Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā36. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" / 08.07.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

SB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KatalinaAllereKoceniKoceni10:03:52
2. FelicitaJerofejevaRīga10:04:01
3. ElizabeteNičiporeWir Sind Das Volk!Kocēni10:04:18
4. KarmenaStulbergaKarnevālsValmiera10:04:21
5. SāraEglīteKocēnu novads10:04:34
6. AnnikaĀboliņaVējiem līdzi..Vaidava10:05:20
7. Mia-JasmīnaKļavnieceRīga10:05:28
8. Kasandra-RegīnaPuriņaVaidava10:06:18
9. FelicitaVazdiķeOld CrabsVaidava10:06:26
10. KatrīneNičiporeWir Sind Das Volk!Kocēni10:06:39
11. UndīneBērziņaBērziņiRīga10:06:44
12. SofijaAllereKoceniKoceni10:07:04
13. KatrīnaJēkabsoneVaidava10:07:25
14. SelīnaJerofejevaRīga10:07:27
15. KristiānaKļaviņaRīga10:11:58
16. DārtaKūmaSuper fast bunniesRīga10:12:10

VB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DominiksPētersonsVSK NoskrienKocēnu novads10:03:36
2. JānisSaldūksnisVaidava10:03:42
3. GustavsMastiņšBurtnieku novads10:03:48
4. RalfsLočmelisValmiera10:03:58
6. JānisZālītisRīga10:04:01
5. FēlikssĀboliņšVējiem līdzi..Vaidava10:04:01
7. KurtsIlens10:04:28
8. ArnoldsOzersRīga10:04:31
9. KristensLaktiņšFBK ValmieraValmiera10:04:52
10. MarkussZālītisBaldones vieglatlētikas nodaļaĶekava10:04:54
11. JēkabsStepiņšVaidava10:05:38
12. ArtūrsBelasovsVaidavaValmiera10:05:41
13. ViestursCīmursCīmurēniRīga10:05:46
14. RalfsVelcers-JonītisCēsis10:07:49
15. MarkussJēkabsonsValmiera10:12:01
16. KrišsZariņšKocēni10:12:07

SB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnikaZālīteSS ArkādijaRīga10:02:44
2. DarjaGubinaDzeguzesOlaine10:02:48
3. LauraLezdiņaValmiera10:03:07
4. JūlijaEglīteVaidava10:03:18
5. PaulaBērziņaBērziņiRīga10:03:28
6. ElīzaCeraValmiera10:03:36
7. SamantaGulbeKocēnu novads10:03:53
8. Maija-JustīneJēkabsoneKocēnu sporta klubsKocēnu novads10:04:33

VB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LaimiņšMastiņšBurtnieku novads10:03:02
2. DāvisBergsPārgaujas sākumskolaValmiera10:03:04
3. VernersVējiņšBlomeSmiltene10:03:13
4. SebastiansBelasovsVaidavaValmiera10:03:15
5. RenārsLočmelisASK PATRIARīga10:03:18
6. TeodorsKambalaRīga10:03:18
7. ReinisEglītisVaidava10:03:21
8. BrunoĀbeleVaidavas pagasts "Ābeles"10:03:25
9. MiksApinisVaidava10:03:26
10. LaurisPogulisVaidava10:03:30
11. KārlisCīmursCīmurēniRīga10:03:33
12. Kristers-JānisĀboliņšVējiem līdzi..Vaidava10:03:39
13. DāvisMegnisKocēni10:03:56
14. ArtjomsJakovļevsRīga10:03:59
15. JēkabsZēmelisKocēniKocēnu novads10:04:15
16. Nils-GabrielsKļavnieksDzīve bez glutēnaRīga10:04:17

SB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MadaraKļavnieceCarnikavas SCRīga20:05:32
2. MarijaGubinaDzeguzesOlaine20:05:42
3. MadlēnaRozīteKocēnu novads, Rubene20:05:49
4. LoretaZālīteSS ArkādijaRīga20:05:50
5. MelānijaZālīteBaldones vieglatlētikas nodaļaĶekava20:06:03
6. Elza-AnnaKļavnieceCarnikavas SCRīga20:06:34
7. Lote-LeaGaileSigulda20:06:58
8. AliseReingoldeSmilteneSmiltene20:07:09
9. ElīzaAtslēgaZVOCValmiera20:07:18
10. AlīnaDemeškoRīga20:07:22
11. SandijaBērziņaBērziņiRīga20:07:22
12. RozeStulbergaKarnevālsValmiera20:07:25
13. NikijaBirumaZVOCValmiera20:08:41

VB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsJubelisJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''Rīga20:05:23
2. RaulsLiepiņšMetroonsRīga20:05:23
3. RodžersKrastsValmiera20:05:32
4. AndrisLiepiņšMetroonsRīga20:05:37
5. ArtūrsPogulisVaidava20:06:49
6. RalfsMuižnieksBlomeBlome20:06:57
7. RenārsKārkliņšVaidava20:07:22
8. ArtūrsJakovļevsRīga20:07:55
9. KristiānsČerņevskisKocēni20:08:05
10. ĢirtsVaļskisTRX CēsisPriekuļi20:08:14