Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā36. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" / 08.07.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

S14

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīnaGaileSSSSigulda10:56:51
2. Marta-LuizePētersoneVSK NoskrienKocēni11:01:56

V14

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NiksBalgalvisVaidava11:01:47
2. DāvisZariņšVaidava11:03:07
3. PēterisGailisValmiera11:04:13
4. RalfsVazdiķisOld CrabsVaidava11:04:44
5. PēterisKleinsStrenčiStrenči11:16:01
6. MartinsDenovsRubene11:16:11
7. KristsDukursValmiera11:22:40
8. TomsPētersonsKocēnu nov.11:26:50
9. ReinisMickevicsRubenevaidava11:26:50

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TerēzeUrbāneSK TēraudsRīga10:53:52
2. SamantaVilkaVaidava11:03:26
3. Marta-LībaZemecaValmiera11:04:33
4. ZaneZiedoneRubeneRubene11:05:26
5. NadīnaBergaSKRIENAM KOPĀKocēni11:39:07

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Mikus-MatīssGredzensVaidava10:54:45
2. EmīlsVītolsVaidava10:55:15
3. Emīls-RalfsZagorskisVaidava11:12:06
4. JākabsUlmanisVaidava11:17:17
5. JanisVoelherVaidava11:40:05

S18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MadaraLipskaLimbaži ActiveLimbaži11:08:18
2. KristaKļavnieceDzīve bez glutēnaRīga11:13:31

V18

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SandisĀboliņšVējiem līdzi..Vaidava10:46:18
2. RenārsJēkabsonsKSKVaidava10:48:19
3. AtisHeinolsKocēnu MTBKocēni10:51:02
4. HaraldsJēgersVaidava10:56:56
5. DāvisCiršsLimbaži10:59:24
6. Ģirts-EmīlsĀbeleVaidavaVaidava11:00:44
7. OļģertsJēgersVaidavaVaidava11:10:13

S22

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaValdmaneZVOCValmiera10:50:16
2. EvijaReineLiepāja10:51:36
3. AlisePutraimaLimbaži ACTIVEPārgaujas novads10:55:37
4. DaceĀboliņaKocēnu novads MTBVaidava10:57:51
5. SantaŽukovskaRīga11:00:00
6. AgneseKalējaRīga11:00:02
7. LāsmaPometkoCēsis11:00:07
8. MadaraEglīteValmiera11:01:18
9. IngaPutraimaLimbaži ActivePārgaujas novads11:03:47
10. SandraBaumaneValmiera11:06:26
11. KristīnaRutkauskaRīga11:06:37
12. ZaneDāvidsoneValmieraValmiera11:09:10
13. KristīneZeļenkovaValmiera11:11:12
14. LindaJonīteRīga11:13:01
15. AgitaKārklīteRīga11:14:10
16. LiānaAldiņaKocēnu novadsVaidava11:19:16
17. IevaDukureValmiera11:22:40

V22

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KārlisVīksneMeridiāns OKCēsis10:39:36
2. JānisKūmsInov-8|OSveikals.lv|IsostarGaujiena10:41:02
3. JānisMūrnieksLielvārde10:44:46
4. JānisJerofejevsPļaviņām-90Pļaviņas10:44:56
5. KasparsVīksneVeikals 42km/SauconyCēsis10:45:02
6. AndrisRobaldsJura Neikena Dikļu pamatskolaDikļi10:45:10
7. MārtiņšGailisKocēnu novadsKocēnu novads10:45:24
8. KasparsKravalisPļaviņām-90Pļaviņas10:46:27
9. OskarsVidovskisValmiera10:48:55
10. IvarsLaktiņšFBK ValmieraValmiera10:50:04
11. AndrisJēkabsonsKSKVaidava10:50:21
12. IntarsNikonovsVeselīga slodzīteKalsnava10:50:56
13. MārtiņšJēkabsonsKSKVaidava10:51:53
14. ReinisJansonsCēsis10:53:14
15. GuntarsEglītisVaidava10:53:50
16. AtisPūlisVaidava10:55:02
17. MārtiņšPūgaVeselīga slodzīteKalsnava10:55:38
18. ArtisPutānsCesvaine10:56:50
19. JānisĀboliņšKocēnu novadsVaidava10:57:51
20. ArnisĶēpulisezereriga10:59:00
21. PēterisVīrsRubene10:59:47
22. ĢirtsPēčsValmieras raj. Vaidava11:00:03
23. KristapsEškinsBE44Valmiera11:01:16
24. SergejsZubovsValmiera11:03:40
25. MārcisKārkliņšKocēnu novads11:04:02
26. NormundsRozitisValmiera11:05:52
27. JānisOpmanisVaidava11:06:39
28. JānisKārklītisIndividuāliValmiera11:14:09
29. KasparsGrundšteinsKSKRubene11:15:36
30. JānisDelviņšKarnevālsValmiera11:21:37

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeldeNeimandeMatisons Runner’s ClubCēsis10:45:39
2. MontaLočmeleMatisons Runner’s ClubRīga10:54:35
3. InetaJerofejevaPļaviņām-90Rīga10:58:12
4. MarikaZālīteVSK NoskrienĶekava11:00:07
5. IntaCīmureCīmurēniRīga11:00:37
6. KitijaLīgateZVOCValmiera11:03:34
7. LieneBalode-PacereSIA OTIS LATVIATukums11:03:51
8. LienePurgaileĀdaži11:04:36
9. EleonoraPērkoneKNAUFIkšķile11:05:20
11. IngaBrusovaWir Sind Das Volk!Kocēni11:12:25
10. SantaVikmaneKocēni11:12:25
12. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīga11:16:53
13. LieneKalniņaSKRIENAM KOPĀValmiera11:19:09

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JevgēnijsTurkinsSK TēraudsAiviekste10:38:00
2. ViktorsSleserenoksRīga10:40:08
3. UģisKarasevsKSKRubene10:40:51
4. DmitrijsNičiporsWir Sind Das Volk!Kocēni10:41:25
5. SergejsMaslobojevsNRC RigaRiga10:45:00
6. ArtūrsKārkliņšVaidava10:45:59
7. RaitisBērziņšVSK NoskrienValmiera10:48:17
8. EdgarsKokorevičsValmiera10:48:22
9. MārtiņšBirumsSTKValmiera10:49:38
10. AlvisZelčsKocēnu novadsVaidava10:51:35
11. AigarsBelasovsVaidavaValmiera10:51:44
12. AlbertsStulbergsKarnevālsValmiera10:51:59
13. AgrisDreimanisSmiltene10:53:11
14. JānisKaibeKSKKocēnu novads10:53:16
15. AndrisAtslēga666Valmiermuiža10:54:12
16. ArtūrsLočmelisASK PATRIARīga10:54:35
17. JānisBelasovsVaidava10:54:48
18. RolandsJansonsVaidava10:55:05
19. MārtiņšLarinovsKocēnu Sporta klubsRubene10:55:36
20. JānisPacerisIedvesmaTukums10:58:44
21. IvarsJēkabsonsKSKVaidava11:00:30
22. PēterisMuižnieksBlomeBlome11:03:34
23. ArtisDenovsSTKKocēni11:09:07
24. KasparsOzersRīga11:09:36
25. JānisRautmanisEs to varuLizums11:26:20

S35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LieneAllereKocēniKocēnu novads10:50:46
2. LauraPētersoneVSK NoskrienKocēnu novads10:53:36
3. IngaJansoneVSK NoskrienMadona11:00:20
4. LīgaĶirejaLimbaži11:05:30
5. IngaBrokaVidzemes logiBurtnieku novads11:06:18
6. IngaZandersoneKarnevālsRīga11:09:39
7. IneseEglīteKocenu novads Zilaiskalns11:11:40
8. IevaSvileInčukalns11:13:33
10. IvitaVindelaBaldone11:13:36
9. SandaPurviņaRīga11:13:36
11. IngaNartišaRīga11:15:04

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MareksAntonsValmiera10:42:38
2. AgrisSamcovsNike+ Run Club RigaRiga10:44:24
3. KonstantīnsKrjačkoRonakoRīga10:45:34
4. JānisGailisKocēnu novadsVaidava10:46:59
5. KasparsPētersonsVSK NoskrienKocēnu nov.10:47:13
6. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži10:49:13
7. AndrejsDemeškoRīga10:50:09
8. LaurisZālītisRīga10:50:28
9. MairisApsītsSpēka PasauleValmiera10:50:38
10. ErvīnsBroksVidzemes logiBurtnieku novads10:53:49
11. JānisLīgatsZVOCValmiera10:54:22
12. AndrejsJakovļevsRīga10:58:23
13. AndrisVindelsBaldone10:59:54
14. AnrijsVazdiķisOld CrabsVaidava11:04:54
15. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsis11:12:04
16. ViestursZepsRīga11:13:36
17. JānisBagātsRubeneRubene11:16:03

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngaZālīteVeikals 42 km / SauconyIkšķile10:46:08
2. GunitaLērmeM 42Valmiera11:00:58
3. KristīneSlikšāneVSK NoskrienOlaine11:01:33
4. IevaGobaVSK NoskrienCēsis11:08:19
5. AneteBruževicaRīga11:09:55
6. DaceLiepiņaRubene11:12:49
7. KristīneReinholdeSigulda11:16:13

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RitvarsKalniņšSKRIENAM KOPĀValmiera10:43:15
2. AndisGailisVALMIERA10:44:35
3. RitvarsKlaparsVSK NoskrienValmiera10:47:35
4. RitvarsLērmeM 42Amsterdam10:49:13
5. MārisHeinolsKocēnu MTBKocēni10:49:42
6. GatisMadžiņšSKSigulda, Valmiera10:50:41
7. LaurisPēkšēnsRagana10:51:50
8. SandisSproģisLattelecomRīga10:52:18
9. AigarsLočmelisValmiera10:55:26
10. ErlensGrunckisValmiera10:55:42
11. GatisPlusniņšKocēnu novadsGaičas10:56:24
12. SandrisSkreitulisSmalkais stilsValmiera10:57:32
13. IvarsEglītiskocénu novads, zilaiskalns10:57:45
14. ArnisBērziņšBērziņiRīga11:03:07
15. GundarsOzolsRīga11:03:39
16. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novads11:09:45

S45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeUrbāneVSK NoskrienRīga10:49:31
2. SandraVolodinaGulbeneGulbene10:57:54
3. IlonaPupauseCesvaine11:00:40
4. IneseBērziņaKocēnu pagasts11:04:14
5. IngaVaļskaTRX CēsisPriekuļi11:07:07
6. BaibaBezdelīgaValmieraValmiera11:15:05

V45

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsKārkliņšSIguldas Maratona klubsSigulda10:43:28
2. AivisReinholdsSiguldas maratona klubsSigulda10:46:45
3. EgilsTēbelisMārupe10:48:00
4. AndisMiķelsonsVidrizi10:49:26
5. DagnisKaņepeMeridiānsCēsis10:49:40
6. ArnisKļaviņšRīga10:49:51
7. IntsUlmanisIK AuseklisVecumnieki10:51:12
8. ValdisLepiksonsValmiera10:56:41
9. AlvisLepiksonsAuseklisValmiera10:57:18
10. DainisGailisSigulda10:57:35
11. JānisPinkaCēsis10:59:22

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LailaCeikaValmiera10:57:12
2. IngaVīksnaKocēnu novadsVaidava11:06:12
3. ZinaidaGrīnbergaLSCRīga11:10:35
4. SkaraVitmaneValmiera11:11:33

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NormundsBremzeOGRERīga10:44:41
2. ArtisSmerliņšLaiksCeltLiepa10:44:45
3. NikolajsSaulītisLimbaži10:45:25
4. JurisČerņadjevsBajāri10:47:31
5. AigarsFeldmanisĒrģeme10:50:12
6. ArtisZariņšOtrā ElpaVaidava10:51:22
7. AigarsSavickisSmiltene10:52:24
8. RonaldsLiepiņšMetroonsRīga10:56:02
9. AndrisĀboliņšKocēnu novads MTBVaidava11:06:12
10. DidzisCeriņšMaratona KlubsValmiera11:13:03

V55

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntisZundaSPORTLATGulbene10:42:50
2. ValdisTiltsKocēnu nov.Vaidava10:44:47
3. AndrejsPriedītisVSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.Rīga10:49:37
4. OskarsArkolnsVarakļāni10:51:27
5. GundarsRutkisValmiera10:51:54
6. AinarsOzoliņšRipo autocentrsValmiera10:53:59
7. JānisOzersJelgava11:00:30
8. EdvīnsBērziņšindRīga11:00:52
9. PēterisVanagsĶekava11:01:51
10. IvarsEškinsBE44Valmiera11:03:49
11. EinārsVilnisPAC-CīniesCēsis11:13:25

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VairisKrauklisPrivātbūveSmiltene10:52:00
2. JurisKaņģezerisMālpils10:54:33
3. AivarsCepītis____Valmiera11:01:02
4. JurisGaidelisMaratona KlubsCēsis11:03:28
5. JānisDainisVaidavaKocēnu nov.11:07:19
6. AndrisVitmanisValmiera11:10:08

V65

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza10:51:30
2. VladimirsKļavnieksRīga10:58:45
3. DidzisKrīgersvalmiera10:59:25
4. VladimirsKallassGulbene11:16:58