Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts Krosstriatlonā | Saraksts

0,10km+4km+1km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AbramovaĻubomilaF11DTCDaugavpils
2. AleksejevsElijsM11AQUATICSDobele
3. ApšenieceAnnaF11AQUATICSDobele
4. ApšenieksPaulsM11AQUATICSDobele
5. BarinovsValērijsM11DTCDaugavpils
6. BulaBeāteF11AQUATICSDobele
7. BulkoKarolinaF9AQUATICSDobele
8. CelmārsJurisM9Jēkabpils
9. DūzisKlāvsM9AQUATICSDobele
10. GubinaDarjaF9DzeguzesOlaine
11. GubinaMarijaF11DzeguzesOlaine
12. JaksonsRenarsM9Jēkabpils
13. JansoneBeateF9AQUATICSDobele
14. JojaKristapsM9AQUATICSDobele
15. KirilkaKārlisM11AQUATICSDobele
16. MeijersMiksM11Rīga
17. NenišķisMikusM11Salas vsk.Jēkabpils
18. OrbidānsJaroslavsM9SK OzolniekiSalgale
19. OrbidānsRobertsM11SK OzolniekiSalgale
20. PinneNaurisM11Jekabpils
21. VistiņšRalfsM11AQUATICSDobele

0,25km+12km+2.5km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. Aseris-IndriķisEdgarsM17S/K BruņinieksRīga
2. BogdanovsGenadijsMO (tautas klase)Daugavpils
3. BulkoAndriānsM13AQUATICSDobele
4. DanilevicaSofijaF17DTC JaunibaDaugavpils
5. DarijaBilevicaF15DTCDaugavpils
6. DūzisKristapsM13AQUATICSDobele
7. EihmaneLindaF13AQUATICSDobele
8. ElksneKitijaF13-Jēkabpils
9. FreijsElvinsM13AQUATICSDobele
10. GajevskisArtjomsM17DTCDaugavpils
11. GolubovaIlanaFO (tautas klase)20377115Jēkabpils
12. GrandānsRamiroMO (tautas klase)Jēkabpils TSJēkabpils
13. GruguleDanielaF13Jekabpils
14. KarulisJurģisMO (tautas klase)GrobiņaGrobiņa
15. KivlānsMaksimsMO (tautas klase)Rīga
16. KornijenkoSandisM15DTC Jaunībadaugavpils
17. KrasovskaDanielaF13Jēkabpils
18. LeitāneDanielaF17AQUATICSDobele
19. LipskisEduardsMO (tautas klase)Rīga
20. LipskisKristiānsM13Livelo / Zelta ZemeJēkabpils
21. LočmelisAigarsMO (tautas klase)Valmiera
22. LūkaTabita-TīnaF15Jēkabpils
23. MacuksAnatolijsMO (tautas klase)Jēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpils
24. MihaļevaIgorsMO (tautas klase)Jēkabpils-LATJēkabpils
25. PinneLaura-NikolaF15JēkabpilsJēkabpils
26. PisarevaViktorijaF13AQUATICSDobele
27. ProščinkoDanilaM15DTCDaugavpils
28. SadovenkoIlonaFO (tautas klase)Jēkabpils
29. SeržantsJānisMO (tautas klase)Ķegums
30. SiliņaLindaF17AQUATICSDobele
31. SuharževskisMatvejsM15DTCValmiera
32. ŠķipareRitaF50JēkabpilsSCJēkabpils
33. VelikaUnaF13DTCDaugavpils
34. VorotincevsAleksejsMO (tautas klase)Daugavpils

0.5km+22km+6km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BajārsMatīssMNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga
2. BalmaksReinisMBKUS/BSFRiga
3. BurcevsKonstantīnsMI LOVE RUNNINGRīga
4. DāvidnieksArtisMEMU Mālpils sporta klubsRīga
5. DrākeRobertsM60NBSRīga
6. DūzisViestursM19AQUATICSDobele
7. EgleEdgarsMBKUS/BSFĀdaži
8. ErtsEdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmijaVācu Kalni
9. GajevskisVjačeslavsM50DTCDaugavpils
10. HoružonoksEdgarsM19DTCDaugavpils
11. KārklisĒriksM40NBSLielvārde
12. LebedevaAnitaFDTC Jaunība/ NAADaugavpils
13. LeitāneEvitaF40AQUATICSDobele
14. LipskisKasparsM40LiVelo / Zelta ZemeJēkabpils
15. NatalijaPildikaF19DTCDaugavpils
16. PikšēnsTomsM50Mārupes nov.Mārupe
17. PīnupsMārcisM19DTC JaunībaDaugavpils
18. PoplavskisAleksandrsM50Preiļi
19. PostalovskisKirilsM40Rīga
20. RiekstiņšEdgarsMBēne
21. SerovsAleksandrsMPiramida Triatlon ClubRīga
22. SerovsPēterisM60Cēsis
23. SeškensLeonsM60Madona
24. SkroderisGintsMDTC-JaunībaRīga
25. SuharževskisSavelijsM19DTC JaunībaValmiera
26. UzolsAivarsM50DTC JaunībaDaugavpils
27. ZaspenkoVladimirsM50Rīga
28. ŽugrisAivarsM50PreiļiPreiļi
29. ŽundaVjačeslavsM40PIRAMIDA TRI CLUBRiga

Kopā pieteikušies: 84