Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži
2.  Aldiņa LiānaSKalnišķi
Kocēnu novads
3.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
4.  Amatniece ElinaSMARATONA KLUBS
Rīga
5.Andrey LogunovV50PIRANHA
Moscow
6.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
7.  Arbidāns UldisV40Limbaži
8.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
9.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
10.  Artemjevs SergejsVRīga
11.  Asere LīvaSSabile
12.  Audere SilvaSPriekuļi
13.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
14.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Rembate
15.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
16.  Babašins ArtursVRīga
17.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
18.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
19.Balevičs JānisV40BBP
Rīga
20.  Balgalve InaS40Tukums
21.  Balodis EmīlsVPļaviņas
22.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
23.Baltkājis AndrejsV40Garkalne, Garkalnes novads
24.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
25.  Banister LandonVRīga
26.  Banister LondonVn
Rīga
27.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
28.  Bebrišs IlgvarsV50SK Katrīna
Kuldīga
29.  Belevičs JurisV40Ogre
30.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
31.  Bergers IgorsV50I LOVE SUPERSPORT
Rīga
32.  Bergmanis IlvarsVTukums
33.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
34.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
35.  Birģele SantaSBirģeļi
Rīga
36.  Birģelis JānisV50Birģeļi
Koknese
37.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
38.  Blaževiča ĻubovaSRīga
39.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
40.Bodžs ĢirtsVRēzekne
41.  Boldāne IlzeS50Gulbene
42.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
43.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
44.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
45.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
46.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
47.  Brokāns EduardsVDaugavpils
48.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
49.  Brūvers IvoVSIA Ceram Optec
Līvāni
50.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
51.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
52.  Bušs AndrisVBaltezers
53.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
54.  Caics ArtūrsV---
Rīga
55.  Caune KristapsVGulbene
56.  Ceika LailaS50Valmiera
57.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
58.Christopher ThomasVCheltenham
59.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
60.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
61.  Circens JānisVViļakas novads
62.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Ventspils/Rīga
63.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
64.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
65.Čiževska GundaSKalniški
Liepāja
66.  Dapkuviene LauraSmaratonas
Jonava
67.Dapkviene LauraSJonava
68.  Daubaraite AkvileSakvile.daubaraite@gmail.com
Vilnius
69.Davydau DzianisV40#BNR100
Minsk
70.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
71.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rīga
72.  Didrihsons TomsVRiga
73.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
74.Dobrovolskas VidmantasV50Kauno BMK
Kaunas
75.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
76.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
77.  Dovnarovičs ĒriksVVSK Noskrien
Riga
78.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
79.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
80.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
81.  Dzelme LitaS40-
Rīga
82.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
83.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
84.Elksnītis EdvīnsVT/K Sniegpulkstenīte
Daugavpils
85.  Else AsnateSMazsalaca
86.  Erbs GuntisV50Dobele
87.Evans TylerVAdazi
88.  Ezera AntraS50Talsi
89.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
90.  Fiļovs ValdisV40Jēkabpils
91.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
92.  Fogelis AivarsVRīga
93.  Freiberga AneteSBETONS
Rēzekne
94.  Freibergs KasparsVSaldus
95.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
96.  Gaile SolvitaSGaiļu ģimene
Rīga
97.  Gailis JānisV40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
98.  Galeniece IevaSIevas
Rīga
99.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
100.  Gaumigs AndrejsV50MARATONA KLUBS
Olaine
101.  Geidāne SintijaSĀdaži
102.  Geraseva AnastasijaSSPORTLAT
Jelgava
103.  Glods VitālijsVDAD AND SON
Daugavpils
104.  Golubevs MihailsVRīga
105.  Golubevs PjotrsVRed Alert of Speed
Daugavpils
106.  Gončarenko KarīnaSRīga
107.  Grigorjevs PāvelsVTransbaltics
Daugavpils
108.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
109.  Gruberts EduardsVRiga
110.  Grundmanis AntonsVKuldīga
111.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
112.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
113.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
114.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
115.Hetmanchuk MaryiaSMinsk
116.  Iesalnieks AugustsVRīga
117.  Inka UģisV40VSK Noskrien \ Vecās Kedas
Rīga
118.Innus DiānaSRīga
119.  Ivanāne ZaneSVSK Noskrien
Jaunmārupe
120.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
121.  Ivanovskis IngemārsVJekabpils
122.Yasunori ArikawaV40Country Marathon Club
Minsk
123.  Jakobsone MadaraSSPORTLAND
Cēsis
124.  Jakovicka AlīnaSRīga
125.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
126.  Jakubovskis MareksV40Weidmüller
Rīga
127.  Janens VjačeslavsVBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
128.  Jankovska LigaS40Rīga
129.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
130.  Janovskis VladimirsV50Daugavpils komunālā pārvalde
Daugavpils
131.Jasjukevičs VladislavsV40Daugavpils
132.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
133.  Jerofejevs JānisVJERO
Pļaviņas
134.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
135.  Judkins AleksandrsVRiga
136.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
137.  Juvčenko OksanaSLiepāja
138.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
139.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
140.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
141.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
142.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
143.Kan NataljaSMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Santkpēterburga
144.Karazins GintsV-
Liepāja
145.Karijs MatissVAdazi
146.  Karpikovs AleksandrsVInternational Maritime Sport Community
Riga
147.  Kartenko NikodemsVDagda
148.Kašs RaimondsVJelgava
149.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Brenguļi
150.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
151.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
152.  Kisļakovs MihailsVRīga
153.  Kitova EvijaSViļaka
154.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
155.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
156.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
157.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
158.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
159.Kontrimas ArunasV40Kauno BMK
Kaunas
160.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
161.  Kopmanis JānisV50Rīga
162.  Korabo OlgaSFoxFitness
Riga
163.  Korsaks AndrisV40Rēzeknes novads
Rēzekne
164.  Kravaļs JānisV50noskrien
Rēzekne
165.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
166.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
167.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
168.  Krīgers DidzisV60valmiera
169.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
170.  Kristiansone OfēlijaSRīga
171.  Kristiansons HokansVRīga
172.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
173.  Krūze GatisVHanna
Rīga
174.Kucalova JekaterinaSBODYMAKER
Visaginas
175.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
176.Kurps ArnisVSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
177.  Kuršinskis JānisVKuldīga
178.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
179.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
180.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Rīga
181.  Ķempe AgneseSVaiņode
182.Ķirsons VilnisV40Mārupe
183.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
184.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
185.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
186.  Lapsa GvidoV50Gulbene
187.Latyshevs PeterisVMoscow
188.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
189.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
190.  Lepskiy AlexanderV50LEPSKY TRI COACHING
Riga
191.  Leus ViktorijaS40Rīga
192.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
193.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
194.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
195.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
196.  Ločmelis ArmandsVRīga
197.  Ločmelis UldisVSprīdīši
Birzgale
198.  Ločmelis UldisVSprīdīši
Birzgale
199.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
200.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
201.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
202.Madura BertramVBudapest
203.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
204.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
205.  Mamedovs RuslansVDaugavpils
206.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
207.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
208.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
209.  Markeviča KristīnaSDaugavpils
210.Markovskis ValērijsVRīga
211.  Markulis JānisV40riga
212.Martins DanielVRiga
213.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
214.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
215.  Medne LīvaSPaBaso.lv
Rīga
216.Meinerts MārisVDaugavpils
217.  Mežaleons ElvijsVRīga
218.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
219.  Miņins AinārsV40Žīguri MRS
VIĻAKAS NOV.
220.  Misāne RandaSLiepāja
221.Miss SamantaSRīga
222.  Muceniece AmandaSOzolnieki
223.  Muižnieks KristsVSporta Klubs WENDI
Cēsis
224.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
225.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
226.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
227.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
228.  Naglis MaksimsVSalaspils
229.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
230.  Nesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
231.  Ņeborakova IngaSRīga
232.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
233.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
234.Osborne KatieSRezekne
235.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
236.  Ozers JānisV50Jelgava
237.  Ozols JānisVRīga
238.  Panfjorovs ValentīnsV60Rīga
239.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
240.  Pence DzintraS40Talsi
241.Petrauskas AntanasV40BK
Vilnius
242.  Petrov AleksandrV60Akron
Welikij Nowgorod
243.  Petrov AleksandrV60Akron
Welikij Nowgorod
244.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
245.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
246.  Petrovs MaksimsVDaugavpils
247.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
248.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
249.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
250.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
251.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
252.  Punculis MārisVLudza
253.  Pūpola MaijaS40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
254.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
255.  Pužulis SandisV40Rīga
256.  Ragainis MārtiņšVRīga
257.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
258.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
259.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
260.  Ravžajevs MārisVOlaine
261.  Razminovičs DainisV40Viļakas novads
262.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
263.  Romančuks IlmārsV50Rīga
264.  Rone DanaS40Rīga
265.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
266.  Rozis RobertsV40Rīga
267.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
268.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
269.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
270.  Rukmans Jēkabs-OlafsVRēzekne
271.  Rusiņa LīgaSSutri
272.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ogre
273.Ruzveltas MantasVVilnius
274.  Salova IrinaS40Iloverunning
Jurmala
275.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
276.Samuševs RuslansVRīga
277.Samušs KristiānsVKalnišķi
Daugavpils
278.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
279.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
280.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
281.  Saulīte InetaS40Rīga
282.  Semendjajevs DmitrijsV50Zoorbagan
Rīga
283.  Sēnelis JurisVMazsalaca
284.  Seņkāne IneseS40Zoorbagan
Rīga
285.  Seņko IgorsVLiepāja
286.  Silgals KalvisVSurikati
Rīga
287.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
288.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
289.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
290.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
291.  Skopincevs IljaVWinged+
Ludza
292.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS/ LSC
Rīga
293.  Sondors SandrisV60Rīga
294.Sornikovs ValentinsVMaritime Sport Community
Riga
295.Sorokoļetovs ValentīnsVDaugavpils
296.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
297.  Spricis RaimondsVNike Run Club RIGA
Rīga
298.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
299.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
300.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
301.  Stankevics KlāvsVAuce
302.  Stefanak GabrielVHamsters & Sunshine
Riga
303.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
304.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
305.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
306.  Sulojeva MaijaS50Rīga
307.  Sultanovs EdgarsVRiga
308.Sviklāns JānisVBaldone
309.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ BTA
Līvāni
310.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
311.  Šilkova DaigaSRīga
312.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
313.  Šincāns EdvardsVDaugavpils
314.  Šits ArtūrsVTEAMKAŽEMĀKA
Rīga
315.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
316.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
317.  Tabore IevaS40Skriešanas akadēmija
Carnikava
318.  Tarasov VladimirV40Rīga
319.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
320.  Tatarinova IrinaSRīga
321.  Timofejevs SergejsV40I LOVE SUPERSPORT
Rīga
322.  Timpa EdgarsVDarba Rūķi un draugi
Rīga
323.  Tindenovska MudīteSRīga
324.  Tomsone SigneS40Rīga
325.  Tretjakovs AndrejsVRīga
326.  Tretjakovs MaksimsVBinitex
Daugavpils
327.  Trūlis ModrisVRēzekne
328.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
329.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
330.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
331.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
332.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
333.  Uzols AivarsV50DTC Jaunība
Daugavpils
334.  Vagars HarijsV50Rīga
335.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
336.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
337.  Vaļulis AivisVMežs mūsu mājas
Daugavpils
338.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK/BTA
Līvāni
339.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
340.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
341.  Veite AntaSRīga
342.  Veličko LauraSRīga
343.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
344.  Vīksne KasparsVMeridiāns OK
Cēsis
345.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
346.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
347.  Vilks JurijsV40LATBAT
Riga
348.  Vilsons MiksV40VSK Noskrien
Upesciems
349.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien seniori
riga
350.Vinterhryn AndreiVVictoria
Minsk
351.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
352.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
353.  Vrubļevska NoraSSurikati
Rīga
354.  Wojcik MaciejVLodz
355.  Zablockis JānisVOgre
356.  Zajcevs AleksandrsV40I LOVE SUPERSPORT
Rīga
357.  Zaķis AivarsV50Maratona klubs/LSC
Rīga
358.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
359.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
360.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
361.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
362.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
363.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
364.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
365.  Žodziņš AigarsV50Ezere
366.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
367.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi
368.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
369.  Žuselis VitālijsVDaugavpils

Daugavpils, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Abramoviča GuntaSNJDaugavpils
4.Adamenko AntraSN20Ragaciems
5.  Adamovičs MārcisVNJPreiļi
Preiļi
6.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži
7.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
8.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
9.Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
10.  Alika IlgaSN20Daugavpils
11.  Alika MarutaSN20Daugavpils
12.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
13.  Ancipanovs DanilaVNJDaugavpils
14.  Anševics EdgarsVN30Rīga
15.  Antonevičs MārisVN40Rīga
16.  Apsīte AntraSN30Rīga
17.  Apšenieks ĒriksVN60Balvi
18.  Apšenieks ĒriksVN60Balvi
19.Ariko DmitrijsVN30Riga
20.Artemjeva IlzeSN30Rīga
21.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
22.Avotnieks EdvardsVN20Daugavpils
23.  Babre ElgaSN40Rīgas raj.
24.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
25.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
26.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
27.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
28.  Beikmanis ElvijsVN20Valmiera
29.  Beleviča JolantaSN40Ogre
30.  Belevičs JēkabsVNJOgre
31.  Bēms GundarsVN30Saulgrieži
Jelgava
32.  Benvenuti PaoloVN50golubiozik
minsk
33.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
34.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
35.  Bērziņa LīgaSN30Riga
36.  Bicāns KristapsVNJDaugavpils
37.  Biezuma GitaSN40Rīga
38.  Birkmanis ArvisVN40Riga
39.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
40.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
41.Bobakovs DaņiilsVNJRīga
42.Bobakovs DaņiilsVNJRīga
43.Bobakovs DaņiilsVNJRīga
44.Bobakovs DaņiilsVNJRīga
45.  Bobakovs OļegsVN40Luminor Bank
Rīga
46.  Bobakovs OļegsVN40Luminor Bank
Rīga
47.  Bobakovs OļegsVN40Luminor Bank
Rīga
48.  Bobakovs OļegsVN40Rīga
49.  Bočkarovs AleksejsVNJDaugavpils
50.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
51.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
52.  Bojārs MārtiņšVN20Jēkabpils
53.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
54.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
55.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
56.  Boļšijs AgrisVN20Rēzekne
57.  Boļšijs AgrisVN20Rēzekne
58.  Bome KristaSN20Jelgava
59.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
60.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
61.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
62.Borusiene AudroneSN50Kauno BMK
Kaunas
63.Botev AntonVN30Rīga
64.Bradley StuartVN30Riga
65.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
66.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
67.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
68.  Broks EmīlsVN30SK Tērauds
Sigulda
69.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
70.  Bruževica AneteSN40Rīga
71.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
72.  Bužinska ĒrikaSNJDaugavpils
73.  Caics JānisVN60---
Rīga
74.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
75.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
76.  Černišenko RaimondsVNJDaugavpils
77.  Danenberga EvitaSN20Rīga
78.  Daņileviča SofijaSNJDaugavpils
79.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
80.  Dedelis NikolajsVN30Daugavpils
81.Dobrovolskiene IdaSN50Kauno BMK
Kaunas
82.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
83.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
84.  Drozdovs GunārsVN30Daugavpils
85.  Dukurs RičardsVN20MARATONA KLUBS
Talsi
86.  Džeriņš ArtūrsVN30Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
87.  Eglitis Oskars-MartinsVNJLiepāja
88.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
89.  Erciņš ZigurdsVN40Maratona Klubs
Ropaži
90.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
91.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
92.  Fisenkovs VitālijsVN20Lacerta Running Team
Riga
93.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
94.  Freimanis JānisVN30Jelgava
95.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
96.Fronovics AntonsVN20Tallinn
97.  Gabrāne HelēnaSN20Dagda
98.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
99.  Gailis JurisVN30Gaiļu ģimene
Rīga
100.  Gailītis JānisVNJSmiltene
101.  Galdiņš UldisVN40LabaDaba
Sigulda
102.  Garais EdgarsVNJDaugavpils
103.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
104.Gauks OlegsVN40Autoskola VIKINGI
Daugavpils
105.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
106.  Gavare VaivaSN40Rīga
107.  Gavars AndrisVN40Rīga
108.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
109.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
110.  Golubeva IneseSNJDaugavpils
111.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
112.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
113.  Gožda SanitaSN30VSK noskrien
Preiļi
114.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
115.  Grigorjeva JeļenaSN30Be active
Rīga
116.  Grigorjeva TatjanaVNJDaugavpils
117.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
118.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
119.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
120.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
121.  Griškjāns AnatolijsVN30greetingcards.lv
Riga
122.  Grīviņš PēterisVN30Surikati
Rauna
123.  Grjaznihs IvansVN30Rīga
124.Grocs AndrisVN30Rēzekne
125.Grozdovs AleksandrsVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
126.  Gruberte ZaneSN40Rīga
127.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīda
128.  Iesalnieks AndrisVN50Sporta iela
Jēkabpils
129.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
130.  Ivanova JūlijaSN20Daugavpils
131.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
132.  Ivanovs IngvarsVN30DTC Jaunība
Daugavpils
133.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
134.  Jakovļeva AnastasijaSNJDaugavpils
135.  Janens JevgenijsVN30Daugavpils
136.  Jansone AnitaSN30Jelgava
137.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
138.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS
Kapsēde
139.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
140.  Jansons JurisVN60Līvānu VK
Līvāni
141.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
142.Jason BarssVN30Oromocto
143.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
144.  Jerofejeva InetaSN30JERO
Rīga
145.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
146.  Jevsejeva GunitaSN30valmiera
147.  Jevsejeva KristīneSN20Daugavpils novada SS
Medumu pagasts
148.Jierkiene SkaidriteSN40Rēzekne
149.  Jursone LauraSN30Valmiera
150.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
151.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
152.  Kalniņa LindaSN20Daugavpils running group
Daugavpils
153.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
154.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
155.  Kalugina InaSN20Madona
156.  Kaļiņina IneseSN20Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
157.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
158.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
159.  Karasenko DmitrijsVN40Salaspils
160.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
161.  Keino LīgaSN30Riga
162.  Kidulis ArtjomsVN30Daugavpils
163.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
164.  Kivkule KatrīnaSNJMangaļsala
Rīga
165.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
166.  Kižla DmitrijsVN30BINITEX
Daugavpils
167.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
168.Klīve UnaSN40Jūrmala
169.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
170.Kļava PēterisVN30Rīga
171.  Kļaviņa RitaSN40Magnen
Rēzekne
172.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
173.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
174.  Kokina AijaSN20Rīga
175.  Kokins AlfrēdsVN50Daugavpils
176.Kolosova LidaSN30Daugavpils
177.  Konuhovs RomansVN20ELT
RIGA
178.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
179.  Kornijenko AleksandrsVN40LiVelo| Zelta zeme
Daugavpils
180.  Kovaļčuks AndrejsVN30HK Riekstiņš (Daugavpils)
Daugavpils
181.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
182.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
183.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
184.  Kozlovska RutaSN50Madona
185.  Krastiņa IngaSN30Babīte
186.Krasutskaya IlonaSN20#followminsk
Minsk
187.Krasutskaya IlonaSN20#followminsk
Minsk
188.Krasutskaya IlonaSN20#followminsk
Minsk
189.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
190.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
191.  Krauze KasparsVN20Jelgava
192.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
193.  Kreinerte ZitaSN20Liepāja
194.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
195.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
196.  Kroičs KasparsVN30Rīga
197.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
198.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
199.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
200.  Krūmiņš MārisVN30MK
Jelgava
201.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
202.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
203.Kučinska AļesjaSN30Be Active
Даугавпилс
204.Kučinskis LeonīdsVN30Be Active
Даугавпилс
205.  Kudrjašovs AndrejsVNJDaugavpils
206.Kuehnle JeniSN30kadaga
207.Kuehnle JeniSN30Kadaga
208.Kurme LigitaSN30PREIĻI
209.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
210.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
211.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
212.  Ķerus IndulisVN30DNB banka
Rīga
213.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
214.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
215.  Laicāns ModrisVN40Capo
Rīga
216.  Laicāns ModrisVN40Capo
Rīga
217.Laizāns KasparsVN30Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
218.  Lapiņa ZitaSN30Swedbank
Riga
219.  Laurens MatissVN20FOOD UNION
Rīga
220.  Lāže RolandsVN30Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
221.  Leiskins RenārsVNJDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
222.  Lepere AndželaSN20Dundaga
223.  Liepiņš ĒriksVN30Riga
224.  Lindāns MārtiņšVN20Atašienes buki
Atašiene
225.  Līpacis JurisVN40Sigulda
226.  Loca AijaSN40Daugavpils
227.  Logina MontaSN30Sigulda
228.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
229.  Lūse BaibaSN30Rīga
230.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
231.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
232.  Malta IvetaSN40Viļāni
233.  Marcinkēvičs IntsVN40Nākotne
Jelgava
234.  Marčinkus RaisaSN50Jelgava
235.  Markova RitaSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
236.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
237.Mašnikova AnnaSN20Winged+
Ludza
238.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
239.  Meluškāns ArtūrsVN30Riebiņi
Riebiņi
240.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
241.Mezeniks MareksVNJDaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
242.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
243.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
244.  Millers ArnisVN20Certex Latvija
Olaine
245.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
246.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
247.  Misjuns JurijsVN30Da-maratons
Daugavpils
248.  Misune Lauma-RuteSN20Riga
249.  Misune Lauma-RuteSN20Riga
250.  Mitenieks AivisVN30Swedbank
JĒKABPILS
251.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
252.  Mlokita DarjaSN30iloverunning
Rīga
253.  Mozga MāraSN20Rīga
254.  Niedre IvetaSN40Maratona klubs/LSC/VSK
Rīga
255.  Novickis RihardsVNJDaugavpils
256.  Nuķis JānisVN30Hamsters & Sunshine
Rīga
257.Orasevskis IvarsVN50Zas Pârgauja
Cēsis
258.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
259.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
260.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
261.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
262.  Paegle EdgarsVN20Rīga
263.  Paegle EdgarsVN20Rīga
264.  Paeglis RūdolfsVN20Smiltene
265.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
266.  Pastars UldisVN50Daugavpils
267.  Pavlovs EdgarsVNJDaugavpils
268.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
269.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
270.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
271.  Pērkons DāvisVN20Swedbank
Rīga
272.  Petrova AnastasijaSNJDaugavpils
273.  Petrovskis MārtiņšVN20Jelgava
274.  Pfeifle RihardsVN20C.T.Co
Rīga
275.  Pīnups MārcisVNJDaugavpils
276.  Platā SandraSN40Jelgava
277.  Platkājis ArdisVN50Rīga
278.  Plečkena MārīteSNJDaugavpils
279.  Polskihs AntonsVN30Riga
280.  Popēns OskarsVN40Rīga
281.  Popko AnnaSN30Ogre
282.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
283.  Preilis ArmīnsVNJDaugavpils
284.  Priedītis VilnisVN50LYCONET
Rīga
285.  Proščenko MaksimsVN30Daugavpils
286.  Pūpola IvetaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
287.Purvīte ArtaSN30Rīga
288.  Pužulis RolandsVN20Madona
289.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
290.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
291.  Raubiško ViktorijaSN30Swedbank
Rīga
292.  Reča-Lāže JolantaSN20Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
293.  Reinberga ViktorijaSN20Daugavpils
294.Reinfelde KristīneSN30Stiprambut
KRUSTPILS NOVADS
295.Repse DārtaSN20Swedbank
Rīga
296.  Ribakovs ValērijsVN50Rīga
297.Ribkina TatjanaSN30Rīga
298.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
299.  Rižakovs NikitaVN20Daugavpils
Daugavpils
300.  Rodčenko AleksandrsVN30Daugavpils
301.  Romanova ValentīnaSN30Būvniecības ABC
Rīga
302.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
303.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
304.  Rupeika OlgaSN30Swedbank
Salaspils
305.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
306.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
307.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
308.  Sargune BaibaSN30Swedbank
Rīga
309.  Saule ŽanisVNJDaugavpils
310.  Sauleviča InāraSN30SIA Ceram Optec
Daugavpils
311.  Seļskis AleksejsVN40Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
312.  Sergejeva MarinaSNJDaugavpils
313.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
314.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
315.  Setkovskis EdmundsVN50Bebrene
316.Sharanhovich PiotrVN30region
Naroch
317.  Siameshchanka SviatlanaSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
318.  Sidarenko AndrejsVN30Daugavpils
319.Sidorenko MihailsVN30Rīga
320.  Sifers KimsVN50Rīga
321.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
322.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
323.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
324.  Skaldis IntsVN20Rīga
325.  Skorodihins JurijsVN30VRK
Rēzeknes novads
326.  Skulte AgrisVN20Rīga
327.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
328.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
329.  Soms ValtersVNJDaugavpils
330.  Sprance AnnaSNJDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
331.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
332.Spurķe SonoraSNJVecumnieki
333.  Stefanišina IvonnaSN30DNB banka
Rīga
334.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
335.  Stoļarovs JurisVN60Daugavpils
336.  Stratiņš GuntisVN20MARATONA KLUBS
Liepāja
337.Strautiņš LinārsVN20Jēkabpils
338.Strautiņš LinārsVN20Jēkabpils
339.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
340.Strigo MihailsVN30Da-maratons
Daugavpils
341.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
342.  Supe InārsVN50Balvi
343.  Supe InārsVN50Balvi
344.  Supe JānisVN60Tirza
345.  Suseja RutaSN40Rēzekne
346.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
347.  Susejs RenārsVNJRēzekne
348.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
349.  Svarpstone EkaterinaSN30Ķekava
350.  Svetlova AnnaSN20Preiļi
351.Svetlovs IļjaVN20Preiļi
352.  Svirska OlgaSN30LATC
Rīga
353.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
354.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
355.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
356.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
357.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
358.  Šmits ArtisVN40Rīga
359.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
360.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Skrunda
361.  Taurene EvitaSN30GULBENE
Gulbene
362.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
363.  Tihonovs AivarsVN40Mikroķirurģijas centrs
Prauliena
364.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
365.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
366.Tomina-Stare IlzeSN30Stiprambut
KRUSTPILS NOVADS
367.  Tomins AndrisVNJDaugavpils
368.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
369.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
370.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
371.  Trubila GubertasVN50Stajeris
Vilnius
372.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
373.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
374.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
375.  Upmace-Grīviņa IevaSN30Surikati
Rauna
376.  Užuls ValdisVN30Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
377.  Vainio DaceSN50Naantali
378.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
379.  Vanaga AigaSNJDaugavpils
380.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
381.  Vēberis KārlisVNJLiepāja
382.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
383.  Veidenbauma ZaneSN20Riga
384.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
385.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
386.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
387.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
388.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
389.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
390.  Vilciņa VijaSN30Daugavpils
391.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
392.  Visockis AleksandrsVN30Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
393.  Višņevska ViktorijaSNJDaugavpils
394.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
395.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
396.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40Alle Hop
Olaine
397.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
398.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
399.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
400.  Zamjatins VladimirsVNJDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
401.  Ziediņa IngaSN40MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Aizkraukle
402.Ziediņa SandraSN20Daugavpils
403.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
404.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
405.  Žemčugovs IgorsVN30Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
406.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Daugavpils, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.Adamoviča AnastasijaSTBDaugavpils
3.  Akmentiņa KristīneSTRīga
4.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
5.  Aļeksejevs DenissVTBDaugavpils
6.  Ančipanovs NikitaVTADaugavpils
7.Andžāne MontaSTRĪGA
8.  Aņiskovičs ReinisVTARēzekne
9.  Aņiskovičs ReinisVTARēzekne
10.  Apsīte ZaneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
11.  Aretjevs ŅikitaVTADaugavpils
12.Aristovs NikitaVTBSPARS-MK
Daugavpils
13.  Arlovs MarksVTBDaugavpils
14.  Armanda NataļjaSTAsk Terāuds
Rīga
15.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
16.  Artejevs KristersVTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
17.  Astamonovs VladimirsVTDaugavpils
18.  Aškeļaņecs ArmandsVTBDaugavpils
19.  Avdevicha YanaSTJelgava
20.  Avdevičs ArtursVTJelgava
21.  Azere DinaSTDaugavpils
22.Babisko EdgarsVTDaugavpils
23.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
24.  Baranovska NadeždaSTADaugavpils
25.  Barcevs ArtomsVTBDaugavpils
26.  Barkāns RolandsVTBRēzeknes 1 vsk.
Rēzekne
27.Barth SarahSTLatinsoft
Daugavpils
28.  Baško DiānaSTADaugavpils
29.  Baumanis DainisVTRīga
30.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
31.  Belevičs JustsVTBOgre
32.  Belousovs DmitrijsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
33.  Berga LindaSTSaldus
34.  Berga NadīnaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
35.Bergvalde InaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
36.Bergvalde InaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
37.  Berzina EvijaSTBRiga
38.  Bērziņa AliseSTARīga
39.  Bērziņa IevaSTBRīga
40.  Bērziņa VijaVTADaugavpils
41.Bickus JacobVTLatinsoft
Daugavpils
42.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
43.  Bikovska BeatriseSTBRēzekne
44.  Bikovska ElizabeteSTBRēzekne
45.  Birkenfelds NiksVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
46.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
47.  Biteniece PaulaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
48.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
49.  Blumbahs DanielsVTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
50.Bogača NikolaSTBSporta iela
Rīga
51.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
52.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
53.  Bogdanovs EduardsVTDaugavpils
54.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
55.  Bogdanovs NikitaVTADaugavpils
56.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
57.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
58.  Borbale IlzeSTAPreiļu BJSS
Preiļi
59.  Borisova KaterinsSTADaugavpils
60.Borovikova DaigaSTSavējie
Madona
61.Borozinskis DzintarsVTĶegums
62.  Bringulis LaurisVTBDaugavpils
63.Brokere IngaSTRīga
64.  Broks JurisVTVSK noskrien
Viļānu novads
65.Bukovska AntraSTSIA Ceram Optec
Līvāni
66.  Bulaša DiānaSTADaugavpils
67.Bumbiere KristīneSTBJelgava
68.Bumbiers KristersVTBJelgava
69.Burbo ĒrikaSTDaugavpils
70.  Butkeviča LieneSTDaugavpils
71.  Butkevičs AgrisVTDaugavpils
72.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
73.Carlson GunnarVTLatinsoft
Daugavpils
74.Caune LaimdotaSTviens
Rīga
75.  Celnokova JelizavetaSTRīga
76.  Cervinska ValērijaSTADaugavpils
77.  Čakstiņa GuntaSTRīga
78.  Černecova LiānaSTRēzekne
79.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
80.  Dāboliņš JurijsVTRīga
81.  Dāldere AntraSTVentspils
82.Daļeckis RobinsVTBSaldus
83.  Damaseviča DaigaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
84.  Dance AnnaSTdance
Riga
85.  Dance AnnaSTDance
Riga
86.  Dance AnnaSTdance
Riga
87.  Danilovs RomansVTRiga
88.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
89.  Daukšta ĒrikaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
90.  Dedele JeļenaSTDaugavpils
91.  Demenkovs SergejsVTDDzKSU
Daugavpils
92.  Driņģis AivarsVTDaugavpils
93.  Dudeničs ArmīnsVTBDaugavpils
94.  Dukšinska InetaSTADaugavpils
95.  Dzanuškāne EvitaSTBDaugavpils
96.  Dzervinika EvitaSTRīgas Stradiņa universitāte
Rēzekne
97.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
98.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
99.  Eigims RihardsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
100.  Elksne KitijaSTB-
Jēkabpils
101.  Ērmane ZaneSTSIA Joker Ltd.
Rīga
102.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
103.  Fareņuks Lūkas-SandijsVTBDaugavpils
104.  Fedosova LudmilaSTDDzKSU
Daugavpils
105.  Fedotova ElīzaSTADaugavpils
106.  Fedotova JanaSTADaugavpils
107.Feldhūne-Vojcika BaibaSTRīga
108.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
109.Filipovs VadimsVTDaugavpils
110.Filonenko AnnaSTDaugavpils
111.Filoņenko AnnaSTDaugavpils
112.  Filoņenko ViktorijaSTADaugavpils
113.  Fintjugova ĻubovaSTRīga
114.  Fjodorova IrenaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
115.  Fjodorova JekaterinaSTADaugavpils
116.  Fjodorova JūlijaSTBDaugavpils
117.  Fjodorova KarīnaSTBDaugavpils
118.  Folkmanis HolgersVTBDaugavpils
119.  Franckeviča AnitaST-
Daugavpils
120.  Franckeviča AnitaST-
Daugavpils
121.  Franckeviča AnitaSTDaugavpils
122.  Fučadži NatālijaSTRiga
123.  Gagunovs VitālijsVTADaugavpils
124.  Gaile LīnaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
125.  Gaile Lote-LeaSTBSigulda
126.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene
RĪGA
127.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene
RĪGA
128.  Galilejeva JeļenaSTDaugavpils
129.  Galvāns VitautsVTBDaugavpils
130.  Garā BeāteSTADaugavpils
131.Gaujere RēzijaSTBJelgava
132.Gauka ErikaSTAKrievu Licejs
Daugavpils
133.Geriņš NormundsVTDaugavpils
134.  Glaudiņa IrinaSTInfinity
Rēzekne
135.Glāzītis ViestursVTRīga
136.  Glazkina LolitaSTRīga
137.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
138.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
139.  Grabovske BetijaSTASK Katrīna
Kuldīga
140.Grandovska GuntaSTJelgava
141.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
142.  Grase ElīnaSTMazsalaca
143.  Grasmanis IngusVTJelgava
144.  Graudiņa AnastasijaSTAJ. Raiņa Daugavpils 6 vidusskola
Daugavpils
145.  Gražule LigitaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
146.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
147.  Gribonika AndaSTAPreiļi
148.Grigale IevaSTSIA Ceram Optec
Līvāni
149.Grigale IneseSTĀdaži
150.  Grigorjeva AleksandrsSTADaugavpils
151.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži
152.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži
153.  Grobiņa SandraSTADaugavpils 9. vidusskola
Daugavpils
154.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
155.  Gruduls LaurisVTDaugavpils
156.Grugule JolantaSTJēkabpils LAT
Jēkabpils
157.  Gruntmane AnnaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
158.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
159.  Gubāts MintautsVTGubāti
Kalngale
160.  Gubina JeļenaSTDDzKSU
Daugavpils
161.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
162.  Horsta KatrīnaSTBDaugavpils
163.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
164.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
165.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
166.  Indrikovs MārisVTRIGA
167.  Isakovs AleksandrsVTADaugavpils
168.  Ivanova AļonaSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
169.  Ivanova SandraSTADaugavpils
170.  Ivanovs OļegsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
171.  Ivanovs VjačeslavsVTADaugavpils 16. vidusskola
Daugavpils
172.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
173.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
174.  Ivienko DmitrijsVTBDaugavpils
175.  Jagža ElīnaSTRīga
176.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
177.  Jakovels SandisVTDaugavpils
178.  Janovskis JānisVTDaugavpils
179.  Januševskis IvarsVTBDaugavpils
180.  Januzis RenārsVTBDaugavpils
181.  Jaskevičs ĒriksVTBRēzeknes novads
Rēzeknes novads
182.Jaudzems ElvisVTBDaugavpils
183.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
184.  Jēče AliseSTBRīga
185.  Jēče IngaSTRīga
186.  Jēčis KristapsVTBRīga
187.  Jefimova NadeždaVTADaugavpils
188.  Jenbajevs MihailsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
189.Jirjens ReinisVTRīga
190.  Jonāne IlzeSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
191.  Jonāne LauraSTBDaugavpils
192.  Jukša KristapsSTBDaugavpils
193.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
194.Kabakovs VitālijsVTSIA Ceram Optec
Riebiņi
195.  Kabanovs AndrejsVTPašvaldības policija
Daugavpils
196.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
197.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
198.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
199.Kāposte LindaSTNagļi
200.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
201.Karpova DailaSTSIA Ceram Optec
Jēkabpils
202.  Katlapa AnnaSTJelgava
203.Kaupuža SigneSTCēsis
204.  Kazāka SanitaSTJelgava
Jelgava
205.  Keino KrišsVTBRiga
206.  Keišs LaurisVTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
207.  Kirsānova JogitaSTRīga
208.  Kisļakovs ArtjomsVTBI LOVE SUPERSPORT
Rīga
209.  Klidzeja InitaSTDaugavpils
210.Klimentjeva ArinaSTSIA Ceram Optec
Līvāni
211.  Kločanova SofijaSTADaugavpils
212.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
213.Kļava ZaneSTValmiera
214.Knospiņa LoretaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
215.  Kohanovskis VladislavsVTADaugavpils
216.  Kokina NataļjaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
217.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
218.  Koršenkova DanaSTRēzekne
219.  Korzāne GabrielaSTBDaugavpils
220.  Kostenko AnastasijaSTHamsters&Sunshine
Rīga
221.  Kovalāne IneseSTDDzKSU
Daugavpils
222.  Kovaļevskis DāvidsVTPašvaldības policija
Daugavpils
223.Kozinda LīgaSTLudza
224.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
225.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
226.Kozmeijers KristsVTLiepāja
227.Kozmeijers KristsVTLiepāja
228.Kozmeijers KristsVTLiepaja
229.Kozmeijers KristsVTLielāja
230.Kozmeijers KristsVTLiepāja
231.  Krapāne MonikaSTADaugavpils
232.  Krasjukovs ArtisVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
233.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
234.  Kratovskis RolandsVTADaugavpils
235.Kraupša UnaSTBPreiļu novada BJSS
Preiļi
236.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
237.Krievāns AlvisVTAknīste
238.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
239.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
240.Kučika AnnaSTADaugavpils
241.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
242.  Kuģis RalfsVTKocēni
Kocēnu nov.
243.  Kuharonova InāraSTDaugavpils
244.  Kukaine IngaSTRīga
245.  Kukaine TīnaSTBRīga
246.  Kukainis AigarsVTRīga
247.  Kūliņš EdvīnsVTDaugavpils
248.  Kuļikovs ĒvaldsVTDaugavpils 10. vidusskola
Daugavpils
249.  Kumpiņš NikolajsVTBDaugavpils
250.Kuroša LienaSTDaugavpils12.vsk
Daugavpils
251.  Kuroša LīgaSTBDaugavpils12.vsk
Daugavpils
252.  Kurošs GuntisVTBDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
253.  Kurtiša TatjanaSTDaugavpils
254.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
255.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
256.Labanovska ElīnaSTJelgava
257.  Lagodskis ImantsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
258.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
259.Laizāne LīgaSTDaugavpils
260.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
261.  Laksa Alīna-AnikoSTBDaugavpils
262.  Lamberte JanaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
263.  Lapinska LudmilaSTDaugavpils
264.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
265.  Latkovska RitaSTRITA
Varakļāni
266.  Latkovskis JānisVTRITA
Dekšāres , Mālnieki
267.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
268.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
269.Leite IlzeSTValmiera
270.  Lenss MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
271.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
272.Librants-Lacis VitalijsVTSPARS-MK
Daugavpils
273.  Liepa ErastsVTASK Noskrien
Olaine
274.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
275.  Liparte MontaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
276.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
277.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
278.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
279.  Lozda EdgarsVTDaugavpils
280.  Lozda RaimondsVTBDaugavpils
281.  Luca LīgaSTRīga
282.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
283.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
284.  Lukaševs JurijsVTRēzekne
Rēzekne
285.  Ļebedeva Lana-AnastasijaSTADaugavpils
286.  Ļeonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
287.  Ļeščovs ViktorsVTPašvaldības policija
Daugavpils
288.Ļucāne BaibaSTĀdaži
289.Makņa LoretaSTAKrāslava
290.  Maksimčika IlonaSTDaugavpils
291.  Malkevičs SandisVTBDaugavpils
292.Mālniece AigaSTValmiera
293.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
294.  Malta LāsmaSTViļāni
Viļāni
295.  Marcinkevičs RūdisVTANākotne
Rīga
296.Marnopoļska TatjanaSTDaugavpils
297.  Matisāne ĒrikaSTBDaugavpils
298.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
299.  Mažēns MārtiņšVTDDzKSU
Daugavpils
300.  Medvedevs ArtjomsVTDaugavpils
301.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
302.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
303.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
304.Meluškāne AntraSTRiebiņi
Riebiņi
305.  Meluškāne EvijaSTRiebiņi
Riebiņi
306.Meluškāns VoldemārsVTRiebiņi
Riebiņi
307.  Menicka AļjesaSTADaugavpils
308.  Metums AinārsVTGulbene
309.  Metums MārtiņšVTAGulbene
310.  Metums NaurisVTBGulbene
311.Mezeniks MareksVTADaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
312.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
313.Mickeviča NatālijaSTDaugavpils
314.  Mickevičs JānisVTLatinsoft
Daugavpils
315.  Mihailova DiānaSTADaugavpils
316.  Mihailova JolantaSTL.E.J.A
Preiļi
317.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
318.  Millers ArtūrsVTABC software
Rīga
319.Miltiņš RičardsVTBDaugavpils
320.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
321.  Minkevičs IgorsVTDaugavpils
322.Mitrofanova AnnaSTSPARS-MK
DAUGAVPILS
323.Mitrofanovs KirilsVTBSPARS-MK
DAUGAVPILS
324.  Mizāne AndaSTJēkabpils
325.  Mizernovs VladsVTBDaugavpils
326.  Moļejeva AļonaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
327.  Muižnieks ArnisVTBDaugavpils
328.  Mukstiņa DainaSTDnA
Aluksne
329.  Nistiks RomansVTKyiv
330.  Novicāns JurijsVTPašvaldības policija
Daugavpils
331.  Novicka MarijaSTADaugavpils
332.Ņikiforova DiānaSTADaugavpils
333.  Ņikitina KristinaSTBDaugavpils
334.Ņikitins DamirsVTBRīga
335.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
336.Onckule Katrīna-ElizabeteSTAPreiļi
337.Orasevska OlgaSTzas pargauja
cesis
338.  Osīte IlzeSTJelgava
339.  Oslavs JānisVTBDaugavpils
340.  Ostrovska LauraSTADaugavpils
341.  Pabērzis MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
342.  Parfena DinaSTADaugavpils valsts ģimnāzija
Daugavpils
343.  Parfena LīgaSTADaugavpils
344.  Patmalniece OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
345.  Pavlovska SolvitaSTRēzeknes novads
Rēzeknes nov.
346.  Petkuns EdgarsVTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
347.  Petrova ValērijaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
348.  Petrovs DmitrijsVTDaugavpils
349.  Pilacs DeivisVTIlūkste
Ilūkste
350.  Pimanovs AleksejsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
351.  Pocjus GitaSTSaldus
352.  Pogodina ValerijsVTADaugavpils
353.Pokšāne IlgaSTPreiļi
354.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
355.Pokšāns AldisVTPreiļi
356.Pokšāns DainisVTDaugavpils
357.  Polgina JekaterinaSTBDaugavpils
358.  Popko DenissVTOgre
359.  Potašenko VadimsVTDaugavpils
360.  Prokofjeva DiānaSTBDaugavpils
361.Pučinska JulijaSTBDaugavpils
362.  Puķīte GundegaSTMadona
363.  Puķīte LīvaSTAMadona
364.  Puķīte RenāteSTMARATONA KLUBS
Ventspils
365.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
366.  Raciņa IneseSTDaugavpils
367.  Radvila Ilze-BaibaSTALiepāja
368.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
369.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
370.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
371.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
372.Remese BaibaSTLiepāja
373.  Rendenieks DzintarsVTVangaži
374.  Rēriha Nikola-PaulaSTRēzekne
375.  Rimvide-Mickeviča DanaSTPašvaldības policija
Daugavpils
376.Rimvids-Mickevičs JansVTDaugavpils
377.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
378.  Romule AndraSTRīga
379.  Rone ElzaSTBRīga
380.  Ronis ViestursVTGulbene
381.  Rudītis IntarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
382.  Rudka IvetaSTDaugavpils
383.  Rusakova LidijaSTRiga
384.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
385.  Saharova OlgaSTMārite 32 Pii
Daugavpils
386.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
387.  Sedvalde AgijaSTValmiera
388.  Semjonova JanaSTJelgava
389.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
390.  Senovs VladislavsVTBDaugavpils
391.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
392.Silova MadaraSTBĀdaži
393.  Siļčenko DanielsVTADaugavpils
394.  Sivačovs VitālijsVTDaugavpils
395.  Sjanita JurijsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
396.  Skoreja LīvaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
397.  Skorodihins LinardsVTBRēzeknes novads
Rēzeknes novads
398.Skride Lote-LuīzeSTBĶekava
399.  Skrinda RaivisVTDaugavpils
400.Skudra AndaSTOlaine
401.  Skudris AinārsVTOlaine
402.  Skudris MārtiņšVTOlaine
403.  Skutāne InetaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
404.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
405.  Sokolovs EmīlsVTB2004
Daugavpils
406.  Sokunova AlīnaSTBLīvanu VK
Salaspils
407.  Spalviņa MarikaSTindividuāli
Jēkabpils
408.  Sprukts ArtūrsVTDTC Jaunība
Daugavpils
409.  Stepanovs LaurisVTDaugavpils
410.Stewart MariahSTLatinsoft
Daugavpils
411.  Stieģele SandraSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
412.  Strautnieks MārisVTJelgava
413.Strode IlonaSTHanna
Rīga
414.  Strods ArtisVTADaugavpils
415.Sudnika MargaritaSTOleg & Ivonna
Rīga
416.  Suhanova DarjaSTBDaugavpils
417.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
418.  Suško AlīnaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
419.  Suvorovs VladislavsVTADaugavpils novada SS
Medumu pagasts
420.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
421.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
422.  Šarkovska AgitaSTSaldus
423.  Šaternika LiānaSTBDaugavpils
424.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
425.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
426.Šembele LauraSTSaldus
427.Šembele LauraSTSaldus
428.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
429.  Šķinča IvetaSTADaugavpils
430.  Šņepste ElīnaSTLEJA
Preiļi
431.  Špakovska IngaSTDaugavpils
432.  Špaks DanielsVTBDaugavpils
433.  Šterns Miks-JānisVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
434.Šukele RitaSTDagda
435.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
436.  Švabs ĀdamsVTBDaugavpils
437.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
438.Taube GintaSTRīga
439.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
440.  Tihanovs LeonidsVTDaugavpils
441.Tihonovičs MilānsVTBn
Daugavpils
442.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
443.  Titovs PāvelsVTADaugavpils
444.Torner-Moscardo PatriciaSTValencia
445.  Traško IngaSTBDaugavpils
446.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
447.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
448.  Trubovich VeranikaSTADaugavpils
449.  Tumanova NataļjaSTADaugavpils 16. vidusskola
Daugavpils
450.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
451.  Ulase AivaSTJelgava
452.Ulbert MaximilianVTLatinsoft
Daugavpils
453.  Umbrasa ReanaSTADaugavpils
454.  Unzule LidijaSTBDaugavpils Poļu ģimnāzija
Daugavpils
455.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
456.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
457.  Urbāne TerēzeSTARīga
458.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
459.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
460.  Ušaka TerezaSTDaugavpils
461.  Vagale IjaSTRīga
462.  Vagale SvetlanaSTJelgava
463.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
464.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
465.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
466.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
467.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
468.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
469.  Valdonis LeonīdsVTPreiļi
470.  Valerte IlzeSTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
471.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
472.Vartminskis PjotrsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
473.Vasilkova AnastasijaSTDaugavpils
474.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
475.  Vasiļjeva AnnaSTADaugavpils
476.  Vasiļjevs JānisVTMārite 32 Pii
Daugavpils
477.Vēberis GatisVTLiepāja
478.  Vegnere MadaraSTRīga
479.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
480.  Velika UnaSTBDaugavpils
481.  Veļika FelicitaSTBMārupe
482.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
483.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
484.Vēvers RaimondsVTJēkabpils
485.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
486.  Vidiņa LiānaSTJelgava
487.  Vīdmanis JānisVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
488.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
489.Viegliņa AnnaSTASK Tērauds
Rīga
490.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
491.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
492.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
493.  Vijups MarcisVTCēsis
494.  Vikse LīgaSTLimbaži
495.  Vilcāne MargaritaSTADaugavpils
496.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
497.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
498.  Vilumsons AndisVTMARATONA KLUBS
Talsi
499.  Višņevskis DmitrijsVTADaugavpils
500.  Voino MārtiņšVTBMārupe
501.  Zaharova AnastasijaSTADaugavpils
502.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
503.  Zariņa MargitaSTZAS Pārgauja
Cēsis
504.  Zariņa ZitaSTRiga
505.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Bebrene
506.  Zeltiņa EmīlijaSTRSU
Rēzekne
507.Zeltiņa IngaSTIlūkstes novada Bebrene
508.  Zeltiņš EmīlsVTARēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
509.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
510.Zlatkus IntaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
511.Zlatkus IntaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
512.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
513.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
514.  Žarovska LailaSTJelgava
515.Žihars RaivisVTAPreiļu novada BJSS
Preiļi
516.  Žube IevaSTOgre
517.  Žube JanaSTBOgre
518.  Žubule LoretaSTBRīga
519.  Žukova BoženaSTBDaugavpils
520.  Žusele KristinaSTDaugavpils
521.  Žusele VioletaSTBDaugavpils

Daugavpils, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Anaņejevs SergejsVNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
2.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
3.  Azareviča AinaSNUJDaugavpils
4.Barkāne SantaSNUJRēzekne
5.  Beļakova LigitaSNUJRēzekne
Rēzekne
6.  Bondere IrinaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
7.  Bonders FrancisVNUJDaugavpils
8.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Ludza
9.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
10.  Gailis DainisVNUJMSB
Sigulda
11.  Gerasina JeļenaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
12.  Harūna SandraSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
13.  Hodosovska EvelīnaSNUJDDzKSU
Daugavpils
14.  Isate NataļjaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
15.  Jakovicka NelliSNUJDDzKSU
Daugavpils
16.  Kolotova TatjanaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
17.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
18.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
19.  Lindāns MārtiņšVNUJMelnā Betija
Atašiene
20.  Mamaja JūlijaSNUJDDzKSU
Daugavpils
21.  Masāne Oksana`SNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
22.  Mihejeva TatjanaSNUJDDzKSU
Daugavpils
23.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
24.  Nikonova DanutaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
25.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
26.  Pāvila LïgaSNUJDaugavpils
27.Pokšāne VeltaSNUJRiebiņi
28.  Rjabaja SvetlanaSNUJDDzKSU
Daugavpils
29.Rubīns JānisVNUJDaugavpils
30.  Semjonova IlonaSNUJLacerta Racing Team
Riga
31.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
32.  Sivačova JūlijaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
33.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
34.  Šerste InnaSNUJDDzKSU
Daugavpils
35.Tumaševska BeateSNUJNākotne
Rīga
36.  Upīte SantaSNUJDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
37.Valova AstrīdaSNUJMARATONA KLUBS
Ventspils
38.  Vanaga DaceSNUJJelgava
39.  Vansoviča SvetlanaSNUJDDzKSU
Daugavpils
40.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils

Daugavpils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Airijance AlīnaSB3Sakaņas pamatskola
Daugavpils
4.  Akmentiņš GustavsVB3Rīga
5.  Aksenoks KristofersVB1PII Dūda
Rīga
6.  Aldere MartaSB3Rīga
7.Andrejeva AngelinaSB2Rezekne
8.  Arefjeva AlisaSB1Daugavpils
9.Arefjeva AlisaSB1Daugavpils
10.Arefjevs DmitrijsVB1Daugavpils
11.Arefjevs DmitrijsVB1Daugavpils
12.Arefjevs DmitrijsVB1Daugavpils
13.  Aroniško DanielsVB3Daugavpils
14.Arsoba VladislavsVB3Daugavpils
15.  Astaševska ElzaSB1SK Katrīna
Kuldīga
16.  Baikovs NikitaVB4Riebiņi
Riebiņi
17.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
18.  Barkāne ElīzeSB4Rēzekne
Rēzekne
19.  Barkāne JustīneSB3Rēzekne
Rēzekne
20.Bazarovs NiksVB3Daugavpils
21.  Beleviča JeteSB1Ogre
22.Berga UndaSB3Saldus
23.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
24.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
25.  Bivko DainisVB3Daugavpils
26.  Bizāns MaksimsVB2Daugavpils
27.Bobiļeva DarjaSB1Daugavpils
28.  Bogdanovs DarijsVB1Daugavpils
29.  Bogdanovs EldarsVB3Daugavpils
30.  Borovikova KristīneSB3Savējie
Madona
31.  Brakovska AnnaSB3Jelgava
32.Brakovska MartaSB2Jelgava
33.  Briška GabrielaSB3Daugavpils
34.  Brūvere ElīzaSB1Ruģeļu bērnudārzs
Daugavpils
35.Cakule ElizabeteSB1Rēzekne
36.  Cakuls RičardsVB3Rēzekne
37.  Cinne LauraSB4Daugavpils
38.  Cirse TinaSB120.bērnudārzs
Daugavpils
39.  Cvečkovska JutaSB3Daugavpils
40.  Cvetkova DarijaSB2Daugavpils
41.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
42.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
43.Derevjanko NikitaVB1Daugavpils
44.  Dmitračenoks SergejsVB3Salaspils
45.  Domansķis ImantsVB4Daugavpils
46.  Donika TīnaSB2Daugavpils
47.  Dunde Patrīcija-MaijaSB1Madona
48.  Eikens EdijsVB3Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
49.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
50.  Ērgle AmandaSB1Daugavpils
51.  Fedotova MartaSB4Daugavpils
52.  Fedotovs EdgarsVB1Daugavpils
53.  Filipova KarīnaSB2Daugavpils
54.  Fiļimonovs Artūrs-DanielsVB4Daugavpils
55.  Galvāns PēterisVB3Daugavpils
56.Gauka AlisaSB2Autoskola VIKINGI
Daugavpils
57.  Gavare DitaSB4Jēkabpils
58.  Gavare ZaneSB3Jēkabpils
59.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
60.  Germane SofijaSB2Daugavpils
61.  Gilučs OliversVB1Rīga
62.  Glaudiņa AnitaSB2Infinity
Rēzekne
63.  Glaudiņš TimursVB2Infinity
Rēzekne
64.Gojs MarksVB1Rīga
65.  Golubevs FjodarsVB1Daugavpils
66.Gorina NadeždaSB1Daugavpils
67.  Gožda KristiānsVB2VNK noskrien
Preiļi
68.  Grigorjeva KsenijaSB3Daugavpils
69.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
70.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
71.Grjaznihs AndrejsVB1Rīga
72.  Grocs IljaVB1Rezekne
73.  Grugule KatrinaSB3Jēkabpils
74.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
75.  Gubāte MegijaSB3Gubāti
Kalngale
76.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
77.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
78.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
79.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
80.  Guzenko DanielsVB4Daugavpils
81.  Guzenko SebastiansVB3Daugavpils
82.Hadakovs EvaldsVB1Daugavpils novada sporta skola
Daugavpils
83.  Irbe KristapsVB1Daugavpils
84.  Isats DansVB2Daugavpils
85.  Ivanova AlisaSB3Daugavpils
86.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
87.Ivanova PolinaSB2Daugavpils
88.  Ivanovs ArtjomsVB2Daugavpils
89.  Ivbule SintijaSB4Daugavpils
90.  Jakimovs DmitrijsVB4Daugavpils
91.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
92.  Jefimovs GļebsVB2Daugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
93.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
94.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
95.  Jerofejeva FelicitaSB1JERO
Rīga
96.  Jerofejeva SelīnaSB1JERO
Rīga
97.  Jevsejevs VladimirsVB2Daugavpils
98.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
99.  Kaminskis ArtjomsVB1Daugavpils
100.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
101.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
102.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
103.  Kauzova LolitaSB1Daugavpils
104.  Keino RobertsVB1Riga
105.Kņaževa DarjaSB1Daugavpils
106.  Kņaževa SofjaSB3Daugavpils
107.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
108.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
109.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
110.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
111.  Kotoviča AlisaSB3Daugavpils
112.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
113.  Kristaps StepuļsVB1Rēzeknes vals poļu ģimnāzija
Rēzekne
114.  Kristaps StepuļsVB1Rēzeknes vals poļu ģimnāzija
Rēzekne
115.Krjukova VeronikaSB1Riga
116.  Krjukova ViktorijaSB1Riga
117.  Krupska AgataSB2Daugavpils
118.  Kurpniece MarijaSB1Daugavpils
119.  Kurpnieks JānisVB1Daugavpils
120.  Kursītis RolandsVB3Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
121.  Laizāns DainisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
122.Laizāns GustavsVB2Daugavpils
123.Laksa Nikola-NikaSB2Daugavpils
124.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
125.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Riga
126.  Lazdāne AliseSB3Daugavpils
127.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
128.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
129.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
130.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
131.  Leonovs RomansVB2Daugavpils
132.  Leonovs RomansVB2Daugavpils
133.  Līkops MiķelisVB2Siguldas 1.pamatskola
Sigulda
134.Līkops RūdolfsVB1Sigulda, bērnudārzs
Sigulda
135.  Locs LinardsVB4Daugavpils
136.  Lukaševs IgorsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
137.  Lukaševs KirillsVB1Rēzeknes SPII
Rēzekne
138.  Lukjanska KsenijaSB4Daugavpils
139.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
140.Mālniece BinnijaSB1Valmiera
141.  Malta ValtersVB4Sporto visa klase
Viļāni
142.  Massans AndriansVB3Daugavpils
143.  Matisāns KristiansVB4Daugavpils 1. vidusskola
Daugavpils
144.Matule LiānaSB1Rēzekne
145.Miglāne LauraSB2Daugavpils
146.  Mihailovs IļjaVB3Daugavpils
147.  Mihailovs JegorsVB1Daugavpils
148.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
149.  Misāns AustrisVB2Liepāja
150.Mizāns KristiānsVB2Jēkabpils
151.Mizers MartinsVB1Daugavpils
152.Moskalovs TimursVB4BFC Daugavpils, 9 vd.sk.
Daugavpils
153.  Nosaļs AleksejsVB2Daugavpils
154.  Novicāne AurēlijaSB1Mazās Žukas
Daugavpils
155.Novicāne EmīlijaSB1Mazās Žukas
Daugavpils
156.  Ņikitina OlgaSB3Daugavpils
157.Ņikitins TimofejsVB2Daugavpils
158.Orlovs VitalijsVB2SPARS-MK
Daugavpils
159.  Ostrovskis AdriansVB2Daugavpils
160.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
161.  Palma MadaraSB1Rīga
162.  Pavlovska RobertaSB1Rēzekne
163.  Pavlovskis RobertsVB2Rēzekne
164.Pavļukaneca MišelleSB1DAUGAVPILS
165.  Pētersons MārisVB4BFC Daugavpils
Daugavpils
166.  Petrova EvelīnaSB3Daugavpils
167.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
168.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
169.Pivovarjonoka ArtjomsVB2Daugavpils
170.  Plūme LuīzeSB3Mazsalacas vidusskola
Mazsalaca
171.  Poiss ArtūrsVB3Daugavpils
172.  Pokšāns ArnisVB2Riebiņi
Preiļi
173.  Pokšāns GatisVB4Riebiņi
Preiļi
174.Pokšāns OskarsVB3Preiļi
175.  Popko TomassVB1Ogre
176.  Popovs ŅikitaVB3Rīga
177.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
178.Prigoda KārlisVB1Daugavpils
179.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
180.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
181.Radeviča SofijaSB2Daugavpils
182.  Radevičs DaniilsVB4Daugavpils
183.  Radivanoviča MargaritaSB3Daugavpils
184.  Radivanovičs PēterisVB3Daugavpils
185.  Rašmane KerijaSB3-
Jelgava
186.  Raudvē RobertsVB4Daugavpils
187.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
188.  Rogožins MaksimsVB3Daugavpils
189.  Rogožins PāvelsVB4Daugavpils
190.Ronis NiksVB2Gulbene
191.  Roščenko JolantaSB4Daugavpils
192.  Rouza FreijaSB1FOOD UNION
Rīga
193.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
194.  Rupeika LuīzaSB2Salaspils
195.  Rutkovskis MatīssVB3Daugavpils
196.  Rutkovskis MatīssVB3Daugavpils
197.Sauleviča EvelīnaSB2Daugavpils
198.  Seļivanovs DamirsVB1Daugavpils
199.  Sidorenko DanilaVB1Daugavpils
200.Simanoviča LīgaSB2Daugavpils novads
201.Simanoviča PaulaSB1Daugavpils novads
202.Simanovičs EdijsVB4Daugavpils novads
203.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
204.  Skvorcova AgneseSB1Daugavpils
205.  Smagars MarkussVB3Vienības pamatskola
Daugavpils
206.  Some ĒrikaSB2Somi
207.  Soms MarkussVB3Somi
208.  Sproģe ElizaSB2Daugavpils
209.  Sproģis JānisVB1Daugavpils
210.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
211.Stepanovs AlensVB1Liepāja
212.  Stepanovs ArtjomsVB3Daugavpils
213.Stepanovs MaksimsVB3Daugavpils
214.  Stepule NellijaSB4Rēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
215.Svārpstone EvaSB2Ķekava
216.Svārpstons TomsVB1Ķekava
217.  Šaliņš KristersVB4Daugavpils
218.  Ščverniks MakarsVB3Daugavpils
219.Šeļeho KirillsVB1Be Active
Daugavpils
220.Šeļeho KsenijaSB1Be Active
Daugavpils
221.  Šverniks GenrihsVB1Daugavpils
222.  Tarašķevičs MaksimsVB3Daugavpils
223.  Terentejevs JegorsVB4Daugavpils
224.  Tihanoviča MaijaSB2Daugavpils
225.  Tihonoviča MaijaSB2Daugavpils
226.Timofejeva DarjaSB4Daugavpils 10. vidusskola
Daugavpils
227.  Trošimovs DānielsVB3Daugavpils
228.  Urbāne Una-EvelīneSB2Daugavpils
229.  Urbāns KristapsVB2Daugavpils
230.  Urbāns TomsVB2Daugavpils
231.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
232.  Vaikulis AndrejsVB2Daugavpils
233.  Vaivods GustavsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
234.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
235.  Valainis RaivisVB3Daugavpils
236.Valters ArtursVB4Riebiņi
Preiļi
237.  Vasiljevs NikitaVB4Daugavpils
238.Vasiļjevs OskarsVB1Daugavpils
239.Veite LilitaSB1Rīga
240.Vidiņa SamantaSB4Jelgava
241.  Viļkelis DenissVB114.pirmskkolas izglītības iestāde
Daugavpils
242.  Vitjazeva JūlijaSB2Daugavpils 15. vidusskola
Daugavpils
243.  Vjatere RebekaSB3Dagda
244.  Voitkevičs GabrielsVB1Daugavpils
245.  Voitkevičs RobertsVB3Daugavpils
246.Vrubļevskis AtisVB1Surikati
Rīga
247.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
248.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
249.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
250.  Zālītis JānisVB1Rīga
251.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
252.  Zaņevskis DamiansVB3Daugavpils
253.Zeltiņš Roberts-AlbertsVB3Ilūkstes novada Bebrene
254.  Zimova AgnetaSB4Daugavpils
255.  Zimova KarolinaSB2Daugavpils
256.  Žerebkova ViktorijaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
257.Žizņevskis JurijsVB2Daugavpils
258.  Žuselis KustiansVB1Daugavpils

Daugavpils, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alika Ilga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
2.  Alika Maruta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
3.  Andrejeva Tatjana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
4.  Aņisimova Ināra1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
5.  Aņiskovičs Reinis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
6.  Aņiskovičs Reinis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
7.Arefjeva Natalja1 dalībnieksDaugavpils
8.Bergholds Emīls1 dalībnieksKuldīga
Kuldīga
9.Bergholds Emīls1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)
10.  Berlizova Natalija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
11.  Bernatoviča Anita1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
12.  Borisova Katerina1 dalībnieksDaugavpils
13.  Buls Daniils1 dalībnieksDaugavpils
14.  Cerniseva Viktorija1 dalībnieksDaugavpils
15.  Cerniseva Viktorija1 dalībnieksDaugavpils
16.Cernisevs Deniss1 dalībnieksDaugavpils
17.Cerniševs Deniss1 dalībnieksDaugavpils
18.Cirse Alla1 dalībnieksDaugavpils
19.  Dmitrijeva Jeļena1 dalībnieksDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
20.Dorozko Vladislav1 dalībnieksCentra Vidusskola
Daugavpils
21.Dzedone Inese1 dalībnieksDaugavpils
22.  Eižvertiņa Diāna1 dalībnieksRīga
23.Elksne Inga1 dalībnieksJēkabpils
24.Elksnis Jānis1 dalībnieksJēkabpils
25.  Fadejeva Natālija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
26.  Filatova Oksana1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
27.Fjodorovs Artūrs1 dalībnieksDaugavpils
28.  Gavare Dita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
29.  Gavare Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
30.  Gavrilova Kristīne1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
31.  Indrikovs Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)RIGA
32.Ivaņinoka Jūliāna1 dalībnieksDaugavpils
33.  Ivaņinoks Andrejs1 dalībnieksbernu
Daugavpils
34.Yarotska Antonina1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
35.  Jagudina Svetlana1 dalībnieksMana aptieka
Daugavpils
36.  Jakubovska Nataļja1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
37.  Jurkane Nadežda1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
38.  Kaļiņina Svetlana1 dalībnieksMana aptieka
Ilūkste
39.  Keda Irēna1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
40.  Kirillova Jeļena1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
41.Kokina Tamāra1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
42.  Komarova Kristīne1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
43.  Kozlovska Viktorija1 dalībnieksDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
44.  Kozlovskis Kaspars1 dalībnieksDaugavpils
45.  Kristaps Stepuļs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes vals poļu ģimnāzija
Rēzekne
46.Kulikovs Artjoms1 dalībnieksDaugavpils
47.Ķirsons Vilnis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mārupe
48.  Linde Aiva1 dalībnieksDaugavpils
49.  Lukaševičs Rudolfs1 dalībnieksJaunsardze/da-marathon
Višķu pag.
50.  Lukjanska Arnita1 dalībnieksDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
51.  Ļašenko Diāna1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
52.Ļucāns Ģirts1 dalībnieksĀdaži
53.Ļucāns Kristers1 dalībnieksĀdaži
54.  Masenkova Anastasija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
55.Mazure Inga1 dalībnieksDaugavpils
56.  Mazurina Marija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
57.Minakovska Natālija1 dalībnieksDaugavpils
58.  Mortuleva Anastasija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Riga
59.  Mortuleva Anastasija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Rīga
60.  Mortuleva Evelina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Rīga
61.  Mortuleva Evelina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Rīga
62.Mortulevs Juris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Riga
63.Mortulevs Juris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Rīga
64.Nedvedje Diana1 dalībnieksDaugavpils
65.Olksna Samanta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
66.  Ostrovska Oksana1 dalībnieksDaugavpils
67.  Petroviča Ilona1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
68.  Pienis Raivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)ASK PATRIA
Vilce, Jelgavas nov.
69.  Pilace Irina1 dalībnieksMana aptieka
Ilūkste
70.Podobnaya Yulia1 dalībnieksSPARS MK
Daugavpils
71.  Radvils Alfrēds1 dalībnieksSKAIDA
Rīga
72.Reinholds Ralfs1 dalībnieksDaugavpils
73.Remese Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
74.  Rinkeviča Tatjana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
75.  Semjonova Eleonora1 dalībnieksMana aptieka
Daugavpils
76.  Shkonda Nataļja1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
77.Sivačova Jeļena1 dalībnieksDaugavpils
78.Sivačovs Iļja1 dalībnieksDaugavpils
79.Sivačovs Timurs1 dalībnieksDaugavpils
80.  Sokolovs Emīls1 dalībnieks2004
Daugavpils
81.Solima Irina1 dalībnieksDaugavpils
82.Spurķe Sonora1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Vecumnieki
83.  Steļmaks Oļegs1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
84.  Stepule Nellija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
85.Šaraņina Anastasija1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
86.  Tamane Lauma1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
87.  Tarasova Anna1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
88.  Vanaga Gunita1 dalībnieksDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
89.  Vasiljeva Tatjana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
90.Vazdiķe Agita1 dalībnieksKuldīga
Kuldīga
91.  Vecele Svetlana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
92.Volkovs Aleksandrs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Rīga
93.Volkovs Aleksandrs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Rīga
94.Zeltiņš Roberts-Alberts1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ilūkstes novada Bebrene
95.  Žarovska Laila1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava

Kopā pieteikušies: 1689



Daugavpils PM 2018