Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSalaspils pusmaratons "Noķer vēju 2017" / 30.09.2017

S

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SintijaPļavinskaBrocēni20:47:28
2. ZaneMucenieceIzturībaIkšķile20:48:00
3. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrasti20:53:42
4. LauraJakovičaOgre20:54:13
5. KatrinaLeineAizkraukle20:56:55
6. EvitaRagovskaLDzRīga20:57:11
7. AneteVircavaSalaspils20:57:14
8. Kristiāna-KarlīKoricaSalaspils20:57:14
9. Paula-PatrīcijaSlavikaČIKI PUKISalaspils20:57:15
10. ZandaMeistereSalaspils21:01:07
11. IlonaTeplouhovaSalaspils21:01:18
12. MarijaGraudiņaRīga21:03:32
13. IevaOzoliņaJelgava21:05:16
14. BeatriseŠlitkeRīga21:06:02
15. DiānaFukseSalaspils21:08:50
16. KatrīnaBoļšeSportiņš 88Ķekava21:08:59
17. LeldeVītolaSalaspils21:10:36
18. Anna-ViktorijaLukjanskaČIKI PUKISalaspils21:15:25
- LindaKalveršaEVELO TEAMSalaspils1DNF

V

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigarsFeterisSalaspils Sporta skolaSalaspils20:37:21
2. KasparsKravalisPļaviņām-90Pļaviņas20:37:55
3. AndrejsBānisSalaspils Sporta skolaSalaspils20:40:22
4. JānisMūrnieksLielvārde20:40:23
5. ImantsIlgažsSalaspils Frisbija KlubsSalaspils20:44:40
6. ValerijsBairaševskisSK TēraudsRīga20:47:17
7. MatīssČudarsSalaspils Sporta skolaSalaspils20:49:12
8. MārisPunculisLudza20:49:52
9. RihardsČaibaVSK NoskrienJūrmala20:50:12
10. JānisBruševicsSkriešanas klubs SALASPILSSalaspils20:59:26
11. ??111:01:32

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraĀbeltiņaSalaspilsSalaspils20:43:15
2. IlzeUrbāneVSK NoskrienRīga20:43:37
3. DiānaStolniece-PermaņickaSalaspilsSalaspils20:44:03
4. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgava20:45:59
5. ZaneKaspereBauska20:48:47
6. InetaJerofejevaPļaviņām-90Rīga20:52:11
7. JekaterinaVasjohaSalaspils20:53:11
8. DianaLubineckaSalaspils20:53:11
9. KristīneKarsaPar labu atpūtuRīga20:53:17
10. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīga20:54:20
11. OlgaKoraboFOX fitnessRiga20:55:15
12. AļonaArnicānePaBaso.lv/VSK NoskrienJūrmala20:56:05
13. MudīteBirģeleSalaspils20:56:16
14. VivitaVircavaSalaspils20:57:14
15. EleonoraPērkoneKNAUFIkšķile / Saurieši20:57:52
16. OlgaMikulovaVSK NoskrienRīga20:58:03
17. AigaTkačenkoSalaspils20:59:17
18. LieneBuldereSQUALIO cloud consultingIkšķile20:59:50
19. LīgaBalodeMusli GRACISalaspils20:59:53
20. Zane-MirdzaPaikenaRiga20:59:54
21. AnnaPopkoSalaspils21:00:01
22. IndraStūriškaSalaspils21:00:11
23. EvijaPutne-PriževoiteAK un CoSalaspils21:00:26
24. IneseBāriņaSaulkalne21:00:47
25. NataļjaGasaneSalaspils21:01:27
26. ElīnaZvēraIkšķile21:02:53
27. SintijaKozuleIkšķile21:07:28
28. SvetlanaPilāteSalaspils21:07:38
29. AgneseVilcāneSalaspils21:09:27
30. GunitaFraktnieceSalaspils21:29:16

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtūrsCaics---Rīga20:36:35
2. DmitrijsVecgailisRīga20:37:45
3. SergejsMaslobojevsNRC RigaRiga20:38:23
4. NormundsRunčsindivid.Ogre20:38:33
5. MareksZālītisVSK NoskrienĶekava20:38:52
6. AndrejsKrasikovsBandaRiga20:38:59
7. IlvarsBergmanisTukums20:39:18
8. JānisNuķisRīga20:39:54
9. JānisKrastiņšZibenzellisROPAŽI20:40:38
10. MiksPētersonsvsk noskrienRīga20:41:28
11. DenissDovbišsVālodzes20:41:59
12. ArtūrsRonisJelgava20:43:03
13. EdgarsFreilibsRīga20:43:25
14. DenissBočkovsSportlandSalaspils20:44:43
15. JānisPārumsProjekts EtiopietisIecava20:45:22
16. KristapsVidzisSalaspils20:46:51
17. DainisGailisSigulda20:47:50
18. MārisSpergaSalaspils20:48:18
19. AinārsArnicānsPaBaso.lv / VSK NoskrienSalaspils20:49:15
20. ArtisŠmitsRīga20:49:38
21. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgava20:50:14
22. TomsĶikustsSalaspils20:50:42
23. DmitrijsKarasenkoSalaspils20:50:51
24. KasparsLiepiņšSalaspils20:51:12
25. GunārsPeļņiksSalaspils20:51:28
26. JānisStūrītisSK TuraidaSigulda20:52:26
27. TomsĀbeltiņšSalaspilsSalaspils20:52:56
28. DāvidsFuksisSalaspils20:53:01
29. ViktorsGasjulsSalaspils20:54:20
30. MareksPintaSalaspils20:54:34
31. RaivoPienisASK PatriaVilce, Jelgavas nov.20:54:57
32. PēterisTrokšaEntuziastiSalaspils20:55:30
33. EdmundsZommersLapenieki20:55:58
34. HeinoBuldersIkšķile20:56:02
35. ArtjomsZigirskisRīga20:56:07
36. EdmundsMičulisJūrmala20:56:10
37. IvoViļumovsEVELO TEAMSALASPILS20:57:11
38. MārisKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspils20:57:12
39. MārtiņšFreibergsVSK NoskrienRīga20:57:58
40. PāvelsGončarovsDNBSalaspils21:00:52
41. DenissPopkoSalaspils21:02:13
42. KonstantinGarkavenkoSalaspils21:03:11
43. KasparsRozenfeldsSuper KlubsSalaspils21:06:28

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikava20:43:04
2. MudīteRītereOgres Slēpotāju KlubsOgres novads20:50:48
3. MaritaŽukovskaVSK NoskrienOgre20:51:30
4. MaldaCaune-Salaspils20:59:07

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArvilsBušmanisLīvānu VKLīvāni20:40:58
2. ValerijsJegorovsLSCRIGA20:42:42
3. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga20:45:47
4. IgorsKozlovsOlaines nov.20:46:41
5. DainisRagovskisLDzSalaspils20:49:11
6. JurijsŠčetiņinsBrivlaukiRīga20:51:11

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ViktorsRodionovsLSCOlaine20:44:37
2. NikolajsMalahovsSalaspils20:45:52
3. JānisSupeTirza20:46:01
4. JānisCaics---Rīga20:48:06

SNUJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
- TatjanaReinholdeSalaspils1DNF