Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Uz Salaspili pēc savas pusmaratona medaļas!

Uz Salaspili pēc savas pusmaratona medaļas!
06.07.2020

Jau 25. jūlijā tiekamies “Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2020”. Gluži kā pērn, Salaspils lielākos skriešanas svētkus organizē sporta nams sadarbībā ar biedrību ”SportLat”. Reģistrēšanās pasākumam rit pilnā sparā – aicinām būt aktīviem un pieteikties pasākumam visus sportot mīlētājus un entuziastus kā no Salaspils, tā arī citām Latvijas pilsētām. Ja esi veicis reģistrāciju pirms tam, nav nepieciešams to darīt atkārtoti, taču pārbaudi, vai tavs vārds atrodams starp dalībniekiem.

Kā jau ierasts, arī šogad izskriesim Salaspils pilsētas teritoriju. Katram dalībniekam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko distances garumu.

  • 21 km “Ezerkauliņi” skrējiens- 4 apļi pilsētas trasē. Nu jau kā tradīcija- ātrākajam dalībniekam kopvērtējumā kā sieviešu, tā vīriešu grupā “Ezerkauliņi” dāvina 100kg gurķu.
  • 10 km “Knauf” skrējiens ir 2 apļi pilsētas trasē. Arī mūsu atbalstītājs “Knauf” sagatavojis izlozes pārsteiguma balvu kādam no dalībniekiem. Šogad 10 km distancei aicinām arī pieteikties nūjotājus.
  • 5 km Salaspils tautas skrējiens jeb viens varens aplis pilsētas trasē. Rūpes par šo distanci ir Salaspils novada pašvaldībai, kura apbalvos trīs ātrākos skrējējus septiņās vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē.
  • 700m “Saulkalne S” bērnu skrējiens. Starts skrējienam tiks dots uzreiz pēc pieaugušo starta, un arī bērnus finišā apbalvosim ar īpašām pusmaratona medaļām.

Šogad pasākuma iedvesmotājs ir Valērijs Žolnerovičs – 2008.gada un 2012.gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieks un vairākkārtējs Latvijas čempions dažādās skrējiena distancēs.

Ar naudas balvām pusmaratona distancē tiks apbalvoti 10 ātrākie dalībnieki sieviešu un vīriešu kategorijā,  bet piemiņas balvas saņems pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās.  Pie “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020” medaļas tiks katrs, kurš būs finišējis. Izlozes, pārsteiguma balvas, atspirdzinošs saldējums un labs garastāvoklis jau 25. jūlijā Rudzu ielā 2, Salaspilī! Tiekamies!

Reģistrācija un nolikums : http://www.sportlat.lv.


Pasākuma atbalstītāji

“Ezerkauliņi”, “Knauf”, “Saulkalne S”, “Maxima Latvija”.

Informējam, ka “6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020” ir publisks pasākums, kura laikā iespējama pasākuma dalībnieku personas datu apstrāde fotografējot un filmējot, kā arī pēc tam iegūtais materiāls tiks publicēts Salaspils sporta nama un Salaspils novada pašvaldības informatīvajos kanālos un izdevumos, mājaslapā www.sportlat.lv  – sabiedrības informēšanas nolūkos.

SACENSĪBU ORGANIZATORI PATUR TIESĪBAS MAINĪT NOLIKUMU PUBLICĒJOT INFORMĀCIJU www.salaspilssporto.lv.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

  • Attēls

    Jurijs Vilks 26.07.2020 (00:39:24)

    pagaišgad balvas dabūja 10 pirmie savas gruppas,šodien dabūja 10 kopvertejuma,nakošgad dabus tikaj pirmie tris atrakie.Ta turpinat!

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024