Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā36. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" / 08.07.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. KasparsJubelisJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''RīgaVB320:05:230:02:390:02:44
2. RaulsLiepiņšMetroonsRīgaVB320:05:230:02:440:02:39
4. MadaraKļavnieceCarnikavas SCRīgaSB320:05:320:02:450:02:48
3. RodžersKrastsValmieraVB320:05:320:02:410:02:52
5. AndrisLiepiņšMetroonsRīgaVB320:05:370:02:460:02:52
6. MarijaGubinaDzeguzesOlaineSB320:05:420:02:450:02:57
7. MadlēnaRozīteKocēnu novads, RubeneSB320:05:490:02:540:02:56
8. LoretaZālīteSS ArkādijaRīgaSB320:05:500:02:530:02:57
9. MelānijaZālīteBaldones vieglatlētikas nodaļaĶekavaSB320:06:030:03:000:03:04
10. Elza-AnnaKļavnieceCarnikavas SCRīgaSB320:06:340:03:110:03:24
11. ArtūrsPogulisVaidavaVB320:06:490:03:230:03:27
12. RalfsMuižnieksBlomeBlomeVB320:06:570:03:230:03:34
13. Lote-LeaGaileSiguldaSB320:06:580:03:220:03:37
14. AliseReingoldeSmilteneSmilteneSB320:07:090:03:330:03:37
15. ElīzaAtslēgaZVOCValmieraSB320:07:180:03:250:03:54
16. RenārsKārkliņšVaidavaVB320:07:220:03:210:04:02
17. AlīnaDemeškoRīgaSB320:07:220:03:340:03:48
18. SandijaBērziņaBērziņiRīgaSB320:07:220:03:330:03:49
19. RozeStulbergaKarnevālsValmieraSB320:07:250:03:250:04:01
20. ArtūrsJakovļevsRīgaVB320:07:550:03:330:04:22
21. KristiānsČerņevskisKocēniVB320:08:050:03:440:04:21
22. ĢirtsVaļskisTRX CēsisPriekuļiVB320:08:140:03:570:04:18
23. NikijaBirumaZVOCValmieraSB320:08:410:03:580:04:43
24. AnnikaZālīteSS ArkādijaRīgaSB210:02:440:02:44 
25. DarjaGubinaDzeguzesOlaineSB210:02:480:02:48 
26. LaimiņšMastiņšBurtnieku novadsVB210:03:020:03:02 
27. DāvisBergsPārgaujas sākumskolaValmieraVB210:03:040:03:04 
28. LauraLezdiņaValmieraSB210:03:070:03:07 
29. VernersVējiņšBlomeSmilteneVB210:03:130:03:13 
30. SebastiansBelasovsVaidavaValmieraVB210:03:150:03:15 
31. RenārsLočmelisASK PATRIARīgaVB210:03:180:03:18 
32. JūlijaEglīteVaidavaSB210:03:180:03:18 
33. TeodorsKambalaRīgaVB210:03:180:03:18 
34. ReinisEglītisVaidavaVB210:03:210:03:21 
35. BrunoĀbeleVaidavas pagasts "Ābeles"VB210:03:250:03:25 
36. MiksApinisVaidavaVB210:03:260:03:26 
37. PaulaBērziņaBērziņiRīgaSB210:03:280:03:28 
38. LaurisPogulisVaidavaVB210:03:300:03:30 
39. KārlisCīmursCīmurēniRīgaVB210:03:330:03:33 
40. ElīzaCeraValmieraSB210:03:360:03:36 
41. DominiksPētersonsVSK NoskrienKocēnu novadsVB110:03:360:03:36 
42. Kristers-JānisĀboliņšVējiem līdzi..VaidavaVB210:03:390:03:39 
43. JānisSaldūksnisVaidavaVB110:03:420:03:42 
44. GustavsMastiņšBurtnieku novadsVB110:03:480:03:48 
45. KatalinaAllereKoceniKoceniSB110:03:520:03:52 
46. SamantaGulbeKocēnu novadsSB210:03:530:03:53 
47. DāvisMegnisKocēniVB210:03:560:03:56 
48. RalfsLočmelisValmieraVB110:03:580:03:58 
49. ArtjomsJakovļevsRīgaVB210:03:590:03:59 
52. JānisZālītisRīgaVB110:04:010:04:01 
51. FelicitaJerofejevaRīgaSB110:04:010:04:01 
50. FēlikssĀboliņšVējiem līdzi..VaidavaVB110:04:010:04:01 
53. JēkabsZēmelisKocēniKocēnu novadsVB210:04:150:04:15 
54. Nils-GabrielsKļavnieksDzīve bez glutēnaRīgaVB210:04:170:04:17 
55. ElizabeteNičiporeWir Sind Das Volk!KocēniSB110:04:180:04:18 
56. KarmenaStulbergaKarnevālsValmieraSB110:04:210:04:21 
57. KurtsIlensVB110:04:280:04:28 
58. ArnoldsOzersRīgaVB110:04:310:04:31 
59. Maija-JustīneJēkabsoneKocēnu sporta klubsKocēnu novadsSB210:04:330:04:33 
60. SāraEglīteKocēnu novadsSB110:04:340:04:34 
61. KristensLaktiņšFBK ValmieraValmieraVB110:04:520:04:52 
62. MarkussZālītisBaldones vieglatlētikas nodaļaĶekavaVB110:04:540:04:54 
63. AnnikaĀboliņaVējiem līdzi..VaidavaSB110:05:200:05:20 
64. Mia-JasmīnaKļavnieceRīgaSB110:05:280:05:28 
65. JēkabsStepiņšVaidavaVB110:05:380:05:38 
66. ArtūrsBelasovsVaidavaValmieraVB110:05:410:05:41 
67. ViestursCīmursCīmurēniRīgaVB110:05:460:05:46 
68. Kasandra-RegīnaPuriņaVaidavaSB110:06:180:06:18 
69. FelicitaVazdiķeOld CrabsVaidavaSB110:06:260:06:26 
70. KatrīneNičiporeWir Sind Das Volk!KocēniSB110:06:390:06:39 
71. UndīneBērziņaBērziņiRīgaSB110:06:440:06:44 
72. SofijaAllereKoceniKoceniSB110:07:040:07:04 
73. KatrīnaJēkabsoneVaidavaSB110:07:250:07:25 
74. SelīnaJerofejevaRīgaSB110:07:270:07:27 
75. RalfsVelcers-JonītisCēsisVB110:07:490:07:49 
76. KristiānaKļaviņaRīgaSB110:11:580:11:58 
77. MarkussJēkabsonsValmieraVB110:12:010:12:01 
78. KrišsZariņšKocēniVB110:12:070:12:07 
79. DārtaKūmaSuper fast bunniesRīgaSB110:12:100:12:10