2. Līvenhofas skrējiens | Saraksts
250 m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Jerofejeva Felicita | S6 | Rīga | ||
2. | Jerofejeva Selīna | S6 | Rīga | ||
3. | Rozentāle Amanda | S6 | Iecava | ||
4. | Žagars Rainers | V6 | Jēkabpils |
400 m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Grandāne Annija | S8 | SKPilskalni Jēkabpils | ||
2. | Pokšāns Arnis | V8 | Riebiņi Preiļi | ||
3. | Skutels Edvards | V8 | Preiļi | ||
4. | Spalviņš Ivo | V8 | Individuāli JĒKABPILS | ||
5. | Zariņš Markuss | V8 | Līvāni |
1500 m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Baiks Dāvids | V12 | Līvānu 2.vsk. Līvāni | ||
2. | Beļajeva Renāte | S14 | Sporta klubs Ašais Drabeši | ||
3. | Beļeviča Darja | S14 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Cercins Roberts | V10 | Sporta klubs Ašais Rīga | ||
5. | Gaile Līna | S14 | SSS Sigulda | ||
6. | Golovļovs Ēriks | V14 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
7. | Griķe Amanda | S12 | We love running Daugavpils | ||
8. | Kornijenko Sandis | V14 | DTC Jaunība daugavpils | ||
9. | Kuroša Līga | S12 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
10. | Kurošs Guntis | V10 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
11. | Laganovskis Matiss | V14 | Līvāni | ||
12. | Leonidovs Artjoms | V12 | Daugavpils | ||
13. | Liepiņš Andris-Ardis | V14 | Sēlijas SS Viesīte | ||
14. | Ļedovskojs Dairis | V10 | DTC Jaunība Preiļi | ||
15. | Maksimova Ariana | S14 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
16. | Malnača Signe | S12 | BJC Laimīte Rīga | ||
17. | Matisāne Ērika | S14 | B Daugavpils | ||
18. | Niķitina Ieva | S14 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
19. | Ošiņa Austra | S12 | SS Arkādija Rīga | ||
20. | Paveļjeva Elīza | S12 | Līvāni | ||
21. | Platgalvis Kristaps | V14 | Selijas SS Viesīte | ||
22. | Pokšāns Gatis | V10 | Riebiņi Preiļi | ||
23. | Proščinko Danila | V14 | DTC Daugavpils | ||
24. | Pūdžs Valters | V12 | Preiļi | ||
25. | Sokunova Alīna | S14 | Līvanu VK Salaspils | ||
26. | Šahno Līva | S14 | Madonas BJSS madona | ||
27. | Šahno Līva | S14 | MADONA | ||
28. | Velika Una | S14 | DTC Daugavpils | ||
29. | Vēveris Tomass | V12 | Sporta klubs Ašais Rīga | ||
30. | Vorobjova Alina | S14 | Daugavpils | ||
31. | Žagare Rēzija | S12 | Jēkabpils | ||
32. | Žigarkovs Sebastians | V10 | DTC Jaunība Daugavpils |
4 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bobiļeva Milana | Siev-Tautas-klase-4km | Daugavpils | ||
2. | Bogdanova Iveta | Siev-Tautas-klase-4km | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
3. | Bondarevs Nikita | Vīr-Tautas-klase-4km | Līvānu BJSS Līvāni | ||
4. | Bondars Aivars | Vīr-Tautas-klase-4km | Jēkabpils | ||
5. | Caune Ilona | Siev-Tautas-klase-4km | Līvāni | ||
6. | Čamane Ilze | Siev-Tautas-klase-4km | Preiļi | ||
7. | Danilevica Sofija | S16 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
8. | Dieviņš Kārlis | V16 | Sporta klubs Ašais Drabeši | ||
9. | Fjodorova Ekaterina | S16 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
10. | Gagunovs Vitālijs | V16 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
11. | Gavare Guna | Siev-Tautas-klase-4km | Jēkabpils | ||
12. | Ivanovs Oļegs | Vīr-Tautas-klase-4km | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
13. | Jakušenko Valerijs | Vīr-Tautas-klase-4km | Jēkabpils | ||
14. | Jansons Juris | V60 | Līvānu VK Līvāni | ||
15. | Kravalis Kaspars | Vīr-Tautas-klase-4km | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
16. | Levša Anatolijs | V59 | DTC Jaunība D-pils | ||
17. | Mičule Zanda | Siev-Tautas-klase-4km | individuāli Ropaži | ||
18. | Novicka Marija | S16 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
19. | Parfjonova Anželika | Siev-Tautas-klase-4km | A Daugavpils | ||
20. | Pušņakovs Feoktists | V60 | Active AP Preiļi | ||
21. | Romanovska Ramona | Siev-Tautas-klase-4km | SKPilskalni Jēkabpils | ||
22. | Samsonova Ruta | S16 | Sporta klubs Ašais Drabeši | ||
23. | Setkovskis Edmunds | V59 | Bebrene | ||
24. | Setkovskis Santis | V16 | Ilūkstes novada SS Bebrene | ||
25. | Spalviņa Marika | Siev-Tautas-klase-4km | individuāli Jēkabpils | ||
26. | Stolarovs Jurijs | V60 | Daugavpils | ||
27. | Strode Kristīne | Siev-Tautas-klase-4km | Rīga | ||
28. | Supe Jānis | V60 | Tirza | ||
29. | Šteinberga Anita | Siev-Tautas-klase-4km | ind. Jēkabpils | ||
30. | Trubačs Pēteris | V59 | Līvānu VK Preiļi | ||
31. | Turka Odeta | S59 | Taka TOK Kuldīga | ||
32. | Urbāne Terēze | S16 | SK Tērauds Rīga | ||
33. | Uzols Aivars | V59 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
34. | Valainis Edijs | Vīr-Tautas-klase-4km | SPARS-MK Preiļi | ||
35. | Valdonis Leonīds | V59 | Preiļi | ||
36. | Vilcāne Mārīte | Siev-Tautas-klase-4km | Līvānu VK Līvāni | ||
37. | Voičonoka Terēze | Siev-Tautas-klase-4km | Jēkabpils | ||
38. | Začesta Diāna | Siev-Tautas-klase-4km | Jēkabpils |
8 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Birģele Santa | Siev-Tautas-klase-8km | Birģeli Rīga | ||
2. | Birģelis Jānis | Vīr-Tautas-klase-8km | Birģeļi Iksķile | ||
3. | Gailis Dainis | V49 | Sigulda | ||
4. | Gailītis Jānis | V18 | Smiltene | ||
5. | Gajevskis Artjoms | V18 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
6. | Gorjačko Artjoms | V18 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
7. | Griķe Alise | Siev-Tautas-klase-8km | We love running Daugavpils | ||
8. | Griķis Jānis | Vīr-Tautas-klase-8km | We love running Daugavpils | ||
9. | Ģērmane Guna | S | ADIDAS Gulbene | ||
10. | Ģērmanis Jānis | Vīr-Tautas-klase-8km | Stāmeriena/SPORTLAT Gulbene | ||
11. | Ieleja Agra | S49 | Rīga | ||
12. | Ielejs Kārlis | V49 | Rīga | ||
13. | Ivanovs Vjačeslavs | Vīr-Tautas-klase-8km | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
14. | Ivanovs Vjačeslavs | V18 | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
15. | Jerofejeva Ineta | S | Pļaviņām-90 Rīga | ||
16. | Jerofejevs Jānis | V | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
17. | Jurkevičs Dmitrijs | V | NIKE/Sportland Daugavpils | ||
18. | Karpenko Zane | S | VSK Noskrien Rīga | ||
19. | Kiļupa Marita | Siev-Tautas-klase-8km | Madonas BJSS Madona | ||
20. | Kižla Dmitrijs | V | BINITEX Daugavpils | ||
21. | Kornijenko Aleksandrs | V49 | LiVelo| Zelta zeme Daugavpils | ||
22. | Kovaļevskis Dāvids | V | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
23. | Krupina Natālija | S | SPARS-MK Preiļi | ||
24. | Kuļikovs Ēvalds | Vīr-Tautas-klase-8km | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
25. | Kupcis Matīss | V18 | AIZKRAUKLES NOVADA SPORTA SKOLA Nereta | ||
26. | Lauska Klinta | S | ISOSTAR, Siguldas maratona kluba Balvi | ||
27. | Liepiņa Jolanta | S | Salacgrīva | ||
28. | Mamedovs Ruslans | V | Binitex Daugavpils | ||
29. | Maslobojevs Sergejs | V | NRC Rīga Rīga | ||
30. | Mežiels Jānis | V | ASK PATRIA Koknese | ||
31. | Pilinovics Olegs | V | BJSS Daugavpils | ||
32. | Pīnups Mārcis | V18 | DTC Jaunība Aglona | ||
33. | Potašovs Kristiāns | V18 | Sporta klubs Ašais Drabeši | ||
34. | Prikule Sabīne | S | Pingvīni Vecumnieki | ||
35. | Puķīte Pēteris | Vīr-Tautas-klase-8km | Jēkabpils | ||
36. | Rožkalns Artis | V18 | Sporta klubs Ašais Cēsis | ||
37. | Samcovs Agris | V | NRC Riga Riga | ||
38. | Seglickis Jānis | V | Pingvīni Vecumnieki | ||
39. | Serģis Rihards | V18 | Sporta klubs Amatas novads | ||
40. | Siameshchanka Sviatlana | S | Binitex Daugavpils | ||
41. | Sīpols Jānis | V | Staicele | ||
42. | Stiprais Emīls | Vīr-Tautas-klase-8km | Madonas BJSS Madona | ||
43. | Stivriņš Kaspars | V | DTC Jaunība Daugavpils | ||
44. | Trubačs Rainers | V18 | Līvānu VK/ ASICS Preiļi | ||
45. | Turkins Jevgēnijs | V | SK Tērauds Kalsnavas pagasts | ||
46. | Urbāne Ilze | S49 | VSK Noskrien Rīga | ||
47. | Zālīte Inga | S49 | Grauda spēks / LMT Sporta klubs Ikšķile | ||
48. | Žagars Mārtiņš | Vīr-Tautas-klase-8km | Jēkabpils | ||
49. | Žigarkovs Viktors | V | DTC Jaunība Daugavpils | ||
50. | Žuselis Vitālijs | V | Binitex Daugavpils |
4 km Nūjošana
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Gaile Ieva | SNUJ | Sigulda | ||
2. | Gaile Lote-Lea | SNUJ | Sigulda |