Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls notiks

Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls notiks
27.12.2019

Neskatoties uz ne tik ziemīgajiem laika apstākļiem, rīt, 28.decembrī, Rīgas Ziemas sporta un aktivitāšu festivāls notiks! No plkst. 11.00-16.00 gaidīsim jūs visus Uzvaras parka slēpošanas trasē, kur jūs gaida sportiskas aktivitātes visai ģimenei!

Neatkarīgi no sniega daudzuma, pasākums visus iepazīstina ar ziemas aktivitātēm un dod iespēju gan pieaugušajiem, gan mazajiem dalībniekiem lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, lai radītu iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

 Mērķis nebūs noskaidrot uzvarētājus, bet gan dot iespēju bērniem un pieaugušajiem pārliecināties, ka aktivitātes svaigā gaisā un veselīgs dzīves veids var kļūt par priecīgu un veselīgu ikdienu ikvienam.

            Būs iespēja piedalīties tradicionālo sporta veidu netradicionālu izpildījumu atrakcijās „Kastes hokejs”, „Šļūdonis”, „Miedziņa bobslejs”, „Kosmonauti”, „Kērlings” u.c. aktivitātēs. Tiem, kas būs ieradušies ar savām slēpēm vai izmantos nomas pakalpojumus būs iespēja izmēģināt spēkus „Slēpošanas ātrumposmā” – Izmantojot tikai atgrūšanos ar nūjām, jāveic konkrēta distance ar slēpēm, elektroniski tiek mērīts trasē pavadītais laiks.

 Silta tēja, diplomi un pārsteigumi dalībniekiem.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Madonas tautas slēpojums 2024

Madonas tautas slēpojums 2024

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Madonas tautas slēpojums 2024