Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” | Saraksts

21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Belovs Rostislavs21-VLATC Daugavpils
Daugavpils
2.  Brokāns Eduards21-VDaugavpils
3.Cleppe Alexander21-VLatinsoft
Daugavpils
4.  Červjakovs Pjotrs21-V40Daugavpils
5.Gill Jordan21-VLatinsoft
Daugavpils
6.  Golubevs Pjotrs21-VJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
7.Jadjalo Ludmila21-SDaugavpils
8.Kirill Kirill21-V-----
D-pils
9.  Kņaževa Zoja21-S40Daugavpils
Daugavpils
10.  Kolužs Jānis21-VDa-marathon
Daugavpils
11.Lauterback Steven21-VLatinsoft
Daugavpils
12.  Macuks Anatolijs21-VJēkabpils sporta centrs, Valsts policija
Jēkabpils
13.  Mamedovs Ruslans21-VBinitex
Daugavpils
14.  Marhele Ilona21-SAdidas
Alūksne
15.Mujezinovic Ermin21-VLatinsoft
Daugavpils
16.Ņevedomskis Vitālijs21-VDaugavpils
17.  Pašķevičs Arnis21-VDaugavpils
18.  Pavlovs Deniss21-VSIA Ceram Optec
Līvāni
19.  Peļņa Guntis21-VMagnen
Rēzekne
20.Post Joshua21-VLatinsoft
Daugavpils
21.Rollinson Samuel21-VLatinsoft
Daugavpils
22.  Serjogins Dmitrijs21-VLīvānu VK/ ASICS
Mārupe
23.  Šakelis Valērijs21-V40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
24.Trifonovs Nikolajs21-V40Daugavpils
Daugavpils
25.  Ustinovs Valerijs21-V40da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
26.  Uzols Aivars21-V40DTC Jaunība
Daugavpils
27.  Valtere Ginta21-SLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
28.  Valtere Kitija21-SLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
29.Zhydovich Vadzim21-VRun4Fun.by
Minsk

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aļijeva Līga10-SPreiļi
2.Anderson Stuart10-VLatinsoft
Daugavpils
3.  Asarovska Viktorija10-S12. vidusskola
Daugavpils
4.Astafjevs Sergejs10-V40Daugavpils
5.  Aširovs Marks10-VNokauts
Daugavpils
6.  Avlasina-Zavadska Marina10-SDaugavpils
7.  Babjuka Diāna10-SSportland
Daugavpils
8.  Baranovskis Valērijs10-V40Daugavpils
9.Berjoza Vasilijs10-V50Daugavpils
10.  Blaževiča Ļubova10-SRīga
11.  Bobilevs Jevgenijs10-VLATC
Daugavpils
12.  Bogdanova Iveta10-SSIA Ceram Optec
Līvāni
13.  Bogdanovs Genadijs10-V50Daugavpils
14.  Boļšijs Agris10-VRēzekne
15.  Bondarevs Andrejs10-V40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
16.  Bondars Tomass10-V12. vidusskola
Daugavpils
17.Bulasa Diana10-SDaugavpils
18.  Bužinska Ērika10-SDaugavpils
19.Cochran Donald10-VLatinsoft
Daugavpils
20.  Černišenko Raimonds10-V12. vidusskola
Daugavpils
21.Černohajeva Nataļja10-SSPARS-MK
Daugavpils
22.  Dambe Dace10-SSK Magnen
Rēzekne
23.  Dedelis Nikolajs10-VDaugavpils
24.  Dobroserdovs Vjacešeslavs10-VJelgava
25.Dren Anatoli10-V50Soligorsk
26.Drizlionoks Aleksandrs10-VTK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
27.Dudar Nastassia10-SSoligorsk
28.  Dudels Andris10-V50Daugavpils olimpiskais centrs
Daugavpils
29.Dunakey Nicholas10-VLatinsoft
Daugavpils
30.Dzialendzik Tatsiana10-S50Soligorsk
31.  Eižvertiņš Edgars10-V77 Agency
Rīga
32.  Ešenvalds Sergejs10-V12. vidusskola
Daugavpils
33.Farr Madeline10-SLatinsoft
Daugavpils
34.Fisher Jason10-VLatinsoft
Daugavpils
35.  Franckeviča Evita10-S-
Daugavpils
36.  Funts Oļģerts10-V12. vidusskola
Daugavpils
37.  Gajevskis Artjoms10-VDTC
Daugavpils
38.Galizova Viktorija10-S12. vidusskola
Daugavpils
39.  Garais Oļegs10-V40Daugavpils
40.Garrett Michael10-VLatinsoft
Daugavpils
41.  Gavrilovs Rovoams10-VLATC
Daugavpils
42.  Golovina Sofija10-S12. vidusskola
Daugavpils
43.  Golubeva Inese10-SPoļu ģimnāzija
Daugavpils
44.  Greidāns Artūrs10-VBinitex
Daugavpils
45.  Grigorjeva Tatjana10-SLATC
Daugavpils
46.  Grigorjevs Pāvels10-VHappyTriFriends
Daugavpils
47.  Griņevičs Viktors10-V40ABC Software
Baloži
48.  Gurgāns Ivars10-V40individuāli
Preiļi
49.  Holodovs Mihails10-V12. vidusskola
Daugavpils
50.Hromenkovs Kirills10-VDaugavpils
51.  Ivanova Jūlija10-SDaugavpils
52.  Ivanovs Jevgenijs10-VLATC
Daugavpils
53.  Izotova Viktorija10-SDaugavpils
54.Yatsenko Anatoli10-V50Soligorsk
55.  Jakovļeva Anastasija10-S12. vidusskola
Daugavpils
56.Jermakova Santa10-SDaugavpils
57.Jermalonoks Vladimirs10-V50Daugavpils novads
Daugavpils
58.  Jevsejeva Kristīne10-SDaugavpils novada SS
Medumu pagasts
59.  Jukša Arturs10-V12. vidusskola
Daugavpils
60.  Jurkevičs Dmitrijs10-VDaugavpils
Daugavpils
61.  Kalniņa Linda10-SDaugavpils
62.  Kaļiņina Evita10-SIlūkste
63.  Kidulis Artjoms10-VDaugavpils
64.  Kinašs Aleksis10-V12. vidusskola
Daugavpils
65.  Kižla Dmitrijs10-VBINITEX
Daugavpils
66.  Kļaviņa Rita10-S40Magnen
Rēzekne
67.  Kļaviņš Valdis10-V40Magnen
Rēzekne
68.  Kokins Alfrēds10-V50Daugavpils
69.  Kopasova Jelena10-STK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
70.  Koreņika Solvita10-S12. vidusskola
Daugavpils
71.  Kormiļcevs Eduards10-VVRK
Daugavpils
72.  Kornijenko Aleksandrs10-V40LiVelo| Zelta zeme
Daugavpils
73.  Kovaļonoks Dainis10-V13.vidusskola
Daugavpils
74.  Krupina Natālija10-SSPARS-MK
Preiļi
75.Kučinska Aļesja10-SBe Active
Daugavpils
76.Kučinskis Leonīds10-VBe Active
Daugavpils
77.Kuroša Liena10-SDaugavpils
78.Kuzmins Viktors10-VDaugavpils
79.  Ķerubins Eduards10-V12. vidusskola
Daugavpils
80.  Ķikusts Toms10-VSalaspils
81.  Laizāne Lilita10-S12. vidusskola
Daugavpils
82.Laizāns Kaspars10-VDaugavpils
83.Lavrentjevs Aleksandrs10-V50Daugavpils
Daugavpils
84.Lavrinovičs Valentīns10-VRīga
85.Lazda Gintars10-VDaugavpils
86.  Lazdiņš Jēkabs10-V12. vidusskola
Daugavpils
87.  Lebedeva Anita10-SDTC Jaunība
Daugavpils
88.Ledger Lovett10-VLatinsoft
Daugavpils
89.  Leiskins Renārs10-V12. vidusskola
Daugavpils
90.  Levša Anatolijs10-V50DTC Jaunība
D-pils
91.  Lipiņa Evita10-S12. vidusskola
Daugavpils
92.  Loca Aija10-S40Daugavpils
93.  Loca Sintija10-S12. vidusskola
Daugavpils
94.  Lociks Arnis10-V12. vidusskola
Daugavpils
95.  Logins Artis10-VRekova
Balvi
96.Mackevičs Nauris10-VPŠFK Hektors
Daugavpils
97.  Macuka Inese10-SJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
98.  Maņkovskis Nikolajs10-V40Daugavpils
99.  Markeviča Kristīna10-SDaugavpils
100.  Maslovskis Edgars10-V12. vidusskola
Daugavpils
101.  Matjuhins Kirils10-VBiatlona klubs”Cempions”
Daugavpils
102.  Matvijenko Jūlija10-SBiatlons
Daugavpils
103.Meinerts Māris10-VDaugavpils
104.  Mickevičs Jānis10-VLatinsoft
Daugavpils
105.  Mihailova Valērija10-S12. vidusskola
Daugavpils
106.  Novickis Rihards10-V12. vidusskola
Daugavpils
107.  Novikovs Nikolajs10-V12. vidusskola
Daugavpils
108.  Ņikiforovs Sergejs10-V12. vidusskola
Daugavpils
109.Oparejs Maksims10-VDaugavpils
110.  Orbidāns Lauris10-V12. vidusskola
Daugavpils
111.  Osipovs Nikita10-VBiatlons
Daugavpils
112.  Pancerko Pavels10-VBiatlons
Daugavpils novads
113.  Parfena Līga10-SLATC
Daugavpils
114.Paškevičs Jevgenijs10-VDaugavpils
115.  Pavlovs Edgars10-V12. vidusskola
Daugavpils
116.  Pavlovs Konstantīns10-V12. vidusskola
Daugavpils
117.  Peskovs Artūs10-V12. vidusskola
Daugavpils
118.  Petrakova Anna-Marija10-S12. vidusskola
Daugavpils
119.  Petrakova Anna-Marija10-S12 vsk
Daugavpils
120.  Petrova Anastasija10-S12. vidusskola
Daugavpils
121.  Pīnups Mārcis10-VDTC Jaunība
Aglona
122.  Plečkena Mārīte10-S12. vidusskola
Daugavpils
123.  Poligalovs Aleksejs10-VDTC Jaunība
Daugavpils
124.  Politajeva Jeļizaveta10-SDaugavpils
125.  Polonska Mairita10-S12. vidusskola
Daugavpils
126.  Poļskihs Antons10-VRiga
127.  Proščenko Maksims10-VDaugavpils
128.  Ptašņuks Artūrs10-V12. vidusskola
Daugavpils
129.  Puļaho Elvis-Andrejs10-V12. vidusskola
Daugavpils
130.  Punculis Māris10-VLudza
131.  Reča-Lāže Jolanta10-SSportland
Daugavpils
132.Rogožins Aleksandrs10-V40Stiga OK
Daugavpils
133.  Romulis Andris10-V12. vidusskola
Daugavpils
134.Semjonovs Aleksejs10-VNokauts
Daugavpils
135.  Semjonovs Vadims10-VLATC
Daugavpils
136.  Sergejeva Irina10-S12. vidusskola
Daugavpils
137.  Setkovskis Edmunds10-V50Bebrene
138.  Siameshchanka Sviatlana10-SBinitex
Daugavpils
139.  Sidorenko Andrejs10-VDaugavpils
140.  Smane Anita10-SDaugavpils
141.Smergelis Rolandas10-V50Vilnius
142.  Sokolovs Aleksandrs10-V12. vidusskola
Daugavpils
143.Sokolovs Vladislavs10-VNokauts
Daugavpils
144.  Sprance Anna10-S12. vidusskola
Daugavpils
145.  Sprance Olga10-S12. vidusskola
Daugavpils
146.  Sproģis Imants10-V50-
Daugavpils
147.Sprūģis Ivars10-VDaugavpils
148.  Stolarovs Jurijs10-V50Daugavpils
149.  Suveizda Imants10-V40Da-marathon
Daugavpils
150.Šalajevs Juris10-VDauagavpils
151.Šeršņovs Vadims10-VDaugavpils
152.Šmakovs Iļja10-VNokauts
Daugavpils
153.  Šņepste Elīna10-SLEJA
Preiļi
154.  Šostaks Romans10-VDaugavpils
155.  Titovičs Aleksejs10-VTK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
156.Tretjakova Darja10-SRiga
157.  Tretjakovs Maksims10-VBINITEX
Daugavpils
158.  Trubila Gubertas10-V50stajeris
Vilnius
159.  Tuvakina Karina10-S12. vidusskola
Daugavpils
160.  Utāne Vija10-S40SK
Rēzekne
161.  Utkina Luīze10-S12. vidusskola
Daugavpils
162.  Valainis Edijs10-VSPARS-MK
Preiļi
163.  Vanaga Aiga10-S12. vidusskola
Daugavpils
164.  Vasiļjevs Andrejs10-VBe active
Daugavpils
165.  Vērdiņš Dainis10-V12. vidusskola
Daugavpils
166.  Vērdiņš Kristers10-V12. vidusskola
Daugavpils
167.  Vilciņa Vita10-SDaugavpils
168.Visnevskis Dmitrijs10-VDaugavpils
169.  Visockis Aleksandrs10-VBe active
Daugavpils
170.Vladimirova Jelizaveta10-SDaugavpils
171.  Vorotincevs Aleksejs10-VDaugavpils
172.Wiley Preston10-VLatinsoft
Daugavpils
173.  Zaiceva Stefānija10-SIndividuāli
Daugavpils
174.  Zaicevs Arnolds10-VDaugavpils
175.  Zaletilo Jurijs10-VDaugavpils
176.  Zavadskis Jevgenijs10-VDaugavpils
177.Zemcugovs Igors10-VDaugavpils
178.  Žigarkovs Viktors10-VDTC Jaunība
Daugavpils

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Adamoviča Anastasija5-STBDaugavpils
2.  Afanasjevs Artjoms5-VTACentra Vidusskola
Daugavpils
3.  Aleksandroviča Arina5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
4.  Ancipanovs Danila5-VTBDaugavpils
5.Ancipanovs Nikita5-VTADaugavpils
6.Andrejeva Anastasija5-STBBJS
Daugavpils
7.Andrejeva Ksenija5-STBDaugavpils
8.Andrejva Anastasija5-STBDaugavpils
9.  Andžāne Santa5-STRīga
10.  Anenkovs Daniils5-VTB10.vsk.
Daugavpils
11.Ankucs Ņikita5-VTBDaugavpils
12.Ankuds Ņikita5-VTBDaugavpils
13.Antoņevičs Artūrs5-VTDaugavpils
14.Antoņevičs Juris5-VTADaugavpils
15.Apanovica Anastasija5-STAdaugavpils
16.Apškalne Sendija5-STAIlūkstes novada SS
Bebrene
17.Aristova Jekaterina5-STSPARS-MK
Daugavpils
18.  Aristovs Nikita5-VTBSPARS-MK
Daugavpils
19.Babisko Edgars5-VTDaugavpils
20.  Babris Kristīne5-STDaugavpils
21.  Babul Semen5-VTBSPARS - MK
Daugavpils
22.  Badins Rimants5-VTA12. vidusskola
Daugavpils
23.  Bagrova Inna5-STBDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
24.  Bagrova Tatjana5-STDaugavpils
25.  Baleiko Elīza5-STDaugavpils
26.Baranovs Andrejs5-VTBDaugavpils
27.Baranovs Artūrs5-VTADaugavpils
28.  Baranovska Jana5-STADaugavpils
29.  Baranovska Nadežda5-STAPoļu ģimnāzija
Daugavpils
30.  Bārens Džordžs5-VTSIA Ceram Optec
Līvāni
31.  Bebrišs Kaspars5-VTIlūkstes novada SS
Daugavpils
32.  Belova Ksenija5-STDaugavpils
33.  Beļevičs Daniels5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
34.  Beļune Snežana5-STB12. vidusskola
Daugavpils
35.  Bērziņa Vija5-STAPoļu ģimnāzija
Daugavpils
36.Besedins Andrejs5-VTABob Marley Team
Daugavpils
37.  Bigāte Santa5-STAJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
38.  Bikše Indulis5-VTIB ski club
Lejas Jozumi
39.  Bļinovs Artis5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
40.  Bobiļeva Milana5-STBDaugavpils
41.  Bogdanovs Bogdans5-VTBBJC Jaunība
Daugavpils
42.  Bogdanovs Germans5-VTBDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
43.  Bogdanovs Nikita5-VTB10.vsk.
Daugavpils
44.Bogdanovs Vitālijs5-VTVB-team
Daugavpils
45.Boka German5-VTBob Marley Team
Daugavpils
46.  Bolotskis Sergejs5-VTDaugavpils
47.  Boļšakova Iveta5-STA12. vidusskola
Daugavpils
48.  Bondarevs Nikita5-VTBLīvānu VK
Līvāni
49.  Bondere Tatjana5-STJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
50.Borisova Katerina5-STADaugavpils
51.  Boronenko Timurs5-VTACentra Vidusskola
Daugavpils
52.  Borovika Jeļizaveta5-STA12. vidusskola
Daugavpils
53.  Borovska Melānija5-STB12. vidusskola
Daugavpils
54.Božko Ruslans5-VTBDaugavpils
55.  Bulatova Anete5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
56.  Burcevs Antons5-VTBPoļu ģimnāzija
Daugavpils
57.  Čirkina Anastasija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
58.Čukins Maksims5-VTBairešana
daugavpils
59.  Danilevica Sofija5-STADTC Jauniba
Daugavpils
60.Danilov Artur5-VTABob Marley Team
Daugavpils
61.Danilova Sabina5-STBJ,Raiņa 6.vsk.
Daugavpils
62.  Daukšta Ērika5-STBe Active
Daugavpils
63.  Dedele Jeļena5-STDaugavpils
64.Dedelis Vjačeslavs5-VTOK Stiga
Daugavpils
65.  Dimitrijevs Artjoms5-VTBBiatlons
Daugavpils
66.  Djubina Jolanta5-STPreiļi
67.Djukovs Jurijs5-VTDTC Jaunība
Daugavpils
68.  Djukovs Vjačeslavs5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
69.Dobkiewicz Joren5-VTADaugavpils
70.  Doroščenko Jūlija5-STDaugavpils
71.Draguns Andreis5-VTBDaugavpils
72.Draguns Ivans5-VTDaugavpils
73.  Drozdovs Antons5-VTDaugavpils
74.  Dukšinska Ineta5-STBDaugavpils
75.Dūna Laura-Viktorija5-STBIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
76.  Dzalbe Raimonds5-VTPK Daugavpils
Daugavpils
77.Dzalbe Viktorija5-STDaugavpils
78.Elksniņš Ņikita5-VTBNokauts
Daugavpils
79.  Ešenvalde Inara5-STSPARS-MK
Daugavpils
80.  Fedotova Jana5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
81.  Fedotovs Ņikita5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
82.  Filoņenoka Viktorija5-STAPoļu ģimnāzija
Daugavpils
83.  Fjodorova Jekaterina5-STBDaugavpils BJSS
Daugavpils
84.  Fjodorovs Aleksandrs5-VTBDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
85.  Fjodorovs Artis5-VTBIlūkstes novada SS
Ilūkste
86.  Flaksmane Ņina5-STRiga
87.  Franckeviča Anita5-ST-
Daugavpils
88.  Franckeviča Evita5-STB-
Daugavpils
89.Gabrāne Emīlija5-STBRīga
90.  Gabrāne Helēna5-STDagda
91.Gabrāns Pēteris5-VTRīga
92.  Gagunovs Vitālijs5-VTBDaugavpils BJSS
Daugavpils
93.  Garais Edgars5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
94.Gauka Erika5-STBKrievu Licejs
Daugavpils
95.Gauks Olegs5-VTOK Stiga
Daugavpils
96.  Geiba Eleonora5-STA12. vidusskola
Daugavpils
97.  Glušenkova Darina5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
98.  Golovļovs Ēriks5-VTBDaugavpils BJSS
Daugavpils
99.Gorjačko Artjoms5-VTADaugavpils BJSS
Daugavpils
100.  Graudiņa Anastasija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
101.Greļevska Brigita5-STDaugavpils
102.  Grigorjeva Laura5-STA12. vidusskola
Daugavpils
103.Grigorjevs Aleksejs5-VTADaugavpils
104.  Griķe Alise5-STWe love running
Daugavpils
105.  Griķe Amanda5-STBWe love running
Daugavpils
106.  Griķis Jānis5-VTWe love running
Daugavpils
107.Grocs Andris5-VTRezekne
108.  Gromiko Anastasija5-STA10.vsk.
Daugavpils
109.  Gromiko Jūlija5-STA10.vsk.
Daugavpils
110.  Gruduls Lauris5-VTDaugavpils
111.Grundmane Jūlija5-STBDaugavpils
112.Gruntmanis Agris5-VTPŠFK Hektors
Daugavpils
113.  Gudulis Lukass5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
114.Guževa Galina5-STDaugavpils
115.  Hadakovs Edvīns5-VTBPoļu ģimnāzija
Daugavpils
116.Hanzena Telma5-STBDaugavpils
117.Hohlovs Anatolijs5-VTBBJC Jaunība
Daugavpils
118.  Horužonoks Edgars5-VTA12. vidusskola
Daugavpils
119.Hristaforovs Jevgeņijs5-VTDaugavpils
120.Huryn Maria5-STLatinsoft
Daugavpils
121.  Isajeva Anastasija5-STOK Stiga
Daugavpils
122.Ivaninoka Jūliāna5-STBbērnu
Daugavpils
123.  Ivanova Aļona5-STHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
124.Ivanova Jūlija5-STBIlūkstes novada SS
Ilūkste
125.Ivanova Lidija5-STDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
126.  Ivanovs Oļegs5-VTSIA Ceram Optec
Līvāni
127.  Ivanovs Vjačeslavs5-VTADaugavpils BJSS
Daugavpils
128.  Ivanovs Vladimirs5-VTBLATC
Daugavpils
129.Ivaņko Alisa5-STADaugavpils
130.Yatsenka Anatoli5-VTSoligorsk
131.  Jakubovs Kirils5-VTAJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
132.  Jakubovska Aļona5-STA10.vsk.
Daugavpils
133.  Jakuševičs Romans5-VTBDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
134.  Januzis Renārs5-VTBDBJSS
Daugavpils
135.  Jasinska Jana5-STA12. vidusskola
Daugavpils
136.  Jefimova Viktorija5-STADTC Jaunība
Daugavpils
137.Jefrema Samanta5-STADaugavpils
138.Jepifanova Karīne5-STA10.vsk
Daugavpils
139.  Jerofejeva Anastasija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
140.Jurčonoka Alina5-STA10. vsk.
Daugavpils
141.  Karnilova Anastasija5-STBDaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
142.Karpenko Andris5-VTBDaugavpils
143.Kavecka Karina5-STBDaugavpils
144.  Kazačonoka Žanna5-STB12. vidusskola
Daugavpils
145.  Kiseļovs Aleksandrs5-STB12. vidusskola
Daugavpils
146.  Kočmareva Anastasija5-STACentra Vidusskola
Daugavpils
147.  Kokina Evita5-STA12. vidusskola
Daugavpils
148.Kokina Irina5-STDaugavpils
149.  Kokina Nataļja5-STDaugavpils
150.Kolesnika Jelizaveta5-STADaugavpils
151.Koļesnika Jeļizaveta5-STADaugavpils
152.Koļesnikovs Emīls5-VTBBiatlons
Daugavpils
153.  Kondrašovs Iļja5-VTBBiatlons
Daugavpils
154.  Konopeckis Kevins5-VTBDaugavpils
155.Konovalovs Mihails5-VTOK STIGA
Daugavpils
156.Konstantinovs Rauļs5-VTBNokauts
Daugavpils
157.  Kopasovs Jurijs5-VTda-marathon
daugavpils
158.Kopcova Inta5-STRiga
159.  Korabļova Santa-Luīza5-ST-
Daugavpils
160.  Kostjuka Evelina5-STBDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
161.Kovalevskis Davids5-VTDaugavpils
Daugavpils
162.  Kozlova Svetlana5-STDaugavpils
163.Kozlovska Irina5-STBDaugavpils
164.Kozlovska Irina5-STDaugavpils
165.  Kozlovskis Vladislavs5-VTBaltkrievu kultūras centrs
Daugavpils
166.  Koževņikova Vera5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
167.  Krams Ronalds5-VTMadonas BJSS
Daugavpils
168.  Kraševska Zane5-STA12. vidusskola
Daugavpils
169.  Kratovskis Rolands5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
170.Kravčonoks Jurijs5-VTADaugavpils
Daugavpils
171.  Kruglova Katrīna5-STB12. vidusskola
Daugavpils
172.  Krupins Vjačeslavs5-VTBSpars-MK
Preili
173.  Kudeļkina Valentīna5-STBSPARS-MK
Daugavpils
174.  Kuhareviča Karīna5-STA10.vsk.
Daugavpils
175.  Kūliņa Laura5-STADaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
176.  Kuļikovs Ēvalds5-VTADaugavpils
177.Kundziņa Lelde5-STDaugavpils
178.  Kuroša Līga5-STBDaugavpils
179.  Kurošs Guntis5-VTBDaugavpils
180.  Kuzmicka Vita5-STA12. vidusskola
Daugavpils
181.Kuzmina Viktorija5-STBDaugavpils
182.  Ķikuste Anete5-STSalaspils
183.  Ķikuste Loreta5-STBSalaspils
184.  Ķikusts Lūkass5-VTBSalaspils
185.Labute Jūlija5-STDaugavpils
186.Labute Kristīne5-STBRUN
Daugavpils
187.Lapekina Anastasija5-STBDaugavpils
188.Lapekina Jelena5-STDaugavpils
189.  Lapinska Ludmila5-STDaugavpils
190.Lava Mišela5-STBBiatlons
Daugavpils
191.Lavrentjevs Aleksandrs5-VTDaugavpils
Daugavpils
192.  Lazuko Alīna5-STA12. vidusskola
Daugavpils
193.Lebedeva Lana-Anastasija5-STBDTC Jaunība
Daugavpils
194.  Leonidovs Artjoms5-VTBDaugavpils
195.Liepa Anita5-STADaugavpils
196.Logins Ivars5-VTBalvi
197.Lozda Edgars5-VTBT&D
Daugavpils
198.Lozda Raimonds5-VTBT&D
Daugavpils
199.Macijevskis Armands5-VTAIlūkstes novada SS
Šederes pagasts
200.Maksimova Ariana5-STBDaugavpils BJSS
Daugavpils
201.Maļčeva Alise5-STBBiatlons
Daugavpils
202.  Maļina Imants5-VTBBiatlons
Daugavpils
203.  Maļina Solvita5-STBBiatlons
Daugavpils
204.  Martinovs Vadims5-VTALīvānu BJSS
Līvāni
205.  Masaļska Eva5-STADaugavpils
206.  Matisāne Ērika5-STBDaugavpils
207.  Matjušonoks Ernests5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
208.Meženiks Mareks5-VTBDaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
209.Mežujeva Ksenija5-STBFactory Kingz
Daugavpils
210.  Miglāne Ineta5-STB12. vidusskola
Daugavpils
211.Mihailovs Andris5-VTBNokauts
Daugavpils
212.  Mikulaneca Anna5-STA10.vsk.
Daugavpils
213.  Mikulovs Filips5-VTBBiatlons
Daugavpils
214.  Millere Jevgenija5-STABC software
Rīga
215.  Minkevičs Aleksandrs5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
216.  Mitrofonova Anna5-STSPARS - MK
Daugavpils
217.  Mitrofonovs Kirils5-VTBSPARS - MK
Daugavpils
218.  Molotkova Nika5-STBDaugavpils
219.  Morozova Anželika5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
220.  Morozovs Nikita5-VTBDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
221.Morozs Rolands5-VTBDaugavpils
222.Nariškins Andrejs5-VTDaugavpils
223.Nasire Violeta5-STBDaugavpils
224.Nazarovs Ēriks5-VTADaugavpils novada SS
Kalupe
225.Nazarovs Valērijs5-VTADaugavpils novada SS
Kalupe
226.Nekrasova Marija5-STDaugavpils
227.Niķitina Ieva5-STBDaugavpils BJSS
Daugavpils
228.  Novicāns Jurijs5-VTLatgalīšu Prusaki
Daugavpils
229.  Novicka Marija5-STBDaugavpils BJSS
Daugavpils
230.Ņikiforova Diāna5-STADaugavpils
231.  Ņikiforova Jeļena5-STB12. vidusskola
Daugavpils
232.  Ņikitina Marta5-STA12. vidusskola
Daugavpils
233.Ņukša Diana5-STBDaugavpils novada SS
Naujenes pagasts
234.Okuņevs Denis5-VTBDaugavpils
Daugavpils
235.Okuņevs Oļegs5-VTDaugavpils
Daugavpils
236.  Oparejs Maksims5-VTLATC
Daugavpils
237.Orlovs Andrejs5-VTBKalupes pamatskola
Kalupe
238.Orss-Orlovska Jekaterina5-STDaugavpils
239.  Pancerko Zlata5-STBBiatlons
Daugavpils novads
240.  Papino Kirils5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
241.Parfjonova Anželika5-STABJSS
Daugavpils
242.Parfjonova Anželika5-VTADaugavpils
243.  Paule Agnese5-STA12. vidusskola
Daugavpils
244.  Paule Līga5-STB12. vidusskola
Daugavpils
245.  Pesecka Valērija5-STABob Marley Team
Daugavpils
246.  Petaška Armands5-VTBDTC
Daugavpils
247.  Petkeviča Evija5-STA12. vidusskola
Daugavpils
248.  Petkuns Edgars5-VTDaugvpils
249.  Pilinovics Olegs5-VTDaugavpils bjss
Daugavpils
250.  Piljdika Natalija5-STACentra Vidusskola
Daugavpils
251.  Pimanovs Aleksejs5-VTSIA Ceram Optec
Līvāni
252.  Pipina Megija5-STAJaunsardze/da-marathon, zemessardze
Daugavpils
253.  Piterovs Žanis5-VTBCentra Vidusskola
Daugavpils
254.Pivarovičs Vladislavs5-VTDaugavpils
255.Pivrika Evelīna5-STADaugavpils
256.  Plaskins Sergejs5-VTDaugavpils
257.  Pobjaržins Ričards5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
258.Poļšikovs Maksims5-VTBDaugavpils
259.  Popovičeva Viktorija5-STB12. vidusskola
Daugavpils
260.  Potapova Melisa5-STBDaugavpils
261.  Prikule-Pastare Linda5-STB12. vidusskola
Daugavpils
262.  Pupeika Viktorija5-STA12. vidusskola
Daugavpils
263.  Raciņa Inese5-STADaugavpils
264.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna5-STDaugavpils
265.Ribkina Anastasija5-STADaugavpils
266.  Rimicāne Mārīte5-STA12. vidusskola
Daugavpils
267.  Rimovičs Armands5-VTBIlūkstes novada SS
Ilūkste
268.  Rimvide-Mickeviča Dana5-STDaugavpils
269.Rjabčenko Marta5-STADaugavpils
270.  Rodčenko Aleksandrs5-VTDaugavpils
271.  Rogožins Pāvels5-VTBFactory kingz
Daugavpils
272.Roļščikovs Maksims5-VTBDaugavpils
273.  Romanova Jekaterina5-STBDaugavpils
274.  Romanovskis Aivis5-VTSportland
Daugavpils
275.  Rudka Iveta5-STADaugavpils
276.  Ruicis Daniels5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
277.  Rusecka Jūlija5-STAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
278.  Ruskule Anna-Luīze5-STADaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
279.Safronova Elina5-STADaugavpils
280.Salkovska Edita5-STBob Marley Team
Daugavpils
281.  Samoilova Evita5-STB12. vidusskola
Daugavpils
282.Sanderson Eric5-VTLatinsoft
Daugavpils
283.  Sauleviča Ināra5-STSIA Ceram Optec
Līvāni
284.  Saulgriezis Ilmars5-VTRīga
285.Saušs Romāns5-VTDaugavpils
286.  Senkāne Ineta5-STSwedbank
Rēzekne
287.  Sergejevs Andrejs5-VTSportland
Daugavpils
288.  Seržants Austris5-VTRēzeknes novads
Verēmi
289.  Setkovskis Santis5-VTAIlūkstes novada SS
Bebrene
290.Settarovs Vilmārs5-VTA12. vidusskola
Daugavpils
291.  Silova Larisa5-STDaugavpils nūjotāju biedrība
Daugavpils
292.Silovs Rainers5-VTBDaugavpils
293.  Sitnika Lauma5-STBDaugavpils
294.  Sizovs Olegs5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
295.  Skrimblis Evers5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
296.  Skudra Sņežana5-STADaugavpils Valsts gimnazija
Daugavpils
297.  Smilgina Daniela5-STB12. vidusskola
Daugavpils
298.  Smoļakova Anastasija5-STOK
Daugavpils
299.Sokolovs Stepans5-VTBDaugavpils
300.  Soma Madara5-STA12. vidusskola
Daugavpils
301.  Soms Haralds5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
302.  Soms Valters5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
303.Sproģis Nikolajs5-VTBDaugavpils
304.Stankeviča Diāna5-STDaugavpils
305.Stapanovs Deniss5-VTADaugavpils
306.  Starkute Everita5-STB12. vidusskola
Daugavpils
307.Staškevičs Sergejs5-VTBJ,Raiņa 6.vsk.
Daugavpils
308.  Stehnovskis-Slavskis Viktors5-VTA10.vsk.
Daugavpils
309.Stepanov Alexander5-STDaugavpils VK
Daugavpils
310.Stepanovs Deniss5-VTADaugavpils
311.Stepanovs Dmitrijs5-VTInd.
Daugavpils
312.  Stepanovs Lauris5-VTADaugavpils
313.Stewart Mariah5-STLatinsoft
Daugavpils
314.Strogonova Sabina5-STBSPARS-MK
Daugavpils
315.  Suitiņš Rolands5-VTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
316.  Suveizda Olita5-STDaugavpils
317.  Suveizda Staņislavs5-VTSuveizda ģimene O&S
Daugavpils
318.  Suvorovs Vladislavs5-VTADaugavpils novada SS
Medumu pagasts
319.  Svarinska Aivita5-STB12. vidusskola
Daugavpils
320.  Svoka Baiba5-STA12. vidusskola
Daugavpils
321.  Šablinska Madara5-STAJaunsardze/da-marathon
Ilūkste
322.  Ščoloka Jekaterina5-STBBiatlons
Daugavpils
323.  Šeļeho Aleksandrs5-VTBe Active
Daugavpils
324.Šembels Augusts5-VTADaugavpils
325.Šembels Guntars5-VTDaugavpils
326.  Šepetovska Valerija5-STA10.vsk.
Daugavpils
327.Šilins Glebs5-VTBNokauts
Daugavpils
328.Šlotska Ksenija5-STAJēkabpils
329.  Švirkste Kristīne5-STB12. vidusskola
Daugavpils
330.Tams Emīls5-VTADaugavpils
331.Tihonovičs Milāns5-VTBDaugavpils
332.  Tihonovičs Vladislavs5-VTZS34ArtBN
Daugavpils
333.Tokareva Ludmila5-STDaugavpils
334.Tolmacova Julija5-STDaugavpils
335.Tolmacova Olga5-STDaugavpils
336.  Treskina Jolanta5-STA10.vsk.
Daugavpils
337.  Tropa Eva5-STB12. vidusskola
Daugavpils
338.  Trops Artis5-VTA12. vidusskola
Daugavpils
339.  Trule Linda5-STriga
340.  Tumanova Nataļja5-STBBiatlons
Daugavpils
341.  Ulpe Sanita5-STZS34ArtBN
Daugavpils
342.  Umbrasa Reana5-STAJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
343.  Unzule Anna5-STBBJC Jauniba
Daugavpils
344.  Unzule Lidija5-STBBJC Jauniba
Daugavpils
345.  Upīte Santa5-STDaugavpils nūjotāji
Daugavpils
346.Urban Valerija5-STADaugavpils
347.Ustinova Ilona5-STSPARS-MK
Daugavpils
348.  Vaikuls Raivis5-VTA12. vidusskola
Daugavpils
349.  Vaitjulevičs Maksims5-VTACentra Vidusskola
Daugavpils
350.  Vaļta Ilona5-STRēzekne
351.  Vanaga Sintija5-STA12. vidusskola
Daugavpils
352.Vanags Jānis5-VTDaugavpils
353.  Vasiljevs Nikita5-VTBDaugavpils
354.Vasiļčenko Jekaterina5-STA5
Daugavpils
355.Vasiļevskis Gļebs5-VTBDaugavpils
356.  Vasiļjevs Ņikita5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
357.  Vecele Svetlana5-STSPARS-MK
Daugavpils
358.  Vecelis Sarmis5-VTBSPARS-MK
Daugavpils
359.  Velika Una5-STBDTC Jauniba
Daugavpils
360.Verbicka Tatjana5-STdaugavpils
361.Vigule Viktorija5-STADaugavpils
362.Viguls Edvīns5-VTBDaugavpils
363.Vilcans Igors5-VTBDaugavpils
364.  Vilmane Brigita5-STB12. vidusskola
Daugavpils
365.Viniseviča Veronika5-STBVaravīksne
Daugavpils
366.  Visockis Jurijs5-VTCentra Vidusskola
Daugavpils
367.  Višņevska Viktorija5-STA12. vidusskola
Daugavpils
368.Vitkovska Sanita5-STAIlūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
369.  Voiteks Alans5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
370.  Volikovs Juris5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
371.Volosovs Oļegs5-VTDaugavpils
372.  Vorslavs Valērijs5-VTB12. vidusskola
Daugavpils
373.  Zamjatins Nikolajs5-VTBNokauts
Daugavpils
374.  Zamjatins Vladimirs5-VTA12. vidusskola
Daugavpils
375.Zeļenkovs Konstantīns5-VTBFactory Kingz
Daugavpils
376.  Zilis Iļja5-VTBBiatlons
Daugavpils
377.  Ziļa Liana5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
378.  Zubkovs Artjoms5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
379.  Zupkova Viktorija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.
Daugavpils
380.Želtkova Anastasija5-STADaugavpils
381.Žuridovs Deniss5-VTDaugavpils
382.  Žusele Anna5-STDaugavpils
383.  Žusele Kristina5-STDaugavpils
384.  Žusele Violeta5-STBDaugavpils
385.  Žuselis Vitālijs5-VTBINITEX
Daugavpils

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejevs DenissVB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
2.  Aļhimenko GļebsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
3.  Barinovs ValērijsVB2PK Daugavpils
Daugavpils nov. c.Silene
4.Bobiļeva DarjaSB1Daugavpils
5.  Bogdanova ValērijaSB2VB-team
Daugavpils
6.  Bogdanova VeronikaSB2VB-team
Daugavpils
7.Bogdanovics AndrejsVB1SPARS-MK
Daugavpils
8.  Bogdanovičs ViktorsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
9.Bogdanovs VladislavsVB1VB-team
Daugavpils
10.Bondins ViktorsVB2Daugavpils
11.Celms HugoVB1Riga
12.Čaikovska AngelinaSB2BJC
Daugavpils
13.Čame IevaVB2VL
Daugavpils
14.Čertkovs OskarsVB2BJC
Daugavpils
15.Daļecka DanielaSB2PK Daugavpils
Daugavpils
16.Daukshta VeronikaVB2Daugavpils
17.Delvere ZlataSB2VL
Daugavpils
18.Derevjanko NikitaVB1Daugavpils
19.  Dobroserdova VladaSB2Jelgava
20.Dzalbe EmīlsVB2Factory Kingz
Daugavpils
21.Dzalbe RobertsVB1DzalbeRUN
Daugavpils
22.Ekalne LiānaSB2PK Daugavpils
Daugavpils
23.  Ērgle AmandaSB1Daugavpils
24.Fadejevs SemjonsVB1Daugavpils
25.Fedosovs DenissVB2Daugavpils
26.Feldmane SandraSB2PK Daugavpils
Daugavpils
27.Feldmane SimonaSB2PK Daugavpils
Daugavpils
28.Fjodorova ArinaVB2Daugavpils
29.Fjodorova EstereSB2Ilūkstes novada SS
Ilūkste
30.  Fokins NilsVB2Daugavpils
31.  Franckeviča JanaSB2-
Daugavpils
32.  Galvāns PēterisVB2Daugavpils
33.Ganuļevičs RomualdsVB1daugavpils
34.Garkuls LaurisVB2---
Daugavpils
35.  Gavriļenko RomansVB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
36.Geriņa EvelīnaSB2BJC
Daugavpils
37.Geriņa SintijaSB2BJC
Daugavpils
38.Glotovs ArtjomsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
39.Golubevs FjodorsVB1Daugavpils
40.  Grigorjeva ArinaSB2BJC Jaunība
Daugavpils
41.  Grocs IljaVB1Rezekne
42.Gruntmane AlīnaSB1Gruntmaņu komanda
Daugavpils
43.Gusevs MarkelsVB2Daugavpils
44.  Guzenko SebastjansVB2Poļu ģimnāzija
Daugavpils
45.Hadakovs ĒvaldsVB129.PIRMSSKOLA SIESTĀDE
Daugavpils
46.Hrapunovs TomassVB1Daugavpils
47.Hristaforovs AleksejsVB1Daugavpils
48.Ivanova AlīnaSB2Varavīksne
Daugavpils
49.Ivanova DarjaSB2BJC
Daugavpils
50.Ivanovs ArtjomsVB2BJC
Daugavpils
51.Ivanovs ArtjomsVB2Factory Kingz
Daugavpils
52.  Ivaņinoks AndrejsVB2bernu
Daugavpils
53.  Jakuševičs DmitrijsVB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
54.Jančevskis RolandsVB2Daugavpils
55.Januška AlisaSB2VL
Daugavpils
56.  Jermolajeva AlisaVB2Līvānu BJSS
Līvāni
57.  Jermolajevs ArtjomsVB2Līvānu BJSS
Līvāni
58.Jevdokimovs ArtjomsVB2BJC
Daugavpils
59.Juhno ArtjomsVB2SPARS-MK
Daugavpils
60.  Juhno NadeždaSB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
61.Jumutcs ArtemijsVB2SPARS-MK
Daugavpils
62.Kalianchuk AnastasiyaSB1Soligorsk
63.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB2Rīga
64.  Karloviča JolantaSB2Daugavpils
65.Kirillovs NikitaVB2PK Daugavpils
Daugavpils
66.Klimasevska DarjaSB1Daugavpils
67.Klimasevskis MaksimsVB2Daugavpils
68.Kokina-Zelenko ViktorijaSB1Daugavpils
69.Kokorevics DaniēlsVB2Daugavpils
70.  Kononova JulianaSB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
71.Kopilovs MasimsVB2Maksi-M
Daugavpils
72.Korobkovs JegorsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
73.Korsiete AnceSB1Daugavpils
74.  Korsiete ElzaSB2Daugavpils
75.  Kozlova KsenijaSB2Daugavpils
76.Kozlovska LaimaSB2Daugavpils
77.  Kozlovska LolitaSB2Daugavpils skolēnu džudo klubs
Daugavpils
78.Kuzovatkina ViktorijaSB2Daugavpils
79.  Kuzovatkins DaniilsVB2Daugavpils
80.Laksa Nikola-NikaSB2Daugavpils
81.Lapekina DarjaSB2Daugavpils
82.  Lavrinoviča LidijaSB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
83.Lavrinovičs ArtjomsVB2Daugavpils
84.Liepiņs ElmarsVB2Daugavpils
85.Linkevičs MaiklsVB1Daugavpils
Daugavpils
86.  Lisina AleksandraSB2Līvānu BJSS
Līvāni
87.Lozda LinardsVB1T&D
Daugavpils
88.Lukjaņeca ArinaSB1Daugavpils
89.  Lukjaņecs MihailsVB2Daugavpils
90.Lukša JulianaSB2VL
Daugavpils
91.  Marcinkevičs MihailsVB2Līvānu BJSS
Līvāni
92.  Medvedevs JaroslavsVB2Poļu ģimnāzija
Daugavpils
93.  Meinarts AntonsVB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
94.  Mitušovs MaksimsVB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
95.Mjakuško VladislavsVB2Daugavpils
96.Morozovs AntonsVB2Factory Kingz
Daugavpils
97.Moskalovs TimursVB2Daugavpils
98.Mozoļevs MatvejsVB1Daugavpils
99.  Muho JegorsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
100.Ņikitina KsenijaSB2VL
Daugavpils
101.Orss-Orlovskis KirillsVB1Daugavpils
102.Pavlovskis VitoldsVB1Daugavpils
103.Pavļukaņeca MišelleSB1Daugavpils
104.  Pētersons MārisVB2Daugavpils
105.Petrova AnastasijaSB2Daugavpils
106.Petrovičs ArsenijsVB2Factory Kingz
Daugavpils
107.Petrovičs ArsenijsVB1Factory Kingz
Daugavpils
108.Petrovs DaņilaVB2PK Daugavpils
Daugavpils
109.  Petrovs JevgēnijsVB2Daugavpils
110.Poluektova ArinaSB2VL
Daugavpils
111.Presnija AnnaSB1Daugavpils
112.Pupins DmitrijsVB2Daugavpils
113.  Razumovska DarjaSB2Daugavpils 15.vsk.
Daugavpils
114.Ričkovs KirillsVB2Daugavpils
115.  Rogožins MaksimsVB2Factory kingz
Daugavpils
116.Romanova JekaterinaSB2Daugavpils
117.Romāns DarielsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
118.Roščenko JolantaSB2DTC Jaunība
Daugavpils
119.Sauleviča EvelīnaSB2Daugavpils
120.Seile KateSB2Ilūkstes novada SS
Ilūkste
121.  Selickis IljaVB2Daugavpils
122.Semčukova ZlataSB2VL
Daugavpils
123.Seņkoviča AmandaSB2Factory Kingz
Daugavpils
124.Seņkoviča ElenaSB2Factory Kingz
Daugavpils
125.  Sidorenko DanilaVB1Daugavpils
126.Sitnika AgnijaSB1Daugavpils
127.Sokolova VasilisaVB2Daugavpils
128.Sproģe MargrietaSB1Daugavpils
129.Sproģis OļģertsVB1Daugavpils
130.Sproģis VilhelmsVB2Daugavpils
131.Strogonovs JaroslavsVB1SPARS-MK
Daugavpils
132.Surītīs EdgarsVB2Factory Kingz
Daugavpils
133.  Šaliņš KristersVB2Poļu ģimnāzija
Daugavpils
134.Šalkovskis KirillsVB2PK Daugavpils
Daugavpils
135.Šaternika LianaSB2VL
Daugavpils
136.Šeļeho KirillsVB1Be Active
Daugavpils
137.Šeļeho KsenijaSB1Be Active
Daugavpils
138.Ševernoviča MilānaSB2BJC
Daugavpils
139.Ševernovičs MartinsVB2Daugavpils
140.Šidlovska EvelīnaSB2PK Daugavpils
Daugavpils
141.Škļarova ViktorijaSB1Daugavpils
142.  Špaks DanielsVB2B2
Daugavpils
143.  Šverniks MakarsVB2Daugavpils
144.  Tamojeva LijaSB2bublik
daugavpils
145.  Tihonoviča MaijaSB2Daugavpils
146.Trofimova ValentīnaSB2VL
Daugavpils
147.  Valeinis AigarsVB2Bērnu
Daugavpils
148.Valta MilānaSB2Rēzekne
149.Vārslavāns VladsVB1Daugavpils
150.  Vasiļjeva AlīnaSB2Līvānu BJSS
Līvāni
151.Vasiļušina AljonaSB2VL
Daugavpils
152.Viniseviča VeronikaSB2Varavīksne
Daugavpils
153.  Vjatere RebekaSB2Dagda
154.Volkovs GeorgijsVB2VL
Daugavpils
155.  Volosova AnastasijaSB2Daugavpils
156.  Vorotincevs AleksejsVB1Daugavpils
157.  Zaņevskis DamiansVB2Poļu ģimnāzija
Daugavpils
158.Zelenkovs AleksandrsVB2Daugavpils
159.  Zepa EvitaSB2Līvānu BJSS
Līvāni
160.  Zilis GļebsVB2Biatlons
Daugavpils
161.  Zimova AgnetaSB2Poļu ģimnāzija
Daugavpils
162.  Zimova KarolinaSB2Poļu ģimnāzija
Daugavpils
163.  Žigarkovs SebastiansVB2DTC Jaunība
Daugavpils
164.  Žuselis KristiānsVB1Daugavpils

Kopā pieteikušies: 756



Sportlat lojalitātes CashBack karte