Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Rīgas triatlons ikvienam - dalībnieku pieredze

Rīgas triatlons ikvienam - dalībnieku pieredze
20.07.2018

Šogad, 6.reizi 12.augustā norisināsies Rīgas triatlons 2018, kurā piedalīties var ikviens gan individuāli, gan komandā. Pat ja tuvs ir tikai viens no trim sporta veidiem – peldēšana, riteņbraukšana vai skriešana, sarunā draugus un nostartējiet stafetē.

2017.gada Rīgas triatlona stafetes komandas dalībnieks Artūrs Bērziņš dalās iespaidos par dalību pagājušā gada sacensībās “2017. gada Rīgas triatlonā startēju Latvijas Nacionālās bibliotēkas stafetes komandā, kur kopā ar kolēģiem izcīnījām 3. vietu. Triatlona stafete ir lielisks veids, kā izjust triatlona gaisotni un emocijas, ja vēl nav pārliecības par saviem spēkiem pieveikt visus trīs posmus uzreiz. Tāpat tas ir lielisks veids, kā saliedēt kolektīvu un iepazīt savu kolēģu sportiskās puses."

Ja pats proti peldēt, braukt un skriet, izvēlies sev piemērotu distanci un startē individuāli. Kā stāsta pagājušā gada dalībniece Anda Baklāne, dalība Rīgas triatlonā bija jautra. Nevajag baidīties izmēģināt jaunus sporta veidus, pat ja neesi Latvijas čempions. Startējot sacensībās vēl vairāk rodi motivāciju nodarboties ar sportu, jo saproti, ka varēji būt stiprāks, ja būtu vairāk trenējies. Dalība sacensībās dod iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, turklāt pēc sacensībām viss tik labi garšo.

Triatlons sastāv no 3 sporta veidiem – peldēšanas, riteņbraukšanas un skriešanas. To uzsver un ar smaidu atceras arī Ivars Raciņš, kurš, 2017.gadā sacensību dienā ieradās ar vieniem sporta apaviem, kas uzreiz arī bija jāatstāj mix zonā un līdz startam bija pārvietojās basām kājām. Ivars uzskata, ka visu var izdarīt, ja ir vēlēšanās un lepojos, ka viņa pirmais triatlons bija tieši Rīgas triatlons.

Nepaliec mājās, izaicini sevi un piedalies! Kamēr nepamēģināsi, neuzzināsi, cik tas ir forši.

NEPALIKŠU MĀJĀS - PIEDALĪŠOS

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji