Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Tradicionālā Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta diena notiks 28.novembrī

Tradicionālā Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta diena notiks 28.novembrī
22.11.2018

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādēm jau vairākus gadus tradicionāli tiek piedāvāts piedalīties Sporta dienā, nodrošinot bērniem daudzveidīgas aktivitātes, radot kustību prieku un interesi par fiziskām aktivitātēm. Dalībnieki piedalīsies fiziskajās aktivitātēs, radošajās darbnīcās, kā arī pilnveidos prasmes, līdzdarbojoties vienotā komandā.

 

Ņemot vērā Latvijas simtgadi, šogad pasākuma tēma ir “Iepazīsti Latviju sportojot”, dodot bērniem iespēju iepazīt Latvijas pilsētas ar sporta palīdzību, izmēģinot dažādus sporta veidus – vieglatlētiku, bobsleju, riteņbraukšanu, futbolu, handbolu, florbolu, basketbolu, kērlingu un citiem, iepazīstot sporta veidu raksturojošos elementus. Aktivitātes bērniem tiks nodrošinātas sadarbībā ar Latvijas Sporta veidu federācijām un sporta klubiem.

 

“Patīkami pārsteidza pirmsskolas izglītības iestāžu lielā aktivitāte, dalībnieku pieteikumu limits tika sasniegts pusotras dienas laikā, kas liecina, ka šādi pasākumi ir nepieciešami un tiek gaidīti”, saka pasākuma rīkotāji.

 

Sporta diena norisināsies 28.novembrī Olimpiskajā sporta centrā, kur kopā satiksies 50 Rīgas Pirmsskolas izglītības iestāžu 5 līdz 7 gadus jaunie sportisti. “Parādīsim, ka sportot var ar prieku, soli pa solim radot vēlmi nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas veicinās viņu turpmāko dzīves kvalitāti un labsajūtu!”, tā pasākuma rīkotāji no sporta kluba “SportLat”.

 

Pasākumu rīko biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas domi, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020