Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Zoorbarun, labdarības pasākums | Saraksts

10km vai 6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksandroviča AleksaDalībnieceRīga
2.Aleksandroviča AliseDalībnieceRīga
3.  Antonovs AndrejsDalībnieksZoorbagan
Carnikava
4.Artemenkova TatjanaDalībnieceRiga
5.  Ašmane LīvaDalībnieceVSK Noskrien
Jelgava
6.  Bakanovs AleksejsDalībnieksZoorbagan
Rīga
7.  Beļskis ZenonsDalībnieksZoorbagan
Rīga
8.  Cimbals DenissDalībnieksI Love Running
Mezares
9.  Čužmarjovs AleksandrsDalībnieksZoorbagan
Jurmala
10.Dorofejevs NikolajsDalībnieksRīga
11.  Ferbere LinaDalībnieceI LOVE RUNNING
Rīga
12.Gintere JekaterinaDalībnieceZoorbagan
Riga
13.  Ginters EduardsDalībnieksZoorbagan
Riga
14.  Gognidze PāvelsDalībnieksZoorbagan
Jūrmala
15.Golovčuka ViktorijaDalībnieceRīga
16.  Gončaruks JevgeņijsDalībnieksGONCHARUK FAMILY
Jūrmala
17.Hohrjakovs VladimirsDalībnieksRiga
18.Hramenkova NatalijaDalībnieceRiga
19.Ivanina ElenaDalībnieceRiga
20.Izotovs KirilsDalībnieksZoorbarun
Balozi
21.  Jačmeņeva JūlijaDalībnieceRīga
22.Kroo EduardDalībnieksJurmala
23.Kroo MaxDalībnieksJurmala
24.  Krutikova JulijaDalībnieceZoorbagan
Riga
25.  Krutikovs OlegsDalībnieksZoorbagan
Riga
26.Kušnere NataljaDalībnieceRiga
27.  Kvasovs KonstantinsDalībnieksRīga
28.  Lavrovs VladimirsDalībnieksZoorbagan
Riga
29.  Lisickis AleksandrsDalībnieksI LOVE RUNNING
Rīga
30.Loitersteine JelenaDalībnieceRīga
31.Lukaševičs MaksimsDalībnieksJūrmala
32.  Ļehkoduhs PāvelsDalībnieksZoorbagan
Riga
33.  Morgunovs IgorsDalībnieksRiga
34.  Ozerovs KonstantīnsDalībnieksRīga
35.Palceva ValentinaDalībnieceJurmala
36.  Perunovs JurisDalībnieksZoorbagan
Ventspils
37.Prigaro DmitrijsDalībnieksRiga
38.  Prudnikov AlexanderDalībnieksZoorbagan
Riga
39.Reisners JurijsDalībnieksJurmala
40.Sidorova OlgaDalībnieksRīga
41.Smagare LaumaDalībnieceRīga
42.Smagina AnnaDalībnieceRīga
43.  Sokolovska VeraDalībnieceJurmala
44.Sonina AlisaDalībnieceCrazySocks
Riga
45.  Strahovs DenissDalībnieksRiga
46.Šiškunovs AleksandrsDalībnieksRīga
47.Timofejevs NikolajsDalībnieksRiga
48.  Umanska MarijaDalībnieceZoorbagan
Rīga
49.  Umanskis OlegsDalībnieksZoorbagan
Riga
50.  Vaļceva AnnaDalībnieceI love running
Riga
51.  Visnakovs DenissDalībnieksRiga
52.  Zivs OlegsDalībnieksZoorbagan
Jurmala
53.Zotova OlgaDalībnieceRiga
54.  Žaacis ŽaaamacisDalībnieksGG
PP
55.Žakova ViktorijaDalībnieceVentspils
56.  Žakovs OļegsDalībnieksVentspils

Bērnu distance ~500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Daņilovskis VladimirsZēniRīga
2.  Gognidze AlansZēniZoorbagan
Jūrmala
3.  Jačmeņevs BogdansZēniRīga
4.Kašu ArtjomsZēniRiga
5.Kroo LevZēniJurmala
6.Kroo MihaelsZēniJurmala
7.Lupass AlansZēniRīga
8.Lupass BorissZēniRīga
9.Zaremba AnastasijaMeitenesRiga

Kopā pieteikušies: 65