Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dubinskas ArūnasVM40Šviesos kariai
Vilnius
2.  Kļaviņš UldisVMVSK Noskrien
Sigulda
3.  Liepiņa RasaSM40SUSLIKI
Rīga
4.  Medne LīvaSMPaBaso.lv
Rīga
5.  Meņšikovs MareksVM40SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
6.Perepech IgorVM40Sankt-Petersburg
7.Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai

Ventspils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Astiča LaumaSLuminor
Rīga
2.  Belousovs VadimsVRīga
3.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
4.  Vizulis JānisV40Liepāja

Ventspils, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
2.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
3.  Loca AijaSN40Daugavpils
4.  Māgure SantaSN40Rīga
5.Millere IntaSN40Liepāja
6.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
7.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
8.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
9.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
10.  Zemīte LindaSN30Tukums

Ventspils, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
2.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
3.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
4.  Kukaine TīnaSTBRīga
5.  Liepājniece PaulaSTBZiras
6.  Loca SintijaSTADaugavpils
7.  Strujeviča KristaSTAAlsunga
8.  Sūce BaibaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
9.  Šimkiva KarinaSTVentspils
10.  Zēģele LailaSTVALMIERA

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Engere AliseSB1Valmiera
2.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
3.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
4.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
5.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzeknes nov.
6.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
7.  Locs LinardsVB4Daugavpils
8.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzeknes nov.
9.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzeknes nov.
10.Teteris HarisVB1Teteri
Pāvilosta
11.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Pāvilosta
12.Valdmane Betija-BeatriseSB3Ventspils
13.Valdmane Endžija-EvelīnaSB4Ventspils
14.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
15.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
16.  Zālītis JānisVB1Rīga

Kopā pieteikušies: 47