Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Kocēnu novadā deklarēto iedzīvotāju reģistrēšanās skrējienam "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisV50Kocēnu novads MTB
Vaidava
2.  Āboliņš JānisV22Kocēnu novads
Vaidava
3.  Āboliņš SandisV18Vējiem līdzi..
Vaidava
4.  Aldiņa LiānaS22Kocēnu novads
Vaidava
5.  Allere LieneS35Kocēni
Kocēnu novads
6.  Apsītis MairisV35Spēka Pasaule
Valmiera
7.  Arkolns OskarsV55Varakļāni
8.  Bagāts JānisV35Rubene
Rubene
9.  Balgalvis NiksV14Vaidava
10.  Bērziņa IneseS45Kocēnu pagasts
11.  Bezdelīga BaibaS45Valmiera
Valmiera
12.  Brusova IngaS30Wir Sind Das Volk!
Kocēni
13.  Ceriņš DidzisV50Maratona Klubs
Valmiera
14.  Dainis JānisV60Vaidava
Kocēnu nov.
15.  Delviņš JānisV22Karnevāls
Valmiera
16.  Denovs MartinsV14Rubene
17.  Eglīte IneseS35Kocenu novads, Zilaiskalns
18.  Eglīte IneseS35Kocenu novads Zilaiskalns
19.  Eglītis GuntarsV22Vaidava
20.  Eglītis IvarsV40kocénu novads, zilaiskalns
21.  Gailis JānisV35Kocēnu novads
Vaidava
22.  Gailis MārtiņšV22Kocēnu novads
Kocēnu novads
23.  Gailis PēterisV14Valmiera
24.  Grīnberga ZinaidaS50LSC
Rīga
25.  Heinols AtisV18Kocēnu MTB
Kocēni
26.  Heinols MārisV40Kocēnu MTB
Kocēni
27.  Jēkabsons AndrisV22KSK
Vaidava
28.  Jēkabsons MārtiņšV22KSK
Vaidava
29.  Jēkabsons RenārsV18KSK
Vaidava
30.  Jonīte LindaS22Rīga
31.  Kaibe JānisV30KSK
Kocēnu novads
32.  Karasevs UģisV30KSK
Rubene
33.  Larinovs MārtiņšV30Kocēnu Sporta klubs
Rubene
34.  Liepiņa DaceS40Rubene
35.  Nartiša IngaS35Rīga
36.  Ničipors DmitrijsV30Wir Sind Das Volk!
Kocēni
37.  Ozollapiņš MārtiņšV30Valmiera
38.  Pēčs ĢirtsV22Valmieras raj. Vaidava
39.  Pētersone LauraS35VSK Noskrien
Kocēnu novads
40.  Petersone Marta-LuizeS14VSK Noskrien
Kocēni
41.  Pētersons KasparsV35VSK Noskrien
Kocēnu nov.
42.  Pētersons TomsV14Kocēnu nov.
43.  Plusniņš GatisV40Kocēnu novads
Gaičas
44.  Putraima AliseS22Limbaži ACTIVE
Pārgaujas novads
45.  Reinholds AivisV45SIguldas Maratona klubs
Sigulda
46.  Stulbergs AlbertsV30Karnevāls
Valmiera
47.  Tilts ValdisV55Kocēnu nov.
Vaidava
48.  Valdmane LīgaS22ZVOC
Valmiera
49.  Vikmane SantaS30Kocēni
50.  Vīksna IngaS50Kocēnu novads
Vaidava
51.  Vindela IvitaS35Baldone
52.  Vindels AndrisV35Baldone
53.Vītols JānisV40Vaidava
Vaidava
54.Wayne BruceV14Seattle
55.  Zameca MartaS16Rubene
Valmiera
56.  Zariņš DāvisV14Vaidava
57.  Zauls NormundsV45Limbazi
Limbaži
58.  Ziedone ZaneS16Rubene
Rubene

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Allere KatalinaSB1Koceni
Koceni
2.  Allere SofijaSB1Koceni
Koceni
3.  Eglīte JūlijaSB2Vaidava
4.  Eglīte SāraSB1Kocēnu novads
5.  Eglītis ReinisVB2Vaidava
6.  Gubina DarjaSB2Dzeguzes
Olaine
7.  Gubina MarijaSB3Dzeguzes
Olaine
8.  Jēkabsone KatrīnaSB1Vaidava
9.  Jēkabsone Maija-JustīneSB2Kocēnu sporta klubs
Kocēnu novads
10.  Krieviņa DārtaSB1Rīga
11.  Larinova PaulaSB1Kocēnu Sporta klubs
Rubene
12.  Ničipore ElizabeteSB1Wir Sind Das Volk!
Kocēni
13.  Ničipore KatrīneSB1Wir Sind Das Volk!
Kocēni
14.  Petersone Marta-LuizeSB3VSK Noskrien
Kocēnu Novads
15.  Pētersons DominiksVB1VSK Noskrien
Kocēnu novads
16.  Pogulis ArtūrsVB3Vaidava
17.  Pogulis LaurisVB2Vaidava
18.  Puriņa Kasandra-RegīnaSB1Vaidava
19.  Stepiņš JēkabsVB1Vaidava
20.  Stulberga KarmenaSB1Karnevāls
Valmiera
21.  Stulberga RozeSB3Karnevāls
Valmiera
22.  Zariņš KrišsVB1Kocēni

Kopā pieteikušies: 80