Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, Maratons 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrams ModrisVM60MARATONA KLUBS
Rīga
2.  Bērziņš KristapsVMPATRIA SPORTLAND
3.  Bogdanova LiubovSM50Silviia
Sankt-Peterburg
4.  Bogdanovs SergejsVM40Līvānu VK/BTA
Riga
5.  Boiko KirilsVMTemtraining.ru
Riga
6.  Brahmanis AinārsVM40SK Katrīna
Kuldīga
7.  Briņķis OskarsVMValle
Valle
8.  Budilovičs Salihs-AmVM40SALAM
Ventspils
9.  Butkēvičus JānisVMSalacgrīva
10.  Ceriņš DidzisVM50MARATONA KLUBS
Valmiera
11.  Čakle LauraSMMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
12.  Černovs RobertsVMRīga
13.  Čunčule IvetaSMLiepāja
14.  Dubinskas ArūnasVM40Šviesos kariai
Vilnius
15.  Dudels AndrisVM50Līvānu VK/BTA
Daugavpils
16.  Dudich IgorVM60Sylvia
Sankt-Peterburg
17.  Eglītis RaimondsVM#catchmeifyoucan
Liepāja
18.  Ekholm ElmarVM50Laguja
19.  Erbs GuntisVM50Dobele
20.  Fiļipovs StaņislavsVMRīga
21.  Geidāne SintijaSMĀdaži
22.  Gončarenko KarīnaSMRīga
23.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
24.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
25.  Gurejevs OļegsVM40Ilmājas Kojoti
Rīga
26.  Ivanovs ValērijsVM60Ventspils
27.  Jakovicka AlīnaSMRīga
28.  Jankavs IvarsVM40Olains pag.
29.  Jegorovs ValerijsVM50MARATONA KLUBS
Ventspils
30.  Kalniņš JānisVM40VSK Noskrien
Rīga
31.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
32.  Kaptserau YuryVMMogilev
33.  Kauliņš DainisVM60LSC
Rīga
34.  Kļaviņš UldisVMVSK Noskrien
Sigulda
35.  Laucis NormundsVM50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
36.  Liepiņa RasaSM40SUSLIKI
Rīga
37.  Limanāns AndrisVMLIMANĀNI
Dobele
38.  Lizbovskis SandrisVM40Reclame Boom
Ventspils
39.  Marčinkus JānisVM60Rīgas satiksme
Rīga
40.  Maslobojevs SergejsVMNRC Rīga
Rīga
41.  Medeikis AlgirdasVMBegimo klubas
Šiauliai
42.  Meiers RainersVM50Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga
43.  Meņšikovs MareksVM40SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
44.  Miezers JānisVM40VSK Noskrien
Iecava
45.  Muzika VitālijsVM50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
46.  Niedre IvetaSM40Maratona klubs/LSC/VSK
Rīga
47.  Ņilovs ValdisVM40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
48.  Ošenieks DidzisVM40Ventspils pilsētas dome
Ventspils
49.  Ozoliņš RingoldsVM50MARATONA KLUBS
Ventspils
50.  Ozols TomsVMSPORTLAND
Ventspils
51.  Perepech IgorVM40Sankt-Petersburg
52.  Petrovs DzintarsVM40Rīgas satiksme
Rīga
53.  Roba ĒrikaSM40Saldus
Saldus
54.  Rolavs KasparsVMMARATONA KLUBS
Liepāja
55.  Rozis RobertsVM40Rīga
56.  Rudzītis OjārsVM40Ventspils pilsētas dome
Ventspils
57.  Simanovičs EdgarsVMJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
58.  Siņicins RihardsVMVentspils
59.  Sirmais MārtiņšVM40Deviņvīru spēks
Rīga
60.  Skārda DzintraSMJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
61.  Sokunova JekaterinaSMLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Salaspils
62.Sondors JānisVM40Upeņu iela
Rīga
63.  Standzenieks MārcisVM40MARATONA KLUBS
Liepāja
64.  Suborins ViktorsVM60LSC Riga
Riga
65.  Sulojeva MaijaSM50Rīga
66.  Šmidlers AndulisVM50VSK Noskrien
Salaspils, Rīga
67.  Šņoriņa BaibaSMTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
68.  Vāce SigitaSMVSK Noskrien
Rīga
69.Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai
70.  Vecvagaris MatīssVMVSK Noskrien
Liepāja
71.  Ziediņa IngaSM40MARATONA KLUBS
Aizkraukle
72.  Zumberga MartaSMDundaga
73.  Žukauskas AntanasVMMaratonas
Jonava

Ventspils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV2BE1ST
Rīga
2.  Āboltiņš IlgvarsV60Maratona klubs
Ventspils
3.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.Afanasjeva MaijaSVentspils
5.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
6.  Aļeksejevs DenisVCharlot
Rīga
7.  Amatniece ElinaSMARATONA KLUBS
Rīga
8.  Ansbergs AigarsV40Maratona klubs
Ventspils
9.  Anskens KristapsVMaratona klubs
Ventspils
10.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
11.  Apfelbaums IlgonisV50Maratona klubs/Ventspils reiss
Ventspils
12.  Apsīts MairisV40Beverīnas novads
13.  Arbidāns UldisV40Limbaži
14.  Āriņš ArmandsVAdventisti.lv
Rīga
15.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
16.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
17.  Artemjevs SergejsVRīga
18.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
19.  Astiča LaumaSLuminor
Rīga
20.  Audere SilvaSPriekuļi
21.  Auziņš ImantsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
23.  Auziņš RaimondsV50Liepāja
24.  Avens JānisV40Maratona klubs
Rembate
25.  Babašins ArtursVRīga
26.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
27.  Baibekovs EriksV40MARATONA KLUBS
Ventspils
28.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
29.  Baklāne AndaSRīga
30.Baldwin DanielVeFP Latvia
Ottawa
31.  Balinskis SandrisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
32.  Balodis AleksadrsV40MARATONA KLUBS
Kuldīga
33.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
34.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
35.  Banga BorissVCharlot
Riga
36.Banga NatālijaSCharlot
Riga
37.  Banister LandonVn
Rīga
38.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
39.Basaraba-Lazdina KristinaSLiepaja
40.  Bautris DainisVBigbank
Rīga
41.  Bebrišs IlgvarsV50
42.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
43.  Belajevs IljaV40Zoorbagan
Riga
44.  Belevičs JurisV40Ogre
45.  Belousovs VadimsVRīga
46.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
47.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
48.  Benvenuti PaoloV50golubiozik
minsk
49.  Bergers IgorsV50I LOVE SUPERSPORT
Rīga
50.  Bergmanis IlvarsVTukums
51.Berjoza MaksimsVInfogram
Riga
52.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
53.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
54.  Bildere MaijaSGreta
Ikšķiles novads
55.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
56.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
57.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
58.Bodžs ĢirtsVRēzekne
59.  Bogdanovs ValdisVMARATONA KLUBS
Ventspils
60.  Boldāne IlzeS50Gulbene
61.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
62.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
63.  Borozdins AleksisVSPORTLAND
Rīga
64.Borusiene AudroneS50Kauno BMK
Kaunas
65.  Brakmanis AndisVDOBELE
66.  Brākmanis NaurisVRiga
67.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
68.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
69.  Brauns JānisV40Matisons Runner’s Club
Ventspils
70.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
71.  Brokāns EduardsVBINITEX
Daugavpils
72.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
73.  Buivids GintsV40Rīga
74.  Buka KintijaSOC Ventspils
Ventspils
75.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
76.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
77.  Bunka IvarsV40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
78.  Caics ArtūrsV---
Rīga
79.  Ceika LailaS50Valmiera
80.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
81.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
82.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
83.  Čebanovs DenissV40Maratona klubs
Ventspils
84.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
85.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Ventspils/Rīga
86.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
87.  Danovskis AlvisVadidas Runners | RIGA
Rīga
88.  Dapkuviene LauraSMaratonas
Jonava
89.  Dazarts MārisVKuldīga
90.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
91.  Didrihsons TomsVRiga
92.  Didriķe LīgaSSPORTLAND
Rīga
93.  Dieviņa DaceSLiepāja
94.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
95.Dobrovolskiene IdaS50Kauno BMK
Kaunas
96.  Doniņš UldisVMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
97.Doronin AndreiVNeprokotikov
Paris
98.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
99.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
100.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
101.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
102.  Dupats AleksandrsV40Matisons Runner's Club
Piltene
103.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
104.  Dzelme LitaS40-
Rīga
105.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
106.  Ekholm CrisSLaguja küla
107.  Ekholm HeliS40Laguja
108.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
109.  Else AsnateSMazsalaca
110.  Ermans RaivisV40octas.lv
Rīga
111.Evans TylerVAdazi
112.  Feldhūne ElīnaSMārupe
113.  Fišers ĢirtsVMARATONA KLUBS
Ventspils
114.  Freiberga AneteSSonitum
Rēzekne
115.  Freibergs MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
116.  Freija DžanitaS50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Turlava
117.  Freimane LauraSVSK Noskrien
Liepāja
118.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
119.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Ulbroka
120.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
121.  Gaumigs AndrejsV50Maratona klubs
Olaine
122.  Girgensone LīgaSSK Metrons/Nike
Dobele
123.  Girgensons JānisVSK Metrons/Nike
Dobele
124.  Gobiņa AnnijaSMazsalaca
125.  Gobiņš MārisVRīga
126.  Golubevs MihailsVRīga
127.  Gorbenko EvaS50Maratona klubs
Ventspils
128.  Grablovskis RaitisVLīvanu VK/ BTA
Riga
129.  Greiškāne DaigaS40VSK Noskrien/ SK Ozolnieki
Jelgava
130.  Grickevica OlgaS50I LOVE SUPERSPORT
Rīga
131.  Grīnberga AntraSSK Katrīna
Kuldīga
132.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
133.  Grīnfelds GuntisV50Matisons Runner’s Club
Ventspils
134.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
135.  Gruberts EduardsVRiga
136.  Grunckis ErlensV40Vai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
137.Grundmanis AntonsVIndividuāli
Kuldīga
138.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
139.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
140.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
141.  Gulbis JānisVMaratona klubs
Ventspils
142.  Gūtmane EvijaSLiepāja
143.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
144.  Hartmane DaceS40individuāli
Talsi
145.  Heringa MartaSSPORTLAND
Rīga
146.Hodge HilarySEdmonton
147.  Iesalnieks AugustsVRīga
148.  Ievāns MikusVEUROAPTIEKA
Ventspils
149.Innus DiānaSRīga
150.  Istsenko SergeiV50Omniva
Tallinn
151.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
152.  Jakimenko IgorsVRīga
153.  Jakovļevs AndrejsVRīga
154.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
155.  Jankovska LigaS40Rīga
156.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
157.  Jansons ArtūrsVMARATONA KLUBS
Kapsēde
158.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
Zūras
159.  Jēka IngrīdaSVFK Staldzene
Ventspils
160.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
161.  Jerofejevs JānisVJERO
Pļaviņas
162.  Jevsejčika IneseSMARATONA KLUBS
Ventspils
163.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
164.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
165.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Turlava
166.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
167.  Juvčenko OksanaSLiepāja
168.  Kadiķe MaritaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
169.  Kalniņa LieneSSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
170.  Kalniņš JurisV40Maratona Klubs
Rīga
171.  Kalniņš KasparsV40Ramirent
Ventspils
172.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
173.Kalveršs RihardsVRīga
174.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
175.Kan NataljaSMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Santkpēterburga
176.Kapsamun DmitryVMoscow
177.  Kaptserau YuryVMogilev
178.  Kapustins EdgarsVCarnikava
179.Karazins GintsV-
Liepāja
180.  Karlsone GitaSMatisons Runner’s Club
181.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Brenguļi
182.  Kaušs GatisVHermitage Solutions
Rīga
183.Kazakov AnatoliiV40MARATONA KLUBS/"???????"
?????
184.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
185.  Keišs JurisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
186.  Kirilova OksanaSRīga
187.  Kirilova VivianaS40PATRIA SPORTLAND
188.  Kisļakovs MihailsVRīga
189.  Kitova EvijaSViļaka
190.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
191.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
192.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
193.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
194.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
195.  Kopmanis JānisV50Rīga
196.Kops AndrisV40Vecumnieki
197.  Kore IvarsV40Talsi
198.  Kozlovs NaurisVVentspils
199.  Krastiņš AndrisV50Kaķīškalns
Sigulda
200.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
201.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
202.  Krīgers DidzisV60valmiera
203.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
204.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
205.  Kristiansone OfēlijaSRīga
206.  Kristiansons HokansVRīga
207.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
208.  Krūmiņš SandrisV40Maratona klubs
Ventspils
209.  Krūze GatisVHanna
Rīga
210.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
211.Kurps ArnisVSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
212.  Ķemeris ArtisVVUGD
Aizpute
213.  Ķempe AgneseSVaiņode
214.  Ķeņģis OlafsV50Maratona klubs
Ventspils
215.  Ķēpulis ArnisVsaldus
216.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nissan
Ozolnieki
217.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
218.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
219.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
220.  Lāma DaceS40Rīga
221.  Lankups EdgarsV40SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
222.  Lapsa GvidoV50Gulbene
223.  Laufmanis NilsVRamirent
Ventspils
224.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
225.Lazdiņš ElvisVDobele
226.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
227.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
228.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
229.  Liepiņa AivaSSlampe - Rīga
230.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
231.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
232.  Lindava KarīnaSSwedbank
Riga
233.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
234.  Ločmelis ArmandsVRīga
235.  Lubāns GatisVMaratonaklubs
Sigulda
236.  Ludriks AndrisV40VSK Noskrien - Rieksti
Rīga
237.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
238.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
239.  Mačtama DanaSMatisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
240.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
241.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
242.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
243.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
244.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
245.Martins DanielVRiga
246.  Martuzāns OskarsVJelgava
247.  Maskaļa SvetlanaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
248.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
249.Mcgregor AndrewVadazi
250.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
251.  Millere SantaSOC Ventspils
Ventspils
252.  Misāne RandaSLiepāja
253.Miss SamantaSRīga
254.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
255.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
256.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
257.  Neimande LeldeSMatisons Runner’s Club/Nike
Cēsis
258.  Ņeborakova IngaSRīga
259.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
260.  Osis GatisVBFAM Tri - Team
Riga
261.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
262.  Ozers JānisV50Jelgava
263.  Ozoliņa SintijaSMaratona klubs
Ventspils
264.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
265.  Ozoliņš MadarsVSPORTLAND
Ādaži
266.  Ozols JānisVRīga
267.  Pakārklis MārisV40SK Metrons/Nike
Rīga
268.  Panteļejeva AngelikaS40AIZKRAUKLE
Skrīveri
269.  Pavļukevičs SandisVLiepāja
270.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
271.  Pence DzintraS40Talsi
272.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
273.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
274.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
275.  Pilskalns KristapsVVSK Noskrien - Gentlemen's Club
Alūksne
276.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
277.  Popovs VadimsV40Maratona klubs
Ventspils
278.  Porciks EdgarsVVSK Noskrien
Liepāja
279.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
280.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
281.  Preise-Šemele LeldeSMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
282.  Priede InitaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
283.  Priedols ValdisVLiepāja
284.Priščepovs DenissVMARATONA KLUBS/Zoorbagan
Talsi
285.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
286.  Pugačs JānisVAlusvēders
Ventspils
287.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
288.  Pupšis ArtursVFORFUN
Ventspils
289.  Purgailis JurģisV40VSK Noskrien
Ādaži
290.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
291.  Pužulis SandisV40Rīga
292.Račickis OļegsV40Rīga
293.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
294.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
295.  Rasa ReinisV40Ventspils reiss
Ventspils
296.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
297.  Rassa GintaS40Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
298.  Raudziņa ViolaSSPORTLAND
Preiļi
299.  Ravžajevs MārisVOlaine
300.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
301.  Rimicans ArtursVASK Patria
302.  Rjabuha AnastasijaSRīga
303.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
304.  Romančuks IlmārsV50Rīga
305.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
306.Rovnijs AnatolijsVRiga
307.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
308.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
309.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
310.  Rundzāns ArtūrsVSelonija
Rīga
311.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
312.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ogre
313.  Rutkis GundarsV50Valmiera
314.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
315.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
316.  Samuiļenko IgorsV40SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
317.Samuševs RuslansVRīga
318.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
319.  Saulīte InetaS40Rīga
320.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
321.  Seile GundegaSMaratona Klubs
Ventspils
322.  Seņko IgorsVLiepāja
323.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Mārūpe
324.  Sidorova OlgaSZoorbagan
Rīga
325.  Siguta DmitrijsVLiepaja
326.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
327.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
328.Simoes ItaloVRecife/PE
329.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
330.  Sondors SandrisV60Rīga
331.  Sopina JelenaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
332.  Sopins AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
333.  Sorokina ArnitaS40Noskrien Cēsis
Cēsis
334.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
335.  Sparāns TomassVLielvārde
336.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
337.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
338.  Stalidzāne Annika-MarijaSMatisons Runner’s Club
Ventspils
339.  Stankevics KlāvsVAuce
340.  Staris EgilsVVK Tranzīts, SIA
Ventspils
341.  Stepanovs VadimsVMaratona klubs
Ventspils
342.  Straume GuntarsV50Maratona klubs
Jūrmala
343.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
344.  Sultanovs EdgarsVRiga
345.Surovovs KirilsVRīga
346.  Ščugarevs RomansVJūrmala
347.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
348.Šelegovičs ModrisV1986
Tukums
349.  Šemelis KasparsVMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
350.Šenbergs GintsV40Liepāja
351.  Šenbergs KārlisVZemessardzes 46. Kājnieku bataljons
Piltene
352.  Šenkevis JānisVVentspils reiss
Ventspils
353.  Šīmanis NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
354.  Šmite DaceS40Lielvārde
355.  Šmite RenāteSLielvārde
356.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
357.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
358.  Šroms RomansVBALTAIS
Rīga
359.  Štikovs NiklāvsVRīga
360.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
361.  Štulbergs GatisVMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Skrunda
362.  Šukteris GintsV40Liepāja
363.  Šuļga RuslansVMaratona klubs
Ventspils
364.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
365.Teivāne AnceSEUROAPTIEKA
Ventspils
366.  Teteruks VitalijsVVentspils
367.  Tihonovs AivarsV40Mikroķirurģijas centrs
Prauliena
368.  Timofejevs SergejsV40I LOVE SUPERSPORT
Rīga
369.  Tomsone SigneS40Rīga
370.  Tomsons GatisVVentspils triatlona klubs
Ventspils
371.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
372.  Tretjakovs AndrejsVRīga
373.  Tūbelis EgilsV40Liepāja
374.  Tūliks JānisVSwedbank
Liepāja
375.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike
Aiviekste
376.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
377.  Urbanovičs ValtsVLiepāja
378.  Ūsiņš UģisV50Maratona klubs
Talsi
379.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
380.  Vagars HarijsV50Rīga
381.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
382.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
383.  Vārpiņš AndrisVMatisons Runner’s Club
Vārve
384.Vasiļjevs EdgarsVSwedbank
Ogre
385.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
386.  Veinbergs EdijsVSPORTLAND
Ventspils
387.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
388.  Vējš-Āboliņš KristapsVMatisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
389.  Veličko LauraSRīga
390.  Vērdiņa JeļenaSRiga
391.  Vertuls IvarsVVSK Noskrien
Rīga
392.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
393.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
394.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
395.  Vilks JurijsV40LATBAT
Rīga
396.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien seniori
riga
397.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
398.  Vītoliņa SanijaSVentspils
399.  Vizulis JānisV40Liepāja
400.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
401.  Wojcik MaciejVLodz
402.  Zablockis JānisVOgre
403.  Zadareja ValentīnaS50Rīga
404.  Zālīte IngaS40Grauda Spēks / LMT sporta klubs
Ikšķile
405.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
406.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
407.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
408.  Zemturis IvoVKSMR fitness
Rīga
409.  Zemturis JānisV60Rīga
410.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
411.  Zīverts ValtsVRīga
412.  Zumbergs MiķelisVMatisons Runner’s Club
413.  Zvejnieks ArmandsVMatisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
414.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
415.  Zvjagintsev DmitriV40PROFIL
Mārupe
416.  Žarovs DmitrijsVZiemeļkurzeme OK
Ventspils
417.  Žodziņš AigarsV50Ezere
418.  Žolnerovičs ValērijsVNiedrāji MR/2BE1ST
Ventspils nov.
419.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
420.  Žūsinaite VaidaSSk Tērauds

Ventspils, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVNJInternational Maritime Sport Community
Riga
8.  Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.  Alseika KalvisVN20MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Liepāja
10.Andrews LukasVNJStokholma
11.Andrews VitaSN40Stokholma
12.  Anzenavs UģisVN30Ventspils
13.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike
Jūrmala
14.  Aņiskovičs ReinisVNJRēzekne
15.  Ariko DmitrijsVN30Riga
16.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
17.Astrausks RenatsVN30Policija
Grobiņa
18.Atajeva MarijaSN20Varakļāni
19.  Bačuka ElīnaSN20Priekule
20.  Balode AgnetaSN20Liepāja
Liepāja
21.  Balodis EmīlsVN20VUGD
Pļaviņas
22.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
23.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
24.  Bardukovs SergejsVN40VK Tranzīts, SIA
Ventspils
25.Basmanova AnastasijaSN20Pleskava
26.Basmanovs DmitrijsVN40Pleskava
27.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
28.  Bauers KārlisVN20Velkonis
Ventspils
29.  Beleviča JolantaSN40Ogre
30.  Belevičs JēkabsVNJOgre
31.  Bēms GundarsVN30Saulgrieži
Jelgava
32.  Bendzika IlvijaSN40Rīga
33.  Bergs ViktorsVNJRīga
34.  Bernšteins MārisVN30VK Tranzīts
Ventspils
35.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
36.  Bērziņa BaibaSN20SPORTLAND
Rīga
37.  Bērziņa LīgaSN30Riga
38.  Biciņš JānisVN30Liepāja
39.  Biezuma GitaSN40Rīga
40.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
41.  Biktimirovs KonstantīnsVN20VSK Noskrien
Rīga
42.  Biļinska IngaSN20Grobiņa
43.  Birģele ElīnaSN20Rīga
44.  Birģelis JānisVN50Koknese
45.  Birkmanis ArvisVN40Riga
46.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
47.  Biteniece GundegaSN30Liepāja
48.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
49.  Blumbahs DanielsVNJMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
50.  Blūms ElmārsVN30Rīga
51.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
52.  Bogdanova IvetaSN30Ceram Optec
Daugavpils
53.  Bogdanovs JevgeņijsVN20SK Metrons/Nike
Tukums
54.  Bome KristaSN20Jelgava
55.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
56.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
57.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
58.  Bože MārisVN40Velkonis
Ventspils
59.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
60.  Braunfelds UvisVN40Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
61.  Brezinska IneseSN20SPORTLAND/NIKE
62.  Briedis UldisVN30Niedrāji MR/2BE1ST
Rīga
63.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
64.  Brižaka VinetaSN50MARATONA KLUBS
liepaja
65.Brūklis RūdolfsVN20Jūrkalne
66.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
67.  Bruževica AneteSN40Rīga
68.  Buinova JulijaSN20Riga
69.  Bulkina MarinaSN40Charlot
Talsi
70.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
71.  Būmane AnnijaSN20Liepāja
72.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
73.  Buravcova VladlenaSN20Riga
74.  Buravcovs KonstantīnsVN30Rīga
75.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK/BTA
Līvāni
76.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
77.  Bužinska ĒrikaSNJSPORTLAND
Daugavpils
78.  Caics JānisVN60---
Rīga
79.  Ciguze AmandaSN20Strenči
80.Čanižs NormundsVN20Jelgava
81.  Čerešņeva JūlijaSN30MARATONA KLUBS
Liepāja
82.  Čibisovs VitālijsVN30Rīga
83.  Čoiča RasmaSN20ASK Patria
84.  Čuvailovs AleksejsVN20SPORTLAND
Rīga
85.  Dambergs NaurisVN40Liepāja
86.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
87.  Didrihsons EdgarsVN20Ventspils
88.  Diške IntaSN40Ventspils
89.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
90.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
91.  Drēziņš OskarsVN30Liepāja
92.  Dukurs RičardsVN20MARATONA KLUBS
Talsi
93.  Eglitis Oskars-MartinsVNJLiepāja
94.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
95.Ekholm LiisiSNJLaguja
96.  Erciņš ZigurdsVN40VK Tranzīts, SIA
Ventspils
97.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
98.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
99.  Fisenkova AlīnaSN30AVIA Team
Rīga
100.  Fisenkovs VitālijsVN20Lacerta Running Team
Riga
101.  Fišere AnitaSN30Dobele
102.  Flicers TimursVN20Ventspils
103.  Freimane MadaraSN20Liepāja
104.  Freimane-Riekstiņa DiteSN40Swedbank
Rīga
105.  Freimanis JānisVN30Jelgava
106.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
107.  Frēliha MadaraSN30MARATONA KLUBS/FKV Staldzene
Ventspils
108.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
109.  Gailītis JānisVNJSmiltene
110.  Gailītis UldisVN20Liepāja
111.  Garā IndraSN30Sk Tērauds
Podnieki
112.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
113.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
114.  Gavare VaivaSN40Rīga
115.  Gavars AndrisVN40Rīga
116.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
117.  Giņko AleksVNJVentspils"Atlants"
Ventspils
118.  Giņko VasilijsVN40Ventspils"Atlants"
Ventspils
119.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
120.  Gončaruks JevgeņijsVN30GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
121.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
122.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Ventspils
123.  Grencberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
124.  Grieze Matīss-ViestursVNJVentspils
125.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
126.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
127.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
128.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
129.  Gromule AliseSN20Rīga
130.  Grundmane LilijaSN50MARATONA KLUBS
Kuldīda
131.  Gruševs SalvisVN20Skriešanas Akadēmija
132.  Gulbe ZandaSN30Ventspils
133.  Gulbis KasparsVN20Niedrāji MR/2BE1ST
Ventspils nov.
134.  Gulbis-Švans MārtiņšVN40Priekules Veloklubs
Priekule
135.  Gurejeva PaulaSNJIlmājas Kojoti
Rīga
136.  Gusare GintaSN40Rīga
137.  Gustovskis AtisVN50SK Katrīna
Kuldīga
138.  Ģērmane GunaSN30Matisons Runner’s Club/Nike
Gulbene
139.  Hartmanis ReinisVN20Matisons Runner’s Club/Nike
Grobiņa
140.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20Līvānu VK/BALTAIS/ASICS
Tukums
141.  Heniņa EvijaSN40SK Katrīna
Kuldīga
142.  Iesalnieks AndrisVN50Sporta iela
Jēkabpils
143.  Indriksons RenārsVN20PATRIA SPORTLAND
Rīga
144.Irgensons RalfsVN20FK Saldus
Saldus
145.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
146.Ivanovs AigarsVN30Aizpute
147.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
148.  Jagupovs RobertsVN30IT Cross Team
Riga
149.  Jakubjaņeca DiānaSN20SK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
150.  Jankovskis DairisVN30Baltais
Rīga
151.  Jansone LīgaSN20SK Metrons/Nike
Rīga
152.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
153.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
154.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
155.Jaundzems KristapsVN40labs starts
Rīga
156.  Jerofejeva InetaSN30JERO
Rīga
157.  Jeromāns KristofersVNJSPORTLAND
Rīga
158.Jirgensone GuntaSN30Swedbank
Liepāja
159.Jonkus SanaSN20Ventspils
160.  Jursone LauraSN30Valmiera
161.  Kaibeļeva JūlijaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
162.  Kalinauska SigitaSN40Liepaja
163.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
164.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
165.  Kalniņa KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
166.  Kalniņa MarikaSN30Ventspils
167.  Kalniņa RenāteSN40Maratona klubs
Ventspils
168.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
169.  Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
170.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
171.  Kārkliņa LilitaSN20Rīga
172.  Kauliņš HarijsVN20SPORTLAND
Gulbene
173.  Kazarevska IneseSN40Liepāja
174.  Keino LīgaSN30Riga
175.  Kerliņš MārcisVNJMARATONA KLUBS
Ventspils
176.Kirika EvijaSN20Rīga
177.  Kirsānova JogitaSN20Rīga
178.  Kiršteins DidzisVN20Liepāja
179.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
180.  Kivkule KatrīnaSNJmangaļsala
Rīga
181.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
182.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
183.Klīve UnaSN40Jūrmala
184.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
185.  Kļava DaceSN20SPORTLAND
Rīga
186.Kļava PēterisVN30Rīga
187.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
188.  Kļavpurs JurģisVN20VSK Noskrien
Alūksne
189.  Konuhovs RomansVN20SkyRiders
Riga
190.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
191.  Koršenkova DanaSN30Rēzekne
192.Kosova OlgaSN30Riga
193.  Kostusevs MihailsVN30Liepāja
194.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
195.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
196.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
197.  Krastiņš EdgarsVN20Rīga
198.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
199.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
200.  Krauze KasparsVN20Jelgava
201.  Krauze MadaraSN20Maratona klubs
Sigulda
202.  Kravalis AinārsVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
203.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
204.Kreinerte IngaSN40Liepāja
205.  Kreinerte ZitaSN20Liepāja
206.Krilova MontaSN20SPORTLAND
Rīga
207.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
208.  Kroičs KasparsVN30Rīga
209.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner’s Club
Jaunmārupe
210.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
211.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Mārupe
212.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
213.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
214.  Krūmiņš KasparsVN20Salaspils
215.  Krutovs JānisVN20Valmiera
216.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
217.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
218.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
219.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
220.  Kuršinskis GatisVN30Vilgāle
221.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
222.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
223.  Kvedaravičs AinārsVN40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
224.  Ķeniņa MegijaSN20Ventspils
225.  Ķerus IndulisVN30Rīga
226.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
227.  Lagzdiņš UģisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
228.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
229.  Laicāns ModrisVN40Capo
Rīga
230.  Lange RondijaSN20Ventspils reiss
Ventspils
231.  Lapiņa LauraSN20SPORTLAND
Ropaži
232.  Ledaunieks IgorsVN40AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams
Rīga
233.  Lehtla JānisVN30SPORTLAND
Rīga
234.  Lejasmeiers GintsVN50Matisons Runner’s Club
Liepāja
235.Lībeks MārtiņšVN20Talsi
236.  Liekniņš MārtiņšVN40Rīga
237.  Liepa MārisVN40Jūrmala
238.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
239.  Liepiņa IvetaSN40SK Metroons/ Nissan
Rīga
240.  Liepiņš ĢirtsVN20Ventspils
241.  Liepiņš RolandsVN50SK Metroons/ Nissan
Rīga
242.  Liepkauls KārlisVN40Sk Tērauds
Rīga
243.  Līpacis JurisVN40Sigulda
244.  Lipinska JuliannaSN20Daugavpils
245.  Litavnieks IvarsVN50Ventspils
246.  Logina MontaSN30Sigulda
247.  Logins MārisVN20Rīga
248.  Lopes FredericoVN20Rīga
249.  Luguze ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
250.  Lūse BaibaSN30Rīga
251.  Lūse InāraSN50Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Carnikava
252.  Macijauska SintijaSN30Jelgava
253.  Macuks AnatolijsVN30Jēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
254.  Mačevska DaceSN30VSK Noskrien
Tērvete
255.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
256.  Māgure SantaSN40Rīga
257.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
258.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
259.  Mālniece AigaSN30Valmiera
260.  Mangulsone NeldaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
261.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
262.  Mārtiņsone GitaSN30VFK Staldzene
Ventspils
263.Maslovs DmitrijsVN20Riga
264.  Matisons AinārsVN40VK Tranzīts, SIA
Ventspils
265.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
266.  Meiksans KonstantinsVN20Riga
267.  Meinards AgrisVN50Ventspils
268.  Mežaleons ElvijsVN20Veselīga slodzīte
Rīga
269.Mihailovs OļegsVNJTukums
270.  Mihejevs AndžejsVNJTukums
271.  Mihejevs ElīssVNJTukums
272.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
273.  Miķelsone MartaSN20Rīga
274.Millere IntaSN40Liepāja
275.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
276.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
277.  Mitens MareksVN20SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
278.  Mitens ValtersVN20SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
279.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
280.Mončinskis VladislavsVN20Riga
281.  Mozga MāraSN20Rīga
282.  Mūrnieks JānisVN20Sk Tērauds
Lielvārde
283.Mūrnieks MārtiņšVN30Rīga
284.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
285.Naumčika MadaraSN20SPORTLAND
Rīga
286.  Naumočkins SvensVN20Liepāja
287.  Neimanis IvarsVN20SPORTLAND
Rīga
288.  Nuķis JānisVN30Hamsters&Sunshine
Rīga
289.Ņesterovs MarksVNJsalas nov
290.Orasevskis IvarsVN50zas pargauja
cesis
291.  Ošeniece AgitaSN40OC Ventspils
Ventspils
292.  Ozola IlzeSN40Ventspils pilsētas dome
Ventspils
293.  Ozola MadaraSN30Saldus Boksa klubs
Saldus
294.  Ozoliņa LindaSN20Siguldas Maratona klubs
Sigulda
295.Pabērza Alise-KitijaSNJTukums
296.  Pankoks MārisVN40Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
297.  Pastars TomsVN30Matisons Runner’s Club
Jaunmārupe
298.  Paulsone AgneseSN30Rīga
299.  Pavlovs DenissVN20Ceram Optec
Līvāni
300.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
301.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
302.  Perunovs JurisVN40Maratona klubs/iLink
Ventspils
303.  Pfeifle RihardsVN20C.T.Co
Rīga
304.  Platā SandraSN40Jelgava
305.  Plehova AnnaSN30Maratona klubs
306.  Plūmiņš MārisVN40Maratona klubs
Ventspils
307.Polāns KrišjānisVN20Ventspils
308.  Polikarpovs VladislavsVN20Rīga
309.  Poļetajevs VitalijsVN30VK Tranzīts, SIA
Ventspils
310.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
311.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
312.  Pucena MāraSN30SK Katrīna
Kuldīga
313.  Pucens GuntisVN50SK Katrīna
Kuldīga
314.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
315.Puķe RolandsVNJSaldus
316.  Puniņa KristīneSN30Liepāja
317.  Pūpe AnitaSN30Ventspils
318.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
319.  Puriņš EdgarsVN40Velkonis
Ventspils
320.  Puriņš RaitisVN60VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
321.  Purvīte ArtaSN30Rīga
322.Pzbērzs AlvisVN20Rīga
323.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
324.  Radžabovs IgoVNJLielās Ielas Republika
Skrunda
325.  Radžabovs IgorsVN50Skrundas muiža
Skrunda
326.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
327.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
328.  Rasa JurģisVN30Velkonis
Ventspils
329.  Raščevskis AleksandrsVN20Rēzekne
330.  Rāts ArnisVN30VSK Noskrien Seniori
Rīga
331.  Reinvalds ArtursVN20SPORTLAND
Rīga
332.  Rence IvitaSN40Ventspils Maratona klubs
Ventspils
333.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
334.  Rendenieks DzintarsVN30Vangaži
335.  Rendenieks MārtiņšVN20ventspisl
336.Rendenieks MārtinsVN20Ventspils
337.  Ribakovs ValērijsVN50Rīga
338.  Rībenieks KasparsVN30Rīga
339.Rībens ElvisVN20Ventspils
340.  Ribikauska DaigaSN30Bauska
341.Ribkina TatjanaSN30Rīga
342.Riekstiņš JānisVNJTukums
343.  Rimaševska MartaSN20Kuldīga
344.Ritene RitmaSN30Liepāja
345.  Roga KristīneSN30ASK Patria
346.Romule IvetaSN30Jelgava
347.  Rone LīgaSN30Grobiņa
348.Ronis JānisVN30Ventspils
349.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
350.  Roze RenārsVN30Niedrāji MR/2BE1ST
Ogre
351.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
352.  Rozentāls AndrisVN40AR
Riga
353.  Rudāns SergejsVN30Cobalt
Rīga
354.Rudzīte LaumaSN20Ventspils
355.  Rūja KristīneSN40TeamKažemāka/Train2winLV
Sigulda
356.  Rukmanis RobertsVN40Ventspils
357.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
358.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
359.  Rūtenberga AneteSN20Ventspils
360.  Ruzaičis MārcisVN20Ventspils
361.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
362.  Saharovs DmitrijsVN40Ceram Optec
Līvāni
363.Saksaganskis AnatolijsVN30Rīga
364.  Samcovs AgrisVN30Nike+ Run Club Riga
Riga
365.Sammut IanVN40Rabat
366.  Sapiro LilijaSN30Rīga
367.  Sardiko AnastasijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
368.  Sauka SandisVN30Team Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
369.  Sauleviča InāraSN30Ceram Optec
Daugavpils
370.  Semenkovs DzintarsVN30Vērgales sports
Vērgale
371.  Semeņenko AleksandrsVN40iLink
Ventspils
372.Semibratovs DenissVN307Brothers
Liepaja
373.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
374.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
375.  Sifers KimsVN50Rīga
376.Siksna SantaSN40Liepāja
377.  Siliņa TīnaSN20Ventspils reiss
Ventspils
378.  Simanoviča GunaSN30Līvanu VK/ BTA
Daugavpils
379.  Sincovs AntonsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
380.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
381.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
382.  Skoreja LīvaSNJMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
383.  Skuja KristapsVN20Maratona klubs
Ventspils
384.  Skujiņa SarmīteSN30NMPD
Rīga
385.  Skulte AgrisVN20Rīga
386.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
387.  Sokolovs AleksandrsVN30ASK Patria
388.  Solops AndrejsVN20Rīga
389.  Soma AnželaSN30Jelgava
390.Spāģis ArtisVNJRīga
391.  Spasjonnikovs AleksejsVN30Spars
Ventspils
392.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
393.  Sprūds Alens-MarissVNJLiepāja
394.  Sprūds EdgarsVN20Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Liepāja
395.  Stāmers OskarsVN30Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
396.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
397.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
398.  Streiķis RihardsVN30Pafbet
Riga
399.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
400.  Stupele TomsVNJSpars
Ventspils
401.  Sūna KristapsVN30SPORTLAND
Rīga
402.  Supe JānisVN60Tirza
403.  Suta-Zute SantaSN40Sk Tērauds
Carnikava
404.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
405.  Suvorova IvetaSN40Riga
406.  Svarena IlzeSN20Brocēni
407.  Svarens KārlisVN50Brocēni
408.  Svarpstone EkaterinaSN30Ķekava
409.  Svažs AgnisVN30AE Partner
Liepāja
410.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
411.Šakaite EvaSN20Jelgava
412.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
413.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
414.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
415.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
416.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
417.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
418.  Ševčenko JakovsVN30Liepāja
419.  Ševčenko MarksVNJLiepaja
420.  Šīmane IlzeSN40Talsu novads, Virbu pagasts
421.  Šimkovs EduardsVN20VIA-S Running Division
Liepāja
422.Škubure KarīnaSNJLiepāja
423.  Šmits ArtisVN40Rīga
424.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS
Saldus
425.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
426.  Šterns IvarsVN30Liepāja
427.  Štrovalds RaivisVN20SPORTLAND
Bauska
428.  Šubrovska IneseSN40Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
429.  Šveicere-Snepe SanitaSN30Ventspils
430.  Tamsons NiksVN20Kazdanga
431.  Taupmana ZandaSN40Matisons Runner’s Club
Rīga
432.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
433.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
434.Tīfentāls EdgarsVN20Ventspils
435.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
436.  Tolmačova ElīnaSN30Liepāja
437.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
438.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
439.  Treide-Neimane ZaneSN30SPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
440.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
441.Treimane DaceSN30LIEPĀJA
442.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
443.Tulls MatīssVN30Kuldīga
444.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
445.  Ugule DaceSN30Rīga
446.  Ulase DiānaSN40Jelgava
447.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
448.  Upenieks KristiānsVNJSK Tērauds/Nike
449.  Upenieks NormundsVN40Sk Tērauds
Podnieki
450.  Upens MārcisVN20Individuāli
Rīga
451.  Upmale EmīlijaSNJJelgava
452.  Upmalis NaurisVN30Jelgava
453.  Urbāne IlzeSN40SPORTLAND
Rīga
454.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
455.  Valerts DaniēlsVNJVentspils
456.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
457.Vasiljeva OksanaSN30Ventspils
458.  Vasiļevska SintijaSN20Jelgava
459.  Vasiļevskis OliversVNJSPORTLAND
Rīga
460.  Vasiļjeva OlgaSN30Jūrmala
461.Vasiļjevs RenārsVNJJēkabpils
462.  Vdovičenko MadaraSN20Rūjiena
463.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
464.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
465.  Vekša BaibaSN20Grauda Spēks
Saldus
466.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
467.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
468.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
469.  Vēvere LieneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
470.  Vēvere RēzijaSN20Kuldīga
471.Vīgulis ZintisVN60Pāvilosta
472.  Vīksne DaceSN30VSK Noskrien
Liepāja
473.  Vīksne KasparsVN20SPB RUN
Cēsis
474.  Vikštrems MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
475.  Vilciņš GuntarsVN40individuāli
Ogresgals
476.  Vilsdorfs RaitisVN30Raicha
Kuldīga
477.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
478.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
479.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
480.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
481.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
482.  Vološčuks MārtiņšVN40SK Katrīna
Kuldīga
483.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
484.  Zablovskis AinarsVN50Velkonis
Ventspils
485.  Zaķis AivarsVN50Maratona klubs/LSC
Rīga
486.  Zandberga AndaSN20SPORTLAND
Rīga
487.Zariņš JānisVN30Valmiermuiža
488.  Zariņš TomsVN20Piltene
489.  Zemīte Laura-IevaSN20VK Tranzīts, SIA
Ventspils
490.  Zemīte LindaSN30Tukums
491.Zihmane LaimaSN20Maratona klubs
Ventspils
492.  Zīlīte AgneseSN30Kuldīga
493.  Žagars ĢirtsVN30Talsi
494.  Žakova KamillaSN30VK Tranzīts, SIA
Ventspils
495.  Žakovs OļegsVN30iLink
Ventspils
496.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
497.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
498.  Žukovs EduardsVNJVentspils
499.  Žuselis VladislavsVN30Bukulti

Ventspils, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaST2BE1ST
Rīga
2.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboltiņa Andriana-MadaraSTBVentspils
4.  Ādamsone PaulaSTAVALMIERA
5.  Adlers MarksVTBVentspils
6.  Akmentiņa KristīneSTVangaži
7.  Akmentiņš GustavsVTBVangaži
8.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
9.  Aleksejevs MaksimsVTVentspils
10.  Allena Katrīna-AnnaSTAlabs starts
Rīga
11.  Allens RihardsVTBlabs starts
Rīga
12.Andrews LukasVTStockholm
13.Andrews VitaSTStockholm
14.  Andruščak MarkVTBSambo Džudo
Ventspils
15.  Ansone DaceSTRCHV
Rīga
16.  Ansulis AivarsVTLiepāja
17.Antiņa KristīneSTTukums
18.  Antonovs IvoVTBVentspils Pārventas pamatskola
Ventspils
19.  Apsīte ZaneSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
20.  Artejevs KristersVTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
21.  Aščuks AndrisVTASK Metrons/Nike
Rīga
22.  Augšpule AnnijaSTBMaratona klubs
Ventspils
23.  Aukšmuksts DāvidsVTBSPORTLAND
Rīga
24.Auna Madara-AneteSTVentspils
25.  Ausmane RenāteSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
26.  Averyanova ElizabethSTRīga
27.  Babiceva NataljaSTLiepāja
28.Babule DianaSTVentspils
29.Bacunova KristīnaSTPOLICE
Ventspils
30.  Bakanauskis ArmandsVTBPopes pamatskola
Pope
31.  Balandiņa-Eklone LauraSTVentspils pilsētas dome
Ventspils
32.Barane JolantaSTPOLICE
Ventspils
33.  Barišņikova IlzeSTMARATONA KLUBS
Ventspils
34.Barišņikova JekaterinaSTCeram Optec
Līvāni
35.  Baumane TerēzeSTTukums
36.  Baumanis DainisVTRīga
37.  Bautre JolantaSTBigbank
Rīga
38.  Bautris DāvisVTBBigbank
Rīga
39.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
40.  Bebriša GerdaSTSK
Kuldīga
41.  Beķere LuīzeSTBMežinieku psk.
Jaunbērze
42.  Belevičs JustsVTBOgre
43.Beliaeva EkaterinaSTZoorbagan
Riga
44.  Belousovs DmitrijsVTCeram Optec
Līvāni
45.Beltiņa RūtaSTKuldīga
46.  Berga LindaSTSaldus
47.  Berga NadīnaSTASKRIENAM KOPĀ
Valmiera
48.Bergs DeividsVTBTukums
49.  Bernics EndijsVTVentspils reiss
Ventspils
50.  Bērziņa AliseSTARīga
51.  Bērziņa IevaSTBRīga
52.  Bērziņa SigitaSTSPORTLAND
Salaspils
53.Bērziņš AdriansVTBVentspils
54.  Bērziņš KristiansVTBVentspils
55.  Bērziņš RitvarsVTARīga
56.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
57.  Bigača BetijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
58.  Birkenberga SigneSTLiesma
Saldus
59.  Birnbauma DarjaSTAstarte-Nafta
Ventspils
60.Birze KitijaSTVSK Noskrien
Kuldīga
61.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
62.  Biteniece PaulaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
63.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
64.Bluķis KārlisVTRīga
65.Bobroviča DiānaSTDaugavpils
66.Bogača NikolaSTBSporta iela
Rīga
67.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
68.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
69.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Aizpute
70.  Bogdanovs MaksimsVTSK Metroons/ Aqua-Brambis
Tukums
71.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
72.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Līvāni
73.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
74.Borozinskis DzintarsVTĶegums
75.  Bože KasparsVTVentspils
76.  Bramanis ErnestsVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
77.  Brantevics ĀrisVTSK Katrīna
Kuldīga
78.Briķe SigneSTRīga
79.Briķis DzintarsVTRīga
80.  Brokāne ZaneSTMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
81.  Brokāns MartinsVTBMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
82.Brokere IngaSTRīga
83.  Brucis-Meiris ŽanisVTBLSSS
Liepāja
84.  Brūvele SondraSTĀdaži
85.  Brūvere MarikaSTASPORTLAND
Liepāja
86.Budava Elīza-MartaSTAVentspils
87.  Buko DanielsVTLīvanu VK/ BTA
Līvāni
88.  Bule OlgaSTSIA Joker Ltd.
Ludza
89.Bumbiere KristīneSTBJelgava
90.Bumbiers KristersVTBJelgava
91.  Buncis KristsVTBVentspils Pārventas pamatskola
Ventspils
92.  Burtniece IlzeSTSigulda
93.  Buslavska RitaSTStrenči
94.  Cakuls RobertsVTAMatisons Runner’s Club
Rēzekne
95.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
96.  Celnokova JelizavetaSTRīga
97.Cepliša IevaSTARīga
98.  Chesnkov MaiklVTBRīga
99.  Chuchunova NataliaSTRiga
100.  Cinovska HannaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
101.  Cīrule LīvaSTSIA Joker Ltd.
Cēsis
102.Cudnovs RicardsVTBLiepāja
103.  Čakstiņa GuntaSTRīga
104.  Černecova LiānaSTRēzekne
105.Čertogonova AndrejsVTBLiepāja
106.  Čiževska LīgaSTSPORTLAND
Rīga
107.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
108.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
109.  Dadzis MārisVTSK Katrīna
Kuldīga
110.  Dadzis MārtiņšVTASK Katrīna
Kuldīga
111.  Dāldere AntraSTVentspils
112.Dālderis KristiānsVTBRīga
113.Daļeckis RobinsVTBSaldus
114.  Damberga IlzeSTLiepāja
115.  Danenberga AgitaSTVSK Noskrien
Rīga
116.  Danilovs RomansVTRiga
117.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
118.  Davidovs PavelsVTBVentspils"Atlants"
Ventspils
119.  Deičmane Elza-DanuteSTBArkādija
Rīga
120.  Dīce RutaSTGausā jūdze
Klapkalnciems
121.  Dīcis UldisVTGausā jūdze
Klapkalnciems
122.  Dimza AneteSTTex-mex/Klondaika
Ventspils
123.  Diške MarkussVTBHK Venta
Ventspils
124.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
125.  Doveika EmīlsVTBMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
126.  Doveiks KristapsVTTex-mex/Klondaika
Ventspils
127.  Drieks AigarsVTMaratona klubs
Ventspils
128.  Ducsalietis SandrisVTTex-mex/Klondaika
Ventspils
129.  Dzjuba NadeždaSTn
Ventspils
130.  Egle BaibaSTVentspils
131.  Ēķis ArmandsVTBSpars Vieglatlēti
Ventspils
132.  Elksne KitijaSTBJēkabpils
Jēkabpils
133.Eltermane JelenaSTZoorbagan
Ventspils
134.Ermans ArvīdsVTBoctas.lv
Jelgava
135.  Ernestovskis ReinisVTAVentspils
136.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
137.  Ezernieks Modris-JānisVTBMaratona klubs
Ventspils
138.  Feldbergs DainisVTVentspils
139.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
140.  Felša KristiānaSTBMatisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Rīga
141.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
142.  Fišers RalfsVTBJaunpils
143.  Fišers RūdolfsVTAMaratona klubs
Ventspils
144.Folkmane KitijaSTBTukums
145.Freimane MirdzaSTLiepāja
146.Freimanis JānisVTLiepāja
147.  Frīdenbergs JānisVTBHK Venta
Ventspils
148.  Frīdenbergs SandisVTAHK Venta
Ventspils
149.  Fučadži NatālijaSTRiga
150.  Gabaliņa-Briška EgitaSTRīga
151.  Gabaliņš IgorsVTAizkraukle
152.  Gabaliņš-Briška KasparsVTSK Metrons/Nike
Rīga
153.Galandere LieneSTJūrmala
154.  Galviņa AneteSTALiepāja
155.Garančs DāvisVTVentspils
156.  Garders DmitrijsVTiLink
Ventspils
157.  Gausmane GitaST-
Vērgale
158.Glāzītis ViestursVTRīga
159.  Glazkina LolitaSTRīga
160.  Goršanova LauraSTMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
161.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
162.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
163.  Grabovske BetijaSTASK Katrīna
Kuldīga
164.  Grāmatniece AnnaSTJūrmalas veterāni
Jūrmala
165.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
166.  Grase ElīnaSTMazsalaca
167.  Grasmanis IngusVTJelgava
168.  Grava AndraSTLaimdotas
Jelgava
169.  Gražule LigitaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
170.Gredzena Marta-LaimaSTVentspils
171.Greneviča SarmīteSTVentspils
172.Grigale IevaSTCeram Optec
Līvāni
173.Grigale IneseSTĀdaži
174.  Grigalis IlmārsVTSzS Kājnieku brigāde
Ādaži
175.  Griķe AmandaSTBDaugavpils
176.  Grīnfelds AgrisVT.
Rīga
177.  Grīniņš LaurisVTBKuldīga
178.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži
179.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži
180.Grisunina NataljaSTventspils
181.  Groma AnnaSTMaratona klubs
Ventspils
182.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
183.  Grulle-Drulle KristīneSTLiepāja
184.  Gulbis-Švans RenaldsVTBFK Bandava/Priekule
Priekule
185.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
186.Gurska JeļenaSTDOBELE
187.  Ģēģere AgneseSTMaratona klubs
Ventspils
188.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
189.Ģirkale TeiksmaSTBauska
190.  Haino IevaSTOC Ventspils
Ventspils
191.  Haino MartaSTOC Ventspils
Ventspils
192.  Hansone IntaSTDOBELE
193.  Heidemane IngaSTSK Katrīna
Kuldīga
194.  Heidingere GundegaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Ogre
195.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner’s Club/Nike
Kazdanga
196.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
197.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
198.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
199.  Indrikovs MārisVTRīga
200.  Indriksone AmandaSTTex-mex/Klondaika
Ventspils
201.  Indriksons VernersVTVentspils
202.  Irbe ArtūrsVTSPORTLAND
Rīga
203.  Ivanova AndželikaSTVentspils
204.  Ivanovs OļegsVTCeram Optec
Līvāni
205.  Ivanovska AnnijaSTASPORTLAND "MĒRĶI"
Liepāja
206.Ivaško IevaSTMaratona klubs
Ventspils
207.  Jagža ElīnaSTRīga
208.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
209.  Jansone SailaSTSK Katrīna
Kuldīga
210.  Jansone SarmīteSTVentspils
211.  Jansons ArtisVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
212.  Jansons IndulisVTJūrmala
213.  Jasāne JevgēnijaSTRīga
214.  Jaškova MadaraSTSPORTLAND
Alūksne
215.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
216.  Jēce IlonaSTVentspils
217.Jēcis MārtiņšVTVentspils
218.  Jēče AliseSTBRīga
219.  Jēče IngaSTRīga
220.  Jēčis KristapsVTBRīga
221.  Jirgensone KristaSTSPORTLAND
Rīga
222.Jirjens ReinisVTRīga
223.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Matisons Runner's Club
Ventspils
224.  Jumatova MarinaSTVentspils
225.  Jūrmale IngunaSTVentspils
226.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
227.  Kabaka KarīnaSTVentspils
228.  Kacena JutaSTValmiera
229.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
230.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
231.  Kalniņa ĒrikaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
232.  Kalniņš JānisVTBVentspils
233.  Kalniņš KristsVTBRamirent
Ventspils
234.Kalniņš MārtiņšVTKuldīga
235.  Kalsers OskarsVTVentspils
236.  Kamela DaceSTVentspils
237.  Kānberga IevaSTVentspils
238.  Kānbergs ValtersVTBVentspils
239.Kaņepēja AnnijaSTMālpils
240.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
241.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS VFK STALDZENE
Ventspils
242.  Karele BaibaSTTex-mex/Klondaika
Ventspils
243.  Kārkliņa ElīnaSTPATRIA SPORTLAND
244.  Kārkls KristapsVTLiepāja
245.Kašs KristofersVTBTukums
246.  Katlapa AnnaSTJelgava
247.Kaupuža SigneSTCēsis
248.  Kazāka SanitaSTJelgava
249.  Keino KrišsVTBRiga
250.  Kēniņš DilanVTAVentspils nov.
Ventspils nov.
251.  Kerimovs EmilsVTRīga
252.  Kerliņš MarioVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
253.  Kisļakovs ArtjomsVTBI LOVE SUPERSPORT
Rīga
254.Klimentjeva ArinaSTCeram Optec
Līvāni
255.  Kločko MarijaST
256.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
257.  Kļockina ElgaSTAstarte-Nafta
Ventspils
258.  Kļockins DmitrijsVTAstarte-Nafta
Ventspils
259.Knospiņa LoretaSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
260.  Kolukanova OlgaSTSPORTLAND
Rīga
261.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
262.  Koroken SergeyVTMoscow
263.  Koroļonoka RebekaSTARīga
264.  Kostenko AnastasijaSTHamsters&Sunshine
Rīga
265.  Kozačkovs EinārsVTBLudza
266.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
267.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
268.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
269.  Krasovska VelgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
270.Krauja BrigitaSTRīga
271.  Krauze JānisVTVelkonis
Ventspils
272.  Krauze NatalijaSTVelkonis
Ventspils
273.  Kravalis EmīlsVTASiguldas Maratona klubs
Sigulda
274.  Kravalis JānisVTBSiguldas Maratona klubs
Sigulda
275.Krebse SigneSTAlsunga
276.  Kronberga Kerija-ElenaSTBMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
277.  Kronberga KristīneSTVentspils
278.Kruglovs AleksandrsVTRīga
279.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
280.Krupins JurijsVTSPARS-MK
Preili
281.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
282.Krutihins ArtjomsVTBDinamo-lat
Rīga
283.  Krutihins DenissVTDinamo-lat
Riga
284.Krutihins KirilsVTBDinamo-lat
Rīga
285.  Kublicka LāsmaSTSPORTLAND
Rīga
286.  Kubliņa-Ķemere RenāteSTSk Tērauds
Liepāja
287.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
288.  Kudrjavcevs KonstantīnsVTVentspils"Atlants"
Ventspils
289.Kugelberga ZaneSTVentspils
290.  Kugelbergs JānisVTVentspils
291.  Kuģis RalfsVTMaratona klubs
Kocēni
292.  Kukaine IngaSTRīga
293.  Kukaine TīnaSTBRīga
294.  Kukainis AigarsVTRīga
295.  Kukle PaulaSTAVentspils
296.  Kulinska RegīnaSTLiepāja
297.  Kuropatnikovs RomānsVTRīga
298.  Kvasņina OlgaSTMaratona klubs
Ventspils
299.Ķēniņš GustavsVTBVentspils
300.  Ķeņģe MaijaSTMaratona klubs
Ventspils
301.  Ķere AidaSTSIA Joker Ltd.
Liepāja
302.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
303.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
304.  Ķirsis IngusVTSuppermammas/tēti
Liepāja
305.Ķudis ArmandsVTLiepāja
306.Ķudis RinaldsVTALiepāja
307.  Laganovska BaibaSTMaratona klubs
Jūrmala
308.  Lagzdiņa IntaSTMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Ventspils
309.  Lagzdiņš NiksVTBPopes pamatskola
Pope
310.  Lagzdiņš Pauls-DanielsVTASK Metroons/ Aqua-Brambis
Rīga
311.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
312.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
313.  Lamberte JanaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
314.  Lapa MaritaSTVentspils
315.Lapekina AnastasijaSTADaugavpils
316.Lauriņa Samanta-AnnijaSTBLiepāja
317.Lazdāne MārīteSTLiepāja
318.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRĪGA
319.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
320.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
321.  Legzdiņš NormundsVTRīga
322.Legzdiņš RihardsVTAlsunga
323.  Leimanis KārlisVTVentspils reiss
Ventspils
324.  Leimanis RūdolfsVTVentspils reiss
Ventspils
325.  Leja EvijaSTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
326.  Leja RihardsVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
327.  Lejiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
328.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
329.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
330.Lībeka InaSTTalsi
331.Lībeks VilnisVTATalsi
332.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Nikrace
333.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
334.  Liekniņa IlvaSTRīga
335.  Liekniņš GustavsVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
336.  Liekniņš HorensVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
337.Liepa AndisVTTukums
338.  Liepājniece PaulaSTBZiras
339.  Liepājnieks JurģisVTOC Ventspils
Ventspils
340.  Liepiņa IevaSTSPORTLAND
Rīga
341.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
342.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
343.  Lilenfelde PaulaSTBMatisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
344.  Linde LindaSTVentspils
345.  Lindenberga SandraSTMatisons Runner’s Club
Tārgale
346.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
347.  Loiko MihailsVTRiga
348.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
349.  Luca LīgaSTRīga
350.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
351.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
352.  Lučina IrīnaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
353.Lučina ViktorijaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
354.Ļeta SergejsVTASK Patria
355.Ļucāne BaibaSTĀdaži
356.Makedonskis DenissVTRiga
357.  Marauskis RobertsVTBKuldīga
358.Martuļeva IlzeSTTukums
359.  Maslovskis DaniilsVTARēzekne
360.  Matisone AgneseSTMoller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club
Piltene
361.  Matisons AigarsVTMatisons Runner’s Club/Nike
Piltene
362.  Matisons Rainers-RajensVTBMatisons Runner’s Club
Piltene
363.  Matisovs Nils-GustavsVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
364.  Maula AnnaSTSpars SAMBO DŽUDO
Ventspils
365.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
366.  Medisone SindijaSTBTukums
367.Medisons KristsVTTukums
368.Medne LindaSTS+L= Izturība
Ventspils
369.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
370.  Mellace KarīnaSTBMARATONA KLUBS
Rīga
371.  Melnača AliseSTBTukums
372.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
373.  Mennika MalvīneSTpulsometrs.lv
Rīga
374.  Metums AinārsVTGulbene
375.  Metums MārtiņšVTAGulbene
376.  Metums NaurisVTBGulbene
377.Metuševskaja AnnaSTBKurska
378.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
379.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
380.  Mickus JurģisVTSkrunda
Skrunda
381.  Mihailova DarjaSTVentspils"Atlants"
Ventspils
382.Mihailova JevgēnijaSTJūrmala
383.  Mihailovs AndrejsVTBSporta skola Spars
Ventspils
384.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
385.  Miķelsone Gundega-ZeldaSTSPORTLAND
Gulbene
386.Miķelsone Krista-KristīneSTBSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
387.  Milbergs EndijsVTBRīga
388.Millers MārcisVTLiepāja
389.  Mincenberga BaibaSTINDI
Ventspils
390.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
391.  Minčionoks MārisVTLiepāja
392.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
393.  Mironova JeļenaSTLīvānu VK/BTA
Līvāni
394.Mironova SofijaSTBTukums
395.  Morgunovs IgorsVTMatisons Runner’s Club/Hamsters Sunshine
Ventspils
396.  Mukstiņa DainaSTAluksne
397.  Mūrniece LigitaSTAstarte-Nafta
Ventspils
398.  Muskeite AgnetaSTBMatisons Runner’s Club
Jaunmārupe
399.  Nadjaks MaratsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
400.  Nagle AnnaSTVentspils nov.
Ventspils nov.
401.Naglis AinārsVTRĪGA
402.Naglis RolandsVTRĪGA
403.  Ņikiforovs LinardsVTMARATONA KLUBS
Kazdanga
404.  Ņikiforovs MareksVTAMARATONA KLUBS
Kazdanga
405.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
406.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
407.  Oraševska OlgaSTzas pargauja
cesis
408.  Osīte IlzeSTJelgava
409.  Ozola Anna-MarijaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
410.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
411.  Ozoliņa ElīnaSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
412.  Ozoliņa IevaSTKandava
413.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/Nike
Valka
414.  Ozoliņš IvoVTLiepāja
415.  Ozoliņš OskarsVTMatisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils
Ventspils
416.  Ozols ErnestsVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
417.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
418.  Ozols KristapsVTSPORTLAND
Rīga
419.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
420.  Paipala EndijsVTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
421.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Rīga
422.  Pampejevs KonstantīnsVTBHK Venta
Ventspils
423.  Pampejevs ValerijsVTBHK Venta
Ventspils
424.  Pankoks DāvisVTBLiepāja
425.  Paško NormundsVTLSC
Rīga
426.  Paulušenko RaitisVTSIA Joker Ltd.
Liepāja
427.Pavlovičs DāvisVTBSalaspils
428.  Pedāne JautrīteSTJūrmala
429.  Pelša MartaSTBJelgava
430.  Pesecka TatjanaSTSPORTLAND
Bauska
431.  Pētersons MairisVTIlzenes pag.
432.  Plūme LuīzeSTBMazsalaca
433.  Pocjus GitaSTSaldus
434.Porietis KasparsVTJēkabpils
435.  Poskute JovitaSTVilnius
436.  Priedīte Una-KristiānaSTVentspils pilsētas dome
Ventspils
437.  Priedola MontaSTGrobiņa
438.  Prince KristīneSTMARATONA KLUBS/FKV Staldzene
Ventspils
439.  Prišmonte KristīnaSTVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
440.  Pūce GuntarsVTBVentspils
441.Pūce LīgaSTVentspils
442.  Puķīte GundegaSTMadona
443.  Puķīte LīvaSTAMadona
444.  Puķīte RenāteSTMARATONA KLUBS
Ventspils
445.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS/Kurzemes radio
Aizpute
446.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
447.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
448.  Radiņa-Liepkaula IvetaSTSk Tērauds
Rīga
449.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
450.  Razgalis JānisVTSK Tērauds/Nike
451.  Rēdere IlzeSTSk Tērauds
Rīga
452.  Reics KristersVTBHK Venta
Ventspils
453.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
454.  Reinfelds Emīls-MatiassVTBSK Metroons/ Nissan
Rīga
455.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
456.  Rezņika JekaterinaSTSIA Joker Ltd.
Liepāja
457.Riekstiņš MārtiņšVTBTukums
458.  Rigalovs JurijsVTBHK Venta
Ventspils
459.  Roga RalfsVTBSporta skola SPARS,vieglatl.nod.
Ventspils
460.  Roga SalvisVTVATP
Ventspils
461.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
462.  Ronča LudmilaSTVK Tranzīts, SIA
Ventspils
463.  Ronča PolinaSTVentspils
464.  Rone ReičelaSTBAizpute
465.Rozentāls RinoldsVTLiepaka
466.  Roziņa MadaraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
467.  Ruciņa AigaSTRīga
468.  Rudzika IevaSTBVentspils
469.Rungevica NellijaSTBVentspils
470.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
471.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
472.Sāmiete LauraSTVentspils
473.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
474.  Sarkane SandijaSTSPORTLAND
Rīga
475.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
476.Sedvalde MegijaSTAMazsalaca
477.  Semjonova IlonaSTLacerta Running Team
Rīga
478.  Semjonova JeļenaSTVentspils
479.  Semjonovs GeorgijsVTVentspils
480.  Semjonovs NikolajsVTJūrmala
481.Silina DitaSTBVentspils
482.  Siliņa MadaraSTBoss&Co
Liepāja
483.Siliņš AlvisVTAJūrkalne
484.  Siliņš RalfsVTBBoss&Co
Liepāja
485.Siliņš UģisVTBoss&Co
Liepāja
486.  Silkalns Rainers-KristiansVTADobele
487.  Silnieks EdijsVTGrobina
488.Silova MadaraSTBĀdaži
489.  Simaitis EdgarsVTLiepāja
490.Simanskis VuyelwaSTRiga
491.Skaritkova LenkaSTTukums
492.Skudra AndaSTOlaine
493.  Skudris AinārsVTOlaine
494.  Skudris MārtiņšVTOlaine
495.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
496.Smislova VeronikaSTVentspils
497.  Sokolovska VeraSTAJurmala
498.  Solovjova-Krūmiņa IevaSTVentspils
499.  Spalviņa MarikaSTJĒKABPILS
500.  Stadņika JeļizavetaVTBHK Venta
Ventspils
501.  Stalīdzāns JānisVTVentspils
502.  Standzenieks RūdolfsVTBMARATONA KLUBS
Liepāja
503.  Standziniece LīgaSTMARATONA KLUBS
Liepāja
504.  Stare IevaSTVK Tranzīts, SIA
Ventspils
505.  Staruhins KirilsVTSwedbank
Rīga
506.  Staruks DaniilsVTASporta skola SPARS,vieglatl.nod.
Ventspils
507.  Stieģele SandraSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
508.  Stivriņa BaibaSTVentspils
509.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
510.  Stone SindijaSTTex-mex/Klondaika
Ventspils
511.  Straupeniece RendijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
512.  Strautnieks MārisVTJelgava
513.  Strujeviča KristaSTAAlsunga
514.Studente DaceSTValka
515.Students GuntarsVTValka
516.  Stulpinskis AgnisVTValmieras VK
Valmiera
517.  Sūce BaibaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
518.Suhareva JulijaSTVentspils
519.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
520.  Šalgina AleksandraSTBHK Venta
Ventspils
521.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
522.  Šamšuro PēterisVTTex-mex/Klondaika
Ventspils
523.  Šarkovska AgitaSTSaldus
524.Šelegoviča SanitaSTTukums
525.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
526.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
527.Šembele LauraSTSaldus
528.  Ševčenko DāvidsVTBLiepāja
529.  Ševčenko NoraSTOlainfarm
Liepāja
530.Šīmane MartaSTBStende
531.Šimanskis VitālijsVTRiga
532.  Šimkiva KarinaSTVentspils
533.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
534.  Šnepsts NiklāvsVTSPORTLAND
Rīga
535.Šteinberga RenāteSTBBauska
536.Šterna AliseSTBLiepāja
537.  Šterns Miks-JānisVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
538.  Šulce SantaSTAizpute
539.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
540.  Talle IngaSTJelgava
541.  Terentjeva LauraSTASalaspils
542.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
543.  Tīģeris AleksejsVTVentspils
544.  Tīruma IevaSTJūrmala
545.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
546.  Tolmačova SelīnaSTBLiepāja
547.Tolopilo IlzeSTRēzekne
548.  Trokmanis SergejsVTSK Metroons/ Aqua-Brambis
Aizkraukle
549.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
550.  Tūlika AliseSTBSwedbank
Liepāja
551.  Tūliks OskarsVTBSwedbank
Liepāja
552.Tumpele IlzeSTLiepāja
553.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
554.  Udiņa KristaSTASpars Vieglatlēti
Ventspils
555.  Ūdriņš ĢirtsVTAMatisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
556.  Ulase AivaSTJelgava
557.  Upeniece AneteSTASK Tērauds
Ādaži
558.  Upmalis ĢirtsVTRīga
559.  Urbāne TerēzeSTARīga
560.  Usatova AlīnaSTBVentspils
561.  Usatovs AleksandrsVTVentspils
562.  Vagale IjaSTRīga
563.  Vagale SvetlanaSTJelgava
564.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
565.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
566.Valge GerlySTvalga
567.  Valtasa AmandaSTBSK Metrons/Nike
Mārupe
568.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ Nissan
Mārupe
569.  Valtere KitijaSTLīvānu VK/ BALTAIS/ASICS
Līvāni
570.  Vanaga DaceSTJelgava
571.Vanags ValdisVTEngure
572.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
573.Vartminskis PjotrsVTCeram Optec
Līvāni
574.  Vasile JanaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
575.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
576.Vasiļjeva SvetlanaSTRīga
577.  Vašuks RihardsVTASporta skola SPARS,vieglatl.nod.
Pope
578.  Vāvere KristīneSTSPORTLAND
Rīga
579.  Vegnere MadaraSTRīga
580.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
581.  Veisbuka IngrīdaSTAMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
582.  Verpakovska DaceSTBSporta skola SPARS,vieglatl.nod.
583.  Verpakovska ZaneSTBSporta skola SPARS,vieglatl.nod.
584.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
585.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
586.  Vēze MargitaSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
587.Veženkova IngaSTJelgava
588.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
589.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
590.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
591.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
592.  Vigule IevaSTBTukums
593.  Vijups MarcisVTCēsis
594.  Vikse LīgaSTLimbaži
595.  Vīksna ValtersVTBVentspils
596.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
597.Vilciņa IndraSTindividuāli
Ogresgals
598.  Vilciņa RūtaSTBOgresgals
599.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
600.Vilmane LaimaSTJelgava
601.  Vilumsons AndisVTMARATONA KLUBS
Talsi
602.  Visocka RamonaSTASK Metroons/ Nissan
Rīga
603.  Vitmane SkaraSTValmiera
604.  Vitols GundarsVTGramzda
605.  Voino MārtiņšVTBMārupe
606.  Voškāne LauraSTVOSKANE TEAM
Rīga
607.Zabors ĢirtsVTBAizpute
608.  Zakovica IevaSTLiepāja
609.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
610.  Zariņa MargitaSTZAS Pārgauja
Cēsis
611.  Zariņa ZitaSTRiga
612.  Zēberga ElizabeteSTBSK Metroons/ Nissan
Mārupe
613.  Zēberga IlzeSTVentspils pilsētas dome
Ventspils
614.  Zēģele LailaSTVALMIERA
615.  Zelča LīgaSTSIA Joker Ltd.
Balvi
616.  Zeltiņš LaurisVTARīga
617.  Zemture AliseSTBMARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
618.  Zihmane Dārta-HenrieteSTBJelgava
619.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
620.  Zviedrāne TerēzeSTVentspils
621.  Zvirgzds KasparsVTLiepāja
622.  Žarovska LailaSTJelgava
623.  Žodziņa AliseSTALiepāja
624.  Žube IevaSTOgre
625.  Žube JanaSTBOgre
626.  Žubule LoretaSTBRīga
627.  Žubulis EmīlsVTATeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābola ElīnaSB2Ventspils
2.Āboliņa Laura-MadaraSB3Liepāja
3.Āboliņa Linda-SintijaSB4Liepāja
4.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
5.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
6.  Āboltiņa AnnikaSB2Rūjiena
7.  Akmentiņš GustavsVB3Vangaži
8.  Aksenoks KristofersVB1PII Dūda
Rīga
9.  Aleksejevs ĒriksVB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
10.  Aleksejevs MarksVB4VK Tranzīts, SIA
Ventspils
11.  Aleksejevs OliversVB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
12.Allena Elizabete-AnnaSB1labs starts
Rīga
13.  Aļeksejevs AndrejsVB2VK Tranzīts, SIA
Ventspils
14.  Andrjuškina AnastasijaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
15.  Angels TimursVB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
16.  Ankevica BetijaSB1Ventspils
17.  Ansbergs RobertsVB3Ventspils
18.  Ansone-Jansone KatalīnaSB3VSK NOSKRIEN
Riga
19.  Ansons-Jansons PatriksVB2VSK NOSKRIEN
Riga
20.  Antonova PatrīcijaSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
21.  Anzenava BeāteSB4Ventspils
22.  Aršinova SofijaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
23.  Aršinova SvetlanaSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
24.  Artjuks RuslansVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
25.  Atvare AliseSB1Ventspils
26.Avakjana EvnikaSB4Ventspils
27.Avakjans ArsenijsVB3Ventspils
28.Baibekova LeisanaSB1VENTSPILS
29.  Bakanauskis GuntarsVB3Popes pamatskola
Pope
30.  Bakanauskis JurģisVB4Popes pamatskola
Pope
31.  Balinska IevaSB3Ventspils
32.  Bāliņš DanielsVB3VK Tranzīts, SIA
Ventspils
33.  Baltais MaksimsVB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
34.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
35.  Baranovskis HardijsVB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
36.  Barbāne LīnaSB1Ventspils
37.  Barska MarijaSB1Ventspils
38.  Barskis DavidsVB2HK Venta
Ventspils
39.  Bautris JēkabsVB1Bigbank
Rīga
40.  Bečers KristersVB3Ventspils
41.  Beleviča JeteSB1Ogre
42.  Benjuša SofijaSB1Liepāja
43.  Berestova DarjaSB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
44.  Berestovs ArtjomsVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
45.  Berga UndaSB3Saldus
46.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
47.  Bergmanis KristapsVB3Ventspils
48.  Bernšteins TomsVB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
49.  Bildere DārtaSB1Ikšķiles novads
50.  Bilders GustavsVB1Ikšķiles novads
51.  Bindris OliversVB3HK Venta
Ventspils
52.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
53.Birze RalfsVB2Kuldīga
54.Bisenieks RaitisVB2Jēkabpils
55.  Bistrova EmīlijaSB2Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
56.  Bišofs MiksVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
57.  Biteniece AdrianaSB1Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
58.  Blažis ŅikitaVB1Ventspils
59.  Bogdanova KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Aizpute
60.  Bogdanova VeronikaSB2MARATONA KLUBS
Aizpute
61.Bogdanoviča KarlīneSB1Ventspils
62.  Bogdanovs AleksisVB2MARATONA KLUBS
Aizpute
63.  Boiko AnastasijaSB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
64.Bonoparte EvelīnaSB1Ventspils
65.Bormanis JēkabsVB1Rīga
66.  Braudiņš JēkabsVB3Spars
Ventspils
67.  Braunfelds MarkusVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
68.  Bražiks TimursVB3Ventspils
69.  Briedis-Veidenbergs KristensVB1Ventspils
70.Brikmane EvijaSB4Ventspils
71.Briķe PaulaSB3Rīga
72.Briķis KristapsVB1Rīga
73.  Brižaks Marks-DanielsVB4MARATONA KLUBS
Ventspils
74.  Brižaks Matejs-GabriēlsVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
75.Brokāns EriksVB1Daugavpils
76.  Brucis-Meiris KristiansVB4Liepāja
77.  Brucis-Meiris RūdolfsVB1Liepāja
78.  Brūdere MonikaSB3Ventspils
79.  Brūdere NikolaSB1Ventspils
80.Bučis RalfsVB2Liepāja
81.Buivide LauraSB2Rīga
82.Buivids RenārsVB3Rīga
83.  Burkevics RikardoVB3Liepāja
84.Burkovskis RobertsVB2Ventspils
85.Cērps ErnestsVB1Liepāja
86.  Cirša KateSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
87.Cīrule AneteSB3Liepāja
88.Cīrulis EmīlsVB2Liepāja
89.  Citskovska TerēzeSB4SK Metroons/ Nissan
Mārupe
90.  Čaikina AnželaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
91.Čaunāns ArtūrsVB1Liepāja
92.Čaunāns ErnestsVB1Liepāja
93.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
94.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
95.  Čerņavska MartaSB2Ventspils
96.  Člims RodionsVB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
97.  Čudnovs RičardsVB4Liepāja
98.Čunčulis EduardsVB3Liepāja
99.  Daldere DēzijaSB2Ventspils
100.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
101.  Dārznieks AdriansVB1Ventspils
102.  Davidovs MihailsVB2Ventspils"Atlants"
Ventspils
103.Dazarts MiķelisVB1Rīga
104.Degute NellijaSB1ventspils
105.Deguts RenārsVB1ventspils
106.  Dmitrijevs ŅikitaVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
107.  Dobelis AdriansVB2SK Metroons/ Nissan
Mārupe
108.Doniņa KateSB1Ventspils
109.  Dorožkins ArtjomsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
110.Dubina SelīnaSB1Ventspils
111.  Dubrovenko AnastasijaSB4Ventspils
112.  Dūms ViestursVB2OC Ventspils
Ventspils
113.  Dzelme EmīlsVB1Ventspils
114.  Egliens EdvardsVB2Liepaja
115.  Egliens JēkabsVB1Liepaja
116.Eglīte KatrīnaSB1Rīga
117.Eižvertiņa LaimaSB2Grobiņa
118.  Eklone KeitaSB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
119.  Eklons MārcisVB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
120.  Elbrete SanijaSB4SK Metroons/ Nissan
Rīga
121.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
Jēkabpils
122.Embrika ElzaSB2Ventspils
123.Embriks EdgarsVB3Ventspils
124.  Engere AliseSB1Valmiera
125.Ermane AnceSB2octas.lv
Jelgava
126.Ernstsone Una-RēzijaSB2VENTSPILS
127.  Ertmane AdrijaSB2Rīga
128.Fahardincevs MaksimsVB1ventspils
129.  Feldberga SabīneSB1Ventspils
130.  Feldmane AgateSB1Ventspils
131.  Fišere DiānaSB2Dobele
132.  Fokerota-Šīmane AnnaSB4SK Katrīna
Kuldīga
133.  Fokerots-Šīmans MarksVB2SK Katrīna
Kuldīga
134.Freimane ElzaSB1Ventspils
135.  Freimane JanaSB3Jelgava
136.  Freimane MegijaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
137.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
138.Freimanis RobertsVB1Kuldīga
139.  Frēlihs PēterisVB1Maratona klubs/BMX Ventspils
Ventspils
140.  Friclere JevgenijaSB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
141.  Gaidukova OlgaSB1Ventspils
142.  Galindoma MadaraSB3Ventspils Pilsētas dome
Ventspils
143.  Galindoms ArtūrsVB1Ventspils pilsētas dome
Ventspils
144.Gavare AneteSB1Rīga
145.  Gavare AnnaSB1Rīga
146.Georgnoglo ArtjomsVB1ventspils
147.  Gerke ViestursVB4Popes pamatskola
Pope
148.Geršauska IevaSB4Ventspils
149.  Gibašovs MatvejsVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
150.  Gilučs OliversVB1Rīga
151.  Gīmis HenrijsVB2Limbaži
152.  Glužģe RūtaSB4Estere
Liepāja
153.Goldberga EmīlijaSB1Kuldīga
154.  Golovko AmēlijaSB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
155.Gončaruks DaniilsVB1GONCHARUK FAMILY
Jurmala
156.  Gončaruks IļjaVB1GONCHARUK FAMILY
Jūrmala
157.  Grauda-Grote AnnaSB3Ventspils pilsētas dome
Ventspils
158.Grenevica RebekaSB1Liepāja
159.  Gribanova DarijaSB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
160.  Gribanovs DanilsVB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
161.  Grieze MatiassVB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
162.  Grīnberga ElzaSB1Ventspils
163.Grīnerts DanielsVB2Ventspils
164.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
165.  Grīnpauka Kerija-AnnaSB1Ventspils
166.  Grīnvalds MartinsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
167.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
168.Grisunina PolinaSB3ventspils
169.  Grišunina PoļinaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
170.  Groma KatrīnaSB1Ventspils
171.  Grosberga AliseSB1HK Venta
Ventspils
172.  Grosbergs EdvardsVB1HK Venta
Ventspils
173.  Grosbergs RičardsVB2HK Venta
Ventspils
174.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
175.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
176.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
177.  Gulbe ElizabeteSB1Ventspils
178.  Guseva AnastasijaSB4MARATONA KLUBS
Ventspils
179.  Gūtmanis Lauris-KērtissVB3Ventspils
180.  Hartmanis EmīlsVB2HK Venta
Ventspils
181.  Hartmanis Kārlis-HaraldsVB1HK Venta
Ventspils
182.  Havins ArtjomsVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
183.  Igošina VeronikaSB4Ventspils
184.Iluceka AleksandraSB2Riga
185.  Indersons KristersVB4Ventspils
186.Indrikovs KārlisVB2Rīga
187.Inovska AliseSB2Ventspils
188.  Insbergs MiķelisVB1Ventspils
189.  Irbe MārtiņšVB1Draugi un radi
Ventspils
190.  Ivanovs AdriansVB1Ventspils
191.Ivanovs EmīlsVB1Aizpute
192.  Ivanovs ValtersVB3Ventspils
193.  Ivaska ElzaSB2Ventspils
194.Jagupova AlisijaSB1Riga
195.Jagupova ArianaSB3IT Cross Team
Riga
196.Jagupovs ArtūrsVB3IT Cross Team
Riga
197.  Jagža ĢirtsVB3Rīga
198.  Jagža RēzijaSB1Rīga
199.Janjuks RenatsVB27 gadi
Ventspils
200.  Jansone SindijaSB3Ventspils
201.  Jansons AigarsVB2Matisons Runner’s Club
202.  Jansons ĒriksVB3Matisons Runner’s Club
203.  Jansons Marko-MarissVB3HK Venta
Ventspils
204.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
205.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
206.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
207.  Jerofejeva FelicitaSB1JERO
Rīga
208.  Jerofejeva SelīnaSB1JERO
Rīga
209.  Jonele ElīzaSB2Jonelīši/Matisons Runner's Club
Ventspils
210.  Jonelis MartinsVB1Jonelīši/Matisons Runner's Club
Ventspils
211.  Jūrmale LīvaSB2Ventspils
212.  Kadera AleksandraSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
213.  Kālmanis DeividsVB1Ventspils
214.Kalniete JūlijaSB3Rīga
215.Kalniete MarijaSB2Rīga
216.Kalnietis ArtemijsVB2Rīga
217.  Kalniņa DanielaSB3Spars Vieglatlēti
Ventspils
218.  Kalniņa ElizabeteSB1SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
219.  Kalniņa EmīlijaSB2SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
220.  Kalniņa MadaraSB2Ramirent
Ventspils
221.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
222.  Kaminskis BogdanVB4Ventspils
223.  Kāpiņš RomassVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
224.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
225.Karpicka JanaSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
226.  Karseka KamillaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
227.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
228.  Keino RobertsVB1Riga
229.  Keiša LaumaSB2IK Auseklis
Rīga
230.  Keiša LīnaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
231.  Kitoks AntonsVB2Ventspils
232.  Kitoks TomassVB4Ventspils
233.Klindžāne KristaSB3Daugmale
234.Klindžāne PaulaSB2Daugmale
235.Klīve ErnestsVB1Jūrmala
236.Kļava JēkabsVB1Tukums
237.  Kļockins AlekssVB1Astarte-Nafta
Ventspils
238.Kohancika EkaterinaSB1Ventspils
239.Kohanciks DmitrijsVB1Ventspils
240.  Kohančika KsenijaSB4Valmieras 2.vidusskola
Valmiera
241.Kokoreviča EvelīnaSB3Rīga
242.Kolāte LīvaSB1Smārde
243.  Kolāts RihardsVB1Smārde
244.  Kolotiņins DanilsVB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
245.  Kontants DomkinsVB2HK Venta
Ventspils
246.  Koņeva ArinaSB2Ventspils
247.  Koroļenko KellijaSB2Ventspils
248.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
249.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
250.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzekne
251.  Korta VikijaSB1Ventspils
252.  Kovaljov OlegVB1Ventspils
253.  Kozlova ElzaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
254.  Kozlovs PēterisVB1Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
255.  Kozlovs RūdolfsVB3HK Venta
Ventspils
256.  Kristapsons TomassVB3JELGAVA
257.  Kristsone ElzaSB3SK Metroons/ Nissan
Mārupe
258.  Križanovskis RobertsVB4SK Metroons/ Nissan
Mārupe
259.  Kronberga AmandaSB2Ventspils
260.  Kronberga SabīneSB1Ventspils
261.  Krūmiņa ElizabeteSB4Ventspils
262.  Krūmiņa MadaraSB1Ventspils
263.Krutihins ArtjomsVB3Dinamo-lat
Rīga
264.Krutihins KirilsVB3Dinamo-lat
Rīga
265.  Kučuhidze NaņiVB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
266.  Kukaine IevaSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
267.  Kūlītis MatīssVB1Rīga
268.  Kuļbanska JevaSB1Liepāja
269.  Kurilova AdelīnaSB1Ventspils
270.  Kurilova MilanaSB1Ventspils
271.  Kuršis RičardsVB2SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
272.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzeknes nov.
273.  Kvasņins KevinsVB3Ventspils
274.  Ķempelis JurģisVB1HK Venta
Ventspils
275.  Ķempelis KrišjānisVB3HK Venta
Ventspils
276.  Ķeņģis ValtersVB3Maratona klubs
Ventspils
277.  Ķergalve ViktorijaSB4Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
278.  Ķirse Eimija-PaulaSB1Ķirsīši
Liepāja
279.  Ķirse KateSB3Ventspils
280.  Ķirsis Pauls-BrunoVB1Ventspils
281.Ķude AmandaSB1Liepāja
282.  Lagzdiņš ElansVB3HK Venta
Ventspils
283.  Lākutis LaurisVB3Liepāja
284.Langzams RalfsVB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
285.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
286.Lapiņš Kristofers-MarkussVB4Ventspild
287.  Lapšins KārlisVB4Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
288.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Rīga
289.  Laufmane ElīsaSB1Ramirent
Ventspils
290.  Laumane Reičela-AndreaSB4Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
291.  Lauss Nora-LeldeSB4Ventspils
292.  Lavreņuka AnastasijaSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
293.  Lavrova EvelīnaSB2Jelgava
294.  Lazdups GustavsVB2Liepāja
295.  Lazdups RalfsVB4Liepāja
296.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
297.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
298.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
299.  Lefevre Sophie-BeatriceSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
300.  Lelis OļegsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
301.  Lepere DiānaSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
302.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
303.  Liepājnieks GustavsVB2OC Ventspils
Ventspils
304.  Liepins MarkussVB3Mūsējie
Rīga
305.  Liepkauls MarksVB1Rīgas Jēzus ev.lut. draudze
Rīga
306.  Lilejeva DiānaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
307.  Lišmane KatrīnaSB2SK Metroons/ Nissan
Rīga
308.  Lišmane LauraSB3SK Metroons/ Nissan
Rīga
309.  Lizbovska Anna-LīvaSB441.vidusskola
Rīga
310.  Lizbovska GrietaSB1TEIKA
Rīga
311.  Lizbovska RebekaSB3Teikas vidusskola
Rīga
312.  Lizbovskis TomsVB3Teikas vidusskola
Rīga
313.  Loseva DarjaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
314.Lukašēvica PaulaSB1Liepāja
315.  Lukaševiča KsenijaSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
316.  Lukašuka MariannaSB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
317.  Ļaudama MartaSB3Aizputes vsk.
Aizpute
318.  Ļaudams KārlisVB1MARATONA KLUBS/Aizpute
Aizpute
319.  Ļepuhovs ArtemijsVB1Ventspils
320.  Ļepuhovs DanilsVB1Ventspils
321.  Ļepuhovs MihailsVB2Ventspils
322.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
323.Mačevska Ieva-MartaSB2Jelgava
324.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
325.  Makedonskis AleksejsVB1Riga
326.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzeknes nov.
327.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzeknes nov.
328.Mālniece BinnijaSB1Valmiera
329.  Mandriks VladislavsVB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
330.  Markus-Narvila EvelīnaSB3Grobiņa
331.  Markus-Narvila KarolīnaSB1Grobiņa
332.  Maskaļa JeļizavetaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
333.  Mastiņš GustavsVB1Vaidava
334.  Mastiņš LaimiņšVB3Vaidava
335.  Matisone Karolīna-KarlaSB4VK Tranzīts, SIA
Ventspils
336.  Mauls NiksVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
337.Mauriņa Amēlija-SofijaSB3Ventspils
338.Mauriņš NikolassVB1Ventspils
339.  Mednis EgnārsVB2Ventspils
340.  Melkurts MiksVB1Ventspils
341.  Mence ElizabeteSB3SK Metroons/ Nissan
Mārupe
342.  Mence LilitaSB4SK Metroons/ Nissan
Mārupe
343.  Meņģele SamantaSB1Kuldīga
344.Meņšikovs RihardsVB1Viļāni
345.  Meņšikovs ViktorsVB3SUSLIKI
Rīga
346.Mežals MarksVB1Ventspils
347.  Mežals TomsVB1ventspils
348.  Mihailovs SavelijsVB1Ventspils
349.  Mikuļčiks ViktorsVB4Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
350.  Misāns AustrisVB2Liepāja
351.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
352.  Nazarova SibillaSB4Ventspils pilsētas dome
Ventspils
353.  Neilande EvijaSB4Ventspils
354.  Neilande EvitaSB4Ventspils
355.  Neilande NikolaSB3Ventspils
356.  Neilands MarkussVB4Ventspils
357.  Nilolaev ArtjomVB3Ventspils
358.  Odincovs MaksimsVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
359.  Ofkante RebekaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
360.  Ofkants Gustavs-RalfsVB2Ventspils
361.  Ofkants RobertsVB4Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
362.Olguna Amelija-MiraSB1Ventspils
363.  Olijniks MatvejsVB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
364.  Olijniks NikitaVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
365.  Oliņa ArtaSB2Ventspils
366.  Osis KurtsVB1BFAM Tri - Team
Riga
367.  Ošenieks GustavsVB4OC Ventspils
Ventspils
368.  Ošenieks JānisVB2OC Ventspils
Ventspils
369.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
370.  Ozoliņa PaulaSB2Matisons Runner’s Club
Ventspils
371.Ozols RalfsVB2Legendary
Saldus
372.Pakula GrigorijsVB2Riga
373.Pakula MihailsVB1Riga
374.  Pampejevs EldarsVB1HK Venta
Ventspils
375.  Pampejevs GermansVB1HK Venta
Ventspils
376.  Pampejevs MakarsVB1HK Venta
Ventspils
377.  Papša EmīlijaSB4SK Metroons/ Nissan
Mārupe
378.  Pasažeņņikova AnnaSB4Spars Vieglatlēti
Ventspils
379.  Paulavskis PaulsVB2HK Venta
Ventspils
380.  Pauliņš JānisVB3Limbaži
381.  Pauliņš JānisVB3HK Venta
Ventspils
382.  Pelagejenko DianaSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
383.  Perunovs AleksandrsVB2iLink
Mārupe
384.  Pētersone EvelīnaSB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
385.  Pētersone KatrīnaSB2Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
386.  Pētersons RalfsVB1Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
387.  Petreševica MadaraSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
388.  Petrila LinardsVB3Riga
389.  Petrovs AlensVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
390.  Pinkens LeonsVB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
391.  Pinkens TomassVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
392.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
393.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
394.  Pīpīķe ElzaSB3Rīga
395.  Plāce RenāteSB4MIA
SALDUS
396.  Plācis ValtersVB4MIA
SALDUS
397.  Plikšēns EvertsVB3SK Metroons/ Nissan
Mārupe
398.  Plinte ErnestsVB1Ventspils
399.  Plūmiņa Marta-MarijaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
400.  Pomazanovs EdvardsVB1Ikšķile
401.  Popova MarijaSB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
402.  Popovs DmitrijsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
403.  Pormalis MaksimsVB4HK Venta
Ventspils
404.  Pozdņakovs AleksandrsVB1Maratona klubs
Ventspils
405.Priede EvelīnaSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
406.  Priekule ElizabeteSB1Saulkrasti
Saulkrasti
407.  Priekulis GustavsVB1Saulkrasti
Saulkrasti
408.  Prūsis EdgarsVB4Spars Vieglatlēti
Ventspils
409.Pūce Anna-LauraSB1Ventspils
410.  Pūce ErnestsVB3Ventspils
411.  Pūce GrētaSB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
412.  Pūce MartaSB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
413.Pudulis-Indāns KristersVB1Ventspils
414.  Pujate KristīneSB4Ventspils
415.  Pujate PaulaSB3Ventspils
416.  Puķīte ElizabeteSB1Ventspils
417.  Puķītis RihardsVB1Ventspils
418.  Pūlmane ElizabeteSB4Ventspils
419.  Purgailis ArtūrsVB1Ādaži
420.Purgailis MārcisVB1Ādaži
421.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
422.Puško JēkabsVB3Ventspils
423.  Putniņš HenrijsVB2Ventspils
424.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
425.Puzirevska SofijaSB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
426.  Puzirevskis ViktorsVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
427.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
428.Raita LieneSB1Raitu ģimene
Jelgavas nov.
429.Raits ArmandsVB3Raitu ģimene
Jelgavas nov.
430.  Rassa AleksandraSB3Maratona Klubs
Ventspils
431.  Rašmane KerijaSB3-
Jelgava
432.  Rečs JegorsVB3Jelgava
433.Reinbergs ReinisVB2Ventspils
434.  Reinfelds Emīls-MatiassVB4SK Metroons/ Nissan
Rīga
435.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
436.  Reinvalde Rūta-NikolaSB1SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
437.Reķe EmīlijaSB1Ventspils
438.  Ribakova ElizavetaSB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
439.  Ribakova SofijaSB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
440.  Ribikauskis RalfsVB4Bauska
441.  Rikords Ričards-AdriansVB3HK Venta
Ventspils
442.  Rikša LindaSB3Ventspils
443.  Rītele RēzijaSB1Ventspils
444.  Rītelis RalfsVB2Ventspils
445.  Robežnieks AndisVB1Ventspils
446.Robežnieks LeonardsVB1Nīca
447.Robežnieks ReinisVB2Nīca
448.  Rone AlīnaSB1Aizpute
449.Rozentāls EmīlsVB1Ventspils
450.  Rozentāls RobertsVB1Ventspils
451.  Ruģele LauraSB3SK Metroons/ Nissan
Rīga
452.  Rūmniece SanaSB4Popes pamatskola
Pope
453.Rungevics OlafsVB3Ventspils
454.  Rusevich KirillVB2HK Venta
Ventspils
455.  Salna KristersVB2Aizpute
456.Salna SandrisVB2Aizpute
457.  Samuiļenko AndrejsVB3SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
458.  Samuļa KristīnaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
459.  Saveka KaterinaSB3iLink
Ventspils
460.  Saveka StepansVB2iLink
Ventspils
461.  Savnere ViktorijaSB4Ventspils
462.  Semaško KristapsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
463.  Semiļets OļegsVB1Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
464.  Semjonova AlīnaSB4VK Tranzīts, SIA
Ventspils
465.  Semjonovs AndrejsVB2VK Tranzīts, SIA
Ventspils
466.  Semjonovs DanilsVB2Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
467.Serpāns RamonaSB1Kuldīga
468.  Serpāns RobertsVB3Kuldīga
469.  Siliņš MatīssVB3Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
470.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
471.  Sipoviča EnijaSB1Ventspils
472.Sirmais KristiansVB2Rīga
473.  Sirmolotovs DanielsVB2HK Venta
Ventspils
474.Smirnovs RobertsVB2riga
475.  Smirnovs TimursVB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
476.  Solomanovs ŅikitaVB3SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
477.Spalviņš IvoVB3JĒKABPILS
478.  Spasjonnikovs DavidsVB1Spars
Ventspils
479.  Spodarika AleskaSB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
480.  Spodariks MarksVB1SPORTLAND
Ventspils
481.  Stalidzāns JānisVB4Maratona klubs
Ventspils
482.  Staris ArnoldsVB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
483.  Staruhina PolinaSB1Swedbank
Rīga
484.  Stepānova AdeleSB1Ventspils
485.  Stepanova AnastasijaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
486.Stepanova KarīnaSB1Legendary
Riga
487.  Stepanovs RodrigoVB3Legendary
Rīga
488.  Stivriņa KeitaSB2Ventspils
489.  Stobiass RalfsVB4HK Venta
Ventspils
490.  Stone AnitaSB4Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
491.  Strazdiņa RēzijaSB1Ventspils
492.  Strazdiņš MarksVB2Ventspils
493.  Strelkovs EduardsVB4Popes pamatskola
Pope
494.Strode HannaSB1Hanna
Rīga
495.Suhaņenkova Betija-DafneSB4FORFUN
Ventspils
496.Suhaņenkova KatrīnaSB1FORFUN
Ventspils
497.Svarpstone EvaSB2Ķekava
498.Svārpstons TomsVB1Ķekava
499.  Sveiše TomassVB2Aizpute
500.  Šarpio TomsVB3-
Riga
501.  Ščebrova EnijaSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
502.  Ščepins BogdansVB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
503.  Ščogoļevs GeorgijsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
504.Ščugareva AnastasijaSB2Jūrmala
505.Ščugarevs StaņislavsVB1Jūrmala
506.  Šēniņa GabrielaSB2Ventspils
507.Šēniņš MartinsVB1Ventspils
508.  Šeputīte KatrīnaSB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
509.  Šihaļijevs AlansVB1Ventspils
510.  Šķibelis KristsVB3HK Venta
Ventspils
511.  Šneps ArtūrsVB2Ventspils
512.  Šņore MārtiņšVB3Limbaži
513.  Štekerhofs ErnestsVB2HK Venta
Ventspils
514.Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
515.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
516.Švarca GabrielaSB1Ventspils
517.Švarcs JēkabsVB1Ventspils
518.  Tālbergs MarkussVB2HK Venta
Ventspils
519.Talle RobetsVB2Jelgava
520.Talle RūtaSB3Jelgava
521.  Tavlahanovs MuhamedsVB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
522.Teteris HarisVB1Teteri
Pāvilosta
523.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Pāvilosta
524.  Tkačovs TimofejsVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
525.  Tolmačova ElīzaSB2Liepāja
526.Treimane MartaSB1Rīga
527.  Tuls KevinsVB4Ventspils
528.  Turmanova AgataSB1Riga
529.  Uhana ViktorijaSB1Ventspils
530.  Ulbika PatricijaSB3Ventspils
531.  Untenberga IngunaSB4Ventspils
532.  Upītis MārcisVB3Ventspils Pārventas pamatskola
Ventspils
533.  Usatova KsenijaSB1Ventspils
534.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
535.  Vakurovs AleksandrsVB2Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
536.Valdmane Betija-BeatriseSB3Ventspils
537.Valdmane Endžija-EvelīnaSB4Ventspils
538.  Valdmanis RainersVB1HK Venta
Ventspils
539.  Valenteičika JeļizavetaSB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
540.  Vanags NiksVB3Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
541.Vasiļjeva OļesjaSB2Jūrmala
542.Vašuka Anna-PaulaSB4Ventspils novads
543.  Vāvere MārtiņšVB1SPORTLAND
Rīga
544.  Vāvere MelānijaSB1SPORTLAND
Rīga
545.  Videmane EvitaSB1Mežsusuri
Ventspils
546.  Videmane MadaraSB1Mežsusuri
Ventspils
547.Vīksne ElīnaSB3Liepāja
548.Vilcāns AlfsVB4Baldone
549.Vilcāns ValtsVB3Baldone
550.  Vilks KrišjānisVB1Rīga
551.  Vilks OtoVB2Rīga
552.  Vinogradenko MarkussVB2SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
553.  Virza MareksVB2Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
554.  Virza ValtersVB1Ventspils 4.vidusskola
Ventspils
555.  Vītols NilsVB1VK Tranzīts, SIA
Ventspils
556.  Volinčuka JanaSB4Ventspils
557.  Volodjko DamirsVB4Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
558.  Vozny ArtjomsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
559.  Vozny MikitaVB4Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
560.  Zadkovs ArtūrsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
561.  Zagorska MarijaSB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils
562.Zakova EmmaSB1Ventspils
563.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
564.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
565.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
566.  Zālītis JānisVB1Rīga
567.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
568.  Zariņa UnaSB2Ventspils
569.  Zariņš KrišsVB1Ventspils
570.  Zariņš MiķelisVB1Ventspils
571.  Zavicka GabrielaSB2Ventspils
572.Zavicka PatricijaSB1Ventspils
573.  Zegnere DārtaSB1Ventspils
574.  Zemrūķe EmīlijaSB1Spars SAMBO DŽUDO
Ventspils
575.  Zēniņš Markuss-MatīssVB4Spars Vieglatlēti
Ventspils
576.  Zicāns MarkussVB4Rīga
577.Zicāns ReinisVB1Rīga
578.  Ziemele Krista-NikolaSB3Ventspils
579.Zihmanis HelmutsVB1Jelgava
580.  Ziņģis Braiens-ĀdamsVB3SK Metroons/ Nissan
Mārupe
581.  Zujeva SāraSB1OC Ventspils
Ventspils
582.  Zvaigzne DiānaSB1Ventspils
583.  Zvaigzne EvelīnaSB1Ventspils
584.Zvaigzne SofijaSB2Ventspils
585.  Zvans Toms-KlāvsVB2Ventspils
586.  Zvejnieks DarelsVB1Ventspils
587.Zviedrāns TomsVB1Ventspils
588.  Žeibe ArmandsVB1Ropaži
589.  Žeibe ValtersVB3HK Venta
Ventspils
590.  Žuks VladislavsVB3Ventspils 3.vidusskola
Ventspils

Ventspils, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņa Kristīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Vangaži
2.  Akmentiņš Gustavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Vangaži
3.Allena Elizabete-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
4.  Allena Katrīna-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
5.  Allens Rihards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
6.  Ansone Dace1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)RCHV
Rīga
7.Astrausks Renats1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Policija
Grobiņa
8.Bankevica Jūlija1 dalībnieksnav
Riga
9.Basaraba-Lazdina Kristina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepaja
10.  Bule Marina1 dalībnieksiLink
Ventspils
11.  Bunka Arūrs1 dalībnieksLiepāja
12.  Bunka Ella1 dalībnieksLiepāja
13.  Bunka Renata1 dalībnieksLiepāja
14.  Bunka Vivita1 dalībnieksLiepāja
15.Cudnovs Romans1 dalībnieksLiepāja
16.  Čaupals Kārlis1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
17.Dābolina Jete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
18.  Dadzis Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
19.  Dēze Andis1 dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
20.  Eglitis Oskars-Martins1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
21.  Elksne Diāna1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
22.Elksne Inga1 dalībnieksJēkabpils
Jēkabpils
23.  Elksne Kitija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
Jēkabpils
24.Elksnis Jānis1 dalībnieksJēkabpils
Jēkabpils
25.  Elksnis Kristers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
Jēkabpils
26.  Ezerniece Estere1 dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
27.  Ezernieks Dāvids1 dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
28.  Ezernieks Edgars1 dalībnieksMARATONA KLUBS
Ventspils
29.  Ezernieks Modris-Jānis1 dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
30.  Feldmane Alise1 dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
31.  Fišers Ralfs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jaunpils
32.  Glužģe Rūta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Estere
Liepāja
33.  Jaudzeme Annija1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
34.  Jaudzems Edvīns1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
35.Jaundzems Kristaps1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
36.Jonaite-Virbicka Sintija1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
37.  Katena Dagnija1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
38.Klīve Enija1 dalībnieksJūrmala
39.  Kločko Alena1 dalībnieksVentspils
40.  Krastiņš Edgars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
41.Krebse Signe1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Alsunga
42.  Kristapsons Tomass1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JELGAVA
43.Ķirse Ilze1 dalībnieksVentspils
44.Ķude Amanda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
45.Ķude Daiga1 dalībnieksLiepāja
46.Ķudis Armands1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
47.Ķudis Rinalds1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
48.  Lavrova Evelīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
49.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)RĪGA
50.Legzdiņš Rihards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Alsunga
51.  Liepa Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
52.Markus-Narvila Ilva1 dalībnieksGrobiņa
53.Mihailova Jevgēnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
54.  Morjakova Sanita1 dalībnieksSPORTLAND
Tukums
55.  Nikolajevs Artjoms1 dalībnieksiLink
Ventspils
56.Ņesterovs Marks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)salas nov
57.Ozols Ralfs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Legendary
Saldus
58.  Pakārklis Kārlis1 dalībnieks-individuāli
Rīga
59.Palha Carlota1 dalībnieksVentspils
60.  Polishchuk Volodymyr1 dalībnieksiLink
Ventspils
61.  Puncule Laura1 dalībnieksLatvijas Gāze
Rīga
62.  Rassa Aleksandra1 dalībnieksMaratona Klubs
Ventspils
63.  Rendenieks Dzintars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Vangaži
64.  Spalviņa Marika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JĒKABPILS
65.Spalviņš Ivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JĒKABPILS
66.Spalviņš Ralfs1 dalībnieksJĒKABPILS
67.Stepanova Karīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Legendary
Riga
68.Stepanovs Kaspars1 dalībnieksRiga
69.  Stepanovs Rodrigo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Legendary
Rīga
70.Talle Rūta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
71.  Temerova-Allena Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
72.  Tokarevs Artūrs1 dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
73.  Turčina Aiga1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
74.  Turčina Zane1 dalībnieksSPORTLAND
Riga
75.  Ūbele Inguna1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
76.Vasiļjeva Oļesja1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
77.  Vasiļjeva Olga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
78.Vasiļjevs Bogdans1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
79.Vasiļjevs Renārs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jēkabpils
80.  Vazdiķe Anda1 dalībnieksJelgava
81.Vēza Vija1 dalībnieksSaldus
82.  Vinakmens Agris1 dalībnieksSPORTLAND
Tukums
83.Virbicka Alise1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
84.Virbicka Enija1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
85.Virbicka Paula1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
86.Virbickis Armands1 dalībnieksVIRBIŅI
Liepāja
87.  Zihmane Dārta-Henriete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava

Kopā pieteikušies: 2296



Mežciema skrējiens