Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” | Saraksts

21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BelovsRostislavs21-VLATC DaugavpilsDaugavpils
2. BrokānsEduards21-VDaugavpils
3. CleppeAlexander21-VLatinsoftDaugavpils
4. ČervjakovsPjotrs21-V40Daugavpils
5. GillJordan21-VLatinsoftDaugavpils
6. GolubevsPjotrs21-VJaunsardze/da-marathonDaugavpils
7. JadjaloLudmila21-SDaugavpils
8. KirillKirill21-V-----D-pils
9. KņaževaZoja21-S40DaugavpilsDaugavpils
10. KolužsJānis21-VDa-marathonDaugavpils
11. LauterbackSteven21-VLatinsoftDaugavpils
12. MacuksAnatolijs21-VJēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpils
13. MamedovsRuslans21-VBinitexDaugavpils
14. MarheleIlona21-SAdidasAlūksne
15. MujezinovicErmin21-VLatinsoftDaugavpils
16. ŅevedomskisVitālijs21-VDaugavpils
17. PašķevičsArnis21-VDaugavpils
18. PavlovsDeniss21-VSIA Ceram OptecLīvāni
19. PeļņaGuntis21-VMagnenRēzekne
20. PostJoshua21-VLatinsoftDaugavpils
21. RollinsonSamuel21-VLatinsoftDaugavpils
22. SerjoginsDmitrijs21-VLīvānu VK/ ASICSMārupe
23. ŠakelisValērijs21-V40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
24. TrifonovsNikolajs21-V40DaugavpilsDaugavpils
25. UstinovsValerijs21-V40da-marathon/ Spars-MKDaugavpls
26. UzolsAivars21-V40DTC JaunībaDaugavpils
27. ValtereGinta21-SLīvānu VK/ ASICSLīvāni
28. ValtereKitija21-SLīvānu VK/ ASICSLīvāni
29. ZhydovichVadzim21-VRun4Fun.byMinsk

10 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AļijevaLīga10-SPreiļi
2. AndersonStuart10-VLatinsoftDaugavpils
3. AsarovskaViktorija10-S12. vidusskolaDaugavpils
4. AstafjevsSergejs10-V40Daugavpils
5. AširovsMarks10-VNokautsDaugavpils
6. Avlasina-ZavadskaMarina10-SDaugavpils
7. BabjukaDiāna10-SSportlandDaugavpils
8. BaranovskisValērijs10-V40Daugavpils
9. BerjozaVasilijs10-V50Daugavpils
10. BlaževičaĻubova10-SRīga
11. BobilevsJevgenijs10-VLATCDaugavpils
12. BogdanovaIveta10-SSIA Ceram OptecLīvāni
13. BogdanovsGenadijs10-V50Daugavpils
14. BoļšijsAgris10-VRēzekne
15. BondarevsAndrejs10-V40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
16. BondarsTomass10-V12. vidusskolaDaugavpils
17. BulasaDiana10-SDaugavpils
18. BužinskaĒrika10-SDaugavpils
19. CochranDonald10-VLatinsoftDaugavpils
20. ČernišenkoRaimonds10-V12. vidusskolaDaugavpils
21. ČernohajevaNataļja10-SSPARS-MKDaugavpils
22. DambeDace10-SSK MagnenRēzekne
23. DedelisNikolajs10-VDaugavpils
24. DobroserdovsVjacešeslavs10-VJelgava
25. DrenAnatoli10-V50Soligorsk
26. DrizlionoksAleksandrs10-VTK SniegpulkstenīteDaugavpils
27. DudarNastassia10-SSoligorsk
28. DudelsAndris10-V50Daugavpils olimpiskais centrsDaugavpils
29. DunakeyNicholas10-VLatinsoftDaugavpils
30. DzialendzikTatsiana10-S50Soligorsk
31. EižvertiņšEdgars10-V77 AgencyRīga
32. EšenvaldsSergejs10-V12. vidusskolaDaugavpils
33. FarrMadeline10-SLatinsoftDaugavpils
34. FisherJason10-VLatinsoftDaugavpils
35. FranckevičaEvita10-S-Daugavpils
36. FuntsOļģerts10-V12. vidusskolaDaugavpils
37. GajevskisArtjoms10-VDTCDaugavpils
38. GalizovaViktorija10-S12. vidusskolaDaugavpils
39. GaraisOļegs10-V40Daugavpils
40. GarrettMichael10-VLatinsoftDaugavpils
41. GavrilovsRovoams10-VLATCDaugavpils
42. GolovinaSofija10-S12. vidusskolaDaugavpils
43. GolubevaInese10-SPoļu ģimnāzijaDaugavpils
44. GreidānsArtūrs10-VBinitexDaugavpils
45. GrigorjevaTatjana10-SLATCDaugavpils
46. GrigorjevsPāvels10-VHappyTriFriendsDaugavpils
47. GriņevičsViktors10-V40ABC SoftwareBaloži
48. GurgānsIvars10-V40individuāliPreiļi
49. HolodovsMihails10-V12. vidusskolaDaugavpils
50. HromenkovsKirills10-VDaugavpils
51. IvanovaJūlija10-SDaugavpils
52. IvanovsJevgenijs10-VLATCDaugavpils
53. IzotovaViktorija10-SDaugavpils
54. YatsenkoAnatoli10-V50Soligorsk
55. JakovļevaAnastasija10-S12. vidusskolaDaugavpils
56. JermakovaSanta10-SDaugavpils
57. JermalonoksVladimirs10-V50Daugavpils novadsDaugavpils
58. JevsejevaKristīne10-SDaugavpils novada SSMedumu pagasts
59. JukšaArturs10-V12. vidusskolaDaugavpils
60. JurkevičsDmitrijs10-VDaugavpilsDaugavpils
61. KalniņaLinda10-SDaugavpils
62. KaļiņinaEvita10-SIlūkste
63. KidulisArtjoms10-VDaugavpils
64. KinašsAleksis10-V12. vidusskolaDaugavpils
65. KižlaDmitrijs10-VBINITEXDaugavpils
66. KļaviņaRita10-S40MagnenRēzekne
67. KļaviņšValdis10-V40MagnenRēzekne
68. KokinsAlfrēds10-V50Daugavpils
69. KopasovaJelena10-STK SniegpulkstenīteDaugavpils
70. KoreņikaSolvita10-S12. vidusskolaDaugavpils
71. KormiļcevsEduards10-VVRKDaugavpils
72. KornijenkoAleksandrs10-V40LiVelo| Zelta zemeDaugavpils
73. KovaļonoksDainis10-V13.vidusskolaDaugavpils
74. KrupinaNatālija10-SSPARS-MKPreiļi
75. KučinskaAļesja10-SBe ActiveDaugavpils
76. KučinskisLeonīds10-VBe ActiveDaugavpils
77. KurošaLiena10-SDaugavpils
78. KuzminsViktors10-VDaugavpils
79. ĶerubinsEduards10-V12. vidusskolaDaugavpils
80. ĶikustsToms10-VSalaspils
81. LaizāneLilita10-S12. vidusskolaDaugavpils
82. LaizānsKaspars10-VDaugavpils
83. LavrentjevsAleksandrs10-V50DaugavpilsDaugavpils
84. LavrinovičsValentīns10-VRīga
85. LazdaGintars10-VDaugavpils
86. LazdiņšJēkabs10-V12. vidusskolaDaugavpils
87. LebedevaAnita10-SDTC JaunībaDaugavpils
88. LedgerLovett10-VLatinsoftDaugavpils
89. LeiskinsRenārs10-V12. vidusskolaDaugavpils
90. LevšaAnatolijs10-V50DTC JaunībaD-pils
91. LipiņaEvita10-S12. vidusskolaDaugavpils
92. LocaAija10-S40Daugavpils
93. LocaSintija10-S12. vidusskolaDaugavpils
94. LociksArnis10-V12. vidusskolaDaugavpils
95. LoginsArtis10-VRekovaBalvi
96. MackevičsNauris10-VPŠFK HektorsDaugavpils
97. MacukaInese10-SJēkabpils sporta centrsJēkabpils
98. MaņkovskisNikolajs10-V40Daugavpils
99. MarkevičaKristīna10-SDaugavpils
100. MaslovskisEdgars10-V12. vidusskolaDaugavpils
101. MatjuhinsKirils10-VBiatlona klubs”Cempions”Daugavpils
102. MatvijenkoJūlija10-SBiatlonsDaugavpils
103. MeinertsMāris10-VDaugavpils
104. MickevičsJānis10-VLatinsoftDaugavpils
105. MihailovaValērija10-S12. vidusskolaDaugavpils
106. NovickisRihards10-V12. vidusskolaDaugavpils
107. NovikovsNikolajs10-V12. vidusskolaDaugavpils
108. ŅikiforovsSergejs10-V12. vidusskolaDaugavpils
109. OparejsMaksims10-VDaugavpils
110. OrbidānsLauris10-V12. vidusskolaDaugavpils
111. OsipovsNikita10-VBiatlonsDaugavpils
112. PancerkoPavels10-VBiatlonsDaugavpils novads
113. ParfenaLīga10-SLATCDaugavpils
114. PaškevičsJevgenijs10-VDaugavpils
115. PavlovsEdgars10-V12. vidusskolaDaugavpils
116. PavlovsKonstantīns10-V12. vidusskolaDaugavpils
117. PeskovsArtūs10-V12. vidusskolaDaugavpils
118. PetrakovaAnna-Marija10-S12. vidusskolaDaugavpils
119. PetrakovaAnna-Marija10-S12 vskDaugavpils
120. PetrovaAnastasija10-S12. vidusskolaDaugavpils
121. PīnupsMārcis10-VDTC JaunībaAglona
122. PlečkenaMārīte10-S12. vidusskolaDaugavpils
123. PoligalovsAleksejs10-VDTC JaunībaDaugavpils
124. PolitajevaJeļizaveta10-SDaugavpils
125. PolonskaMairita10-S12. vidusskolaDaugavpils
126. PolskihsAntons10-VRiga
127. ProščenkoMaksims10-VDaugavpils
128. PtašņuksArtūrs10-V12. vidusskolaDaugavpils
129. PuļahoElvis-Andrejs10-V12. vidusskolaDaugavpils
130. PunculisMāris10-VLudza
131. Reča-LāžeJolanta10-SSportlandDaugavpils
132. RogožinsAleksandrs10-V40Stiga OKDaugavpils
133. RomulisAndris10-V12. vidusskolaDaugavpils
134. SemjonovsAleksejs10-VNokautsDaugavpils
135. SemjonovsVadims10-VLATCDaugavpils
136. SergejevaIrina10-S12. vidusskolaDaugavpils
137. SetkovskisEdmunds10-V50Bebrene
138. SiameshchankaSviatlana10-SBinitexDaugavpils
139. SidorenkoAndrejs10-VDaugavpils
140. SmaneAnita10-SDaugavpils
141. SmergelisRolandas10-V50Vilnius
142. SokolovsAleksandrs10-V12. vidusskolaDaugavpils
143. SokolovsVladislavs10-VNokautsDaugavpils
144. SpranceAnna10-S12. vidusskolaDaugavpils
145. SpranceOlga10-S12. vidusskolaDaugavpils
146. SproģisImants10-V50-Daugavpils
147. SprūģisIvars10-VDaugavpils
148. StolarovsJurijs10-V50Daugavpils
149. SuveizdaImants10-V40Da-marathonDaugavpils
150. ŠalajevsJuris10-VDauagavpils
151. ŠeršņovsVadims10-VDaugavpils
152. ŠmakovsIļja10-VNokautsDaugavpils
153. ŠņepsteElīna10-SLEJAPreiļi
154. ŠostaksRomans10-VDaugavpils
155. TitovičsAleksejs10-VTK SniegpulkstenīteDaugavpils
156. TretjakovaDarja10-SRiga
157. TretjakovsMaksims10-VBINITEXDaugavpils
158. TrubilaGubertas10-V50stajerisVilnius
159. TuvakinaKarina10-S12. vidusskolaDaugavpils
160. UtāneVija10-S40SKRēzekne
161. UtkinaLuīze10-S12. vidusskolaDaugavpils
162. ValainisEdijs10-VSPARS-MKPreiļi
163. VanagaAiga10-S12. vidusskolaDaugavpils
164. VasiļjevsAndrejs10-VBe activeDaugavpils
165. VērdiņšDainis10-V12. vidusskolaDaugavpils
166. VērdiņšKristers10-V12. vidusskolaDaugavpils
167. VilciņaVita10-SDaugavpils
168. VisnevskisDmitrijs10-VDaugavpils
169. VisockisAleksandrs10-VBe activeDaugavpils
170. VladimirovaJelizaveta10-SDaugavpils
171. VorotincevsAleksejs10-VDaugavpils
172. WileyPreston10-VLatinsoftDaugavpils
173. ZaicevaStefānija10-SIndividuāliDaugavpils
174. ZaicevsArnolds10-VDaugavpils
175. ZaletiloJurijs10-VDaugavpils
176. ZavadskisJevgenijs10-VDaugavpils
177. ZemcugovsIgors10-VDaugavpils
178. ŽigarkovsViktors10-VDTC JaunībaDaugavpils

5 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AdamovičaAnastasija5-STBDaugavpils
2. AfanasjevsArtjoms5-VTACentra VidusskolaDaugavpils
3. AleksandrovičaArina5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
4. AncipanovsDanila5-VTBDaugavpils
5. AncipanovsNikita5-VTADaugavpils
6. AndrejevaAnastasija5-STBBJSDaugavpils
7. AndrejevaKsenija5-STBDaugavpils
8. AndrejvaAnastasija5-STBDaugavpils
9. AndžāneSanta5-STRīga
10. AnenkovsDaniils5-VTB10.vsk.Daugavpils
11. AnkucsŅikita5-VTBDaugavpils
12. AnkudsŅikita5-VTBDaugavpils
13. AntoņevičsArtūrs5-VTDaugavpils
14. AntoņevičsJuris5-VTADaugavpils
15. ApanovicaAnastasija5-STAdaugavpils
16. ApškalneSendija5-STAIlūkstes novada SSBebrene
17. AristovaJekaterina5-STSPARS-MKDaugavpils
18. AristovsNikita5-VTBSPARS-MKDaugavpils
19. BabiskoEdgars5-VTDaugavpils
20. BabrisKristīne5-STDaugavpils
21. BabulSemen5-VTBSPARS - MKDaugavpils
22. BadinsRimants5-VTA12. vidusskolaDaugavpils
23. BagrovaInna5-STBDaugavpils 15.vsk.Daugavpils
24. BagrovaTatjana5-STDaugavpils
25. BaleikoElīza5-STDaugavpils
26. BaranovsAndrejs5-VTBDaugavpils
27. BaranovsArtūrs5-VTADaugavpils
28. BaranovskaJana5-STADaugavpils
29. BaranovskaNadežda5-STAPoļu ģimnāzijaDaugavpils
30. BārensDžordžs5-VTSIA Ceram OptecLīvāni
31. BebrišsKaspars5-VTIlūkstes novada SSDaugavpils
32. BelovaKsenija5-STDaugavpils
33. BeļevičsDaniels5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
34. BeļuneSnežana5-STB12. vidusskolaDaugavpils
35. BērziņaVija5-STAPoļu ģimnāzijaDaugavpils
36. BesedinsAndrejs5-VTABob Marley TeamDaugavpils
37. BigāteSanta5-STAJaunsardze/da-marathonIlūkste
38. BikšeIndulis5-VTIB ski clubLejas Jozumi
39. BļinovsArtis5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
40. BobiļevaMilana5-STBDaugavpils
41. BogdanovsBogdans5-VTBBJC JaunībaDaugavpils
42. BogdanovsGermans5-VTBDaugavpils 15.vsk.Daugavpils
43. BogdanovsNikita5-VTB10.vsk.Daugavpils
44. BogdanovsVitālijs5-VTVB-teamDaugavpils
45. BokaGerman5-VTBob Marley TeamDaugavpils
46. BolotskisSergejs5-VTDaugavpils
47. BoļšakovaIveta5-STA12. vidusskolaDaugavpils
48. BondarevsNikita5-VTBLīvānu VKLīvāni
49. BondereTatjana5-STJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
50. BorisovaKaterina5-STADaugavpils
51. BoronenkoTimurs5-VTACentra VidusskolaDaugavpils
52. BorovikaJeļizaveta5-STA12. vidusskolaDaugavpils
53. BorovskaMelānija5-STB12. vidusskolaDaugavpils
54. BožkoRuslans5-VTBDaugavpils
55. BulatovaAnete5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
56. BurcevsAntons5-VTBPoļu ģimnāzijaDaugavpils
57. ČirkinaAnastasija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
58. ČukinsMaksims5-VTBairešanadaugavpils
59. DanilevicaSofija5-STADTC JaunibaDaugavpils
60. DanilovArtur5-VTABob Marley TeamDaugavpils
61. DanilovaSabina5-STBJ,Raiņa 6.vsk.Daugavpils
62. DaukštaĒrika5-STBe ActiveDaugavpils
63. DedeleJeļena5-STDaugavpils
64. DedelisVjačeslavs5-VTOK StigaDaugavpils
65. DimitrijevsArtjoms5-VTBBiatlonsDaugavpils
66. DjubinaJolanta5-STPreiļi
67. DjukovsJurijs5-VTDTC JaunībaDaugavpils
68. DjukovsVjačeslavs5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
69. DobkiewiczJoren5-VTADaugavpils
70. DoroščenkoJūlija5-STDaugavpils
71. DragunsAndreis5-VTBDaugavpils
72. DragunsIvans5-VTDaugavpils
73. DrozdovsAntons5-VTDaugavpils
74. DukšinskaIneta5-STBDaugavpils
75. DūnaLaura-Viktorija5-STBIlūkstes novada SSBebrenes pagasts
76. DzalbeRaimonds5-VTPK DaugavpilsDaugavpils
77. DzalbeViktorija5-STDaugavpils
78. ElksniņšŅikita5-VTBNokautsDaugavpils
79. EšenvaldeInara5-STSPARS-MKDaugavpils
80. FedotovaJana5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
81. FedotovsŅikita5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
82. FiloņenokaViktorija5-STAPoļu ģimnāzijaDaugavpils
83. FjodorovaJekaterina5-STBDaugavpils BJSSDaugavpils
84. FjodorovsAleksandrs5-VTBDaugavpils 15.vsk.Daugavpils
85. FjodorovsArtis5-VTBIlūkstes novada SSIlūkste
86. FlaksmaneŅina5-STRiga
87. FranckevičaAnita5-ST-Daugavpils
88. FranckevičaEvita5-STB-Daugavpils
89. GabrāneEmīlija5-STBRīga
90. GabrāneHelēna5-STDagda
91. GabrānsPēteris5-VTRīga
92. GagunovsVitālijs5-VTBDaugavpils BJSSDaugavpils
93. GaraisEdgars5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
94. GaukaErika5-STBKrievu LicejsDaugavpils
95. GauksOlegs5-VTOK StigaDaugavpils
96. GeibaEleonora5-STA12. vidusskolaDaugavpils
97. GlušenkovaDarina5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
98. GolovļovsĒriks5-VTBDaugavpils BJSSDaugavpils
99. GorjačkoArtjoms5-VTADaugavpils BJSSDaugavpils
100. GraudiņaAnastasija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
101. GreļevskaBrigita5-STDaugavpils
102. GrigorjevaLaura5-STA12. vidusskolaDaugavpils
103. GrigorjevsAleksejs5-VTADaugavpils
104. GriķeAlise5-STWe love runningDaugavpils
105. GriķeAmanda5-STBWe love runningDaugavpils
106. GriķisJānis5-VTWe love runningDaugavpils
107. GrocsAndris5-VTRezekne
108. GromikoAnastasija5-STA10.vsk.Daugavpils
109. GromikoJūlija5-STA10.vsk.Daugavpils
110. GrudulsLauris5-VTDaugavpils
111. GrundmaneJūlija5-STBDaugavpils
112. GruntmanisAgris5-VTPŠFK HektorsDaugavpils
113. GudulisLukass5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
114. GuževaGalina5-STDaugavpils
115. HadakovsEdvīns5-VTBPoļu ģimnāzijaDaugavpils
116. HanzenaTelma5-STBDaugavpils
117. HohlovsAnatolijs5-VTBBJC JaunībaDaugavpils
118. HoružonoksEdgars5-VTA12. vidusskolaDaugavpils
119. HristaforovsJevgeņijs5-VTDaugavpils
120. HurynMaria5-STLatinsoftDaugavpils
121. IsajevaAnastasija5-STOK StigaDaugavpils
122. IvaninokaJūliāna5-STBbērnuDaugavpils
123. IvanovaAļona5-STHadronu kolaidera pavēlniekiDaugavpils
124. IvanovaJūlija5-STBIlūkstes novada SSIlūkste
125. IvanovaLidija5-STDaugavpils 12. vidusskolaDaugavpils
126. IvanovsOļegs5-VTSIA Ceram OptecLīvāni
127. IvanovsVjačeslavs5-VTADaugavpils BJSSDaugavpils
128. IvanovsVladimirs5-VTBLATCDaugavpils
129. IvaņkoAlisa5-STADaugavpils
130. YatsenkaAnatoli5-VTSoligorsk
131. JakubovsKirils5-VTAJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
132. JakubovskaAļona5-STA10.vsk.Daugavpils
133. JakuševičsRomans5-VTBDaugavpils 15.vsk.Daugavpils
134. JanuzisRenārs5-VTBDBJSSDaugavpils
135. JasinskaJana5-STA12. vidusskolaDaugavpils
136. JefimovaViktorija5-STADTC JaunībaDaugavpils
137. JefremaSamanta5-STADaugavpils
138. JepifanovaKarīne5-STA10.vskDaugavpils
139. JerofejevaAnastasija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
140. JurčonokaAlina5-STA10. vsk.Daugavpils
141. KarnilovaAnastasija5-STBDaugavpils novada sporta skolaDaugavpils
142. KarpenkoAndris5-VTBDaugavpils
143. KaveckaKarina5-STBDaugavpils
144. KazačonokaŽanna5-STB12. vidusskolaDaugavpils
145. KiseļovsAleksandrs5-STB12. vidusskolaDaugavpils
146. KočmarevaAnastasija5-STACentra VidusskolaDaugavpils
147. KokinaEvita5-STA12. vidusskolaDaugavpils
148. KokinaIrina5-STDaugavpils
149. KokinaNataļja5-STDaugavpils
150. KolesnikaJelizaveta5-STADaugavpils
151. KoļesnikaJeļizaveta5-STADaugavpils
152. KoļesnikovsEmīls5-VTBBiatlonsDaugavpils
153. KondrašovsIļja5-VTBBiatlonsDaugavpils
154. KonopeckisKevins5-VTBDaugavpils
155. KonovalovsMihails5-VTOK STIGADaugavpils
156. KonstantinovsRauļs5-VTBNokautsDaugavpils
157. KopasovsJurijs5-VTda-marathondaugavpils
158. KopcovaInta5-STRiga
159. KorabļovaSanta-Luīza5-ST-Daugavpils
160. KostjukaEvelina5-STBDaugavpils 15.vsk.Daugavpils
161. KovalevskisDavids5-VTDaugavpilsDaugavpils
162. KozlovaSvetlana5-STDaugavpils
163. KozlovskaIrina5-STDaugavpils
164. KozlovskaIrina5-STBDaugavpils
165. KozlovskisVladislavs5-VTBaltkrievu kultūras centrsDaugavpils
166. KoževņikovaVera5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
167. KramsRonalds5-VTMadonas BJSSDaugavpils
168. KraševskaZane5-STA12. vidusskolaDaugavpils
169. KratovskisRolands5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
170. KravčonoksJurijs5-VTADaugavpilsDaugavpils
171. KruglovaKatrīna5-STB12. vidusskolaDaugavpils
172. KrupinsVjačeslavs5-VTBSpars-MKPreili
173. KudeļkinaValentīna5-STBSPARS-MKDaugavpils
174. KuharevičaKarīna5-STA10.vsk.Daugavpils
175. KūliņaLaura5-STADaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils
176. KuļikovsĒvalds5-VTADaugavpils
177. KundziņaLelde5-STDaugavpils
178. KurošaLīga5-STBDaugavpils
179. KurošsGuntis5-VTBDaugavpils
180. KuzmickaVita5-STA12. vidusskolaDaugavpils
181. KuzminaViktorija5-STBDaugavpils
182. ĶikusteAnete5-STSalaspils
183. ĶikusteLoreta5-STBSalaspils
184. ĶikustsLūkass5-VTBSalaspils
185. LabuteJūlija5-STDaugavpils
186. LabuteKristīne5-STBRUNDaugavpils
187. LapekinaAnastasija5-STBDaugavpils
188. LapekinaJelena5-STDaugavpils
189. LapinskaLudmila5-STDaugavpils
190. LavaMišela5-STBBiatlonsDaugavpils
191. LavrentjevsAleksandrs5-VTDaugavpilsDaugavpils
192. LazukoAlīna5-STA12. vidusskolaDaugavpils
193. LebedevaLana-Anastasija5-STBDTC JaunībaDaugavpils
194. LeonidovsArtjoms5-VTBDaugavpils
195. LiepaAnita5-STADaugavpils
196. LoginsIvars5-VTBalvi
197. LozdaEdgars5-VTBT&DDaugavpils
198. LozdaRaimonds5-VTBT&DDaugavpils
199. MacijevskisArmands5-VTAIlūkstes novada SSŠederes pagasts
200. MaksimovaAriana5-STBDaugavpils BJSSDaugavpils
201. MaļčevaAlise5-STBBiatlonsDaugavpils
202. MaļinaImants5-VTBBiatlonsDaugavpils
203. MaļinaSolvita5-STBBiatlonsDaugavpils
204. MartinovsVadims5-VTALīvānu BJSSLīvāni
205. MasaļskaEva5-STADaugavpils
206. MatisāneĒrika5-STBDaugavpils
207. MatjušonoksErnests5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
208. MeženiksMareks5-VTBDaugavpils novada sporta skolaDaugavpils
209. MežujevaKsenija5-STBFactory KingzDaugavpils
210. MiglāneIneta5-STB12. vidusskolaDaugavpils
211. MihailovsAndris5-VTBNokautsDaugavpils
212. MikulanecaAnna5-STA10.vsk.Daugavpils
213. MikulovsFilips5-VTBBiatlonsDaugavpils
214. MillereJevgenija5-STABC softwareRīga
215. MinkevičsAleksandrs5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
216. MitrofonovaAnna5-STSPARS - MKDaugavpils
217. MitrofonovsKirils5-VTBSPARS - MKDaugavpils
218. MolotkovaNika5-STBDaugavpils
219. MorozovaAnželika5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
220. MorozovsNikita5-VTBDaugavpils 15.vsk.Daugavpils
221. MorozsRolands5-VTBDaugavpils
222. NariškinsAndrejs5-VTDaugavpils
223. NasireVioleta5-STBDaugavpils
224. NazarovsĒriks5-VTADaugavpils novada SSKalupe
225. NazarovsValērijs5-VTADaugavpils novada SSKalupe
226. NekrasovaMarija5-STDaugavpils
227. NiķitinaIeva5-STBDaugavpils BJSSDaugavpils
228. NovicānsJurijs5-VTLatgalīšu PrusakiDaugavpils
229. NovickaMarija5-STBDaugavpils BJSSDaugavpils
230. ŅikiforovaDiāna5-STADaugavpils
231. ŅikiforovaJeļena5-STB12. vidusskolaDaugavpils
232. ŅikitinaMarta5-STA12. vidusskolaDaugavpils
233. ŅukšaDiana5-STBDaugavpils novada SSNaujenes pagasts
234. OkuņevsDenis5-VTBDaugavpilsDaugavpils
235. OkuņevsOļegs5-VTDaugavpilsDaugavpils
236. OparejsMaksims5-VTLATCDaugavpils
237. OrlovsAndrejs5-VTBKalupes pamatskolaKalupe
238. Orss-OrlovskaJekaterina5-STDaugavpils
239. PancerkoZlata5-STBBiatlonsDaugavpils novads
240. PapinoKirils5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
241. ParfjonovaAnželika5-STABJSSDaugavpils
242. ParfjonovaAnželika5-VTADaugavpils
243. PauleAgnese5-STA12. vidusskolaDaugavpils
244. PauleLīga5-STB12. vidusskolaDaugavpils
245. PeseckaValērija5-STABob Marley TeamDaugavpils
246. PetaškaArmands5-VTBDTCDaugavpils
247. PetkevičaEvija5-STA12. vidusskolaDaugavpils
248. PetkunsEdgars5-VTDaugvpils
249. PilinovicsOlegs5-VTDaugavpils bjssDaugavpils
250. PiljdikaNatalija5-STACentra VidusskolaDaugavpils
251. PimanovsAleksejs5-VTSIA Ceram OptecLīvāni
252. PipinaMegija5-STAJaunsardze/da-marathon, zemessardzeDaugavpils
253. PiterovsŽanis5-VTBCentra VidusskolaDaugavpils
254. PivarovičsVladislavs5-VTDaugavpils
255. PivrikaEvelīna5-STADaugavpils
256. PlaskinsSergejs5-VTDaugavpils
257. PobjaržinsRičards5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
258. PoļšikovsMaksims5-VTBDaugavpils
259. PopovičevaViktorija5-STB12. vidusskolaDaugavpils
260. PotapovaMelisa5-STBDaugavpils
261. Prikule-PastareLinda5-STB12. vidusskolaDaugavpils
262. PupeikaViktorija5-STA12. vidusskolaDaugavpils
263. RaciņaInese5-STADaugavpils
264. Ramanauskaite-KiduleKristīna5-STDaugavpils
265. RibkinaAnastasija5-STADaugavpils
266. RimicāneMārīte5-STA12. vidusskolaDaugavpils
267. RimovičsArmands5-VTBIlūkstes novada SSIlūkste
268. Rimvide-MickevičaDana5-STDaugavpils
269. RjabčenkoMarta5-STADaugavpils
270. RodčenkoAleksandrs5-VTDaugavpils
271. RogožinsPāvels5-VTBFactory kingzDaugavpils
272. RoļščikovsMaksims5-VTBDaugavpils
273. RomanovaJekaterina5-STBDaugavpils
274. RomanovskisAivis5-VTSportlandDaugavpils
275. RudkaIveta5-STADaugavpils
276. RuicisDaniels5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
277. RuseckaJūlija5-STAjaunsardze/da-marathonDaugavpils
278. RuskuleAnna-Luīze5-STADaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils
279. SafronovaElina5-STADaugavpils
280. SalkovskaEdita5-STBob Marley TeamDaugavpils
281. SamoilovaEvita5-STB12. vidusskolaDaugavpils
282. SandersonEric5-VTLatinsoftDaugavpils
283. SaulevičaInāra5-STSIA Ceram OptecLīvāni
284. SaulgriezisIlmars5-VTRīga
285. SaušsRomāns5-VTDaugavpils
286. SenkāneIneta5-STSwedbankRēzekne
287. SergejevsAndrejs5-VTSportlandDaugavpils
288. SeržantsAustris5-VTRēzeknes novadsVerēmi
289. SetkovskisSantis5-VTAIlūkstes novada SSBebrene
290. SettarovsVilmārs5-VTA12. vidusskolaDaugavpils
291. SilovaLarisa5-STDaugavpils nūjotāju biedrībaDaugavpils
292. SilovsRainers5-VTBDaugavpils
293. SitnikaLauma5-STBDaugavpils
294. SizovsOlegs5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
295. SkrimblisEvers5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
296. SkudraSņežana5-STADaugavpils Valsts gimnazijaDaugavpils
297. SmilginaDaniela5-STB12. vidusskolaDaugavpils
298. SmoļakovaAnastasija5-STOKDaugavpils
299. SokolovsStepans5-VTBDaugavpils
300. SomaMadara5-STA12. vidusskolaDaugavpils
301. SomsHaralds5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
302. SomsValters5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
303. SproģisNikolajs5-VTBDaugavpils
304. StankevičaDiāna5-STDaugavpils
305. StapanovsDeniss5-VTADaugavpils
306. StarkuteEverita5-STB12. vidusskolaDaugavpils
307. StaškevičsSergejs5-VTBJ,Raiņa 6.vsk.Daugavpils
308. Stehnovskis-SlavskisViktors5-VTA10.vsk.Daugavpils
309. StepanovAlexander5-STDaugavpils VKDaugavpils
310. StepanovsDeniss5-VTADaugavpils
311. StepanovsDmitrijs5-VTInd.Daugavpils
312. StepanovsLauris5-VTADaugavpils
313. StewartMariah5-STLatinsoftDaugavpils
314. StrogonovaSabina5-STBSPARS-MKDaugavpils
315. SuitiņšRolands5-VTBJaunsardze/da-marathonIlūkste
316. SuveizdaOlita5-STDaugavpils
317. SuveizdaStaņislavs5-VTSuveizda ģimene O&SDaugavpils
318. SuvorovsVladislavs5-VTADaugavpils novada SSMedumu pagasts
319. SvarinskaAivita5-STB12. vidusskolaDaugavpils
320. SvokaBaiba5-STA12. vidusskolaDaugavpils
321. ŠablinskaMadara5-STAJaunsardze/da-marathonIlūkste
322. ŠčolokaJekaterina5-STBBiatlonsDaugavpils
323. ŠeļehoAleksandrs5-VTBe ActiveDaugavpils
324. ŠembelsAugusts5-VTADaugavpils
325. ŠembelsGuntars5-VTDaugavpils
326. ŠepetovskaValerija5-STA10.vsk.Daugavpils
327. ŠilinsGlebs5-VTBNokautsDaugavpils
328. ŠlotskaKsenija5-STAJēkabpils
329. ŠvirksteKristīne5-STB12. vidusskolaDaugavpils
330. TamsEmīls5-VTADaugavpils
331. TihonovičsMilāns5-VTBDaugavpils
332. TihonovičsVladislavs5-VTZS34ArtBNDaugavpils
333. TokarevaLudmila5-STDaugavpils
334. TolmacovaJulija5-STDaugavpils
335. TolmacovaOlga5-STDaugavpils
336. TreskinaJolanta5-STA10.vsk.Daugavpils
337. TropaEva5-STB12. vidusskolaDaugavpils
338. TropsArtis5-VTA12. vidusskolaDaugavpils
339. TruleLinda5-STriga
340. TumanovaNataļja5-STBBiatlonsDaugavpils
341. UlpeSanita5-STZS34ArtBNDaugavpils
342. UmbrasaReana5-STAJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
343. UnzuleAnna5-STBBJC JaunibaDaugavpils
344. UnzuleLidija5-STBBJC JaunibaDaugavpils
345. UpīteSanta5-STDaugavpils nūjotājiDaugavpils
346. UrbanValerija5-STADaugavpils
347. UstinovaIlona5-STSPARS-MKDaugavpils
348. VaikulsRaivis5-VTA12. vidusskolaDaugavpils
349. VaitjulevičsMaksims5-VTACentra VidusskolaDaugavpils
350. ValtaIlona5-STRēzekne
351. VanagaSintija5-STA12. vidusskolaDaugavpils
352. VanagsJānis5-VTDaugavpils
353. VasiljevsNikita5-VTBDaugavpils
354. VasiļčenkoJekaterina5-STA5Daugavpils
355. VasiļevskisGļebs5-VTBDaugavpils
356. VasiļjevsŅikita5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
357. VeceleSvetlana5-STSPARS-MKDaugavpils
358. VecelisSarmis5-VTBSPARS-MKDaugavpils
359. VelikaUna5-STBDTC JaunibaDaugavpils
360. VerbickaTatjana5-STdaugavpils
361. ViguleViktorija5-STADaugavpils
362. VigulsEdvīns5-VTBDaugavpils
363. VilcansIgors5-VTBDaugavpils
364. VilmaneBrigita5-STB12. vidusskolaDaugavpils
365. VinisevičaVeronika5-STBVaravīksneDaugavpils
366. VisockisJurijs5-VTCentra VidusskolaDaugavpils
367. VišņevskaViktorija5-STA12. vidusskolaDaugavpils
368. VitkovskaSanita5-STAIlūkstes novada SSBebrenes pagasts
369. VoiteksAlans5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
370. VolikovsJuris5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
371. VolosovsOļegs5-VTDaugavpils
372. VorslavsValērijs5-VTB12. vidusskolaDaugavpils
373. ZamjatinsNikolajs5-VTBNokautsDaugavpils
374. ZamjatinsVladimirs5-VTA12. vidusskolaDaugavpils
375. ZeļenkovsKonstantīns5-VTBFactory KingzDaugavpils
376. ZilisIļja5-VTBBiatlonsDaugavpils
377. ZiļaLiana5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
378. ZubkovsArtjoms5-VTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
379. ZupkovaViktorija5-STBJ.Raiņa Daugavpils 6.vsk.Daugavpils
380. ŽeltkovaAnastasija5-STADaugavpils
381. ŽuridovsDeniss5-VTDaugavpils
382. ŽuseleAnna5-STDaugavpils
383. ŽuseleKristina5-STDaugavpils
384. ŽuseleVioleta5-STBDaugavpils
385. ŽuselisVitālijs5-VTBINITEXDaugavpils

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AleksejevsDenissVB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
2. AļhimenkoGļebsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
3. BarinovsValērijsVB2PK DaugavpilsDaugavpils nov. c.Silene
4. BobiļevaDarjaSB1Daugavpils
5. BogdanovaValērijaSB2VB-teamDaugavpils
6. BogdanovaVeronikaSB2VB-teamDaugavpils
7. BogdanovicsAndrejsVB1SPARS-MKDaugavpils
8. BogdanovičsViktorsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
9. BogdanovsVladislavsVB1VB-teamDaugavpils
10. BondinsViktorsVB2Daugavpils
11. CelmsHugoVB1Riga
12. ČaikovskaAngelinaSB2BJCDaugavpils
13. ČameIevaVB2VLDaugavpils
14. ČertkovsOskarsVB2BJCDaugavpils
15. DaļeckaDanielaSB2PK DaugavpilsDaugavpils
16. DaukshtaVeronikaVB2Daugavpils
17. DelvereZlataSB2VLDaugavpils
18. DerevjankoNikitaVB1Daugavpils
19. DobroserdovaVladaSB2Jelgava
20. DzalbeEmīlsVB2Factory KingzDaugavpils
21. DzalbeRobertsVB1DzalbeRUNDaugavpils
22. EkalneLiānaSB2PK DaugavpilsDaugavpils
23. ĒrgleAmandaSB1Daugavpils
24. FadejevsSemjonsVB1Daugavpils
25. FedosovsDenissVB2Daugavpils
26. FeldmaneSandraSB2PK DaugavpilsDaugavpils
27. FeldmaneSimonaSB2PK DaugavpilsDaugavpils
28. FjodorovaArinaVB2Daugavpils
29. FjodorovaEstereSB2Ilūkstes novada SSIlūkste
30. FokinsNilsVB2Daugavpils
31. FranckevičaJanaSB2-Daugavpils
32. GalvānsPēterisVB2Daugavpils
33. GanuļevičsRomualdsVB1daugavpils
34. GarkulsLaurisVB2---Daugavpils
35. GavriļenkoRomansVB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
36. GeriņaEvelīnaSB2BJCDaugavpils
37. GeriņaSintijaSB2BJCDaugavpils
38. GlotovsArtjomsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
39. GolubevsFjodorsVB1Daugavpils
40. GrigorjevaArinaSB2BJC JaunībaDaugavpils
41. GrocsIljaVB1Rezekne
42. GruntmaneAlīnaSB1Gruntmaņu komandaDaugavpils
43. GusevsMarkelsVB2Daugavpils
44. GuzenkoSebastjansVB2Poļu ģimnāzijaDaugavpils
45. HadakovsĒvaldsVB129.PIRMSSKOLA SIESTĀDEDaugavpils
46. HrapunovsTomassVB1Daugavpils
47. HristaforovsAleksejsVB1Daugavpils
48. IvanovaAlīnaSB2VaravīksneDaugavpils
49. IvanovaDarjaSB2BJCDaugavpils
50. IvanovsArtjomsVB2BJCDaugavpils
51. IvanovsArtjomsVB2Factory KingzDaugavpils
52. IvaņinoksAndrejsVB2bernuDaugavpils
53. JakuševičsDmitrijsVB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
54. JančevskisRolandsVB2Daugavpils
55. JanuškaAlisaSB2VLDaugavpils
56. JermolajevaAlisaVB2Līvānu BJSSLīvāni
57. JermolajevsArtjomsVB2Līvānu BJSSLīvāni
58. JevdokimovsArtjomsVB2BJCDaugavpils
59. JuhnoArtjomsVB2SPARS-MKDaugavpils
60. JuhnoNadeždaSB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
61. JumutcsArtemijsVB2SPARS-MKDaugavpils
62. KalianchukAnastasiyaSB1Soligorsk
63. KaparšmiteLaura-KatrīnaSB2Rīga
64. KarlovičaJolantaSB2Daugavpils
65. KirillovsNikitaVB2PK DaugavpilsDaugavpils
66. KlimasevskaDarjaSB1Daugavpils
67. KlimasevskisMaksimsVB2Daugavpils
68. Kokina-ZelenkoViktorijaSB1Daugavpils
69. KokorevicsDaniēlsVB2Daugavpils
70. KononovaJulianaSB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
71. KopilovsMasimsVB2Maksi-MDaugavpils
72. KorobkovsJegorsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
73. KorsieteAnceSB1Daugavpils
74. KorsieteElzaSB2Daugavpils
75. KozlovaKsenijaSB2Daugavpils
76. KozlovskaLaimaSB2Daugavpils
77. KozlovskaLolitaSB2Daugavpils skolēnu džudo klubsDaugavpils
78. KurošaLīgaSB2Daugavpils
79. KurošsGuntisVB1Daugavpils
80. KuzovatkinaViktorijaSB2Daugavpils
81. KuzovatkinsDaniilsVB2Daugavpils
82. LaksaArlinaSB2Daugavpils
83. LaksaNikola-NikaSB2Daugavpils
84. LapekinaDarjaSB2Daugavpils
85. LavrinovičaLidijaSB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
86. LavrinovičsArtjomsVB2Daugavpils
87. LiepiņsElmarsVB2Daugavpils
88. LinkevičsMaiklsVB1DaugavpilsDaugavpils
89. LisinaAleksandraSB2Līvānu BJSSLīvāni
90. LozdaLinardsVB1T&DDaugavpils
91. LukjaņecaArinaSB1Daugavpils
92. LukjaņecsMihailsVB2Daugavpils
93. LukšaJulianaSB2VLDaugavpils
94. MarcinkevičsMihailsVB2Līvānu BJSSLīvāni
95. MedvedevsJaroslavsVB2Poļu ģimnāzijaDaugavpils
96. MeinartsAntonsVB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
97. MitušovsMaksimsVB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
98. MjakuškoVladislavsVB2Daugavpils
99. MorozovsAntonsVB2Factory KingzDaugavpils
100. MoskalovsTimursVB2Daugavpils
101. MozoļevsMatvejsVB1Daugavpils
102. MuhoJegorsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
103. ŅikitinaKsenijaSB2VLDaugavpils
104. Orss-OrlovskisKirillsVB1Daugavpils
105. PavlovskisVitoldsVB1Daugavpils
106. PavļukaņecaMišelleSB1Daugavpils
107. PētersonsMārisVB2Daugavpils
108. PetrovaAnastasijaSB2Daugavpils
109. PetrovičsArsenijsVB2Factory KingzDaugavpils
110. PetrovičsArsenijsVB1Factory KingzDaugavpils
111. PetrovsDaņilaVB2PK DaugavpilsDaugavpils
112. PetrovsJevgēnijsVB2Daugavpils
113. PoluektovaArinaSB2VLDaugavpils
114. PresnijaAnnaSB1Daugavpils
115. PupinsDmitrijsVB2Daugavpils
116. RazumovskaDarjaSB2Daugavpils 15.vsk.Daugavpils
117. RičkovsKirillsVB2Daugavpils
118. RogožinsMaksimsVB2Factory kingzDaugavpils
119. RomanovaJekaterinaSB2Daugavpils
120. RomānsDarielsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
121. RoščenkoJolantaSB2DTC JaunībaDaugavpils
122. SaulevičaEvelīnaSB2Daugavpils
123. SeileKateSB2Ilūkstes novada SSIlūkste
124. SelickisIljaVB2Daugavpils
125. SemčukovaZlataSB2VLDaugavpils
126. SeņkovičaAmandaSB2Factory KingzDaugavpils
127. SeņkovičaElenaSB2Factory KingzDaugavpils
128. SidorenkoDanilaVB1Daugavpils
129. SitnikaAgnijaSB1Daugavpils
130. SokolovaVasilisaVB2Daugavpils
131. SproģeMargrietaSB1Daugavpils
132. SproģisOļģertsVB1Daugavpils
133. SproģisVilhelmsVB2Daugavpils
134. StrogonovsJaroslavsVB1SPARS-MKDaugavpils
135. SurītīsEdgarsVB2Factory KingzDaugavpils
136. ŠaliņšKristersVB2Poļu ģimnāzijaDaugavpils
137. ŠalkovskisKirillsVB2PK DaugavpilsDaugavpils
138. ŠaternikaLianaSB2VLDaugavpils
139. ŠeļehoKirillsVB1Be ActiveDaugavpils
140. ŠeļehoKsenijaSB1Be ActiveDaugavpils
141. ŠevernovičaMilānaSB2BJCDaugavpils
142. ŠevernovičsMartinsVB2Daugavpils
143. ŠidlovskaEvelīnaSB2PK DaugavpilsDaugavpils
144. ŠkļarovaViktorijaSB1Daugavpils
145. ŠpaksDanielsVB2B2Daugavpils
146. ŠverniksMakarsVB2Daugavpils
147. TamojevaLijaSB2bublikdaugavpils
148. TihonovičaMaijaSB2Daugavpils
149. TrofimovaValentīnaSB2VLDaugavpils
150. ValeinisAigarsVB2BērnuDaugavpils
151. ValtaMilānaSB2Rēzekne
152. VārslavānsVladsVB1Daugavpils
153. VasiļjevaAlīnaSB2Līvānu BJSSLīvāni
154. VasiļušinaAljonaSB2VLDaugavpils
155. VinisevičaVeronikaSB2VaravīksneDaugavpils
156. VjatereRebekaSB2Dagda
157. VolkovsGeorgijsVB2VLDaugavpils
158. VolosovaAnastasijaSB2Daugavpils
159. VorotincevsAleksejsVB1Daugavpils
160. ZaņevskisDamiansVB2Poļu ģimnāzijaDaugavpils
161. ZelenkovsAleksandrsVB2Daugavpils
162. ZepaEvitaSB2Līvānu BJSSLīvāni
163. ZilisGļebsVB2BiatlonsDaugavpils
164. ZimovaAgnetaSB2Poļu ģimnāzijaDaugavpils
165. ZimovaKarolinaSB2Poļu ģimnāzijaDaugavpils
166. ŽigarkovsSebastiansVB2DTC JaunībaDaugavpils
167. ŽuselisKristiānsVB1Daugavpils

Kopā pieteikušies: 759



Bigbank Skrien Latvija