Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons | Saraksts

Rēzekne, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Adijāne ViktorijaSNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
3.  Adijāns KasparsVSPORTLAND
Viļāni
4.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
5.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
6.  Apsīts MairisV40Beverīnas novads
7.  Arbidāns UldisV40Limbaži
8.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
9.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
10.  Artemjevs SergejsVRīga
11.  Audere SilvaSPriekuļi
12.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
13.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Rembate
14.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
15.  Balgalve InaS40Tukums
16.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
17.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
18.  Banister LandonVn
Rīga
19.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
20.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
21.  Bebrišs IlgvarsV50SK Katrīna
Kuldīga
22.  Belakurovs RuslansVKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
23.  Belevičs JurisV40Ogre
24.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
25.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
26.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
27.  Bergers IgorsV50I LOVE SUPERSPORT
Rīga
28.  Bergmanis IlvarsVTukums
29.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
30.Bilinskis JānisV50Rēzekne
31.  Birģele SantaSVSK Noskrien
Rūjiena
32.  Birģelis JānisV50Koknese
33.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
34.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
35.  Bodnieks DairisV40Ogre
36.Bodžs ĢirtsVRēzekne
37.  Bogdanovs SergejsV40BTA/LīvānuVK
Rīga
38.  Boiko RolandsVVRK
Rēzeknes novads
39.  Boldāne IlzeS50Gulbene
40.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
41.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
42.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
43.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
44.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
45.  Brīvers AndrisV40Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
46.  Buko DanielsVBTA/LīvānuVK
Līvāni
47.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
48.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
49.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
50.  Ceika LailaS50Valmiera
51.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
52.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
53.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
54.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Ventspils/Rīga
55.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
56.  Dapkuviene LauraSMaratonas
Jonava
57.  Dāvidnieks ArtisV40EMU Mālpils sporta klubs
Rīga
58.  Dāvidsone ZaneSValmiera
Valmiera
59.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
60.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
61.  Didrihsons TomsVRiga
62.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
63.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
64.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
65.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
66.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
67.  Dūda AndrisVĪdeņa
68.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
69.  Dzelme LitaS40-
Rīga
70.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
71.  Ekholm CrisSLaguja küla
72.  Ekholm ElmarV50Laguja
73.  Ekholm HeliS40Laguja
74.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
75.  Else AsnateSMazsalaca
76.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
77.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
78.  Freiberga AneteSBETONS
Rēzekne
79.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
80.  Gailis ElmārsV50Verems
Rēzekne
81.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
82.Galvydiene SonataS40JONAVOS BK MARATONAS
JONAVA
83.  Geidāne SintijaSĀdaži
84.  Golubevs MihailsVRīga
85.  Gončarenko KarīnaSRīga
86.  Greckis HaraldsVUPB
Rīga
87.  Grickevica OlgaS50ILOVESUPERSPORT
Rīga
88.  Griķis JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
89.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
90.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
91.  Gruberts EduardsVRiga
92.  Grundmanis AntonsVIndividuāli
Kuldīga
93.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
94.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
95.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
96.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
97.  Guščins PāvelsV50Rēzekne
98.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
99.  Heringa MartaSSPORTLAND
Rīga
100.  Hess RihardsVRēzekne
101.  Iesalnieks AndrisV50Sporta iela
Jēkabpils
102.  Iesalnieks AugustsVRīga
103.  Indriksons RenārsVPATRIA SPORTLAND
104.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
105.  Jakimenko IgorsVRīga
106.  Jakovicka AlīnaSRīga
107.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
108.  Janens VjačeslavsVDaugavpils
109.  Jankovska LigaS40Rīga
110.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
111.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
Zūras
112.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
113.  Jermolovs ArtūrsVVSK Noskrien
Kuldīga
114.  Jerofejevs JānisVJERO
Pļaviņas
115.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
116.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
117.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Turlava
118.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
119.  Juvčenko OksanaSLiepāja
120.  Kalnbērzs KasparsVASK Patria
121.  Kalniņa LieneSSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
122.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
123.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
124.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
125.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
126.Kan NataljaSMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Santkpēterburga
127.Karazins GintsV-
Liepāja
128.  Kaspere ZaneSBauska
129.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Brenguļi
130.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
131.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
132.  Keidāns AndrisVDricānu vsk
Rēzeknes novads
133.  Kirilova VivianaS40PATRIA SPORTLAND
Rīga
134.  Kisļakovs MihailsVRīga
135.  Kitova EvijaSViļaka
136.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
137.  Kļaviņa RitaS40SK Magnen
Rēzekne
138.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
139.  Kņaževa ZojaS40SIA
Daugavpils
140.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
141.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
142.  Kopmanis JānisV50Rīga
143.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
144.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
145.  Krīgers DidzisV60valmiera
146.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
147.  Kristiansone OfēlijaSRīga
148.  Kristiansons HokansVRīga
149.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
150.  Krūze GatisVHanna
Rīga
151.  Kuģis RalfsVMARATONA KLUBS
Kocēni
152.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
153.Kurps ArnisVSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
154.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
155.  Kuzmins SergejsV60Verems
Rēzekne
156.  Kvasovs KonstantinsVRiga
157.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
158.  Ķempe AgneseSVaiņode
159.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
160.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
161.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
162.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
163.  Lapsa GvidoV50Gulbene
164.Latyshevs PeterisVMoscow
165.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
166.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
167.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
168.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
169.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
170.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
171.  Limanāne IlzeS40VSK Noskrien
Rīga
172.  Limanāns AndrisVLIMANĀNI
Dobele
173.  Limanāns DainisVVSK Noskrien
Biksti
174.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
175.  Ločmelis ArmandsVRīga
176.  Ločmelis ArtūrsVASK Patria
177.  Logins ArtisVKatoļu vsk.
Rēzekne
178.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
179.  Lūsa ViedaSSK Tērauds/Nike
Cēsis
180.Ļeta SergejsVASK Patria
181.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
182.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
183.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
184.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
185.  Marhele IlonaSMatisons Runner’s Club/Nike
186.Martins DanielVRiga
187.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
188.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
189.  Meiers RainersV50Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga
190.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
191.  Miņins AinārsV40HK
VIĻAKAS NOV.
192.  Misāne RandaSLiepāja
193.Miss SamantaSRīga
194.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
195.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
196.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
197.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
198.  Noviks KasparsVRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
199.  Ņeborakova IngaSRīga
200.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
201.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
202.  Obermans KristapsVDricānu vsk
Rēzeknes novads
203.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
204.Osborne KatieSRezekne
205.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
206.  Ozers JānisV50Jelgava
207.  Ozols JānisVRīga
208.  Paškevičs ArnisVASK Patria
Daugavpils
209.  Pavļukevičs ValērijsV40Verems
Rēzekne
210.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
211.Petrauskas VaidasVjonavos maratonas
JONAVA
212.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
213.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
214.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
215.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
216.  Platkājis ArdisV50Rīga
217.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
218.  Poliņš DāvisVVSK Noskrien
Gulbene, Rīga
219.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
220.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
221.  Pranča SandraSKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
222.  Prančš ArmandsVKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
223.Priedniece AritaSSwedbank
Rīga
224.  Pūcītis GatisVSwedbank
Mārupe
225.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
226.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
227.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
228.  Pužulis SandisV40Rīga
229.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
230.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
231.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
232.  Rassa GintaS40Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
233.  Ravžajevs MārisVOlaine
234.  Razminovičs DainisV40Viļakas novads
235.Rečkins SergejsV40Ķekava
236.  Rimicans ArtursVASK Patria
237.  Rjabuha AnastasijaSRīga
238.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
239.  Roga RaimondsVReReReRiRa
Jelgava
240.  Romančuks IlmārsV50Rīga
241.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
242.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
243.  Rozis RobertsV40Rīga
244.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
245.  Rukmans Jēkabs-OlafsVRēzekne
246.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
247.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ogre
248.Ruzveltas MantasVVilnius
249.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
250.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
251.Samuševs RuslansVRīga
252.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
253.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
254.  Saulīte InetaS40Rīga
255.  Saveljevs PavelsVRīga
256.  Saveļjevs ViktorsVVSK Noskrien
Alūksne
257.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
258.  Semendjajevs DmitrijsV50Zoorbagan
Rīga
259.  Seņko IgorsVLiepāja
260.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ Baltais/ASICS
Līvāni
261.  Siliņš RaimondsV40Līvānu VK/Baltais/ASICS
Alūksne-Jaunanna
262.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
263.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
264.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
265.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
266.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
267.  Sondors SandrisV60Rīga
268.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
269.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
270.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
271.  Stankevics KlāvsVAuce
272.  Staris JānisV50Verems
Rēzekne
273.  Stefanak GabrielVHamsters & Sunshine
Bratislava
274.  Straukmanis JānisVSPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
275.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS
Rīga
276.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
277.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
278.  Sulojeva MaijaS50Rīga
279.  Sultanovs EdgarsVRiga
280.  Šale IvitaSAIZKRAUKLE
Skrīveri
281.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
282.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
283.  Šņoriņa BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
284.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
285.  Špeļkovs SergejsVRēzekne
286.  Tarasovs JurijsV50Komkon
Vilani
287.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
288.  Timofejevs SergejsV40101
Riga
289.  Tomsone SigneS40Rīga
290.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
291.  Tretjakovs AndrejsVRīga
292.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike
Aiviekste
293.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
294.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
295.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
296.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
297.  Vagars HarijsV50Rīga
298.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
299.  Valtere KitijaSLīvānu VK/Baltais/ ASICS
Līvāni
300.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
301.  Važņevičs JānisV50BTA/LīvānuVK
Līvāni
302.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
303.  Veinbergs OskarsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
304.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
305.  Vējš-Āboliņš KristapsVMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
306.  Vertuls IvarsVVSK Noskrien
Rīga
307.Vikmanis ValdisVSPORTLAND
Rīga
308.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
309.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
310.  Vilks JurijsV40LATBAT
Riga
311.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien seniori
riga
312.  Viļuma GintaSDaugavpils
313.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
314.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
315.  Wojcik MaciejVLodz
316.  Zablockis JānisVOgre
317.  Zaicevs EdgarsVRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
318.  Zālīte IngaS40Grauda spēks / LMT sporta klubs
Ikšķile
319.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
320.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
321.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
322.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
323.  Zeļenkova KristīneSValmiera
324.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
325.  Zuļģis KalvisVBaltijas Sports
Ikšķile
326.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
327.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
328.  Žodziņš AigarsV50Ezere
329.  Žogla ĒvaldsV50Rēzekne
330.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
331.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi
332.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Rēzekne, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Adamovičs MārcisVNJPreiļi
Preiļi
5.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Adijāne KatrīnaSNJNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
7.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
8.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
9.  Aleksejevs VitalijsVNJInternational Maritime Sport Community
Riga
10.  Alika IlgaSN20Daugavpils
11.  Alika MarutaSN20Daugavpils
12.  Allena Katrīna-AnnaSNJlabs starts
Rīga
13.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
14.  Allens RihardsVNJlabs starts
Rīga
15.  Ančs KasparsVNJRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
16.  Andersons RūdolfsVN20Ventspils
17.Andriuškiene AldonaSN50PENKI KALNAI
MAŽEIKIAI
18.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike
Jūrmala
19.  Aņiskovičs ReinisVNJRēzekne
20.  Apšenieks ĒriksVN60Balvi
21.  Ariko DmitrijsVN30Riga
22.  Avišāns MārtiņšVN20Verems
Rēzekne
23.  Bairaševskis ValerijsVN20SK Tērauds
Rīga
24.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
25.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
26.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
27.  Beikmanis ElvijsVN20Valmiera
28.  Beleviča JolantaSN40Ogre
29.  Belevičs JēkabsVNJOgre
30.  Berķis MārisVN30pulsometrs.lv
Rīga
31.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
32.  Bērziņa BaibaSN20SPORTLAND
Rīga
33.  Bērziņa JanaSN30VSK Noskrien,Adidas Runners|Riga
Rīga
34.  Bērziņa LīgaSN30Riga
35.  Bērziņš JurisVN60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
36.  Bescennaja JeļenaSN50LSC
Rīga
37.  Biezuma GitaSN40Rīga
38.  Birkmanis ArvisVN40Riga
39.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
40.  Birša Laura-LindaSNJAlmiera
41.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
42.Blinovs SergejsVN30Verems
Rēzekne
43.  Boburovs ArnisVNJKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
44.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
45.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
46.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
47.  Bome KristaSN20Jelgava
48.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
49.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
50.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
51.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
52.  Brezinska IneseSN20SPORTLAND/NIKE
53.Brezinska SolvitaSN20Gulbene
54.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
55.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
56.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
57.  Bruževica AneteSN40Rīga
58.  Bullis AndrisVN30Jelgava
59.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
60.  Būmane AnnijaSN20Liepāja
61.Burton PaulVN40Baltic Street
Rezekne
62.Burtons PaulsVN40riga
63.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
64.  Bušs AndrisVN30Rīga
65.  Bužinska ĒrikaSNJSPORTLAND
Daugavpils
66.  Ciguze AmandaSN20Strenči
67.  Circens JānisVN20Viļakas novads
68.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
69.  Čaupals KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
70.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
71.  Čerkovskis EdgarsVN20EKA
Rīga
72.  Čiževska LīgaSNJSPORTLAND
Rīga
73.  Čoiča RasmaSN20ASK Patria
74.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
75.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
76.  Dēze AndisVN20MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rīga
77.  Dobre LindaSN20Riga
78.  Dobris AivarsVN20SPORTLAND
Gulbene
79.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
80.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
81.  Dovidaitis ArsēnijsVNJRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
82.  Drozdovs ViktorsVNJIlzeskalns
Rēzeknes novads
83.  Dukurs RičardsVN20MARATONA KLUBS
Talsi
84.  Duļķevičš RenārsVNJKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
85.  Eglītis ArvilsVN20Dricānu vsk
Rēzeknes novads
86.  Eglitis Oskars-MartinsVNJLiepāja
87.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
88.  Erciņš ZigurdsVN40MARATONA KLUBS
Ropaži
89.  Ērmane ZaneSN20SIA Joker Ltd.
Rīga
90.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
91.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
92.Feldhūne-Vojcika BaibaSN30Rīga
93.  Freija DžanitaSN50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Turlava
94.  Freimanis JānisVN30Jelgava
95.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
96.Fronovics AntonsVN20Tallinn
97.  Gabrāne HelēnaSN20Dagda
98.  Gabruševa DanaSN30Barbados
Rīga
99.Gaidis EdmundsVN30Rēzekne
100.  Gailis JurisVN30Gaiļu ģimene
Rīga
101.  Gailītis JānisVNJSmiltene
102.  Gailuma KristīneSNJIlzeskalns
Rēzeknes novads
103.  Galiņa LīvaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
104.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
105.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
106.  Gavare VaivaSN40Rīga
107.  Gavars AndrisVN40Rīga
108.  Geraseva AnastasijaSN20SPORTLAT
Jelgava
109.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
110.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
111.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
112.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
113.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
114.  Grablovskis RaitisVN30BTA/LīvānuVK
Rīga
115.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
116.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
117.  Grigorjeva TatjanaSNJLATC
Daugavpils
118.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
119.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
120.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
121.Grocs AndrisVN30Rēzekne
122.  Ģērmane GunaSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
123.  Hartmanis ReinisVN20Matisons Runner’s Club/Nike
Grobiņa
124.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20Līvānu VK/Baltais/ASICS
Tukums
125.  Hudorožkovs JevgenijsVN40SPORTLAND
Riga
126.  Ignatjevs OļegsVN20Daugavpils
127.  Iļjins VladsVN20Rēzekne
128.  Inkins MārisVNJKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
129.Innus DiānaSN30Rīga
130.Irgensons RalfsVN20FK Saldus
Saldus
131.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
132.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
133.  Ivanova MarijaSN20Rēzekne
134.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
135.  Ivuškāns Reinis-MadarsVNJnav
Aizkraukles Pagasts
136.  Jakubjaņeca DiānaSN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
137.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
138.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
139.  Jansons JurisVN60Līvāni
140.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
141.Jaunzems KasparsVN30Jelgava
142.  Jermaļjonoks VladimirsVN60Daugavpils novads
Daugavpils novads
143.  Jermaļjonoks VladimirsVN60Daugavpils novads
Daugavpils novads
144.  Jerofejeva InetaSN30Rīga
145.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
Rīga
146.Jierkiene SkaidriteSN40SK Magnen
Rēzeknes nov.
147.  Jursone LauraSN30Valmiera
148.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
149.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
150.  Kallase GabriellaSN20SPORTLAND
Gulbene
151.  Kallase ZlataSN40SPORTLAND
Gulbene
152.  Kallass KasparsVN40SPORTLAND
Gulbene
153.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
154.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
155.Karvele LigitaSN20Ludza
156.  Kaspers GuntarsVN30Bauska
157.  Kauliņš HarijsVN20SPORTLAND
Gulbene
158.  Kazaine SantaSN20Ilzene
Ilzenes pag., Alūksnes nov.
159.Kazakov AnatoliiVN40MARATONA KLUBS/Skobar
Pskov
160.  Keino LīgaSN30Riga
161.  Kijaško MihailsVN40Infinity
Rēzekne
162.  Kiļupa MaritaSN20Madonas
Madona
163.  Kipluks AleksandrsVN20Rīga
164.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
165.Klīve UnaSN40Jūrmala
166.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
167.  Kļava DaceSN20SPORTLAND
Rīga
168.Kļava PēterisVN30Rīga
169.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
170.  Kļaviņš ValdisVN50SK Magnen
Rēzekne
171.  Kolosova SofijaSNJRēzeknes 3.vsk
Rēzekne
172.  Koņuhovs RomansVN20ELT
Riga
173.Kopasovs JurisVN60Daugavpils novads
Daugavpils novads
174.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
175.  Korņejevs NormundsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
176.  Koršenkova DanaSN30Rēzekne
177.  Kotāne DagnijaSN20Ilzeskalns
Rēzekne
178.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
179.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
180.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
181.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
182.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
183.  Krauze KasparsVN20Jelgava
184.  Krauze MadaraSN20Maratona klubs
Sigulda
185.  Kravalis AinārsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
186.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
187.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
188.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
189.  Kroičs KasparsVN30Rīga
190.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner’s Club
Mārupe
191.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
192.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Mārupe
193.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
194.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
195.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
196.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
197.  Kupra SandraSN40VSK Noskrien,Adidas Runners|Riga
Rēzekne
198.Kurme LigitaSN30PREIĻI
199.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
200.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
201.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
202.  Ķerus IndulisVN30Rīga
203.  Lāčaunieks RaimondsVN40SK Magnen
Rēzeknes novads
204.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
205.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
206.  Laicāns ModrisVN40Capo
Rīga
207.  Lapiņa ZitaSN30Swedbank
Riga
208.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
209.  Līce SabīneSN20Rēzekne
210.  Liepiņš ĒriksVN30Rīga
211.  Liepiņš JānisVN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
212.  Linuža IvetaSN50Annasmuiža
213.  Linuža LīgaSN20VSK Noskrien
Rēzekne
214.  Līpacis JurisVN40Sigulda
215.  Līpurs LinardsVNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
216.  Lisovs AleksandrsVN60Rēzekne
Rēzekne
217.  Loca AijaSN40Daugavpils
218.  Ločmelis ĢirtsVNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
219.  Logina LindaSN30Balvi
220.  Logina MontaSN30Sigulda
221.  Luguze ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
222.  Lukša OļegsVNJKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
223.  Lūse BaibaSN30Rīga
224.  Lūse InāraSN50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Carnikava
225.  Ļubka JānisVN30Salnava
Rēzekne
226.  Macovs MaksimsVNJRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
227.  Macuks AnatolijsVN30Jēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
228.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
229.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
230.  Mališeva ViktorijaSN20Rēzekne
231.  Malta IvetaSN40Viļānu NSS
Rēzekne
232.  Markova RitaSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
233.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
234.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner’s Club/Nike
Piltene
235.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
236.  Mediniks JānisVN40Rēzekne
237.Melnis KasparsVN20rezekne
238.  Meluškāns ArtūrsVN30Riebiņi
Riebiņi
239.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
240.  Mežavilka IngaSN40SPORTLAND
Sigulda
241.  Mežiels JānisVN20PATRIA SPORTLAND
242.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
243.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
244.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
245.Miteniece GunitaSN30Jēkabpils
246.  Mitenieks AivisVN30Swedbank
JĒKABPILS
247.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
248.  Morgunovs IgorsVN30Matisons Runner’s Club/Hamsters Sunshine
Ventspils
249.  Mozga MāraSN20Rīga
250.  Mūrnieks JānisVN20SK Tērauds
Lielvārde
251.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
252.Naumčika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
253.  Niedre IvetaSN40Maratona klubs/LSC/VSK
Rīga
254.  Nikolajeva DaceSN30Riga
255.  Nuķis JānisVN30Hamsters&Sunshine
Rīga
256.  Nunes FlavioVN20Portugal
Gulbene
257.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
258.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
259.  Pacejs AntonsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
260.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
261.  Pastare DailaSN30NRC Jelgava
Jelgava
262.  Paškevičs ViktorsVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
263.  Pavloviča NataļjaSN40Rēzekne
264.  Pavlovs DenissVN20Ceram Optec
Līvāni
265.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
266.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
267.  Peļņa GuntisVN30SK Magnen
Rēzekne
268.  Pentjuša LīgaSNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
269.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
270.  Petrovskis MārtiņšVN20Jelgava
271.  Petrunins NikitaVN20SPORTLAND
Rīga
272.  Pitrāns ArtūrsVN20Dagda_team
Dagda
273.  Platā SandraSN40Jelgava
274.Poļakovs ViktorsVN20Rīga
275.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
276.Ponomarenko VladislavsVN60gulbene
277.  Poplavska OlitaSN40Verems
Rēzekne
278.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
279.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
280.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
281.  Purvīte ArtaSN30Rīga
282.  Rabkeviča KristīneSN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
283.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
284.  Ramkovčš VadimsVNJKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
285.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
286.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
287.  Rapša SabīneSNJŠķaune
288.  Raubiško ViktorijaSN30Swedbank
Rīga
289.  Raudziņš EglonsVN20SPORTLAND
Preiļi
290.Rečkins ArtisVNJĶekava
291.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
292.  Repša SolvitaSN20Rēzekne
293.  Ribakovs ValērijsVN50Rīga
294.Ribkina TatjanaSN30Rīga
295.  Rimšs VitālijsVN40Laimiņa
Rēzekne
296.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
297.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
298.  Rublis AigarsVN50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
299.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
300.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
301.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
302.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
303.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
304.  Sardiko AnastasijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
305.  Sarmins SergejsVN60privat
Rēzekne
306.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
307.  Sergejevs IvansVNJKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
308.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
309.  Siameshchanka SviatlanaSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
310.  Sifers KimsVN50Rīga
311.  Siliņa MarijaSN20Rīga
312.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
313.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
314.  Skoreja LīvaSNJMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
315.  Skulte AgrisVN20Rīga
316.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
317.  Smirnovs GvidoVNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
318.  Sokolovs AleksandrsVN30ASK Patria
Rīga
319.  Spalva JurisVN20ASK Patria
320.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
321.  Stāmers OskarsVN30Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
322.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
323.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
324.  Stepiņa LauraSN20Rēzekne
325.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
326.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
327.  Supe InārsVN50Balvi
328.  Supe JānisVN60Tirza
329.  Suseja RutaSN40Rēzekne
330.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
331.  Susejs RenārsVNJRēzekne
332.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
333.  Sutins ZigmārsVN30Dricānu vsk
Rēzeknes novads
334.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
335.  Svarpstone EkaterinaSN30Ķekava
336.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
337.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
338.  Šaķis NaurisVN40Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
339.  Šaķis TomsVNJMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
340.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
341.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
342.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
343.  Šmits ArtisVN40Rīga
344.  Šroms RomansVN20BALTAIS
Rīga
345.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
346.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Skrunda
347.  Šumeiko JevgēnijsVN30Rīga
348.  Taurene EvitaSN30GULBENE
Gulbene
349.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
350.  Terehovs JurisVNJKatoļu vsk.
Rēzekne
351.Timermanis GunārsVN40Timermaņa foto
Jelgava
352.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
353.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
354.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
355.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
356.  Treide-Neimane ZaneSN30SPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
357.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
358.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
359.  Trubačs PēterisVN50BTA/LīvānuVK
Preiļi
360.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
361.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
362.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
363.  Upenieks KristiānsVNJSK Tērauds/Nike
364.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
365.  Ušpele VēsmaSN40Wylky
Rēzekne
366.  Utāne VijaSN40SK Magnen
Rēzekne
367.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
368.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
369.Vasiļjevs RenārsVNJJēkabpils
370.  Vdovičenko MadaraSN20Rūjiena
371.  Veidenbauma ZaneSN20Riga
372.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
373.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSN50SPORTLAND
Lizums
374.  Vēkšēja RenāteSNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
375.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
376.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
377.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
378.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
379.  Vespers JānisVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
380.  Vēvere LieneSN30MARATONA KLUBS
Piltene
381.  Vīksne KārlisVN20Meridiāns OK
Cēsis
382.  Vīksne KasparsVN20Meridiāns OK
Cēsis
383.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
384.Viļums SandisVN30Zibenīgie
Saldus
385.  Visockis AleksandrsVN30Be active
Daugavpils
386.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
387.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
388.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
389.  Volāne InitaSN50Rīgas raj.
390.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
391.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
392.  Zagorskis EdgarsVN30SK Tērauds
Rīga
393.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
394.  Zandberga AndaSN20SPORTLAND
Rīga
395.  Zariņa AurēlijaSNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
396.  Zaščerinska MarijaSN20Rēzekne
397.  Zvaigznītis JānisVN20Liepa
398.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
399.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
400.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga
401.  Žukova JeļenaSN40Rēzekne

Rēzekne, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abajevs RadvilsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
2.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Abramova AnastasijaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
4.  Abramova AnnaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
5.  Abramova EstereSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
6.  Adijāne ViktorijaSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
7.  Adijāns KasparsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
8.  Agafonovs GustsVTBRēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
9.  Akmentiņa KristīneSTVangaži
10.  Akmentiņš GustavsVTBVangaži
11.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
12.  Aksjonova AnnaSTAViļānu NSS
Rēzekne
13.  Akuļina KristīneSTAMakašānu vsk.
Rēzekne
14.  Aliks GermansVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
15.  Aliks ViktorsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
16.  Altans AleksandrsVTBRI-AC
Rēzekne
17.  Ameļko DaceSTARēznas pmsk.
Rēzeknes novads
18.  Ancvers GabrielsVTARēzekne
19.  Andrejeva ZitaSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
20.  Andrejevs VladimirsVTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
21.  Andžāns KarimsVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
22.Andžs VernersVTABalvi
23.  Anufrijevs ArnoldsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
24.  Apinis EdgarsVTASK Patria
25.  Arbidāne KarolīnaSTAMakašānu vsk.
Rēzekne
26.  Arbidāns ArtūrsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
27.  Arhipova ĻubovaSTMaltas vsk
Rēzeknes novads
28.  Arhipova NadeždaSTMaltas vsk
Rēzeknes novads
29.  Artejevs KristersVTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
30.Astafjeva SofijaSTAMākslas vsk.
Rēzeknes novads
31.  Astiča EļaSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
32.  Aukšmuksts DāvidsVTBSPORTLAND
Rīga
33.  Ausmane RenāteSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
34.  Avotiņš EdgarsVTMadona
35.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
36.  Bačkure JolantaSTAKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
37.  Bačkurs KasparsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
38.  Balčūne IvetaSTRēzeknes novads
39.  Balčūne KristiānaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
40.Baranovs AndrejsVTBDaugavpils
41.  Baranovska BeatriseSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
42.  Barinovs EdgarsVTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
43.  Barišnikovs MihailsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
44.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
45.  Barkanovs MaksimsVTRēzekne
46.  Bartaševičs AleksandrsVTRēzekne
47.  Bartuše KatrīnaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
48.  Batarevska LeilaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
49.  Baumanis DainisVTRīga
50.  Bauska LāsmaSTAFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
51.  Bauska LilitaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
52.  Bauska VanessaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
53.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
54.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
55.  Bazikins AleksandrsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
56.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
57.  Beiranovičš RaivisVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
58.  Belevičs JustsVTBOgre
59.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
60.  Belova NataļjaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
61.  Belova OlgaSTPoļu ģimn.
Rēzekne
62.  Belova RitaSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
63.  Berga LindaSTSaldus
64.  Berga NadīnaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
65.Bergvalde InaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
66.  Berķe ArinaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
67.  Bernāns OjārsVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
68.  Bērziņa AliseSTARīga
69.  Bērziņa IevaSTBRīga
70.  Bērziņa SigitaSTSPORTLAND
Salaspils
71.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
72.  Biezuma KristiānaSTBRīga
73.  Bikovska BeatriseSTBRēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
74.  Birze DairisVTBMakašānu vsk.
Rēzekne
75.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
76.  Bitane AnastasijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
77.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
78.  Blinovs RomānsVTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
79.  Bobiļeva MilanaSTBDaugavpils Krievu vsk.-licejs
Daugavpils
80.Bobroviča DiānaSTDaugavpils
81.  Bodža MārīteSTBKatoļu vsk.
Rēzekne
82.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
83.  Bogdanovs AndrejsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
84.  Bogdanovs ArnisVTAViļānu NSS
Rēzekne
85.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
86.  Boičeknka MarijaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
87.  Boičenko DiānaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
88.  Bokta AgrisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
89.  Boldova ArinaSTBKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
90.  Bolšija IneseSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
91.  Bolšijs Gustavs-ValdemarsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
92.  Boltāne TerēzeSTBIlzeskalns
Rēzeknes novads
93.  Boļšakovs NikitaVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
94.  Boļšijs AgrisVTRēzekne
95.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
96.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK/ Baltais/ASICS
Līvāni
97.  Bondarevs NikitaVTBLīvānu VK
Līvāni
98.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
99.  Borbale IlzeSTAPreiļu BJSS
Preiļi
100.Borovikova DaigaSTSavējie
Madona
101.  Borovikovs MaksimsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
102.Borozinskis DzintarsVTĶegums
103.  Brinkeviča ViktorijaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
104.  Brizgalova IrinaSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
105.  Brokāne Evija-AlvīneSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
106.Brokere IngaSTRīga
107.  Broks JurisVTVSK noskrien
Varakļāni
108.  Bule IlānaSTATehnikums
Rēzekne
109.Bule MarijaSTRēzekne
Rēzekne
110.  Buls ValentīnsVTVRK
Rēzekne
111.Buļs ŅikitaVTBLudza
112.Bumbiere KristīneSTBJelgava
113.Bumbiers KristersVTBJelgava
114.  Bumbiša LindaSTVRK
Rēzekne
115.  Burova VeronikaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
116.  Burova ViktorijaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
117.  Burovs VladislavsVTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
118.  Cakuls RobertsVTAMatisons Runner’s Club
119.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
120.  Caune LaimdotaSTviens
Rīga
121.  Caunītis-Augstkalns DairisVTARēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
122.  Cauņa AinārsVTVRK
Rēzekne
123.  Ceirulis DanielsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
124.  Ceirulis DāvisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
125.  Celnokova JelizavetaSTRīga
126.  Chuchunova NataliaSTRīga
127.  Cimermane SanitaSTKārsavas novads
128.  Cunskis NikitaVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
129.  Cvetkova AnneliaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
130.  Čakstiņa GuntaSTRīga
131.  Čamane IlzeSTPreiļi
132.  Čerkovskis MaksimsVTARI-AC
Rēzekne
133.  Černecova LiānaSTRēzekne
Rēzekne
134.  Čerņavka VladislavsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
135.  Čiževska DaniellaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
136.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
137.  Dāldere AntraSTVentspils
138.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
139.  Danilova DanielaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
140.  Danilovs RomansVTRiga
141.  Daņiļeviča SamantaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
142.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
143.  Daukste-Saleniece RamonaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
144.  Daukšta ĒrikaSTBe Active
Daugavpils
145.  Dekters ValērijsVTBRikavas pmsk.
Rēzeknes novads
146.  Delveris GatisVTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
147.  Dembovskis IvoVTAustrumi
Rēzekne
148.  Dimzulis ĒriksVTBRikavas pmsk.
Rēzeknes novads
149.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
150.  Dmitrijevs IlvisVTDricānu vsk
Rēzeknes novads
151.  Dobrecova ValērijaSTBRēzeknes Valsts 1. ğimnāzija
Rēzekne
152.  Dobrecovs SergejsVTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
153.  Dombrovska VelgaSTVRK
Rēzekne
154.  Donāne SarmaSTBērzgales pagasts
155.  Donāns ErnestsVTBLogopēdiskā skola
Rēzekne
156.  Doroškeviča JuliannaSTARēzekne
Rēzekne
157.  Doroško AleksanrdsVTRēzekne
158.Doroško JānisVTRēzekne
159.  Drebeinieka EvijaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
160.  Dudareva JūlijaSTRēzeknes 2 .vsk
Rēzekne
161.  Dudkins ViktorsVTARēzekne
Rēzekne
162.  Dzervinika EvitaSTRīgas Stradiņa universitāte
Rēzekne
163.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
164.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
165.  Eižvertiņa DiānaSTRiga
166.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
167.  Elksne KitijaSTBJēkabpils
Jēkabpils
168.  Elksne MadaraSTBIlzeskalns
Rēzeknes novads
169.  Elksnis ArtisVTBRēzekne
170.  Elksnis OskarsVTBRI-AC
Rēzekne
171.  Elksnis ReinisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
172.  Erte AnnijaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
173.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
174.  Fareņuks Lūkass-SandijsVTBDaugavpils
175.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
176.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
177.  Filatova AleksandraSTAViļānu NSS
Rēzekne
178.  Filatovs IvansVTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
179.Filonenko AnnaSTDaugavpils
180.Fingers NaurisVTAGulbene
181.  Fjodorova AnnaSTARēzeknes 2 .vsk
Rēzekne
182.  Fjodorovs VadimsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
183.  Fomins VladislavsVTBViļānu NSS
Rēzekne
184.  Francs DāvidsVTPATRIA SPORTLAND
185.  Francs EdvardsVTAASK Patria
186.  Fučadži NatālijaSTRiga
187.  Fulimonova ViktorijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
188.  Gabaliņa-Briška EgitaSTRīga
189.  Gabaliņš IgorsVT.
Aizkraukle
190.  Gagunovs VitālijsVTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
191.  Gaide ĢertrūdeSTRēzekne
Rēzekne
192.Gaide KsenijaSTRēzekne
193.Gaidis ČeslavsVTRēzekne
194.  Gaigale AlīnaSTALiepu pmsk
Rēzeknes novads
195.  Gaigale KarinaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
196.  Gaile LīnaSTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
197.  Gaile SolvitaSTGaiļu ģimene
Rīga
198.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene
RĪGA
199.  Gailišs MārisVTAKrāslavas rajons
200.  Gaisiņš ArtūrsVTRēzekne
201.  Garšanovs ArtjomsVTBRI-AC
Rēzekne
202.  Gavrilova NataļjaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
203.  Gavrilova PolinaSTARēzeknes 2.vsk
Rēzekne
204.  Gavrilova ZaneSTBalvi
205.  Geduss AndrisVTBRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
206.  Geidāns NiklāvsVTRēzekne
207.  Glaudiņa IrinaSTInfinity
Rēzekne
208.  Glaudiņš OļegsVTInfinity
Rēzekne
209.  Glazkina LolitaSTRīga
210.  Gļauda ArtisVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
211.  Gļauda SintijaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
212.  Golubeva JekaterinaSTARēzekne
Rēzekne
213.  Golubevs RenārsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
214.  Golubovskis StaņislavsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
215.  Gorodeckis IgorsVTBKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
216.  Gorsāns MatīssVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
217.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
218.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
219.  Grandāne AneteSTJOE LATVIJA
Jelgava
220.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
221.  Grase ElīnaSTMazsalaca
222.  Grasmanis IngusVTJelgava
223.Grauziņa LieneSTVRK
Rēzekne
224.  Gražule LigitaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
225.  Greckis DainisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
226.  Greidāne DagnijaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
227.  Greiškāne LauraSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
228.  Gribonika AndaSTAPreiļi
229.  Gricāne SantaSTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
230.  Griciks AleksandrsVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
231.  Grietiņš RūdisVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
232.Grigale IevaSTCeram Optec
Līvāni
233.Grigale IneseSTĀdaži
234.  Grigalis IlmārsVTĀdaži
235.  Grigorjevs JegorsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
236.Grīnbergs JānisVTSkrienLatvijaMangali
Ogre
237.  Grins AdriansVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
238.  Grins AlbertsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
239.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
240.  Groza JūlijaSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
241.  Gruznovs IļjaVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
242.  Gruznovs JevgēnijsVTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
243.  Gubāts MintautsVTRiga
244.  Guseva ArinaSTBRēzekne
Rēzekne
245.  Gusevs AleksandrsVTRēzekne
Rēzekne
246.  Guščina ViktorijaSTARēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
247.  Gutāne AnnaSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
248.  Gutāne SintijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
249.  Gžibovska LauraSTALiepu pmsk
Rēzeknes novads
250.  Gžibovska ValērijaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
251.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
252.  Heidingere GundegaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Ogre
253.  Holma ValērijaSTBViļānu NSS
Rēzekne
254.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
255.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
256.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
257.  Ignatjeva LauraSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
258.  Iļjins IļjaVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
259.  Iļjins JurijsVTRēzekne
Rēzekne
260.  Iļjins VasilijsVTRēzekne
Rēzekne
261.  Indrikovs MārisVTRīga
262.  Irišins ValentīnsVTRēzekne
Rēzekne
263.Isupovs IgorsVTRēzekne
264.  Ivanova AnastasijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
265.  Ivanova ValērijaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
266.  Ivanovs EdgarsVTBJēkabpils
267.  Ivanovs IgorsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
268.  Ivanovs JanisVTBRikavas pmsk.
Rēzeknes novads
269.  Ivanovs OļegsVTCeram Optec
Līvāni
270.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
271.  Ivone                  JanitaSTMalnavas koledža
Rēzeknes novads
272.  Ivulāns ArmandsVTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
273.  Jagža ElīnaSTRīga
274.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
275.  Jakovļeva AnnaSTAMakašānu vsk.
Rēzekne
276.  Jakovļeva MadaraSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
277.  Jansons ArtūrsVTMARATONA KLUBS
Kapsēde
278.  Jarecka JūlijaSTARēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
279.  Jasinska AnnaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
280.  Jasinska ĻubovaSTMaltas vsk
Rēzeknes novads
281.  Jasinskis AnatolijsVTMaltas vsk
Rēzeknes novads
282.  Jaskevičs ĒriksVTBRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
283.  Jaudzeme AnnijaSTSPORTLAND
Rīga
284.  Jaudzems EdvīnsVTSPORTLAND
Rīga
285.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
286.  Jēče AliseSTBRīga
287.  Jēče IngaSTRīga
288.  Jēčis KristapsVTBRīga
289.Jefremovs DeonisijsVTRezekne
290.  Jegorova AnsijaSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
291.  Jegorovs ErvīnsVTAGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
292.  Jelagins DenissVTARēzeknes 2.vsk
Rēzekne
293.  Jemeļjanovs MaksisVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
294.Jeršova JanaSTBRēzekne
295.  Jeršovs ArkādijsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
296.Jirjens ReinisVTRīga
297.  Jurdžs RenārsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
298.  Jurdžs RolandsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
299.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
300.  Justele SintijaSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
301.Kabakovs VitālijsVTCeram Optec
Riebiņi
302.  Kablanova JustīneSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
303.  Kačkāns Valters-ViestursVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
304.  Kairiša LudmilaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
305.  Kairišs KristiānsVTBRēzekne
306.  Kairišs KristofersVTARēzekne
307.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
308.  Kallass VladimirsVTGulbene
309.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
310.  Kalnejs KārlisVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
311.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
312.  Kalniņa SantaSTBMakašānu vsk.
Rēzekne
313.  Kalvāns MarkussVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
314.  Kanaška AndrisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
315.  Kanaška IlārijaSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
316.  Kanaška RutaSTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
317.  Kančs ArmandsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
318.  Kandisa KristaSTSPORTLAND
Rīga
319.  Kapacis EmīlsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
320.Kāposte AliseSTBNagļi
321.Kāposte LindaSTNagļi
322.  Kardjalis ArtursVTMaltas vsk
Rēzeknes novads
323.  Kārkliniece RebekaSTARēzekne
Rēzekne
324.  Kārkliņa ElīnaSTPATRIA SPORTLAND
.
325.Karņicka ĒrikaSTDaugavpils novads
326.  Katena DagnijaSTASPORTLAND
Rīga
327.  Katkovska ArkādijaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
328.  Katkovska ĒrikaSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
329.  Katkovska TatjanaSTRēzeknes internātskola
Rēzekne
330.  Katkovskis ŽanisVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
331.  Katlapa AnnaSTJelgava
332.Kaupuža SigneSTCēsis
333.  Kaupužs AivarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
334.  Kazuševa ImaldaSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
335.  Kazuševs DanielsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
336.  Keidāne IneseSTAMākslas vsk.
Rēzeknes novads
337.  Keidāns Arnolds-EmanuelsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
338.  Keino KrišsVTBRiga
339.  Keišs LaurisVTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
340.  Kekere JolantaSTAMākslas vsk.
Rēzeknes novads
341.  Kijaha ElizabeteSTBRēzekne
Rēzekne
342.  Kijahs DominiksVTBRēzekne
Rēzekne
343.  Kijaško AnnaSTBInfinity
Rēzekne
344.  Kijaško DaniilsVTBInfinity
Rēzekne
345.Kijaško JeļenaSTInfinity
Rēzekne
346.  Kisilevskis ŅiķitaVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
347.  Kisļakovs ArtjomsVTBI LOVE SUPERSPORT
Rīga
348.  Kitova AliseSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
349.  Kitovs DenissVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
350.  Klapins AleksandrsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
351.  Klapins AleksejsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
352.  Klauga DāvisVTAMakašānu vsk.
Rēzekne
353.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
354.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
355.  Kļaviņš ElvisVTRēzekne
356.Knospiņa LoretaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
357.  Koblova AnnaSTRīga
358.  Kojāne IneseSTRēzekne
Rēzekne
359.  Kokina KristaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
360.  Kokoreviča KatrīnaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
361.  Kolosova DiānaSTAKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
362.  Kolužs JānisVTDaugavpils Runners
Daugavpils
363.  Koļesnikova AnnaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
364.  Koļesnikova ValentīnaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
365.  Koļesņikovs ValentīnsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
366.  Komlajeva AļesjaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
367.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
368.  Kononova ViktorijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
369.  Kononovs ValērijsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
370.  Kopela RasaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
371.  Kopele KristiānaSTBBērzgales pmsk
Rēzeknes novads
372.  Koris AgrisVTGulbene
373.  Koroļokovs NikitaVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
374.  Koroševska AmandaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
375.  Korsaka ViktorijaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
376.  Korsaks ImantsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
377.  Kostenko AnastasijaSTHamsters & Sunshine
Rīga
378.  Kotāne ElvitaSTIlzeskalns
Rēzeknes novads
379.  Kovaļonoks MaksimsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
380.  Kozačkovs EinārsVTBLudza
381.  Kozačkovs ElmārsVTLudza
382.  Kozlova JeļizavetaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
383.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
384.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
385.  Kozlovs MarkussVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
386.  Kozlovs OtomārsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
387.  Krasjukovs ArtisVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
388.  Krasnanosovs MaksimsVTBRēzekne
Rēzekne
389.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
390.  Krasnobajs Ralfs-DanielsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
391.  Krasutina IrīnaSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
392.  Krasutina JeļenaSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
393.  Krauja BrigitaSTRīga
394.  Kravale AgneseSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
395.Kravale JolantaSTValmiera
396.  Kravalis EmīlsVTASiguldas Maratona klubs
Sigulda
397.  Kravalis JānisVTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
398.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
399.Krupins JurijsVTPreili
Spars-MK
400.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
401.  Kubeckis RitvarsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
402.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
403.  Kudle AmandaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
404.  Kudļa ElgarsVTSakstagals
Rēzekne
405.  Kudravska DainaSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
406.  Kudrjavceva ViktorijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
407.  Kudrjavcevs AleksandrsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
408.  Kudrjavcevs KonstantīnsVTRēzeknes 2.vsk
Rēzekne
409.  Kukaine IngaSTRīga
410.  Kukaine TīnaSTBRīga
411.  Kukainis AigarsVTRīga
412.  Kukurs AinārsVTAL.Rancānes Makašānu Amatu vidusskola
Rēzeknes nov.
413.  Kurdeko ElmārsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
414.  Kurdeko MarijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
415.  Kurilina ValērijaSTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
416.  Kurmeļova MarijaSTBRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
417.  Kuzika BeāteSTSPORTLAND
Salacgrīva
418.  Kuzmina AlijaSTBRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
419.  Kuzmina AļonaSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
420.  Kuzmina ElīzaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
421.Kuzmina IlonaSTRēzekne
422.  Kuznecova MārīteSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
423.  Kuzņecovs DaniilsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
424.  Kvedovs ElvisVTMākslas vsk.
Rēzeknes novads
425.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
426.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
427.  Lācis FilipsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
428.  Lāčaunieks JānisVTBRēzeknes 5.vsk./SK Magnen
Rēzekne
429.  Laiduse JekaterinaSTBRēzeknes 2.vsk
Rēzekne
430.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
431.  Laizāne LauraSTARēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
432.Laizāne LīgaSTDaugavpils
433.  Laizāne MilanaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
434.  Laizāns DainisVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
435.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
436.  Lamberte JanaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
437.  Lanfanga DiānaSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
438.  Lansberga ĀrijaSTBKatoļu vsk.
Rēzekne
439.Lapekina AnastasijaSTADaugavpils
440.  Larionova AnželaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
441.  Lasinska KristīneSTBMakašānu vsk.
Rēzekne
442.  Lasinskis AndisVTBMakašānu vsk.
Rēzekne
443.  Laškova OlgaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
444.  Latiševs-Čudars RainersVTBMakašānu vsk.
Rēzekne
445.  Latkovska RitaSTVarakļāni
446.  Latkovskis JānisVTDekšāres , Mālnieki
447.  Laurecka Dagmāra-HelēnaSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
448.  Laureckis DanielsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
449.  Lauskiniece AnnaSTSPORTLAND
Rīga
450.  Lazare GintaSTARēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
451.  Lazovskis RaivoVTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
452.  Lebedeva DianaSTRezekne
453.  Lebedevs RomansVTRezekne
454.  Lebeds Daniels-AleksandrsVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
455.  Legajeva AnastasijaSTARēzekne
Rēzekne
456.  Leiniša DainaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
457.  Leiņa SabīneSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
458.  Leitāns SebastiansVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
459.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
460.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
461.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
462.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
463.  Lesniece SintijaSTRugāju novads
464.  Leuta AnastasijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
465.  Liepa ErastsVTAolaine
466.  Liepiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
467.  Lipskis AivisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
468.  Litauniece AustraSTBRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
469.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
470.  Livdāne MaijaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
471.  Loca SintijaSTADaugavpils
472.Ločmele DarijaSTBSK kuorsova
Kārsava
473.  Ločmele OlitaSTSPORTLAND
Rīga
474.  Ločmele SofijaSTSK Kuorsova
Kārsava
475.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
476.  Lopareva ElizabeteSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
477.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
478.  Luca LīgaSTRīga
479.  Lucatnika LauraSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
480.  Lucijanova BaibaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
481.  Lucijanovs EndijsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
482.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
483.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
484.  Ludborža AmandaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
485.  Ludboržs RinaldsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
486.  Luike MargaritaSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
487.  Lukaševiča AneteSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
488.  Lukaševiča ZigrīdaSTMaltas vsk
Rēzeknes novads
489.  Lukaševičs ZigfrīdsVTMaltas vsk
Rēzeknes novads
490.  Luksts AleksandrsVTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
491.  Lukša ArvisVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
492.  Lupika InetaSTRēzekne
Rēzekne
493.  Lupiks UldisVTRēzeknes internātskola
Rēzekne
494.  Ļežaņina JekaterinaSTRīga
495.  Ļubimovs JānisVTAAustrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola
Rēzekne
496.Ļucāne BaibaSTĀdaži
497.  Macāns MārtiņšVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
498.  Maksimova VeraSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
499.  Malta LāsmaSTSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
500.  Malta ValtersVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
501.  Marjanovs AndrisVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
502.  Martinovs NormundsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
503.  Maslobojeva VeronikaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
504.  Maslobojevs RomānsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
505.  Maslovska TīnaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
506.  Maslovskis DaniilsVTARēzekne
507.  Massaļska KristīnaSTSPORTLAND
Rīga
508.  Matisone AgneseSTMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
509.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
510.  Mazure AlīnaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
511.  Mazure AliseSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
512.  Mazure AnnijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
513.  Mazure GuntaSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
514.  Mazurs AivarsVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
515.  Mazurs AndrisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
516.  Medvedevs SergejsVTBKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
517.  Medvedevs VitālijsVTAKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
518.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
519.  Melne EģijaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
520.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
521.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
522.Melnika JulijaSTDaugavpils
523.  Melnis KristapsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
524.Meluškāne AntraSTRiebiņi
Riebiņi
525.Meluškāns VoldemārsVTRiebiņi
Riebiņi
526.  Meļniks BogdansVTBViļānu NSS
Rēzekne
527.  Metums AinārsVTGulbene
528.  Metums MārtiņšVTAGulbene
529.  Metums NaurisVTBGulbene
530.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
531.  Mickeviča NatālijaSTDaugavpils
532.  Mickevičs RaivisVTSPORTLAND
Daugavpils
533.  Mickus JurģisVTSkrunda
Skrunda
534.  Mihailova JolantaSTL.E.J.A
Preiļi
535.  Mihailova MarijaSTBKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
536.  Mihajevs MaksimsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
537.  Miklašēviča InitaSTSPORTLAND
Rīga
538.  Mikloševičs RostislavsVTBRI-AC
Rēzekne
539.  Mikrjukova JelizavetaSTAViļānu NSS
Rēzekne
540.  Miķelis Ričards-RaitisVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
541.  Milovidovs DenisVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
542.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
543.  Miņins JurisVTLielsunstiprs.com
Rēzekne
544.  Mironova JeļenaSTBTA/LīvānuVK
Līvāni
545.  Mironovs VadimsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
546.  Misāns ArtisVTAKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
547.  Mitčenko VeronikaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
548.  Mitčenkovs DanielsVTASakstagala pmsk
Rēzeknes novads
549.  Miteniece Alise-GabrielaSTBJēkabpils
550.  Mivreniks NaurisVTBIlzeskalns
Rēzeknes novads
551.  Morozova ViktorijaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
552.  Morozovs IgorsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
553.  Mošorenoks DanielsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
554.  Motina NikaSTBRēzeknes 2.vsk
Rēzekne
555.  Mukasējevs MareksVTARI-AC
Rēzekne
556.  Mukstiņa DainaSTAluksne
557.  Muķielis AigarsVTValmiera
558.Naglis AinārsVTRĪGA
559.  Nainiša KristīneSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
560.  Negrejeva KsenijaSTAMakašānu vsk.
Rēzekne
561.  Nevedomajs PavelsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
562.  Nikolaisone JustīneSTSPORTLAND
Rīga
563.  Nikolajeva KatrīnaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
564.  Nikolajeva ViktorijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
565.  Nikonova JelizavetaSTAViļānu NSS
Rēzekne
566.  Nipers LorensVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
567.  Nizina EveritaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
568.  Novgorodova DiānaSTBKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
569.  Novikova AnnaSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
570.  Novikova KarīnaSTARēzekne
Rēzekne
571.  Noviks MarkussVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
572.  Ņikitins DamirsVTRīga
573.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
574.  Obermane SamantaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
575.  Obrumane BirutaSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
576.  Ogriņa Paula-SanijaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
577.Oliņš MadarsVTSaldus
578.  Olutnika SintijaSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
579.  Olutniks SantisVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
580.  Oraševska OlgaSTzas pargauja
cesis
581.  Orlovs MaksimsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
582.  Osis AldisVTBauska
583.  Osīte IlzeSTJelgava
584.  Ovsjankins MaksimsVTARēzeknes 3.vsk
Rēzekne
585.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
586.  Ozoliņa IevaSTKandava
587.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/Nike
Valka
588.Ozoliņš EdžusVTBInternātskola
Rēzekne
589.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
590.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
591.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
592.  Paņina AnastasijaSTBRēzeknes 2.vsk
Rēzekne
593.  Paramonova DiānaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
594.Pastare SantaSTRēzekne
595.  Pastars ArmandsVTBKārsava
596.  Paškeviča IevaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
597.  Paškeviča LindaSTMaltas vsk
Rēzeknes novads
598.  Paulina LāsmaSTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
599.  Pāvarnieks  KristapsVTBRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
600.  Pavlovskis UldisVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
601.  Pekša JūlijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
602.  Pētersons MairisVTIlzenes pag.
603.  Petrovs AntonsVTBRēzeknes 2.vsk
Rēzekne
604.  Petrovs DaniilsVTBRēzeknes 3.vsk
Rēzekne
605.  Petrovs DāvidsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
606.  Petrovs NikitaVTARēzeknes 2.vsk
Rēzekne
607.  Petrunina DiānaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
608.  Petruņina DiānaSTASPORTLAND
Rīga
609.  Pienis RaivoVTASK Patria
610.  Piļka DinārsVTDricānu vsk
Rēzeknes novads
611.  Piļka ŽaneteSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
612.  Pimanovs AleksejsVTCeram Optec
Daugavpils
613.Pinkule JolantaSTPinkuļi
Valmiera
614.  Piveks JānisVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
615.  Pizičs RaitisVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
616.  Piziks RaivisVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
617.  Plaunovs EdgarsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
618.  Plaunovs NikitaVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
619.  Pluša AivaSTVRK
Rēzeknes novads
620.  Pocjus GitaSTSaldus
621.Pokšāne IlgaSTPreiļi
622.Pokšāns AldisVTPreiļi
623.  Pole KristiānaSTCēsis
624.Poļakovs VitālijsVTRēzekne
625.Porietis KasparsVTJēkabpils
626.  Potašovs KasparsVTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
627.  Prančs DaniilsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
628.  Prančs UldisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
629.Priekulis AndisVTRēzekne
630.  Prikule SimonaSTBViļānu NSS
Rēzekne
631.  Prokofjevs VladimirsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
632.  Protizāne ZaigaST-
Kārsava
633.  Pūdžs ValtersVTBPreiļi
634.Pugačova JūlijaSTRēzekne
635.  Pugačovs TimursVTBRēzeknes 3.vsk
Rēzekne
636.  Puķīte GundegaSTMadona
637.  Puķīte LīvaSTAMadona
638.  Puncule ElīnaSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
639.  Puncuļs LinardsVTBRēzekne
Rēzekne
640.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
641.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
642.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
643.  Radvinskaite Sandra-DanaSTAMakašānu vsk.
Rēzekne
644.  Ragozina AngelinaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
645.  Ragozins DaniilsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
646.  Ragozins JegorsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
647.  Rakevičs RamirsVTBRI-AC
Rēzekne
648.  Rancāne InetaSTRēzekne
Rēzekne
649.  Rancāns EdijsVTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
650.  Rancāns JānisVTBRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
651.  Rancāns RaimondsVTRēzekne
Rēzekne
652.  Rapša OlgaSTLiepu pmsk
Rēzeknes novads
653.  Rastopčins GatisVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
654.  Raščevskis AleksandrsVTRēzekne
Rēzekne
655.  Ratnika SandraSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
656.  Ratnika Sintija-ElizabeteSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
657.  Razgalis ElgarsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
658.  Razgalis IlvarsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
659.  Razumejeva JekaterinaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
660.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
661.  Reinholds NepartsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
662.  Reinis ArnisVTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
663.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
664.  Rendenieks DzintarsVTVangaži
665.  Rēriha Nikola-PaulaSTRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
666.Resnis MārisVTJēkabpils
667.Resnis MatīssVTBJēkabpils
668.  Ribakovs MaksimsVTAViļānu NSS
Rēzekne
669.  Ribakovs NikitaVTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
670.  Ribkins AleksandrsVTBRēzeknes 2.vsk
Rēzekne
671.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
672.  Rinža IgorsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
673.  Rinža KristiānaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
674.  Ritiņa LaumaSTARēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
675.  Ritiņš RobertsVTAAustrumlatvijas tehnoloģiju vsk
Rēzekne
676.Riža JānisVTBValmiera
677.Romančuks RaivisVTNagļi
678.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
679.  Romanovskis NikitaVTAKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
680.  Ronis ViestursVTGulbene
681.Rozinskis PēterisVTRiebini
Riebini
682.  Ruba DairisVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
683.  Rudzāns AnatolijsVTRēzekne
Rēzekne
684.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
685.  Rudzusieks KasparsVTAGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
686.  Rumbinieks EdgarsVTBRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
687.  Rusakova MarinaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
688.  Rutkovska JolantaSTMākslas vsk.
Rēzeknes novads
689.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
690.  Ružāns DaņilaVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
691.  Rževska AnastasijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
692.Rževska SvetlanaSTRēzekne
693.  Safronova ArinaSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
694.  Safronovs VladislavsVTALiepu pmsk
Rēzeknes novads
695.Sakne DagnisVTMadona
696.  Sakne SamantaSTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
697.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
698.  Salmiņa Simona-AliseSTASK Patria
699.  Samovičs StanislavsVTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
700.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
701.  Samuilova ViktorijaSTAViļānu NSS
Rēzekne
702.  Sandore IvetaSTNVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
703.  Sandors MatīssVTBRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
704.  Sandors ReinisVTANVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
705.  Sarkane MarijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
706.  Sarkane SandijaSTSPORTLAND
Rīga
707.  Sarnovičs JānisVTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
708.  Sauleviča InāraSTCeram Optec
Daugavpils
709.Saušs RomānsVTDaugavpils novads
Daugavpils novads
710.  Saveļjeva InetaSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
711.  Saveļjeva LauraSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
712.  Saveļjevs ĢirtsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
713.  Saveļjevs KasparsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
714.  Savickis VladislavsVTBRI-AC
Rēzekne
715.  Sazonovs MihailsVTBRēzeknes nov.
716.  Sedols EmīlsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
717.  Sedvalde AgijaSTValmiera
718.  Selina DarjaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
719.  Semule ZelmaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
720.  Semulis IlgonisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
721.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
722.  Seņkāne     VitaSTRēzeknes valsts 1 ģimn.
Rēzekne
723.  Seņkova OksanaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
724.  Seņkovs AlekssVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
725.  Sergejevs KirilsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
726.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
727.  Sidorova ViktorijaSTAViļānu NSS
Rēzekne
728.  Silicka KaterīnaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
729.  Siņavska AdriānaSTBPoļu ģimn.
Rēzekne
730.  Sjomkāns AndrisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
731.  Skabs Elmārs-AloizsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
732.  Skangalis KasparsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
733.  Skļomiņš OskarsVTRīga
734.  Skorodihins LinardsVTBRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
735.  Skrebinska DinaSTRēzekne
Rēzekne
736.Skudra AndaSTOlaine
737.  Skudriņa LauraSTAGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
738.  Skudris AinārsVTOlaine
739.  Skudris MārtiņšVTOlaine
740.  Skutāne InetaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
741.  Sļadzevska VeronikaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
742.  Sļadzevskis RuslansVTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
743.  Smirnova MarikaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
744.  Smirnovs NikitaVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
745.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
746.  Solovjova ArinaSTARēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
747.  Sondore LīgaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
748.  Spalviņa MarikaSTJēkabpils
749.  Spaļs RaivisVTAFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
750.  Spriņģe JūlijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
751.  Sprukts AlensVTAPoļu ģimn.
Rēzekne
752.  Sprukts DainisVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
753.  Stafecka AgneseSTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
754.  Stalidzāne IlzeSTRēzeknes nov.
755.  Stanka RolandsVTAGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
756.  Stepe DainisVTPATRIA SPORTLAND
757.  Stepiņš VadimsVTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
758.  Stepule EvelīnaSTRēzekne
Rēzekne
759.  Stieģele SandraSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
760.  Stikute Viktorija-DiānaSTARēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
761.Stivriņa DārtaSTARēzekne
762.Stivriņš DāvisVTRēzekne
763.  Stoļarova KristinaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
764.  Stonka DainaSTVSK Noskrien
Riga
765.  Stonka KārlisVTVSK Noskrien
Rīga
766.  Strapcāne DaceSTSwedbank
Rēzekne
767.  Strapcāns RobertsVTBRēzeknes 5 vidusskola
Rēzekne
768.  Strautnieks MārisVTJelgava
769.Strode IlonaSTHanna
Rīga
770.  Strožs KasparsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
771.  Suharevs VjačeslavsVTBRikavas pmsk.
Rēzeknes novads
772.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
773.  Sutina IevaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
774.  Sutris-Adijāns RenārsVTRīga
775.  Svalbe LāsmaSTBMakašānu vsk.
Rēzekne
776.  Svalbe SantaSTAMakašānu vsk.
Rēzekne
777.  Svetlova AnnaSTPreiļi
778.Svetlovs IļjaVTPreiļi
779.  Svikša LauraSTBViļānu NSS
Rēzekne
780.  Šabaševs IljaVTRīga
781.  Šakins LaimonisVTBaltinava
782.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
783.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
784.  Šantareva ArinaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
785.  Šarkovska AgitaSTSaldus
786.  Šauva ZaneSTSkrienLatvijaMangali
Ogre
787.  Ščepillo AļonaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
788.  Ščukins RaimondsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
789.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
790.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
791.Šembele LauraSTSaldus
792.Šerkina KristīnaSTInfinity
Rēzekne
793.  Šerkins ValērijsVTInfinity
Rēzekne
794.  Šibanova AleksandraSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
795.  Škarste SantaSTRēzekne
796.  Škurova Sindija-GuntraSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
797.  Škuškauniece LiānaSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
798.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
799.  Šlapakova LīnaSTAKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
800.  Šmaukstele KsenijaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
801.  Šņepste ElīnaSTLEJA
Preiļi
802.Štauers JānisVTValmiera
803.  Štauers MaksimiljansVTBValmiera apkārt Zemeslodei
Valmiera
804.  Štekels EdvardsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
805.  Šterns Miks-JānisVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
806.  Šulce SantaSTKačoki
Aizpute
807.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
808.  Šumeiko ArkādijsVTAKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
809.Šustovs KasparsVTBRiebiņi
Riebiņi
810.  Šveimrauss EduardsVTAJelgava
811.  Švilpa AndaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
812.  Švilpa NiksVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
813.Taube GintaSTRīga
814.  Teivāne AneteSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
815.  Teivāns EdgarsVTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
816.  Tērauds ViktorsVTRēzeknes novads
817.  Terentjevs DānielsVTALiepu pmsk
Rēzeknes novads
818.  Terentjevs NikolajsVTRīga
819.  Tihomirova AleksandraSTAViļānu NSS
Rēzekne
820.  Tihonovs JurijsVTRīga
821.Timermanis RaivoVTBTimermaņa foto
Jelgava
822.  Timofejevs IgnatsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
823.  Tīruma IevaSTJūrmala
824.Tišanova IndraSTGulbenes novads
825.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
826.  Tokareva TatjanaSTRēzeknes pil. Izgl/pārvalde
Rēzekne
827.  Tolkaņica LuīzaSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
828.  Tolstovs IgorsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
829.  Trauberga RamonaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
830.  Treikule Laima-LoretaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
831.  Tripane AnnaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
832.  Tripāne SandijaSTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
833.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
834.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
835.  Trubačs RainersVTABTA/LīvānuVK
Preiļi
836.  Trunovs DaniilsVTBRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
837.  Trušule NadeždaSTRēzekne
Rēzekne
838.  Tuče DagneSTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
839.  Tučs MarksVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
840.  Tumane AdriānaSTBViļānu NSS
Rēzekne
841.  Tumašs VitālijsVTJūrmalas SS
Jūrmala
842.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Riga
843.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
844.  Tutāne AgijaSTVRK
Rēzekne
845.  Tutāns MārtiņšVTVRK
Rēzekne
846.  Tutins AndrejsVTARēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
847.  Tutins SandisVTBVerēmu pmsk
Rēzeknes novads
848.  Ulase AivaSTJelgava
849.  Ulass VladsVTBMaltas vsk
Rēzeknes novads
850.  Uļjanova Diāna-AnnaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
851.  Uļjanova Marika-ValdaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
852.  Upe RīdolfsVTARēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
853.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
854.  Urbāne TerēzeSTARīga
855.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
856.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
857.  Utāne UnaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
858.  Uzuliņa DiānaSTSPORTLAND
Rīga
859.  Vagale IjaSTRīga
860.  Vagale SvetlanaSTJelgava
861.  Vagina SamantaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
862.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
863.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
864.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
865.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
866.Vaivods EdijsVTABJSS
Preili
867.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
868.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
869.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
870.  Valdonis LeonīdsVTPreiļi
871.  Valerte IlzeSTMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
872.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ Baltais/ASICS
Līvāni
873.  Valujeva JanaSTARēzeknes 3.vsk
Rēzekne
874.  Valujeva ViktorijaSTARēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
875.Valujevs DainisVTRēzekne
876.  Vaļta IlonaSTRēzekne
877.  Vaļuma-Talķiu MarijaSTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
878.  Vaļums-Takiu RenārsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
879.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
880.  Varlamovs AndrejsVTSPORTLAND
Rīga
881.  Varslavāne KarīnaSTTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
882.Vartminskis PjotrsVTCeram Optec
Līvāni
883.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
884.  Vasiļevskis OliversVTBSPORTLAND
Rīga
885.  Vasiļjeva EvelīnaSTJēkabpils
886.  Vasiļjeva JelizavetaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
887.Vasiļjeva SandraSTRīga
888.Vasiļjeva SvetlanaSTRīga
889.  Vasiļjevs AggejsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
890.  Vasiļjevs NikolajsVTSK Magnen
Rēzeknes novads
891.Vasiļjevs RenārsVTAJēkabpils
892.  Vasiļjevs VladislavsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
893.  Vaslaboiņikovs AndrejsVTBRēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
894.  Vavilova ElizabeteSTBPoļu ģimn.
Rēzekne
895.  Vegnere MadaraSTRīga
896.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
897.  Vēkšēja BeāteSTBRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
898.  Vēkšējs ArmandsVTBRēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
899.  Vēkšējs RaitisVTRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
900.  Veļika FelicitaSTBMārupe
901.  Veļiks GirtsVTMārupe
902.  Verčinskis EmīlsVTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
903.  Verjovkina NadeždaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
904.Veselova IvitaSTRēzekne
905.  Vestfāle Sanija-KristaSTBZAS
Cēsis
906.  Vēvere AmandaSTBRēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
907.  Vēvere EgijaSTARēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
908.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
909.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
910.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
911.  Vidžups AlensVTBRēzeknes 2 .vsk
Rēzekne
912.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
913.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
914.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
915.  Vijups MarcisVTCēsis
916.  Vikse LīgaSTLimbaži
917.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
918.  Vilipsone AļonaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
919.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
920.  Vindača AgritaSTRēzekne
921.  Virgiļovs MareksVTBGaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
922.  Visocka AnželikaSTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
923.  Višņakova AnastasijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
924.  Vogule GerdaSTMaizesrunningclub
Rezekne
925.Voiciša MargaritaSTRēzekne
926.  Voino MārtiņšVTBMārupe
927.  Voitkāns AivarsVTVerems
Rēzekne
928.  Volāne SintijaSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
929.  Volkovs AleksandrsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
930.  Vonoga AgijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
931.  Vonoga RūtaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
932.  Vonogs EdgarsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
933.  Vorkals ViestursVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
934.  Vosils JurijsVTBSakstagala pmsk
Rēzeknes novads
935.  Vuguls KristapsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
936.  Zabalujeva AlīnaSTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
937.Zakutajevs AleksandrsVTBRB
Rēzekne
938.  Zakutajevs AliksVTAViļānu NSS
Rēzekne
939.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
940.  Zarāne LīgaSTSkrienLatvijaMangali
Ogre
941.  Zaremba EdgarsVTBInternātskola
Rēzekne
942.  Zarembo AndrejsVTBKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
943.  Zariņa JekaterinaSTRēzekne
944.  Zariņa MargitaSTZAS Pārgauja
Cēsis
945.  Zariņa ZitaSTRiga
946.  Zaščerinska ElitaSTRēzekne
947.  Zbitkovskis EdvīnsVTAAustrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola
Rēzekne
948.  Zdanovskis ElvisVTBViļānu NSS
Rēzekne
949.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
950.  Zelča KristīneSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
951.  Zeltiņa LiānaSTKaunatas pmsk
Rēzeknes novads
952.  Zeltiņa MariannaSTRēzekne
Rēzekne
953.  Zeltiņš EmīlsVTARēzekne
Rēzekne
954.Zeltiņš JānisVTRēzekne A12
Rēzekne
955.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
956.  Ziediņa IngaSTMaratona klubs/ Aizkraukle
Aizkraukle
957.  Ziemele DiānaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
958.  Ziemele KristīneSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
959.  Ziemele Lelde-BeāteSTSPORTLAND
Gulbene
960.  Zīmele AgneseSTSK Tērauds
Rīga
961.  Zīmele EmīlijaSTRēzekne
962.  Zimova JūlijaSTBKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
963.  Zimovs MaksimsVTAKruķu pamatskola
Rēzeknes novads
964.  Zīra MārīteSTBKatoļu vsk.
Rēzekne
965.  Zizlāne ElīzaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
966.Zlatkus IntaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
967.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
968.  Zunda LindaSTBRēzeknes 1 ģimn.
Rēzekne
969.  Zutis RaimondsVTGraanul invest
Rēzekne
970.Zvīdre ElitaSTBērzgales pagasts
971.  Zvidriņš Raitis-DanielsVTAMaltas vsk
Rēzeknes novads
972.  Zvonkovs DmitrijsVTBRēzekne
Rēzekne
973.  Žarovska LailaSTJelgava
974.Žihars RaivisVTAPreiļi
975.  Žube IevaSTOgre
976.  Žube JanaSTBOgre
977.  Žubule LoretaSTBRīga
978.  Žukova ViktorijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
979.  Žukovs DainisVTBLiepu pmsk
Rēzeknes novads
980.  Žukovs JaromirsVTBRēzekne
Rēzekne
981.  Žukovs MariansVTRēzekne
Rēzekne
982.  Žukovs VladislavsVTRēzekne
Rēzekne
983.  Žukovs ŽanisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads

Rēzekne, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils Nūjotāji
Daugavpils
2.  Auziņa BaibaSNUJSIA Joker Ltd.
Balvi
3.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
4.Barkāne SantaSNUJRēzekne
5.  Beļakova LigitaSNUJRēzekne
Rēzekne
6.  Benislavska    SanitaSNUJRēzekne
7.  Brizga DaceSNUJSIA Joker Ltd.
Madona
8.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Ludza
9.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
10.  Deksne SandraSNUJRēzekne
11.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
12.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
13.  Doroškeviča NadeždaSNUJRēzekne
14.  Gailis DainisVNUJSiguldas Maratona klubs
Sigulda
15.  Gailiša InāraSNUJKrāslavas rajons
16.  Garanča IevaSNUJZAB IUSTUS
Rīga /Ozolnieki
17.  Gergenredere DiānaSNUJSIA Joker Ltd.
Balvi
18.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
19.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
20.  Kārkliniece TatjanaSNUJSIA
Rēzekne
21.  Klagiša LolitaSNUJSIA Joker Ltd.
Gulbene
22.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
23.Krievāns AlvisVNUJAknīste
24.  Kuprinska ViktorijaSNUJRēzekne
Rēzekne
25.  Madžule GenovefaSNUJRēzekne
Rēzekne
26.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
27.Neierodnis VasīlijsVNUJRiga
28.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
29.Oliņš MadarsVNUJSaldus
30.  Opencāne BirutaSNUJRēzekne
Rēzekne
31.  Ozola IntaSNUJNūjot prieks
Balvi
32.Papins ArtūrsVNUJNūjot prieks
Balvi
33.  Pīrāga LilijaSNUJRēzekne
Rēzekne
34.  Ruhmane AijaSNUJVinnijs Pūks
Rēzekne
35.  Semjonova IlonaSNUJLacerta Running Team
Rīga
36.  Silava KristīneSNUJSIA Joker Ltd.
Madona
37.  Sīle IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
38.  Silova LarisaSNUJDaugavpils
39.  Smirnova IneseSNUJSIA Joker Ltd.
Valka
40.  Sprūdže ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
41.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
42.Šustova IneseSNUJRiebiņi
Riebiņi
43.  Upeniece InetaSNUJFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
44.  Vanaga DaceSNUJJelgava
45.Vasiljeva JelenaSNUJRiga
46.  Vincēviča AstrīdaSNUJRēzekne
Rēzekne
47.  Zagorska JūlijaSNUJSK Tērauds
Rīga

Rēzekne, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Adijāns ArtūrsVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
4.  Adijāns RaneksVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
5.  Afanasjevs ArtēmijsVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
6.  Afanasjevs ErvīnsVB1Rēzekne
Rēzekne
7.Agafonovs EmīlsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
8.  Agajeva AminaSB3Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
9.  Agajeva DarinaSB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
10.  Aguls RihardsVB1SK Magnen
Rēzekne
11.  Aguļs MarksVB3Rēzekne
Rēzekne
12.  Akmentiņš MatīssVB1PII
Rēzekne
13.  Aleksa AndrisVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
14.  Aleksa ArtursVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
15.  Aleksandrova AnastasijaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
16.  Aleksejevs NestorsVB3Sakstagala pmsk.
Rēzekne
17.  Aleksejevs ViktorsVB3Rēzeknes 5.vsk
Rēzekne
18.  Aleško DaniilsVB3Rēzekne
19.Allena Elizabete-AnnaSB1labs starts
Rīga
20.  Ameļko KevinsVB3Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
21.Anckins AndrisVB3Rugāju novads
22.  Anckins KārlisVB3Rugāju novads
23.  Anča AriānaSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
24.  Ančš ArtisVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
25.  Andiņš ArmandsVB3Rēzeknes 5.vsk
Rēzekne
26.  Andrejeva AgneseSB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
27.  Andrejeva AmandaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
28.Andrejeva AngelinaSB2Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
29.  Andrejeva ĒrikaSB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
30.  Andrejevs ArnisVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
31.  Andruss FēliksVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
32.Andžans RuslansVB2Rezekne
33.  Aniņa DžūlijaSB3Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
34.  Anosova VeronikaSB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
35.  Antonovs MaksimsVB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
36.  Aperāne EmīlijaSB4Rēzeknes Katoļu vsk.
Rēzekne
37.  Aperāne IlonaSB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
38.  Apšenieks MarkussVB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
39.  Arhipovs ArtemijsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
40.  Arikāns BraiensVB2Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
41.  Astašova Selīna-MarijaSB2Viļānu PII
Rēzekne
42.  Astičs Alens-AdriansVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
43.  Augstkalne AlmaSB4Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
44.  Augšpūls RihardsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
45.  Babiņins IvansVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
46.  Baboviča JekaterinaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
47.  Babre KatrīneSB1Rēzeknes Katoļu vsk.
Rēzekne
48.  Backāns EdvardsVB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
49.  Baikova ElizabeteSB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
50.  Baikovs NikitaVB4Riebiņi
Riebiņi
51.  Balabkina Daniela-DanaSB3Rēzeknes 3.vsk
Rēzekne
52.  Balabolins MaksimsVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
53.  Balčune ElīzaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
54.  Baltalksne EvaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
55.  Baltalksne RēzijaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
56.  Baranova JeļizavetaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
57.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
58.Bārdulis MarkussVB3Rēzekne
59.  Barkāne ElīzeSB4Rēzekne
60.  Barkāne JustīneSB3Rēzekne
61.  Barkanova ValērijaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
62.  Barščevska ArīnaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
63.  Bartkevičs GļebsVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
64.  Bartuļevs ArtūrsVB2Viļānu PII
Rēzekne
65.Bastrikins AdrianaSB3Rezekne
66.  Bastrikins DamiānsVB2PII
Rēzekne
67.  Batars GustavsVB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
68.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
69.  Bažanova AnnaSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
70.  Beitāns MihailsVB2Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
71.  Bekļešovs DmitrijsVB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
72.  Bekļešovs MaksimsVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
73.  Belasovs KristapsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
74.  Belasovs MārtiņšVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
75.  Beleviča JeteSB1Ogre
76.  Belkovska BeāteSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
77.  Belobokovs ŅikitaVB2Infiniti
Ludza
78.  Belokurova JeļizavetaSB4Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
79.  Belokurova ValērijaSB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
80.  Belokurovs IļjaVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
81.  Belova OlgaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
82.  Belovs ArtjomsVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
83.  Belovs IļjaVB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
84.  Belovs MaksimsVB4Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
85.  Belovs MaksimsVB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
86.  Beļajevs MaksimsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
87.  Berga UndaSB3Saldus
88.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
89.  Bernāns-Apalītis DilansVB2Rēzekne
Rēzekne
90.  Bertulis LaurisVB2Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
91.  Betlers ArvisVB4Viļānu NSS
Rēzekne
92.  Bikova AlīsijaSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
93.  Bikovs VladislavsVB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
94.  Bikovska ElizabeteSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
95.  Bikovskis RobertsVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
96.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
97.  Birstiņš DāvisVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
98.  Bitane MarijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
99.  Blinova LauraSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
100.  Bļinova DanaSB4Makašānu vsk.
Rēzekne
101.  Boboviča ViktorijaSB2Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
102.  Bogdanova EmīlijaSB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
103.  Bogdanova MilanaSB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
104.  Bogdanovs DarijsVB1Daugavpils
105.  Bogdanovs EldarsVB3Daugavpils
106.Bogdanovs NiksVB4Rēzekne
107.  Bogdanovs RomānsVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
108.  Bogdanovs ValērijsVB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
109.  Bogoļubovs RostislavsVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
110.  Bogoļubovs RustomsVB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
111.  Boiko GunitaSB4Makašānu vsk.
Rēzekne
112.  Boiko MilanaSB2Rēzekne
Rēzeknes novads
113.  Bojāre EgijaSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
114.  Bojāre EvelīnaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
115.  Bokta RinaldsVB1Dricānu vsk
Rēzeknes novads
116.  Bolšija AdrijaandraSB1Dricānu vsk
Rēzeknes novads
117.  Boltāns ArtjomsVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
118.Boltans ŽanisVB1Rēzekne
119.  Bondare KatrīnaSB2Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
120.  Bondarevs ArtjomsVB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
121.  Bondars DmitrijsVB4Rēzeknes logopēdiskā
Rēzekne
122.  Bondars RihardsVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
123.  Borga DanielaSB3RVPĢ
Rēzekne
124.  Borisova AnnaSB4Rēzekne
Rēzekne
125.  Borisova DominikaSB3Rēzekne
126.Bormanis JēkabsVB1Rīga
127.  Borodkina MilanaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
128.  Boroha VitālijsVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
129.  Borovikova KristīneSB3Savējie
Madona
130.Brakovska MartaSB2Jelgavas 4 vidusskola
Jelgava
131.  Brence ElizabeteSB4Viļānu NSS
Rēzekne
132.  Brencis EinardsVB1Viļānu PII
Rēzekne
133.  Brenčs GuntisVB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
134.  Brenčs RobertsVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
135.  Bricika AgneseSB2Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
136.  Briciks ValtersVB2Rēzekne
Rēzekne
137.  Brovčenko VladislavsVB2Viļānu PII
Rēzekne
138.  Bruģe SindijaSB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
139.  Budrevskis IļjaVB4Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
140.  Buivide TatjanaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
141.  Bule KristīneSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
142.  Buls RinaldsVB2Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
143.  Bunavceva Ērika-LeilaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
144.  Burova EvelīnaSB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
145.  Burova JekaterinaSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
146.  Burovs  MarkussVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
147.  Butkeviča RamonaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
148.  Butlers MarkussVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
149.Cakule ElizabeteSB1Rēzekne
150.  Cakule EvijaSB2Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
151.  Cakuls RičardsVB3Rēzekne
152.  Ceicans KristapsVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
153.  Ceļapītere EgijaSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
154.  Ceļvičs MarksVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
155.  Ceļvičs VladislavsVB2Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
156.Cimbaļuks ArtemijsVB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
157.Cipruss RolandsVB2Rēzekne
158.Cūkmacis EduardsVB1Rēzekne
159.  Cvetkova KamilaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
160.  Cvetkova LīgaSB3Kruķu pamatskola
Rēzeknes novads
161.  Cvetkovs AlensVB2Viļānu PII
Rēzekne
162.  Cvetkovs DaniilsVB4Rēzekne
Rēzekne
163.  Cvetkovs IļjaVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
164.  Čebotane LāsmaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
165.  Čebotars DārijsVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
166.  Čelnova DarjaSB2Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
167.  Černobrovs ArtjomsVB1Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
168.  Čerņavska NikolaSB3Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
169.  Česlis MairisVB2Rēzeknes PII
Rēzekne
170.  Čevere ArmandaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
171.  Čezunovs ZaharsVB2Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
172.  Čigāne ZuzannaSB4Rēzekne
Rēzekne
173.  Čigāns EinārsVB2Rēzekne
Rēzekne
174.  Čistjakovs NikolajsVB1Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
175.  Čubare ValentīnaSB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
176.Čudare MartaSB1Rēzekne
177.Čudars AdriansVB1Rēzekne
178.  Čuhnova ĒrikaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
179.  Čulkova VladislavaSB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
180.  Čunoguzovs MaksimsVB2Rēzekne
Rēzekne
181.  Dakuls DilansVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
182.  Dambe LauraSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
183.  Dambe LauraSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
184.  Danilova AnastasijaSB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
185.  Danilova AnastasijaSB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
186.  Danilova JekaterinaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
187.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
188.  Dārzniece IlzeSB2Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
189.  Daugerts ArtjomsVB2Rēzekne
190.  Daugerts MaksimsVB2Rēzekne
191.  Daukste ViktorijaSB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
192.  Dauksts RobertsVB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
193.  Degle LindaSB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
194.  Deksne AlinaSB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
195.  Deksne ArīnaSB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
196.Deksne VladaSB1Rēzekne
197.  Deksnis DanielsVB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
198.  Dektere ĒrikaSB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
199.  Dektere SvetlanaSB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
200.  Dembovskis AigarsVB3Rēzeknes Sākumskola
Rēzekne
201.  Deņisovs AlensVB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
202.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
203.  Diklabs DmitrijsVB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
204.  Dimzule DiānaSB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
205.  Dobrecova OlgaSB3Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
206.  Dobrecovs DmitrijsVB4Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
207.  Dobriņina DarinaSB4Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
208.Dolomanova AlinaSB3Rezekne
209.  Domule NikolaSB2Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
210.  Doropoļska LauraSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
211.  Doroščonoka AgneseSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
212.  Dragune ElizabeteSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
213.  Drebeinieks ArvisVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
214.  Drebeinieks DanielsVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
215.  Drebeinieks ElvisVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
216.Drelings ArmandsVB1Rēzekne
217.  Dreļa AgateSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
218.Drulis AdriansVB1Rēzekne
219.  Drulis MartinsVB3Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
220.  Drunka DanielaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
221.  Dudkevičs DanielsVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
222.  Dudnika AliseSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
223.  Dudniks EduardsVB2Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
224.  Duguškins ArtūrsVB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
225.  Dukaļska PaulaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
226.Dukaļskis KirilsVB1Dukasiķi
Rēzekne
227.  Dukaļskis MatīssVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
228.  Dukšta JānisVB3Kruķu pamatskola
Rēzeknes novads
229.  Duļbinskis EmīlsVB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
230.  Dundure ElīzaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
231.  Dunskis ArsenijsVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
232.  Dzenis ŅikitaVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
233.  Eisaks DanielsVB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
234.  Elksne Anna-MarijaSB3Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
235.  Elksne NikolaSB1PII
Rēzekne
236.  Elksnis DāvidsVB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
237.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
Jēkabpils
238.  Elksnis RendijsVB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
239.  Elste GunitaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
240.  Elste LindaSB1Viļānu PII
Rēzekne
241.  Elsts KristersVB2Viļānu NSS
Rēzekne
242.  Elsts SandisVB1Viļānu PII
Rēzekne
243.  Epefanovs MatvejsVB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
244.  Fadeuševa JolantaSB4Rēzeknes logopēdiskā psk.
Rēzekne
245.  Fedotovs MaksimsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
246.Filipovs KirilsVB1Rēzekne
Rēzekne
247.  Filippova ValērijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
248.  Fiļimanovs DanielsVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
249.  Fiļipova ElizaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
250.  Finogejevs IļjaVB3Makašānu vsk.
Rēzekne
251.Fjodorova KeitaSB126261886
daiga.fjodorova@inbox.lv
252.  Fjodorova LiānaSB2Rēzekne
253.  Fokina ValerijaSB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
254.  Fokins NilsVB3Daugavpils
255.  Frolovs ŅikitaVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
256.  Gabranova JanaSB4Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
257.  Gabrusāns ŽanisVB3Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
258.  Gagunova TatjanaSB3Kruķu pamatskola
Rēzeknes novads
259.  Gaide AgataSB1Rēzekne
Rēzekne
260.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
261.  Gaidis EdvardsVB2Rezekne
262.  Gaigulova AdrīanaSB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
263.  Gailume AdrianaSB1Rēzekne
Rēzekne
264.Gailums DāvidsVB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
265.  Gailums RaitisVB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
266.  Gaisiņš AgrisVB1Kaunatas PII
Rēzekne
267.  Gaisiņš AndrejsVB1Kaunatas PII
Rēzekne
268.  Galajs BogdansVB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
269.  Garā LindaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
270.  Garda ViktorijaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
271.  Garfunķele AlīnaSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
272.  Garjonova DainuvīteSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
273.  Garšanovs AleksandrsVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
274.  Gaveika GunitaSB2Rēzekne
Rēzekne
275.  Gavrilova KamilaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
276.  Gavrilova MarijaSB1Viļānu PII
Rēzekne
277.  Gaztdinova AdelinaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
278.  Gendele SamantaSB1Rēzekne
279.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
280.  Gilučs OliversVB1Rīga
281.  Glaudiņa AnitaSB2Magnen
Rēzekne
282.  Glaudiņš TimursVB2Infinity
Rēzekne
283.  Glušņova KatrīnaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
284.  Golovņova MilanaSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
285.  Golubevs JaroslovsVB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
286.  Gončerenko ArtjomsVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
287.  Gorbunova MilanaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
288.  Goroščaka AdrianaSB2Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
289.  Goroščaks MatīssVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
290.  Gorūza JuliānaSB3Rēzeknes 4 vsk.
Rēzekne
291.Graudiņš KārlisVB1Rēzekne
292.  Graudiņš MārtiņšVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
293.Graudiņš PaulsVB3Rēzekne
294.  Gravāns DanielsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
295.  Grebeža AmēlijaSB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
296.  Grehova SamantaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
297.  Greiškāns RenārsVB4Makašānu vsk.
Rēzekne
298.  Gribovska KristīneSB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
299.  Grina Gabriella-MariaSB1Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
300.  Grina Viktorija-AlmaSB2Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
301.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
302.  Grīnvalde MadaraSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
303.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
304.Griņko ArtūrsVB1Ruģeļu bērnudārzs
Daugavpils
305.  Grocs AndrejsVB3Rēzeknes sākumskola
Rezekne
306.  Grocs IljaVB1Rezekne
307.  Gromova AlisaSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
308.  Grudinskis RenārsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
309.  Grudule AneteSB4Rēzekne
310.Gruznova ValērijaSB2Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
311.  Gruznovs DaņilaVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
312.  Gudele IevaSB2Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
313.  Gudreniks DairisVB2Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
314.  Gumeličs ArtjomsVB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
315.  Hofmane LīnaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
316.  Hofmanis AndisVB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
317.  Igaune AnnijaSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
318.  Igaune JūlijaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
319.Igaunis RaitisVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
320.  Iļjina SofijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
321.  Indriksone LieneSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
322.  Irbītis RalfsVB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
323.  Ivanova AleksandraSB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
324.  Ivanova AneteSB1Vsk Noskrien
Pierīga
325.  Ivanova ArinaSB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
326.  Ivanova Darja-SofijaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
327.  Ivanova ElizabeteSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
328.  Ivanova Eva-EmīlijaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
329.  Ivanova SofijaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
330.  Ivanovs MatvejsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
331.  Ivanovs NikitaVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
332.  Ivons OskarsVB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
333.  Ivsiņa AgneseSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
334.  Ivsiņa KatrīnaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
335.Jačuka PaulaSB1Rēzeknes PII
Rēzekne
336.  Jačuks AinarsVB2Rēzeknes Sākumskola
Rēzekne
337.  Jakovļevs TimursVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
338.  Jakušāne SintijaSB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
339.  Jakušenoka ViviannaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
340.  Jakušonoka KsenijaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
341.  Janovskis EdgarsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
342.  Jašs DāvidsVB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
343.  Jaudzema AliseSB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
344.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
345.  Jeļisejevs AļonaSB2X Infotech
Jurmala
346.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
347.  Jermakoviča SigneSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
348.  Jermakovičs ReinisVB1Rēzeknes PII Zvaniņš
Rēzekne
349.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
350.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
351.Jeršovs DamirsVB2Rēzekne
352.  Ježkovs BogdansVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
353.  Ježkovs MatvejsVB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
354.  Jugane AgnetaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
355.  Junkurs VladislavsVB2Rēzekne
Rēzekne
356.  Jurča NikolaSB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
357.  Jurčenko DiānaSB3RVPĢ
Rēzekne
358.  Jurčenko KatrīnaSB1RVPĢ
Rēzekne
359.  Jurjāne AnnijaSB1MARATONA KLUBS
Rīga
360.  Justs EmīlsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
361.  Kačkāns Jānis-AndrisVB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
362.  Kačnova SofijaSB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
363.  Kačnovs TimursVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
364.  Kairiša AmandaSB3Rēzekne
Rēzekne
365.  Kairiša MarijaSB2Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
366.  Kairišs RaitisVB4Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
367.  Kairovs MaksimsVB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
368.  Kallase LauraSB3SPORTLAND
Gulbene
369.  Kalnejs ĢirtsVB3Jaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
370.  Kalniņa IevaSB4MARATONA KLUBS
Rīga
371.  Kalniņa NicolaSB1Rēzekne
Rēzekne
372.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
373.  Kalniņš OskarsVB3MARATONA KLUBS
Rīga
374.  Kalvāne ZandaSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
375.  Kančs LaurisVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
376.  Kapača EstereSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
377.  Kapačs KristersVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
378.Kāposts HenrijsVB1Nagļi
379.  Karčevska Laura-ElizabeteSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
380.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
381.  Karzinins RomānsVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
382.  Karziņina DarjaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
383.  Kasatkins ArtjomsVB2Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
384.  Kasatkins DamīrsVB1Rēzekne
Rēzekne
385.  Kasatkins TtimursVB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
386.  Kaspere EstereSB3Kasperi
Bauska
387.  Kaspers OskarsVB2Bauska
388.  Katkovska ElvitaSB2Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
389.  Katkovska ElzaSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
390.  Katkovska PatrīcijaSB2Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
391.Katkovskis DāvidsVB1rēzekne
392.  Kaupere EstereSB2Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
393.  Kaupers KristapsVB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
394.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
395.Kazakeviča MilenaSB1viļānu PII
Viļāni
396.  Kazinieks ArmandsVB3Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
397.  Kaziniks NiksVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
398.  Kedrins ArtjomsVB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
399.  Kedrins DanielsVB2Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
400.  Keidāne MegijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
401.  Keino RobertsVB1Riga
402.  Keiša AmēlijaSB1Rēzekne
403.  Kijaško IvansVB1Infinity
Rezekne
404.  Kindzule Līva-AleksaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
405.  Kindzuls ArmandsVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
406.  Kindzuls LaurisVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
407.  Kirejevs JorensVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
408.  Kirilovs ArtursVB2Rēzekne
Rēzekne
409.  Kirjanovs DaniilsVB2Rēzeknes PII Sprīdītis
Rēzekne
410.  Kiseļnikova BeatrisaSB1Rēzeknes PII
Rēzekne
411.  Kizika AnastasijaSB4Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
412.  Kizika SofjaSB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
413.  Kizika VarvaraSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
414.  Kleončika DanielaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
415.Klīve ErnestsVB1Jūrmala
416.  Klūga MegijaSB1SPORTLAND
Preiļi
417.  Klūga NellijaSB2SPORTLAND
Preiļi
418.  Kluša KatrīneSB2PII Rūķītis
Rēzekne
419.  Kluša LuizeSB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
420.  Kluša ŽaneteSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
421.  Kolosova DiānaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
422.  Komule SantaSB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
423.  Komuļs DairisVB2Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
424.  Koreinika LailaSB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
425.  Kornuta NikolaSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
426.  Koroševska EgitaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
427.  Koroševska EvelīnaSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
428.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
429.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
430.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
431.  Kostins DanielsVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
432.  Kotāns ElgarsVB1Rēzeknes novads
433.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
434.  Kovalenko AlesjaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
435.  Kovaļovs ArtjomsVB4Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
436.  Kozakeviča DiānaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
437.  Kozlovs DanielsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
438.  Kozlovska AgneseSB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
439.  Kozlovska KristīneSB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
440.  Kozlovska ViktorijaSB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
441.  Kozlovskis DainartsVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
442.  Krasjukovs NaurisVB3Ilzeskalns
Rēzeknes novads
443.  Krasnova AlinaSB4Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
444.  Krasnovs VasīlijsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
445.  Krauja KārlisVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
446.Kravale AliseSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
447.  Kravale ElizabeteSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
448.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
449.  Kravaļs EdvardsVB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
450.  Kravčenko ArtursVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
451.  Kravčenko DominiksVB4Rēzekne
452.  Krevics GabrielsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
453.  Krievāne ElīnaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
454.  Krievāne IlvaSB2Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
455.  Krievāns DairisVB3Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
456.  Krīgere SintijaSB4Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
457.  Krilova ValērijaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
458.  Krišāne AliseSB1Rēzekne
459.Krišāns SandisVB2Rēzekne
460.  Krištopova DaniellaSB1Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
461.  Krivenko ArtjomsVB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
462.  Krivjonoks VladislavsVB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
463.  Krivtežs JānisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
464.  Krivtežs ValdisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
465.  Kroiče SantaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
466.  Kroičs JānisVB3Viļānu NSS
Rēzekne
467.  Kronīte LieneSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
468.  Krusts DānielsVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
469.  Krutikovs EdgarsVB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
470.Ksendzova DaniilsVB2Rēzekne
471.  Ksendzova KarīnaSB4Kruķu pamatskola
Rēzeknes novads
472.  Kubata AdriānaSB4Rēzekne
Rēzekne
473.  Kudrjavceva RimmaSB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
474.  Kudrjavcevs LaurisVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
475.  Kunickis DominiksVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
476.  Kunickis KristofersVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
477.  Kupča GabrielaSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
478.  Kupļonikova MilanaSB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
479.  Kupļonikovs TimursVB1Rēzekne
Rēzekne
480.  Kupra ĒrikaSB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
481.  Kuprijanovs ArtūrsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
482.  Kupris AivisVB4Viļānu NSS
Rēzekne
483.  Kurmeljova MarijaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
484.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzeknes nov.
485.  Kuzmina ViktorijaSB4Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
486.  Kuzmins ArmandsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
487.  Kuzmins ArtūrsVB1Rēzekne
488.  Kuznecova NiksijaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
489.  Kuzņecova DarjaSB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
490.  Kuzņecova DenitaSB4Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
491.  Kuzņecova VioletaSB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
492.  Kuzņecovs ArtjomsVB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
493.  Kuzņecovs DzintarsVB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
494.  Kužma EvaSB3Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
495.  Kvasova KarīnaSB1Viļānu PII
Rēzekne
496.  Ķirsone ElīzaSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
497.  Ķisons GustavsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
498.Labāne AgijaSB2Rēzekne
499.  Labanovska RitaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
500.  Lāce AneteSB2Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
501.  Lāčauniece AijaSB2Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
502.  Lāčauniece MaijaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
503.  Lačkova SofijaSB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
504.  Ladusāne LeldeSB4Viļānu NSS
Rēzekne
505.  Ladusāns TomsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
506.  Laganovska LauraSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
507.  Laganovskis ArmandsVB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
508.  Laizāne ElizabeteSB1Rēzekne
Rēzekne
509.  Laizāne KristiānaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
510.  Laizāne LāsmaSB3Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
511.  Laizāns AlekssVB3Viļānu NSS
Rēzekne
512.  Laizāns DainisVB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
513.Laizāns GustavsVB2Daugavpils
514.  Lamerts VladislavsVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
515.  Lankovska MarikaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
516.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
517.  Lapšins KārlisVB4Jelgava
518.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Riga
519.  Laškovs ArtjomsVB4Audriņu pmsk.
Rēzeknes novads
520.  Laškovs DenissVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
521.  Latiševs-Čudars    ArmandsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
522.  Lavre KatrīnaSB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
523.  Lavrentjeva EndijaSB3Rēzekne
524.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
525.  Lazovskis LaurisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
526.  Lazovskis RaivisVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
527.  Lbigņevs GaidisVB1Rēzekne
Rēzekne
528.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
529.  Lebedevs DariansVB3Rezekne
530.  Lebedevs RodionsVB3Rezekne
531.  Leonovs ArtjomsVB4Rēzekne
532.  Leščinskis AgnijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
533.  Leščinskis GintarsVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
534.  Letjaga DominikaSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
535.  Līcīte LaimaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
536.  Lindermane AgneseSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
537.  Linkevičs AleksandrsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
538.  Linkevičs DmitrijsVB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
539.  Linovoss DaniilVB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
540.  Līpenīte ElizabeteSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
541.  Līpenīte MartaSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
542.  Lipska VivitaSB3RVPĢ
Rēzekne
543.  Litaunieks ĒriksVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
544.  Litaunieks JēkabsVB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
545.  Litaunieks SīmanisVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
546.  Livkiša NikolaSB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
547.  Livkiša PatrīcijaSB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
548.  Livkiša ValērijaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
549.  Lizinska ElīzaSB2Rēzekne
550.  Lobanova VeronikaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
551.  Locs LinardsVB4Daugavpils
552.  Ločmele AliseSB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
553.  Ločmelis RihardsVB4Rēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
554.  Ločmelis VairisVB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
555.  Logina LoretaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
556.Logina PaulaSB1Balvi
557.  Logins EmīlsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
558.  Logins GabrielsVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
559.Losāns NormundsVB1Rēzekne
560.  Lucatniece AgateSB1PII
Rēzekne
561.  Lucatnika SamantaSB2Bērzgales pmsk
Rēzeknes novads
562.  Lukaševs IgorsVB3Rēzekne
Rēzekne
563.  Lukaševs KirillsVB1Rēzekne
Rēzekne
564.  Lukaševs ValtersVB2Viļānu PII
Rēzekne
565.  Lukjanova Līva-AneteSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
566.  Lukš IngusVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
567.  Lupiks JānisVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
568.  Luters GabrielsVB4Rēzeknes Katoļu vsk.
Rēzekne
569.Lvova AļjaSB1Rēzekne
570.Ļahoviča AnastasiaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
571.  Ļahoviča AnastasijaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
572.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
573.Ļvova AļjaSB1Rēzekne
574.  Macāne EvitaSB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
575.  Mačuļskis MarksVB1Rēzeknes PII Marīte
Rēzekne
576.  Makare AleksandraSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
577.  Makarovs VladislavsVB42. vidusskola
Rēzekne
578.  Maksimova AriannaSB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
579.  Maksimova LilianaSB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
580.  Malgina ViktorijaSB3Daugavpils
581.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzeknes nov.
582.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzeknes nov.
583.  Malinovska LieneSB2Viļānu PII
Rēzekne
584.  Malinovska LindaSB2Viļānu PII
Rēzekne
585.  Mališeva AnastasijaSB4Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
586.  Mališevs AdriānsVB2Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
587.Mālnieks JēkabsVB1Rēzekne
588.Mālnieks MārtiņšVB2Rēzekne
589.  Maļkovs DenissVB4Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
590.  Marcinkevičs AntonsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
591.Marcinķeviča KatrīneSB2Bērzgales pamatskola
Rēzeknes novads
592.  Maričs DenissVB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
593.  Marinska DarinaSB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
594.  Marjusčenko DmitrijsVB4Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
595.  Markelova AnastasijaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
596.  Markelova NikaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
597.  Marmiļova KarolīnaSB1Strūžāni
Rēzeknes novads
598.  Matule JanaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
599.  Matule LianaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
600.  Matvejeva MilanaSB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
601.  Mažāne ArnitaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
602.  Medne MāraSB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
603.  Medvedeva BeāteSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
604.  Medvedeva StellaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
605.Meluškāne MartaSB1Riebiņi
Riebiņi
606.  Menšikovs RihardsVB1Viļānu PII
Rēzekne
607.  Meņšikovs ViktorsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
608.  Metlāne Krista-EstereSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
609.  Metlāns RainersVB2Rēzekne
Rēzekne
610.  Mežale HertaSB2Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
611.  Mežale MartaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
612.  Mičule DiānaSB4RVPĢ
Rēzekne
613.  Mičule LauraSB3RVPĢ
Rēzekne
614.  Mihailovs NikolaisVB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
615.  Mihailovs PāvelsVB4Rēzeknes novads, Verēmu pagasts
616.  Mikažāns MārtiņšVB4Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
617.  Mikažāns ValtersVB2Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
618.  Mironovs AidisVB3Viļānu NSS
Rēzekne
619.  Misāns AustrisVB2Liepāja
620.  Misāns EdvardsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
621.Mitenieks MikusVB1Jēkabpils
622.  Mohova JulijaSB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
623.  Monda EdgarsVB2Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
624.  Mulers RolandsVB4Rēzeknes Katoļu vsk.
Rēzekne
625.  Naglis AdriansVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
626.  Naglis AleksandrsVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
627.Naumenko KirilsVB1Rēzekne
628.  Naumkova MilanaSB2Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
629.  Navicka ValerijaSB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
630.  Navicka VeronikaSB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
631.  Nazarovs DenissVB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
632.  Nedušenko SintijaSB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
633.Negrejevs TimursVB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
634.Nikitins GermansVB1Rīga
635.  Nikolajevs Fēlikss-OliversVB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
636.  Nikonova VarvaraSB1Rēzekne
Rēzekne
637.  Nipers RinaldsVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
638.  Novika AgateSB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
639.  Novika AnnemarijaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
640.  Ņikitins GeraldsVB1Rēzeknes PII Zvaniņš
Rēzekne
641.  Ņukša EinārsVB2Rēzekne
Rēzekne
642.  Oblakovs MarksVB2Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
643.  Olenoviča KamillaSB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
644.  Ondžuls AleksandrsVB4Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
645.  Opincāne AdriānaSB1Viļānu PII
Rēzekne
646.  Opincāne AgateSB3Bērzgales pmsk
Rēzeknes novads
647.  Opolais NormundsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
648.  Orlava DiānaSB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
649.  Orlova KarinaSB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
650.  Orlovs EdvinsVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
651.  Orlovs ErvinsVB4Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
652.  Orlovs PāvelsVB2Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
653.  Ornicāns RinaldsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
654.  Osipovs DmitrijsVB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
655.  Ostafija PoļinaSB4Makašānu vsk.
Rēzekne
656.  Ostafijs PlatonsVB3Makašānu vsk.
Rēzekne
657.  Ostašs MartinsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
658.Ovsjankina NikolaSB1Rezekne
659.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
660.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
661.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
662.  Ozola RūtaSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
663.  Ozols GustavsVB2Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
664.  Paegle AngelinaSB3Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
665.  Pančenko AļesjaSB4RVPĢ
Rēzekne
666.  Paņins MatvejsVB2Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
667.  Papenoka Linda-AgateSB3Rēzekne
Rēzekne
668.  Paura LaineSB3Rēzeknes 5. vidusskola
Rēzekne
669.  Paura SanitaSB4PII Laimiņa
Rēzekne
670.  Pavlova AleksaSB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
671.  Pavlova SamantaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
672.  Pavlova SintijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
673.  Pavlovičs JānisVB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
674.  Pavlovičs TomsVB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
675.Pavlovs RitvarsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
676.  Pavlovska AnceSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
677.  Pavlovska RobertaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
678.  Pavlovskis RobertsVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
679.  Pavlovskis RolandsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
680.  Pavlovskis VladislavsVB1Rēzekne
Rēzekne
681.  Pegasovs KirillsVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
682.  Pegasovs MatvejsVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
683.  Peipiņa ElīnaSB2Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
684.  Peirāgs RobertsVB4Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
685.  Pekšs DanielsVB2Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
686.  Pekšs MarkussVB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
687.  Peļņa EvijaSB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
688.Peļņa RaensVB1Rezekne
689.  Pētersone AneteSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
690.  Petrova OļesjaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
691.  Petrovs ArsenijsVB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
692.  Petrovs TimursVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
693.  Petrovs ValentīnsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
694.Petrovska MilānaSB3Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
695.  Piļščikovs ArtjomsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
696.  Pimenova AlisaSB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
697.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
698.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
699.  Pintele OdrijaSB1Dricānu vsk
Rēzeknes novads
700.  Pintele PaulaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
701.  Pismenijs-Mareckis IljaVB4Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
702.  Pitka LindaSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
703.  Piziča AlīnaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
704.  Plaunovs ArtursVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
705.  Pleikšne JulianaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
706.Plešanova AleksandraSB1Stružāni
707.  Plešanova ViktorijaSB1Rēzekne
708.  Plešanovs IgorsVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
709.  Plešanovs StepansVB1PII Zvaniņs
Struzhani
710.  Plotka RenārsVB3RVPĢ
Rēzekne
711.  Plūme LuīzeSB3Mazsalaca
712.  Poča ElīnaSB3Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
713.  Počkajeva JeļizavetaSB3RVPĢ
Rēzekne
714.  Poddubskis GermansVB2Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
715.  Poikāne KatrīneSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
716.  Poikāne ViktorijaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
717.Poikāns GustavsVB1Rēzeknes PII Zvaniņš
Rēzekne
718.  Pokšāns ArnisVB2Riebiņi
Preiļi
719.  Pokšāns GatisVB4Riebiņi
Preiļi
720.  Pokule MereditaSB2Rēzekne
Rēzekne
721.  Pokuļa KrisitānaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
722.  Poļakova ViktorijaSB3Kruķu pamatskola
Rēzeknes novads
723.  Poļaks PatriksVB2Rēzekne
Rēzekne
724.  Popovs SandisVB3Viļānu NSS
Rēzekne
725.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
726.  Portass AivisVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
727.  Pozdņakova AnastasijaSB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
728.  Pranča AliseSB1Rēzeknes novads
729.  Pranča UnaSB3Rēzeknes novads
730.  Pranče SigneSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
731.  Prančs ArtisVB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
732.  Pridans EdvardsVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
733.  Pridans MareksVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
734.  Priedīts Eliass-JānisVB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
735.Priekulis RaimondsVB2Rēzekne
736.  Princova KeitaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
737.  Princova NikolaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
738.  Prokofjeva JanaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
739.  Prokofjeva ŽannaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
740.  Prudņika VarvaraSB4Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
741.  Pučeite LaumaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
742.  Pudenko ArtisVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
743.  Puisāne LīgaSB1Viļānu PII
Rēzekne
744.Puļaho EmilijaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
745.  Puncule NellijaSB2PII
Rēzekne
746.  Putāne AmandaSB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
747.  Putāne LoretaSB4Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
748.  Putāns RinaldsVB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
749.  Putniņa EgitaSB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
750.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
751.Puzirjova ElizavetaSB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
752.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
753.  Radionova EvaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
754.  Radionova ViktorijaSB2Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
755.  Ragaušs MarkussVB2Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
756.  Ragozina DarjaSB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
757.Raits ArmandsVB3Raitu ģimene
Jelgavas nov.
758.  Rakeviča DanielaSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
759.  Rakeviča NikaSB2Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
760.Raklinska PatrīcijaSB1Rēzekne
761.  Rapša KatrīnaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
762.  Rapša LauraSB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
763.  Rasims AndžejsVB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
764.  Rasouls Oskars-RomaVB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
765.  Rastopčins ArtūrsVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
766.  Rastopčins VladislavsVB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
767.  Rašmane KerijaSB3-
Jelgava
768.  Ratinskis DominiksVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
769.  Ratinskis MareksVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
770.  Raudiva AmandaSB4Rēzekne
Rēzekne
771.  Raudoviča EmīlijaSB1Rēzekne
Rēzekne
772.  Razarjanovs RomānsVB2Viļānu PII
Rēzekne
773.  Razguļaja EvelīnaSB2Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
774.  Razguļajevs EdgarsVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
775.  Razumejevs NikitaVB4Audriņu pmsk.
Rēzeknes novads
776.  Razumovskis AnrijsVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
777.  Razvodins MatvejsVB3Makašānu vsk.
Rēzekne
778.  Razvodins NikolajsVB4Makašānu vsk.
Rēzekne
779.  Reidzāne AndaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
780.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
781.  Resnis NaurisVB3Jēkabpils
782.  Ribakova AngelinaSB2Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
783.Ribņikova AlisaSB1Daugavpils
784.  Ribņikovs IvansVB4Daugavpils
785.  Rimša DāvisVB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
786.  Rimša KristiānaSB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
787.  Rimša MegijaSB4Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
788.  Rimšs AleksandrsVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
789.  Ritiņš MarksVB1Rēzekne
Rēzekne
790.  Riuda Jānis-RafaelsVB2Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
791.  Rižakovs SandisVB4Rēzeknes logopēdiskā psk
Rēzekne
792.  Rižakovs TimūrsVB2Rēzeknes Valsts Poļu Ģimnāzija
Rēzekne
793.  Rode AriānaSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
794.  Rogalevičs ArtūrsVB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
795.  Romančuks MatīssVB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
796.Romans VarisVB1Rēzekne
797.Romislava KarīnaSB2Rēzekne
798.Rone BeāteSB1Gulbene
799.Ronis NiksVB2Gulbene
800.  Rozītis JuliansVB2Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
801.  Ruba MarkussVB2Viļānu PII
Rēzekne
802.  Rubene EvelīnaSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
803.  Rudeviča KetijaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
804.  Rudzinska KarolīnaSB2Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
805.  Rudzinskis DāvidsVB2Rēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
806.  Rudzinskis EmīlsVB4Rēzeknes Katoļu vsk.
Rēzekne
807.  Rukmane AdrianaSB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
808.  Rumjanceva ViktorijaSB4Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
809.  Rumjancevs VladislavsVB2Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
810.  Rundāns JānisVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
811.  Runge KarīnaSB4Rēzekne
Rēzekne
812.  Rupaine KatrīnaSB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
813.  Rutuļs DairisVB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
814.  Sakne MontaSB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
815.  Saleniece DiānaSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
816.  Saleniece EstereSB1Dricānu vsk
Rēzeknes novads
817.  Salmanis KristapsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
818.  Salmiņš ArsenijsVB2Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
819.  Saļva KristiānsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
820.  Samohvalovs MarksVB2Viļānu PII
Rēzekne
821.  Samsonova EmilijaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
822.  Samsonovs DeividsVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
823.  Samuličs RomansVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
824.  Saprovska AlīnaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
825.  Sarkane DemijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
826.  Sarkans DēvidsVB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
827.  Sausiņa ŽaklīnaSB1Rēzekne
Rēzekne
828.  Saveļjeva Nensija-JevgenijaSB1Dricānu vsk
Rēzeknes novads
829.  Saveļjeva Snita-MariannaSB1Dricānu vsk
Rēzeknes novads
830.  Saveļjevs JānisVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
831.  Saveļjevs Rihards-GurijsVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
832.  Savicka LoretaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
833.  Savickis MaksimiliansVB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
834.  Sčupaka AnnaSB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
835.  Sejāne Marta-PaulaSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
836.  Selužicka NatālijaSB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
837.  Semule SimonaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
838.  Seņkovs DenissVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
839.  Serkovs VladislavsVB1Viļānu PII
Rēzekne
840.  Seržants EduardsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
841.  Severova AleksandraSB4Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
842.  Sidorovs ArtemijsVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
843.  Sidorovs MaksimsVB1Viļānu PII
Rēzekne
844.  Silabriedis RingoldsVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
845.  Silaraša AleksaSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
846.  Silaraša EnijaSB2Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
847.  Sīle KateSB2Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
848.  Sīlis MarkussVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
849.  Silkāne EgitaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
850.  Silkāns GintsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
851.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
852.Siņicins AleksejsVB1Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
853.  Siņicins RemsVB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
854.  Skābarde RebekaSB3Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
855.  Skābardis KristersVB2Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
856.  Skangale KristianaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
857.  Skorodihins VladimirsVB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
858.  Skrebeļs AdriansVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
859.  Skredele ElizabeteSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
860.Skrimble KristīneSB1Daugavpils
861.  Skrimblis TimursVB3Daugavpils
862.  Skromule TerēzeSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
863.  Skubilins JegorsVB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
864.Skubilins OlegsVB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
865.  Skudra DāvidsVB4Rēzeknes novads
866.  Skudra Estere-PaulaSB1Rotaļa PII
Rēzeknes novads
867.  Skudra Rebeka-KristiānaSB3Rēzekne
868.Skutels EdvardsVB2Preiļi
869.  Slivinska AnastasijaSB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
870.  Smane JanaSB2Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
871.  Smetanova DālijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
872.  Smirnova LiānaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
873.  Smirnova ValērijaSB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
874.  Smirnova VasilisaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
875.  Smirnovs ŅikitaVB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
876.  Smuļova ViktorijaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
877.Sobolevs KonstantīnsVB2Viļānu PII
Viļāni
878.  Socka PatrīcijaSB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
879.  Sockis GabrielsVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
880.  Soldone AgnijaSB4RVPĢ
Rēzekne
881.  Soldone AmēlijaSB1RVPĢ
Rēzekne
882.  Solovjova JeļenaSB4Viļānu NSS
Rēzekne
883.  Solovjovs DenissVB3Viļānu NSS
Rēzekne
884.  Sondors-Strods RaivoVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
885.  Sopko PolinaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
886.  Sopko SofijaSB1Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
887.  Sorokins MaksimsVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
888.Spalviņš IvoVB3Jēkabpils
889.  Spīča EvelīnaSB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
890.  Sprukts JāzepsVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
891.  Stafeckis AinārsVB2Viļānu PII
Rēzekne
892.  Stalidzāns ArmīnsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
893.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
894.  Stepanova SvetlanaSB2Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
895.  Stepiņš DenisVB3Rēzeknes 4 vsk.
Rēzekne
896.  Stepuļs ErlandsVB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
897.  Stikāne EvaSB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
898.  Stirāns AigarsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
899.  Stiuka RenātsVB1Sprīdītis
Rēzekne
900.Stivriņš DairisVB4Rēzekne
901.  Stoļarovs ArtūrsVB4Liepu pmsk
Rēzeknes novads
902.  Stramkaļs IļjaVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
903.  Strankaļs EdgarsVB3Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
904.  Straujupe Viktorija-VitaSB1Viļānu PII
Rēzekne
905.  Straujups Markuss-MarksVB1Viļānu PII
Rēzekne
906.  Strode ArīnaSB1Rēzekne
Rēzekne
907.  Strode DinaSB3Rēzekne
Rēzekne
908.Strode HannaSB1Hanna
Rīga
909.  Strods EinārsVB3Viļānu NSS
Rēzekne
910.  Stroganova JeļenaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
911.  Stroganovs MaksimsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
912.  Strogonova IngaSB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
913.  Stroža Amanda-KatrīnaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
914.  Stroža SintijaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
915.  Strupčenko ArtūrsVB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
916.  Stupinska ValērijaSB3Rēzekne
Rēzekne
917.  Sudniks EmīlsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
918.  Suhanovs IļjaVB2Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
919.  Suharevs AleksandrsVB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
920.Supe HelmutsVB1Rēzekne
921.  Suvorova NadeždaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
922.  Suvorovs TimursVB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
923.  Svalbs GustavsVB2Rēzekne
Rēzekne
924.  Svalbs MārtiņšVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
925.Svarpstone EvaSB2Ķekava
926.Svārpstons TomsVB1Ķekava
927.  Svelpe MarkussVB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
928.  Svetlova KamillaSB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
929.  Svikša AigarsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
930.  Svikša JolantaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
931.  Svikša MārtiņšVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
932.  Svilāne AgateSB1Viļānu PII
Rēzekne
933.  Svilāne PatrīcijaSB2Viļānu PII
Rēzekne
934.  Šabanova AdrianaSB3Makašānu vsk.
Rēzekne
935.  Šakovskis VladislavsVB1Rēzekne
Rēzekne
936.  Šantars IļjaVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
937.  Šapavalovs IljaVB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
938.  Šarapovs ArtjemsVB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
939.  Šarigins AdriansVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
940.  Šarigins AlekssVB1Rēzekne
Rēzekne
941.  Šarikovs ViktorsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
942.  Šarkovska ElizabeteSB1Viļānu PII
Rēzekne
943.  Šarkovska ViktorijaSB1Viļānu PII
Rēzekne
944.  Šarova EvertaSB1Rēzekne
Rēzekne
945.  Šarova KarlīnaSB3Rēznas pmsk.
Rēzekne
946.  Šarovs RemsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
947.  Ščavinskis TimursVB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
948.  Ščemeļovs GļebsVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
949.  Ščendrigins VladislavsVB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
950.  Ščerbakova DarjaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
951.  Ščerbakova KsenijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
952.Ščerbenko DairisVB1Rēzekne
953.  Ščupaks ViktorsVB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
954.  Šerkins MartinsVB3Infinity
Rēzekne
955.  Šestakova AleksandraSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
956.  Ševčiks NiksVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
957.  Ševirjova PolinaSB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
958.  Šidlovskis RuslansVB1Rikava
Rēzekne
959.  Šimanoviča LoretaSB4Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
960.  Šimanovskis MarksVB1Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
961.  Šipilova AlinaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
962.  Škņarova-Ivančukova AdrianaSB2Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
963.  Šķesters ErlandsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
964.  Šķesters KarelsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
965.  Šlikara KristīneSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
966.  Šmaukstelis AgrisVB3Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
967.  Šnevele AdelīnaSB4Rēzeknes 3 vsk.
Rēzekne
968.  Špeļkovs TimursVB2Rēzekne
969.  Šubrovska LuīzeSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
970.  Šulberga MartaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
971.  Šulbergs ErlendsVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
972.  Tadeuševs AinārsVB4Rēzeknes logopēdiskā psk
Rēzekne
973.  Talalajevs DaniilsVB2PII
Rēzekne
974.  Tamanis VladislavsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
975.  Tarasova EvelīnaSB2Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
976.  Tarasova VioletaSB4RVPĢ
Rēzekne
977.  Tarasovs IvansVB2Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
978.  Taukuļs JānisVB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
979.  Terehova ViktorijaSB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
980.  Terentjevs NaurisVB3Viļānu NSS
Rēzekne
981.  Tiltiņa RebekaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
982.  Timofejeva MelānijaSB1Viļānu PII
Rēzekne
983.  Timofejevs Deivids-NilsVB2Viļānu NSS
Rēzekne
984.  Timofejevs SamuēlsVB1Viļānu PII
Rēzekne
985.Timoškins GustavsVB2Rēzekne
986.Timoškins TeodorsVB2Rēzekne
987.Tišanova KeitaSB1Gulbenes novads
988.Tišanovs ValtersVB3Gulbenes novads
989.Titovs IļjaVB3Rēzekne
990.  Tjarve DominikaSB3Liepu pmsk
Rēzeknes novads
991.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
992.Traškova MilaSB1Rēzekne
993.  Traškovs TimursVB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
994.  Trauberga SabīneSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
995.  Trauliņš ArmandsVB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
996.  Trauliņš RaivisVB3Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
997.  Trehnova ValērijaSB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
998.  Treija PatricijaSB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
999.  Treijs Raiens-DominiksVB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
1000.  Trejs Ralfs-GabrielsVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
1001.  Trifanovs AgrisVB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
1002.  Trimalniece ArīnaSB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
1003.  Trizna ViktorijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1004.  Trukšāns TomassVB3Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
1005.  Trunova JelizavetaSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
1006.  Truslis EmīlsVB2Rēzekne
Rēzekne
1007.  Trusovs MarksVB3Viļānu NSS
Rēzekne
1008.  Trušelis EldarsVB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
1009.  Turka DiānaSB4Makašānu vsk.
Rēzekne
1010.  Turlaja Reina-BrigitaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1011.  Tutāns DāvisVB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
1012.  Tutāns RaivisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1013.  Udalova MarijaSB1Rēzeknes PII Laimiņa
Rēzekne
1014.  Ulanova KatrinaSB2Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
1015.  Upe DāvidsVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
1016.  Upenieks GustavsVB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
1017.  Usačeva VanesaSB2Dukasiķi
Rēzekne
1018.  Usačevs DžaminsVB3Dukasiķi
Rēzekne
1019.  Uspenska MarjaSB2Rēzeknes PII Namiņš
Rēzekne
1020.  Uškāne AnastasijaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
1021.  Utāne EvaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1022.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
1023.  Vaičulis MarksVB1Rēzekne
1024.  Vaivods GustavsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
1025.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
1026.Valainis ArtemijVB2Rezekne
1027.  Vanaga AgateSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
1028.  Vancāns JēkabsVB4Rēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
1029.  Vancāns KristapsVB4Rēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
1030.  Vancāns PavilsVB2Rēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
1031.  Vasarāja AlīnaSB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
1032.  Vasarāja DianaSB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
1033.  Vasiļjeva JūlijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1034.Vasiļjeva SofijaSB2Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
1035.Vasiļjeva ValērijaSB3Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
1036.  Vasiļjeva ViktorijaSB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
1037.  Vasiļjevs AndrejsVB4Audriņu pmsk.
Rēzeknes novads
1038.  Vasiļjevs ArsenijsVB1PII
Rēzekne
1039.Vasiļjevs OskarsVB1Daugavpils
1040.  Vekša ArtjomsVB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
1041.  Vēkšēja ElīnaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1042.  Vereticka ArianaSB3Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
1043.  Verjovkina SofijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1044.  Veselova LuīzeSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
1045.  Vēvere KintijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1046.  Vidiņa ViktorijaSB4Rēzekne
Rēzekne
1047.  Vidžupe AndželīnaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1048.  Vilcāne EgijaSB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
1049.  Viļkelis DenissVB1Daugavpils
1050.  Viļuma AnastasijaSB4Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
1051.  Viļuma MadaraSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
1052.  Viļuma ViktorijaSB2Rēzeknes PII Bitīte
Rēzekne
1053.  Viļuma ViktorijaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1054.  Viļums AlekssVB2Rēzekne
1055.  Vinogradovs ArtēmijsVB3Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
1056.  Vinogradovs MaksimsVB1Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
1057.Virkstene SofijaSB1Rēzekne
1058.  Virza DanielsVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
1059.  Virza KatrīnaSB2Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
1060.  Viša JutaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
1061.  Višņakova AnastasijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1062.  Višņakova AnnaSB2Rēzeknes PII Varavīksne
Rēzekne
1063.  Višņakova DarjaSB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
1064.  Višņakova JūlijaSB3Rēzeknes 6.vsk.
Rēzekne
1065.  Višs ArtisVB2Rēzekne
Rēzekne
1066.  Vītols EdvardsVB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
1067.  Vjakse EvertsVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
1068.  Vjatere RebekaSB3Dagda
1069.  Vlasovs ArtjomsVB4Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
1070.  Vlasovs MaksimsVB1Rēzeknes PII Zvaniņš
Rēzekne
1071.  Vlasovs MaksimsVB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
1072.  Vogule EstereSB2Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1073.  Voicišs ArmīnsVB2Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
1074.  Voite AgneseSB1Rēzeknes PII Rotaļa
Rēzekne
1075.  Volkova SāraSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
1076.  Volkova VanesaSB2Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
1077.  Volkovs EvertsVB1Rēzeknes PII Māriņa
Rēzekne
1078.  Volkovs MaksimsVB3Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
1079.  Volovs DominiksVB1Rēzeknes PII Pasaka
Rēzekne
1080.  Vorobjova ElizabeteSB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
1081.  Voronova ViktorijaSB4Rēzeknes 3 vsk
Rēzekne
1082.  Voronovs ArtūrsVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1083.  Voronovs DeividsVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1084.  Vugulis JānisVB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
1085.  Začeste DiānaSB1Viļānu PII
Rēzekne
1086.  Zahareviča BaibaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1087.  Zaharevska IlzeSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1088.  Zaiceva Vanesa-ViktorijaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
1089.  Zajankovskis KirilsVB3Rēzeknes 6 vsk.
Rēzekne
1090.  Zakutajeva KristīneSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1091.  Zaķēns KristiānsVB4Viļānu NSS
Rēzekne
1092.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
1093.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
1094.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
1095.  Zālītis JānisVB1Rīga
1096.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
1097.  Zapāne JūlijaSB3Rēzeknea 3 vsk.
Rēzekne
1098.  Zapāns EduardsVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
1099.  Zariņš Armands-HenrijsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1100.  Zebracka DomeniksVB2Rēzeknes VPĢ
Rēzekne
1101.  Zeltiņa ElīnaSB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1102.  Zeltiņa MadaraSB2Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne
1103.  Zeltiņš DanielsVB2Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
1104.  Zeltiņš KrišjānisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1105.  Zenčenko KristersVB4Verēmu pmsk
Rēzeknes novads
1106.  Zepa AlīnaSB3RVPĢ
Rēzekne
1107.  Zepa MilanaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
1108.  Zeps DainisVB4Viļānu NSS
Rēzekne
1109.  Zeps NidorsVB1Rēzekne
Rēzekne
1110.  Ziemelis DāvisVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
1111.  Zizlāns KristersVB3Rēzeknes sākumsskola
Rēzekne
1112.  Zlotnikova VeronikaSB3Rēzeknes 6 vsk
Rēzekne
1113.  Zlotņikova ViktorijaSB2Rēzekne
1114.  Zunda ŽaneteSB4Rēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
1115.  Zute DagnijaSB4RVPĢ
Rēzekne
1116.  Zvaigzne AldisVB4Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
1117.  Zvaigzne MadaraSB3Gaigalavas pmsk
Rēzeknes novads
1118.  Zvīdriņš ArtisVB4Viļānu NSS
Rēzekne
1119.  Železņecova AnastasijaSB4Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
1120.  Želvis DāvisVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
1121.  Žeļezņakovs DānielsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1122.  Žikare LoretaSB3Viļānu NSS
Rēzekne
1123.  Žikars EdvardsVB1Rēzekne
Rēzekne
1124.  Žikars ElgarsVB2Rēzekne
Rēzekne
1125.  Žikars MarkussVB4Viļānu NSS
Rēzekne
1126.  Živkovs TimursVB1Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
1127.  Žogots ValērijsVB4Sakstagala pmsk
Rēzeknes novads
1128.  Žoida PaulaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1129.  Žolneruka AnželikaSB4Rēzeknes 4 vsk
Rēzekne
1130.  Žukova KaterinaSB2Bērzgales pmsk
Rēzeknes novads
1131.  Žukovs MariušsVB4Rēzeknes 2 vsk.
Rēzekne
1132.  Žukovs MiroslavsVB1Rēzeknes PII Vinnijs Pūks
Rēzekne
1133.  Žukovska DiānaSB4Rēzeknes 5 vsk
Rēzekne
1134.  Žukovska GabrielaSB1Rēzeknes PII Auseklītis
Rēzekne
1135.  Žuravļovs AleksejsVB2Rēzeknes PII Rūķītis
Rēzekne
1136.Žuromska AnnaSB2Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1137.  Žurzdina JūlijaSB2PII
Rēzekne

Rēzekne, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejeva Nellija1 dalībnieksRēzekne
2.Allena Elizabete-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
3.  Allena Katrīna-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
4.  Allens Rihards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
5.Arelkeviča Iveta1 dalībnieksRēzekne
6.Astašova Kristīne1 dalībnieksViļāni
7.  Babul Semen1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPARS - MK
Daugavpils
8.Baikova Kristīne1 dalībnieksRēzekne
9.Bārdulis Markuss1 dalībnieksRēzekne
10.  Barkāne Elīze1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
11.  Barkāne Justīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
12.  Berns Ritvars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
13.Bogdanoviča Anastasija1 dalībnieksRīga
14.Brakovska Marta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgavas 4 vidusskola
Jelgava
15.  Brakovskis Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
16.  Civkore Ella1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
17.  Daugule Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
18.Deksnis Dairis1 dalībnieksIlzeskalns
Rēzekne
19.  Dembovskis Aigars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes Sākumskola
Rēzekne
20.  Dembovskis Ivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Austrumi
Rēzekne
21.  Derviniece Elza1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)5.vidusskola
Rēzekne
22.  Domule Sanda1 dalībnieksRēzekne
23.  Eižvertiņa Diāna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Riga
24.Fjodorovs Ričards1 dalībnieksRēzekne
25.Gailiša Karīna1 dalībnieksKrāslavas raj.
26.Gailume Kristina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rezekne
27.Gļauda Iveta1 dalībnieksRēzekne
28.  Grase Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mazsalaca
29.Griņko Artūrs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ruģeļu bērnudārzs
Daugavpils
30.  Griņko Dmitrijs1 dalībnieksRuģeļu bērnudārzs
Daugavpils
31.  Indrikovs Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
32.  Jurkans Rinalds1 dalībnieksMežvidi
Rēzekne
33.Kalnbērza Elita1 dalībnieksAinaži
34.Karņicka Ērika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Daugavpils novads
35.  Kiļupa Marita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Madonas
Madona
36.  Kozlovska Patricija1 dalībnieksrezekne
37.  Laicāne Viktorija-Daniela1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
38.Lapsiņš Armands1 dalībnieksRezekne
39.Meluškāne Marta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Riebiņi
Riebiņi
40.Meščanova Laura1 dalībnieksRēzekne
41.Munda Elgars1 dalībnieksRēzekne
42.  Naļimovs Džonatans1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes pilsētas domes pārvalde
Rēzekne
43.Oliņš Madars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Saldus
44.  Ornicāns Alens1 dalībnieksViļānu novada SS
Viļānu novads
45.Pastare Santa1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
46.  Paulina Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes 5.vsk
Rēzekne
47.  Plūme Luīze1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mazsalaca
48.  Romančuks Roberts1 dalībnieksRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
49.Rutule Viktorija1 dalībnieksRēzekne
50.Siksna Mudīte1 dalībnieksNīgrande
Saldus
51.Silagaile Ivita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
52.  Silarašs Alens1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
53.Silova Elvīra1 dalībnieksRēzekne
54.Sinkevica Antra1 dalībnieksViļāni
55.  Spalviņa Marika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
56.Spalviņš Ivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
57.  Stepiņš Vincents1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija
Rēzekne
58.  Stiuka Raitis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
59.  Stivriņa Dita1 dalībnieksRēzekne
60.  Ševirjova Polina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
61.Vaļta Ilona1 dalībnieksRēzekne
62.  Vasiļjeva Evelīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
63.Vasiļjevs Renārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
64.  Voroņina Gabriela1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes poļu ģimnāzija
Rēzekne
65.  Zariņa Jekaterina1 dalībnieksRēzekne
66.  Zariņš Armands-Henrijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
67.  Zaščerinska Elita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
68.Zeile Sanita1 dalībnieksRezekne
69.  Zlotņikova Ella1 dalībnieksRēzekne
70.  Zlotņikova Viktorija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rēzekne
71.  Zvaigznītis Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepa
72.  Žarovska Laila1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava

Kopā pieteikušies: 2972



Madonas Tautas slēpojums 2019