klubs “SportLat”

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji