Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Sestdien, 22. jūnijā, Vecates pagastā tiks dots starts MTB velobraucienam Apkārt Burtnieku ezeram

Sestdien, 22. jūnijā, Vecates pagastā tiks dots starts MTB velobraucienam Apkārt Burtnieku ezeram
17.06.2019

Sestdien, 22. jūnijā, Vecates pagastā tiks dots starts MTB velobraucienam Burtnieku novada kauss 2019 “Apkārt Burtnieku ezeram”. Velobraucienam piešķirta Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) 1. kategorija, taču sacensības ir piemērotas ne tikai profesionāliem riteņbraucējiem un sportistiem, bet arī jebkuram sporta entuziastam, riteņbraukšanas fanam un piedzīvojumu meklētajam.

Dalībniekiem starts tiks dots trīs distancēs. Tradicionālajā maršrutā apkārt Burtnieka ezeram (47 km), kurā dalībniekiem būs iespēja sacensties dažādās vecuma grupās. Mazie čempioni varēs sacensties bērnu distancēs (300m – 800m), kā arī Retro velobrauciens 9 km garumā.

Retro braucienā tiek aicināti piedalīties velomīļi, kuri grib izbaudīt īpašu riteņbraucēju svētku atmosfēru un nevēlas sacensties. Mudinām saposties retro tērpos, kā arī izrādīt braucienam atbilstošus velosipēdus.

Velobrauciens ir nozīmīgs Burtnieku novada sporta notikums, kurš ik gadu pulcina vairākus simtus dalībnieku. Trase lielākoties ved cauri Burtnieka ezera krasta mežiem, tā neizceļas ar stāviem kāpumiem, taču ir interesanta, pateicoties daudzveidīgajām ainavām, ūdens šķēršļiem, lauku ceļiem, gleznainām ainavām un lielai dabas objektu daudzveidībai.  

Sacensību programma:

No plkst. 9.30 dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate un iesildīšanās;

plkst. 11.00 Retro velobrauciena starts;

plkst. 11.05 – 12.00 Starts bērnu distancēm;

plkst. 12.10 Komandu pārstāvju sapulce;

plkst. 12.30 starts 47km distancei;

plkst. ~15.00 apbalvošana

Sacensību organizatori būs parūpējušies gan par līdzjutēju, gan par visu dalībnieku labsajūtu pēc pievarētajiem kilometriem. Pārrunāt piedzīvoto un atgūt spēkus varēs, mielojoties ar tradicionālo zupu. Uz vietas darbosies arī veloserviss.

Iepazīsties ar NOLIKUMU un  PIESAKIES  SACENSĪBĀM! Dalību pieteikt varēs arī uz vietas sacensību dienā. Jāatzīmē, ka dalības maksa līdz 21.jūnijam ir mazāka nekā sacensību dienā.

Sacensības organizē Burtnieku novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību sporta klubs „SportLat”.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas