Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāKuldīgas pusmaratons / 11.08.2018

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AmandaValtasaSK Metroons/ NikeMārupe10:19:09
2. ViktorijaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspils10:20:24
3. IzabellaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspils10:21:06
4. LīnaGaileSiguldas Maratona klubsSigulda10:22:51
5. VeronikaBespalovaValmiera10:24:18
6. IevaPūpolaMARATONA KLUBS/Kurzemes radioAizpute10:24:44
7. MadaraPūpolaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:24:45
8. UgneBaltrusaityteNa, pagauk!Vilnius10:24:55
9. MelisaKoreVentspils10:25:13
10. DaceVerpakovskaSK KatrīnaVentspils10:25:23
11. AgneseTroinovaTukums10:25:32
12. KitijaElksneJēkabpilsJēkabpils10:25:39
13. AnnaGošaMARATONA KLUBSVentspils10:25:41
14. UmaCirseDaugavpils10:25:50
15. VeronikaBogdanovaMARATONA KLUBSVentspils10:26:00
16. Karolīna-KarlaMatisoneMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s ClubPiltene10:26:10
17. NellijaRungevicaVentava10:26:14
18. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10:26:19
19. Marta-PaulaŠadinovaMežciema pamatskolaRīga10:27:02
20. SofiaGubarevaSaint-Petersburg10:27:15
21. EvaChausovaSaint-Petersburg10:27:22
22. AmandaGriķeDaugavpils RunnersDaugavpils10:27:37
23. AltaEgliņakuldiga10:27:46
24. YuliaIvanovaSaint-Petersburg10:28:01
25. FelicitaVeļikaMārupe10:28:14
26. PolinaTerentevaSaint-Petersburg10:28:23
27. YuliiaZhuchenkoKherson10:28:34
28. LizeteDūmiņaRīga10:28:51
29. AleksaTimbereSK KatrīnaKuldīga10:29:04
30. AlisaProščinkoDaugavpils10:29:51
31. Lote-LeaGaileSiguldas Maratona klubsSigulda10:30:01
32. UlyanaMakarevich10:30:05
33. SanijaVestfāleZasCēsis10:30:08
34. KarīnaŠkubureLiepāja10:30:17
35. SofiaPavlovaSaint-Petersburg10:30:42
36. MegijaVilkaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:30:56
37. DiānaRudakovaBigbankKuldīga10:31:01
38. LuīzePlūmeMazsalaca10:31:03
39. ValentīnaKudeļkinaSPARS-MKDaugavpils10:31:07
40. ZaneVerpakovskaSK KatrīnaVentspils10:31:14
41. ElīnaMiltiņaMiltiņiVērgale10:31:19
42. KristīneBumbiereJelgava10:31:19
43. DaniēlaDambergaCēsis10:31:28
44. AliseJēčeRīga10:31:37
45. HelēnaReinfeldeLiepāja10:31:42
46. MariaFedorovaSaint-Petersburg10:31:43
47. MartaPelšaJelgava10:31:46
48. SindijaMedisoneTukums10:31:53
49. KristiānaLindeTukums10:31:53
50. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīga10:31:56
51. KateUrbanovičaRopaži10:31:58
52. Krista-KristīneMiķelsoneSKRIENAM KOPĀValmiera10:32:05
53. Samanta-AnnijaLauriņaLiepāja10:32:28
54. HannaCinovskaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:32:47
55. StanislavaProkopovichMaskava10:32:51
56. BetijaBigačaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:32:54
57. RendijaStraupenieceMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:32:54
58. PaulaEkerteJelgavas 4.vidusskolaJelgava10:32:55
59. ElisaRogaJelgava10:32:55
60. JeteDāboliņaJelgava10:32:57
61. NikolaBogačasporta ielajēkabpils10:33:22
62. EvitaIesalniecesporta ielaJēkabpils10:33:24
63. DashaMalyshevaSaint-Petersburg10:33:47
64. ZaneApsīteMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:34:13
65. JanaŽubeOgre10:35:30
66. MadaraPāķeSRT SaulkrastiSaulkrasti10:35:50
67. PaulaLiepājnieceZiras10:36:13
68. JustīneVincevaRīga10:36:15
69. AgnetaMuskeiteMatisons Runner’s ClubJaunmārupe10:36:29
70. Eleonora-KristianaLabsvīraSiguldas pilsētas vidusskolaSigulda10:37:11
71. UllaJanušasellaam.lvKuldīga10:37:12
72. NikaPlivčaKuldīga10:38:01
73. MelānijaAlneSKRIENAM KOPĀValmiera10:38:51
74. Angelika-GlorijaSegura-MegneTekuTakuJaen10:39:03
75. KatrīnaLaizāneČika un BanijsRīga10:39:19
76. Nikola-ViljantaNagleKuldīga10:39:19
77. IevaBērziņaRīga10:39:31
78. KatrīnaKivkulemangaļsalaRīga10:39:39
79. EvelīnaVahere-AbražuneRīga10:39:43
80. KetijaPulmanekuldiga10:40:01
81. TīnaRumbenieceSK KatrīnaKuldīga10:40:12
82. ElzaĒķeĒdole10:40:15
83. IevaBitteKuldīga10:40:18
84. TīnaKukaineRīga10:40:45
85. DženiferaZēbergaVSK Noskrien LiepājaLiepāja10:41:14
86. LoretaKnospiņaSKRIENAM KOPĀValmiera10:43:51
87. ĒrikaKalniņaSKRIENAM KOPĀValmiera10:43:52
88. RenāteŠteinbergaBauska10:45:39
89. PaulaRuņģevicaSK KatrīnaKuldīga10:49:16

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AneteUpenieceSK TēraudsĀdaži10:21:49
2. SabīneValtasaSK Metroons/ Aqua-BrambisMārupe10:23:53
3. Agija-DaceBidiņaMārupe10:23:54
4. TerēzeUrbāneRīga10:24:52
5. EmīlijaMaslobojevaRīga10:25:21
6. BetijaGrabovskeSK KatrīnaKuldīga10:26:41
7. LadaLebedevaSaint-Petersburg10:26:46
8. DarinaElenevichSaint-Petersburg10:27:57
9. AnastasiaOrbachevskayaMaskava10:28:47
10. Tīna-RenāteŠalmaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:29:02
11. MadaraAleckaMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:29:03
12. Džastina-AnnaMoisejevaRīga10:29:07
13. Luiza-ĪvaStraumeSport FactoryRīga10:29:14
14. YanaVorobevaSaint-Petersburg10:29:17
15. SandraStieģeleMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:30:42
16. AnastasijaLapekinaDaugavpils10:30:55
17. MegijaSedvaldeMazsalaca10:30:57
18. DanielaCesniecejelgava10:31:14
19. LīvaPuķīteMadona10:33:37
20. IevaFilipsoneAlsunga10:34:10
21. KristīneČegauskaLiepàja10:34:18
22. LindaFabriciusskuldiga10:34:57
23. MartaLaizāneKuldīga10:35:26
24. SintijaLocaDaugavpils10:36:22
25. AliseBērziņaRīga10:41:07

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GundegaHeidingereMatisons Runner’s Club/NikeOgre10:19:20
2. JovitaPoskuteVilnius10:19:47
3. GuntaHolštromaMatisons Runner’s Club/NikeKazdanga10:19:49
4. AgnetaBalodeLiepājaLiepāja10:19:51
5. InnaŽolnerovičaMR Niedrāji/Ventspils nov.10:19:53
6. JekaterinaSokunovaLīvānu VK/Baltais/ASICSSalaspils10:19:58
7. Simona-AliseSalmiņaASK Patria10:20:20
8. MadaraFrēlihaMARATONA KLUBS/FKV StaldzeneVentspils10:20:29
9. GintaValtereLīvānu VK/Baltais/ ASICSLīvāni10:20:42
10. ElīnaKārkliņaPATRIA SPORTLAND.10:20:45
11. GundegaVancāneSK TēraudsRīga10:21:11
12. AnastasijaVidončikovaJelgavas Sporta servisa centrsJelgava10:21:12
13. MarinaJumatovaVentspils10:21:44
14. SigneBirkenbergaSaldus Boksa klubsSaldus10:21:53
15. LīgaKalniņaLangstiņi10:23:07
16. IevaIvaškoMaratona klubsVentspils10:23:13
17. IlzeRēdereSK TēraudsRīga10:23:14
18. LieneDaškevicakuldiga10:23:17
19. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļi10:23:21
20. LindaBergaSaldus10:23:54
21. JelizavetaCelnokovaRīga10:23:54
22. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10:24:06
23. AgateKristapsoneASK Patria10:24:34
24. GitaVilensoneRīga10:24:43
25. LauraMetlaOK SaldusSaldus10:24:46
26. ArinaKlimentjevaCeram OptecLīvāni10:24:55
27. Keita-ElvitaKalniņaVentspils10:25:10
28. SigneKaupužaCēsis10:25:44
29. RenāteKubliņa-ĶemereSK TēraudsLiepāja10:25:56
30. IevaLivčāneStopiņu novads10:26:00
31. EvaŠakaiteKuldīga10:26:15
32. MārīteTurkaTakaKuldīga10:26:43
33. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāni10:26:57
34. RigondaŅikiforovaSK KatrīnaKuldīga10:27:01
35. KristīneVāvereSPORTLANDRīga10:27:17
36. ZitaZariņaRiga10:27:33
37. AnitaIeviņaCēsis10:27:34
38. ZannaJudkoMaratona klubsVentspils10:27:54
39. IlzeKuliginaJelgava10:28:06
40. SabīneGrīnerteVentspils10:28:07
41. AndraGravaLaimdotasJelgava10:28:08
42. IrīnaLučinaMaratona klubsVentspils10:28:11
43. IngaJēčeRīga10:28:17
44. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsis10:28:25
45. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpils10:28:26
46. SanitaKazākaJELGAVA10:28:28
47. SvetlanaKozlovaDaugavpils10:28:29
48. AnitaMolokanovaLiepāja10:28:31
49. LīvaAndersoneLiepāja10:28:33
50. JekaterinaBarišņikovaCeram OptecLīvāni10:28:37
51. SantaŠulceAizpute10:28:41
52. DaigaKalnbērza-Rīga10:28:42
53. SanitaArājaLiepāja10:28:44
54. AnitaVahere-AbražuneRīga10:28:45
55. TatjanaĀboliņaMARATONA KLUBSTalsi10:28:53
56. ViktorijaIscerjakovaOgre10:29:00
57. AgitaDanenbergaVSK NoskrienRīga10:29:03
58. LilitaErtmaneTukums10:29:04
59. NataljaTrestjanaJelgava10:29:09
60. SantaLorenceOZOLNIEKIJelgava10:29:18
61. MadaraKreileSK TēraudsAiviekste10:29:29
62. LīgaLaizāneDaugavpils10:29:33
63. MarikaSpalviņaindividuāliJēkabpils10:29:34
64. Alise-KitijaPabērzaTukums10:29:36
65. MarikaKurnosenkoRīga10:29:36
66. BaibaGraudiņakuldiga10:29:43
67. DaigaRudakovaBigbankKuldīga10:29:45
68. BrigitaKraujaRīga10:29:47
69. KateriaOļijnikaMaratona klubsVentspils10:29:48
70. AnnaGrāmatnieceJŪRMALA10:29:54
71. MonicaDaaYes, I'm a DivaSolbergelva10:29:57
72. IevaLiepiņaSPORTLANDRīga10:30:05
73. TatjanaBondereDaugavpils10:30:05
74. ViktorijaLučinaMaratona klubsVentspils10:30:06
75. RegīnaKopštāleLiepāja10:30:09
76. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizpute10:30:14
77. IneseAstaševskaSK KatrīnaKuldīga10:30:19
78. KsenijaGaideRezekne10:30:25
79. ĻubovaFintjugovaRīga10:30:26
80. IlgaAsmaneSPORTLANDJelgava10:30:28
81. VeronikaMirzajanovaJelgava10:30:29
82. IngaEltermaneNoskrien.lvLiepāja10:30:30
83. BaibaLaganovskaMaratona klubsJūrmala10:30:34
84. ĢertrūdeGaideRēzekne10:30:35
85. ĒrikaKairovaRīga10:30:40
86. DiānaMežajevaRēzeknes novadsRēzeknes novads10:30:43
87. IngaMežavilkaSPORTLANDSigulda10:30:44
88. KristīneVasiļevskaDaugavpils10:30:45
89. IngaKukaineRīga10:30:48
90. AgitaŠarkovskaSaldus10:30:52
91. AlīnaFisenkovaAVIA TeamRīga10:30:53
92. JeļenaIvanovaLiepāja10:30:54
93. LieneMedisoneTukums10:30:54
94. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri10:30:57
95. LīvaKancāneJēkabpils10:30:58
96. IlzeMartuļevaTukums10:30:59
97. KitijaMilgraveJelgava10:31:12
98. BaibaOzolaVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava10:31:14
99. IlonaBranteRīga10:31:22
100. IngaBrokereRīga10:31:22
101. IevaOzoliņaKandava10:31:23
102. LindaZvirbuleSK KatrīnaKuldīga10:31:26
103. LīgaZemeKuldīga10:31:28
104. RūtaKruglaužaSK KatrīnaKuldīga10:31:28
105. RenāteIeviņaOGRE10:31:28
106. GunaJākobsone-ŠņepsteRīga10:31:31
107. NadīnaEkštetaRīga10:31:37
108. IlzeBiģeleKuldīga10:31:37
109. GintaStrapcāneRīga10:31:38
110. RenātePetrušaSPORTLANDDobele10:31:44
111. IevaŽubeOgre10:31:45
112. OlgaOrasevskazas pargaujacesis10:31:47
113. SimonaGrantaACTIVIA RUNLimbaži10:31:50
114. IevaGrigaleCeram OptecLīvāni10:31:51
115. LindaJunghāneLiepāja10:31:53
116. LienīteBērziņaBielendaaromma@inbox.lv10:31:53
117. MarinaBulkinaBielendaStende10:31:54
118. YanaAvdevichaJelgava10:31:56
119. LailaBrakovskaJelgava10:31:57
120. LīgaAsmaneSPORTLANDJelgava10:31:58
121. LauraVoškāneVOSKANE TEAMRīga10:32:04
122. IevaTīrumaNMPDJūrmala10:32:12
123. SindijaVanagaSport FactoryRīga10:32:17
124. LāsmaMorozovaSPORTLANDBaldone10:32:18
125. ElīnaGulbeRīga10:32:21
126. ZitaKreinerteRēzekne10:32:39
127. LolitaDabraKuldīga10:32:45
128. SigitaBērziņaSPORTLANDSalaspils10:32:49
129. IvetaAlstereRīga10:32:55
130. IndraLūciņaRēzeknes tehnikumsRēzekne10:32:58
131. AndraĀlītePiltene10:32:59
132. SkaraVitmaneValmiera10:33:01
133. LieneJēkabsoneRīga10:33:11
134. IndraPauliņaTalsi10:33:12
135. GitaPocjusSaldus10:33:29
136. OlesjaŅukšaSIA Joker Ltd.Rēzekne10:33:38
137. IneseJaševaSIA Joker Ltd.Preiļi10:33:38
138. IlzeCinovskaLiepāja10:33:52
139. IrēnaMirzajanovaJelgava10:33:54
140. IngaVeženkovaJelgava10:33:56
141. IntaHansoneDobele10:33:57
142. InitaMiklašēvičaSPORTLANDRīga10:33:57
143. OlitaLočmeleSPORTLANDValmiera10:33:57
144. LieneKairišaBigbankKuldīga10:34:02
145. GitaCīruleBigbankKuldīga10:34:02
146. AgneseLagzdiņaLiepāja10:34:05
147. VijaSuhanovskaRozā KedasDaugavpils10:34:05
148. IngaBenhenaKuldīga10:34:05
149. ElīnaZīverteLiepājas Tenisa sporta skolaLiepāja10:34:08
150. EvitaVēvereJaunjelgava10:34:15
151. MadaraVēvereCakes&BakesJaunjelgava10:34:15
152. AgneseVilemsoneLiepàja10:34:18
153. AnitaSebežaNīkrāces pamatskolaSkrunda10:34:32
154. IevaMikijanskaCēsis10:34:38
155. AntraĀboliņaVentspils10:34:39
156. NikaLindeSport FactoryRīga10:34:42
157. LīgaČiževskaSPORTLANDRīga10:34:42
158. AneteSpēlmaneRīga10:34:42
159. SandraKalpmaneTalsi10:34:45
160. LīgaLapiņaJelgava10:34:48
161. ZaneSakneNākotne10:34:53
162. LindaIkvilaNākotne Jelgavas novads10:34:53
163. TeiksmaĢirkaleBauska10:34:59
164. NataliaChuchunovaRiga10:35:10
165. BaibaĻucāneĀdaži10:35:13
166. IneseBrēdiķeVSK NoskrienRīga10:35:13
167. AgnijaRuzule-JaudzemeJūrmala10:35:16
168. LīvaSavčenkoSPORTLANDDobele10:35:27
169. MadaraLaizāneKuldīga10:35:28
170. DzintraLiekmaneNīkrāces pamatskolaSkrunda10:35:30
171. MaritaZitmaneRīga10:35:31
172. AnnaKatlapaJelgava10:35:42
173. AndželikaKāleGrobiņa10:35:45
174. IjaVagaleRīga10:35:45
175. SanitaMaurīte-ŠmiteRīga10:35:56
176. IneseGrigaleĀdaži10:35:59
177. KarinaŠimkivaVentspils10:36:12
178. ĻubaUrbanovičaRopaži10:36:17
179. SabīneGošaMARATONA KLUBSVentspils10:36:20
180. InetaVološinaAstarte-NaftaEleja10:36:24
181. MadaraRoziņaMaratona klubsVentspils10:36:40
182. LigitaMūrnieceAstarte-NaftaVentspils10:36:43
183. IngaTalleNMPDJelgava10:36:44
184. SandijaĀboliņaSK KatrīnaKuldīga10:36:45
185. LīvijaRumbenieceSK KatrīnaKuldīga10:36:58
186. ElīnaGraseMazsalaca10:36:58
187. InesePlūmeVSK NoskrienRīga10:37:03
188. NatashaWarcholakgolubiozikmink10:37:08
189. LeldaZīverteLiepāja10:37:10
190. LieneErnsoneKuldīga10:37:13
191. ElgaKļockinaAstarte-NaftaVentspils10:37:13
192. ViktorijaBošsSport FactoryRīga10:37:14
193. SvetlanaVagaleJelgava10:37:14
194. JekaterinaStankevičaSport FactoryRīga10:37:16
195. JogitaKirsānovaRīga10:37:26
196. ZaneAzauckaAstarte-NaftaJelgava10:37:34
197. EvijaHeniņaSK KatrīnaKuldīga10:37:43
198. JeļenaRibakaSaldus10:37:54
199. ElīnaOsekuldiga10:37:55
200. AneteKāleGrobiņa10:37:55
201. MarikaBumbiereKuldīga10:38:28
202. GundegaPuķīteMadona10:38:36
203. JūlijaŠeļehoBe ActiveDaugavpils10:38:37
204. KimaRudakovaBigbankKuldīga10:38:37
205. GintaUzuleJelgava10:39:17
206. IlonaLaure-RudīteSPORTLAND "MĒRĶI"Ventspils10:39:26
207. LīgaStandzēnieceMaratona klubsLiepāja10:39:28
208. MirdzaFreimaneLiepāja10:39:45
209. JeļenaSemjonovaVentspils10:39:57
210. SandraĒķeKuldīga10:40:15
211. MontaSilenieceSmiltene10:40:29
212. GerdaBebrišaSK KatrīnaKuldīga10:41:09
213. KitijaKabrinaRīga10:41:23
214. IlzeŠtālmaneRundāles novads10:41:30
215. ViktorijaLeleSport FactoryRīga10:41:38
216. JeļenaGurejevaIlmājas KojotiRīga10:42:27
217. LolitaGlazkinaRīga10:43:51
218. IlzeLeiteValmiera10:43:54
219. InāraLepseventspilsventspils10:44:06
220. ElvaĶēpuleEzere10:44:44
221. EgitaPetrušaSPORTLANDDobele10:49:31
- AelitaIkvilaNākotne. Jelgavas novads0DNF

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DāvisPankoksLiepāja10:19:30
2. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpils10:20:16
3. JānisKravalisSiguldas Maratona klubsSigulda10:20:22
4. RalfsRogaMatisons Runner’s ClubVentspils10:20:41
5. RitvarsMarskiskuldiga10:20:42
6. LaurisGrīniņšKuldīga10:20:44
7. RolandsPuķeSaldus10:21:21
8. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NISSANRīga10:21:41
9. MaksimsGufarovMaskava10:21:41
10. VjačeslavsKrupinsSPARS-MKPreiļi10:21:44
11. RaivoLiekmanisNīkrāces pamatskolaNīkrāce10:22:00
12. AdriansKalniņšLangstiņi10:22:09
13. SanijsStrausssk PiltenePiltene10:22:15
14. IvanBulygaSaint-Petersburg10:22:45
15. ŽansHusainovRīga10:22:57
16. DāvidsAukšmukstsSPORTLANDRīga10:22:57
17. TomassAlksniņšTUKUMS10:22:59
18. ArtūrsMiķelsonskuldiga10:23:00
19. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TĒRAUDSRīga10:23:08
20. Reinis-EduardsErnsonskuldiga10:23:20
21. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NISSANRīga10:23:27
22. MaratsNadjaksMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:23:30
23. KārlisOzolsVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava10:23:39
24. RičardsČudnovsLiepāja10:23:48
25. JegorsTestovs10:24:07
26. IvanMorozovOdincovo10:24:17
27. Jānis-KlāvsMūrnieksRīga10:24:54
28. GustavsBlūmskuldiga10:24:59
29. Ralfs-BruverisBruverisJēkabpils10:25:13
30. DaniilVasilyevSaint-Petersburg10:25:21
31. SalvisSīkmaniskuldiga10:25:25
32. EduardsMahtsStende, Talsu nov.10:25:41
33. RobertsOsisMilwaukee10:25:46
34. IliaTroianSaint-Petersburg10:25:47
35. KristapsŠtālmanisRundāles nov.10:26:02
36. OlafsRungevicsVentava10:26:15
37. DīvsDūmiņšRīga10:26:18
38. RobertsPutniņšKuldīga10:26:25
39. Miķelis-MiksBuksKuldīga10:26:27
40. KirilsKrutihinsDinamo-latRiga10:26:31
41. DīvsAvdjukevičsKuldīga10:26:34
42. KārlisIvanovskisKuldīga10:26:51
43. NaurisMetumsGulbene10:26:55
44. NikitaKucebaRīga10:27:00
45. PetrIurevSaint-Petersburg10:27:05
46. Dagnis-KristianZariņšBUNDZINIEKSRīga10:27:24
47. ĢirtsZaborsAizpute10:27:29
48. DamirsŅikitinsRīgas satiksmeRīga10:27:35
49. ĢirtsBādersbērnu skrējienskuldīga10:27:47
50. EduardsKārkliņšSK KatrīnaJelgava10:28:04
51. DaniilFedorovSaint-Petersburg10:28:08
52. BogdanSafronovSaint-Petersburg10:28:10
53. SindijsLiepaJūrmala10:28:17
54. KristersBumbiersJelgava10:28:22
55. IvanGrishenkoSaint-Petersburg10:28:23
56. DaniilLevinOdincovo10:28:39
57. ArtjomsKisļakovsI LOVE SUPERSPORTRīga10:28:42
58. TomassRudītisMARATONA KLUBSVentspils10:28:48
59. DāvidsĶemerisAizpute10:28:53
60. TomassBriediskuldiga10:28:56
61. VladislavKulinychMaskava10:29:00
62. AbaiBeishenkulovOdincovo10:29:02
63. ArtjomsKrutihinsDinamo-latRiga10:29:02
64. KārlisBērziņšTekuTakuĒdole10:29:10
65. MaksimSorokinSaint-Petersburg10:29:22
66. EgorTikhonovSaint-Petersburg10:29:22
67. DāvisPavlovičsSalaspils10:29:32
68. SergejsDmitračenoksSalaspils10:29:42
69. OskarsLācisKuldīga10:29:45
70. DāvidsŠevčenkoLiepāja10:30:03
71. RalfsTimbersSK KatrīnaKuldīga10:30:05
72. AlensZvirbulisSK KatrīnaKuldīga10:30:49
73. AndreyBoykovMaskava10:30:52
74. Kristiāns-JurģisMoisejevsRīga10:31:07
75. KrišsKeinoRiga10:31:09
76. KristapsJēčisRīga10:31:36
77. RinaldsĶudisLiepāja10:31:53
78. RalfsPikmanisSK KatrīnaKuldīga10:32:03
79. GustavsVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10:32:14
80. Marko-MarkessLihačevsLiepāja10:32:24
81. MikusPuķīteMadona10:33:07
82. RobertsVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmala10:33:33
83. MārcisKairišsNMPDJūrmala10:33:36
84. MarkussKāpiņšMARATONA KLUBS/AizputeAizpute10:33:56
85. MārtiņšVoinoMārupe10:34:51
86. PēterisKorčaginsRīga10:35:30
87. EmīlsDoveikaMatisons Runner’s ClubJaunmārupe10:36:02
88. JēkabsLaizānsČika un BanijsRīga10:36:07
89. Atis-RegnārsLabsvīrsSiguldaSigulda10:37:11
90. RitvarsBāderskuldiga10:37:18
91. SandrisĶiģelisKuldīga10:38:45
92. FrancisKozlovsOlaines nov.10:38:56
93. ArtisSavčenkoSPORTLANDDobele10:39:11
94. MariussRudītisMARATONA KLUBSVentspils10:39:26
95. RūdolfsStandzenieksMaratona klubsLiepāja10:39:28
96. RenārsRogaReReReRiRaJelgava10:40:20
97. RihardsRogaReReReRiRaJelgava10:40:24
98. RihardsJēkabsonsJēkabsoniTukums10:40:29
- StepanGorokpovOdincovo0DNF

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RainersTrubačsLīvānu VK/ BTAPreiļi10:17:32
2. AndrisAščuksSK Metroons/ NikeRīga10:18:25
3. MareksŅikiforovsSK KatrīnaKuldīga10:18:32
4. Timotejs-MarksLagzdiņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīga10:18:40
5. Pauls-DanielsLagzdiņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīga10:19:39
6. EdvardsFrancsASK Patria10:20:15
7. IngusBogdanovsMARATONA KLUBSVentspils10:20:27
8. EmīlsKravalisSiguldas Maratona klubsSigulda10:20:47
9. RihardsVašuksMatisons Runner’s ClubPope10:20:55
10. PlatonSafonovSaint-Petersburg10:21:09
11. GeorgiyNikolaevSaint-Petersburg10:21:12
12. NikolaiMitrofanovSaint-Petersburg10:21:13
13. LaurisKeišsRēzeknes valsts poļu ģimnāzijaRēzekne10:21:15
14. AntonKorablinSaint-Petersburg10:22:13
15. Ralfs-RaitisTiltiņšRīga10:22:25
16. IoannKalganovSaint-Petersburg10:23:10
17. RitvarsBērziņšRīga10:23:19
18. ReinisVeinbergsVBSSValka10:23:35
19. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīga10:23:43
20. IvanPopovSaint-Petersburg10:23:51
21. JegorsAleksejenko10:24:33
22. ElvisKarteļevsKuldīga10:25:10
23. Roberts-LūkassLukaševičsRīga10:25:26
24. VadimBazulevSaint-Petersburg10:25:43
25. DmitrijsKisļakovsI LOVE SUPERSPORTRīga10:26:06
26. DāvisSmiltnieksLiepāja10:26:21
27. KristersArtejevsSKRIENAM KOPĀValmiera10:26:22
28. DmitryShanskiyOdincovo10:27:00
29. Aksels-AgrisVēverskuldiga10:27:53
30. MārtiņšMetumsGulbene10:28:53
31. ErastsLiepaolaine10:28:53
32. AlekssTaņicinskuldiga10:28:57
33. DmitryLohinOdincovo10:29:28
34. ArtemErmakovMaskava10:31:13
35. LaurisZeltiņšRīga10:32:52
36. KristapsAksenoksRīgas Hanzas vsk.Riga10:33:09
37. AtisSmiltnieksLiepāja10:33:36
38. RūdisMarcinkevičsNākotneRīga10:36:04
- VasliliiRunovSaint-Petersburg0DNF

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute10:16:08
2. KasparsGabaliņš-BriškaSK Metroons/ NikeRīga10:16:21
3. DāvidsFrancsPATRIA SPORTLAND10:17:10
4. AigarsFeterisSPORTLAND/NIKE10:17:13
5. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbene10:17:22
6. EndijsTitomersJelgavas Sporta servisa centrsJelgava10:17:35
7. ĀrisBrantevicsSK KatrīnaKuldīga10:17:38
8. AndrisSaldonsMatisons Runner’s ClubJūrmala10:17:41
9. AndrejsBondarevsLīvānu VK/Baltais/ ASICSLīvāni10:17:59
10. AndrejsBānisSPORTLAND/NIKE10:18:20
11. KalvisAlseikaSPORTLAND "MĒRĶI"Rīga10:18:22
12. ArtūrsSilgalsTalsi10:18:26
13. AnatolijsPurviņšSalaspils10:18:31
14. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/Kurzemes radioSkrunda10:18:37
15. JaneksRumbergsSK KatrīnaKuldīga10:18:51
16. ValdisBogdanovsMARATONA KLUBSVentspils10:18:54
17. EdgarsApinisASK Patria10:19:04
18. MaksimsBogdanovsSK Metroons/ Aqua-BrambisTukums10:19:13
19. AntonsSincovsMARATONA KLUBSVentspils10:19:45
20. MairisPētersonsIlzenes pagasts10:20:04
21. PēterisNikolajevsJelgava10:20:36
22. JurģisMickusSkrundaSkrunda10:20:46
23. DenissPavlovsCeram OptecLīvāni10:20:49
24. DzintarsĶesterisŠosejas VilkiSaldus10:20:58
25. RenārsBlūmentālsRīga10:21:04
26. RalfsKuģisMARATONA KLUBSKocēni10:21:26
27. MārcisMillersLiepāja10:21:30
28. OskarsOzoliņšMatisons Runner’s Club / Moller Auto VentspilsVentspils10:21:59
29. ViktorsCirsisDaugavpils10:22:00
30. RimasJaneliukštisRīga10:22:09
31. JurisRudakovsBigbankKuldīga10:22:27
32. OskarsDamrozeASK Patria10:22:33
33. AndrisJonelisMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s ClubVentspils10:22:36
34. IntarsRudītisMARATONA KLUBSVentspils10:22:42
35. EmīlsŠalsAIZKRAUKLESkrīveri10:23:02
36. LinardsŅikiforovsSK KatrīnaKuldīga10:23:05
37. DainisBaumanisRīga10:23:10
38. ArtursAvdevičsJelgava10:23:11
39. ReinisJirjensRīga10:23:23
40. JurisPrincis10:23:25
41. DmitrijsBelousovsCeram OptecLīvāni10:23:33
42. Gvido-JānisBergsSalaspils10:23:33
43. JānisPūpolsJaunsardzeSaldus10:23:35
44. PavelSedyginMaskava10:23:45
45. MarkussReivitiskuldiga10:23:53
46. PēterisZorģisZorģiStende10:24:22
47. RomualdsMinickisSK Ozolnieki 60+Jūrmala10:24:39
48. JānisFreimanisLiepāja10:24:43
49. JānisNetenbergsSPORTLANDJelgava10:24:50
50. ĀrisOzoliņšJelgava10:24:54
51. ElvisLībietisKuldīga10:24:58
52. AndisZvirbulisSK KatrīnaKuldīga10:25:03
53. JurijsKrupinsSpars-MKPreiļi10:25:05
54. RenārsMegnisKuldīga10:25:07
55. ArvisSavčenkoSPORTLANDDobele10:25:14
56. IngussImmersKuldīga10:25:22
57. AivarsMincenbergsINDIVentspils10:25:31
58. OļegsIvanovsCeram OptecLīvāni10:25:39
59. SonnyHattonRīga10:25:41
60. KristapsSvēteKuldīga10:25:45
61. ReinisStrādersJelgava10:26:00
62. IvoOzoliņšLiepaja10:26:04
63. DenissKrutihinsDinamo-latRiga10:26:12
64. IngussRozītisKuldīga10:26:25
65. RomansDanilovsRiga10:26:32
66. AinārsMetumsGulbene10:26:48
70. KasparsJansonsLiepāja10:26:51
67. PēterisMahtsStende10:26:51
68. EvgeniiTroitockiiSaint-Petersburg10:26:51
69. DmitrijsKļockinsAstarte-NaftaVentspils10:26:51
71. FedorVeselovskiiSaint-Petersburg10:27:01
72. MārtiņšKopštālsLiepāja10:27:13
73. MārtiņšKalniņšKuldīga10:27:21
74. RenātsŅikitinsRīgas satiksmeRīga10:27:35
75. SalvisRogaVentspils10:27:44
76. DainisEgliņškuldiga10:27:46
77. MārisUpensRīga10:27:46
78. IngusGrasmanisJelgava10:27:51
79. RolandsNaglisRĪGA10:28:02
80. BorisAgranovichTel-Aviv10:28:09
81. VladislavsPavlovsCeram OptecLīvāni10:28:09
82. JevgenijHudorožkovSPORTLANDRīga10:28:14
83. MārisĀbelePiltene10:28:15
84. EdvīnsBalodisRundāle10:28:16
85. JakovsŠevčenkoLiepāja10:28:22
86. VitālijsKabakovsCeram OptecRiebiņi10:28:27
87. JurisVandišsJelgava10:28:33
88. ValerijsSmirnovsAtletikaRīga10:28:39
89. EdgarsSimaitisSimautoLiepāja10:28:44
90. NormundsŠķestersLattelecomRīga10:28:45
91. MārtiņšSkudrisOlaine10:28:47
92. AinārsSkudrisOlaine10:28:47
93. ArnisGailītisKuldīga10:28:56
94. KlāvsPirtnieksKuldīga10:29:01
95. LaurisLandmanis10:29:03
96. ArmandsĶudisLiepāja10:29:13
97. MārisStrautnieksJelgava10:29:20
98. RomansŠromsBALTAISRīga10:29:20
99. GeorgijsSemjonovsVentspils10:29:31
100. AlvisPabērzsRīga10:29:37
101. AleksandrsKruglovsSigulda10:29:47
102. NormundsLegzdiņšRīga10:29:58
103. RaivisŠtrovaldsSPORTLANDBauska10:30:08
104. ArtisŠtrovaldsSPORTLANDBauska10:30:09
105. AtisGustovskisSK KatrīnaKuldīga10:30:16
106. AinārsNaglisRĪGA10:30:50
107. DailisGubātskalngale10:31:00
108. AivisAuziņšJelgava10:31:17
109. IlmārsGrigalisĀdaži10:31:20
110. JānisDambergsCēsis10:31:29
111. RinoldsRozentālsLiepāja10:31:42
112. IndulisJansonsJūrmala10:31:46
113. UģisJunghānsLiepāja10:31:54
114. DžordžsBārensCeram OptecRīga10:32:22
115. MareksGiptersDipDapKuldiga10:32:23
116. OskarsVimbaValmiera10:32:35
117. UldisJēkabsonsBrocēni10:32:45
118. ViktorsLūciņšRēzekne10:32:58
119. IvoSiņicinsVentspils10:33:12
120. MārisSparānsKrustpils (Jēkabpils)10:33:12
121. JānisJustamentseazyBIMadona10:33:40
122. ReinisBirzietisAstarte-NaftaJelgava10:33:49
123. NiksJakubovskisLiepāja10:34:08
124. KasparsPorietisJēkabpils10:34:29
125. VadimsBistrovsDaugavpils10:34:36
126. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis10:34:37
127. JānisFabriciussFITLINE CREWKulīga10:34:58
128. KristofersOzoliņšCarnikava10:35:17
129. KristsMedisonsTukums10:35:37
130. EdgarsMorozovsSPORTLANDBaldone10:36:08
131. AndrisKučiksLiepāja10:37:55
132. AivarsBūmanisVentspilsVentspils10:38:06
133. GvidoStolbovsJūrmala10:38:10
134. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpils10:38:35
135. AinarsZēbergsVSK Noskrien LiepājaLiepāja10:41:17
136. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+Jūrmala10:43:19
137. AgrisSkulteRīga10:44:42