Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Sporta diena “Sporto ar prieku” pulcē aktīvākās pirmsskolas izglītības iestādes

Sporta diena “Sporto ar prieku” pulcē aktīvākās pirmsskolas izglītības iestādes
04.11.2019

30.oktobrī, dienā, kad Rīgā krita pirmās sniega pārslas, Elektrum Olimpiskajā sporta centrā enerģijas pilni ieradās aktīvāko 50 pirmsskolas izglītības iestāžu bērni, lai sportiskā garā pavadītu dienas pirmo pusi. Bērni ar prieku un interesi piedalījās 15 sportiskajās aktivitātēs un radošajā darbnīcā.

Atklāšanas ceremonijā, ko vadīja olimpietis biatlonists Jēkabs Nākums, bērni deva svinīgu solījumu piedalīties sporta dienā, ievērojot noteikumus, klausīt tiesnešus un skolotājus, atbalstīt savu komandu un sportot ar prieku.        

5-7 gadus jaunajiem Rīgas topošajiem sportistiem bija iespēja izmēģināt spēkus dažādās aktivitātēs – šķēpa mešanā, tāllēkšanā, barjerskriešanā, šķēršļu joslās, futbolā, veiklības, atjautības uzdevumos, kā arī darboties kopā ar savu komandu, lai veiktu uzdevumus. Aktivitātes bija pielāgotas atbilstoši bērnu vecumam un viņu spējām. Latvijā aug jauno sportistu paaudze, kas ar aizrautību vēlējās izmēģināt katru uzdevumu. Īpaši aizraujoša bērniem likās skolotājas vizināšana ar kartingu un lāzerbiatlona šaušana pa mērķiem.

Katra grupa varēja izveidot zīmēju par savu sportotprieku, ko paņemt līdzi uz savām izglītības iestādēm, lai atgādinātu sev un citiem, ka sportošana tas ir prieks un labi pavadīts laiks. Visi izmantoja iespēju nofotografēties pie foto sienas un kopā ar talismaniem Futbola federācijas vilciņu, futbola bumbu un skriešanas seriāla Skrien Latvija briedīti.

            Aktivitātes bērniem tika nodrošinātas sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, Latvijas Futbola federāciju, Latvijas Biatlona federāciju, Latvijas Bērnu un jauniešu asoaciāciju, Latvijas Olimpiešu klubu, sporta un izklaides aģentūru “Sniega cilvēks”.

            Pēc pasākuma katra Rīgas PII grupiņa un katrs mazais sportists saņēma dāvanas no pasākuma atbalstītājiem: MILZU!, Aloja-Starkelsen, SIA Charlot un Dobeles dzirnavnieka. Pārsteigumu bija sarūpējusi arī Latvijas Futbola federācija, katrai grupiņai dāvinot futbola bumbu, lai sportiskas aktivitātes būtu ikdiena.

Pasākumu rīkoja biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Klindžāne

Projekta vadītāja

Biedrība Sporta klubs “SportLat”

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji