Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

LĪVĀNU novada SPORTISTU reģistrācija, 2. Līvenhofas skrējiens | Saraksts

250 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aizpure ElizabeteS6''Mazputniņi''
Līvāni
2.Anifonovs MarksV6''Skudriņas''
Līvāni
3.Baško AdrianaS6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
4.Baško EnijaS6''Magonītes''
Līvāni
5.Baško SabīneS6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
6.Batņa MārtiņšV6''Kamenītes''
Līvāni
7.Brencāne IevaS6''Kamenītes''
Līvāni
8.Brencāns RihardsV6''Knīpas un knauķi''
Līvāni
9.Brūdere EveritaS6''Kamenītes''
Līvāni
10.Brukmanis NiksV6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
11.Čevers NikitaV6''Taurenīši''
Līvāni
12.Čipāne AleksaS6''Mazputniņi''
Līvāni
13.Daņilovs RamielsV6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
14.Daņilovs RustamsV6Līvāni
15.Daugulis SebastiansV6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
16.Deičs DāvisV6Līvāni
Līvāni
17.Dzene ViktorijaS6''Zīļuki''
Līvāni
18.Gasnere SandijaS6''Knīpas un knauķi''
Līvāni
19.Gavars AlbertsV6''Pūcītes''
Līvāni
20.Grandāne DārtaS6Jēkabpils
21.Grigalis RolandsV6''Mazputniņi''
Līvāni
22.Gromovs DominiksV6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
23.Gromovs EmīlsV6''Magonītes''
Līvāni
24.Holsts HenrijsV6''Mārītes''
Līvāni
25.Ivanova DarjaS6''Knīpas un knauķi''
Līvāni
26.Ivanovs Ivans-JānisV6''Pasaciņa''
Līvāni
27.  Jerofejeva FelicitaS6Rīga
28.  Jerofejeva SelīnaS6Rīga
29.Jevsejeva Reičela-ZaneS6''Magonītes''
Līvāni
30.Kalačova AmandaS6''Knīpas un knauķi''
Līvāni
31.Kaļķis ArkādijsS6Rudzāti
Līvāni
32.Kleins MarkussV6''Mazputniņi''
Līvāni
33.Kursītis MarkussV6''Pienenītes''
Līvāni
34.Lāce EvelīnaS6''Kamenītes''
Līvāni
35.Leikučs JēkabsV6''Magonītes''
Līvāni
36.Leščova KsenijaS6''Skudriņas''
Līvāni
37.Mālnieks MiksV6Līvāni
38.Meļņikovs MatīssV6''Zīļuki''
Līvāni
39.  Novikova ElīnaS6SIA
Līvāni
40.  Novikovs EmīlsV6SIA
Līvāni
41.Onckulis GabrielsV6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
42.Pabērza MargaritaS6''Taurenīši''
Līvāni
43.Pastare Elīza-MarijaS6Rudzāti
Līvāni
44.Pastars RalfsV6''Pienenītes''
Līvāni
45.Pavlovska SabīneS6''Magonītes''
Līvāni
46.Prohorova OlīvijaS6''Pasaciņa''
Līvāni
47.Pujāte LoretaS6''Saulstariņi''
Līvāni
48.Pujāte TerēzeS6''Magonītes''
Līvāni
49.Pumpišs OskarsV6''Jautrie zaķēni''
Līvāni
50.Reprincevs ArtūrsV6''Mārītes''
Līvāni
51.Seļionovs MarksV6''Skudriņas''
Līvāni
52.Smirnovs Ansis-OskarsV6''Pasaciņa''
Līvāni
53.Smirnovs Jānis-IntarsV6''Kamenītes''
Līvāni
54.Stonkus EstereS6''Mazputniņi''
Līvāni
55.Tarasova AneteS6''Mārītes''
Līvāni
56.Tarasova JustīneS6''Saulstariņi''
Līvāni
57.Tolstika ElīzaS6''Zīļuki''
Līvāni
58.Tūmiņa AnceS6''Zīļuki''
Līvāni
59.Tūmiņa EstereS6''Kamenītes''
Līvāni
60.Tūmiņa RasaS6''Knīpas un knauķi''
Līvāni
61.Vaivode DanielaS6''Zīļuki''
Līvāni
62.Vaivods PēterisV6''Mārītes''
Līvāni
63.Van-Disens AndrejsV6''Skudriņas''
Līvāni
64.Veigule KatrīnaS6''Pasaciņa''
Līvāni
65.Volkova AļisaS6Margrietiņas
Livani
66.Volkovs AleksejsV6Līvānu BJSS
Livani
67.Vucenlazdāne UnaS6''Kamenītes''
Līvāni
68.Vucenlazdāns MārcisV6''Kamenītes''
Līvāni
69.Zepa LauraS6''Kamenītes''
Līvāni
70.Zubarevičs NikitaV6''Skudriņas''
Līvāni
71.Žagars RainersV6Jēkabpils

400 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ancāns EduardsV8Līvānu BJSS
Līvāni
2.Grandāne AnnijaS8Jēkabpils
3.Ivanovs Emīls-MaksimsV8Līvānu BJSS
Līvāni
4.  Jermolajevs ArtjomsV8Līvānu BJSS
Līvāni
5.Karpovičs RaitisV8Līvānu BJSS
Līvāni
6.Kusiņš VladislavsV8Līvānu BJSS
Līvāni
7.Nagle SigneS8Līvānu BJSS
Līvāni
8.  Pokšāns ArnisV8Preiļu novada BJSS
Preiļi
9.Spalviņš IvoV8Individuāli
JĒKABPILS
10.  Ševčuks KristapsV8Līvāni
11.Vācere MegijaS8Veselīgie
Līvāni
12.Vaivods AndrejsV8LīvānuBJSS
Līvāni
13.Viča VanesaS8Līvānu BJSS
Līvāni
14.Vinogradovs MaksimsV8LīvānuBJSS
Līvāni
15.Zariņš MarkussV8Līvāni
16.Zeile RaitisV8Līvāni
17.Zeps JānisV8Līvānu BJSS
Līvāni
18.Ziemelis Markuss-DominiksV8Līvānu novads, Rudzāti

1500 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejeva Kristena-EvelīnaS10Līvānu BJSS
Līvāni
2.  Ancāne ElizabeteS12Līvānu BJSS
Līvāni
3.  Baikovs NikitaV10Preiļu novada BJSS
Preiļi
4.Baiks DāvidsV12Līvānu 2.vsk.
Līvāni
5.Barkavska Līva-MarijaS14Līvānu BJSS
Līvāni
6.Batarāgs AivisV14Līvānu BJSS
Līvāni
7.Bērziņa KristiānaS10Līvāni
8.Birzāka IevaV10Līvānu BJSS
Līvāni
9.Bogdanovičs MarksV12Līvānu BJSS
Līvāni
10.Bogdanovs AlekssV10Līvāni
11.  Bondarevs NikitaV12Līvānu BJSS
Līvāni
12.Bražūns Aivis-MatīssV10Līvāni
13.  Brikmane SandraS12Jēkabpils
Līvāni
14.Briška AndisV14Preiļu novada BJSS
Preiļi
15.Butāne KristiānaS10Līvāni
16.  Čamane LoretaS12Līvānu BJSS
Līvāni
17.  Čevers EmīlsV14Rudzāti
Līvāni
18.Daļčaņins EduardsV10Līvāni
19.Dolgā SofijaS14Preiļu novada BJSS
Preiļi
20.Drille RičardsV10Līvāni
21.Drobova VladaS14Līvāni
22.Dubkovs NikitaV14Līvānu 2.vsk.
Līvāni
23.Eglītis RalfsV12Līvāni
24.Gasnere SamantaS10Veselīgie
Līvāni
25.Gerasimovs JegorsV14Līvānu BJSS
Līvāni
26.  Golovļovs ĒriksV14Daugavpils BJSS
Daugavpils
27.Griķe MartaS10Līvānu BJSS
Līvāni
28.Haritonova EstereS14Preiļu novada BJSS
Preiļi
29.Isajevs DmitrijsV14Līvānu 2.vsk.
Līvāni
30.Isakova KarīnaS14Līvāni
31.  Jermolajeva AlisaS10Līvānu BJSS
Līvāni
32.  Kalniņa RebekaS12Līvānu BJSS
Līvāni
33.Karpovičs AdriansV10Līvānu BJSS
Līvāni
34.Kilbloks MarkussV10Līvāni
35.Kirilovs ĒriksV12Preiļu novada BJSS
Preiļi
36.Krasovska DanielaS12Līvāni
37.Kraupša UnaS14Preiļu novada BJSS
Preiļi
38.Kusiņš StaņislavsV10Līvānu BJSS
Līvāni
39.Ķēniņa ElīnaS10Līvānu BJSS
Līvāni
40.Ķēniņš MatīssV12Līvānu BJSS
Līvāni
41.Ķeveris JānisV12Līvānu BJSS
Līvāni
42.  Lācis ArmīnsV12Līvānu BJSS
Līvāni
43.Lamba EmīlsV10Līvāni
44.Leščova AnastasijaS10Līvānu BJSS
Līvāni
45.Liepniece LieneS14Līvānu BJSS
Līvāni
46.Lipskis ŅikitaV10LīvānuBJSS
Līvāni
47.  Lisina AleksandraS10Līvānu BJSS
Līvāni
48.Lukjanova JūlijaS12Līvānu BJSS
Līvāni
49.  Marcinkevičs MihailsV10Līvānu BJSS
Līvāni
50.  Matisāne ĒrikaS14B gruppa
Daugavpils
51.Mazjāne LindaS10Līvāni
52.Mažors RaivisV10Līvāni
53.Medne SintijaS14Līvānu BJSS
Līvāni
54.Mičule Annija-PaulaS12Līvānu BJSS
Līvāni
55.  Midzene DagmāraS12Jēkabpils
Līvāni
56.Milta AgitaS14Līvānu BJSS
Līvāni
57.Mironova NikolaS10Līvānu BJSS
Līvāni
58.Ņesternko SamantaS14Līvāni
59.Ņukša AgneseS10Līvāni
60.Ošāne IevaS10Līvāni
61.Ozoliņa Kristiāna-LauraS14Līvāni
62.Pabērza KatrīnaS10Līvānu BJSS
Līvāni
63.Pastars Daniels-JānisV12Rudzāti
Līvāni
64.Pauniņš UldisV14Preiļu novada BJSS
Preiļi
65.Paveļjeva ElīzaS12Līvāni
66.  Pinne NaurisV12ACTIVIA RUN
Līvāni
67.Pīzele LīgaS12Līvānu BJSS
Līvāni
68.  Pokšāns GatisV10Preiļu novada BJSS
Preiļi
69.Puriškevics AleksandrsV14Līvānu 2.vsk.
Līvāni
70.Roga AnnaV10Līvānu BJSS
Līvāni
71.Romanova Samanta-JustīneS10Līvānu BJSS
Līvāni
72.Romanovs GatisV12Līvānu BJSS
Līvāni
73.Rubenis JānisV10Līvānu BJSS
Līvāni
74.Salcevičs DāvisV14Preiļu novada BJSS
Preiļi
75.Samuilova AliseV10Līvānu BJSS
Līvāni
76.Siņkovskis VadimsV14Līvānu 2.vsk.
Līvāni
77.Smans RičardsV10Līvāni
78.Smans RobertsV10Līvāni
79.Spuriņš EmīlsV14Līvānu BJSS
Līvāni
80.Stepāne SabīneS10Līvānu BJSS
Līvāni
81.Šilko AnnaS14Līvāni
82.Šlujevs RaivoV10Līvāni
83.Švirkste Evelīna-ŽaneteS12Līvānu BJSS
Līvāni
84.Talešinskis AlekssV10Līvāni
85.  Toča ElzaS12Līvāni
86.Upenieks MārcisV10Līvāni
87.Ušacka ElīzaS10Līvānu BJSS
Līvāni
88.Vanaga MelisaS14Preiļu novada BJSS
Preiļi
89.Vansoviča EmīlijaS14Preiļu novada BJSS
Preiļi
90.Varta KsenijaS10Līvāni
91.  Vasiļjeva AlīnaS10Līvānu BJSS
Līvāni
92.Vasiļjeva AndraS12Līvānu BJSS
Līvāni
93.Veigule DanielaS10Līvānu BJSS
Līvāni
94.Veigule SamantaS10Līvānu BJSS
Līvāni
95.Vilcāns IgnatsV10Preiļu novada BJSS
Preiļi
96.Vilka SamantaS10Līvānu BJSS
Līvāni
97.Vilkājs ArtūrsV10Līvāni
98.  Vindulis KristiānsV10Līvāni
99.Vītola AmēlijaS10Līvāni
100.Vītola RēzijaS12Līvāni
101.Vorobjova AlinaS14Daugavpils
102.Vuškāne Santa-SanijaS12Līvānu BJSS
Līvāni
103.Zakarevičs AndrisV10Līvānu BJSS
Līvāni
104.Zemīte LindaS10Līvāni
105.  Zepa EvitaS10Līvānu BJSS
Līvāni
106.Zeps GustavsV10Līvānu BJSS
Līvāni
107.Žagare RēzijaS12Jēkabpils
108.  Žigarkovs SebastiansV10DTC Jaunība
Daugavpils

4 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aļijeva LīgaSiev-Tautas-klase-4kmRudzāti
Līvāni
2.Aļijevs RamissVīr-Tautas-klase-4kmRudzāti
Līvāni
3.Anspoka ValentīnaSiev-Tautas-klase-4kmRudzāti
Līvāni
4.Barkāne DaigaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
5.Belovs AleksisV16Līvānu BJSS
Līvāni
6.  Bikerniece LieneSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
7.Bivšaka LigitaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
8.Bivšaks JurisVīr-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
9.Bondareva ArianaSiev-Tautas-klase-4kmLīvānu VK
Līvāni
10.  Bondareva OlgaSiev-Tautas-klase-4kmLīvānu VK
Līvāni
11.  Bondarevs AndrejsVīr-Tautas-klase-4kmLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
12.Borbale IlzeS16Preiļu novada BJSS
Preiļi
13.Brūvere IvetaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
14.Buceniece RutaSiev-Tautas-klase-4kmPII
Līvāni
15.  Bušmanis ArvilsV59Līvānu VK
Līvāni
16.Caune AlīnaSiev-Tautas-klase-4kmLīvāni
Līvāni
17.Deiča IneseSiev-Tautas-klase-4kmLīvāni
Līvāni
18.  Djubina NikolaS16Preiļu novada BJSS
Preiļi
19.  Dudels AndrisV59Daugavpis olimpiskais centrs
Daugavpils
20.Golovačs ArtjomsV16Līvānu 2.vsk.
Līvāni
21.Gurina DarjaSiev-Tautas-klase-4kmDaugavpils sporta skola
Daugavpils
22.Jagža MontaS16Līvānu BJSS
Līvāni
23.  Jansons JurisV60Līvānu VK
Līvāni
24.  Jermaļonoks VladimirsV60Da-marathon Daugavpils novads
Daugavpils novads
25.Jurāne GundegaS59Turki
Līvāni
26.Karčevskis ArmandsV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
27.Kleina EvitaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
28.  Kokina SantaSiev-Tautas-klase-4kmLīvāni
29.Kuzmina PatrīcijaS16Līvānu BJSS
Līvāni
30.Lazdiņš GintsV16Līvānu BJSS
Līvāni
31.Lojāne VilmaS60Līvāni
Līvāni
32.Lozda AlensV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
33.Māliņa LauraSiev-Tautas-klase-4kmRudzāti
Līvāni
34.  Mālnieks RobertsV59Līvānu VK
Līvāni
35.  Mičule ZandaSiev-Tautas-klase-4kmindividuāli
Ropaži
36.Mikule IlzeSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
37.  Novicka MarijaS16Daugavpils BJSS
Daugavpils
38.  Ormane VitaSiev-Tautas-klase-4kmRudzāti
Līvāni
39.Parfjonova AnželikaS16A gruppa
Daugavpils
40.  Pastare IvetaSiev-Tautas-klase-4kmRudzāti
Liivaanu novads
41.Pastars AnatolijsVīr-Tautas-klase-4kmRudzāti
Līvāni
42.Pastors EdgarsV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
43.Peisenieks VarisV60Turki
Līvāni
44.  Pušņakovs FeoktistsV60Active AP
Preiļi
45.Romanovs MaksimsV16Līvānu 2.vsk.
Līvāni
46.Rubīne IngrīdaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
47.Rudzāts SandisV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
48.Saulīte RasaS16Preiļu novada BJSS
Preiļi
49.Stabulniece LauraS16Preiļu novada BJSS
Preiļi
50.  Strode KristīneSiev-Tautas-klase-4kmRīga
51.  Supe JānisV60Tirza
52.Šeršņevs RaivisV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
53.Šipjonoks DaniilsV16Līvānu 2.vsk.
Līvāni
54.Šmeiksts LaurisV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
55.Šteinberga AnitaSiev-Tautas-klase-4kmind.
Jēkabpils
56.Šubņikova VitaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
57.  Trubačs PēterisV59Līvānu VK
Preiļi
58.  Turks JānisV60Turku pagasts
Līvāni
59.  Upeniece AijaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
60.  Urbāne TerēzeS16SK Tērauds
Rīga
61.Vācere EvijaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
62.  Valainis EdijsVīr-Tautas-klase-4kmSPARS-MK
Preiļi
63.  Valdonis LeonīdsV59Preiļi
64.Vanaga ValijaS16Preiļu novada BJSS
Preiļi
65.Vasiļjeva MārīteSiev-Tautas-klase-4kmLīvānu VK
Līvāni
66.  Vilcāne MārīteSiev-Tautas-klase-4kmLīvānu VK
Līvāni
67.Vilcāns RaitisV16Preiļu novada BJSS
Preiļi
68.Voičonoka TerēzeSiev-Tautas-klase-4kmJēkabpils
69.Zakareviča AnnaS16Līvānu BJSS
Līvāni
70.  Zariņa ZitaSiev-Tautas-klase-4kmRiga
71.  Ziemele EvijaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
72.Ziemele IntaSiev-Tautas-klase-4kmVeselīgie
Līvāni
73.Žihars RaivisV16Preiļu novada BJSS
Preiļi

8 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Adamovičs MārcisV18Preiļu novada BJSS
Preiļi
2.Bikaunieks IvarsVLīvāni
Līvāni
3.Daļecka ViktorijaS18Līvāni
4.Eglītis AustrisV18Livani
Līvāni
5.  Francs DāvidsVLimbaži
Rīga
6.Isajevs IgorsV18Līvānu 2.vsk.
Līvāni
7.  Jerofejeva InetaSPļaviņām-90
Rīga
8.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
9.  Klibā LīgaS18Preiļu novada BJSS
Preiļi
10.  Kuļikovs ĒvaldsVīr-Tautas-klase-8kmDaugavpils BJSS
Daugavpils
11.  Lauska KlintaSISOSTAR, Siguldas maratona kluba
Līvāni
12.  Liepiņa JolantaSSalacgrīva
13.Lisicins KristapsVīr-Tautas-klase-8kmPreiļu novada BJSS
Preiļi
14.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs, Valsts policija
Jēkabpils
15.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
16.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
17.Mulers RaivoVīr-Tautas-klase-8kmJēkabpils
18.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
19.  Pilinovics OlegsVDaugavpils bjss
Daugavpils
20.  Rusiņa LīgaSSutri
21.  Salmiņa Simona-AliseSiev-Tautas-klase-8kmLīvānu BJSS
Līvāni
22.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
23.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
24.  Šakelis ValērijsV49Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
25.  Trubačs RainersV18Preiļu novada BJSS
Preiļi
26.  Urbāne IlzeS49VSK Noskrien
Rrīga
27.  Valtere GintaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
28.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
29.  Žagars MārtiņšVīr-Tautas-klase-8kmJēkabpils

4 km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Boka SvetlanaSNUJSporta 7
Līvāni
2.Bondareva LidijaSNUJSporta 7
Līvāni
3.Rakiša LudmilaSNUJSporta 7
Līvāni
4.  Važņevičs JānisVNUJLīvānu VK
Līvāni
5.Zaķe IngrīdaSNUJVeselīgie
Līvāni
6.Znotiņa LeldeSNUJVeselīgie
Līvāni

Kopā pieteikušies: 305