Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ventspils Tautas triatlons

Ventspils Tautas triatlons
17.06.2021

Kādas ir Jūsu asociācijas dzirdot vārdu TRIATLONS ? “Tas taču ir Dzelzs vīru sports !”. Laiks kliedēt šo mītu. Triatlons ir ikvienam! To var jebkurš!

Tieši tā - triatlons ir ikvienam. Šis daudzveidīgais sporta veids ir lieliska fiziskā aktivitāte, kas ļauj attīstīt fiziskās spējas daudzveidīgi un interesanti!

Tādēļ esiet laipni aicināti piedalīties Ventspils Tautas triatlonā! Tas būs iesācējiem un inetersentiem draudzīgs treniņa tipa pasākums ar īsām, triatlona iepazīšanai un izmēģināšanai piemērotām distancēm. 100-150m peldēšana drošā dziļumā, 6-12km riteņbraukšana un 1-2,5km skriešana.

Nāciet - izmēģiniet un izbaudiet kustības prieku! Gan pieaugušie, gan jaunieši, gan bērni. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi. Pieredzējušie Ventspils triatlonisti Jūs iedrošinās, uzmundrinās, palīdzēs ar padomu!

Ventspils Tautas triatlons notiks trīs posmos: 1.posms 30.jūnijā, 2.posms 14.jūlijā un noslēdzošais 3.posms 4.septembrī. Norises vieta - Bušnieku ezera peldvieta Talsu ielā.

Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.

Tiekamies Ventspils Tautas triatlona 1.posmā Bušniekos trešdien 30.jūnijā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.


Māris Priedēns

Triatlona klubs “Ventspils”
mob.t. +371 292 88 659
maris.priedens@itp.com.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji