Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Sniega diena pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

Sniega diena pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu
22.01.2018

Svētdien, 21.janvārī, gan Eiropā, gan citos kontinentos, atzīmēja jau tradicionālo Pasaules Sniega dienu, kuru 2012.gadā aizsāka Starptautiskā Slēpošanas federācija. Tāpat kā cituviet pasaulē un Latvijā, arī galvaspilsētā ar Rīgas domes atbalstu Sniega dienas aktivitātes 1.reizi notika Lucavsalā, kur darbojas arī jaunatklātā slēpošanas trase. Sniega dienai atbilstoši laikapstākļi – sniegs, saule un patīkama gaisa temperatūra pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu.

Katrs dalībnieks, liels vai mazs, no plkst. 11.00 līdz 16.00 varēja izmēģināt visu plašo ziemas atrakciju klāstu, sākot ar piku mešanu mērķī un beidzot ar vizināšanos ar piepūšamajām kamerām. Liela piekrišana bija atrakcijai „dāvanu maiss”, kur tas tika mests tālumā un biatlona šautuvei, kur varēja izmēģināt kā tas ir, šaut pa biatlona mērķiem kā to dara sportisti lielajās sacensībās.

Pēc spēku izmēģināšanas visās atrakciju stacijās, kuras kopumā bija vienpadsmit, katrs dalībnieks varēja saņemt Sniega dienas sertifikātu, īpašu Sniega dienas saldumu, un aktīvākie arī pārsteiguma balviņas. Paralēli atrakcijām, jebkurš varēja doties izslēpoties distanču slēpošanas trasē, kā arī telpās un siltumā, Olimpiešu kluba pārstāvju vadībā, varēja likt puzles, minēt krustvārdu mīklas un piedalīties zīmējumu konkursā, kur tematika bija atbilstoša februārī gaidāmajām Olimpiskajām spēlēm ”Novēlējums mūsu olimpiešiem”. Šajā sakarā bija iespēja satikt arī 2 Olimpisko spēļu dalībnieku Jēkabu Nākumu. Mazos dalībniekus izklaidēja un nofotografēties varēja ar pasaku tēlu Olafu. Lai arī sniega tematika asociējas ar auksto gadalaiku, arī āra aktivitātēs jāsalst nebija, jo visiem klātesošajiem organizatori piedāvāja bezmaksas tēju, kā arī varēja sasildīties pie trīs ugunskuriem.

Šī gada jaunums bija Latvijas ziemas peldētāju paraugdemonstrējumi, kas piesaistīja lielu skatītāju interesi.

Lai gan šis pasākums nebija augstu rezultātu un čempionu noteikšanai, noteikti ir cerība, ka šāds, aktīva dzīvesveida pasākums ar īstenu prieka devu, izraisīs interesi par sportošanu ziemā, par ko liecināja arī rindas pie slēpošanas inventāra nomas visas dienas garumā.

Uz tikšanos nākamā gada Sniega dienā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024