Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” 2018 / 06.10.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. DzmitryHramatouskiregionMaladzechna10-V20:33:51
2. TomasJateikoRCNNemenčinė10-V20:36:19
3. RainersTrubačsLīvānu VK/ Baltais/ASICSPreiļi10-V20:36:39
4. PēterisTrubačsLīvānu VK/ Baltais/ASICSPreiļi10-V4020:38:16
5. ĒvaldsKuļikovsDaugavpils BJSSDaugavpils10-V20:38:38
6. DanielsBukoLīvanu VK/Baltais/ASICSLīvāni10-V20:39:10
7. ViktorsŽigarkovsDTC JaunībaDaugavpils10-V20:39:36
8. AntisZundaSPORTLATGulbene10-V4020:40:24
9. VladislavsSuvorovsDaugavpils novada SSMedumu pagasts10-V20:40:44
10. ArvilsBušmanisLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-V4020:41:26
11. ValērijsŠakelisLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-V4020:41:36
12. EdijsValainisSPARS-MKPreiļi10-V20:42:05
13. VadimsSemjonovsDaugavpils10-V20:42:19
14. ImantsSuveizdaDaugavpils10-V4020:42:29
15. RenārsLeiskinsDaugavpils RunnersDaugavpils10-V20:42:58
16. IgorsŽemčugovsDaugavpils10-V20:43:07
17. GintaValtereLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-S20:43:21
18. AugusteGrinyteSKZarasai10-S20:44:08
19. KristīneJevsejevaDaugavpils UniversitāteMedumu pagasts10-S20:45:11
20. AliaksandrKarazhanViktoriaMinsk10-V4020:45:15
21. NinaKovalViktoriaMinsk10-S4020:45:53
22. SergejsBolotskisDaugavpils10-V4020:46:05
23. AnatolijsGriškjānsRiga10-V20:46:32
24. RovoamsGavrilovsLATCDaugavpils10-V20:46:40
25. JurijsStolarovsDaugavpils10-V6020:46:41
26. OļegsGaraisDaugavpils10-V4020:46:49
27. LudmilaIvanovaDaugavpils novadsDaugavpils novads10-S20:47:03
28. ViktorsCirsisDaugavpils10-V4020:47:08
29. OļegsKrivkoRīga10-V20:49:13
30. PāvelsGrigorjevsDaugavpils10-V20:49:28
31. VladislavsStičinskisMārupe10-V20:49:42
32. RitaKļaviņaRēzekne10-S4020:49:45
33. AivisVaļulisDaugavpils RunnersDaugavpils10-V20:50:12
34. MārtiņšPettersDaugavpils10-V20:50:17
35. EvgeniyNikolaevVoronezh10-V20:50:29
36. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāni10-V20:50:58
37. PjotrsČervjakovsDaugavpils10-V6020:50:59
38. JeļenaMironovaLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-S20:51:06
39. LidaKolosovaDaugavpils10-S20:51:27
40. ĒriksApšenieksBalvi10-V6020:51:30
41. ZaneGruberteRīga10-S4020:51:32
42. AnastasiaKovalViktoriaMinsk10-S20:52:16
43. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekne10-V4020:52:25
44. DmitrijsSaharovsSIA Ceram OptecLīvāni10-V4020:52:40
45. KristīnaMarkevičaDaugavpils10-S20:53:12
46. GunaSimanovičaDaugavpils10-S20:53:53
48. GuntarsSiliņšKrokusJēkabpils10-V4020:53:54
47. AleksandrsDrizlionoksTK SniegpulkstenīteDaugavpils10-V20:53:54
49. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaloži10-V4020:53:56
50. ĒrikaBužinskaSPORTLANDRīga10-S20:54:23
51. VjačeslavsJanensDaugavpils10-V20:54:24
52. OļegsIgnatjevsDaugavpils10-V20:54:54
53. RomualdsLeibcsIlūkste10-V20:55:08
54. AlfrēdsKokinsKettlebell Fit DaugavpilsDaugavpils10-V4020:55:11
55. OļegsFilatovsRiga10-V20:55:26
56. RuslansMamedovsDaugavpils RunnersDaugavpils10-V20:55:39
57. DiānaBabjukaDaugavpils RunnersDaugavpils10-S20:55:40
58. LīgaNovokšanovaLīvānu VK/ Baltais/ASICSLīvāni10-S20:55:55
59. TatsianaDzialendzikРЕГИОНСОЛИГОРСК10-S4020:56:01
60. ValdisKļaviņšMagnenRēzekne10-V4020:56:30
61. KonstantinsŠevčenkoRēzekne10-V20:56:41
62. IgorsLipinsDaugavpils10-V20:56:52
63. AnatoliyDrenРЕГИОНСОЛИГОРСК10-V6020:57:19
64. TamaraJefremovaDaugavpils pilsētas jaunsargu vienībaDaugavpils10-S20:58:59
65. ĢertrūdeGaideRēzekne10-S21:00:36
66. IngaZeltiņaLATRAPS skrien savai ZEMEIIlūkstes novada Bebrene10-S21:02:28
67. ArtūrsDžeriņšKomunālās saimniecības pārvaldeDaugavpils10-V21:02:29
68. InāraSaulevičaCeram Optec SIADaugavpils10-S21:02:48
69. RutaSusejaRēzekne10-S4021:03:34
70. NataliaKarazhanViktoriaMinsk10-S4021:04:45
71. JelenaKopasovaDaugavpils10-S21:05:40
72. DmitrijsKižlaDaugavpils RunnersDaugavpils10-V21:07:06
73. AnastasijaLapekinaDaugavpilsDaugavpils10-S21:08:20
74. VasilijsBerjozaDaugavpils10-V4021:10:18
75. JanaKantāneDaugavpils10-S21:11:41
76. BrigitaGreļevskaDaugavpils10-S21:12:37
77. NataļjaIsateDaugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte''Daugavpils10-S4021:18:39