Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrey LogunovV50PIRANHA
Moscow
2.  Blaževiča ĻubovaSRīga
3.Bodžs ĢirtsVRēzekne
4.  Brokāns EduardsVDaugavpils
5.  Daubaraite AkvileSakvile.daubaraite@gmail.com
Vilnius
6.  Fiļovs ValdisV40Jēkabpils
7.  Gaile SolvitaSGaiļu ģimene
Rīga
8.  Ivanāne ZaneSVSK Noskrien
Jaunmārupe
9.  Ivanovskis IngemārsVJekabpils
10.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
11.  Karpikovs AleksandrsVInternational Maritime Sport Community
Riga
12.  Kartenko NikodemsVDagda
13.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
14.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
15.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
16.  Medne LīvaSPaBaso.lv
Rīga
17.Meinerts MārisVDaugavpils
18.  Muižnieks KristsVSporta Klubs WENDI
Cēsis
19.  Naglis MaksimsVSalaspils
20.  Pence DzintraS40Talsi
21.  Punculis MārisVLudza
22.  Razminovičs DainisV40Viļakas novads
23.  Salova IrinaS40Iloverunning
Jurmala
24.Sviklāns JānisVBaldone
25.  Šilkova DaigaSRīga
26.  Tindenovska MudīteSRīga
27.  Tretjakovs MaksimsVBinitex
Daugavpils
28.  Vaļulis AivisVMežs mūsu mājas
Daugavpils
29.  Vrubļevska NoraSSurikati
Rīga

Daugavpils, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Vsk noskrien
Madona - Rīga
2.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
3.  Freiberga AneteSN20BETONS
Rēzekne
4.  Gailis JurisVN30Gaiļu ģimene
Rīga
5.  Grigorjeva JeļenaSN30Be active
Rīga
6.  Janens JevgenijsVN30Daugavpils
7.  Jevsejeva GunitaSN30valmiera
8.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
9.  Kļaviņa RitaSN40Magnen
Rēzekne
10.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
11.  Kokina AijaSN20Rīga
12.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
13.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
14.Kučinska AļesjaSN30Be Active
Даугавпилс
15.Kučinskis LeonīdsVN30Be Active
Даугавпилс
16.Kurme LigitaSN30PREIĻI
17.  Laurens MatissVN20FOOD UNION
Rīga
18.  Loca AijaSN40Daugavpils
19.  Meluškāns ArtūrsVN30Riebiņi
Riebiņi
20.  Popēns OskarsVN40Rīga
21.  Popko AnnaSN30Ogre
22.  Priedītis VilnisVN50SPORTLAT
Rīga
23.  Suseja RutaSN40Rēzekne
24.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
25.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
26.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
27.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
28.Ziediņa SandraSN20Daugavpils

Daugavpils, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andžāne MontaSTRĪGA
2.  Avdevicha YanaSTJelgava
3.  Avdevičs ArtursVTJelgava
4.  Berzina EvijaSTBRiga
5.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
6.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
7.Daļeckis RobinsVTBSaldus
8.  Dzervinika EvitaSTRīgas Stradiņa universitāte
Rēzekne
9.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
10.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
11.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene
RĪGA
12.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene
RĪGA
13.  Gribonika AndaSTAPreiļi
14.Gribonika AndaSTAPreiļi
15.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
16.  Ivanova AļonaSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
17.  Jonāne IlzeSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
18.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
19.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
20.  Kukaine TīnaSTBRīga
21.Kuroša LienaSTDaugavpils12.vsk
Daugavpils
22.Laizāne LīgaSTDaugavpils
23.  Maksimčika IlonaSTDaugavpils
24.Meluškāne AntraSTRiebiņi
Riebiņi
25.Meluškāns VoldemārsVTRiebiņi
Riebiņi
26.Mickeviča NatālijaSTDaugavpils
27.  Mizāne AndaSTJēkabpils
28.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
29.  Potašenko VadimsVTDaugavpils
30.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
31.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
32.  Susejs RenārsVTBRēzekne
33.Šukele RitaSTDagda
34.  Urbāne TerēzeSTARīga
35.Vasilkova AnastasijaSTDaugavpils
36.Vēvers RaimondsVTJēkabpils

Daugavpils, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils

Daugavpils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
2.  Gubāte MegijaSB3Gubāti
Kalngale
3.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
4.Laizāns GustavsVB2Daugavpils
5.  Pētersons MārisVB4BFC Daugavpils
Daugavpils
6.  Pokšāns ArnisVB2Riebiņi
Preiļi
7.  Pokšāns GatisVB4Riebiņi
Preiļi
8.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
9.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
10.  Zālītis JānisVB1Rīga

Kopā pieteikušies: 105