Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Vecāķu pludmales skrējienā lieliskos laikapstākļos startē dalībnieki no visas Latvijas

Vecāķu pludmales skrējienā lieliskos laikapstākļos startē dalībnieki no visas Latvijas
10.09.2018

Sestdien, 9.septembrī,  lieliskos laikapstākļos tika aizvadīts 31. Vecāķu pludmales skrējiens, kurā par augstām pozīcijām cīnījās sportisti no visas Latvijas un pat Lietuvas. Ja pērn skrējiens notika rudenīgā aukstumā un spēcīga lietus laikā, šogad garā vasara Latvijā turpina priecēt un temperatūra norises vietā pat pārsniedza 25 grādu atzīmi.

 

5 kilometru distancē vīriešiem triumfēja Zantes sportists Aigars Feteris (18 minūtes un 17 sekundes), kuram sekoja Mārtiņš Karlsons no Dzērbenes, bet īpaši sīva cīņa bija par trešo vietu, līvānietim Danielam Buko tikai par sekundi esot priekšā Anatolijam Purviņam no Salaspils. Dāmām uzvarēja Sintija Šaitere no Aglonas, aiz sevis atstājot siguldieti Līnu Gaili un rīdzinieci Sanitu Kokinu.

 

Savukārt 10 kilometros labākais bija rīdzinieks Dmitrijs Vecgailis

(38 minūtes un 35 sekundes), viņam sekoja Rainers Trubačs no Preiļiem un rīdzinieks Oļegs Gulua, kamēr ceturto vietu izcīnīja lietuvietis Petrs Pranckūns. Dāmu vidū liepājniece Beāte Vecvagare vien par trim sekundēm apsteidza Inetu Jerofejevu no Rīgas, bet trešā bija Inga Kronberga no Jaunmārupes.

 

Viens no Latvijas vecākajiem skrējieniem ierasti atklāj skriešanas sacensību rudens sezonu. Ja pārsvarā gadījumu tā norises laikā vairs nav ļoti silts, šoreiz Vecāķu pludmales skrējienu varēja nosaukt par noslēdzošajām vasaras sezonas sacensībām, daudziem skatītājiem izmantojot iespēju, iespējams, pēdējo reizi šogad sauļoties.

 

Fotogaleriju no skrējiena iespējams apskatīt ŠEIT

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to organizē biedrība Sporta klubs "SportLat".

Skrējienu atbalstīja vitamīni enerģijai "Gerimax", grāmatnīca "Globuss", "Stabilo" rakstāmpiederumi un "Labās Mantas".

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Salaspils pusmaratons