Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Rīgas triatlons - izaicinājums Latvijas bibliotēkām!

Rīgas triatlons - izaicinājums Latvijas bibliotēkām!
24.07.2018

Iesīkstējis, garlaicīgs un drūms bibliotekārs nav piemērots apzīmējums Gulbenes novada bibliotēkas darbiniekiem. Viņi ir aktīvi savā darbībā un motivēti nestāvēt uz vietas izaugsmē. Tiklīdz redz iespējas kādam kopīgam sportiskam izaicinājumam, tā nešauboties šņorē sporta apavus un pucē kroņus, lai parādītu sevi no labākās puses arī šādi!

Izdzirdot par Rīgas triatlona ietvaros organizēto bibliotēku triatlona kausa izcīņu stafetes distancē, bija skaidrs, ka viņiem ir jāpierāda sev un citiem, ka intelektuālā bagāža iet roku rokā ar nemitīgu garīgu un fizisku kustību. Kā stāsta Gulbenes novada bibliotēkas Sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska "Protams, var atrunāties ar laika, spēka un motivācijas trūkumu, bet daudzreiz ir pierādījies, ka tieši darot rodas gan laiks, gan spēks, gan motivācija."

2017.gadā aizsākās jauna tradīcija, kad Rīgas triatlonā pirmo reizi startēja Latvijas Nacionālās bibliotēkas komanda.  Šogad turpinām tradīciju!

Gulbenes novada bibliotēkas kolektīvs aicina IKVIENU Latvijas bibliotēku pieņemt izaicinājumu un veidot veselīgu savstarpējo konkurenci 12.augustā Rīgas triatlonā.

 

Bibliotekāri arī VAR!

PIESAKIES

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji