Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVNiedrāji MR/2BE1ST
Rīga
2.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Adijāns KasparsVSPORTLAND
Viļāni
4.  Aldiņa LiānaSKalnišķi
Kocēnu novads
5.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
6.  Amatniece ElinaSMARATONA KLUBS
Rīga
7.  Andžs ArtūrsVMARATONA KLUBS
Rīga, Ventspils
8.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
9.  Arājs MārisVSPORTLAND
Rīga
10.  Arājs RaimondsVNeiro
Rīga
11.  Arbidāns UldisV40Limbaži
12.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
13.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
14.  Artemjevs SergejsVRīga
15.  Audere SilvaSPriekuļi
16.  Aukmanis NaurisVASK Patria
17.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
18.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Rembate
19.  Babašins ArtursVRīga
20.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
21.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
22.Balevičs JānisV40Rīga
23.  Balgalve InaS40Tukums
24.  Balodis EmīlsVPļaviņas
25.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
26.Baltkājis AndrejsV40Garkalne, Garkalnes novads
27.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
28.  Banister LandonVn
Rīga
29.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
30.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
31.  Bebrišs IlgvarsV50SK Katrīna
Kuldīga
32.  Beldava LindaSRīga
33.  Belevičs JurisV40Ogre
34.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
35.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
36.  Bergers IgorsV50I LOVE SUPERSPORT
Rīga
37.  Bergmanis IlvarsVTukums
38.Berjoza MaksimsVRiga
39.  Bernāne NatālijaSSK Magnen
Rēzekne
40.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
41.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
42.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
43.  Birģele SantaSBirģeļi
Rīga
44.  Birģelis JānisV50Birģeļi
Koknese
45.  Blaževiča ĻubovaSRīga
46.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
47.Bodžs ĢirtsVRēzekne
48.  Bogdanovs SergejsV40BTA/LīvānuVK
Rīga
49.  Boldāne IlzeS50Gulbene
50.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
51.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
52.  Borovkovs DaniilsVDaugavpils
53.  Brāle SandraSNBS
Rīga
54.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
55.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
56.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
57.  Broka BaibaS40Rīga
58.  Brokāns EduardsVDaugavpils
59.  Broks AkselsVRīga
60.  Broks KristapsVMadona
61.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
62.  Brūvers IvoVSIA Ceram Optec
Līvāni
63.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
64.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
65.  Bušs AndrisVBaltezers
66.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
67.  Caics ArtūrsV---
Rīga
68.  Caune KristapsVGulbene
69.  Ceika LailaS50Valmiera
70.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
71.Christopher ThomasVCheltenham
72.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
73.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
74.  Circens JānisVViļakas novads
75.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Ventspils/Rīga
76.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
77.  Dapkuviene LauraSJonava
78.  Dapkuviene LauraSmaratonas
Jonava
79.  Daubaraite AkvileSakvile.daubaraite@gmail.com
Vilnius
80.Davydau DzianisV40#BNR100
Minsk
81.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
82.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
83.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rīga
84.  Didrihsons TomsVRiga
85.  Didriķe LīgaSSPORTLAND
Rīga
86.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
87.Dobrovolskas VidmantasV50Kauno BMK
Kaunas
88.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
89.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
90.  Dovnarovičs ĒriksVVSK Noskrien
Riga
91.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
92.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
93.  Dudels AndrisV50BTA/LīvānuVK
Daugavpils
94.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
95.  Dzelme LitaS40-
Rīga
96.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
97.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
98.  Elksniņš AndrejsVSaskaņa
Daugavpils
99.Elksnītis EdvīnsVT/K Sniegpulkstenīte
Daugavpils
100.  Else AsnateSMazsalaca
101.Evans TylerVAdazi
102.  Ezera AntraS50Talsi
103.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
104.  Fiļovs ValdisV40Jēkabpils
105.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
106.  Fogelis AivarsVRīga
107.  Freiberga AneteSBETONS
Rēzekne
108.  Freibergs KasparsVSaldus
109.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
110.  Gaile SolvitaSGaiļu ģimene
Rīga
111.  Gailis JānisV40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
112.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
113.  Galeniece IevaSIevas
Rīga
114.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
115.Garcia-Torres MiguelVCORDOBA
116.  Gaumigs AndrejsV50MARATONA KLUBS
Olaine
117.  Geidāne SintijaSĀdaži
118.  Geraseva AnastasijaSSPORTLAT
Jelgava
119.  Girgensons JānisVSK Metroons/ Nike
Dobele
120.  Glods VitālijsVDAD AND SON
Daugavpils
121.  Golubevs MihailsVRīga
122.  Golubevs PjotrsVRed Alert of Speed
Daugavpils
123.  Gončarenko KarīnaSRīga
124.  Grigorjevs PāvelsVTransbaltics
Daugavpils
125.  Griķis JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
126.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
127.  Gruberts EduardsVRiga
128.  Grundmanis AntonsVKuldīga
129.  Gruševs SalvisVSkriešanas Akadēmija
Rīga
130.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
131.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
132.  Gudēvics AinārsVJelgava
133.  Gudēvics-Liepiņš JurisVCēsis
134.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
135.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
136.  Heringa MartaSSPORTLAND
Rīga
137.  Herings MārtiņšVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
138.Hetmanchuk MaryiaSMinsk
139.  Iesalnieks AugustsVRīga
140.  Indriksons RenārsVPATRIA SPORTLAND
141.  Inka UģisV40VSK Noskrien \ Vecās Kedas
Rīga
142.Innus DiānaSRīga
143.  Ivanāne ZaneSVSK Noskrien
Jaunmārupe
144.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
145.  Ivanovskis IngemārsVJekabpils
146.Yasunori ArikawaV40Country Marathon Club
Minsk
147.  Jakimenko IgorsVRīga
148.  Jakobsone MadaraSSPORTLAND
Cēsis
149.  Jakovicka AlīnaSRīga
150.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
151.  Jakubovskis MareksV40Weidmüller
Rīga
152.  Janens VjačeslavsVBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
153.  Jankovska LigaS40Rīga
154.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
155.  Janovskis VladimirsV50Daugavpils
156.Jasjukevičs VladislavsV40Daugavpils
157.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
158.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
159.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
160.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Turlava
161.  Judkins AleksandrsVRiga
162.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
163.  Juvčenko OksanaSLiepāja
164.  Kacs GeorgijsVDaugavpils
165.  Kaimiņš KristapsVNiedrāji MR/2BE1ST
Ogre
166.  Kalniņa LieneSSkrienam kopā
Valmiera
167.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
168.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
169.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
170.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
171.Kan NataljaSMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Santkpēterburga
172.  Kāns MārtiņšVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
173.Karazins GintsV-
Liepāja
174.Karijs MatissVAdazi
175.  Kārkliņš ArtūrsVLīksna
176.Kārklis EdgarsVBlackbird
Livani
177.  Karpikovs AleksandrsVInternational Maritime Sport Community
Riga
178.  Kartenko NikodemsVDagda
179.  Kaspere ZaneSBauska
180.  Kašs RaimondsVJelgava
181.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Brenguļi
182.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
183.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
184.  Kisļakovs MihailsVRīga
185.  Kitova EvijaSViļaka
186.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
187.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
188.  Kļaviņa IndraSBlackbird
Aizkraukle
189.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
190.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
191.  Kņaževa ZojaS40FIZIOFIT
Daugavpils
192.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
193.  Kolomicevs SergejsVLumilord Sport Team
Riga
194.Kontrimas ArunasV40Kauno BMK
Kaunas
195.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
196.  Kopmanis JānisV50Rīga
197.  Korabo OlgaSFoxFitness
Riga
198.  Korsaks AndrisV40Rēzeknes novads
Rēzekne
199.  Kravaļs JānisV50noskrien
Rēzekne
200.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
201.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
202.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
203.  Krīgers DidzisV60valmiera
204.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
205.  Kristiansone OfēlijaSRīga
206.  Kristiansons HokansVRīga
207.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
208.  Krūze GatisVHanna
Rīga
209.Kucalova JekaterinaSBODYMAKER
Visaginas
210.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
211.Kurps ArnisVSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
212.  Kuršinskis JānisVKuldīga
213.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
214.  Kuzmins SergejsV60SK Magnen
Rēzekne
215.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
216.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien
Rīga
217.  Ķempe AgneseSVaiņode
218.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
219.Ķirsons VilnisV40Mārupe
220.Lafleur Jean-MarcV40Adazi
221.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
222.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
223.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
224.  Lankups EdgarsV40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
225.  Lapsa GvidoV50Gulbene
226.Latyshevs PeterisVMoscow
227.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
228.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
229.  Lepskiy AlexanderV50LEPSKY TRI COACHING
Riga
230.  Leus ViktorijaS40Rīga
231.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
232.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
233.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
234.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
235.  Limanāns DainisVBiksti
236.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
237.  Ločmelis ArmandsVRīga
238.  Ločmelis UldisVSprīdīši
Birzgale
239.Logunov AndreyV50PIRANHA
Moscow
240.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
241.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
242.Madura BertramVBudapest
243.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
244.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
245.  Mamedovs RuslansVDaugavpils
246.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
247.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
248.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
249.  Markeviča KristīnaSDaugavpils
250.Markovskis ValērijsVRīga
251.  Markulis JānisV40riga
252.Martins DanielVRiga
253.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
254.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
255.  Matisons AigarsV40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
256.  Medne LīvaSRīga
257.  Meiers RainersV50n
Kazdanga
258.  Meijere IlzeSASK Patria
259.Meinerts MārisVDaugavpils
260.  Meškovska LindaSDaugavpils
261.  Mežaleons ElvijsVRīga
262.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
263.  Miņins AinārsV40Žīguri MRS
VIĻAKAS NOV.
264.  Misāne RandaSLiepāja
265.Miss SamantaSRīga
266.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club/Hamsters Sunshine
Ventspils
267.Morier-Thibault DanikVAdazi
268.  Muižnieks KristsVSporta Klubs WENDI
Cēsis
269.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
270.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
271.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
272.  Naglis MaksimsVSalaspils
273.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
274.  Neilande IneseS40Bigbank
Rīga
275.  Neimande LeldeSMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
276.  Ņeborakova IngaSRīga
277.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
278.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
279.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
280.Osborne KatieSRezekne
281.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
282.  Ozers JānisV50Jelgava
283.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
284.  Ozols JānisVRīga
285.  Pakārklis MārisV40SK Metroons/ Nike
Rīga
286.  Panfjorovs ValentīnsV60Rīga
287.  Pastars TomsVJaunmārupe
288.  Paškevičs ArnisVASK Patria
Daugavpils
289.  Pavļukevičs ValērijsV40SK Magnen
Rēzekne
290.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
291.  Pence DzintraS40Talsi
292.Petrauskas AntanasV40BK
Vilnius
293.Petryk DouglasVAdazi
294.  Petrov AleksandrV60Akron
Welikij Nowgorod
295.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
296.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
297.  Petrovs MaksimsVDaugavpils
298.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
299.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
300.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
301.  Poliņš DāvisVRīga
302.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
303.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
304.  Punculis MārisVLudza
305.  Pūpola MaijaS40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
306.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
307.  Pužulis SandisV40Rīga
308.  Ragainis MārtiņšVRīga
309.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
310.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
311.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
312.  Rassa GintaS40Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
313.Ratnieks AleksandrsVDaugavpils
314.  Ravžajevs MārisVOlaine
315.  Razminovičs DainisV40Viļakas novads
316.  Rimicans ArtursVASK Patria
317.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
318.  Roga KristīneSASK Patria
319.  Romančuks IlmārsV50Rīga
320.  Rone DanaS40Rīga
321.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
322.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
323.  Rozis RobertsV40Rīga
324.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
325.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
326.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
327.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
328.  Rukmans Jēkabs-OlafsVRēzekne
329.  Rusiņa LīgaSSutri
330.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
331.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ogre
332.Ruzveltas MantasVVilnius
333.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
334.  Salova IrinaS40Iloverunning
Jurmala
335.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
336.Samuševs RuslansVRīga
337.Samušs KristiānsVKalnišķi
Daugavpils
338.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
339.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
340.  Saulīte InetaS40Rīga
341.  Semendjajevs DmitrijsV50Zoorbagan
Rīga
342.  Sēnelis JurisVMazsalaca
343.  Seņkāne IneseS40Zoorbagan
Rīga
344.  Seņko IgorsVLiepāja
345.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
Mārupe
346.  Silgals KalvisVSurikati
Rīga
347.  Siliņš RaimondsV40LīvānuVK/BALTAIS/ASICS
Alūksne-Jaunanna
348.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
349.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
350.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
351.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
352.  Skopincevs IljaVWinged+
Ludza
353.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS/ LSC
Rīga
354.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK/BALTAIS/ASICS
Salaspils
355.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
356.  Sondors SandrisV60Rīga
357.Sornikovs ValentinsVMaritime Sport Community
Riga
358.Sorokoļetovs ValentīnsVDaugavpils
359.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
360.  Spricis RaimondsVNike Run Club RIGA
Rīga
361.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
362.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
363.  Stankevics KlāvsVAuce
364.Stares SimonVadazi
365.  Stefanak GabrielVHamsters & Sunshine
Riga
366.  Straukmanis JānisVSPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
367.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
368.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
369.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
370.  Sulojeva MaijaS50Rīga
371.  Sultanovs EdgarsVRiga
372.Sviklāns JānisVBaldone
373.  Šakelis ValērijsV40Līvāni
374.  Ščedrovs AleksandrsV40Supercompensation
Katlakalns
375.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
376.  Šilkova DaigaSRīga
377.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
378.  Šincāns EdvardsVDaugavpils
379.  Šits ArtūrsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
380.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
381.  Šņoriņa BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
382.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
383.  Tabore IevaS40Skriešanas akadēmija
Carnikava
384.  Tarasov VladimirV40Rīga
385.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
386.  Tatarinova IrinaSRīga
387.  Timofejevs SergejsV40I LOVE SUPERSPORT
Rīga
388.  Timpa EdgarsVDarba Rūķi un draugi
Rīga
389.  Tindenovska MudīteSRīga
390.  Tomsone SigneS40Rīga
391.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
392.  Tretjakovs AndrejsVRīga
393.  Tretjakovs MaksimsVBinitex
Daugavpils
394.  Trūlis ModrisVRēzekne
395.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
396.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
397.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
398.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
399.  Utāne VijaS40SK Magnen
Rēzekne
400.  Uzols AivarsV50DTC Jaunība
Daugavpils
401.  Vagars HarijsV50Rīga
402.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
403.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Līvāni
404.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
405.  Vaļulis AivisVMežs mūsu mājas
Daugavpils
406.  Vanaga DiānaSSPORTLAND
Rīga
407.  Važņevičs JānisV50Līvāni
408.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
409.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
410.  Veite AntaSRīga
411.  Veličko LauraSRīga
412.Vikmanis ValdisVSPORTLAND
Rīga
413.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
414.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
415.  Vilks JurijsV40LATBAT
Riga
416.  Vilsons MiksV40VSK Noskrien
Upesciems
417.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien seniori
riga
418.Vinterhryn AndreiVVictoria
Minsk
419.  Vircavs IngussV40Salaspils
420.  Višķers JānisVSK Tērauds/Nike
421.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
422.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
423.  Vrubļevska NoraSSurikati
Rīga
424.  Wojcik MaciejVLodz
425.  Zablockis JānisVOgre
426.  Zajcevs AleksandrsV40I LOVE SUPERSPORT
Rīga
427.  Zaķis EdgarsVVSK Noskrien
Rīga
428.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
429.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
430.  Zandberga AndaSSPORTLAND
Rīga
431.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
432.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
433.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
434.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
435.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
436.  Žodziņš AigarsV50Ezere
437.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
438.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi
439.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
440.  Žuselis VitālijsVDaugavpils
441.  Žūsinaite VaidaSSk Tērauds

Daugavpils, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Abramoviča GuntaSNJDaugavpils
4.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
5.  Adamovičs MārcisVNJPreiļi
Preiļi
6.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
7.  Aguls VitālijsVN20SK Magnen
Rēzekne
8.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
9.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
10.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
11.  Alika IlgaSN20Daugavpils
12.  Alika MarutaSN20Daugavpils
13.  Allena Katrīna-AnnaSNJlabs starts
Rīga
14.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
15.  Ancipanovs DanilaVNJDaugavpils
16.  Andžāns GintsVN30#MGA_RUNNING
RĪGA
17.  Anševics EdgarsVN30Rīga
18.  Antoneviča IntaSNJDaugavpils
19.  Antonevičs MārisVN40Rīga
20.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike
Jūrmala
21.  Apsīte AntraSN30Rīga
22.  Apšenieks ĒriksVN60Balvi
23.  Ariko DmitrijsVN30Riga
24.Artemjeva IlzeSN30Rīga
25.  Asere LīvaSN20Sabile
26.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
27.Avotnieks EdvardsVN20Daugavpils
28.  Azarevičs AinārsVNJDaugavpils
29.  Azarevičs ErnestsVNJDaugavpils
30.  Babre ElgaSN40Rīgas raj.
31.  Badins RimantsVNJDaugavpils
32.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
33.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
34.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
35.Bars JasonVN30Oromocto
36.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
37.  Beikmanis ElvijsVN20Valmiera
38.  Beleviča JolantaSN40Ogre
39.  Belevičs JēkabsVNJOgre
40.  Belovs RostislavsVNJDaugavpils
41.  Beļeviča DarjaSNJDaugavpils
42.  Bēms GundarsVN30Saulgrieži
Jelgava
43.  Benvenuti PaoloVN50golubiozik
minsk
44.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
45.  Berķis MārisVN30Pulsometrs.lv
Rīga
46.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
47.  Bērziņa LīgaSN30Riga
48.  Bērziņa SigitaSN30SPORTLAND
Salaspils
49.  Bicāns KristapsVNJDaugavpils
50.  Biezuma GitaSN40Rīga
51.  Birkmanis ArvisVN40Riga
52.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
53.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
54.  Bļinovs ArtisVNJDaugavpils
55.Bobakovs DaņiilsVNJRīga
56.  Bobakovs OļegsVN40Rīga
57.  Bočkarovs AleksejsVNJDaugavpils
58.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
59.  Bodnieks DairisVN40Ogre
60.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
61.  Bogdanova SvetlanaSNJDaugavpils
62.  Bojārs MārtiņšVN20Jēkabpils
63.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
64.  Boļšekova IvetaSNJDaugavpils
65.  Boļšijs AgrisVN20Rēzekne
66.  Bome KristaSN20Jelgava
67.  Bondars TomassVNJDaugavpils
68.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
69.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
70.  Borovska MelānijaSNJDaugavpils
71.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
72.Borusiene AudroneSN50Kauno BMK
Kaunas
73.Botev AntonVN30Rīga
74.Bradley StuartVN30Riga
75.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
76.  Brezinska IneseSN20SPORTLAND/NIKE
77.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
78.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
79.  Broks EmīlsVN30SK Tērauds
Sigulda
80.  Bruževica AneteSN40Rīga
81.  Buko DanielsVN20BTA/LīvānuVK
Līvāni
82.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
83.  Bušmanis ArvilsVN50BTA/LīvānuVK
Līvāni
84.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
85.  Bužinska ĒrikaSNJDaugavpils
86.  Caics JānisVN60---
Rīga
87.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
88.Cukurs DruvisVN20Rīga
89.  Čaupals KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
90.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
91.  Čerkovskis EdgarsVN20EKA
Rīga
92.  Černišenko RaimondsVNJDaugavpils
93.Čiževska GundaSN20Kalniški
Liepāja
94.  Čurakovs RomānsVN20ZS34ArtBN
Daugavpils
95.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
96.Dambite LailaSN20Preiļi
97.  Daņileviča SofijaSNJDaugavpils
98.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
99.  Dedelis NikolajsVN30Daugavpils
100.  Deksnis KasparsVN30Jumprava
101.Dobrovolskiene IdaSN50Kauno BMK
Kaunas
102.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
103.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
104.Drizlionoks AleksandrsVN30TK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
105.  Drozdovs GunārsVN30Daugavpils
106.  Dukurs RičardsVN20MARATONA KLUBS
Talsi
107.  Džeriņš ArtūrsVN30Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
108.  Eglitis Oskars-MartinsVNJLiepāja
109.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
110.  Eniņš Kārlis-RaimondsVN20Niedrāji MR/Ventspils nov.
Ventspils nov.
111.  Erciņš ZigurdsVN40Maratona Klubs
Ropaži
112.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
113.  Ešenvalds SergejsVNJDaugavpils
114.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
115.  Fisenkovs VitālijsVN20Lacerta Running Team
Riga
116.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
117.  Fomins AndrisVNJDaugavpils
118.  Franckeviča EvitaSNJDaugavpils
119.  Freija DžanitaSN50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Turlava
120.  Freimanis JānisVN30Jelgava
121.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
122.Fronovics AntonsVN20Tallinn
123.  Funts OļģertsVNJDaugavpils
124.  Gabrāne HelēnaSN20Dagda
125.Gabriel PavelVN30Dovydko Running Club
Minsk
126.Gaidis EdmundsVN30Rēzekne
127.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
128.  Gailis JurisVN30Gaiļu ģimene
Rīga
129.  Gailītis JānisVNJSmiltene
130.  Galdiņš UldisVN40LabaDaba
Sigulda
131.  Garais EdgarsVNJDaugavpils
132.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
133.Gauks OlegsVN40Autoskola VIKINGI
Daugavpils
134.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
135.  Gavare VaivaSN40Rīga
136.  Gavars AndrisVN40Rīga
137.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
138.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
139.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
140.  Goldberga SamantaSNJSPORTLAND
Rīga
141.  Golubeva IneseSNJDaugavpils
142.  Gorbika EvitaSNJDaugavpils
143.  Gorins VjačeslavsVN20Daugavpils novads
144.  Gornavs AnsisVN40TeamKažemāka/Train2winLV
Sigulda
145.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
146.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
147.  Gožda SanitaSN30VSK noskrien
Preiļi
148.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
149.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
150.  Grigorjeva JeļenaSN30Be active
Rīga
151.  Grigorjeva TatjanaSNJDaugavpils
152.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
153.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
154.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
155.  Grišāne-Pinkule EvijaSN30SPORTLAND
Rīga
156.  Griškjāns AnatolijsVN30greetingcards.lv
Riga
157.  Grīviņš PēterisVN30Surikati
Rauna
158.Grjazniha MarijaSN20Rīga
159.  Grjaznihs IvansVN30Rīga
160.Grocs AndrisVN30Rēzekne
161.  Grozbergs ArmandsVNJDaugavpils
162.Grozdovs AleksandrsVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
163.  Gruberte ZaneSN40Rīga
164.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīda
165.  Gulbis KasparsVN20Niedrāji MR/2BE1ST
Ventspils nov.
166.  Hakimova MegijaSNJDaugavpils
167.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20LīvānuVK/BALTAIS/ASICS
Tukums
168.Hodge HilarySN20Adazi
169.  Holodovs MihailsVNJDaugavpils
170.  Holštroma GuntaSN20Matisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
171.  Iesalnieks AndrisVN50Sporta iela
Jēkabpils
172.Ignatoviča InnaSN30Daugavpils
173.Irgensons RalfsVN20FK Saldus
Saldus
174.Isakovich DanielVN20Adazi
175.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
176.  Ivanova JūlijaSN20Daugavpils
177.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
178.  Ivanovs IngvarsVN30DTC Jaunība
Daugavpils
179.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
180.  Ivanovs KārlisVNJDaugavpils
181.  Jakovļeva AnastasijaSNJDaugavpils
182.  Jakubjaņeca DiānaSN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
183.  Jansone AnitaSN30Jelgava
184.  Jansone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Rīga
185.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
186.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS
Kapsēde
187.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
188.  Jansons JurisVN60Līvānu VK
Līvāni
189.  Jaņens JevgenijsVN30Daugavpils
190.  Jasinska JanaSNJDaugavpils
191.Jaudzems ElvisVNJDaugavpils
192.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
193.  Jermaļjonoks VladimirsVN60Daugavpils novads
Daugavpils novads
194.  Jerofejeva InetaSN30JERO
Rīga
195.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
Rīga
196.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
197.  Jevsejeva GunitaSN30valmiera
198.  Jevsejeva KristīneSN20Daugavpils novada SS
Medumu pagasts
199.  Jevsejeva SvetlanaSNJn
Daugavpils
200.Jierkiene SkaidriteSN40Rēzekne
201.  Jukšo ArtūrsVNJDaugavpils
202.  Jursone LauraSN30Valmiera
203.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
204.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
205.  Kalniņa LindaSN20Daugavpils running group
Daugavpils
206.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
207.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
208.  Kalugina InaSN20Madona
209.  Kaļiņina IneseSN20Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
210.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
211.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
212.  Karasenko DmitrijsVN40Salaspils
213.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
214.Kazakov AnatoliiVN40Pskov
215.  Kazarevska RitaSN30Sport Factory
Rīga
216.  Keino LīgaSN30Riga
217.  Kidulis ArtjomsVN30Daugavpils
218.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
219.  Kivkule KatrīnaSNJMangaļsala
Rīga
220.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
221.  Kižla DmitrijsVN30BINITEX
Daugavpils
222.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
223.Klīve UnaSN40Jūrmala
224.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
225.  Kļava DaceSN20SPORTLAND
Rīga
226.Kļava PēterisVN30Rīga
227.  Kļaviņa RitaSN40Magnen
Rēzekne
228.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
229.  Kļaviņš ValdisVN50Magnen
Rēzekne
230.  Kokina AijaSN20Rīga
231.  Kokins AlfrēdsVN50Daugavpils
232.Kolosova LidaSN30Daugavpils
233.  Kolosova SofijaSNJRēzeknes 3.vsk.
Rēzekne
234.  Koņuhovs RomansVN20ELT
RIGA
235.  Kopasova JelenaSN30TK Sniegpulkstenite
Daugavpils
236.Kopasovs JurisVN60Daugavpils novads
Daugavpils novads
237.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
238.  Korenika SolvitaSNJDaugavpils
239.  Kornijenko AleksandrsVN40LiVelo| Zelta zeme
Daugavpils
240.  Kotelovics AleksandrsVN40DNB banka
Rīga
241.  Kovaļčuks AndrejsVN30HK Riekstiņš (Daugavpils)
Daugavpils
242.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
243.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
244.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
245.  Kozlovska RutaSN50Madona
246.  Krastiņa IngaSN30Babīte
247.Krasutskaya IlonaSN20#followminsk
Minsk
248.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
249.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
250.  Krauze KasparsVN20Jelgava
251.  Kravalis AinārsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
252.  Kravalis EmīlsVNJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
253.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
254.  Kravcova LaimaSNJDaugavpils
255.  Kreinerte ZitaSN20Liepāja
256.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
257.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
258.  Kroičs KasparsVN30Rīga
259.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner’s Club
Mārupe
260.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
261.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Mārupe
262.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
263.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
264.  Krūmiņš MārisVN30MK
Jelgava
265.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
266.  Kucins ĒriksVNJ12 vidusskola
Daugavpils
267.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
268.Kučinska AļesjaSN30Be Active
Даугавпилс
269.Kučinskis LeonīdsVN30Be Active
Даугавпилс
270.  Kudiņš GintsVN50vsk noskrien
Jurmala
271.  Kudrjašovs AndrejsVNJDaugavpils
272.Kuehnle JeniSN30Adazi
273.Kurme LigitaSN30PREIĻI
274.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
275.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
276.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
277.  Ķerubine LovisaSNJDaugavpils
278.  Ķerubins EduardsVNJDaugavpils
279.  Ķerus IndulisVN30Rīga
280.  Labsvīra LieneSN30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
281.  Labsvīrs JānisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
282.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
283.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
284.  Laicāns ModrisVN40Capo
Rīga
285.Laizāns KasparsVN30Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
286.  Lapiņa ZitaSN30Swedbank
Riga
287.  Laurens MatissVN20FOOD UNION
Rīga
288.  Lāže RolandsVN30Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
289.Lebedeva LeylaSN30Lumilord Sport Team
Riga
290.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
291.  Leibčs RomualdsVN20ZS34ArtBN
Daugavpils
292.  Leiskins RenārsVNJDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
293.  Leitāne ElvīraSNJDaugavpils
294.  Lejiņa IevaSN30SPORTLAND
Rīga
295.  Lepere AndželaSN20Dundaga
296.  Liepiņa LīvaSNJDaugavpils
297.  Liepiņš ĒriksVN30Riga
298.  Ligere Anna-ElizabetaSNJDaugavpils
299.  Līpacis JurisVN40Sigulda
300.  Lipiņa EvitaSNJDaugavpils
301.Livdāns EgīlsVN20ZS34ArtBN
Daugavpils
302.  Loca AijaSN40Daugavpils
303.  Loce SintijaSNJDaugavpils
304.  Lociks ArnisVNJDaugavpils
305.  Ločmelis ArtūrsVN30ASK Patria
306.  Logina MontaSN30Sigulda
307.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
308.  Luguze ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
309.  Lūsa ViedaSN20SK Tērauds/Nike
Cēsis
310.Ļeta SergejsVN30ASK Patria
311.  Macuks AnatolijsVN30Jēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
312.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
313.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
314.  Malta IvetaSN40Viļāni
315.  Maļina IneseSNJDaugavpils
316.  Marcinkēvičs IntsVN40Nākotne
Jelgava
317.  Marčinkus RaisaSN50Jelgava
318.  Markova RitaSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
319.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
320.  Masaļska EvaSNJDaugavpils
321.Masaļskis VladislavsVN30Lumilord Sport Team
Riga
322.  Masjuka VeronikaSNJDaugavpils
323.  Maslovskis EdgarsVNJDaugavpils
324.Mašnikova AnnaSN20Winged+
Ludza
325.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
326.  Medika EvijaSNJDaugavpils
327.  Meikšāne AgneseSN30SPORTLAND/NIKE
328.  Meimere LaumaSN20SPORTLAND
Rīga
329.  Meluškāns ArtūrsVN30Riebiņi
Riebiņi
330.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
331.Mezeniks MareksVNJDaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
332.  Mežiels JānisVN20PATRIA SPORTLAND
333.  Mihailova ValērijaSNJDaugavpils
334.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
335.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
336.  Millers ArnisVN20Certex Latvija
Olaine
337.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
338.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
339.  Misjuns JurijsVN30Da-maratons
Daugavpils
340.  Misune Lauma-RuteSN20Riga
341.  Mitenieks AivisVN30Swedbank
JĒKABPILS
342.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
343.  Mlokita DarjaSN30iloverunning
Rīga
344.  Moskoļenko IļjaVNJDaugavpils
345.  Motivāne EvelīnaSNJDaugavpils
346.  Mozga MāraSN20Rīga
347.  Muceniece AmandaSN20Ozolnieki
348.  Mukāns SandisVN20ZS34ArtBN
Daugavpils
349.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds
Lielvārde
350.  Naglis JurisVN50Ozolnieki
351.Naumčika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
352.  Naumovs AleksandrsVN20Daugavpils
353.  Niedre IvetaSN40Maratona klubs/LSC/VSK
Rīga
354.  Novickis RihardsVNJDaugavpils
355.  Novikovs NikolajsVNJDaugavpils
356.  Nuķis JānisVN30Hamsters & Sunshine
Rīga
357.Ņesterovs MarksVNJPļaviņas
358.  Ņeverovs JevgenijsVN30Riga
359.  Ņikifrovs SergejsVNJDaugavpils
360.  Ņikitina MartaSNJDaugavpils
361.  Ola RaimondsVN20Rīga
362.  Oļehnoviča JūlijaSN20ZS34ArtBN
Daugavpils
363.  Oparejs MaksimsVNJDaugavpils
364.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
365.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
366.  Ozoliņš AleksandrsVN30CIDO
Rīga
367.  Paegle EdgarsVN20Rīga
368.  Paeglis RūdolfsVN20Smiltene
369.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
370.  Papenkovs AleksandrsVN30Carnikavas Sporta centrs
Gauja/Carnikava
371.  Pastars UldisVN50Daugavpils
372.  Pavlovs EdgarsVNJDaugavpils
373.  Pavlovs KonstantīnsVNJDaugavpils
374.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
375.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
376.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
377.  Pērkons DāvisVN20Swedbank
Rīga
378.  Peskovs ArtursVNJDaugavpils
379.  Petrova AnastasijaSNJDaugavpils
380.  Petrovs AleksandrsVNJDaugavpils
381.  Petrovs DmitrijsVN30ZS34ArtBN
Daugavpils
382.Petrovs Māris-MarkussVNJDaugavpils
383.  Petrovskis MārtiņšVN20Jelgava
384.  Petrunins NikitaVN20SPORTLAND
Rīga
385.  Pfeifle RihardsVN20C.T.Co
Rīga
386.  Pienis RaivoVN30ASK Patria
387.  Pinkulis SandijsVN30SPORTLAND
Rīga
388.  Pīnups MārcisVNJDaugavpils
389.  Pipina MegijaSNJDaugavpils
390.  Pitrāns ArtūrsVN20Dagda_team
Dagda
391.  Platā SandraSN40Jelgava
392.  Platkājis ArdisVN50Rīga
393.  Plečkena MārīteSNJDaugavpils
394.  Polonska MairitaSNJDaugavpils
395.  Poļsikova JelizavetaSNJDaugavpils
396.  Poļskihs AntonsVN30Riga
397.  Popēns OskarsVN40Rīga
398.  Popko AnnaSN30Ogre
399.  Poplavska OlitaSN40SK Magnen
Komanda
400.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
401.  Preilis ArmīnsVNJDaugavpils
402.  Presnijs ArtūrsVN30ZS34ArtBN
Daugavpils
403.  Priedītis VilnisVN50LYCONET
Rīga
404.  Proščenko MaksimsVN30Daugavpils
405.  Ptašņuks ArtūrsVNJDaugavpils
406.Pūce HaraldsVN50Šlāgeris
Madona
407.Pūce KristīneSN20Daugavpils
408.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Riga
409.  Pupeika ViktorijaSNJDaugavpils
410.  Pūpola IvetaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
411.  Purvīte ArtaSN30Rīga
412.  Pužulis RolandsVN20Madona
413.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
414.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
415.  Rancāne AijaSN40SK Magnen
RĒZEKNE
416.  Raubiško ViktorijaSN30Swedbank
Rīga
417.  Reinberga ViktorijaSN20Daugavpils
418.Reinfelde KristīneSN30Stiprambut
KRUSTPILS NOVADS
419.Repse DārtaSN20Swedbank
Rīga
420.  Ribakova ElvīraSN30Rīga
421.  Ribakovs ValērijsVN50Rīga
422.Ribkina TatjanaSN30Rīga
423.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
424.Rimicāns JurisVN30Daugavpils
425.  Rižakovs ŅikitaVN20Daugavpils
Daugavpils
426.  Rodčenko AleksandrsVN30Daugavpils
427.Rogožins AleksandrsVN40ZS34ArtBN
Daugavpils
428.  Romanova ValentīnaSN30Būvniecības ABC
Rīga
429.  Romulis AndrisVNJDaugavpils
430.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
431.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
432.  Rūja KristīneSN40TeamKažemāka/Train2winLV
Sigulda
433.  Rupeika OlgaSN30Swedbank
Salaspils
434.  Ruseckis ArtūrsVN20CIDO
435.  Ruskule Anna-LuīzeSNJDaugavpils
436.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
437.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
438.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
439.  Salīte EvitaSNJDaugavpils
440.  Sargune BaibaSN30Swedbank
Rīga
441.  Sauka SandisVN30Team Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
442.  Saule ŽanisVNJDaugavpils
443.  Sauleviča InāraSN30SIA Ceram Optec
Daugavpils
444.  Seļskis AleksejsVN40Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
445.  Semjonovs ArtursVNJDaugavpils
446.  Semjonovs VadimsVNJDaugavpils
447.  Sergejeva IrinaSNJDaugavpils
448.  Sergejeva MarinaSNJDaugavpils
449.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
450.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
451.  Setkovskis EdmundsVN50Bebrene
452.Settarovs VilmārsVNJDaugavpils
453.Sharanhovich PiotrVN30region
Naroch
454.  Siameshchanka SviatlanaSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
455.  Sidorenko AndrejsVN30Daugavpils
456.Sidorenko MihailsVN30Rīga
457.  Sifers KimsVN50Rīga
458.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
459.  Siņavska SandraSNJDaugavpils
460.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds
Liepāja
461.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
462.  Skaldis IntsVN20Rīga
463.  Skorodihins JurijsVN30VRK
Rēzeknes novads
464.  Skrimblis EvertsVNJDaugavpils
465.  Skulte AgrisVN20Rīga
466.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
467.  Smane AnitaSN20Daugavpils
468.  Smirnovs MartinsVNJDaugavpils
469.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
470.  Sokolovs AleksandrsVNJDaugavpils
471.Soldatjonoks AleksandrsVN20Daugavpils
472.  Soma MadaraSNJDaugavpils
473.  Soms HaraldsVNJDaugavpils
474.  Soms ValtersVNJDaugavpils
475.  Spalva JurisVN20ASK Patria
Madona
476.  Sprance AnnaSNJDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
477.  Sprance OlgaSNJDaugavpils
478.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
479.Spurķe SonoraSNJVecumnieki
480.Stabulniece LauraSNJRiebiņi
481.Stabulnieks ArtursVN20Riebiņu nov., Riebiņi
482.  Stāmers OskarsVN30Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
483.  Stankevičs RenātsVNJ12 viduskola
Daugavpils
484.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
485.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
486.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
487.  Stratiņš GuntisVN20MARATONA KLUBS
Liepāja
488.Strautiņa AndraSN20HighFive
Liepāja
489.  Strautiņš JānisVN20HighFive
Liepāja
490.Strautiņš LinārsVN20Jēkabpils
491.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
492.Strigo MihailsVN30Da-maratons
Daugavpils
493.  Strode RebekaSNJDaugavpils
494.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
495.  Supe InārsVN50Balvi
496.  Supe JānisVN60Tirza
497.  Suseja RutaSN40Rēzekne
498.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
499.  Susejs RenārsVNJRēzekne
500.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
501.  Suvorovs VladislavsVNJDaugavpils novada SS
Medumu pagasts
502.  Svarpstone EkaterinaSN30Ķekava
503.  Svetlova AnnaSN20Preiļi
504.Svetlovs IļjaVN20Preiļi
505.  Svirska OlgaSN30LATC
Rīga
506.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
507.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils /MRC
Ventspils
508.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
509.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
510.  Šaripina AnastasijaSNJDaugavpils
511.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
512.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
513.  Škapars EdgarsVNJDaugavpils
514.  Šmits ArtisVN40Rīga
515.  Šroms RomansVN20Baltais
Rīga
516.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
517.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Skrunda
518.  Taurene EvitaSN30GULBENE
Gulbene
519.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
520.  Tihonovs AivarsVN40Mikroķirurģijas centrs
Prauliena
521.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
522.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
523.Tomina-Stare IlzeSN30Stiprambut
KRUSTPILS NOVADS
524.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
525.  Tralmaka KristīnaSN30Lattelecom
Rīga
526.  Treide-Neimane ZaneSN30SPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
527.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
528.  Trokmanis SergejsVNJSK Metroons/ Aqua-Brambis
Aizkraukle
529.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
530.  Trubačs PēterisVN50BTA/LīvānuVK
Preiļi
531.  Trubila GubertasVN50Stajeris
Vilnius
532.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
533.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
534.  Turkins JevgēnijsVN30SK Tērauds/Nike
Aiviekste
535.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
536.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
537.  Upmace-Grīviņa IevaSN30Surikati
Rauna
538.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
539.  Urbāns EdgarsVNJDaugavpils
540.  Utkina LuīzeSNJDaugavpils
541.  Utkins LaurisVNJDaugavpils
542.  Užuls ValdisVN30Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
543.  Vaikuls RaivisVNJDaugavpils
544.  Vainio DaceSN50Naantali
545.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
546.  Vanaga AigaSNJDaugavpils
547.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
548.  Vanaga SintijaSNJDaugavpils
549.  Varčenko MartinsVNJDaugavpils
550.  Vārna JolantaSNJDaugavpils
551.  Vēberis KārlisVNJLiepāja
552.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
553.  Veidenbauma ZaneSN20Riga
554.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
555.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSN50SPORTLAND
Rīga
556.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
557.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
558.  Vērdiņš DainisVNJDaugavpils
559.  Vērdiņš KristersVNJDaugavpils
560.  Vērmels ArnisVN60Jelgava
561.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
562.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
563.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
564.  Vīksne KasparsVN20Meridiāns OK
Cēsis
565.  Vikštrems MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
566.  Vilciņa VitaSN30Daugavpils
567.  Vilmanis AleksnadrsVNJDaugavpils
568.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
569.  Vircava VivitaSN40Salaspils
570.  Visockis AleksandrsVN30Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
571.  Višņevska ViktorijaSNJDaugavpils
572.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
573.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
574.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40Alle Hop
Olaine
575.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
576.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
577.  Vostroilovs AntonsVN30Piņķi
578.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
579.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
580.  Zamjatins VladimirsVNJDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
581.Zhuravlev VladimirVN20#followminsk
Minsk
582.  Zībarts HelmutsVN50Alpaku sala
Bebrene
583.  Ziediņa IngaSN40MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Aizkraukle
584.Ziediņa SandraSN20Daugavpils
585.  Zilis AleksandrsVN40ZILIS TEAM
Daugavpils
586.  Zīmele AgneseSN20SK Tērauds
Rīga
587.  Zviedre MadaraSN20Bauskas novads
588.  Zviedre MadaraSN20Bauskas novads
589.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
590.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
591.  Žemčugovs IgorsVN30Be Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
592.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga
593.  Žuks JevgenijsVN30Krāslava
594.  Žuselis VladislavsVN30Bukulti

Daugavpils, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaSTNiedrāji MR/2BE1ST
Rīga
2.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
3.Adamoviča AnastasijaSTBDaugavpils
4.  Agule NikaSTSK Magnen
Rēzekne
5.  Aišpure IntaSTDaugavpils
6.  Akmentiņa KristīneSTRīga
7.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
8.  Aleksejevs ŅikitaVTBDaugavpils
9.  Aļeksejevs DenissVTBDaugavpils
10.  Ancveriņš LaurisVTSPORTLAND
Rīga
11.  Ančipanovs NikitaVTADaugavpils
12.  Andrejeva AnastasijaSTBDaugavpils
13.Andrejeva AnastasijaSTADaugavpils
14.Andžāne MontaSTRĪGA
15.Antoņevičs JurisVTDaugavpils
16.  Aņiskovičs ReinisVTARēzekne
17.  Apinis EdgarsVTASK Patria
18.  Apsīte ZaneSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
19.  Apšniece SimonaSTSPORTLAND
Riga
20.  Arefjevs ŅikitaVTADaugavpils
21.Aristovs NikitaVTBSPARS-MK
Daugavpils
22.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
23.  Artejevs KristersVTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
24.  Asarovska ViktorijaSTDaugavpils
25.  Astamonovs ArtūrsVTBDaugavpils
26.  Astamonovs VladimirsVTDaugavpils
27.  Aščuks AndrisVTASK Metroons/ Nike
Rīga
28.  Aškeļaņecs ArmandsVTBDaugavpils
29.  Aukšmuksts DāvidsVTBRīga
30.  Avdevicha YanaSTJelgava
31.  Avdevičs ArtursVTJelgava
32.  Avotnieks JēkabsVTADaugavpils
33.  Azere DinaSTDaugavpils
34.Babisko EdgarsVTDaugavpils
35.  Babjuka DiānaSTDaugavpils
Daugavpils
36.  Babris IngaSTSPORTLAND
Rīga
37.  Babris KristīneSTSPORTLAND
Daugavpils
38.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
39.  Balinskis AleksejsVTBDaugavpils
40.  Bališeva AnnaSTBDaugavpils
41.  Balode DenīzeSTRēzekne
42.Baranovs AndrejsVTBDaugavpils
43.  Baranovska NadeždaSTADaugavpils
44.  Baranovskis VladislavsVTDaugavpils
45.  Barcevs ArtomsVTBDaugavpils
46.  Barinovs ValērijsVTBPeldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils nov. c.Silene
47.  Barkāns RolandsVTBRēzeknes 1 vsk.
Rēzekne
48.Barth SarahSTLatinsoft
Daugavpils
49.  Baumanis DainisVTRīga
50.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
51.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
52.Bazarovs DenissVTBDaugavpils
53.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
54.  Belevičs JustsVTBOgre
55.  Belousovs DmitrijsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
56.  Berga LindaSTSaldus
57.  Berga NadīnaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
58.Bergvalde InaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
59.  Bērziņa AliseSTARīga
60.  Bērziņa BarbaraSTBDaugavpils
61.  Bērziņa IevaSTBRīga
62.  Bērziņa VijaSTADaugavpils
63.  Bicāns AinārsVTBDaugavpils
64.Bickus JacobVTLatinsoft
Daugavpils
65.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
66.  Bikauniece BožēnaSTADaugavpils
67.  Bikovska BeatriseSTBRēzekne
68.  Bikovska ElizabeteSTBRēzekne
69.Bilde DāvidsVTBPeldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils
70.  Birkenfelds NiksVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
71.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
72.  Biteniece PaulaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
73.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
74.  Blumbahs DanielsVTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
75.  Bobiļeva MilanaSTBDaugavpils
76.Bogača NikolaSTBSporta iela
Rīga
77.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
78.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
79.  Bogdanovs EduardsVTDaugavpils
80.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
81.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
82.  Bogdanovs MaksimsVTSK Metroons/ Aqua-Brambis
Tukums
83.  Bogdanovs NikitaVTADaugavpils
84.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
85.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Līvāni
86.  Bondarevs NikitaVTBLīvānu VK/Līvānu BJSS
Līvāni
87.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
88.  Borbale IlzeSTAPreiļu BJSS
Preiļi
89.Borisova KaterinaSTADaugavpils
90.  Borovika JeļizavetaSTDaugavpils
91.Borovikova DaigaSTSavējie
Madona
92.Borozinskis DzintarsVTĶegums
93.  Božko DiānaSTADaugavpils
94.Brāļs ArvīdsVTRīga
95.Brāļs RobertsVTBRīga
96.  Bringulis LaurisVTBDaugavpils
97.  Briņķis MareksVTADaugavpils
98.Brokere IngaSTRīga
99.  Broks Erdžāns-DenissVTBRīga
100.  Broks JurisVTVSK noskrien
Viļānu novads
101.Bukovska AntraSTSIA Ceram Optec
Līvāni
102.  Bulaša DiānaSTADaugavpils
103.Bumbiere KristīneSTBJelgava
104.Bumbiers KristersVTBJelgava
105.Burbo ĒrikaSTDaugavpils
106.  Butkeviča LieneSTDaugavpils
107.  Butkevičs AgrisVTDaugavpils
108.  Bužinska JanaSTRīga
109.  Cakuls RobertsVTAMatisons Runner’s Club
110.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
111.Carlson GunnarVTLatinsoft
Daugavpils
112.  Caune LaimdotaSTviens
Rīga
113.  Cauņa AilinsVTBSK Magnen
Rēzekne
114.  Cauņa Betija-ElizabeteSTBRēzeknes 5.vsk./SK Magnen
Rēzekne
115.  Cauņa LindaSTSk Magnen
Rēzekne
116.  Celnokova JelizavetaSTRīga
117.  Cervinska ValērijaSTADaugavpils
118.Cimbale JeļenaSTMežāres
119.Cimbale MarijaSTBMežāres
120.  Cīrule LīvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
121.  Čakstiņa GuntaSTRīga
122.Čakstiņš EdgarsVTRīga
123.  Černecova LiānaSTRēzekne
124.  Čirkina AnastasijaSTBDaugavpils
125.  Dāboliņš JurijsVTRīga
126.  Dāldere AntraSTVentspils
127.Daļeckis RobinsVTBSaldus
128.  Damaseviča DaigaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
129.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
130.  Dance AnnaSTdance
Riga
131.  Danilovs RomansVTRiga
132.  Daņilovs DanielsVTBDaugavpils
133.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
134.  Daukšta ĒrikaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
135.  Dedele JeļenaSTDaugavpils
136.Dedelis VjačeslavsVTok stiga-metmatus
Daugavpils
137.  Degtjarjova TatjanaSTDaugavpils
138.  Demenkovs SergejsVTDDzKSU
Daugavpils
139.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
140.  Dolgina VeronikaSTSporto Rīga
Rīga
141.  Domanskis KasparsVTADaugavpils
142.  Drako NikitaVTBDaugavpils
143.  Driņģis AivarsVTDaugavpils
144.  Driņģis LeonsVTBDaugavpils
145.  Dudeničs ArmīnsVTBDaugavpils
146.  Dukšinska InetaSTADaugavpils
147.  Dūrens TomsVTASPORTLAND
Jurmala
148.Dvs MrisVTdagda
149.  Dzanuškāne EvitaSTBDaugavpils
150.  Dzervinika EvitaSTRīgas Stradiņa universitāte
Rēzekne
151.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
152.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
153.  Eigims RihardsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
154.  Eivertina JanaSTADaugavpils
155.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
156.  Elksne KitijaSTB-
Jēkabpils
157.  Enikovs ArtūrsVTRīga
158.  Ērmane ZaneSTSIA Joker Ltd.
Rīga
159.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
160.  Fareņuks Lūkas-SandijsVTBDaugavpils
161.  Fedkins ArtūrsVTADaugavpils
162.  Fedosova LudmilaSTDDzKSU
Daugavpils
163.  Fedotova ElīzaSTADaugavpils
164.  Fedotova JanaSTADaugavpils
165.  Fedotova NadeždaSTBDaugavpils
166.Feldhūne-Vojcika BaibaSTRīga
167.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
168.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
169.Filipovs VadimsVTDaugavpils
170.Filonenko AnnaSTDaugavpils
171.Filoņenko AnnaSTDaugavpils
172.  Filoņenko ViktorijaSTADaugavpils
173.  Fintjugova ĻubovaSTRīga
174.Fjodorova AnželikaSTAOK Stiga/ BJC Jaunība
Daugavpils
175.  Fjodorova IrenaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
176.  Fjodorova JekaterinaSTADaugavpils
177.  Fjodorova JūlijaSTBDaugavpils
178.  Fjodorova KarīnaSTBDaugavpils
179.  Folkmanis HolgersVTBDaugavpils
180.  Franckeviča AnitaST-
Daugavpils
181.  Franckeviča JanaSTBDaugavpils
182.  Francs DāvidsVTPATRIA SPORTLAND
Rīga
183.  Francs EdvardsVTAPATRIA
Limbaži
184.  Frankeviča LīvijaSTBDaugavpils
185.  Fučadži NatālijaSTRiga
186.  Gabaliņš-Briška KasparsVTSK Metroons/ Nike
Rīga
187.  Gagunovs VitālijsVTADaugavpils
188.  Gaidels ArmandsVTBDaugavpils
189.  Gaile LīnaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
190.  Gaile Lote-LeaSTBSigulda
191.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene
RĪGA
192.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene
RĪGA
193.  Galilejeva JeļenaSTDaugavpils
194.Galizova ViktorijaSTADaugavpils
195.  Galvāns VitautsVTBDaugavpils
196.  Garā BeāteSTADaugavpils
197.Gaujere RēzijaSTBJelgava
198.Gauka ErikaSTAKrievu Licejs
Daugavpils
199.  Geidāns NiklāvsVTRēzekne
200.  Gerasimova SabinaSTBDaugavpils
201.Geriņš NormundsVTDaugavpils
202.  Giptere LauraSTADaugavpils
203.  Glaudiņa IrinaSTInfinity
Rēzekne
204.Glāzītis ViestursVTRīga
205.  Glazkina LolitaSTRīga
206.  Golovenkina MarijaSTADaugavpils
207.  Golovko ElīnaSTADaugavpils
208.  Golovļovs ĒriksVTBDaugavpils
209.Gorjačko ArtjomsVTADaugavpils
210.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
211.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
212.  Grabovske BetijaSTASK Katrīna
Kuldīga
213.Grandovska GuntaSTJelgava
214.  Granovska ElizabeteSTDaugavpils
215.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
216.  Grase ElīnaSTMazsalaca
217.  Grasmanis IngusVTJelgava
218.  Graudiņa AnastasijaSTAJ. Raiņa Daugavpils 6 vidusskola
Daugavpils
219.  Gražule LigitaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
220.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
221.  Gribašovs AleksejsVTBDaugavpils
222.  Gribonika AndaSTAPreiļi
223.Grigale IevaSTSIA Ceram Optec
Līvāni
224.Grigale IneseSTĀdaži
225.  Grigorjeva AleksandraSTADaugavpils
226.  Grigorjeva ElinaSTBDaugavpils
227.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži
228.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži
229.  Grobiņa SandraSTADaugavpils 9. vidusskola
Daugavpils
230.  Groigorjeva LauraSTADaugavpils
231.  Gromiko AnastasijaSTADaugavpils
232.  Gromiko JūlijaSTADaugavpils
233.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
234.  Gruduls LaurisVTDaugavpils
235.Grugule JolantaSTJēkabpils LAT
Jēkabpils
236.  Gruntmane AnnaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
237.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
238.  Gubāts MintautsVTGubāti
Kalngale
239.  Gubina JeļenaSTDDzKSU
Daugavpils
240.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
241.  Guļbinovs DanielsVTADaugavpils
242.  Guščina AnnaSTDaugavpils
243.  Gušina JūlijaSTBDaugavpils
244.  Gvozdeva SvetlanaSTRiga
245.  Heidingere GundegaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Ogre
246.  Hohlova AnastasijaSTADaugavpils
247.  Horsta KatrīnaSTBDaugavpils
248.  Hrapāne MonikaSTADaugavpils
249.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
250.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
251.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
252.Igaunis RaitisVTBStrūžāni
253.  Ignatjeva KsenijaSTADaugavpils
254.  Indrikovs MārisVTRIGA
255.  Isakovs AleksandrsVTADaugavpils
256.  Ivanova AļonaSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
257.  Ivanova JūlijaSTBJ.Raiņa 6.VSk
Daugavpils
258.Ivanova LīgaSTRēzekne
259.  Ivanova SandraSTADaugavpils
260.Ivanova ŽannaSTDaugavpils
261.  Ivanovs AleksandrsVTBDaugavpils
262.  Ivanovs NikolajsVTLatgola
Daugavpils
263.  Ivanovs OļegsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
264.  Ivanovs RomansVTBDaugavpils
265.  Ivanovs VjačeslavsVTADaugavpils 16. vidusskola
Daugavpils
266.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
267.  Ivčenko DmitrijsVTBDaugavpils
268.  Jackevičs DenissVTADaugavpils
269.  Jackevičs KirilsVTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
270.  Jagža ElīnaSTRīga
271.  Jahimoviča ElvīraSTBDaugavpils
272.  Jahimovičs MareksVTBDaugavpils
273.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
274.  Jakovels SandisVTDaugavpils
275.  Jaksone AsjaSTJaksoni
Krustpils novads
276.  Jaksons EgilsVTJaksoni
Krustpils novads
277.  Jakubovska AļonaSTADaugavpils
278.  Jakušenkovs MareksVTBDaugavpils
279.  Janovskis JānisVTDaugavpils
280.  Janovskis Kārlis-ErnestsVTBMadona
281.  Januševskis IvarsVTBDaugavpils
282.  Januzis RenārsVTBDaugavpils
283.  Jaskevičs ĒriksVTBRēzeknes novads
Rēzeknes novads
284.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
285.  Jaudzems RaimondsVTCIDO
286.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
287.  Jēče AliseSTBRīga
288.  Jēče IngaSTRīga
289.  Jēčis KristapsVTBRīga
290.  Jefimova JelizavetaSTBDaugavpils
291.  Jefimova NadeždaSTADaugavpils
292.  Jefremkins AleksejsVTBDaugavpils
293.  Jefremkins EmīlsVTBDaugavpils
294.  Jenbajevs MihailsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
295.Jirjens ReinisVTRīga
296.  Jonāne IlzeSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
297.  Jonāne LauraSTBDaugavpils
298.  Jukša KristapsVTBDaugavpils
299.  Jurķēns GatisVTBDaugavpils
300.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
301.Kabakovs VitālijsVTSIA Ceram Optec
Riebiņi
302.  Kabanovs AndrejsVTPašvaldības policija
Daugavpils
303.  Kabrina KitijaSTĀDAŽI
304.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
305.  Kalinka LīvijaSTBDaugavpils
306.  Kallase GabriellaSTSPORTLAND
Gulbene
307.  Kallase LauraSTBSPORTLAND
Gulbene
308.  Kallase ZlataSTSPORTLAND
Gulbene
309.  Kallass VladimirsVTSPORTLAND
Gulbene
310.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
311.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
312.  Kalvišs MarisVTADaugavpils
313.  Kandisa KristaSTSPORTLAND
Rīga
314.Kāposte LindaSTNagļi
315.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
316.Karpenko AndrisVTBDaugavpils
317.Karpova DailaSTSIA Ceram Optec
Jēkabpils
318.  Katena DagnijaSTASPORTLAND
Rīga
319.  Katlapa AnnaSTJelgava
320.Kaupuža SigneSTCēsis
321.Kavecka KarinaSTADaugavpils
322.  Kazāka SanitaSTJelgava
Jelgava
323.  Keda RomānsVTMārite 32.Pii
Daugavpils
324.  Keino KrišsVTBRiga
325.  Keišs LaurisVTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
326.  Kensbergs ArtūrsVTBDaugavpils
327.  Kirillovs NikitaVTBDaugavpils
328.  Kirsānova JogitaSTRīga
329.  Kisļakovs ArtjomsVTBI LOVE SUPERSPORT
Rīga
330.  Klidzeja InitaSTDaugavpils
331.Klimentjeva ArinaSTSIA Ceram Optec
Līvāni
332.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
333.  Kločonoka SofijaSTADaugavpils
334.  Klsesūne-Mežūle AnitaSTBDaugavpils
335.Kļava ZaneSTValmiera
336.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
337.Knospiņa LoretaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
338.  Kohanovskis VladislavsVTADaugavpils
339.  Kokina NataļjaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
340.  Komule AdriānaSTDaugavpils
341.  Kondrašovs IļjaVTBDaugavpils BJSS
Daugavpils
342.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
343.  Koroļkova VioletaSTBDaugavpils
344.  Koroļova AnastasijaSTADaugavpils
345.  Koršenkova DanaSTRēzekne
346.  Korzāne GabrielaSTBDaugavpils
347.  Koržeņvska EvelīnaSTBDaugavpils
348.  Kostenko AnastasijaSTHamsters&Sunshine
Rīga
349.  Kotova DiānaSTADaugavpils
350.  Kovalāne IneseSTDDzKSU
Daugavpils
351.  Kovaļevskis DāvidsVTPašvaldības policija
Daugavpils
352.  Kozačkovs EinārsVTBLudza
353.Kozinda LīgaSTLudza
354.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
355.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
356.Kozmeijers KristsVTLiepāja
357.  Koževņikova VeraSTBDaugavpils
358.  Krasjukovs ArtisVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
359.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
360.  Kratovskis RolandsVTADaugavpils
361.  Krauja BrigitaSTRīga
362.Kraupša UnaSTBPreiļu novada BJSS
Preiļi
363.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
364.  Kravčuka ElīnaSTDaugavpils
365.Krievāns AlvisVTAknīste
366.  Krivenko AleksandraSTBDaugavpils
367.Kruglovs AleksandrsVTRīga
368.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
369.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
370.Kučika AnnaSTADaugavpils
371.  Kudeika RolandsVTADaugavpils
372.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
373.  Kudļa ElgarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
374.  Kuģis RalfsVTKocēni
Kocēnu nov.
375.  Kuhareviča KarīnaSTADaugavpils
376.  Kuharonova ArinaSTADaugavpils
377.  Kuharonova InāraSTDaugavpils
378.  Kukaine IngaSTRīga
379.  Kukaine TīnaSTBRīga
380.  Kukainis AigarsVTRīga
381.  Kulikovskis AinisVTBDaugavpils
382.  Kūliņa LauraSTADaugavpils
383.  Kūliņš EdvīnsVTDaugavpils
384.  Kuļikovs ĒvaldsVTDaugavpils 10. vidusskola
Daugavpils
385.  Kumpiņš EdgarsVTADaugavpils
386.  Kumpiņš LaurisVTBDaugavpils
387.  Kumpiņš NikolajsVTBDaugavpils
388.Kuroša LienaSTDaugavpils12.vsk
Daugavpils
389.Kuroša LīgaSTBDaugavpils
390.Kuroša LīgaSTBDaugavpils12.vsk
Daugavpils
391.  Kurošs GuntisVTBDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
392.  Kursišs AndrisVTAn
Daugavpils
393.  Kurtiša TatjanaSTDaugavpils
394.  Kuzika BeāteSTSPORTLAND
Salacgrīva
395.  Kuzmicka VitaSTADaugavpils
396.  Kuzmins MaksimsVTLatgola
Daugavpils
397.  Kuzņecova JelizavetaSTBDaugavpils
398.  Kviļūns GustsVTCIDO
399.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
400.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
401.Labanovska ElīnaSTJelgava
402.  Labsvīra Eleonora-KristianaSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
403.  Labsvīrs Atis-RegnārsVTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
404.  Lāčaunieks JānisVTBRēzeknes 5.vsk./SK Magnen
Rēzekne
405.  Lāčaunieks RaimondsVTSK magnen
Rēzeknes novads
406.  Lagodskis ImantsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
407.  Lagzdiņš Pauls-DanielsVTASK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
408.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
409.Laizāne LīgaSTDaugavpils
410.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
411.  Laksa Arlīna-AnikoSTBSK Čempions
Daugavpils
412.  Lamberte JanaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
413.Lapekina AnastasijaSTADaugavpils
414.  Lapinska LudmilaSTDaugavpils
415.  Lapiņa SigitaSTSigulda
Sigulda
416.  Latkovska RitaSTRITA
Varakļāni
417.  Latkovskis JānisVTRITA
Dekšāres , Mālnieki
418.  Laure-Rudīte IlonaSTSPORTLAND "MĒRĶI"
Ventspils
419.  Lauskiniece AnnaSTSPORTLAND
Rīga
420.  Lazdāne ArtaSTBDaugavpils
421.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRĪGA
422.  Lazuko AlīnaSTADaugavpils
423.  Lebedeva DianaSTRezekne
424.  Lebedevs RomansVTRezekne
425.  Leitāns SandisVTBDaugavpils
426.  Leite IlzeSTValmiera
427.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
428.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
429.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
430.  Leonovs DenissVTBDaugavpils
431.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
432.Librants-Lacis VitalijsVTSPARS-MK
Daugavpils
433.Liepa AnitaSTDaugavpils
434.  Liepa ErastsVTASK Noskrien
Olaine
435.  Liepiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
436.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
437.  Liepiņš ArmandsVTBDaugavpils
438.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
439.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
440.  Liparte MontaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
441.  Litvinoviča AnželikaSTBDaugavpils
442.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
443.  Ločmele MontaSTASK Patria
444.  Ločmele OlitaSTSPORTLAND
Rīga
445.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
446.  Lohanova AlinaSTBDaugavpils
447.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
448.  Lozda EdgarsVTDaugavpils
449.  Lozda RaimondsVTBDaugavpils
450.  Luca LīgaSTRīga
451.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
452.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
453.  Lukaševs JurijsVTRēzekne
Rēzekne
454.  Lūse BaibaSTRīga
455.  Lūse InāraSTMatisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Carnikava
456.  Ļahs DaniilsVTBJ.Raiņa 6.VSk
Daugavpils
457.  Ļebedeva Lana-AnastasijaSTADaugavpils
458.  Ļeščovs ViktorsVTPašvaldības policija
Daugavpils
459.Ļucāne BaibaSTĀdaži
460.  Mackevičs KasparsVTLatgola
Daugavpils
461.Makņa LoretaSTAKrāslava
462.  Maksimčika IlonaSTDaugavpils
463.Maksimova ArianaSTBDaugavpils
464.  Maksimova RūtaSTDaugavpils
465.  Malkevičs SandisVTBDaugavpils
466.  Mālniece AigaSTValmiera
467.  Mālnieks RobertsVTLīvāni
468.  Malta LāsmaSTViļāni
Viļāni
469.  Maļina KristīneSTBDaugavpils
470.  Maļuhins OļegsVTSK Čempions
daugavpils
471.  Marcinkevičs RūdisVTANākotne
Rīga
472.Marnopoļska TatjanaSTDaugavpils
473.  Massaļska KristīnaSTSPORTLAND
Rīga
474.  Matisāne ElizaSTADaugavpils
475.  Matisāne ĒrikaSTBDaugavpils
476.  Matisone AgneseSTMoller Auto Ventspils /MRC
Ventspils
477.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
478.  Mažēns MārtiņšVTDDzKSU
Daugavpils
479.  Medvedevs ArtjomsVTDaugavpils
480.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
481.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
482.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
483.Meluškāne AntraSTRiebiņi
Riebiņi
484.  Meluškāne EvijaSTRiebiņi
Riebiņi
485.Meluškāns VoldemārsVTRiebiņi
Riebiņi
486.  Menicka AļjesaSTADaugavpils
487.  Metums AinārsVTGulbene
488.  Metums MārtiņšVTAGulbene
489.  Metums NaurisVTBGulbene
490.Mezeniks MareksVTADaugavpils novada sporta skola
Daugavpils
491.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
492.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
493.  Mickeviča NatālijaSTDaugavpils
494.  Mickevičs JānisVTLatinsoft
Daugavpils
495.  Mickus JurģisVTSkrunda
Skrunda
496.  Miglāne InetaSTBDaugavpils
497.  Miglāns AldisVTDaugavpils
498.  Miglāns EdgarsVTDaugavpils
499.  Miglāns RolandsVTBDaugavpils
500.  Mihailova DiānaSTADaugavpils
501.  Mihailova JolantaSTL.E.J.A
Preiļi
502.  Mihailovs RenātsVTBDaugavpils
503.  Miklašēviča InitaSTSPORTLAND
Rīga
504.  Mikulovs FilipsVTBDaugavpils
505.  Mikulovs IļjaVTADaugavpils
506.  Mikulovs RuslansVTDaugavpils
507.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
508.  Millers ArtūrsVTABC software
Rīga
509.Miltiņš RičardsVTBDaugavpils
510.  Miļeviča DaceSTADaugavpils
511.  Miļeviča IvetaSTADaugavpils
512.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
513.  Minkevičs AleksandrsVTADaugavpils
514.  Minkevičs IgorsVTDaugavpils
515.  Mironova JeļenaSTBTA/LīvānuVK
Līvāni
516.Miteniece GunitaSTJēkabpils
517.Mitrofanova AnnaSTSPARS-MK
DAUGAVPILS
518.Mitrofanovs KirilsVTBSPARS-MK
DAUGAVPILS
519.  Mizāne AndaSTJēkabpils
520.  Mizernovs VladsVTBDaugavpils
521.  Molotkova NikaSTADaugavpils
522.  Moļejeva AļonaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
523.  Monska EvelīnaSTADaugavpils
524.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Baldone
525.  Morozs RolandsVTBDaugavpils
526.  Muho JegorsVTBPeldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils
527.  Muižnieks ArnisVTBDaugavpils
528.  Mukstiņa DainaSTDnA
Aluksne
529.Naglis AinārsVTRĪGA
530.  Naidina KristīneSTADaugavpils
531.  Narnickis KristapsVTBaltais
Rīga
532.Nasire VioletaSTBDaugavpils
533.  Neimane AmandaSTBDaugavpils
534.  Nistiks RomansVTKyiv
535.  Novicāns JurijsVTPašvaldības policija
Daugavpils
536.  Novicka MarijaSTADaugavpils
537.  Novikova KarīnaSTARVPĢ
Rēzekne
538.Ņikiforova DiānaSTADaugavpils
539.  Ņikiforova JeļenaSTBDaugavpils
540.  Ņikitina IevaSTBDaugavpils
541.  Ņikitina KarīnaSTDaugavpils
542.  Ņikitina KristinaSTBDaugavpils
543.  Ņikitins DamirsVTBRīga
544.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
545.  Oginska DanutaSTADaugavpils valsts ģimnazija
Daugavpils
546.Onckule Katrīna-ElizabeteSTAPreiļi
547.  Oraševska OlgaSTzas pargauja
cesis
548.  Orlovs JānisVTBDaugavpils
549.  Orlovs MarksVTBDaugavpils
550.  Osīte IlzeSTJelgava
551.  Ostrovska LauraSTADaugavpils
552.  Ošurons MartisVTBDaugavpils
553.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/Nike
Valka
554.  Ozols ArtūrsVTADaugavpils
555.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
556.  Pabērzis MarkussVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
557.  Pancerko ZlataSTADaugavpils
558.  Parfena DinaSTADaugavpils valsts ģimnāzija
Daugavpils
559.  Parfena LīgaSTADaugavpils
560.  Pastare AurēlijaSTADaugavpils
561.  Paškeviča IevaSTARēzekne
562.  Paškeviča LindaSTRēzekne
563.  Patmalniece OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
564.  Paule AgneseSTADaugavpils
565.  Paule LīgaSTBDaugavpils
566.  Pavlovska SolvitaSTRēzeknes novads
Rēzeknes nov.
567.  Peceviča GlorijaSTDaugavpils
568.  Pedāne JautrīteSTRīga
569.  Pelša MartaSTBJelgava
570.  Petkuns EdgarsVTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
571.  Petoško ArmandsVTBDaugavpils
572.  Petrova AnastasijaSTBDaugavpils
573.  Petrova DanielaSTADaugavpils
574.  Petrova ValērijaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
575.Petrovs DaņilaVTBPeldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils
576.  Petrovs DmitrijsVTDaugavpils
577.  Petrovs SavelijsSTBDaugavpils
578.  Petruņina DiānaSTASPORTLAND
Rīga
579.  Pilacs DeivisVTIlūkste
Ilūkste
580.  Pimanovs AleksejsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
581.Pivrika EvelīnaSTDaugavpils
582.  Plečkens JurijsVTBDaugavpils
583.  Pocjus GitaSTSaldus
584.Pogodina ValerijaVTADaugavpils
585.Pokšāne IlgaSTPreiļi
586.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
587.Pokšāns AldisVTPreiļi
588.Pokšāns DainisVTDaugavpils
589.  Polgina JekaterinaSTBDaugavpils
590.  Popko DenissVTOgre
591.  Popovičeva ViktorijaSTBDaugavpils
592.  Potašenko VadimsVTDaugavpils
593.  Pozņecs GļebsVTADaugavpils
594.  Prekels RaivisVTBDaugavpils
595.  Priekule-Pastare LindaSTADaugavpils
596.  Prikuļis-Pastars RihardsVTBOK Stiga/ BJC Jaunība
Daugavpils
597.  Prohorovs DenissVTdaugavpils
598.  Prokofjeva DiānaSTBDaugavpils
599.  Prokofjeva EvelinaSTBDaugavpils
600.  Proms SandisVTDaugavpils
601.Pučinska JulijaSTBDaugavpils
602.  Pudāne LindaSTBDaugavpils
603.  Puķīte GundegaSTMadona
604.  Puķīte LīvaSTAMadona
605.  Puķīte RenāteSTMARATONA KLUBS
Ventspils
606.  Puļķis DanielsVTASPORTLAND
Jelgava
607.  Putroma LindaSTBDaugavpils
608.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
609.  Raciņa IneseSTDaugavpils
610.  Radvila Ilze-BaibaSTALiepāja
611.  Ragale JuliānaSTADaugavpils
612.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
613.  Rancāns GuntisVTRēzeknes novads
614.  Raščevskis AleksandrsVTRēzekne
615.  Razgalis JānisVTSK Tērauds/Nike
616.  Reča-Lāže JolantaSTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
617.  Rēdere IlzeSTSK Tērauds
Rīga
618.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
619.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
620.Remese BaibaSTLiepāja
621.  Rendenieks DzintarsVTVangaži
622.  Rēriha Nikola-PaulaSTRēzekne
623.  Rimvide-Mickeviča DanaSTPašvaldības policija
Daugavpils
624.Rimvids-Mickevičs JansVTDaugavpils
625.Rjabčenko MartaSTDaugavpils
626.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
627.  Romanovska AgneseSTADaugavpils
628.  Romanovska AleksandraSTBSK Čempions
Daugavpils
629.  Romule AndraSTRīga
630.Romule DaigaSTMadona
631.  Rone ElzaSTBRīga
632.  Ronis ViestursVTGulbene
633.  Rotjko SofijaSTADaugavpils
634.  Ruberts VladimirsVTSPORTLAND
Rīga
635.  Rudītis IntarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
636.  Rudka IvetaSTDaugavpils
637.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
638.  Rusakova LidijaSTRiga
639.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
640.  Saharova OlgaSTMārite 32 Pii
Daugavpils
641.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
642.  Salmiņa Simona-AliseSTASK Patria
643.  Samoilova EvitaSTBDaugavpils
644.  Samorodova ValērijaSTADaugavpils
645.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
646.  Sarkane SandijaSTSPORTLAND
Rīga
647.Saušs RomānsVTDaugavpils novads
Daugavpils
648.  Sazonovs MihailsVTBRezeknes nov.
649.  Sedvalde AgijaSTValmiera
650.  Seile NikolaVTADaugavpils
651.  Semjonova JanaSTJelgava
652.  Semjonovs NikolajsVTJurmala
653.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
654.  Senovs VladislavsVTBDaugavpils
655.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
656.Silova MadaraSTBĀdaži
657.  Siļčenko DanielsVTADaugavpils
658.  Sivačovs VitālijsVTDaugavpils
659.  Sjanita JurijsVTDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
660.  Sjanita MaksimsVTBDaugavpils
661.  Skoreja LīvaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
662.  Skorodihins LinardsVTBRēzeknes novads
Rēzeknes novads
663.Skride Lote-LuīzeSTBĶekava
664.  Skrimblis TimursVTBSK Čempions
Daugavpils
665.  Skrinda RaivisVTDaugavpils
666.Skudra AndaSTOlaine
667.  Skudra SņežanaSTADaugavpils
668.  Skudris AinārsVTOlaine
669.  Skudris MārtiņšVTOlaine
670.  Skutāne InetaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
671.  Skutels RenardsVTBDaugavpils
672.  Smilga KarīnaSTBDaugavpils
673.  Smirnijs AndrejsVTDaugavpils
674.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
675.Smislova NataljaSTDaugavpils
676.  Snarskis ArmandsVTDaugavpils
677.Sņeško VladislavsVTDaugavpils
678.  Sokolovs EmīlsVTB2004
Daugavpils
679.  Sokunova AlīnaSTBLīvanu VK
Salaspils
680.  Soma DinaSTADaugavpils
681.  Sorokins AleksejsVTBDaugavpils
682.  Spalviņa MarikaSTindividuāli
Jēkabpils
683.  Sprukts ArtūrsVTDTC Jaunība
Daugavpils
684.  Stalidzāne IlzeSTRēzeknes nov.
685.  Stašanova LīgaSTBDaugavpils
686.  Stehanovskis-Slavskis ViktorsVTADaugavpils
687.  Stepanova MilanaSTBDaugavpils
688.  Stepanovs LaurisVTDaugavpils
689.  Stepanovs LaurisSTDaugavpils
690.  Stepe DainisVTPATRIA SPORTLAND
691.Stewart MariahSTLatinsoft
Daugavpils
692.  Stieģele SandraSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
693.  Strautnieks MārisVTJelgava
694.  Streiķe LindaSTADaugavpils
695.Strode IlonaSTHanna
Rīga
696.  Strods ArtisVTADaugavpils
697.Sudnika MargaritaSTOleg & Ivonna
Rīga
698.Suhanovska DarjaSTBDaugavpils
699.  Suhanovska VijaSTDaugavpils
700.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
701.  Suško AlīnaSTBe Active - Fitness activities in Daugavpils
Daugavpils
702.  Suveizda OlitaSTLatgola
Daugavpils
703.  Suveizda StaņislavsVTLatgola
Daugavpils
704.  Suvorovs VladislavsVTADaugavpils novada SS
Medumu pagasts
705.  Šaķis TomsVTAMoller Auto Ventspils /MRC
Ventspils
706.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
707.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
708.  Šarkovska AgitaSTSaldus
709.  Šaternika LiānaSTBDaugavpils
710.  Ščukina NatālijaSTValmiera
711.  Šelkovska DanaSTDaugavpils valsts ģimnazija
Daugavpils
712.  Šeļegova KristīneSTBDaugavpils
713.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
714.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
715.Šembele LauraSTSaldus
716.  Šepetovska ValerijaSTADaugavpils
717.  Ševčenko RomansVTSPORTLAND
Rīga
718.Šidlovska EvelīnaSTBPeldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils
719.  Škapars EinārsVTBDaugavpils
720.  Škarste SantaSTRēzekne
721.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
722.  Šķinča IvetaSTADaugavpils
723.  Šņepste ElīnaSTLEJA
Preiļi
724.  Špakovska IngaSTDaugavpils
725.  Špaks DanielsVTBDaugavpils
726.  Šterns Miks-JānisVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
727.  Štotaka LindaSTADaugavpils
728.Šukele RitaSTDagda
729.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
730.  Švabs ĀdamsVTBDaugavpils
731.  Švirkste KristīneSTBDaugavpils
732.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
733.Tams EmīlsVTDaugavpils
734.Tāraude LīgaSTRēzekne
735.Taube GintaSTRīga
736.  Tērauds ViktorsVTRēzeknes novads.
737.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
738.  Tihanovs LeonidsVTDaugavpils
739.  Tihonova SantaSTBDaugavpils
740.Tihonovičs MilānsVTBn
Daugavpils
741.  Tihonovs AigarsVTBDaugavpils
742.  Tīruma IevaSTJūrmala
743.  Titovs PāvelsVTADaugavpils
744.  Tjarve LuīzeSTDaugavpils
745.  Tokareva TatjanaSTRēzekne
746.Torner-Moscardo PatriciaSTValencia
747.  Trafimovs IļjaVTDaugavpils
748.  Traško IngaSTBDaugavpils
749.Trofimova ValentīnaSTBDaugavpils
750.  Tropa EvaSTBDaugavpils
751.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
752.  Trubačs RainersVTABTA/LīvānuVK
Preiļi
753.  Trubovich VeranikaSTADaugavpils
754.  Tumanova NataļjaSTADaugavpils 16. vidusskola
Daugavpils
755.  Tumanovska IrēnaSTBDaugavpils
756.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
757.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
758.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
759.  Ulase AivaSTJelgava
760.Ulbert MaximilianVTLatinsoft
Daugavpils
761.  Ulpe SanitaSTZS34ArtBN
Daugavpils
762.  Umbrasa ReanaSTADaugavpils
763.  Ungurs EdgarsVTADaugavpils
764.  Ungurs EdijsVTBDaugavpils
765.  Unzule AnnaSTBDaugavpils
766.  Unzule LidijaSTBDaugavpils Poļu ģimnāzija
Daugavpils
767.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
768.  Upenieks GundarsVTSPORTLAT
Rīga
769.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
770.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
771.  Urtāns JurģisVTVANAGI
Jēkabpils novads
772.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
773.  Ušaka TerezaSTDaugavpils
774.  Vagale IjaSTRīga
775.  Vagale SvetlanaSTJelgava
776.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
777.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
778.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
779.  Vaikule InaSTDaugavpils
780.  Vaikuls MārtiņsVTBDaugavpils
781.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
782.  Vaivods AndrejsVTBDaugavpils
783.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
784.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
785.  Valdonis LeonīdsVTPreiļi
786.  Valerte IlzeSTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
787.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
788.  Valtasa SabīneSTASK Metroons/ Aqua-Brambis
Mārupe
789.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Līvāni
790.  Valujeva JanaSTARēzeknes 3.vsk.
Rēzekne
791.  Valujeva ViktorijaSTARēzeknes 3.vsk.
Rēzekne
792.  Vanags RaivisVTBDaugavpils
793.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
794.Vartminskis PjotrsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
795.Vasilkova AnastasijaSTDaugavpils
796.Vasiļčenko JekaterinaSTADaugavpils
797.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
798.  Vasiļevskis OliversVTBSPORTLAND
Rīga
799.  Vasiļjeva AnastasijaSTBDaugavpils
800.  Vasiļjeva AnnaSTADaugavpils
801.  Vasiļjeva EvelīnaSTJēkabpils
802.  Vasiļjevs JānisVTMārite 32 Pii
Daugavpils
803.Vasiļjevs RenārsVTAJēkabpils
804.  Vavilovs NikitaVTBDaugavpils
805.Vēberis GatisVTLiepāja
806.  Vecelis SarmisVTBDaugavpils
807.  Vegnere MadaraSTRīga
808.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
809.  Velika UnaSTBDaugavpils
810.  Veļika FelicitaSTBMārupe
811.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
812.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
813.Vēvers RaimondsVTJēkabpils
814.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
815.  Vīdmanis JānisVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
816.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
817.Viegliņa AnnaSTASK Tērauds
Rīga
818.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
819.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
820.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
821.Vigulis MārisVTKraslava
822.Vigulis MarisVTKraslava
823.  Vijups MarcisVTCēsis
824.  Vikse LīgaSTLimbaži
825.  Vīksne ElīnaSTBDaugavpils
826.Vilcāne LīvaSTADaugavpils
827.  Vilcāne MargaritaSTADaugavpils
828.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
829.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
830.  Vilumsons AndisVTMARATONA KLUBS
Talsi
831.  Viosna AgneseSTADaugavpils
832.  Višņevskis DmitrijsVTADaugavpils
833.  Vnukova AnnaSTBDaugavpils
834.  Voino MārtiņšVTBMārupe
835.  Volčeks DaniilsVTADaugavpils
836.  Volikovs JurisVTADaugavpils
837.  Vucena PaulaSTDaugavpils
838.  Zagnetova NikaSTBSK Čempions
Daugavpils
839.  Zaharova AnastasijaSTADaugavpils
840.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
841.  Zariņa MargitaSTZAS Pārgauja
Cēsis
842.  Zariņa ZitaSTRiga
843.Zeltiņa AlbertaSTBIlūkstes novada Bebrene
844.  Zeltiņa EmīlijaSTRSU
Rēzekne
845.Zeltiņa IngaSTIlūkstes novada Bebrene
846.  Zeltiņš EmīlsVTARēzeknes 1.vsk.
Rēzekne
847.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
848.Zemite SintijaSTAtašiene
849.  Zilis IļjaVTBDaugavpils
850.Zlatkus IntaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
851.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
852.  Zupkova VikaSTBDaugavpils
853.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
854.  Žarovska LailaSTJelgava
855.Žihars RaivisVTAPreiļu novada BJSS
Preiļi
856.  Žube IevaSTOgre
857.  Žube JanaSTBOgre
858.  Žubule LoretaSTBRīga
859.  Žukova BoženaSTBDaugavpils
860.  Žusele KristinaSTDaugavpils
861.  Žusele VioletaSTBDaugavpils

Daugavpils, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Anaņejevs SergejsVNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
2.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
3.  Azareviča AinaSNUJDaugavpils
4.  Balševica ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
5.Barkāne SantaSNUJRēzekne
6.  Beļakova LigitaSNUJRēzekne
Rēzekne
7.  Bondere IrinaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
8.  Bonders FrancisVNUJDaugavpils
9.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Ludza
10.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
11.  Deksne SandraSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
12.Dorodkeviča NadeždaSNUJRēzekne
13.  Gailis DainisVNUJMSB
Sigulda
14.  Gerasina JeļenaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
15.  Harūna SandraSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
16.  Hodosovska EvelīnaSNUJDDzKSU
Daugavpils
17.Ikaunieks IrēnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
18.Iļjins IgorsVNUJindiduāli
Daugavpils,
19.  Isate NataļjaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
20.  Jakovicka NelliSNUJDDzKSU
Daugavpils
21.  Kolesnika IrinaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
22.  Kolotova TatjanaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
23.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
24.Krancāne RitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
25.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
26.  Lindāns MārtiņšVNUJMelnā Betija
Atašiene
27.  Madžule GenovefaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
28.  Mamaja JūlijaSNUJDDzKSU
Daugavpils
29.  Masāne OksanaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
30.  Mihejeva TatjanaSNUJDDzKSU
Daugavpils
31.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
32.  Nikonova DanutaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
33.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
34.  Pāvila LïgaSNUJDaugavpils
35.Pokšāne VeltaSNUJRiebiņi
36.  Pudāne VeronikaSNUJDaugavpils
37.  Rjabaja SvetlanaSNUJDDzKSU
Daugavpils
38.Rubīns JānisVNUJDaugavpils
39.  Rundzāne LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
40.  Semjonova IlonaSNUJLacerta Racing Team
Riga
41.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
42.  Sivačova JūlijaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
43.  Sprūdže ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
44.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
45.  Šerste InnaSNUJDDzKSU
Daugavpils
46.  Timšāne VinetaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
47.Tumaševska BeateSNUJNākotne
Rīga
48.  Upīte SantaSNUJDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
49.Valova AstrīdaSNUJMARATONA KLUBS
Ventspils
50.  Vanaga DaceSNUJJelgava
51.  Vansoviča SvetlanaSNUJDDzKSU
Daugavpils
52.  Veličko SilvijaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
53.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils
54.Žusele IrinaSNUJBukulti

Daugavpils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abarosa BeāteSB2Daugavpils
2.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Abrosimova KiraSB1Daugavpils
5.  Abrosimova LindaSB1Daugavpils
6.  Aguls RihardsVB1SK Magnen
Rēzekne
7.  Airijance AlīnaSB3Sakaņas pamatskola
Daugavpils
8.  Akentjevs VladimirsVB4Daugavpils
9.  Akmentiņš GustavsVB3Rīga
10.  Aksenoks KristofersVB1PII Dūda
Rīga
11.Aksjuta MārisVB1Daugavpils
12.  Aldere MartaSB3Rīga
13.  Alehno MaksimsVB4Daugavpils
14.  Aleksejeva KeitaSB2Daugavpils
15.  Aleksejevs Ralfs-MarkoVB1Daugavpils
16.  Aļenkinovs SergeisVB3Daugavpils
17.  Amosovs ErvīnsVB4Daugavpils
18.Andersons Daniels-NiksVB4Nereta
19.Andersons MakssVB2Nereta
20.Andrejeva AnastasijaSB2Daugavpils
21.Andrejeva AngelinaSB2Rezekne
22.  Andrejevs KirilsVB1Daugavpils
23.  Anoniča MaijaSB3Vienības pamatskola
Daugavpils
24.  Anuļeviča MarijaSB3Daugavpils
25.Arefjeva AlisaSB1Daugavpils
26.  Arefjevs DmitrijsVB1Daugavpils
27.  Aroniško DanielsVB3Daugavpils
28.Arsoba VladislavsVB3Daugavpils
29.  Asčuks MaksimsVB4Daugavpils
30.  Astamonovs EdgarsVB1Daugavpils
31.  Astaševska ElzaSB1SK Katrīna
Kuldīga
32.  Azarevičs RihardsVB4Daugavpils
33.  Baboviča AlinaSB2Daugavpils
34.  Baikovs NikitaVB4Riebiņi
Riebiņi
35.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
36.  Baranovskis VadimsVB1ZS34ArtBN
Daugavpils
37.  Barkāne ElīzeSB4Rēzekne
Rēzekne
38.  Barkāne JustīneSB3Rēzekne
Rēzekne
39.  Barkina AinaSB2VOC
Daugavpils
40.  Barkovskis ArtjomsVB4Daugavpils
41.  Barovika ViktorijaSB4Daugavpils
42.  Baumane Alise-ElizabeteSB3Daugavpils
43.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
44.Bazarovs NiksVB3Daugavpils
45.  Beleviča JeteSB1Ogre
46.  Berga UndaSB3Saldus
47.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
48.  Bērziņš Roberts-MarkussVB3SPORTLAND
Salaspils
49.  Bikova SofijaSB4VOC
Daugavpils
50.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
51.  Bivka DainisVB3Daugavpils
52.  Bizāns MaksimsVB2Daugavpils
53.  Bobilevs ArtjomsVB4Daugavpils
54.Bobiļeva DarjaSB1Daugavpils
55.  Bogdanovičs AndrejsVB1Daugavpils 14.p.i.i
Daugavpils
56.  Bogdanovičs ViktorsVB4Daugavpils
57.  Bogdanovs DarijsVB1Daugavpils
58.  Bogdanovs EldarsVB3Daugavpils
59.  Boluds EmīlsVB1Daugavpils
60.  Bolunde MilanaSB1Daugavpils
61.  Bolunds NikitaVB2Daugavpils
62.Bondareva ArianaSB1Līvānu VK
Līvāni
63.  Borovika IevaSB4Daugavpils
64.  Borovikova KristīneSB3Savējie
Madona
65.  Brakovska AnnaSB3Jelgava
66.Brakovska MartaSB2Jelgava
67.  Briška GabrielaSB3Daugavpils
68.  Brokāne Eva-ElizaveteSB4Daugavpils
69.  Brūvere ElīzaSB1Ruģeļu bērnudārzs
Daugavpils
70.  Buiko EmmanuellaSB2Daugavpils
71.Cakule ElizabeteSB1Rēzekne
72.  Cakuls RičardsVB3Rēzekne
73.Cimbale AmelijaSB1Mežāres
74.Cinne ElgarsVB1Daugavpils
75.  Cinne LauraSB4Daugavpils
76.  Cirse TinaSB120.bērnudārzs
Daugavpils
77.  Cvečkovska JutaSB3Daugavpils
78.  Cvečkovska ViktorijaSB1Daugavpils
79.  Cvetkova DarijaSB2Daugavpils
80.  Čāmāns ErnestsVB1Daugavpils
81.  Čamāns HaraldsVB1Daugavpils
82.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
83.  Dargelis ArtjomsVB4Daugavpils
84.  Daukšts RolandsVB3Daugavpils
85.  Dedele KatrinaSB4VOC
Daugavpils
86.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
87.Derevjanko NikitaVB1Daugavpils
88.  Derjabo SintijaSB2Daugavpils
89.  Dideviča EvelīnaSB4Daugavpils
90.  Dimitrijevs ArtjomsVB3Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
91.  Dirmans VladislavsVB3Daugavpils
92.  Dobe EvelīnaSB2Daugavpils
93.  Dolgina EmilijaSB1Sporto Rīga
Rīga
94.  Domanskis ImantsVB4Daugavpils
95.  Donika TīnaSB2Daugavpils
96.  Doveika EmīlsVB4Matisons Runner’s Club
Mārupe
97.  Driņģe PaulaSB2Daugavpils
98.  Druzs MaksimsVB2Daugavpils
99.  Dubina AmelijaSB1Daugavpils
100.  Dudarjonoks ArtjemsVB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
101.  Dukcinska AlinaSB3Daugavpils
102.  Dukule JekaterinaSB4Daugavpils
103.  Dunde Patrīcija-MaijaSB1Madona
104.Dzalbe RobertsVB1Peldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils
105.  Eikens EdijsVB3Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
106.  Eisāns RolandsVB4Daugavpils
107.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
108.  Elksnis RendijsVB4Rēzekne
109.  Ērgle AmandaSB1Daugavpils
110.  Evarte-Bundere ElīzeSB2SK Čempions
Daugavpils
111.  Ezītis ArtjomsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
112.  Fedotova MartaSB4Daugavpils
113.  Fedotovs EdgarsVB1Daugavpils
114.  Filipova KarīnaSB2Daugavpils
115.  Fiļimonovs Artūrs-DanielsVB4Daugavpils
116.  Fjodorova KsenijaSB3Daugavpils
117.  Fjodorovs VadimsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
118.  Freija RouzaSB1FOOD UNION
Rīga
119.  Gaidelis MaksimsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
120.  Gailuma EmmaSB1Daugavpils
121.  Gailums EmīlsVB4Daugavpils
122.  Galilejevs AleksandsVB2Daugavpils
123.  Galvāns PēterisVB3Daugavpils
124.Gauka AlisaSB2Autoskola VIKINGI
Daugavpils
125.  Gavare DitaSB4Jēkabpils
126.  Gavare ZaneSB3Jēkabpils
127.  Geiko AlisaSB2VOC
Daugavpils
128.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
129.  Gerasimovs KirilsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
130.  Gerasins PāvelsVB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
131.  Germane SofijaSB2Daugavpils
132.  Germanovič KsenijaSB4Daugavpils
133.  Gilučs OliversVB1Rīga
134.Giptere MartaSB1Daugavpils
135.  Glaudiņa AnitaSB2Infinity
Rēzekne
136.  Glaudiņš TimursVB2Infinity
Rēzekne
137.Gojs MarksVB1Rīga
138.  Golubeva DarjaSB2VOC
Daugavpils
139.  Golubevs FjodarsVB1Daugavpils
140.  Golubina DarjaSB4Daugavpils
141.  Gorina MarksVB2Daugavpils
142.Gorina NadeždaSB1Daugavpils
143.  Gožda KristiānsVB2VNK noskrien
Preiļi
144.Grīga DominikaSB4Daugavpils
145.  Grigorjeva ArinaSB4Saskaņas pamatskola
Daugavpils
146.  Grigorjeva GeorgijaSB4Daugavpils
147.  Grigorjeva KsenijaSB3Daugavpils
148.Grigorjeva MarijaSB2Daugavpils
149.  Grigorjeva MarijaSB4VOC
Daugavpils
150.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
151.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
152.Grjaznihs AndrejsVB1Rīga
153.  Grocs IljaVB1Rezekne
154.  Grugule KatrinaSB3Jēkabpils
155.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
156.  Gubāte MegijaSB3Gubāti
Kalngale
157.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
158.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
159.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
160.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
161.  Guzenko DanielsVB4Daugavpils
162.  Guzenko SebastiansVB3Daugavpils
163.Hadakovs EvaldsVB1Daugavpils novada sporta skola
Daugavpils
164.Hanzena TelmaSB4VOC
Daugavpils
165.  Harūns AnrijsVB3Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
166.  Hmurkovska NikaSB3VOC
Daugavpils
167.  Irbe KristapsVB1Daugavpils
168.  Isats DansVB2Daugavpils
169.  Ivanova AlisaSB3Daugavpils
170.  Ivanova AnastasijaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
171.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
172.  Ivanova AnnaSB1Daugavpils
173.Ivanova PolinaSB2Daugavpils
174.  Ivanova VeronikaSB4Daugavpils
175.  Ivanova VioletaSB1Daugavpils
176.  Ivanovs ArtjomsVB2Daugavpils
177.  Ivanovs ArtjomsVB4Daugavpils
178.  Ivbule SintijaSB4Daugavpils
179.  Izuļenko MarijaSB2Daugavpils
180.  Izuļenko ZlataslavaSB4Daugavpils
181.  Jacenko MilanaSB1Daugavpils
182.Jaksons RenarsVB3Jaksoni
Krustpils novads
183.  Jakuševičs DmitrijsVB3Daugavpils
184.  Jakuševičs RomansVB4Daugavpils
185.Jasinska AdriannaSB2Daugavpils
186.Jasinskis DāvidsVB1Daugavpils
187.  Jaudzema AnceSB4Daugavpils
188.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
189.  Jefimovs GļebsVB2Daugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
190.  Jekimovs DmitrijsVB4Daugavpils
191.  Jeļisejevs AļonaSB2X Infotech
Jurmala
192.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
193.  Jermolajeva MilanaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
194.  Jerofejeva FelicitaSB1JERO
Rīga
195.  Jerofejeva SelīnaSB1JERO
Rīga
196.  Jevdakimovs EvgenijsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
197.  Jevsejevs VladimirsVB2Daugavpils
198.  Jonāns DāvidsVB3Daugavpils
199.  Jureviča KatrīnaSB4VOC
Daugavpils
200.  Jurķēns DāvidsVB4Daugavpils
201.  Kahanova PolinaSB4VOC
Daugavpils
202.  Kalinka LauraSB4Daugavpils
203.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
204.  Kaminskis ArtjomsVB1Daugavpils
205.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
206.  Kapustins ProhorsVB4Daugavpils
207.  Kārkle GabrielaSB1Blackbirds
Rīga
208.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
209.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
210.  Kauzova LolitaSB1Daugavpils
211.  Keino RobertsVB1Riga
212.Klimentjeva VarvaraSB2Ceram Opec SIA
Līvāni
213.Klimentjevs ArtemijsVB1Ceram Opec SIA
Līvāni
214.Klīve ErnestsVB1Jūrmala
215.  Klūga MegijaSB1SPORTLAND
Preiļi
216.  Klūga NellijaSB2SPORTLAND
Preiļi
217.Kņaževa DarjaSB1Daugavpils
218.  Kņaževa SofjaSB3Daugavpils
219.  Kokina-Zeļenko ViktorijaSB1Daugavpils
220.Kokins AivarsVB1Daugavpils
221.Kokins ArtursVB2Daugavpils
222.  Kokins DanielsVB1Daugavpils
223.  Kokins DavidsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
224.  Kokins-Zeļenko MarksVB1Daugavpils
225.  Koleda VikaSB3Daugavpils
226.  Kopilovs MaksimsVB4Daugavpils
227.Korobkovs JegorsVB4Daugavpils
228.  Korsakova AnastasijaSB3VOC
Daugavpils
229.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
230.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
231.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
232.  Kostina DiānaSB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
233.  Kostins DmitrijsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
234.  Kostins StanislavsVB3Daugavpils
235.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
236.  Kotoviča AlisaSB3Daugavpils
237.  Kozlova KsenijaSB4Daugavpils
238.  Kozlova MarijaSB2Daugavpils
239.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
240.Kozlovska IevaSB2Daugavpils
241.  Krasovskis KirilsVB3Daugavpils
242.  Kravale KamilaSB1Daugavpils
243.  Kravcova LaumaSB3Daugavpils
244.  Kristapsons TomassVB3JELGAVA
245.Krjukova VeronikaSB1Riga
246.  Krjukova ViktorijaSB1Riga
247.  Krupska AgataSB2Daugavpils
248.  Kudiņa LoretaSB4Jūrmala
249.  Kudrjavskis ŅikitaVB1Daugavpils
250.  Kurpniece MarijaSB1Daugavpils
251.  Kurpnieks JānisVB1Daugavpils
252.  Kursītis RolandsVB3Daugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
253.  Kustova DominikaSB4VOC
Daugavpils
254.  Kuzmins ArtūrsVB1Rēzekne
255.  Lāčauniece AijaSB2Rēzekne
256.  Lāčauniece MaijaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
257.  Laizāns DainisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
258.Laizāns GustavsVB2Daugavpils
259.Laksa Nikola-NikaSB2Daugavpils
260.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
261.  Lapšins KārlisVB4Jelgava
262.  Larionova AlisaSB4Saskaņas pamatskola
Daugavpils
263.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Riga
264.  Lavrenova AnnaSB1Daugavpils
265.  Lavrenova VarvaraSB3Daugavpils
266.  Lazdāne AliseSB3Daugavpils
267.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
268.  Lazukins MaksimsVB2Daugavpils
269.  Lāže MiķelisVB1JELGAVA
270.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
271.  Lebedevs DariansVB3Rezekne
272.  Lebedevs RodionsVB3Rezekne
273.  Leibča AnnaSB3VOC
Daugavpils
274.  Leonovs RomansVB2Daugavpils
275.Librants-Lacis MakssVB3Daugavpils
276.  Lietaunieks AdriansVB3Daugavpils
277.  Lietaunieks RaiensVB1Daugavpils
278.  Ligeris AivisVB3Daugavpils
279.  Līkops MiķelisVB2Siguldas 1.pamatskola
Sigulda
280.Līkops RūdolfsVB1Sigulda, bērnudārzs
Sigulda
281.  Locs LinardsVB4Daugavpils
282.  Lubgāns ArtjomsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
283.  Lukaševs IgorsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
284.  Lukaševs KirillsVB1Rēzeknes SPII
Rēzekne
285.  Lukašonoka KsenijaSB2VOC
Daugavpils
286.  Lukjanska KsenijaSB4Daugavpils
287.Lukjaņeca ArinaSB1Daugavpils
288.  Lukjaņecs MihailsVB2Daugavpils
289.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
290.  Makāne AngelinaSB3Daugavpils
291.  Malgina ViktorijaSB3Daugavpils
292.  Maligina ViktorijaSB3Daugavpils
293.Mālniece BinnijaSB1Valmiera
294.  Malta ValtersVB4Sporto visa klase
Viļāni
295.  Mančinskis KirillsVB2Daugavpils
296.  Mančinskis KonstantīnsVB1Daugavpils
297.  Masenkova VasilisaVB2Daugavpils
298.  Massans AndriansVB3Daugavpils
299.  Matisāns KristiansVB4Daugavpils 1. vidusskola
Daugavpils
300.Matule LiānaSB1Rēzekne
301.  Mazane ValērijaSB4Daugavpils
302.  Medvedevs JaraslavsVB3Daugavpils
303.Meluškāne MartaSB1Riebiņi
Riebiņi
304.  Menšikova JekaterinaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
305.  Menzorova OlgaSB4Daugavpils
306.  Meņšikova JekaterinaSB1Daugavpils
307.Mezale HertaSB2pii
Daugavpils
308.Mezale MartaSB4Daugavpils
309.Miglāne LauraSB2Daugavpils
310.  Mihailovs IļjaVB3Daugavpils
311.  Mihailovs JegorsVB1Daugavpils
312.  Mikulovs AleksandrsVB1Daugavpils
313.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
314.  Misāns AustrisVB2Liepāja
315.  Mišekis JegorsVB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
316.  Mištauts VladimirsVB1Daugavpils
317.  Mištovts VladimirsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
318.Mizāns KristiānsVB2Jēkabpils
319.Mizers MartinsVB1Daugavpils
320.Moskalovs TimursVB4BFC Daugavpils, 9 vd.sk.
Daugavpils
321.  Muntjanu MartinsVB3Daugavpils
322.  Nevedomska PolinaSB4Saskaņas pamatskola
Daugavpils
323.  Neverovska DarjaSB4Daugavpils
324.Nikitins DamirsVB3Rīga
325.Nikitins GermansVB1Rīga
326.  Nikonovs RuslansVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
327.  Norisava DarjaSB4Daugavpils
328.  Nosaļs AleksejsVB2Daugavpils
329.  Novicāne AurēlijaSB1Mazās Žukas
Daugavpils
330.Novicāne EmīlijaSB1Mazās Žukas
Daugavpils
331.  Ņevļevs AndžejsVB1Daugavpils
332.  Ņevļevs DomeniksVB2Daugavpils
333.  Ņikitina AlisaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
334.  Ņikitina OlgaSB3Daugavpils
335.Ņikitins TimofejsVB2Daugavpils
336.  Obaļeviča ViktorijaSB4Daugavpils
337.  Oglodkovs DāvidsVB2SPARS- MK
Daugavpils
338.Olksna SamantaSB3Daugavpils
339.Orlovs VitalijsVB2SPARS-MK
Daugavpils
340.  Ostaņins VadimsVB4Daugavpils
341.  Ostrovskis AdriansVB2Daugavpils
342.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
343.  Ozoliņa BogdanaSB2CIDO
344.  Ozoliņš AleksandrsVB1CIDO
345.  Palma MadaraSB1Rīga
346.  Paļčevska SamantaSB1Daugavpils
347.  Paskāls NiķitaVB4Daugavpils
348.Pastars GustavsVB2Jaunmārupe
349.  Paulovs ArtjomsVB4Daugavpils
350.  Pavlovska RobertaSB1Rēzekne
351.  Pavlovskis JaroslavsVB4Daugavpils
352.  Pavlovskis RobertsVB2Rēzekne
353.Pavļukaneca MišelleSB1DAUGAVPILS
354.  Pētersons MārisVB4BFC Daugavpils
Daugavpils
355.  Petrova EvelīnaSB3Daugavpils
356.  Petrova MilanaSB4Daugavpils
357.  Pigožņa KerijaSB1Noķer ja vari ZIBRAĶETES
Rīga
358.  Pigožņa MartinsVB2JUST DO IT Māsiņa&Brālītis
Rīga
359.  Pinkule MontaSB4SPORTLAND
Rīga
360.  Pinkulis PaulsVB3SPORTLAND
Rīga
361.  Pivovarjonoka ArtjomsVB2Daugavpils
362.  Plūme LuīzeSB3Mazsalacas vidusskola
Mazsalaca
363.  Poga SintijaSB3Daugavpils
364.  Pogodina PolinaSB2Daugavpils
365.  Poiss ArtūrsVB3Daugavpils
366.  Pokšāns ArnisVB2Riebiņi
Preiļi
367.  Pokšāns GatisVB4Riebiņi
Preiļi
368.Pokšāns OskarsVB3Preiļi
369.  Pokule MereditaSB2Rēzekne
370.  Popko TomassVB1Ogre
371.  Popkova AriannaSB3Daugavpils
372.  Popkova MarikaSB2Daugavpils
373.  Popkovs FrancsVB1Daugavpils
374.  Popovs ŅikitaVB3Rīga
375.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
376.  Pozdņakova JulianaSB4VOC
Daugavpils
377.Presnija AnnaSB1Daugavpils
378.  Priekulis-Pastars RitvarsVB4Daugavpils
379.Prigoda KārlisVB1Daugavpils
380.  Promislova PolinaSB4VOC
Daugavpils
381.Pulaho EmilijaSB2daugavpils
382.  Puzāne AlisaSB4Daugavpils
383.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
384.  Puzāns MareksVB4Daugavpils
385.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
386.Radeviča SofijaSB2Daugavpils
387.  Radevičs DaniilsVB4Daugavpils
388.  Radionovs GļebsVB1Daugavpils
389.  Radivanoviča MargaritaSB3Daugavpils
390.  Radivanovičs PēterisVB3Daugavpils
391.Raits ArmandsVB3Raitu ģimene
Jelgavas nov.
392.  Rašmane KerijaSB3-
Jelgava
393.  Ratobiļska ValērijaSB4VOC
Daugavpils
394.  Raudvē RobertsVB4Daugavpils
395.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
396.Ričkovs KirillsVB2Daugavpils
397.Rocēna EveritaSB2Jēkabpils
398.  Rodionova ArīnaSB3Daugavpils
399.  Rogožins MaksimsVB3Daugavpils
400.  Rogožins PāvelsVB4Daugavpils
401.  Romanevičs EdgarsVB1Daugavpils 18.pirmskolas izglītības iestāde
Daugavpils
402.  Romanova ArianaSB2Daugavpils
403.Ronis NiksVB2Gulbene
404.  Roščenko JolantaSB4Daugavpils
405.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
406.  Rūdulis MārtiņšVB1Tukums
407.  Rumjanceva AlisaSB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
408.  Rupeika LuīzaSB2Salaspils
409.  Rutkovskis MatīssVB3Daugavpils
410.  Sapožņikova AnabellaSB2Daugavpils
411.Sauleviča EvelīnaSB2Daugavpils
412.  Saveļjeva AlisaSB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
413.  Saveļjevs DmitrijsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
414.  Savicka AnastasijaSB2Daugavpils
415.  Savickis NikitaVB3Daugavpils
416.Savina AnastasijaSB2Daugavpils
417.  Savostjanovs AksenijsVB1Daugavpils
418.  Savostjanovs DaniilsVB3Daugavpils
419.  Seļivanovs DamirsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
420.  Semjonovs KonstantīnsVB3Daugavpils
421.  Settarova SanitaSB3Daugavpils
422.  Sidorenko DanilaVB1Daugavpils
423.Simanoviča LīgaSB2Daugavpils novads
424.Simanoviča PaulaSB1Daugavpils novads
425.Simanovičs EdijsVB4Daugavpils novads
426.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
427.  Sitnika AgijaSB1Daugavpils
428.  Sivačovs ArtjomsVB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
429.  Skuķis KristersVB1Daugavpils
430.  Skuķis MarkussVB2Daugavpils
431.  Skvorcova AgneseSB1Daugavpils
432.Slikšāns MatīssVB1Olaine
433.  Smagars MarkussVB3Vienības pamatskola
Daugavpils
434.  Solims SandisVB2Daugavpils
435.  Solovjova AnastasijaSB3Daugavpils
436.  Some ĒrikaSB2Somi
437.  Soms MarkussVB3Somi
438.Spalviņš IvoVB3individuāli
Jēkabpils
439.  Spalvis ArtūrsVB3SK Čempions
Daugavpils
440.  Sproģe ElizaSB2Daugavpils
441.  Sproģis JānisVB1Daugavpils
442.  Steļmaks MaksimsVB1Daugavpils
443.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
444.Stepanovs AlensVB1Liepāja
445.  Stepanovs ArtjomsVB3Daugavpils
446.Stepanovs MaksimsVB3Daugavpils
447.  Stepule NellijaSB4Rēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
448.  Stepuļs KristapsVB1Rēzeknes vals poļu ģimnāzija
Rēzekne
449.  Stivriņš RihardsVB3Daugavpils
450.Strode HannaSB1Hanna
Rīga
451.Sulaine NadezdaSB3Daugavpils
452.Surtajevs NikitaVB4Daugavpils
453.Svārpstone EvaSB2Ķekava
454.Svārpstons TomsVB1Ķekava
455.  Šakelis AlekssVB3Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
456.  Šakelis ArtūrsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
457.  Šaliņš KristersVB4Daugavpils
458.  Šalkovska SofijaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
459.Ščukins AlekssVB1Valmiera
460.  Ščukins MaksimsVB1Valmiera
461.  Ščverniks MakarsVB3Daugavpils
462.Šeļeho KirillsVB1Be Active
Daugavpils
463.Šeļeho KsenijaSB1Be Active
Daugavpils
464.Šidlovskis RenārsVB1Peldēšanas klubs Daugavpils
Daugavpils
465.Škļarova ViktorijaSB1''Victory-1''
Daugavpils
466.  Šnedele DiānaSB3Daugavpils
467.  Šnevele PaulsVB1Daugavpils
468.  Šostaka AnnaSB3Daugavpils
469.  Štotaks EdgarsVB4Daugavpils
470.  Šverniks GenrihsVB1Daugavpils
471.  Tarašķevičs MaksimsVB3Daugavpils
472.  Terentejevs JegorsVB4Daugavpils
473.  Tihanoviča MaijaSB2Daugavpils
474.  Tihonoviča MaijaSB2Daugavpils
475.  Timofejeva AleksandraSB3Daugavpils
476.Timofejeva DarjaSB4Daugavpils 10. vidusskola
Daugavpils
477.  Tjapko ArtursVB2Daugavpils
478.Tolsihs NikolajsVB1Rēzekne
479.Tolstihs MihailsVB3Rēzekne
480.  Trošimovs DānielsVB3Daugavpils
481.  Urbāne Una-EvelīneSB2Daugavpils
482.  Urbāns KristapsVB2Daugavpils
483.  Urbāns TomsVB2Daugavpils
484.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
485.  Vaidere DaniellaSB4VOC
Daugavpils
486.  Vaikulis AndrejsVB2Daugavpils
487.  Vaivods GustavsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
488.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
489.  Valainis RaivisVB3Daugavpils
490.  Valtass HermanisVB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
491.Valters ArtursVB4Riebiņi
Preiļi
492.  Varslavāns VladsVB1Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
493.  Vasiljevs MakarsVB1Daugavpils
494.  Vasiljevs NikitaVB4Daugavpils
495.  Vasiļjeva AnastasijaSB4Daugavpils
496.  Vasiļjeva DarjaSB4VOC
Daugavpils
497.  Vasiļjevs GļebsVB4Daugavpils
498.  Vasiļjevs MaksimsVB3Daugavpils
499.Vasiļjevs OskarsVB1Daugavpils
500.Veite LilitaSB1Rīga
501.  Veļičko KatrīnaSB1Daugavpils
502.  Veļičko VladislavsVB3Daugavpils
503.  Vīksne ĒdvinsVB2Daugavpils
504.  Vīksne KristīneSB1Daugavpils
505.  Viļkelis DenissVB114.pirmskkolas izglītības iestāde
Daugavpils
506.  Visocka PolinaSB1Daugavpils
507.  Visocka VeronikaSB3Daugavpils
508.  Visockis DaniilsVB1Daugavpils
509.  Vitjazeva JūlijaSB2Daugavpils 15. vidusskola
Daugavpils
510.  Vjatere RebekaSB3Dagda
511.  Vnukovs ArsenijsVB3Daugavpils
512.  Voitkevičs GabrielsVB1Daugavpils
513.  Voitkevičs RobertsVB3Daugavpils
514.  Volodins ArtjomsVB4Daugavpils
515.Vrubļevskis AtisVB1Surikati
Rīga
516.  Zalāne AurēlijaSB4Daugavpils
517.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
518.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
519.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
520.  Zālītis JānisVB1Rīga
521.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
522.  Zaņevskis DamiansVB3Daugavpils
523.Zeltiņš Roberts-AlbertsVB3Ilūkstes novada Bebrene
524.  Zilis GļebsVB3Daugavpils
525.  Zimova AgnetaSB4Daugavpils
526.  Zimova KarolinaSB2Daugavpils
527.  Ziņenko ViktorijaSB4Daugavpils
528.  Zukakišvili NineleSB4Daugavpils
529.  Žerebkova ViktorijaSB2Daugavpils pilsētas 27.pii
Daugavpils
530.  Žigarkovs SebastiansVB4Daugavpils
531.Žizņevskis JurijsVB2Daugavpils
532.  Žuselis DmitrijsVB2Bukulti
533.  Žuselis KristiānsVB1Daugavpils
534.  Žvirbļa RomualdsVB4Daugavpils

Daugavpils, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejeva Anastasija1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
2.  Aleksejeva Vita1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
3.  Aleksejevs Arsenijs1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
4.  Alika Ilga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
5.  Alika Maruta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
6.  Allena Katrīna-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
7.  Ambrute Darja1 dalībnieksDaugavpils Tehnikums
Daugavpils
8.  Andrejeva Tatjana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
9.  Aņisimova Ināra1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
10.  Aņiskovičs Reinis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
11.Arefjeva Natalja1 dalībnieksDaugavpils
12.  Avsejeva Alisa1 dalībnieksVOC
Daugavpils
13.  Belousova Andželika1 dalībnieksDaugavpils Tehnikums
Daugavpils
14.Bergholds Emīls1 dalībnieksKuldīga
Kuldīga
15.  Berlizova Natalija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
16.  Bernatoviča Anita1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
17.  Bogdanova Ksenija1 dalībnieksVOC
Daugavpils
18.  Boluža Laura1 dalībnieksDaugavpils Bāriņtiesa
Daugavpils
19.  Bolužs Normunds1 dalībnieksDaugavpils Bāriņtiesa
Daugavpils
20.  Buls Daniils1 dalībnieksDaugavpils
21.  Cerniseva Viktorija1 dalībnieksDaugavpils
22.Cerniševs Deniss1 dalībnieksDaugavpils
23.  Cirse Alla1 dalībnieksDaugavpils
24.  Dmitrijeva Jeļena1 dalībnieksDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
25.Dorozko Vladislav1 dalībnieksCentra Vidusskola
Daugavpils
26.  Dubovska Jana1 dalībnieksDaugavpils
27.Dzedone Inese1 dalībnieksDaugavpils
28.  Eižvertiņa Diāna1 dalībnieksRīga
29.Elksne Inga1 dalībnieksJēkabpils
30.Elksnis Jānis1 dalībnieksJēkabpils
31.  Fadejeva Natālija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
32.  Filatova Oksana1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
33.Fjodorovs Artūrs1 dalībnieksDaugavpils
34.Gasparovičs Daniils1 dalībnieksDaugavpils
35.  Gasparovičs Eriks1 dalībnieksDaugavpils
36.  Gavare Dita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
37.  Gavare Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
38.  Gavrilova Kristīne1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
39.Gilučs Andis1 dalībnieksAglona
40.Glovinskis Vlads1 dalībnieksOK Stiga/ BJC Jaunība
Daugavpils
41.  Griķe Amanda1 dalībnieksDaugavpils
42.  Indrikovs Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)RIGA
43.Ivaņinoka Jūliāna1 dalībnieksDaugavpils
44.  Ivaņinoks Andrejs1 dalībnieksbernu
Daugavpils
45.Yarotska Antonina1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
46.  Jagudina Svetlana1 dalībnieksMana aptieka
Daugavpils
47.  Jakubovska Nataļja1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
48.  Janušs Dominiks1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
49.  Jermolajevs Danils1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
50.  Jermolajevs Juris1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
51.  Jurkane Nadežda1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
52.  Kaļiņina Svetlana1 dalībnieksMana aptieka
Ilūkste
53.  Kaspere Zane1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Bauska
54.  Keda Irēna1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
55.  Kirillova Jeļena1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
56.Klīve Enija1 dalībnieksJūrmala
57.Kokina Laura1 dalībnieksDaugavpils
58.Kokina Tamāra1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
59.  Komarova Kristīne1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
60.Korsiete Ance1 dalībnieksDaugavpils
61.  Korsiete Elza1 dalībnieksDaugavpils
62.  Kovaļevska Arnelija1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
63.  Kovaļevskis Ņikita1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
64.  Kozlovska Viktorija1 dalībnieksDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
65.  Kozlovskis Kaspars1 dalībnieksDaugavpils
66.  Kristapsons Tomass1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JELGAVA
67.  Kudrjašova Jekaterina1 dalībnieksMārite 32.Pii
Daugavpils
68.Kulikovs Artjoms1 dalībnieksDaugavpils
69.Ķirsons Vilnis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mārupe
70.  Linde Aiva1 dalībnieksDaugavpils
71.  Lukaševičs Rudolfs1 dalībnieksJaunsardze/da-marathon
Višķu pag.
72.  Lukjanska Arnita1 dalībnieksDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
73.  Ļašenko Diāna1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
74.Ļucāns Ģirts1 dalībnieksĀdaži
75.Ļucāns Kristers1 dalībnieksĀdaži
76.  Masenkova Anastasija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
77.Mazure Inga1 dalībnieksDaugavpils
78.  Mazurina Marija1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
79.Meluškāne Marta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Riebiņi
Riebiņi
80.  Mickus Jurģis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kačoki
Skrunda
81.  Miglāne Ineta1 dalībnieksVOC
Daugavpils
82.Mihailova Viktorija1 dalībnieksDaugavpils
83.Minakovska Natālija1 dalībnieksDaugavpils
84.Morier-Thibault Danik1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Adazi
85.  Mortuleva Anastasija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Riga
86.  Mortuleva Evelina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Rīga
87.Mortulevs Juris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dance
Riga
88.Nedvedje Diana1 dalībnieksDaugavpils
89.  Oļenova Arina1 dalībnieksVOC
Daugavpils
90.  Ostrovska Oksana1 dalībnieksDaugavpils
91.Parfjonovs Edvards1 dalībnieksDaugavpils
92.  Peipiņš Vladislavs1 dalībnieksDaugavpils Tehnikums
Daugavpils
93.Pētersone Linda1 dalībnieksliepāja
94.  Petroviča Ilona1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
95.  Pilace Irina1 dalībnieksMana aptieka
Ilūkste
96.  Podobnaya Yulia1 dalībnieksSPARS MK
Daugavpils
97.  Praņevska Elita1 dalībnieksDaugavpils Bāriņtiesa
Daugavpils
98.Puncule Anna1 dalībnieksSPARS- MK
Daugavpils
99.Punculis Ivars1 dalībnieksDaugavpils
100.Punculis Jānis1 dalībnieksDaugavpils
101.  Radvils Alfrēds1 dalībnieksSKAIDA
Rīga
102.  Raičonoks Lauris1 dalībnieks12 vidusskola
Daugavpils
103.  Rapčevskis Ādams1 dalībnieksMārite 32.Pii
Daugavpils
104.Reinholds Ralfs1 dalībnieksDaugavpils
105.Remese Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
106.  Rinkeviča Tatjana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
107.  Semjonova Eleonora1 dalībnieksMana aptieka
Daugavpils
108.  Shkonda Nataļja1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
109.Sivačova Jeļena1 dalībnieksDaugavpils
110.Sivačovs Iļja1 dalībnieksDaugavpils
111.Sivačovs Timurs1 dalībnieksDaugavpils
112.  Smane Anita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils
113.  Sokolovs Emīls1 dalībnieks2004
Daugavpils
114.  Sokolovs Igors1 dalībnieksDaugavpils Tehnikums
Daugavpils
115.Solima Irina1 dalībnieksDaugavpils
116.Speniks Aleksandrs1 dalībnieksnekada
kraslava
117.Speniks Sawa1 dalībnieksnekada
kraslava
118.Spurķe Sonora1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Vecumnieki
119.  Steļmaks Oļegs1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
120.  Stepule Nellija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
121.  Sterinovičs Danils1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
122.  Susejs Austrs1 dalībnieks12 vidusskola
Daugavpils
123.Šaraņina Anastasija1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
124.  Šervašidze Kristīne1 dalībnieksVOC
Daugavpils
125.  Šulce Santa1 dalībnieksKačoki
Aizpute
126.Švernika Jeļena1 dalībnieksDaugavpils
127.  Tamane Lauma1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
128.  Tarasova Anna1 dalībnieksCabonline
Daugavpils
129.  Trizna Raimonds1 dalībnieksPriedīte
Daugavpils
130.Trofimova Jekaterina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Naujene
Daugavpils
131.  Upenieks Gundars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAT
Rīga
132.  Vaļta Ilona1 dalībnieksRēzekne
133.  Vanaga Gunita1 dalībnieksDaugavpils pašvaldība
Daugavpils
134.  Vasiljeva Tatjana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
135.  Vasiļjeva Evelīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
136.Vasiļjevs Renārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
137.  Vavilova Violeta1 dalībnieksVOC
Daugavpils
138.Vazdiķe Agita1 dalībnieksKuldīga
Kuldīga
139.  Vecele Svetlana1 dalībnieksMārite 32 Pii
Daugavpils
140.Volkovs Aleksandrs1 dalībnieksdance
Rīga
141.Zeltiņš Roberts-Alberts1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ilūkstes novada Bebrene
142.Zimovs Aleksandrs1 dalībnieksDaugavpils
143.  Zviedre Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Bauskas novads
144.  Zviedre Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Bauskas novads
145.  Žarovska Laila1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
146.  Žerebkovs Maksims1 dalībnieksDaugavpils Tehnikums
Daugavpils
147.  Žilenkova Žanete1 dalībnieksDaugavpils

Kopā pieteikušies: 2631