Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

"Skrien Latvija" kā seriāls tiek pārcelts uz 2021. gadu

"Skrien Latvija" kā seriāls tiek pārcelts uz 2021. gadu
11.06.2020

Ja reiz esi šeit, tad ir skaidrs, ka mūs vieno kopēja mīlestība pret kustību, aktīvu dzīvesveidu un skriešanu. Kaut arī pasaule varētu šķist ir nedaudz samazinājusi tempu, mēs nekad neapstāsimies, vienmēr turpināsim būt aktīvi, optimisma pilni un kustībā! Tomēr, ir skaidrs, ka šī brīža apstākļi, ir ieviesuši izmaiņas mūsu ikdienas ritmā un tāpēc, ievērojot Ministru kabineta pieņemtos likumus un publiskās pulcēšanās ierobežojumus, bet pirmkārt jau rūpējoties par līdzcilvēku drošību - Skrien Latvija 2020. gada posmus oficiāli pārceļam uz 2021. gadu!

Tas nenozīmē, ka šogad (vai jebkad) aizmirstam par skriešanu! Sezona turpinās! Šobrīd aktīvi strādājam pie veidiem un risinājumiem kā turpināt būt vienotiem un kustībā. Tuvākajās dienās izziņosim jaunumus par kopējiem treniņiem, virtuālo un cita veida skriešanas iespējām, kas ļaus mums saglabāt un attīstīt kopējo mērķi - vienā skrējienā, vesela valsts!

Paldies visiem par pacietību šajā neskaidrajā periodā un turpinām skriet! 2020. gada sezonā iegādātie abonementi un dalības posmos būs derīgas nākamā gada posmos (provizoriskos posmu datumus izziņosim šonedēļ), savukārt, jebkādu jautājumu, precizējumu vai komentāru gadījumā lūdzam rakstīt e-pastu uz info@skrienlatvija.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Madonas tautas slēpojums 2024

Madonas tautas slēpojums 2024

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Madonas tautas slēpojums 2024