Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanova LiubovSM50Silviia
Sankt-Peterburg
2.  Budilovičs Salihs-AmVM40SALAM
Ventspils
3.  Budilovičs Salihs-AmVM40SALAM
Ventspils
4.  Černovs RobertsVMRīga
5.  Dubinskas ArūnasVM40Šviesos kariai
Vilnius
6.  Dudich IgorVM60Sylvia
Sankt-Peterburg
7.  Ekholm ElmarVM50Laguja
8.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
9.  Gurejevs OļegsVM40Ilmājas Kojoti
Rīga
10.  Ivanovs ValērijsVM60Ventspils
11.  Kaptserau YuryVMMogilev
12.  Kļaviņš UldisVMVSK Noskrien
Sigulda
13.  Liepiņa RasaSM40SUSLIKI
Rīga
14.  Marčinkus JānisVM60Rīgas satiksme
Rīga
15.  Medeikis AlgirdasVMBegimo klubas
Šiauliai
16.  Medne LīvaSMPaBaso.lv
Rīga
17.  Meņšikovs MareksVM40SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
18.  Perepech IgorVM40Sankt-Petersburg
19.  Roba ĒrikaSM40Saldus
Saldus
20.  Siņicins RihardsVMVentspils
21.  Skārda DzintraSMJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
22.Sondors JānisVM40Upeņu iela
Rīga
23.  Suborins ViktorsVM60LSC Riga
Riga
24.Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai

Ventspils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Apsīts MairisV40Beverīnas novads
5.  Arbidāns UldisV40Limbaži
6.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
7.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
8.  Artemjevs SergejsVRīga
9.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
10.  Astiča LaumaSLuminor
Rīga
11.  Audere SilvaSPriekuļi
12.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
13.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
14.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
15.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
16.  Balgalve InaS40Tukums
17.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
18.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
19.  Banister LandonVn
Rīga
20.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
21.  Belajevs IljaV40Zoorbagan
Riga
22.  Belevičs JurisV40Ogre
23.  Belousovs VadimsVRīga
24.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
25.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
26.  Benvenuti PaoloV50golubiozik
minsk
27.  Bergmanis IlvarsVTukums
28.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
29.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
30.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
31.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
32.Bodžs ĢirtsVRēzekne
33.  Boldāne IlzeS50Gulbene
34.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
35.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
36.  Brakmanis AndisVDOBELE
37.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
38.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
39.  Brokāns EduardsVBINITEX
Daugavpils
40.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
41.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
42.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
43.  Caics ArtūrsV---
Rīga
44.  Caune KristapsVGulbene
45.  Ceika LailaS50Valmiera
46.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
47.Christopher ThomasVCheltenham
48.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
49.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
50.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
51.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
52.  Čibisovs VitālijsVRīga
53.  Dapkuviene LauraSJonava
54.  Dazarts MārisVKuldīga
55.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
56.  Didrihsons TomsVRiga
57.  Dieviņa DaceSLiepāja
58.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
59.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
60.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
61.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
62.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
63.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
64.  Dzelme LitaS40-
Rīga
65.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
66.  Ekholm CrisSLaguja küla
67.  Ekholm HeliS40Laguja
68.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
69.  Else AsnateSMazsalaca
70.  Erbs GuntisV50Dobele
71.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
72.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
73.  Freiberga AneteSSonitum
Rēzekne
74.  Freibergs KasparsVSaldus
75.  Freibergs MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
76.  Freimane LauraSVSK Noskrien
Liepāja
77.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
78.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
79.  Geidāne SintijaSĀdaži
80.  Golubevs MihailsVRīga
81.  Greiškāne DaigaS40VSK Noskrien/ SK Ozolnieki
Jelgava
82.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
83.  Gruberts EduardsVRiga
84.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
85.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
86.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
87.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
88.  Iesalnieks AugustsVRīga
89.Innus DiānaSRīga
90.  Istsenko SergeiV50Omniva
Tallinn
91.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
92.  Jakovicka AlīnaSRīga
93.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
94.  Jankovska LigaS40Rīga
95.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
96.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
97.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
98.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
99.  Juvčenko OksanaSLiepāja
100.  Kalniņa LieneSSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
101.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
102.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
103.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
104.  Kaptserau YuryVMogilev
105.  Kapustins EdgarsVCarnikava
106.Karazins GintsV-
Liepāja
107.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
108.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
109.  Kirilova OksanaSRīga
110.  Kisļakovs MihailsVRīga
111.  Kitova EvijaSViļaka
112.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
113.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
114.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
115.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
116.  Kopmanis JānisV50Rīga
117.  Kore IvarsV40Talsi
118.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
119.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
120.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
121.  Krīgers DidzisV60valmiera
122.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
123.  Kristiansone OfēlijaSRīga
124.  Kristiansons HokansVRīga
125.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
126.  Krūze GatisVHanna
Rīga
127.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
128.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
129.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
130.  Ķemeris ArtisVVUGD
Aizpute
131.  Ķempe AgneseSVaiņode
132.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
133.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
134.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
135.  Lapsa GvidoV50Gulbene
136.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
137.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
138.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
139.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
140.  Liepiņa AivaSSlampe - Rīga
141.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
142.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
143.  Ločmelis ArmandsVRīga
144.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
145.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
146.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
147.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
148.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
149.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
150.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
151.Martins DanielVRiga
152.  Martuzāns OskarsVJelgava
153.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
154.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
155.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
156.  Misāne RandaSLiepāja
157.Miss SamantaSRīga
158.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
159.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
160.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
161.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
162.  Ņeborakova IngaSRīga
163.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
164.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
165.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
166.Osborne KatieSRezekne
167.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
168.  Ozers JānisV50Jelgava
169.  Ozola MadaraSSaldus Boksa klubs
Saldus
170.  Ozols JānisVRīga
171.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
172.  Pence DzintraS40Talsi
173.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
174.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
175.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
176.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
177.  Pirtnieks BretsV40Riga
178.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
179.  Poskute JovitaSVilnius
180.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
181.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
182.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
183.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
184.  Pužulis SandisV40Rīga
185.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
186.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
187.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
188.  Ravžajevs MārisVOlaine
189.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
190.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
191.  Romančuks IlmārsV50Rīga
192.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
193.Rovnijs AnatolijsVRiga
194.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
195.  Rozis RobertsV40Rīga
196.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
197.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
198.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
199.  Rutkis GundarsV50Valmiera
200.Ruzveltas MantasVVilnius
201.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
202.Samuševs RuslansVRīga
203.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
204.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
205.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
206.  Saulīte InetaS40Rīga
207.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
208.  Seņko IgorsVLiepāja
209.  Siguta DmitrijsVLiepaja
210.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
211.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
212.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
213.Simoes ItaloVRecife/PE
214.  Sondors SandrisV60Rīga
215.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
216.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
217.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
218.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
219.  Stankevics KlāvsVAuce
220.  Stefanak GabrielVHamsters & Sunshine
Riga
221.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
222.  Sulojeva MaijaS50Rīga
223.  Sultanovs EdgarsVRiga
224.Šelegovičs ModrisV1986
Tukums
225.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
226.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
227.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
228.  Teteruks VitalijsVVentspils
229.  Timofejevs SergejsV40Riga
230.  Tomsone SigneS40Rīga
231.  Tretjakovs AndrejsVRīga
232.  Trūlis ModrisVRēzekne
233.  Tūbelis EgilsV40Liepāja
234.  Tūliks JānisVSwedbank
Liepāja
235.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
236.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
237.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
238.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
239.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
240.  Vagars HarijsV50Rīga
241.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
242.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
243.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
244.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
245.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
246.  Vīksne KasparsVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
247.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
248.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
249.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
250.  Vītoliņa SanijaSVentspils
251.  Vizulis JānisV40Liepāja
252.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
253.  Wojcik MaciejVLodz
254.  Zablockis JānisVOgre
255.  Zadareja ValentīnaS50Rīga
256.  Zālīte IngaS40Grauda Spēks / LMT sporta klubs
Ikšķile
257.  Zālīte IngaS40Grauda Spēks / LMT Sporta klubs
Ikšķile
258.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
259.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
260.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
261.  Zemturis JānisV60Rīga
262.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
263.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
264.Zīverts ValtsVRīga
265.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
266.  Žarovs DmitrijsVZiemeļkurzeme OK
Ventspils
267.  Žodziņš AigarsV50Ezere
268.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
269.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Ventspils, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.  Anševics EdgarsVN30Rīga
10.Ariko DmitrijsVN30Riga
11.Astrausks RenatsVN30Policija
Grobiņa
12.Atajeva MarijaSN20Varakļāni
13.  Balode AgnetaSN20Liepāja
Liepāja
14.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
15.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
16.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
17.Basmanova AnastasijaSN20Pleskava
18.Basmanovs DmitrijsVN40Pleskava
19.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
20.  Beleviča JolantaSN40Ogre
21.  Belevičs JēkabsVNJOgre
22.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
23.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
24.  Bērziņa LīgaSN30Riga
25.  Biciņš JānisVN30Liepāja
26.  Biezuma GitaSN40Rīga
27.  Biļinska IngaSN20Grobiņa
28.  Birkmanis ArvisVN40Riga
29.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
30.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
31.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
32.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
33.  Bome KristaSN20Jelgava
34.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
35.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
36.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
37.Botev AntonVN30Rīga
38.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
39.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
40.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
41.  Bruževica AneteSN40Rīga
42.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
43.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
44.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
45.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
46.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
47.  Caics JānisVN60---
Rīga
48.Čanižs NormundsVN20Jelgava
49.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
50.  Dambergs NaurisVN40Liepāja
51.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
52.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
53.  Didrihsons EdgarsVN20Ventspils
54.  Diške IntaSN40Ventspils
55.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
56.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
57.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
58.Ekholm LiisiSNJLaguja
59.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
60.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
61.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
62.  Freimanis JānisVN30Jelgava
63.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
64.  Gailītis JānisVNJSmiltene
65.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
66.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
67.  Gavare VaivaSN40Rīga
68.  Gavars AndrisVN40Rīga
69.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
70.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
71.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
72.Greneviča SarmīteSN20Ventspils
73.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
74.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
75.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
76.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
77.  Gurejeva PaulaSNJIlmājas Kojoti
Rīga
78.  Gusare GintaSN40Rīga
79.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
80.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
81.Ivanovs AigarsVN30Aizpute
82.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
83.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
84.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
85.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
86.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
87.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
88.Jirgensone GuntaSN30Swedbank
Liepāja
89.Jonkus SanaSN20Ventspils
90.  Jursone LauraSN30Valmiera
91.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
92.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
93.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
94.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
95.  Kalugina InaSN20Madona
96.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
97.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
98.  Keino LīgaSN30Riga
99.  Kirsānova JogitaSN20Rīga
100.  Kiršteins DidzisVN20Liepāja
101.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
102.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
103.Klīve UnaSN40Jūrmala
104.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
105.Kļava PēterisVN30Rīga
106.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
107.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
108.  Kostusevs MihailsVN30Liepāja
109.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
110.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
111.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
112.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
113.  Krauze KasparsVN20Jelgava
114.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
115.  Kreinerte ZitaSN20Liepāja
116.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
117.  Kroičs KasparsVN30Rīga
118.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
119.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
120.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
121.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
122.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
123.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
124.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
125.  Ķerus IndulisVN30DNB banka
Rīga
126.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
127.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
128.  Ledaunieks IgorsVN40AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams
Rīga
129.  Liepa MārisVN40Jūrmala
130.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
131.  Liepiņš ĢirtsVN20Ventspils
132.  Līpacis JurisVN40Sigulda
133.  Lipinska JuliannaSN20Daugavpils
134.  Loca AijaSN40Daugavpils
135.  Logina MontaSN30Sigulda
136.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
137.  Lopes FredericoVN20Rīga
138.  Lūse BaibaSN30Rīga
139.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
140.  Māgure SantaSN40Rīga
141.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
142.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
143.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
144.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
145.Meiksans KonstantinsVN20Riga
146.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
147.Mihailovs OļegsVNJTukums
148.  Mihejevs AndžejsVNJTukums
149.  Mihejevs ElīssVNJTukums
150.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
151.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
152.Millere IntaSN40Liepāja
153.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
154.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
155.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
156.  Mozga MāraSN20Rīga
157.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
158.  Nuķis JānisVN30Hamsters&Sunshine
Rīga
159.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
160.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
161.  Pavlovs DenissVN20Ceram Optec
Līvāni
162.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
163.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
164.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
165.  Platā SandraSN40Jelgava
166.  Polikarpovs VladislavsVN20Rīga
167.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
168.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
169.  Radžabovs IgoVNJLielās Ielas Republika
Skrunda
170.  Radžabovs IgorsVN50Skrundas muiža
Skrunda
171.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
172.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
173.Rence IvitaSN40Ventspils
174.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
175.Rendenieks MārtinsVN20Ventspils
176.  Rendenieks MārtiņšVN20ventspisl
177.  Ribakovs ValērijsVN50Rīga
178.  Ribikauska DaigaSN30Bauska
179.  Ribikauska DaigaSN30Bauska
180.Ribkina TatjanaSN30Rīga
181.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
182.Riekstiņš JānisVNJTukums
183.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
184.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
185.Rozentāls AndrisVN40AR
Riga
186.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
187.  Rūtenberga AneteSN20Ventspils
188.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
189.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
190.Sammut IanVN40Zurrieq Wolves
Rabat
191.  Sauleviča InāraSN30Ceram Optec
Daugavpils
192.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
193.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
194.  Sifers KimsVN50Rīga
195.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
196.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
197.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
198.  Skulte AgrisVN20Rīga
199.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
200.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
201.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
202.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
203.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
204.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
205.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
206.  Supe JānisVN60Tirza
207.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
208.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
209.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
210.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
211.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
212.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
213.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
214.  Ševčenko JakovsVN30Liepāja
215.  Ševčenko JakovsVN30Liepāja
216.  Šmits ArtisVN40Rīga
217.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
218.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
219.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
220.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
221.  Tolmačova ElīnaSN30Liepāja
222.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
223.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
224.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
225.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
226.Tulls MatīssVN30Kuldīga
227.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
228.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
229.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
230.Vasiļjeva OlgaSN30Jūrmala
231.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
232.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
233.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
234.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
235.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
236.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
237.  Vilciņš GuntarsVN40individuāli
Ogresgals
238.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
239.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
240.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
241.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
242.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
243.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
244.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
245.  Zemīte LindaSN30Tukums
246.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
247.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
248.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Ventspils, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
3.Antiņa KristīneSTTukums
4.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
5.Babule DianaSTVentspils
6.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
7.  Baumanis DainisVTRīga
8.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
9.  Belevičs JustsVTBOgre
10.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
11.Beltiņa RūtaSTKuldīga
12.  Berga LindaSTSaldus
13.Bergs DeividsVTBTukums
14.  Bērziņš RitvarsVTARīga
15.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
16.  Birkenberga SigneSTLiesma
Saldus
17.Birze KitijaSTVSK Noskrien
Kuldīga
18.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
19.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
20.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
21.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
22.Borozinskis DzintarsVTĶegums
23.  Bože KasparsVTVentspils
24.Briķe SigneSTRīga
25.Briķis DzintarsVTRīga
26.Brokere IngaSTRīga
27.Budava Elīza-MartaSTAVentspils
28.Bumbiere KristīneSTBJelgava
29.Bumbiers KristersVTBJelgava
30.  Burtniece IlzeSTSigulda
31.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
32.Caune LaimdotaSTviens
Rīga
33.  Celnokova JelizavetaSTRīga
34.Cudnovs RicardsVTBLiepāja
35.  Čakstiņa GuntaSTRīga
36.  Černecova LiānaSTRēzekne
37.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
38.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
39.  Dāldere AntraSTVentspils
40.Daļeckis RobinsVTBSaldus
41.  Damberga IlzeSTLiepāja
42.  Danilovs RomansVTRiga
43.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
44.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
45.  Dzjuba NadezdaVTn
Ventspils
46.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
47.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
48.Filonenko AnnaSTDaugavpils
49.Folkmane KitijaSTBTukums
50.  Fučadži NatālijaSTRiga
51.  Galviņa AneteSTALiepāja
52.Garančs DāvisVTVentspils
53.  Glazkina LolitaSTRīga
54.  Grāmatniece AnnaSTJūrmalas veterāni
Jūrmala
55.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
56.  Grasmanis IngusVTJelgava
57.Grigale IevaSTCeram Optec
Līvāni
58.Grigale IneseSTĀdaži
59.  Grīnfelds AgrisVT.
Rīga
60.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži
61.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži
62.  Gubāts MintautsVTRiga
63.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
64.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
65.  Indriksons VernersVTVentspils
66.  Ivanovs OļegsVTCeram Optec
Līvāni
67.  Jagža ElīnaSTRīga
68.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
69.  Jakovels SandisVTDaugavpils
70.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
71.  Jēče AliseSTBRīga
72.  Jēče IngaSTRīga
73.  Jēčis KristapsVTBRīga
74.Jirjens ReinisVTRīga
75.  Jumatova MarinaSTVentspils
76.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
77.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
78.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
79.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
80.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
81.Kašs KristofersVTBTukums
82.  Katlapa AnnaSTJelgava
83.Kaupuža SigneSTCēsis
84.  Keino KrišsVTBRiga
85.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
86.Kļava ZaneSTValmiera
87.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
88.  Kostenko AnastasijaSTHamsters&Sunshine
Rīga
89.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
90.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
91.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
92.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
93.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
94.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
95.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
96.  Kukaine IngaSTRīga
97.  Kukaine TīnaSTBRīga
98.  Kukainis AigarsVTRīga
99.  Kuropatnikovs RomānsVTRīga
100.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
101.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
102.Labanovska ElīnaSTJelgava
103.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
104.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
105.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
106.Lazdāne MārīteSTLiepāja
107.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRĪGA
108.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
109.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
110.  Lenss MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
111.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
112.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Nikrace
113.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
114.Liepa AndisVTTukums
115.  Liepājniece PaulaSTBZiras
116.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
117.  Linde LindaSTVentspils
118.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
119.  Loca SintijaSTADaugavpils
120.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
121.  Luca LīgaSTRīga
122.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
123.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
124.Ļucāne BaibaSTĀdaži
125.Makņa LoretaSTAKrāslava
126.Martuļeva IlzeSTTukums
127.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
128.Medne LindaSTS+L= Izturība
Ventspils
129.  Melnača AliseSTBTukums
130.  Metums AinārsVTGulbene
131.  Metums MārtiņšVTAGulbene
132.  Metums NaurisVTBGulbene
133.Metuševskaja AnnaSTBKurska
134.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
135.Mihailova JevgēnijaSTJūrmala
136.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
137.  Milbergs EndijsVTBRīga
138.  Minčionoks MārisVTLiepāja
139.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
140.Mironova SofijaSTBTukums
141.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
142.  Osīte IlzeSTJelgava
143.  Ozoliņš IvoVTLiepāja
144.  Pūce GuntarsVTBVentspils
145.  Puķīte GundegaSTMadona
146.  Puķīte LīvaSTAMadona
147.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
148.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
149.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
150.Riekstiņš MārtiņšVTBTukums
151.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
152.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
153.  Rone ReičelaSTBAizpute
154.Rungevica NellijaSTBVentspils
155.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
156.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
157.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
158.  Siliņa MadaraSTBoss&Co
Liepāja
159.Siliņš RalfsVTBBoss&Co
Liepāja
160.Siliņš UģisVTBoss&Co
Liepāja
161.Skaritkova LenkaSTTukums
162.Skudra AndaSTOlaine
163.  Skudris AinārsVTOlaine
164.  Skudris MārtiņšVTOlaine
165.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
166.  Sokolovska VeraSTAJurmala
167.  Strautnieks MārisVTJelgava
168.  Strujeviča KristaSTAAlsunga
169.  Sūce BaibaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
170.Suhareva JulijaSTVentspils
171.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
172.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
173.  Šarkovska AgitaSTSaldus
174.Šelegoviča SanitaSTTukums
175.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
176.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
177.  Ševčenko MarksVTBLiepaja
178.  Ševčenko MarksVTBLiepaja
179.  Ševčenko NoraSTOlainfarm
Liepāja
180.  Ševčenko NoraSTOlainfarm
Liepāja
181.  Šimkiva KarinaSTVentspils
182.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
183.Taube GintaSTRīga
184.  Tīģeris AleksejsVTVentspils
185.Tīruma IevaSTJūrmala
186.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
187.  Tolmačova SelīnaSTBLiepāja
188.Tolopilo IlzeSTRēzekne
189.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
190.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
191.  Tūlika AliseSTBSwedbank
Liepāja
192.  Tūliks OskarsVTBSwedbank
Liepāja
193.Tumpele IlzeSTLiepāja
194.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
195.  Ulase AivaSTJelgava
196.  Urbāne TerēzeSTARīga
197.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
198.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
199.  Vagale IjaSTRīga
200.  Vagale SvetlanaSTJelgava
201.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
202.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
203.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
204.  Vanaga DaceSTJelgava
205.Vanags ValdisVTEngure
206.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
207.Vartminskis PjotrsVTCeram Optec
Līvāni
208.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
209.Vasiļjeva SvetlanaSTRīga
210.  Vegnere MadaraSTRīga
211.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
212.  Veisbuka IngrīdaSTAKalvenes pamatskola
Kalvene
213.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
214.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
215.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
216.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
217.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
218.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
219.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
220.  Vigule IevaSTBTukums
221.  Vijups MarcisVTCēsis
222.  Vikse LīgaSTLimbaži
223.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
224.Vilciņa IndraSTindividuāli
Ogresgals
225.  Vilciņa RūtaSTBOgresgals
226.  Vitols GundarsVTGramzda
227.  Voino MārtiņšVTBMārupe
228.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
229.  Zariņa ZitaSTRiga
230.  Zēģele LailaSTVALMIERA
231.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
232.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
233.  Žube IevaSTOgre
234.  Žube JanaSTBOgre
235.  Žubule LoretaSTBRīga

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
4.  Beleviča JeteSB1Ogre
5.Berga UndaSB3Saldus
6.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
7.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
8.Birze RalfsVB2Kuldīga
9.Briķe PaulaSB3Rīga
10.Briķis KristapsVB1Rīga
11.Bučis RalfsVB2Liepāja
12.  Burkevics RikardoVB3Liepāja
13.Cīrule AneteSB3Liepāja
14.Cīrulis EmīlsVB2Liepāja
15.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
16.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
17.  Čudnovs RičardsVB4Liepāja
18.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
19.Degute NellijaSB1ventspils
20.Deguts RenārsVB1ventspils
21.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
22.Engere AliseSB1Valmiera
23.  Ertmane AdrijaSB2Rīga
24.Freimane ElzaSB1Ventspils
25.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
26.  Gilučs OliversVB1Rīga
27.Grenevica RebekaSB1Liepāja
28.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
29.Grīnerts DanielsVB2Ventspils
30.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
31.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
32.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
33.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
34.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
35.  Insbergs MiķelisVB1Ventspils
36.  Insbergs MiķelisVB1Ventspils
37.  Insbergs MiķelisVB1Ventspils
38.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
39.Ivanovs EmīlsVB1Aizpute
40.  Ivaska ElzaSB2Ventspils
41.Janjuks RenatsVB27 gadi
Ventspils
42.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
43.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
44.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
45.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
46.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
47.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
48.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
49.  Keino RobertsVB1Riga
50.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
51.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
52.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzeknes nov.
53.  Lākutis LaurisVB3Liepāja
54.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
55.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
56.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
57.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
58.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
59.  Liepins MarkussVB3Mūsējie
Rīga
60.  Locs LinardsVB4Daugavpils
61.  Ļaudama MartaSB3Aizputes vsk.
Aizpute
62.  Ļepuhovs ArtemijsVB1Ventspils
63.  Ļepuhovs DanilsVB1Ventspils
64.  Ļepuhovs MihailsVB2Ventspils
65.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
66.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
67.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
68.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzeknes nov.
69.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzeknes nov.
70.  Mednis EgnārsVB2Ventspils
71.  Misāns AustrisVB2Liepāja
72.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
73.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
74.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
75.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
76.  Plinte ErnestsVB1Ventspils
77.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
78.Pūce Anna-LauraSB1Ventspils
79.  Pūce ErnestsVB3Ventspils
80.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
81.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
82.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
83.  Ribikauskis RalfsVB4Bauska
84.  Rone AlīnaSB1Aizpute
85.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
86.Rungevics OlafsVB3Ventspils
87.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
88.Smirnovs RobertsVB2riga
89.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
90.Stepanovs AlensVB1Liepāja
91.  Šarpio TomsVB3-
Riga
92.  Šēniņa GabrielaSB2Ventspils
93.Šēniņš MartinsVB1Ventspils
94.Teteris HarisVB1Teteri
Pāvilosta
95.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Pāvilosta
96.  Tolmačova ElīzaSB2Liepāja
97.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
98.Valdmane Betija-BeatriseSB3Ventspils
99.Valdmane Endžija-EvelīnaSB4Ventspils
100.  Vasiļjeva OļesjaSB2Jūrmalā
101.Vīksne ElīnaSB3Liepāja
102.Zakova EmmaSB1ventspils
103.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
104.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
105.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
106.  Zālītis JānisVB1Rīga
107.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
108.  Zicāns MarkussVB4Rīga
109.Zicāns ReinisVB1Rīga
110.  Ziemele Krista-NikolaSB3Ventspils

Ventspils, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Astrausks Renats1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Policija
Grobiņa
2.  Bunka Arūrs1 dalībnieksLiepāja
3.  Bunka Ella1 dalībnieksLiepāja
4.  Bunka Renata1 dalībnieksLiepāja
5.  Bunka Vivita1 dalībnieksLiepāja
6.Cudnovs Romans1 dalībnieksLiepāja
7.Dābolina Jete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
8.Jonaite-Virbicka Sintija1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
9.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)RĪGA
10.  Liepa Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
11.Mihailova Jevgēnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
12.Puncule Laura1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Latvijas Gāze
Rīga
13.  Ševčenko Dāvids1 dalībnieksLiepāja
14.  Ševčenko Dāvids1 dalībnieksLiepāja
15.  Ševčenko Jakovs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
16.  Ševčenko Jakovs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
17.  Ševčenko Marks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepaja
18.  Ševčenko Marks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepaja
19.  Ševčenko Nora1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Olainfarm
Liepāja
20.  Ševčenko Nora1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Olainfarm
Liepāja
21.  Vasiļjeva Oļesja1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmalā
22.Vasiļjeva Olga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
23.Virbicka Alise1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
24.Virbicka Enija1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
25.Virbicka Paula1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
26.Virbickis Armands1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja

Kopā pieteikušies: 912