Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Staro Rīga skrējiens 2017, Ģimenes skrējiens 1,5km | Saraksts

Ģimenes skrējiens 1,5km, komandā līdz 4 cilvēkiem. Izvēlnē zemāk norādiet komandas dalībnieku skaitu.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa EvaKomandaMaxima
Ķekava
2.  Āboliņa GunaKomandaGuntars, Raivis, Intars
Sabile
3.Āboliņš GuntarsKomandaPAR PRIEKU SEV
Talsi
4.  Adzilča DārtaKomandaSigulda
5.  Ananica InaKomandaAnaņiči
Sēme
6.Ananics DenissKomandaAnaņiči
Tukums
7.Apine SandaKomandaRausīši
Rīga
8.Artemjeva IlzeKomandaRīga
9.  Auziņa SabīneKomandaTalsi
10.  Balkovs AleksandrsKomandaRīga
11.Batare AnnaKomandaRMR
MADONA
12.  Baumane VitaKomandaozo2017
Jelgava
13.  Baumeisters JurģisKomandaBez cīņas nav uzvaras
Cēsis
14.  Bērziņa IneseKomandaBērziņi
Rīga
15.Bērziņa KristīneKomandaBērziņi
Rīga
16.  Bērziņš ArnisKomandaBērziņi
Rīga
17.  Bērziņš MārisKomandaSPORTLAND
Rīga
18.  Bezan LjubovKomandaI LOVE RUNNING
Rīga
19.  Bisenieks ĢirtsKomandaRīga
20.Boeto RobertsKomandaBOETO
Rīga
21.  Bormane ZaneKomandaRīga
22.  Brenčs VadimsKomandaRīga
23.Bunina InnaKomandaRiga
24.Burkevica IneseKomandaOsi
Krimūlda
25.  Celma DainaKomandaRīga
26.  Cepurīte EmīlijaKomandaRīga
27.  Cepurītis GustavsKomandaRīga
28.Ceriņa GintaKomandaSaules zirgi
Saulkrasti
29.Ceriņa GintaKomandaSaules zirgi
Saulkrasti
30.  Čoders KurtsKomandaČoderēni
Sigulda
31.Čurs SergejsKomandaFish&Chips
RĪGA
32.  Daniševskis ArtisKomandaDaņi
Rīga
33.  Daniševskis IvarsKomandaDaņi
Rīga
34.  Daniševskis RenārsKomandaDaņi
Rīga
35.Dmitrijevs SergejsKomandaSalaspils
36.  Dzenis MārisKomandaRīga
37.  Dzenīte LigitaKomandaRīga
38.Eglāja ZandaKomandaEglāji
Rīga
39.Elksne IngaKomandaJēkabpils
40.  Elksne MadaraKomandaCipariņi
Rīga
41.Fiļina IngūnaKomandaŪpīši
Rīga
42.  Gaile SolvitaKomandaGaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
43.Garbara SantaKomandagarbara
ķekava
44.  Garbuze AnnaKomandaACTIVIA RUN
Rīga
45.  Golubova OlgaKomandablack hats
Riga
46.  Gožda SanitaKomandaMēs skrienam!
Preiļi
47.Grandāne IneseKomandaCitaRīga
Rīga
48.  Grigorovica JulijaKomandagrigor&co
riga
49.  Grigoroviča JūlijaKomandaGrig & Co
Rīga
50.  Grīsle IlzeKomandaJelgava
51.  Grišāne-Pinkule EvijaKomandaSPORTLAND
Rīga
52.  Gubāts DailisKomandaGubāti
Kalngale
53.  Gulāns Henrijs-MiksKomandaSigulda
54.Hamčanovska DaceKomandaLigatne
55.  Hamčanovska PaulaKomandaLigatne
56.  Heinrihsone ElīnaKomandaRīga
57.Igaunis GuntarsKomandaĶirši
Koknese
58.Irbe IvarsKomandaTalsu pauguraines Zaķi
Talsi
59.  Jagža ElīnaKomandaPutniņi
Rīga
60.  Jaksons EgilsKomandaJaksoni
Krustpils novads
61.Jansone RitaKomandavelnēni
Rīga
62.  Janševska LauraKomandaMežinieku psk.
Jaunbērze
63.  Jēkabsone AneteKomandaSkrienošie burkāni
Rīga
64.  Jēkabsone ElizabeteKomandaSkrienošie burkāni
Rīga
65.  Jēkabsons EdvardsKomandaSkrienošie burkāni
Rīga
66.  Jēkabsons KasparsKomandaSkrienošie burkāni
Rīga
67.Jumatovs StanislavsKomandaFixsiši !!!
Ventspils
68.  Kalniņa AlmaKomandaOgre
69.  Kalniņa AnceKomandaOgre
70.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaKomandaVSK NOSKRIEN
Rīga
71.  Kalniņš NorisKomandaOgre
72.Kārkle AgneseKomandaKārkli
Rīga
73.  Kārkliņa MārīteKomandaK-6
Ogre
74.  Kārkliņa RegīnaKomandaŽigli Starojošie
Rīga
75.  Karole SanitaKomandaRīga
76.  Keino LīgaKomandaRiga
77.  Kibina AlīnaKomandaAntismile
Rīga
78.Klaužs AndrisKomandaKlaužiņi
Jūrmala
79.  Kološko AnastasijaKomandaAK
Rīga
80.Kovaļevska AļonaKomandaRīga
81.  Kozaka VitaKomandaEVE
Rīga
82.  Kozlova Olga-ZlataKomandaRīga
83.Krenca-Benta MaijaKomandaBentiņi
Rīga
84.  Kronberga IngaKomandaMatisons Runner's Club
Mārupe
85.  Kurzemniece EvijaKomandaElīna Koljučenko, Dārta Kurzemniece
Rīga
86.  Ķepīte ElizabeteKomandaVALMIERA
87.  Ķiģele AnnaKomandaRALM
Mārupe
88.  Laizāne BeāteKomandaSPORTLAND
Jēkabpils
89.  Laizāne IngaKomandaSPORTLAND
Jēkabpils
90.  Laizāns NormundsKomandaSPORTLAND
Jēkabpils
91.  Laure-Rudīte IlonaKomandaMaratona klubs/VFK Staldzene
Ventspils
92.Leišavniece IneseKomandaMīļumiņi
Rīga
93.Liepa KristīneKomandaDzidriņas
Stopiņu novads
94.  Lode IlonaKomandaJuglas Mafija
Rīga
95.  Lode RobertsKomandaJuglas Mafija
Rīga
96.  Ļebedeva JūlijaKomandaMēs varam!
Saulkrasti
97.  Ļisicinska DianaKomandaSlow and curious
Riga
98.Ļucāne BaibaKomandaĀdaži
99.  Madžuls KasparsKomandaSK MAGNEN
Rēzekne
100.  Malnača SigneKomandaSubate-Rīga-Talsi
Rīga
101.Matisone LasmaKomandaMarupe
102.  Matvejeva SvetlanaKomandaMATVEJEVI
Riga
103.Mitrohina AnnaKomandaMMBand
Rīga
104.Murāne OlgaKomandaGermans Rebikovs (5 gadi)
Riga
105.  Naumova LīgaKomanda2brāļi 2māsas
Bauska
106.Neikšāns ArtursKomandaSkrienam!
Rīga
107.  Neuss-Lucs TomassKomandaJelgava
108.  Nolle AgneseKomandaģimene
Saulkrasti
109.Osipova JūlijaKomandaOsipovu ģimene
Rīga
110.Osvalde DaceKomandaLMT
Mazsalaca
111.  Paegle GunitaKomandaMans un tikai mans
Rīga
112.Paikena Zane-MirdzaKomandaRīga
113.Paliepa ElīnaKomandaPaliepi
Rīga
114.Pallo DarjaKomandaPallo
Riga
115.Paļuma RūtaKomandaPaļumi
Rīga
116.  Pāne-Sermulis RalfsKomandaSPORTLAND
Ogre
117.  Pavlovs AndrisKomandaRiga
118.  Pinkule MontaKomandaSPORTLAND
Rīga
119.  Pinkulis PaulsKomandaSPORTLAND
Rīga
120.  Pinkulis SandijsKomandaSPORTLAND
Rīga
121.Piraga JolantaKomandaPIRAGU GIMENE
Rīga
122.Pronauska IrinaKomandaRīga
123.  Pūre IrinaKomandaPūru ģimene
Jūrmala
124.Putevica JekaterinaKomandaRiga
125.  Puzāne JeļizavetaKomandaLUDZA
Ludza
126.Rabša ElīnaKomandaPeles
Jelgava
127.Romero-De-Torres ViolettaKomandaTORRES
Riga
128.  Rozentāle AmandaKomandaIecava
129.  Rubenis ValtersKomandaRubenīši
Rīga
130.Rutina InetaKomandaDeaf
Riga
131.  Sakne BenitaKomandaTrusītis
Rīga
132.  Saldābols TimursKomandaRīga
133.  Saliņa RutaKomandaSaliņi
Rīga
134.Samauskis LaurisKomandaRupuči
Rīga
135.  Seiksts IvarsKomandaseiksti
Rīga
136.Sējāns ArnisKomandaSējāni
Jelgava
137.  Siminaitis DāvisKomandaCēsis
138.  Skujevska IlzeKomandaSPORTLAND
Rīga
139.  Skujevska LoteKomandaSPORTLAND
Rīga
140.  Skujevskis AleksisKomandaSPORTLAND
Rīga
141.  Skujevskis ImantsKomandaSPORTLAND
Rīga
142.Skulte AivaKomandaRīga
143.Skulte IvetaKomandaRiga
144.Skulte IvetaKomandaRīga
145.  Skutāne AgneseKomandaJaunmārupe
146.  Smirnovs ArtūrsKomandaRīga
147.  Snucins-Sibanovs VitalijsKomandaRiga
148.  Stīpnieks UldisKomandaSigulda
149.Subins SergejsKomandaRiga
150.  Sviklāne IvetaKomandaMēs varam
Saulkrasti
151.  Šika SantaKomandaOGRE
152.  Šķudīte IlonaKomandaRīga
153.  Štāla EvaKomandaRīga
154.  Šterns MārisKomandaSPORTLAND
Ogre
155.Šuksts RaiensKomandasport
riga
156.  Taraseviča SvetlanaKomandaSPORTLAND
Ogre
157.  Tiltiņš KristersKomandaMežinieku psk.
Jaunbērze
158.Timko IvarsKomandaJēkabpils
Jēkabpils
159.Tiona SantaKomandaRiga
160.Tolmačova JekaterinaKomandaTAJPO
Rīga
161.  Tomsone DaceKomandaTomsonu ģimene
Rīga
162.  Upīts ArvisKomandaUp Pro
Aizkraukle
163.Upmane LauraKomandaRīga
164.Vaivade AneteKomandaTīģeri
Ādaži
165.  Vaivods JānisKomandaJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
166.  Valdmane SigitaKomandaValdmaņi
Podkājas
167.Vasiļjeva OlgaKomandaJūrmala
168.  Veite AntaKomandaRīga
169.  Videmanis DidzisKomandaMežsusuri
Talsi
170.  Vilks IntsKomandakur vilks?
Rīga
171.  Viteka IneseKomandaJuglas Mafija
Rīga
172.  Viteka MadaraKomandaJuglas Mafija
Rīga
173.  Vītiņa LienaKomandaVītiņi
Tukums
174.  Zālīte MarikaKomandaVSK Noskrien
Ķekava
175.  Zellīte AdrijaKomandaRīga
176.Zeņina NatalijaKomandaRiga
177.Ziedina IevaKomandaZiediņi
Ķekava
178.Zorģis RihardsKomandaZanagi
Salaspils

Kopā pieteikušies: 178



Sportlat lojalitātes CashBack karte