Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā34.skrējiens apkārt Vaidavas ezeram 2015 / 04.07.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. KristapsBērziņšTAKAKuldīgaV2210:37:38.850:37:39
2. KārlisVīksneVeikals 42km195mCēsisV2210:39:35.200:39:36
3. UģisKarasevsV3010:39:49.650:39:50
4. ArmandsTālumsV3010:40:37.900:40:38
5. PēterisTrubačsPreiļiPreiļiV4510:42:17.750:42:18
6. AntisZundaSPORTLATGulbeneV5010:42:35.800:42:36
7. RitvarsKalniņšKRONUSValmieraV4010:44:38.500:44:39
8. MārisBabrisV4010:45:07.050:45:08
9. IvarsLaktiņšFK ValmieraValmieraV2210:45:17.000:45:17
10. MareksAntonsValmieraV3010:45:43.200:45:44
11. RaivoVeļiksVSK NoskrienV1610:45:47.550:45:48
12. RitvarsLērmeM 42SiguldaV4010:45:51.650:45:52
13. AndisGailisRipo autocentrsVALMIERAV3510:46:00.000:46:00
14. GintsTrēziņšVPG/ Burkānciems un CoValmieraV4010:46:22.000:46:22
15. ValtersSlišānsEŽIValmieraV3010:46:46.350:46:47
16. MārtiņšKarasevsV3010:46:57.150:46:58
17. ValdisTiltsKocēnu novadsV5010:47:01.000:47:01
18. LeldeNeimandeVSK NoskrienCēsisS3010:47:06.650:47:07
19. IntsJēkabsonsV3010:47:18.100:47:19
20. NikolajsSaulītisLimbažiLimbažiV4510:47:19.650:47:20
21. IngaZālītewww.edunsporto.lvIkšķileS3510:47:23.400:47:24
22. DmitrijsNičiporsWir Sind Das Volk!Kocēnu novadsV3010:47:34.150:47:35
23. SandisĀboliņšVaidavaKocēnu novadsV1810:47:40.950:47:41
24. AtisStepānsKocēnu novadsV2210:47:56.000:47:56
25. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienValmieraV3010:48:00.500:48:01
26. UldisKalniņšV4510:48:04.000:48:04
27. RihardsBergsBergs & CoValmieraV2210:48:18.500:48:19
28. RaitisBērziņšV2210:48:42.300:48:43
29. MārtiņšJēkabsonsKSKKocēnu novadsV2210:48:46.100:48:47
30. JānisBagātsV3510:48:49.000:48:49
31. IlgvarsĀboltiņšRūjienaV5510:48:52.200:48:53
32. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadonaV4010:49:01.400:49:02
33. AndrisJēkabsonsKSKKocēnu novadsV2210:49:17.900:49:18
34. MārtiņšGailiskocēnu sporta klubsKocēnu novadsV2210:49:20.900:49:21
35. KristīneKuzņecovaKocēnu novadsS3010:49:39.300:49:40
36. TomsKomassFreelanceriJelgavaV2210:49:56.300:49:57
37. AndrejsPriedītisLSC,vsknoskrienRīgaV5010:50:02.100:50:03
38. RenārsJēkabsonsKocēnu novadsV1610:50:10.250:50:11
39. NormundsZaulsLimbažiV4510:50:15.500:50:16
40. JānisKrampeAlpi JumtsMadonaV3510:50:16.400:50:17
41. RolandsMelbārdisKocēnu novadsV3510:50:22.050:50:23
42. TomsVeličkouz Romu jau neies..Kocēnu novadsV2210:50:23.750:50:24
43. JānisSupeTirzaV6010:50:24.450:50:25
44. JānisĀboliņšKocēnu novadsV2210:50:46.750:50:47
45. ArtūrsKārkliņšKocēnu novadsV3010:51:05.200:51:06
46. MārisHeinolsKocēniValmieraV4010:51:15.100:51:16
47. GundarsŠīrantsKocēnu novadsV2210:51:32.250:51:33
48. GundarsRutkisKocēnu novadsV5510:51:32.400:51:33
49. AinārsMazurs5A-VALKA/LVValkaV4510:51:39.050:51:40
50. RitvarsKlaparsValmieraV3510:51:45.800:51:46
51. AndrisDainis5A-VALKA/LVValkaV6510:51:53.600:51:54
52. AigarsFeldmanisĒrģemeV4510:52:07.500:52:08
53. JānisAmoliņšKocēnu novadsV5010:52:27.800:52:28
54. DaceĀboliņaVaidavaKocēnu novadsS2210:52:54.950:52:55
55. AinarsOzoliņšValmieraV5510:53:04.300:53:05
56. ArnoAttekaKocēnu novadsV3010:53:19.050:53:20
57. IlzeBoldāneGulbeneS4510:53:24.850:53:25
58. IgorsVasiļjevsValmieraV2210:53:28.900:53:29
59. MareksMačsAlpu JumtiDruvienaV2210:53:58.500:53:59
60. AlvisZelčsUz Romu jau neiesKocēnu novadsV3010:54:04.950:54:05
61. SintijaLiezereKocēnu novadsS2210:54:25.100:54:26
62. RolandsJansonsKocēnu novadsV2210:54:35.250:54:36
63. HenrijsLērmeM 42ValmieraV1410:54:47.400:54:48
64. KasparsSausaisV2210:54:52.200:54:53
65. ĒriksMelkurtsKocēniKocēnu novadsV5010:55:00.050:55:01
66. DaceSpalvaSK TéraudsKocēnu novadsS3010:55:11.750:55:12
67. JurijsKonovalovsV5010:55:11.800:55:12
68. HelmutsLukačovsSILVATukumsV6510:55:17.050:55:18
69. LotārsZariņšV1810:55:40.200:55:41
70. SandisSproģisLattelecomRīgaV4010:55:45.900:55:46
71. MārtiņšLarinovsKSKKocēnu novadsV3010:55:47.400:55:48
72. MārisTocupsVSK NoskrienRīgaV4010:55:48.000:55:48
73. ErlensGrunckisV4010:56:01.000:56:01
74. AgneseKalējaRīgaS1810:56:09.750:56:10
75. IlvarsGulbisKadagaV3510:56:20.200:56:21
76. ElmārsPriednieksSiguldaV4510:56:20.700:56:21
77. Nauris-PēterisOzoliņšValmieraValmieraV1810:56:28.400:56:29
78. ArnisŠķēlsRīga-ValmieraV3010:56:33.500:56:34
79. TomsReihmanisVaidavaKocēnu novadsV2210:56:38.300:56:39
80. ZaneTilta-KūmaKocēnu novadsS2210:56:40.000:56:40
81. LailaCeikaValmieraS5010:56:51.450:56:52
82. LaurisPēkšēnsV3510:56:54.650:56:55
83. DainisSegciņšV3010:57:20.550:57:21
84. MartsDumbrauskisKocēnu novadsV1810:57:25.200:57:26
85. AigarsBelasovsVaidavaKocēnu novadsV3010:57:27.400:57:28
86. KristapsPriedeKSKKocēnu novadsV2210:57:32.050:57:33
87. JānisPacerisIedvesmaTukumsV3010:57:32.700:57:33
88. UldisVelpsAplisSmilteneV4010:57:36.900:57:37
89. AivarsCepītisValmieras mūzikas skolaKocēnu novadsV6010:57:39.400:57:40
90. JānisStūrītisTuraida, SiguldaV3510:57:43.150:57:44
91. GuntarsEglītisKocēnu novadsV2210:57:43.750:57:44
92. OskarsBērziņšValmieraV2210:57:54.000:57:54
93. ĀrisUlmanisKocēnu novadsV2210:58:04.100:58:05
94. MārtiņšZelčsKSKKocēnu novadsV2210:58:11.100:58:12
95. EdvīnsBērziņšindRīgaV5510:58:15.450:58:16
96. ArtisBrasovsMokšķiGulbeneV2210:58:16.600:58:17
97. ValdisKļaviņšMagnenRēzekneV4510:58:44.400:58:45
98. VilnisLiepiņšcscCarnikavaV6010:58:59.800:59:00
99. LauraPētersoneKocēnu novadsS3010:59:05.850:59:06
100. JānisCircānsV5510:59:09.400:59:10
101. KarīnaLezdiņaVALMIERAS3010:59:18.550:59:19
102. RaitisLērmeVidzemes mērnieksKocēnu novadsV6510:59:21.300:59:22
103. KristapsOzolsuz Romu jau neies...Kocēnu novadsV2210:59:23.150:59:24
104. RitaKļaviņaRēzekneS4010:59:23.550:59:24
105. MārcisPikšēnsVSK NoskrienValmieraV2210:59:33.200:59:34
106. ĢirtsPēčsKocēnu novadsV2210:59:41.100:59:42
107. UldisKondratovičsTeku TakuV5010:59:47.700:59:48
108. LaurisKlagišsLKbirojsValmieraV3010:59:49.250:59:50
109. JānisGailisV3010:59:49.500:59:50
110. ĀrisPeičsKocēnu novadsV2210:59:56.000:59:56
111. EmīlsKondratovičsTeku TakuRīgaV2210:59:57.450:59:58
112. IvarsJēkabsonsKocēnu novadsV3011:00:04.151:00:05
113. DidzisGalauliņšEs un es patsValmieraV4011:00:08.001:00:08
114. NiklassKalniņšValmieras hokeja klubsValmieraV1411:00:18.601:00:19
115. LindaLaubergaS3011:00:45.701:00:46
116. ZaneZiedoneRubeneKocēnu novadsS1411:00:53.201:00:54
117. LīgaPildiņaJūrmalaS2211:00:59.001:00:59
118. JānisBorisevičsValmieraV3011:01:07.051:01:08
119. AnnaKonovalovaS1811:01:13.101:01:14
120. EnjaLilientāleS3511:01:34.301:01:35
121. GintsKuzņecovsKocēnu novadsV4011:01:36.051:01:37
122. LindaJēkabsoneKSKKocēnu novadsS2211:01:39.701:01:40
123. IvetaLočmeleKocēnu novadsS4011:01:43.101:01:44
124. ĒriksApšenieksV6011:01:50.451:01:51
125. JurisMaileBeverīnas novadsV2211:02:03.101:02:04
126. Ģirts-EmīlsĀbeleKocēnu novadsV1611:02:17.451:02:18
127. JurisPrančsKocēnu novadsV3511:02:22.301:02:23
128. VladimirsKļavnieksV6011:02:32.351:02:33
129. ReinisZiediņšKSK KocēniKocēnu novadsV1611:02:59.401:03:00
130. DāvisZēmelisV1411:02:59.551:03:00
131. GunitaLērmeM 42ValmieraS4011:03:27.751:03:28
132. ElīnaZālīteJelgavaS2211:03:33.701:03:34
133. EvelīnaGrāvelsiņaKocēnu novadsS1811:03:56.901:03:57
134. SanitaAtslēgaVSK NoskrienValmiermuižaS2211:04:06.851:04:07
135. LieneKalniņaKRONUSValmieraS3011:04:13.401:04:14
136. AleksandrsGrunteindCēsisV5011:04:14.901:04:15
137. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīgaS4011:04:16.951:04:17
138. IlvaJanīteS2211:04:38.351:04:39
139. JānisBeinertsKocēnu novadsV2211:04:45.501:04:46
140. GunaŠīranteKocēnu novadsS2211:05:04.451:05:05
141. JānisApinisKocēnu novadsV3011:05:31.351:05:32
142. MārisSietiņsonsKocēnu novadsV1411:05:58.601:05:59
143. Maija-JustīneSedlenieceS3011:06:08.701:06:09
144. ValdisBernhardsJāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijaRīgaV6511:06:08.801:06:09
145. GintsOzoliņšKocēnu novadsV3511:06:27.851:06:28
146. LauraLasmaneKocēnu novadsS2211:06:54.351:06:55
147. JānisSīpolsSalacgrīvaV3011:06:57.101:06:58
148. GuntarsZēmelisV3511:06:57.701:06:58
149. MatīssCelmsKSK KocēniKocēnu novadsV1411:06:57.951:06:58
150. LīgaLiezereS2211:07:40.951:07:41
151. LaimdotaNeideneS5011:07:50.501:07:51
152. JānisDainisVaidavaKocēnu novadsV5511:07:57.501:07:58
153. DzintarsApsītisValmieraV4511:08:13.051:08:14
154. IlzeJustamenteVaidavaKocēnu novadsS2211:08:25.651:08:26
155. LeldeOzolinaRīgaS2211:08:43.251:08:44
157. AndrisĀboliņšVaidavaKocēnu novadsV5011:08:50.701:08:51
156. IngaVīksnaVaidavaKocēnu novadsS4511:08:50.701:08:51
158. IlzeApineRīgaS3011:09:49.251:09:50
159. KristīneZeļenkovaS2211:09:54.301:09:55
160. ArtisStieciņšSD TradingRīgaV3511:10:05.751:10:06
161. InetaBriedeS3011:10:19.751:10:20
162. IvarsEglītsKocēnu novadsV3511:10:35.851:10:36
163. IneseKeišaS3511:10:41.851:10:42
164. MārcisKārkliņšKocēnu novadsV2211:10:44.451:10:45
165. JānisMarkevicsKocēnu novadsV3011:11:03.001:11:03
166. AijaRulleFK ValkaValkaS3011:11:04.401:11:05
167. VirgīnijaLiepiņaĢīblisRīgaS2211:11:30.901:11:31
168. IlgonisSaldūksnisVaidavaKocēnu novadsV5511:11:36.351:11:37
169. IlzeKomasaFreelanceriJelgavaS2211:11:46.301:11:47
170. LieneBalodeS2211:11:56.951:11:57
171. OļģertsJēgersKocēniKocēnu novadsV1811:12:11.351:12:12
172. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novadsV4011:12:21.051:12:22
173. JūlijaRozīteKocēnu novadsS1411:12:33.101:12:34
174. MartaTamaneValmieraS1811:12:39.151:12:40
175. Kristīne-ŽaklīnBāliņaValmieraS1611:13:03.001:13:03
176. JānisZagorskisKocēnu novadsV5511:13:19.051:13:20
177. DitaBurveS2211:13:24.701:13:25
178. LīvaAsereS2211:13:30.101:13:31
179. ZaneDāvidsoneValmieraS2211:14:04.351:14:05
180. MartaKalniņaValmieras sākumskolaValmieraS1411:14:55.301:14:56
181. MartsKalniņšValmieraV4511:14:55.551:14:56
182. LieneKupenaValmieraS3011:14:59.301:15:00
183. IngaBrusovaWir Sind Das Volk!Kocēnu novadsS3011:15:01.301:15:02
184. OksanaZāteValmieraS3011:16:01.201:16:02
185. IneseEglīteKocēnu novadsS3011:16:21.901:16:22
186. JēkabsUlmanisKocēnu novadsV1411:16:27.501:16:28
187. LiānaAldiņaVaidavaKocēnu novadsS2211:16:49.801:16:50
188. Aivars-KristiānRullisFK ValkaValkaV1411:17:51.001:17:51
189. IlvarsRullisFlorbola klubs "Valka"ValkaV4011:18:24.001:18:24
190. KasparsGrundšteinsKocēnu novadsV2211:19:11.151:19:12
191. AnnaBriedeValmieraS1611:20:03.101:20:04
192. AnceNiezereKauguriS2211:21:46.351:21:47
193. Krista-JūlijaKreišmaneKocēnu novadsS2211:21:46.501:21:47
194. SanitaZaķeKocēnu novadsS3511:21:48.151:21:49
195. AgneseŠķēlaRīgaS3011:23:05.351:23:06
196. ReinisMickevicsV1411:25:50.151:25:51
197. JānisMickevičsV1611:25:50.401:25:51
198. JānisMelbārdisKocēnu novadsV3511:26:45.301:26:46
199. AdelīnaMelbārdeKocēnu novadsS1411:26:45.301:26:46
200. ElīnaPaegleValmieraS2211:26:56.801:26:57
201. VidisUpenieksV6511:36:28.001:36:28
202. LindaGintēnaRigaS3511:45:15.951:45:16