Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Valmieras maratons 2017
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts Krosstriatlonā | Saraksts

0,10km+4km+1km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AbramovaĻubomilaF11DTCDaugavpils
2. AleksejevsElijsM11AQUATICSDobele
3. ApšenieceAnnaF11AQUATICSDobele
4. ApšenieksPaulsM11AQUATICSDobele
5. BarinovsValērijsM11DTCDaugavpils
6. BulaBeāteF11AQUATICSDobele
7. BulkoKarolinaF9AQUATICSDobele
8. CelmārsJurisM9Jēkabpils
9. DūzisKlāvsM9AQUATICSDobele
10. GubinaDarjaF9DzeguzesOlaine
11. GubinaMarijaF11DzeguzesOlaine
12. JaksonsRenarsM9Jēkabpils
13. JansoneBeateF9AQUATICSDobele
14. JojaKristapsM9AQUATICSDobele
15. KirilkaKārlisM11AQUATICSDobele
16. MeijersMiksM11Rīga
17. NenišķisMikusM11Salas vsk.Jēkabpils
18. OrbidānsJaroslavsM9SK OzolniekiSalgale
19. OrbidānsRobertsM11SK OzolniekiSalgale
20. PinneNaurisM11Jekabpils
21. VistiņšRalfsM11AQUATICSDobele

0,25km+12km+2.5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BulkoAndriānsM13AQUATICSDobele
2. DanilevicaSofijaF17DTC JaunibaDaugavpils
3. DarijaBilevicaF15DTCDaugavpils
4. DūzisKristapsM13AQUATICSDobele
5. EihmaneLindaF13AQUATICSDobele
6. ElksneKitijaF13-Jēkabpils
7. FreijsElvinsM13AQUATICSDobele
8. GajevskisArtjomsM17DTCDaugavpils
9. GolubovaIlanaFO (tautas klase)20377115Jēkabpils
10. GrandānsRamiroMO (tautas klase)Jēkabpils TSJēkabpils
11. GruguleDanielaF13Jekabpils
12. KornijenkoSandisM15DTC Jaunībadaugavpils
13. KrasovskaDanielaF13Jēkabpils
14. LeitāneDanielaF17AQUATICSDobele
15. LipskisEduardsMO (tautas klase)Rīga
16. LipskisKristiānsM13Livelo / Zelta ZemeJēkabpils
17. MacuksAnatolijsMO (tautas klase)Jēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpils
18. PinneLaura-NikolaF15JēkabpilsJēkabpils
19. PisarevaViktorijaF13AQUATICSDobele
20. ProščinkoDanilaM15DTCDaugavpils
21. SadovenkoIlonaFO (tautas klase)Jēkabpils
22. SeržantsJānisMO (tautas klase)Ķegums
23. SiliņaLindaF17AQUATICSDobele
24. SuharževskisMatvejsM15DTCValmiera
25. VelikaUnaF13DTCDaugavpils

0.5km+22km+6km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BurcevsKonstantīnsMI LOVE RUNNINGRīga
2. DāvidnieksArtisMEMU Mālpils sporta klubsRīga
3. DūzisViestursM19AQUATICSDobele
4. EgleEdgarsMBKUS/BSFĀdaži
5. GajevskisVjačeslavsM50DTCDaugavpils
6. HoružonoksEdgarsM19DTCDaugavpils
7. KārklisĒriksM40NBSLielvārde
8. LeitāneEvitaF40AQUATICSDobele
9. LipskisKasparsM40LiVelo / Zelta ZemeJēkabpils
10. NatalijaPildikaF19DTCDaugavpils
11. PikšēnsTomsM50Mārupes nov.Mārupe
12. PīnupsMārcisM19DTC JaunībaDaugavpils
13. PoplavskisAleksandrsM50Preiļi
14. PostalovskisKirilsM40Rīga
15. RiekstiņšEdgarsMBēne
16. SeškensLeonsM60Madona
17. SkroderisGintsMDTC-JaunībaRīga
18. SuharževskisSavelijsM19DTC JaunībaValmiera
19. UzolsAivarsM50DTC JaunībaDaugavpils
20. ZaspenkoVladimirsM50Rīga
21. ŽugrisAivarsM50PreiļiPreiļi
22. ŽundaVjačeslavsM40PIRAMIDA TRI CLUBRiga

Kopā pieteikušies: 68



Vecāķu skrējiens