Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles MTB velomaratons | Saraksts

Maratons, 27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āre LeldeSSavējais
Koknese
2.Bajinskis ArtūrsVAizkraukle
3.Beķeris JānisVAizkraukle
4.  Ielejs JānisVSkanste/Virši-A
Skrīveri
5.  Jurēvičs MārisVSRīgas pašvaldības policija
Rīga
6.  Jurgelāns PēterisVSikškile velo
salaspils
7.  Kozlovska IevaSSPiejūras nūjotāju klubs
Carnikava
8.  Kozlovskis DainisVSPiejūras nūjotāju klubs
Carnikava
9.  Krūmiņa-Zariņa AgijaSRiga
10.  Krūskops ArvisVMySport Veikals
Rīga
11.  Kudlāne VitaSSkanste/Virši-A
Skrīveri
12.Kuzmenkovs AivisVAizkraukle
13.  Patrijuks AleksandrsVVeloprofs.lv
Plavinas
14.  Plakanis JānisVDaugmale
15.  Reidzāns GundarsVSkrīveri
16.  Rutkups JānisVVLiVelo/ZeltaZeme
Talsi
17.  Šale IvitaSSkrīveri
Skrīveri
18.  Tribockis AlvisVSOgre
19.  Ukins ValdisVSSkanste/Virši-A
Rīga
20.  Valaine RūtaSS-----
Aizkraukle
21.  Viļums RobertsVSMySport veikals
Pārogre
22.  Vorotincevs AleksejsVDaugavpils

Pusmaratons, 9km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andžāne RebekaSJAizkraukle
2.Baumerts Toms-DanielsVJBaldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
3.Eiduks ReinisVJVietalva
4.Maiželis ArvisVJAizkraukle
5.Patrijuks KristiānsVJVeloprofs.lv
Plavinas
6.  Vaivads RihardsVJAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
7.  Valainis TomsVJ------
Aizkraukle
8.  Zīmelis RenārsVJGarām ejot
Aizkraukle

Tautas distance, 9km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Baumerte AgneseTBaldone
2.  Brigmane MontaTBaldone
3.  Jurēviča DiānaTValsts kase
Rīga
4.Kellere AdrianaTAizkraukle
5.Kellere BaibaTAizkraukle
6.Ķepīte AgritaTAizkraukle
7.Maškovs AigarsTAizkraukle
8.  Niedrīte DitaTIecava
9.Ozola KristīneTAizkraukle
10.Rozentāls ArmandsTIecava
11.Uzulniece RamonaTAizkraukle

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baumerts Toms-DanielsVB2Baldones riteņbraukšanas nodaļa
Baldone
2.Glods RobertsVB1Aizkraukle
3.  Jurēviča IevaSB2Rīgas Pašvaldības policija
Rīga
4.  Kāgans EmīlsVB1Aizkraukle
5.Kellers OskarsVB1Aizkraukle
6.Ķepītis KristiansVB2Aizkraukle
7.Laukazīle EinārsVB1Aizkraukle
8.  Laukazīle EvelīnaSB1Aizkraukle
9.Muceniece EmīlijaVB2Aizkraukle
10.  Ozola AdriānaSB1Aizkraukle
11.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
12.  Štrauhmanis KristersVB2Riteņvasara
Skrīveri
13.  Štrauhmanis OskarsVB1Riteņvasara
Skrīveri
14.  Ukins RaulsVB3Skanste/Virši-A
Ādaži
15.  Ukins RegnārsVB1Skanste
Ādaži
16.  Uzulnieks ValtersVB2Aizkraukle
17.  Zariņa Amanda-ReilijaSB3Rīga
18.  Zariņa Amēlija-TīnaSB2Rīga

Kopā pieteikušies: 59