Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSalaspils pusmaratons "Noķer vēju 2017" / 30.09.2017

S1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīnaGaileSSSSigulda10:21:35
2. KarīnaMellacess ArkādijaRīga10:22:45
3. Samanta-AleksanDavidovaSalaspils10:23:20
4. LoretaZālīteSS ArkādijaRīga10:23:29
5. Marta-LuizePētersoneVSK NoskrienKocēnu Novads10:23:30
6. AnnikaZālīteSS ArkādijaRīga10:24:11
7. LīvaAšmaneJelgavas BJSSJelgava10:25:44
8. ElzaKrastiņaSportiņš 88Ķekava10:27:18
9. Alise-EvelīnaTočaLKKLSalaspils10:27:49
10. Lote-LeaGaileSigulda10:28:17
11. KristiānaOzoliņaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:28:33
12. AnnaBāriņaSaulkalne10:28:42
13. AlīnaSokunovaLīvanu VKSalaspils10:28:58
14. LoretaĶikusteSalaspils10:29:58
15. Anna-KatrīnaPriževoiteAK un CoSalaspils10:30:24
16. KeitaKožuhovskaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:30:32
17. EstereKļaviņaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:30:56
18. SofijaPilāteind.salaspils10:31:00
19. ElīzaMuzikaVSK NoskrienJumprava10:31:16
20. EmīlijaVahere-AbražuneRīga10:32:15
21. Eva-EvelīnaKļaviņaSalaspils10:33:07
22. AnnaVīksneRiga Ironman TeamBukulti10:33:11
23. MadaraBāriņaSaulkalne10:33:40
24. Anna-LauraLucikaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:34:10
25. ElīnaBainoraSalaspils Sporta SkolaSalaspils10:36:27
26. EvelīnaAugustauskaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:37:30
27. AnnaČepjolkinaVPSValmiera10:38:46
28. AgateBainoraSalaspils Sprta SkolaSalaspils10:41:18
29. SandraKirilovaSalaspils10:47:00
30. EvijaPetrovskaVSK NoskrienSalaspils10:54:20

V1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MarkussOzolsMSĢ/SALASPILS SPORTA SKOLASalaspils10:20:24
2. JānisKravalisSiguldas Sporta skolaSigulda10:20:27
3. JānisStūrītisSiguldas Sporta SkolaSigulda10:21:21
4. ĒriksAnspaksSalaspils Sporta skolaSalaspils10:21:29
5. MartinsStūrītisSiguldas Sporta SkolaSigulda10:22:36
6. ArtisBrokānsSalaspilsSalaspils10:22:50
7. DanielsGribsSalaspils sporta skolaSalaspils10:24:05
8. Ričards-JānisLiepiņšSalaspils sporta skolaSalaspils10:24:24
9. KristsVidzisSalaspils Sporta skolaSalaspils10:24:25
10. BrunoBuldersIkšķile10:24:56
11. Leo-KristiansSpūleSalaspils Sports SkolaSalaspils10:25:00
12. JēkabsČudarsSalaspils Sporta skolaSalaspils10:25:34
13. RihardsVladimirovsSalaspils10:25:42
14. Roberts-KārlisKarssRīga10:25:47
15. GustavsLīpenītsSalaspils Sporta skolaSalaspils10:26:02
16. TomassMatusevičs40 v.s.Rīga10:26:07
17. EmīlsArbidānsSalaspils10:26:09
18. SergejsDmitračenoksSalaspils10:27:09
19. ErvīnsČepjolkinsVPĢValmiera10:28:16
20. RaiensSuntsSalaspils Sporta skolaSalaspils10:28:16
21. AleksandrsBerentsSalaspils10:28:34
22. TomassMičulisJūrmala10:28:34
23. DainisOgorodnikovsSalaspils10:29:49
24. Ralfs-JānisBrokānsSalaspils10:29:56
25. ArtemijsPoļakovsSalaspils Sporta skolaSalaspils10:29:58
26. FrancisKozlovsOlaines nov.10:32:15
27. ArtūrsSprindžuksSalaspils10:32:42
28. GustavsOzoliņšSalaspils10:33:31
29. DominiksPētersonsVSK NoskrienKocēnu novads10:35:49
30. MārtiņšBudreikaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:37:21
31. TomassSpergaSalaspils10:38:36
32. ArsēnijsAnaņjevs-Salaspils10:42:26

S2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TerēzeUrbāneSK TēraudsRīga10:22:40
2. IevaRenceSalaspils sporta skolaSalaspils10:27:10
3. AnasatsijaAnaņjevaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:27:48
4. SandraPeļņikaSalaspils10:28:34
5. AnasatsijaVasiļjevaSalaspils Sporta skolaSalaspils10:30:58

V2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArsēnijsKadiševsSporta Skola ArkādijaRīga10:18:01
2. AkselsBlanksSalaspils10:18:18
3. EmīlsKravalisSiguldas Sporta SkolaSigulda10:20:11
4. RihardsVaivadsAizkraukles novada sporta skolaAizkraukle10:21:51
5. Jānis-LinardsAmtmanisRĪGA10:23:18
6. Toms-MartinsŠaķis10:24:10
7. MaksimsKorotkovsNRC JelgavaJelgava10:24:49
8. DāvisDābolsRīga10:25:18

S3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvitaŠaleSkrīveriSkrīveri10:22:02
2. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti10:23:08
3. KristīneKelertaRīga10:23:53
4. VijaBildere-KodeRīga10:25:18
5. IngaSilenieceSalaspils10:25:34
6. KsenijaBlankaSalaspils10:26:25
7. NeldaMateisoneIM SportsSalaspils10:28:00
8. BaibaZariņaSalaspils10:28:06
9. LaumaMucenieceĶekava10:28:15
10. ZaneĶīkuleSalaspils Sporta skolaSalaspils10:28:33
11. AnitaVahere-AbražuneRīga10:29:19
12. IvetaStūrīteSK TuraidaSigulda10:29:31
13. MarutaKrūmiņaTukums10:30:16
14. SvetlanaLubgāneRīga10:31:09
15. ArtaKrēsliņaSalaspils10:31:12
16. RitaSprindžukaSalaspils10:32:42
17. LīgaNagleRīga10:33:13
18. AnnaĒķe-OzoliņaSalaspils10:33:32
19. JeļenaDmitračenokaSalaspils10:34:58
20. ZaneSvilāneSalaspils10:35:50
21. ViktorijaPolozjukaSalaspils10:36:05
22. LaimaBainoraSalaspils10:36:27
23. MargaritaDoroškevičaRīga10:37:55
24. SanitaSpergaSalaspils10:38:40
25. EvijaMeirāneValmiera10:38:46
26. OksanaCarjovaSalaspils10:39:05
27. MāritePetrovskaSalaspils10:54:20

V3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DainisBautris10:21:33
2. MārisPuriņšPuriņiCēsis10:21:47
3. JānisDūkaALGON INVESTCēsis10:22:42
4. DenissAnaņjevsSalaspils10:23:37
5. JānisLiepiņšVSK NoskrienSalaspils10:23:41
6. EmīlsŠalsSkrīveri10:23:53
7. DainisBaumanisRīga10:24:00
8. OskarsĪleRīga10:24:38
9. GregorsMatīssSalaspils Sporta skolaSalaspils10:24:48
10. KristapsNarnickisKā es šeit nokļuvu ?Rīga10:25:44
11. ValtersUrbanovičsSQUALIO cloud consultingSalaspils10:26:21
12. JurijsMozinsSalaspils10:27:01
13. RomansŠromsVSK NoskrienRīga10:28:13
14. JurģisBainorsSalaspils10:28:40
15. ArtūrsDmitračenoksSalaspils10:30:47
16. MārtiņšĶeņģisRiga Ironman TeamBukulti10:33:15
17. KasparsPētersonsVSK NoskrienKocēnu nov.10:35:48

S4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MarutaAnspakaSalaspils10:25:37
2. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga10:25:39
3. ZandaTaupmanaMaratona klubs/ Matisons Runner`s ClubRīga10:25:55
4. AgraIelejaRīga10:26:34
5. AnnaGrāmatnieceJūrmalas veterāniJūrmala10:28:33
6. GundegaNeiburgaSaulkalne10:29:38
7. DaceKrūmiņaSalaspils10:29:40
8. SaivaSokolovaSalaspils10:31:29
9. BirutaAkulaSalaspils10:32:16
10. SanitaMaurīte-ŠmiteRīga10:35:05
11. KristīneLiepiņaSalaspils10:35:52

V4

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrasti10:20:05
2. RitvarsKlaparsVSK NoskrienValmiera10:20:28
3. RobertsIvzānsOGREOgres novads10:21:14
4. AinārsKravalisSigulda10:21:49
5. KārlisIelejsRīga10:22:23
6. SandisSproģisLattelecomRīga10:22:29
7. JurisFjodorovsNBSValmiera10:24:15
8. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspils10:29:43