Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls – 28.decembrī

Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls – 28.decembrī
09.12.2019

Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls tiek rīkots ar mērķi pievērst bērnu un jauniešu uzmanību ziemas sporta veidiem, kā arī radīt iespēju ģimenēm iesaistīties aktīva dzīvesveida aktivitātēs ziemas sezonas apstākļos.

Šogad, 28.decembrī ar Rīgas domes un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls norisināsies Rīgā, Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 15. Pasākuma darbības laiks 28.12.2019. no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Neatkarīgi no sniega daudzuma, pasākums visus iepazīstina ar ziemas aktivitātēm un dod iespēju gan pieaugušajiem, gan mazajiem dalībniekiem lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

 Mērķis nebūs noskaidrot uzvarētājus, bet gan dot iespēju bērniem un pieaugušajiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega un veselīgs dzīves veids var kļūt par priecīgu un veselīgu ikdienu ikvienam.

            Būs iespēja piedalīties tradicionālo sporta veidu netradicionālu izpildījumu atrakcijās „Kastes hokejs”, „Šļūdonis”, „Miedziņa bobslejs”, „Kosmonauti”, „Kērlings” u.c. aktivitātēs. Tiem, kas būs ieradušies ar savām slēpēm vai izmantos nomas pakalpojumus būs iespēja izmēģināt spēkus „Slēpošanas ātrumposmā” – Izmantojot tikai atgrūšanos ar nūjām, jāveic konkrēta distance ar slēpēm, elektroniski tiek mērīts trasē pavadītais laiks.

Atrakciju starplaikos būs vērojami slēpošanas paraugdemonstrējumi ar iespēju pašam izmēģināt dažādus slēpošanas veidus un biatlona paraugdemonstrējumus olimpiešu vadībā, apgūt jaunas iemaņas. Būs arī slidošanas un hokeja metienu paraugdemonstrējumi, kā arī deju grupas priekšnesumi. Silta tēja, diplomi un pārsteigumi dalībniekiem.

Uz tikšanos 28.decembrī Uzvaras parkā!

 

Sporta klubs “SportLat”

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Rojas pusmaratona festivals 2024