Jelgavas Nakts pusmaratons | Saraksts
Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Māris | V | Niedrāji MR/2BE1ST Rīga | ||
2. | Ābelītis Ivo | V | Young Champange Riga | ||
3. | Āboliņš Sandis | V | Vaidava Kocēnu novads | ||
4. | Actiņš Aigars | V40 | Rīga | ||
5. | Ādamsons Māris | V | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
6. | Adijāns Kaspars | V | SPORTLAND Viļāni | ||
7. | Aizpurietis Ainārs | V | ABLV Bank, AS Rīga | ||
8. | Akmans Guntars | V | Ozolnieki | ||
9. | Alekseyonok Aleksey | V | Riga | ||
10. | Ālmanis Ivo | V40 | Accenture > High Performance Rīga | ||
11. | Alpe Teovils-Ilgonis | V | Ķekava | ||
12. | Andžs Artūrs | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
13. | Ansons-Jansons Māris | V | VSK Noskrien Rīga | ||
14. | Antonovs Ruslāns | V | Bauska | ||
15. | Apfelbaums Ilgonis | V50 | Matisons Runner’s Club/Ventspils Reiss Ventspils | ||
16. | Apinis Agnis | V | Jelgava | ||
17. | Apsītis Kaspars | V50 | Rīga | ||
18. | Arājs Jānis | V | Rīga | ||
19. | Arājs Māris | V | SPORTLAND Rīga | ||
20. | Arbidāns Uldis | V40 | Limbaži | ||
21. | Arnicāne Aļona | S40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Jūrmala | ||
22. | Arnicāns Ainārs | V40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Dagda | ||
23. | Artemjevs Sergejs | V | Rīga | ||
24. | Asars Māris | V | Lesjofors Liepāja | ||
25. | Audere Silva | S | Priekuļi | ||
26. | Ausmanis Kristaps | V | SPORTLAND Rīga | ||
27. | Auzāns Mārcis | V | X99/Slīterāni Rīga | ||
28. | Auziņš Mārtiņš | V40 | Rīga | ||
29. | Avens Jānis | V40 | Maratona klubs Rembate | ||
30. | Bahvalovs Andris | V | Cesvaine | ||
31. | Bairaševskis Valerijs | V | SK Tērauds Rīga | ||
32. | Balgalve Ina | S40 | Tukums | ||
33. | Baliko Nellija | S | Isostar Rīga | ||
34. | Balodis Guntis | V | Matisons Runner’s Club | ||
35. | Balsys Domantas | V | Kauno BMK Kaunas | ||
36. | Baltrušaitis Žydrūnas | V40 | Vilnius | ||
37. | Balunovs Edgars | V | AS Olainfarm Olaine | ||
38. | Banister Landon | V | n Rīga | ||
39. | Baranovskis Valērijs | V40 | Daugavpils | ||
40. | Bautris Dainis | V | Bigbank Rīga | ||
41. | Belajevs Pavels | V40 | Riga | ||
42. | Belevičs Juris | V40 | Ogre | ||
43. | Belorags Jānis | V | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
44. | Belousovs Vadims | V | Rīga | ||
45. | Belozubs Aleksandrs | V | Jelgava | ||
46. | Beļajeva Jūlija | S | Barbados Rīga | ||
47. | Beļajevs Genādijs | V | SPORTLAND Rīga | ||
48. | Beļajevs Pāvels | V40 | Rīga | ||
49. | Beļskis Zenons | V | Zoorbagan Rīga | ||
50. | Bēms Gundars | V | Saulgrieži Jelgava | ||
51. | Bergers Igors | V50 | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
52. | Bergmanis Aivars | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
53. | Bergmanis Ilvars | V | Tukums | ||
54. | Berjoza Maksims | V | Infogram Riga | ||
55. | Bērziņa Baiba | S | SPORTLAND Rīga | ||
56. | Bērziņa Inese | S40 | Riga | ||
57. | Bērziņš Juris | V60 | SK Ozolnieki 60+ Jelgava | ||
58. | Bērziņš Kristaps | V | PATRIA SPORTLAND | ||
59. | Bescennaja Jeļena | S50 | LSC Rīga | ||
60. | Betmanis Egils | V | Talsi | ||
61. | Biedrīte Ieva | S | Jelgava | ||
62. | Bildere Maija | S | Ikšķiles novads | ||
63. | Bilinskis Jānis | V50 | Rēzeknes novads | ||
64. | Birģele Santa | S | VSK Noskrien Rūjiena | ||
65. | Birģelis Jānis | V50 | Koknese | ||
66. | Birums Mārtiņš | V | Team Kažemāka/Train2WinLv Valmiera | ||
67. | Birzniece-Stundiņa Ilze | S | Rīga | ||
68. | Bisenieks Ģirts | V | Rīga | ||
69. | Blumbergs Normunds | V40 | LNB Saulkrasti | ||
70. | Bodnieks Dairis | V40 | Ogre | ||
71. | Bodžs Ģirts | V | Rēzekne | ||
72. | Bogdanovs Sergejs | V40 | BTA/LīvānuVK Rīga | ||
73. | Bolshakov Mikhail | V | Rīga | ||
74. | Bondars Aivars | V50 | Jēkabpils | ||
75. | Boriss Kaspars | V | Happy_To_Move Jūrmala | ||
76. | Borscevskis Dmitrijs | V | Riga | ||
77. | Brahmanis Ainārs | V40 | SK Katrīna Kuldīga | ||
78. | Brakmanis Andis | V | DOBELE | ||
79. | Brasavs Salvis | V40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
80. | Braučs-Jusupovs Aivars | V | NIKE+ RUN CLUB Rīga | ||
81. | Brēdiķis Juris | V40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
82. | Breidaks Andrejs | V | #egoistedition Rīga | ||
83. | Briedis Dainis | V40 | Tukums | ||
84. | Briedis Ricards | V | Rīga | ||
85. | Brokāne Estere | S | Rīga | ||
86. | Brokans Aivars | V | Jelgava | ||
87. | Brokans Edgars | V | Jelgava | ||
88. | Brokāns Jānis | V | Swedbank Rīga | ||
89. | Bruss Kristaps | V | VSK Noskrien Tērvete | ||
90. | Bukans Indulis | V60 | VSK Noskrien Rīga | ||
91. | Bulāns Ģirts | V | Riga | ||
92. | Bulindzs Kaspars | V | Rīga | ||
93. | Bulkšas Aurimas | V | Šiauliai | ||
94. | Bullītis Mārtiņš | V | SPORTLAND Rīga | ||
95. | Būmans Guntars | V50 | Matisons Runner's Club Liepāja | ||
96. | Būmans Kārlis | V | Matisons Runner's Club Liepāja | ||
97. | Butkēvičus Jānis | V | Salacgrīva | ||
98. | Caics Artūrs | V | --- Rīga | ||
99. | Cakuls Raivis | V40 | TeamKažemāka/Train2winLV Preiļi | ||
100. | Ceika Laila | S50 | Valmiera | ||
101. | Celms Edgars | V40 | Mārupe | ||
102. | Cepītis Aivars | V60 | --- Valmiera | ||
103. | Cibuļskis Žanis | V | rīga | ||
104. | Cielava Anda | S | AS Olainfarm Jelgava | ||
105. | Cīmure Inta | S | Cīmurēni Rīga | ||
106. | Cīmurs Jānis | V | Cīmurēni Rīga | ||
107. | Circens Jānis | V | Viļakas novads | ||
108. | Cīrulis Edgars | V | Baldone | ||
109. | Corbus Stefan | V40 | Lejas Dzirkaļi Jena | ||
110. | Čakars Edgars | V | Rīga | ||
111. | Červinskis Intars | V40 | Smaids A zobārstniecība Ventspils/Rīga | ||
112. | Červjakovs Pjotrs | V60 | Daugavpils | ||
113. | Čistovs Sergejs | V | Riga | ||
114. | Čukurs Rihards | V | Rīga | ||
115. | Danovskis Alvis | V | adidas Runners | RIGA Rīga | ||
116. | Daņiļeviča Agnese | S | COBALT Rīga | ||
117. | Dapkuviene Laura | S | Maratonas Jonava | ||
118. | Dejus Girts | V | VSK Noskrien Marupe | ||
119. | Demeško Andrejs | V | Rīga | ||
120. | Deņisova Laura | S | Tērvete | ||
121. | Dibaņins Elvis | V | Jūrmala | ||
122. | Didrihsons Toms | V | Riga | ||
123. | Didriķe Līga | S | SPORTLAND Rīga | ||
124. | Dieviņa Dace | S | Liepāja | ||
125. | Dille Zane | S40 | Skrien un nūjo Cēsis Cēsis | ||
126. | Dimas Panagiotis | V | Accenture > Be Yourself & Make a difference Corinth | ||
127. | Dobelis Genry | V40 | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
128. | Dolge Kristiāna | S | Ātrākas par Vēja māti Rīga | ||
129. | Domkins Edmunds | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
130. | Doniņš Gundars | V40 | MARATONA KLUBS Roja | ||
131. | Doveiks Andris | V40 | Ikšķile Ikšķile | ||
132. | Dovgaņuks Andrejs | V | Rīga | ||
133. | Dremin Semen | V | Accenture > High Performance Tomsk | ||
134. | Driņķis Dainis | V50 | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
135. | Dūdiņš Dzintars | V40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
136. | Dzelme Jānis | V | A/S UPB Cēsis | ||
137. | Dzelme Lita | S40 | - Rīga | ||
138. | Dziļuma Zane | S | Riga | ||
139. | Eglītis Mārtiņš | V40 | Mārupe | ||
140. | Eglītis Ojārs | V40 | Rīga | ||
141. | Eigenfelde Ina | S | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
142. | Ekholm Cris | S | Laguja | ||
143. | Ekholm Elmar | V50 | Laguja | ||
144. | Ekholm Heli | S40 | Laguja | ||
145. | Elbergs Edgars | V | TeamKažemāka/Train2winLV | ||
146. | Elksniņš Andrejs | V | Daugavpils | ||
147. | Else Asnate | S | Mazsalaca | ||
148. | Erbs Guntis | V50 | Dobele | ||
149. | Ermans Raivis | V40 | octas.lv Rīga | ||
150. | Eškins Ivars | V50 | BE44 Valmiera | ||
151. | Evertovskis Kārlis | V | Glaive.pro Rīga | ||
152. | Fabriks Zanda | S40 | Chichester | ||
153. | Fārenhorsts Mārtiņš | V | Talsu pakalnu sporta klubs Talsi | ||
154. | Ferbere Lina | S40 | I LOVE RUNNING Rīga | ||
155. | Filimonovs Andrejs | V40 | Rīga | ||
156. | Fiļipovs Staņislavs | V | Rīga | ||
157. | Flakse Ance | S | Krastmaļi Dunalka | ||
158. | Fogelis Aivars | V | Rīga | ||
159. | Freiberga Aija | S | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
160. | Freiberga Anete | S | Rēzekne | ||
161. | Freibergs Mārtiņš | V | VSK Noskrien Rīga | ||
162. | Freija Džanita | S50 | Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils Turlava | ||
163. | Freimanis Normunds | V | Dobele | ||
164. | Freimanis Roberts | V | 5F Jelgava | ||
165. | Friclers Timurs | V | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
166. | Gadliauskas Vytautas | V40 | Maratonas Jonava | ||
167. | Gaidelis Juris | V60 | Maratona klubs Cēsis | ||
168. | Gaidis Edmunds | V | Rezekne | ||
169. | Gailis Mārtiņš | V | VSK Noskrien Valmiera | ||
170. | Galašina Anita | S | SPORTLAND Ulbroka | ||
171. | Galdiņš Uldis | V40 | LabaDaba Sigulda | ||
172. | Galvydiene Sonata | S40 | JONAVOS BK MARATONAS JONAVA | ||
173. | Gaumigs Andrejs | V50 | Maratona klubs Olaine | ||
174. | Geidāne Sintija | S | Ādaži | ||
175. | Genavs Oskars | V | SK Alise Rīga | ||
176. | Girgensons Jānis | V | SK Metroons/ Nike Dobele | ||
177. | Girtakovska Marina | S40 | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
178. | Giruckis Romāns | V | Rīga | ||
179. | Gobiņš Māris | V | Rīga | ||
180. | Golubeckis Vitālijs | V | VSK Noskrien Rīga | ||
181. | Golubevs Mihails | V | SK Tērauds Rīga | ||
182. | Gornavs Ansis | V40 | TeamKažemāka/Train2winLV | ||
183. | Grablovskis Raitis | V | BTA/LīvānuVK Rīga | ||
184. | Grickeviča Olga | S50 | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
185. | Grike Zane | S | Lübbers-mpt Mainz | ||
186. | Griķis Jānis | V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
187. | Grīnberga Antra | S | SK Katrīna Kuldīga | ||
188. | Grīnberga Linda | S | Riga | ||
189. | Grīnbergs Ventis | V50 | individuāli Piņķi | ||
190. | Grīnvalds Guntis | V | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Ventspils | ||
191. | Grocs Andris | V | Rēzekne | ||
192. | Gromovs Andrejs | V | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
193. | Gruberts Eduards | V | Riga | ||
194. | Grundmanis Antons | V | Individuali Kuldīga | ||
195. | Gržibovska Kristīne | S | SK Dzērvene Rīga | ||
196. | Gržibovskis Edmunds | V50 | VSK Noskrien Kākciems | ||
197. | Gržibovskis Raitis | V | VSK Noskrien Rīga | ||
198. | Gudēvics-Liepiņš Juris | V | VSK Noskrien Cēsis | ||
199. | Guitāne Maruta | S40 | Ludza Ludza | ||
200. | Gusts Helmuts | V | INDIVIDUĀLI Liepaja | ||
201. | Gūtmanis Māris | V | MARIS Rīga | ||
202. | Ģelze Baiba | S40 | Noķer mani ja vari Rīga | ||
203. | Hartmane Dace | S40 | Talsu pauguraines zaķi Talsi | ||
204. | Heringa Marta | S | SPORTLAND Rīga | ||
205. | Hibšmane Evita | S | Jelgava | ||
206. | Holsts Uģis | V40 | Purva Bridējs Mārupe | ||
207. | Hramenkova Natalija | S | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
208. | Iesalnieks Augusts | V | Rīga | ||
209. | Indriksons Renārs | V | PATRIA SPORTLAND | ||
210. | Inte Viesturs | V | Jelgava | ||
211. | Irbe Līga | S40 | TALSU PAUGURAINES ZAĶI Talsi | ||
212. | Ivanova Jeļena | S | Liepāja | ||
213. | Ivanova Jolanta | S | Vsk Noskrien Piņķi | ||
214. | Ivanovskis Ingemārs | V | Rīga | ||
215. | Ivzāns Roberts | V50 | OGRE Ogres novads | ||
216. | Izkalns Mārcis | V | Jelgava | ||
217. | Jakimenko Igors | V | Rīga | ||
218. | Jakovicka Alīna | S | Rīga | ||
219. | Jakovļevs Vitālijs | V | www.endo.lv Cēsis | ||
220. | Jankovska Liga | S40 | Rīga | ||
221. | Jansone Ilze | S40 | Ādaži | ||
222. | Jansons Einārs | V | Matisons Runner’s Club Zūras | ||
223. | Jansons Māris | V | OZONS Sigulda | ||
224. | Jaudzema Sanita | S | Riga | ||
225. | Jēkabsons Guntis | V | Skrunda | ||
226. | Jēkabsons Sandijs | V | Tukums | ||
227. | Jeļisejevs Sergejs | V40 | X Infotech Jurmala | ||
228. | Jerofejevs Jānis | V | Pļaviņas | ||
229. | Jevsejevs Vladimirs | V60 | Rīga Rīga | ||
230. | Jevtuhs Mareks | V | SPORTLAND Rīga | ||
231. | Joce Ludmila | S50 | Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils Turlava | ||
232. | Joničenko Andis | V50 | Latraps Talsi | ||
233. | Joničenko Natālija | S50 | Latraps Talsi | ||
234. | Juhno Baiba | S | SEB FAMILY Liepāja | ||
235. | Juhno Sergejs | V | SEB FAMILY Liepāja | ||
236. | Jurašs Juris | V40 | VSK Noskrien Dreiliņi | ||
237. | Jurševica Līga | S | zakitis_bizotajs Rīga | ||
238. | Juvčenko Oksana | S | Liepāja | ||
239. | Kabaļina Elīna | S | Iecava | ||
240. | Kaibeleva Jūlija | S40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
241. | Kaimiņš Kristaps | V | Niedrāji MR/2BE1ST Ogre | ||
242. | Kalniņš Jānis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
243. | Kalniņš Kaspars | V40 | 4 brāļi Ogre | ||
244. | Kalniņš Mārcis | V | CBL Salacgrīva | ||
245. | Kalniņš Ritvars | V40 | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
246. | Kalpmane Ketlina | S | Talsi | ||
247. | Kaļiņina Olga | S | Jelgava | ||
248. | Kaminskis Edgars | V | Jelgava | ||
249. | Kan Natalja | S | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Santkpēterburga | ||
250. | Karazins Gints | V | - Liepāja | ||
251. | Kārkliņa Ilva | S40 | Sigulda | ||
252. | Kārkliņa Sintija | S | Ātrākas par Vēja māti Rīga | ||
253. | Karlsone Gita | S | Matisons Runner’s Club | ||
254. | Karlsons Matīss | V | Rīga | ||
255. | Karols Mārtiņš | V | Riga | ||
256. | Kaufmanis Toms | V | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Brenguļi | ||
257. | Kauliņš Dainis | V60 | LSC Rīga | ||
258. | Kauliņš Harijs | V | SPORTLAND Gulbene | ||
259. | Kazakov Anatoly | V40 | MARATONA KLUBS/"Skobarj" Pskov | ||
260. | Kazlas Rolandas | V40 | Na,pagauk Vilnius | ||
261. | Keiša Anastasija | S | Ludza | ||
262. | Keišs Raivis | V | Ludza | ||
263. | Kiriliuk Lina | S | Šiauliai | ||
264. | Kirilova Viviana | S40 | PATRIA SPORTLAND | ||
265. | Kiseļovs Artūrs | V | Riga | ||
266. | Kisļakovs Mihails | V | Rīga | ||
267. | Kitova Evija | S | Viļaka | ||
268. | Klicner Tomas | V40 | S-Sportas Šauliai | ||
269. | Kļava Dace | S | SPORTLAND Rīga | ||
270. | Kļava Pēteris | V40 | Matisons Runner’s Club Jūrmala | ||
271. | Kļave Evija | S40 | VSK Noskrien/ Jaunmārupe skrien! Rīga | ||
272. | Kļaviņa Aija | S | VSK noskrien Rīga | ||
273. | Kļaviņš Edgars | V50 | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
274. | Knets Jānis | V | Accenture > High Performance Rīga | ||
275. | Kochetkovs Vjacheslavs | V40 | Zoorbagan Rīga | ||
276. | Kokins Aigars | V40 | 4H Pastaiga Cēsis | ||
277. | Kokoreviča Agnese | S | MADONA | ||
278. | Kol Tom | V | Sunbury | ||
279. | Kondratiene Romualda | S | Šiauliai | ||
280. | Kondratiene Romualda | S | Stadija Šiauliai | ||
281. | Koņuhovs Romans | V | SkyRiders Riga | ||
282. | Kopijs Oļegs | V | Saldus Boksa klubs Saldus | ||
283. | Kopmanis Jānis | V50 | Rīga | ||
284. | Korņejevs Arnis | V | Rīga | ||
285. | Korsaks Andris | V40 | Magnen Rēzekne | ||
286. | Kostromins Vjačeslavs | V | Jelgava | ||
287. | Kovaļevska Dace | S | SK Ozolnieki A Ozolnieki | ||
288. | Kožokaru Ginta | S | Saldus | ||
289. | Krasovska Zane | S | Rīga | ||
290. | Krasovskis Guntars | V40 | Rīga | ||
291. | Krastiņš Andris | V50 | Kaķīškalns Sigulda | ||
292. | Kravčenko Valentins | V60 | Rīga | ||
293. | Kravets Andrei | V40 | Dörtiest Rat fans Skuķīši | ||
294. | Krīgers Didzis | V60 | valmiera | ||
295. | Krilova Kamilla | S | Swedbank Rīga | ||
296. | Kristapsons Dēvids | V | Ātrie vilki Rīga | ||
297. | Kronbergs Dainis | V40 | BlueOrange Bank TUKUMS | ||
298. | Kronbergs Vairis | V | Maldoņi Sigulda | ||
299. | Krumholca Evisa | S | Langstiņi | ||
300. | Krūmiņš Ivars | V | SK Katrīna Vārme | ||
301. | Krūze Gatis | V | Hanna Rīga | ||
302. | Krūze Liene | S | Ādažu novads | ||
303. | Kuduma Elina | S | Jūrmala | ||
304. | Kukaine Madara | S | VSK Noskrien Rīga | ||
305. | Kukša Elvijs | V | VSK Noskrien Rīga | ||
306. | Kurps Arnis | V | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
307. | Kurtenoks Vladislavs | V | Jurmala | ||
308. | Kušakovs Jevgeņijs | V | Rēzeknes novads Lūznava | ||
309. | Kvasovs Konstantins | V | Riga | ||
310. | Kvedaravičs Ainārs | V40 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
311. | Ķempe Agnese | S | Vaiņode | ||
312. | Ķēpulis Arnis | V | Ezere saldus | ||
313. | Ķerubiņš Valdis | V40 | SK Metroons/ NISSAN Jelgava | ||
314. | Laganovskis Oskars | V | vsk Noskrien Rīga | ||
315. | Lagzdiņš Jānis | V | Durbes novads Dunalka | ||
316. | Laizāns Kaspars | V | Čika un Banijs Rīga | ||
317. | Lapsa Gvido | V50 | Gulbene | ||
318. | Laptsova Kateryna | S | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
319. | Laucis Normunds | V50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
320. | Lauska Klinta | S | Siguldas Maratona klubs Rīga | ||
321. | Lazda Madara | S | Dari ko mīli, mīli ko dari. Ranka | ||
322. | Lazda Mareks | V | Rīgas satiksme Rīga | ||
323. | Leiskins Renārs | V | Daugavpils 12. vidusskola Daugavpils | ||
324. | Leitlande Ligita | S40 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
325. | Leja Andris | V40 | Ziemeļkurzeme OK Talsi | ||
326. | Leja Ilze | S | Tukums | ||
327. | Leja Iveta | S40 | VSK Noskrien Liepāja | ||
328. | Leja Kristīne | S | Ozolnieki | ||
329. | Lejasmeiers Gints | V50 | Matisons Runner’s Club Liepāja | ||
330. | Leus Viktorija | S40 | Rīga | ||
331. | Liaučius Linas | V | Penki Kalnai Mazeikiai | ||
332. | Līce-Krūze Santa | S40 | Rīga | ||
333. | Lieksne Lauma | S | Jaunmārupe | ||
334. | Liepa Andrejs | V40 | Rīgas satiksme Rīga | ||
335. | Liepa Lauris | V40 | COBALT Rīga | ||
336. | Liepiņš Ēriks | V | Riga | ||
337. | Liepiņš Jānis | V | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
338. | Liepiņš Vilnis | V60 | VSK Noskrien Carnikava | ||
339. | Liepkalne Santa | S | Riga | ||
340. | Liepkalns Andrejs | V | VSK Noskrien / Kafija ar citronu Rīga | ||
341. | Limanāns Andris | V | LIMANĀNI Dobele | ||
342. | Limanāns Dainis | V | VSK Noskrien Rieksti Biksti | ||
343. | Lindeberg-Lindvet Ken | V | Stockholm | ||
344. | Liparts Arnis | V | Accenture > High Performance Rīga | ||
345. | Litvinaviciene Gintare | S40 | Maratonas Lithuania | ||
346. | Litvinavicius Saulius | V40 | Maratonas lithuania | ||
347. | Livčāns Kaspars | V | Ikšķile | ||
348. | Ločmele Monta | S | ASK Patria | ||
349. | Ločmelis Armands | V | Rīga | ||
350. | Logins Guntars | V | Balvi | ||
351. | Lubāns Gatis | V | Maratonaklubs Sigulda | ||
352. | Luguzis Artis | V | Lī Sporta klubs Gulbene | ||
353. | Lunts Armands | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
354. | Lūsa Vieda | S | SK Tērauds/Nike Cēsis | ||
355. | Lūsis Māris | V | Skrienošie Lūši Tukums | ||
356. | Lutinska Jekaterina | S | Rīga | ||
357. | Ļežaņina Jekaterina | S40 | Rīga | ||
358. | Macuks Anatolijs | V | Jēkabpils sporta centrs Jēkabpils | ||
359. | Madžiņš Gatis | V40 | SK Sigulda, Valmiera | ||
360. | Malacanovs Aivars | V40 | Jelgava | ||
361. | Māliņš Guntis | V | Carnikava | ||
362. | Maļinausks Spodris | V | nau Vecumnieki | ||
363. | Marčinkus Jānis | V60 | Rīgas satiksme Rīga | ||
364. | Marhele Ilona | S | adidas Alūksne | ||
365. | Markševics Edgars | V | Sporta Patriots Tukums | ||
366. | Martins Daniel | V | Riga | ||
367. | Maskoļūna Baiba | S40 | VSK Noskrien Rīga | ||
368. | Maslobojevs Sergejs | V | NRC Rīga Rīga | ||
369. | Matisons Aigars | V40 | Matisons Runner’s Club/Nike Piltene | ||
370. | Matukaite Alina | S | Olaine | ||
371. | Maziliauskas Vytautas | V50 | Vilnius | ||
372. | Mazurs Pavels | V40 | Riga | ||
373. | Mcmanus Andrew | V40 | Chichester | ||
374. | Medeikis Algirdas | V | Begimo klubas Šiauliai | ||
375. | Medne Līva | S | PaBaso.lv Rīga | ||
376. | Medvedevs Vitalijs | V | I LOVE RUNNING Rīga | ||
377. | Meiere Ieva | S40 | OK Ziemeļkurzeme Ugāle | ||
378. | Meiers Kalvis | V40 | Riga | ||
379. | Meiers Rainers | V50 | Maratona klubs/VSK Noskrien Kazdanga | ||
380. | Meijere Ilze | S | ASK Patria | ||
381. | Melne Ilga | S | AS Olainfarm Rīga | ||
382. | Melnis Andris | V | AS Olainfarm Olaine | ||
383. | Meļsitovs Aleksejs | V | Rīga | ||
384. | Menniks Mārtiņš | V | pulsometrs.lv Rīga | ||
385. | Mets Olav | V | Kamp Pamplamplased Tallinn | ||
386. | Mežeņina Jūlija | S | Rīga | ||
387. | Mikitovs Artūrs | V | Jelgava | ||
388. | Mikučionis Nerijus | V | Kauno BMK Kaunas | ||
389. | Miķelsons Andis | V40 | Vidrizi | ||
390. | Milasauskiene Gitana | S40 | Šiauliai | ||
391. | Millers Arnis | V | Certex Latvija Olaine | ||
392. | Millers Elvis | V | x99/Slīterāni Ilūkste | ||
393. | Miņins Ainārs | V40 | VIĻAKAS NOV. | ||
394. | Misāne Randa | S | Liepāja | ||
395. | Misāns Vladimirs | V40 | Ādaži | ||
396. | Miss Samanta | S | Rīga | ||
397. | Morgunovs Igors | V | Matisons Runner’s Club/Hamsters Sunshine Ventspils | ||
398. | Moroza Zane | S | Rīga | ||
399. | Mortuļeva Irīna | S | Rīga | ||
400. | Mortuļevs Aleksandrs | V | Latvijas Gaisa Satiksme Riga | ||
401. | Muralis Virgilijus | V50 | Maratonas Jonava | ||
402. | Mūrnieks Agnis | V | OVI Rīga | ||
403. | Muzika Vitālijs | V50 | PaBaso.lv/ VSK Noskrien Jumprava | ||
404. | Neimande Lelde | S | Matisons Runner’s Club/Nike Cēsis | ||
405. | Nekrašas Nerijus | V40 | Vilnius | ||
406. | Niedre Iveta | S40 | Maratona klubs/LSC/VSK Rīga | ||
407. | Novads Kristaps | V40 | Saldus | ||
408. | Noveičuks Arnis | V | LOV Antūži | ||
409. | Ņeborakova Inga | S | Rīga | ||
410. | Ņesterenko Andrejs | V | Nesterenko Rīga | ||
411. | Ņilovs Valdis | V40 | Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC Ogre | ||
412. | Oismaa Rauno | V | Tallinn | ||
413. | Olšteins Jānis | V | Dobele | ||
414. | Onzuls Arturs | V | Team DS93 Rīga | ||
415. | Ošiņš Gints | V40 | SK Kenijas brieži Baldone | ||
416. | Ozerova Irina | S | Rīga | ||
417. | Ozers Jānis | V50 | Jelgava | ||
418. | Ozolins Ivars | V | Dundaga | ||
419. | Ozoliņš Madars | V | SPORTLAND Ādaži | ||
420. | Ozoliņš Mārtiņš | V | 2 koki un citi zvēri Valmiera | ||
421. | Ozols Deniss | V | Rīga | ||
422. | Ozols Jānis | V | Rīga | ||
423. | Pakārklis Māris | V40 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
424. | Pakulis Mārtiņš | V | VSK Noskrien Rīga | ||
425. | Papakule Kristina | S | Riga | ||
426. | Parfjonova Grēta | S | Liepāja | ||
427. | Parfjonovs Igors | V50 | Liepāja | ||
428. | Parfjonovs Māris | V | Liepāja | ||
429. | Pastars Toms | V | Matisons Runner’s Club Jaunmārupe | ||
430. | Paškevičs Arnis | V | ASK Patria | ||
431. | Patkauskienė Šalnė | S40 | STADIJA Šiauliai | ||
432. | Pauliņš Jānis | V | Eco Baltia vide Talsi | ||
433. | Pavlovicz Vladislav | V | Tallinn | ||
434. | Pelēce Ilze | S50 | VSK Noskrien Ozolnieki | ||
435. | Pence Dzintra | S40 | Talsi | ||
436. | Peretyatko Elizaveta | S | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
437. | Perunovs Juris | V40 | MARATONA KLUBS/Zoorbagan Ventspils | ||
438. | Petersone Liene | S | Rīga | ||
439. | Peticonoks Vladislavs | V | AS Olainfarm Jurmala | ||
440. | Petrauskas Vaidas | V | Maratonas Jonava | ||
441. | Petrov Aleksandr | V60 | Akron Welikij Nowgorod | ||
442. | Petrovs Andris | V | Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra Ķekava | ||
443. | Petrovs Dzintars | V40 | Rīgas satiksme Rīga | ||
444. | Petrovs Nikolajs | V50 | Ludza Ludza | ||
445. | Pielēns-Pelēns Artūrs | V | Lattelecom Rīga | ||
446. | Platkājis Ardis | V50 | Rīga | ||
447. | Pļavinska Sintija | S | VSK Noskrien Brocēni | ||
448. | Pole Agita | S | SPORTLAND Rīga | ||
449. | Pommers Ģirts | V | Jelgavas Vēstnesis Jelgava | ||
450. | Popovs Vadims | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
451. | Pormanis Krišjānis | V | Menky Rīga | ||
452. | Pozdņakovs Aleksejs | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
453. | Požarnovs Valters | V | VillaTek Rīga | ||
454. | Pranckūnas Petras | V40 | Na, pagauk! Vilnius | ||
455. | Preiss Andis-Indriķis | V | Līgatne | ||
456. | Priedols Valdis | V | Liepāja | ||
457. | Princis Gvido | V40 | TeamKažemāka/Train2winLV Rīga | ||
458. | Priščepovs Deniss | V | MARATONA KLUBS/Zoorbagan Talsi | ||
459. | Prūsis Aigars | V40 | Liepājas dome Liepāja | ||
460. | Pūcītis Gatis | V | Swedbank Mārupe | ||
461. | Pūga Mārtiņš | V | Bigbank Rīga | ||
462. | Pugačs Oskars | V | SPORTLAND Rīga | ||
463. | Puise-Puiše Liena | S | Rīga | ||
464. | Pūpola Iveta | S40 | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Aizpute | ||
465. | Purvlicis Aivars | V | Sri Chinmoy racing team Jūrmala | ||
466. | Puzāns Vadims | V | Ludza Ludza | ||
467. | Pužulis Sandis | V40 | Rīga | ||
468. | Ragainis Mārtiņš | V | Rīga | ||
469. | Raipalis Uldis | V | Gentlemen's Club Rīga | ||
470. | Raits Sandis | V | Raitu ģimene Jelgavas novads | ||
471. | Rancāne Kristīne | S | Vanaga Zobārstniecības Klīnika Rīga | ||
472. | Rasims Guntis | V | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
473. | Rasmanis Aigars | V | CF Jelgava Jelgava | ||
474. | Rasmanis Roberts | V | Ventspils Augstskola Aizpute | ||
475. | Rassa Ginta | S40 | Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils Ventspils | ||
476. | Rāts Arnis | V | Rīga | ||
477. | Raubena Agnese | S | Rīga | ||
478. | Ravžajevs Māris | V | Olaine | ||
479. | Rēders Andris | V | Rēderu banda Tīraine | ||
480. | Redisons Juris | V40 | Latvijas valst meži Tērvete | ||
481. | Reinvalde Ieva | S | Jelgava | ||
482. | Rezgals Lauris | V | Talsi | ||
483. | Rijnieks Toms | V | FATELV Rīga | ||
484. | Rimicans Arturs | V | ASK Patria | ||
485. | Rinkevics Andis | V | Babīte | ||
486. | Rodionovs Veniamins | V | Mārupe | ||
487. | Rodionovs Viktors | V60 | LSC Olaine | ||
488. | Romančuks Ilmārs | V50 | Rīga | ||
489. | Ronis Raimonds | V | Bigbank Rīga | ||
490. | Ronkel Aleksei | V | Tallinn | ||
491. | Rostoks Aivis | V | Ogre | ||
492. | Rove Daiga | S | individuāli Dobele region | ||
493. | Rozenbahs Edgars | V60 | Aizpute | ||
494. | Rozentālbergs Andris | V | Lattelecom Rīga | ||
495. | Rozentāle Ieva | S | Rīga | ||
496. | Rozis Roberts | V40 | Rīga | ||
497. | Rubīns Elvis | V | Pļaviņām-90 Rīga | ||
498. | Rubīns Ivo | V | VSK Noskrien Jelgava | ||
499. | Rublis Aigars | V50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
500. | Rumba Roberts | V | Rīga | ||
501. | Rundzāns Artūrs | V | Selonija Rīga | ||
502. | Ruskulis Andis | V | SPORTLAND Rīga | ||
503. | Rūtiņš Edgars | V40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Ogre | ||
504. | Safronova Līga | S | Kadaga | ||
505. | Salna Uldis | V | Ulbroka | ||
506. | Samoilova Sandra | S | Rīga | ||
507. | Samuševs Ruslans | V | Rīga | ||
508. | Sankauskas Dovydas | V40 | Ilginuotoliai.lt Vilnius | ||
509. | Sapo Mihails | V60 | Olaine | ||
510. | Sardiko Māris | V | TeamKažemāka/Train2winLV Inčukalns | ||
511. | Sarva Monika | S | Olaines novads | ||
512. | Saukāns Dainis | V40 | Ikšķile | ||
513. | Saulīte Ineta | S40 | Rīga | ||
514. | Saulīte Rita | S40 | Riga Adventure Team Valmiera | ||
515. | Savitska Justīne | S | TeamKažemāka/Train2winLV | ||
516. | Sedleniece Ilona | S40 | Bigbank Rīga | ||
517. | Seglickis Jānis | V | Pingvīni Vecumnieki | ||
518. | Semendjajevs Dmitrijs | V50 | Zoorbagan Rīga | ||
519. | Seņko Igors | V | Liepāja | ||
520. | Serjogins Dmitrijs | V | Līvānu VK/ ASICS/Baltais Līvāni | ||
521. | Siguta Dmitrijs | V | Liepaja | ||
522. | Silāja Elēna | S | Riga | ||
523. | Silgals Kalvis | V | Surikati Rīga | ||
524. | Siliņa Anita | S | Adidas/Preiļu Siers Preiļi | ||
525. | Silkalns Aigars | V | colorlib.com Lapmežciems | ||
526. | Simanovičs Edgars | V | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
527. | Siminaitis Dāvis | V40 | Cēsis | ||
528. | Skābārdis Ēriks | V | Liepāja | ||
529. | Skabeikis Saulis | V | Mārupe Mārupe | ||
530. | Skārda Dzintra | S | Jaunjelgava / VSK Noskrien Jaunjelgava | ||
531. | Skorovs Reinis | V | VSK Noskrien Rīga | ||
532. | Skrastiņa Dace | S40 | Stende, Talsu nov. | ||
533. | Skrastiņa Vineta | S50 | Cēsis skrien un nūjo Cesis | ||
534. | Skuja Gunta | S | GS Grāmatvedība Babītes novads | ||
535. | Skuja Tālis | V40 | GS Grāmatvedība Babītes novads | ||
536. | Sliece Jānis | V | Ventspils Augstskola Ventspils | ||
537. | Slikšāne Kristīne | S40 | VSK Noskrien Olaine | ||
538. | Sluga Arnis | V40 | Jelgava | ||
539. | Sļadzevskis Roberts | V | Maratona klubs Rīga | ||
540. | Smalovijs Nikolajs | V60 | MARATONA KLUBS/ LSC Rīga | ||
541. | Smikarste Zaiga | S | Jelgava | ||
542. | Sobols Rihards | V | Liepāja | ||
543. | Sondors Jānis | V | SPORTLAND Jelgava | ||
544. | Sondors Jānis | V40 | Upeņu iela Rīga | ||
545. | Sondors Sandris | V60 | Rīga | ||
546. | Sopins Aleksejs | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
547. | Soročenkovs Artūrs | V | Tukums | ||
548. | Sorokina Arnita | S40 | Cēsis | ||
549. | Sosnovskis Viktors | V40 | Fortum Jelgava | ||
550. | Sovetovs Vadims | V40 | I Love Running Riga | ||
551. | Sparāns Tomass | V | Lielvārde | ||
552. | Spirģe Egita | S | VSK Noskrien Rīga | ||
553. | Spiridovska Diāna | S | Matisons Runner’s Club | ||
554. | Stahovskis Ēvalds | V40 | Ikšķile | ||
555. | Stalberga Megija | S | Valmieras Bērnu sporta skola Valmiera | ||
556. | Statkus Albinas | V40 | Penki kalnai Mazeikiai | ||
557. | Straukmanis Jānis | V | SPORTLAND "MĒRĶI" Rīga | ||
558. | Strautiņš Guntis | V | MARATONA KLUBS Liepāja | ||
559. | Strazdiņš Kristaps | V | SPORTLAND Rīga | ||
560. | Strazds Kaspars | V | Rīga | ||
561. | Strukov Evgenii | V | Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen Gusev | ||
562. | Stulpinskis Agnis | V | Valmieras VK Valmiera | ||
563. | Stūrītis Emīls | V | Jūrmala | ||
564. | Sukonovs Roberts | V | Gentlemen's Club Rīga | ||
565. | Sulojeva Maija | S50 | Rīga | ||
566. | Sultanovs Edgars | V | Riga | ||
567. | Suveizda Elena | S40 | Ropažu novads | ||
568. | Šaburova Alise | S | Rīga | ||
569. | Ščugarevs Romans | V | Jūrmala | ||
570. | Šefanovskis Arvīds | V60 | SK Katrīna Kuldīga | ||
571. | Šelegovičs Modris | V | 1986 Tukums | ||
572. | Šilde Kārlis | V | Riga | ||
573. | Šimanovskis Voldemārs | V | Žīguru MRS Viļaka | ||
574. | Šīmans Nauris | V40 | SK Katrīna Kuldīga | ||
575. | Šnipaitis Regimantas | V40 | Ukmerge | ||
576. | Šņoriņa Baiba | S | Talsu Pakalnu Sporta Klubs Talsi | ||
577. | Šņoriņš Jānis | V | Talsu Pakalnu Sporta Klubs Talsi | ||
578. | Šroms Romans | V | BALTAIS Rīga | ||
579. | Štrehers Rolands | V | VSK Noskrien Liepāja | ||
580. | Štulbergs Gatis | V | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Skrunda | ||
581. | Šukteris Gints | V40 | SPORTLAND Liepāja | ||
582. | Šuļga Ruslans | V | Maratona klubs Liepāja | ||
583. | Švilpe Anete | S | Inov8 / OSveikals.lv / VSK Noskrien Vāveres Rīga | ||
584. | Tareila Arvīds | V60 | SK Ozolnieki 60+ Jelgava | ||
585. | Tatarinova Irina | S | Matisons Runner’s Club | ||
586. | Tihonovs Aivars | V40 | Mikroķiruģijas centrs Prauliena | ||
587. | Timofejevs Sergejs | V40 | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
588. | Tindenovska Mudīte | S | Rīga | ||
589. | Tohters Aigars | V | Saulkrasti | ||
590. | Tomase Ieva | S40 | Keiptauna | ||
591. | Tomsone Dace | S | Jaunmārupe skrien! Jaunmārupe | ||
592. | Tomsone Signe | S40 | Rīga | ||
593. | Topecs Artūrs | V | SPORTLAND Rīga | ||
594. | Treide-Neimane Zane | S | SPORTLAND "MĒRĶI" Rīga | ||
595. | Tretjakovs Andrejs | V | Rīga | ||
596. | Tribockis Alvis | V | x99/Slīterāni Ogre | ||
597. | Trūlis Modris | V | Rēzekne | ||
598. | Tūbelis Kaspars | V50 | VSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubs Liepāja | ||
599. | Turkins Jevgēnijs | V | SK Tērauds/Nike Aiviekste | ||
600. | Ūdris Ritvars | V | Rīga | ||
601. | Uļģis Dāvis | V | izturiba.lv Ikšķile | ||
602. | Upenieks Ivars | V50 | Rēzeknes novads Feimaņi | ||
603. | Urtāne Ērika | S | VANAGI Jēkabpils novads | ||
604. | Urtāne Sandra | S | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
605. | Urtāns Jurģis | V | VANAGI Jēkabpils novads | ||
606. | Ūsiņš Uģis | V50 | Maratona klubs Talsi | ||
607. | Ustinovs Valerijs | V50 | SPARS-MK Daugavpls | ||
608. | Užulis Jānis | V | Carnikava | ||
609. | Vācere Ilze | S40 | TeamKažemāka/Train2winLV Rīga | ||
610. | Vācers Ivars | V | TeamKažemāka/Train2winLV Rīga | ||
611. | Vagars Harijs | V50 | Rīga | ||
612. | Vaher Annika | S40 | Sarma Kuressaare | ||
613. | Vahitova Alfija | S | Riga | ||
614. | Vaivods Kaspars | V | DOTE Rīga | ||
615. | Valtere Kitija | S | Līvānu VK/ ASICS/BALTAIS Līvāni | ||
616. | Vaļceva Anna | S | Signature Wines Riga | ||
617. | Vancovičs Atis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
618. | Varfolomejevs Dmitrijs | V | Baloži | ||
619. | Vārna Aigars | V40 | Ziemeļkurzeme OK Talsi | ||
620. | Vārpiņš Andris | V | Matisons Runner’s Club Vārve | ||
621. | Vecvanaga Vita | S40 | Rīga | ||
622. | Veics Roberts | V | Rīga | ||
623. | Veidemanis Lauris | V | Pavasars Rauna | ||
624. | Veidenbauma Zane | S | Riga | ||
625. | Veinbergs Reinis | V | VBSS Valka | ||
626. | Vējš-Āboliņš Kristaps | V | Matisons Runner’s Club/Nike Gulbene | ||
627. | Vekša Baiba | S | Grauda Spēks Saldus | ||
628. | Veliks Igors | V | Rīga | ||
629. | Vertuls Ivars | V | VSK Noskrien Rīga | ||
630. | Vēvere Liene | S | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
631. | Videmanis Māris | V | Mežsusuri Ogre | ||
632. | Vīksne Kārlis | V | Meridiāns OK Cēsis | ||
633. | Vilcāne Signe | S | Lielie Dibeni Rīga | ||
634. | Vilčinskas Ramūnas | V | Kauno BMK Kaunas | ||
635. | Vilgerte Dace | S40 | Drakulas olas Rīga | ||
636. | Vilks Ints | V40 | kur vilks? Rīga | ||
637. | Vilks Jurijs | V40 | LATBAT Riga | ||
638. | Vilsdorfs Raitis | V | Raicha Kuldīga | ||
639. | Vilūns Raivis | V | Rīga | ||
640. | Viļuma Ginta | S | Daugavpils | ||
641. | Vīmanis Ainārs | V | Baldone | ||
642. | Vīnerts Jānis | V | Mogotel SIA Rīga | ||
643. | Virbulis Jānis | V50 | Bukaušu expresis Piņķi | ||
644. | Visendorfs Artis | V40 | SPORTLAND Rīga | ||
645. | Višķers Jānis | V | SK Tērauds/Nike | ||
646. | Vītiņš Zigmunds | V40 | Riga | ||
647. | Vizulis Jānis | V40 | Liepāja | ||
648. | Vlasovs Vitalijs | V | C.T.Co Riga | ||
649. | Volkenandt John | V | RSU Rīga | ||
650. | Vrubļevska Nora | S | Surikati Rīga | ||
651. | Wojcik Maciej | V | Lodz | ||
652. | Zablockis Jānis | V | Ogre | ||
653. | Zagdajs Valentins | V40 | Olaine | ||
654. | Zaicevs Aleksandrs | V40 | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
655. | Zālīte Inga | S40 | Grauda Spēks / LMT sporta klubs Ikšķile | ||
656. | Zālītis Mareks | V | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Ķekava | ||
657. | Zaļais Miķelis | V | Wunder Latvia Valmiera | ||
658. | Zaļkalns Kristaps | V | Kobalts Milzkalne | ||
659. | Zēbergs Ainars | V50 | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
660. | Zemturis Jānis | V60 | Rīga | ||
661. | Zīberga Baiba | S | OpusCapita Jūrmala | ||
662. | Ziediņa Ance | S | Talsi | ||
663. | Ziemele Dace | S | SPORTLAND Rīga | ||
664. | Zilberte Aija | S | Rīga | ||
665. | Zuļģis Kalvis | V | Baltijas Sports Ikšķile | ||
666. | Zunda Antis | V50 | SPORTLAT Gulbene | ||
667. | Zušmanis Artūrs | V | Rīga | ||
668. | Zvirbule Zaiga | S50 | AEZ Rīga | ||
669. | Zvirgzds Kristaps | V | Rīga | ||
670. | Žihare Lauma | S | Rīga | ||
671. | Žodziņš Aigars | V50 | Ezere | ||
672. | Žuburs Dainis | V40 | Durbes novads Dunalka | ||
673. | Žukauskas Antanas | V | Maratonas Jonava | ||
674. | Žuselis Vitālijs | V | BINITEX Daugavpils |
Jelgava, 10 km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābola Madara | SN30 | Brocēni | ||
2. | Āboliņš Andris | VN50 | Vaidava Kocēnu novads | ||
3. | Ābols Jānis | VN30 | Maratona klubs Rīga | ||
4. | Āboltiņš Artūrs | VN20 | SS Arkādija Eleja | ||
5. | Abu-Dema Inga | SN40 | Bauska | ||
6. | Adamenko Antra | SN20 | Ragaciems | ||
7. | Adamovičs Mārcis | VNJ | Preiļi Preiļi | ||
8. | Ādamsone Agnija | SN30 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
9. | Agafonovs Gusts | VNJ | Rēzeknes 1.vsk. Rēzekne | ||
10. | Agarskis Renārs | VN30 | Ozolnieki | ||
11. | Aksenoks Kaspars | VN40 | CSDD Riga | ||
12. | Albertiņš Kārlis | VN20 | Smiltene | ||
13. | Aleckis Normunds | VN40 | Aizputes nov. | ||
14. | Aleksejevs Vitalijs | VNJ | International Maritime Sport Community Riga | ||
15. | Allena Katrīna-Anna | SNJ | labs starts Rīga | ||
16. | Allens Normunds | VN40 | labs starts Rīga | ||
17. | Allens Rihards | VNJ | labs starts Rīga | ||
18. | Andriuskiene Aldona | SN50 | 5 kalnai Mazeikiai | ||
19. | Aņikejevs Valdis | VN30 | SK Tērauds/Nike Jūrmala | ||
20. | Aņiskovičs Reinis | VNJ | Rēzekne | ||
21. | Ariko Dmitrijs | VN30 | Riga | ||
22. | Astrausks Renats | VN30 | Individuāli Grobiņa | ||
23. | Auziņš Mārcis | VN20 | Jelgava | ||
24. | Avotiņa Elīza | SN20 | Rīga | ||
25. | Avotiņš Kaspars | VN30 | Rīga | ||
26. | Babašins Arturs | VN30 | Rīga | ||
27. | Bačuka Elīna | SN20 | Priekule | ||
28. | Bajārs Eduards-Andrejs | VN20 | Rīga | ||
29. | Balceraitis Kaspars | VN30 | Jelgava | ||
30. | Balcere Zane | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
31. | Balodis Kaspars | VN30 | Jurmala | ||
32. | Bankovskis Mārtiņš | VN30 | Upeslejas | ||
33. | Baranovskis Aleksejs | VNJ | Daugavpils | ||
34. | Barkāne Annika | SNJ | Jelgava | ||
35. | Barkāns Jānis | VN40 | Jelgava | ||
36. | Barkāns Pauls-Pēteris | VNJ | Jelgava | ||
37. | Basmanovs Mihails | VN40 | Rīga | ||
38. | Baumane Inese | SN30 | Jelgava | ||
39. | Baumane Karīna | SNJ | Jelgava | ||
40. | Bebrišs Roberts | VN40 | RĪGA | ||
41. | Bekeshova Dinara | SN20 | Almaty | ||
42. | Beleviča Jolanta | SN40 | Ogre | ||
43. | Belevičs Jēkabs | VNJ | Ogre | ||
44. | Belovs Ainārs | VN30 | Cloud Enterprise Systems Jelgava | ||
45. | Bendzika Ilvija | SN40 | Rīga | ||
46. | Bergmane Linda-Melānija | SNJ | Spuņciems | ||
47. | Berlande Guna | SN30 | TeamKažemāka/Train2winLV Rīga | ||
48. | Bērze Kristīne | SN40 | Kristīne Bērze Allažu pagasts, Siguldas nov. | ||
49. | Bērziņa Katrīna | SN30 | SPORTLAND Jaunmārupe | ||
50. | Bērziņa Līga | SN30 | Riga | ||
51. | Bērziņa Mairita | SN30 | Bigbank Rīga | ||
52. | Bērziņš Arnis | VN40 | Rīga | ||
53. | Biezuma Gita | SN40 | Rīga | ||
54. | Biktimirov Stanislav | VN50 | VSK Noskrien Rīga | ||
55. | Biktimirovs Konstantīns | VN20 | VSK Noskrien Rīga | ||
56. | Birkenberga Signe | SN20 | Saldus Boksa Klubs Saldus | ||
57. | Birkerts Artis | VNJ | Jelgava | ||
58. | Birkmanis Arvis | VN40 | Riga | ||
59. | Birnbauma Līga | SN40 | LB Rīga | ||
60. | Biruma Iveta | SN30 | Archibald Greenfield Valmiera | ||
61. | Bite Emīls-Justs | VNJ | Ikšķile | ||
62. | Blaumanis Aivars | VN50 | Iecava | ||
63. | Blaus Oskars | VN30 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
64. | Blumbahs Daniels | VNJ | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
65. | Blumberga Ildze | SN30 | Jelgava | ||
66. | Bočkovs Deniss | VN30 | Sportland Salaspils | ||
67. | Bodnieks Gunārs | VN20 | Ogre | ||
68. | Bogdanova Iveta | SN30 | Ceram Optec Daugavpils | ||
69. | Bogdanovs Jevgeņijs | VN20 | SK Metroons/ Nike Tukums | ||
70. | Bogdanovs Ruslans | VN30 | Jelgava | ||
71. | Bondarenko Edvīns | VN20 | SIA GAS Ezernieki | ||
72. | Bondars Toms | VN20 | TAVASriepas.lv Jelgava | ||
73. | Bormanis Jānis | VN40 | nordic by nature Vidzeme | ||
74. | Borovskis Gvido | VN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
75. | Borskoviča Sintija | SN20 | Accenture > Be Yourself & Make a difference Rīga | ||
76. | Brauna Aija | SN30 | Brauni Rīga | ||
77. | Brezinska Inese | SN20 | SPORTLAND/NIKE | ||
78. | Briedis Uldis | VN30 | Niedrāji MR/2BE1ST Rīga | ||
79. | Briļa Alise | SN20 | Jelgava | ||
80. | Brizga Rolands | VN50 | Talsu novads | ||
81. | Brižaka Vineta | SN50 | SK liepaja | ||
82. | Broka Diāna-Viktorija | SN20 | Cēsis | ||
83. | Brokāne Anna | SN20 | Rīga | ||
84. | Brokāne Sanita | SN20 | Jelgava | ||
85. | Bruders Aivis | VN40 | Ogres Slepotaju Klubs Kuldiga | ||
86. | Bruss Valters | VN50 | Zoltners / VSK Noskrien Tērvete | ||
87. | Brūvers Ivo | VN30 | Ceram Optec Rudzāti | ||
88. | Bruzgule Daiga | SN40 | RĪGA | ||
89. | Bruževica Anete | SN40 | Rīga | ||
90. | Bubelis Edgars | VN30 | Jelgava | ||
91. | Budigina Kristīne | SN40 | KSMR Fitness Rīga | ||
92. | Buko Daniels | VN20 | BTA/LīvānuVK Līvāni | ||
93. | Buķis-Fleitmanis Igors | VN40 | Jelgavas novads | ||
94. | Buļs Ņikita | VNJ | Ludza | ||
95. | Būmeistare Irēna | SN30 | Bauska | ||
96. | Bušmanis Arvils | VN50 | BTA/LīvānuVK Līvāni | ||
97. | Bušmanis Askolds | VN50 | Salaspils Salaspils | ||
98. | Bušs Aldis | VN30 | SK Tērauds Rīga | ||
99. | Bušs Kaspars | VN20 | Jelgava | ||
100. | Buzas Saulius | VN40 | ŠIAULIAI | ||
101. | Bužinska Ērika | SNJ | SPORTLAND Daugavpils | ||
102. | Caics Edgars | VN30 | Rīga | ||
103. | Caics Jānis | VN60 | --- Rīga | ||
104. | Ceika Diāna | SN40 | Rīga | ||
105. | Cīrule Līva | SN20 | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
106. | Cīrulis Leons | VN40 | Tukums | ||
107. | Ciukmacis Aldis | VN50 | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
108. | Čakle Laura | SN30 | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
109. | Čaupals Kārlis | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
110. | Čeirāns Artūrs | VN30 | Zilupe | ||
111. | Čerešņeva Jūlija | SN30 | SK Liepāja | ||
112. | Čibisovs Vitālijs | VN30 | SK Tērauds Rīga | ||
113. | Čopa Iveta | SN30 | Rīga | ||
114. | Čuvailovs Aleksejs | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
115. | Dābols Dāvis | VNJ | Maratona klubs/LSC/VSK Rīga | ||
116. | Dadzis Māris | VN40 | SK Katrīna Kuldīga | ||
117. | Damberga Baiba | SN40 | SPORTLAND Rīga | ||
118. | Dambergs Dāvis | VNJ | SPORTLAND Rīga | ||
119. | Daube Kaspars | VN30 | Saldus | ||
120. | Daudziņa Zane | SNJ | - Dobele | ||
121. | Daukšis Pēteris | VN20 | Saldus | ||
122. | Davidauska Laura | SN20 | Nacionālā aizsardzības akadēmija Saldus | ||
123. | Deičmanis Ivo | VN20 | Sigulda | ||
124. | Dementjeva Rasma | SN20 | ASK Patria | ||
125. | Dergačs Kaspars | VN30 | Jūrmala | ||
126. | Dēze Andis | VN20 | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Rīga | ||
127. | Dieviņa Marta | SN20 | VSK Noskrien Sigulda | ||
128. | Dimants Edgars | VNJ | Ozolnieki | ||
129. | Dindune Undine | SN20 | Ogre | ||
130. | Dombrovska Santa | SN30 | Jelgava | ||
131. | Dombrovskis Juris | VN40 | Rēzeknes novads Malta | ||
132. | Domburs Jānis | VN30 | Valmiera | ||
133. | Donis Edgars | VN20 | Durbes novads Dunalka | ||
134. | Dreimane Zaiga | SN20 | ACTIVIA RUN Ogre | ||
135. | Drusta Līga | SN30 | Baldone | ||
136. | Dzaseževs Osmans | VNJ | Fortum Jelgava | ||
137. | Egle Lauris | VNJ | Saldus | ||
138. | Eglitis Oskars-Martins | VNJ | Liepāja | ||
139. | Eižvertiņš Edgars | VN30 | 77 Agency Rīga | ||
140. | Ekholm Liisi | SNJ | Laguja | ||
141. | Eltermanis Mārtiņš | VN30 | Bet-man Jelgava | ||
142. | Enikovs Artūrs | VN20 | Rīga | ||
143. | Eniņš Kārlis | VN20 | Ventspils nov. Ventspils nov. | ||
144. | Ermans Arvīds | VNJ | octas.lv Jelgava | ||
145. | Ervika Silvija | SN50 | Aizpute | ||
146. | Ezera Antra | SN50 | Talsi | ||
147. | Ezernieks Edgars | VN60 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
148. | Fabriciuss Ainārs | VN30 | Liepāja | ||
149. | Fleitmane-Buķe Olga | SN30 | Jelgavas novads | ||
150. | Fox Mary | SN30 | Rīga | ||
151. | Freimane Iveta | SN40 | 5F Jelgava | ||
152. | Freimanis Jānis | VN30 | Jelgava | ||
153. | Freimanis Normunds | VN40 | Staļgene/ 2BE1ST Rīga | ||
154. | Freimanis Oskars | VN60 | SK Ozolnieki Jelgavas novads | ||
155. | Fridrihsone Diāna | SN30 | Liepāja | ||
156. | Gaidis Česlavs | VN20 | Rēzekne | ||
157. | Gailevičs Justins | VN20 | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
158. | Gailītis Jānis | VNJ | Smiltene | ||
159. | Gailītis Jānis | VN30 | Rix Rīga | ||
160. | Galiņa Līva | SN20 | Accenture > Be Yourself & Make a difference Rīga | ||
161. | Galviņa Anete | SNJ | Liepāja | ||
162. | Galviņa Ilze | SN30 | Jaunolaine | ||
163. | Gammeršmidts Jurijs | VN30 | Auciems | ||
164. | Garokalns Karlis | VN30 | Bigbank Rīga | ||
165. | Gasjūns Armīns | VN40 | Jelgava | ||
166. | Gasparaitis Juris | VN30 | Jelgava | ||
167. | Gavare Guna | SN30 | Jēkabpils | ||
168. | Gavare Vaiva | SN40 | Rīga | ||
169. | Gavariņa Daiga | SN30 | Rīga | ||
170. | Gavars Andris | VN40 | Rīga | ||
171. | Gelsberga-Sokolova Madara | SN20 | Rīga | ||
172. | Geraseva Anastasija | SN20 | SPORTLAT Jelgava | ||
173. | Getiņš Ivars | VN20 | Rēzekne | ||
174. | Gibašovs Igors | VN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
175. | Gils Jānis | VN30 | LATTELECOM Rīga | ||
176. | Gils Peteris | VN30 | Riga | ||
177. | Gintere Ieva-Marta | SNJ | Jelgava | ||
178. | Girgensone Līga | SN20 | SK Metroons/ Nike Dobele | ||
179. | Glebauskas Mindaugas | VN20 | Glebukai Šiauliai | ||
180. | Glebauskiene Raimonda | SN20 | Glebukai Šiauliai | ||
181. | Glušņevs Didzis | VN20 | SK Biksti/Rieksti Rīga/Biksti | ||
182. | Godiņš Kaspars | VN30 | Ragaciems | ||
183. | Gorbenko Eva | SN50 | Maratona Klubs Ventspils | ||
184. | Gorins Vjačeslavs | VN20 | LATC Rīga | ||
185. | Goša Ilze | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
186. | Gošs Aino | VN40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Ventspils | ||
187. | Grāmatniece Anna | SN50 | jūrmala | ||
188. | Grandāns Andis | VN30 | KoBalts Rīga | ||
189. | Grava Andra | SN20 | Laimdotas Jelgava | ||
190. | Gražule Ligita | SN30 | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
191. | Grencberga Evita | SN20 | SK Tērauds Rīga | ||
192. | Gricjus Elina | SN30 | IRC KGB Stokholma | ||
193. | Grigorjeva Tatjana | SNJ | LATC Rīga | ||
194. | Grigorjevs Eduards | VN30 | Fortum Jelgava | ||
195. | Griķe Alise | SN30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
196. | Griķis Edgars | VN30 | Dobele | ||
197. | Grīnberga Agita | SN40 | Liepāja | ||
198. | Grīnberga Zinaida | SN50 | LSC Rīga | ||
199. | Grīnbergs Aivars | VN30 | Liepāja | ||
200. | Grīnbergs Reinhards | VN30 | Riga | ||
201. | Griņevičs Viktors | VN40 | ABC Software Baloži | ||
202. | Grišāne-Pinkule Evija | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
203. | Gruberte Zane | SN40 | Rīga | ||
204. | Grundmane Lilija | SN50 | MARATONA KLUBS Kuldīda | ||
205. | Gulbis-Švans Mārtiņš | VN40 | Priekules Veloklubs Priekule | ||
206. | Gurejeva Paula | SNJ | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
207. | Gurejevs Oļegs | VN40 | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
208. | Gustiņa Liene | SN30 | Gustiņi Auce | ||
209. | Gūtmane Evija | SN20 | Liepājas Vieglatlētikas klubs Liepāja | ||
210. | Ģērmane Guna | SN30 | Matisons Runner’s Club/Nike Gulbene | ||
211. | Hartmane Krista | SN20 | Sigulda | ||
212. | Hartmanis Reinis | VN20 | Matisons Runner’s Club/Nike Grobiņa | ||
213. | Helmane-Soročenkova Karīna | SN20 | Līvānu VK/ASICS/BALTAIS Tukums | ||
214. | Hercbergs Ričards | VN20 | Cloud Enterprise Systems Jelgava | ||
215. | Hjūza Renāte | SN30 | Rīga | ||
216. | Hoiere Evita | SN30 | Debesmanna kuldiga | ||
217. | Hulkko Aire | SN40 | Valga | ||
218. | Hvalonski Roman | VN30 | SPORTLAND/NIKE | ||
219. | Iļjina Irina | SN30 | Rīga | ||
220. | Incinberga Maruta | SN30 | Ozolnieku nov | ||
221. | Innus Diāna | SN30 | Rīga | ||
222. | Irbe Kaspars | VNJ | TALSU PAUGURAINES ZAĶI Talsi | ||
223. | Irbīte Agnese | SN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
224. | Irgensons Ralfs | VN20 | FK Saldus Saldus | ||
225. | Ivanans Kaspars | VN40 | Aizkraukle | ||
226. | Ivanova Ludmila | SN30 | LATC Daugavpils | ||
227. | Ivanovs Daniils | VN20 | Riga | ||
228. | Ivanovs Jevgenijs | VNJ | LATC Daugavpils | ||
229. | Ivanovs Juris | VN20 | Valka | ||
230. | Ivanovska Krista | SNJ | Dobele | ||
231. | Ivanovskis Kaspars | VN20 | Jelgava | ||
232. | Ivicka Jekaterina | SN30 | Rīga | ||
233. | Jākobsone Dana | SN20 | Rīga | ||
234. | Janovs Jēkabs-Niklāvs | VNJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
235. | Janovs Pauls | VNJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
236. | Jansone Helēne | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
237. | Jansons Agris | VN40 | Jelgava Tukums | ||
238. | Jansons Artūrs | VN30 | MARATONA KLUBS Kapsēde | ||
239. | Jansons Daniels | VN20 | Jelgava | ||
240. | Jansons Haralds | VN40 | Carnikava | ||
241. | Jansons Indulis | VN60 | Jūrmala | ||
242. | Janvāre Alise | SN30 | Tērvete | ||
243. | Jaroha Ilona | SN20 | Jelgava | ||
244. | Jeļisejeva Aija | SN30 | Rīga | ||
245. | Jermaļonoks Vladimirs | VN60 | da-marathon Daugavpils novads | ||
246. | Jermaļonoks Vladimirs | VN60 | Da-marathon Daugavpils novads | ||
247. | Jerofejeva Ineta | SN30 | Rīga | ||
248. | Jeromāns Kristofers | VNJ | SPORTLAND Rīga | ||
249. | Jerumane Anete | SN20 | Rīga | ||
250. | Judko Zanna | SN40 | Maratona klubs Ventspils | ||
251. | Jurasova Inga | SN20 | ACTIVIA RUN Jelgava | ||
252. | Jurčenko Jurģis | VN30 | Rīga | ||
253. | Jursone Laura | SN30 | Valmiera | ||
254. | Kabaļina Kristīne | SNJ | Iecava | ||
255. | Kacena Juta | SN20 | Valmiera | ||
256. | Kačerovska Linda | SN20 | ACTIVIA RUN Rīga | ||
257. | Kalēja Iveta | SN30 | Tukums | ||
258. | Kalēja Kristīne | SN30 | BALTAIS Rīga | ||
259. | Kalējs Kristers | VNJ | Tukums | ||
260. | Kalinauskis Arturs | VN30 | Liepaja | ||
261. | Kaljusaar Aivar | VN50 | Viljandi | ||
262. | Kalnbērzs Kaspars | VN30 | ASK Patria | ||
263. | Kalniņa Renāte | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
264. | Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga | SN40 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
265. | Kalniņš Gvido | VN20 | Sk Tērauds Rīga | ||
266. | Kalniņš Matīss | VN20 | Bigbank Rīga | ||
267. | Kalvīte Agnese | SNJ | Final Surge Ludza | ||
268. | Kaļva Agita | SN30 | Ķegumā spēks Ķegums | ||
269. | Kaļva Gunita | SN30 | Kuldīga | ||
270. | Kanuševskis Jānis | VN30 | Rīga | ||
271. | Kapče Sandra | SN20 | AS Olainfarm Rīga | ||
272. | Kaprāne Ilze | SN30 | Fortum OZOLNIEKI | ||
273. | Kaprāns Ingus | VN40 | Fortum Jelgava | ||
274. | Kapustāns Jānis | VN40 | SK TĒRAUDS Rīga | ||
275. | Karamiševa Kristīne | SN30 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
276. | Kārkliņa Lilita | SN20 | Rīga | ||
277. | Kārkliņa Madara | SN20 | VSK Noskrien Rīga | ||
278. | Kārkliņš Arvis | VN40 | Individuāli Džūkste | ||
279. | Kārkliņš Kaspars | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
280. | Karvele Ligita | SN20 | Ludza | ||
281. | Kasakovska Juta | SN20 | Kuldīga | ||
282. | Keino Līga | SN30 | Riga | ||
283. | Kibildis Ricardas | VN50 | * Siauliai | ||
284. | Kidulis Artjoms | VN30 | Daugavpils | ||
285. | Kipluks Aleksandrs | VN20 | Rīga | ||
286. | Kire Elīna | SN20 | Rīga | ||
287. | Kisieliute Aurelija | SN20 | Kauno BMK Kaunas | ||
288. | Klints Agnese | SN20 | Rush B Rīga | ||
289. | Klīve Una | SN40 | Jūrmala | ||
290. | Klodza Simona | SN20 | Accenture > Be Yourself & Make a difference Vecpiebalga | ||
291. | Kļava Pēteris | VN30 | Rīga | ||
292. | Kļaviņš Ruslans | VN30 | Ludza Ludza | ||
293. | Kļavpurs Jurģis | VN20 | TeamKažemāka/Train2winLV Alūksne | ||
294. | Kmito Zanda | SN30 | Swedbank Ventspils | ||
295. | Konavko Dmitrijs | VN30 | - Jelgavas novads, Vircava | ||
296. | Konyukhov Vsevolod | VN20 | Krasnoyarsk | ||
297. | Konovaluks Arturs | VN30 | Froster Jelgava | ||
298. | Kopasovs Juris | VN60 | da-marathon Daugavpils novads | ||
299. | Kopasovs Juris | VN60 | Da-marathon Daugavpils | ||
300. | Korčagins Edgars | VN40 | Darba rūķi un draugi Rīga | ||
301. | Korņejevs Normunds | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
302. | Koroļonoka Daiga | SNJ | Liepāja | ||
303. | Koscinkevičs Ilvars | VN30 | |||
304. | Koscinkevičs Kaspars | VN30 | |||
305. | Koškins Ansis | VN20 | Jelgava | ||
306. | Kovaļevskis Salvis | VN20 | Jelgava | ||
307. | Kozačenko Ludmila | SN20 | ACTIVIA RUN Rīga | ||
308. | Kozlovs Igors | VN50 | Olaines nov. | ||
309. | Krasikovs Andrejs | VN30 | Riga | ||
310. | Krastiņa Dita | SN20 | Kaķīškalns Sigulda | ||
311. | Krastiņš Jānis | VN30 | Rīga | ||
312. | Kraševska Aija | SN20 | Accenture > Be Yourself & Make a difference Rīga | ||
313. | Krauja Brigita | SN20 | Rīga | ||
314. | Krauklis Uldis | VN30 | Kraukļu ligzda Garkalne | ||
315. | Krauklis Vairis | VN60 | Privātbūve Smiltene | ||
316. | Krauze Kaspars | VN20 | Jelgava | ||
317. | Kravalis Ainārs | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
318. | Kravalis Guntis | VN30 | Ludza | ||
319. | Kravalis Kaspars | VN20 | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
320. | Kreicbergs Dainis | VN40 | Sēme Sēme | ||
321. | Krēsliņš Jānis | VN30 | Swedbank Rīga | ||
322. | Krīgale Karlīna | SN20 | Madona | ||
323. | Krīgalis Kārlis | VN30 | Barkava | ||
324. | Krilova Evita | SN40 | SPORTLAND Jelgava | ||
325. | Krilova Monta | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
326. | Kristapsons Gundars | VN40 | Ātrie vilki Rīga | ||
327. | Kroičs Kaspars | VN30 | Rīga | ||
328. | Kronberga Ilze | SN40 | Maldoņi Sigulda | ||
329. | Kronberga Inga | SN40 | Matisons Runner’s Club Jaunmārupe | ||
330. | Kronbergs Normunds | VN20 | TUKUMS | ||
331. | Kronbergs Uģis | VN40 | Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils Mārupe | ||
332. | Krontāls Aleks | VNJ | Annenieki | ||
333. | Kruglovs Aleksandrs | VN30 | Rīga | ||
334. | Krūmiņa Maruta | SN30 | Maratona klubs Tukums | ||
335. | Krūmiņš Arvis | VN30 | Limbaži | ||
336. | Kučerova Evita | SN30 | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
337. | Kūma Baiba | SN40 | Saldus | ||
338. | Kurmans Deniss | VN20 | Jelgava | ||
339. | Kurovs Jevgēņijs | VN30 | RISEBA Rīga | ||
340. | Kurpniece Dana | SN40 | Vingrotava Valmiera | ||
341. | Kurpniece Ieva | SN20 | Sigulda | ||
342. | Kurpnieks Janis | VN30 | n Rīga | ||
343. | Kuzins Artjoms | VNJ | Fortum Jelgava | ||
344. | Kuzņecova Tatjana | SN20 | Ludza Ludza | ||
345. | Kviese Baiba | SN20 | Rīga | ||
346. | Ķergalvis Jānis | VNJ | Jelgava | ||
347. | Ķerus Indulis | VN30 | Rīga | ||
348. | Ķibilde Kristīne | SN20 | Rīga | ||
349. | Labanoviča Madara | SN30 | Jelgava | ||
350. | Labsvīra Liene | SN30 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
351. | Labsvīrs Jānis | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
352. | Lačinova Darja | SN20 | Rīga | ||
353. | Lagzdina Margita | SN40 | - Riga | ||
354. | Lagzdiņš Uģis | VN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
355. | Laicāne Sanita | SN30 | SK Tērauds Baltezers | ||
356. | Laicāns Modris | VN40 | Capo Inčukalns | ||
357. | Landström Dace | SN30 | Vallentuna FK Stockholm,Sweden | ||
358. | Lapidevska Anna | SN20 | Rīga | ||
359. | Lapiņš Niklāvs | VNJ | Astarte-Nafta Eleja | ||
360. | Lasmane-Fila Marija | SN30 | Rīga | ||
361. | Laščenko Igors | VN30 | Jelgava | ||
362. | Lātss Rolands | VN40 | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
363. | Laucins-Veiners Guntis | VN30 | Balticovo Iecava | ||
364. | Lauva Rihards | VN20 | NAV Rīga | ||
365. | Lazdāns Mareks | VNJ | Ozolnieku nov | ||
366. | Lazdiņš Elvis | VN20 | Dobele | ||
367. | Lebedevs Romans | VN40 | Lebedevu gimene Rezekne | ||
368. | Lehtla Jānis | VN30 | SPORTLAND Rīga | ||
369. | Leiburga Agnese | SN40 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
370. | Leitlava Elīna | SNJ | Rīga | ||
371. | Lekecinskaite Jovita | SN30 | PASVALIO VETRA KAUNAS | ||
372. | Lellis Kristaps | VNJ | Jelgavas4 viduskola Jelgava | ||
373. | Leonova Ludmila | SN30 | Jelgava | ||
374. | Liachoviene Rasa | SN40 | 5 kalnai Mazeikiai | ||
375. | Līce Signe | SN20 | Rīga | ||
376. | Liekniņš Mārtiņš | VN40 | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
377. | Liepiņa Diāna | SN20 | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
378. | Liepiņš Reinis | VN20 | Saulkrasti | ||
379. | Liepkauls Kārlis | VN40 | SK Tērauds Rīga | ||
380. | Lietuviete Madara | SN20 | Rīga | ||
381. | Lindermane Lana | SN30 | Cēsis | ||
382. | Liniņš Pēteris | VN30 | MPKV Rīga | ||
383. | Līpacis Juris | VN40 | Sigulda | ||
384. | Lisovskis Jānis | VN40 | Individuāli Jelgava | ||
385. | Līvzemnieks Aigars | VN20 | Latvenergo Liepāja | ||
386. | Ločmelis Ronalds | VN30 | Ķegums | ||
387. | Logina Monta | SN30 | Sigulda | ||
388. | Lucis Edgars | VN30 | Jelgava | ||
389. | Lučina Irīna | SN40 | Maratona klubs Ventspils | ||
390. | Luguze Arta | SN20 | Lī Sporta klubs Gulbene | ||
391. | Lukstaraupa Madara | SN20 | Maldoņi Ķekava Ķekava | ||
392. | Lūse Baiba | SN30 | Rīga | ||
393. | Lūse Ināra | SN50 | Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils Carnikava | ||
394. | Lūsiņš Oskars | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
395. | Lūsis Gatis | VN40 | Tukums | ||
396. | Ļapidevska Anna | SN20 | Euroaptieka | ||
397. | Ļeta Sergejs | VN30 | ASK Patria | ||
398. | Ļitviņenko Elīna | SN20 | Rīga | ||
399. | Mačevska Dace | SN30 | VSK Noskrien Tērvete | ||
400. | Mahņova Jana | SN30 | Jelgava | ||
401. | Majors Jekabs | VN20 | Accenture > High Performance Saulkrasti | ||
402. | Malihins Viktors | VN30 | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
403. | Malinovskis Aleksejs | VN30 | Olaine | ||
404. | Mālniece Aiga | SN30 | Valmiera | ||
405. | Mamedovs Ruslans | VN20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
406. | Mammadova Margarita | SN20 | BALTAIS Rīga | ||
407. | Mangulsone Nelda | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
408. | Marcinkus Roberts | VN20 | Rīga | ||
409. | Martinsone Arta | SN20 | Cēsis | ||
410. | Martinsons Reinis | VN20 | Rīga | ||
411. | Matisone Baiba | SN20 | Rīga | ||
412. | Matisons Ainārs | VN40 | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Piltene | ||
413. | Matisons Kristaps | VN20 | Saldus virves vilcēju klubs Saldus | ||
414. | Matvejeva Ramona | SN20 | Jelgava | ||
415. | Maula Anna | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
416. | Mazure Ameli | SNJ | Zoorbagan Riga | ||
417. | Mazurs Tomass | VNJ | Zoorbagan Riga | ||
418. | Medne Anita | SN30 | Jelgava | ||
419. | Meiers Kārlis | VNJ | Riga | ||
420. | Meijere Ieva | SN30 | TeamKažemāka/Train2winLV Ogre | ||
421. | Meimere Lauma | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
422. | Meinards Agris | VN50 | Ventspils novads | ||
423. | Melķis Māris | VN30 | Valmieras pagasts | ||
424. | Melne Inga | SN50 | AS Olainfarm Gulbene | ||
425. | Melngalve Silva | SN30 | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
426. | Melnis Kaspars | VN20 | SIA Rezekne | ||
427. | Meļķis Māris | VN30 | Valmieras pagasts | ||
428. | Mennika Malvīne | SN30 | Team Kažemāka Rīga | ||
429. | Meščerska Agita | SN30 | FIFAS madona | ||
430. | Metene Annija | SN20 | Jelgava | ||
431. | Mežaleons Elvijs | VN20 | Veselīga slodzīte Rīga | ||
432. | Mežkats Artūrs | VN20 | Bauska | ||
433. | Miezīte Diana | SN30 | SPORTLAND Jelgava | ||
434. | Miezītis Andis | VN30 | SPORTLAND Jelgava | ||
435. | Miezītis Arvis | VN30 | Swedbank Rīga | ||
436. | Mikanova Nelda | SN30 | Sigulda | ||
437. | Mikulova Olga | SN30 | MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien Rīga | ||
438. | Miķīte Aija | SN30 | Ozolnieki | ||
439. | Millere Aija | SN30 | Liepāja | ||
440. | Millere Inta | SN40 | Liepāja | ||
441. | Miltiņa Gunita | SN30 | Miltiņi Vērgale | ||
442. | Miltiņš Gundars | VN40 | Vērgale | ||
443. | Miropolskis Vladimirs | VN30 | "Sporto Rīga" Rīga | ||
444. | Mjaliks Aleksejs | VN30 | Sigulda | ||
445. | Morjakova Sanita | SN20 | SPORTLAND Tukums | ||
446. | Mozga Māra | SN20 | Rīga | ||
447. | Muceniece Amanda | SN20 | Ozolnieki | ||
448. | Muceniece Gita | SN30 | Mucenieki Rundāles novads | ||
449. | Muceniece Lauma | SN30 | Ķekava | ||
450. | Muižniece Ieva | SN20 | Jūrmala | ||
451. | Muntjans Oļegs | VN30 | Jelgava | ||
452. | Mūrēns Emīls | VNJ | Rīga | ||
453. | Mūrnieks Jānis | VN20 | SK Tērauds Lielvārde | ||
454. | Mušinska Santa | SN30 | Tērvete | ||
455. | Narvik Silvia | SN50 | Haabneeme | ||
456. | Naumčika Madara | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
457. | Naumenko Linda | SN20 | LATC Daugavpils | ||
458. | Naumočkins Svens | VN20 | Liepāja | ||
459. | Naumova Līga | SN40 | Jūrmala | ||
460. | Nikers Olevs | VN40 | VSK Noskrien Rīga | ||
461. | Nikolajeva Dace | SN30 | Riga | ||
462. | Nikuļina Nataļja | SN30 | "Sporto Rīga" Rīga | ||
463. | Nolmanis Kristians | VN20 | Rīga | ||
464. | Novikovs Dmitrijs | VN20 | Jelgava | ||
465. | Nuķis Jānis | VN30 | Hamsters & Sunshine Rīga | ||
466. | Ola Raimonds | VN20 | Rīga | ||
467. | Oleksečuks Vadims | VN20 | Riga | ||
468. | Orasevskis Ivars | VN50 | zas pargauja cesis | ||
469. | Ostrovskis Artūrs | VN20 | SIA Rezekne | ||
470. | Ozola Evita | SN40 | VSK Noskrien Bauska | ||
471. | Ozola Ilze | SN40 | Maratona klubs Ventspils | ||
472. | Ozola Madara | SN30 | Saldus Boksa klubs Saldus | ||
473. | Ozoliņa Sintija | SN20 | SPORTLAND Ādaži | ||
474. | Ozoliņš Ansis | VN20 | LSC Rīga | ||
475. | Ozoliņš Āris | VN30 | Jelgava | ||
476. | Ozols Kārlis | VNJ | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
477. | Pabērza Alise-Kitija | SNJ | Tukums | ||
478. | Pabērzs Alvis | VN20 | Rīga | ||
479. | Paeglis Zigmunds | VN30 | Elpo Team Rīga | ||
480. | Panteļejeva Angelika | SN40 | AIZKRAUKLE Skrīveri | ||
481. | Pantepajevs Vjaceslavs | VN20 | Rīga | ||
482. | Parfjonova Aija | SN30 | Liepāja | ||
483. | Patmalnieks Valdis | VN20 | ACTIVIA RUN Jelgava | ||
484. | Pauča Linda | SN30 | VFK Druva Brocēni | ||
485. | Pāže Andis | VN50 | SK Ozolnieki B-LSC Jelgava | ||
486. | Pečonkins Romāns | VN30 | Rīga | ||
487. | Peretyatko Yana | SNJ | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
488. | Perez Andres | VN30 | Accenture > High Performance Buenos Aires | ||
489. | Petrovskis Mārtiņš | VN20 | Jelgava | ||
490. | Pienis Raivo | VN30 | ASK Patria | ||
491. | Pinkulis Sandijs | VN30 | SPORTLAND Rīga | ||
492. | Pirktiņa Andra | SN20 | Rīga | ||
493. | Platā Sandra | SN40 | Jelgava | ||
494. | Plavoks Antons | VN40 | JELGAVA | ||
495. | Plekhova Anna | SN30 | MARATONA KLUBS/"Skobarj" | ||
496. | Plīkša Daina | SN30 | Valmiera | ||
497. | Plikše Alīna | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
498. | Plikšs Mārtiņš | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
499. | Plūme Inese | SN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
500. | Polāns Krišjānis | VN20 | Ventspils Augstskola Ventspils | ||
501. | Poļskihs Antons | VN30 | Rīga | ||
502. | Popiševs Dāvids | VN20 | Auce | ||
503. | Potalujevs Dmitrijs | VN20 | LATC Rīga | ||
504. | Potrubeiko Tatjana | SN20 | Riga | ||
505. | Pravdivecs Raimonds | VN20 | MIAMI Kaķenieki | ||
506. | Priedola Monta | SN20 | Grobiņa | ||
507. | Prikule Sabīne | SN20 | Pingvīni Vecumnieki | ||
508. | Pucena Māra | SN30 | SK Katrīna Kuldīga | ||
509. | Pucens Guntis | VN50 | SK Katrīna Kuldīga | ||
510. | Puķe Rinalds | VN30 | SPORTLAND Rīga | ||
511. | Puķe Rolands | VNJ | Saldus | ||
512. | Puļķis Kristaps | VN30 | Rīga | ||
513. | Pumpurs Kristaps | VN20 | Kalnciems | ||
514. | Punculis Māris | VN20 | Ludza | ||
515. | Pūpola Maija | SN40 | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Aizpute | ||
516. | Puriņš Raitis | VN60 | VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene | ||
517. | Purvīte Arta | SN30 | Rīga | ||
518. | Putāne Linda | SN30 | Riga | ||
519. | Putniņa Iveta | SN40 | Ozolnieki | ||
520. | Putniņa Viktorija | SN20 | Rīga | ||
521. | Putniņš Atis | VN40 | Ozolnieki | ||
522. | Pužule Baiba | SN30 | Rīga | ||
523. | Radvils Alfrēds | VN30 | Rīga | ||
524. | Radžabova Olga | SN30 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
525. | Rajunčus Toms | VN20 | Riga | ||
526. | Ramanauskaite-Kidule Kristīna | SN20 | Daugavpils | ||
527. | Ramza Artūrs | VN20 | Jelgava | ||
528. | Ramza Jūlija | SN20 | Jelgava | ||
529. | Rancāne Aija | SN40 | SK Magnen Rēzeknes nov. | ||
530. | Raščevskis Aleksandrs | VN20 | Daugavpils | ||
531. | Ratsepa Evija | SN30 | Sia Circle K Latvia Rīga | ||
532. | Raudziņa Viola | SN30 | SPORTLAND Preiļi | ||
533. | Rēdere Līga | SN40 | Rēderu banda Tīraine | ||
534. | Reimane Evija | SN20 | Kuldīga | ||
535. | Rence Ivita | SN40 | Maratona klubs | ||
536. | Rendenieks Dzintars | VN30 | Vangaži | ||
537. | Ribakovs Valērijs | VN50 | Rīga | ||
538. | Ribikauska Daiga | SN30 | Bauska | ||
539. | Ribkina Tatjana | SN30 | Rīga | ||
540. | Rikša Marta | SN20 | Rīga | ||
541. | Rītere Inga | SN20 | Ogre | ||
542. | Roga Kristīne | SN30 | ASK Patria | ||
543. | Romule Iveta | SN30 | Jelgava | ||
544. | Rose Craig | VN30 | Food Union Jelgava | ||
545. | Rove Mārīte | SN50 | individuāli Dobele region | ||
546. | Rove Zintis | VN30 | Penkule Penkule | ||
547. | Roze Janis | VN40 | Rīga | ||
548. | Roze Renārs | VN30 | Niedrāji MR/2BE1ST Ogre | ||
549. | Rozenberga Dace | SN30 | Rīga | ||
550. | Rozenfelde Sanda | SN30 | Rīga | ||
551. | Rozentāls Ringolds | VN30 | Rīga | ||
552. | Rožkovs Edgars | VN20 | Jelgava | ||
553. | Rūda Justīne | SN20 | Rīga | ||
554. | Rudāns Sergejs | VN30 | Rīga | ||
555. | Rūja Kristīne | SN40 | TeamKažemāka/Train2winLV Sigulda | ||
556. | Rūja Raiens | VNJ | SK Sigulda Sigulda | ||
557. | Ruskule Dace | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
558. | Sadovska Alīna | SN20 | Lī Sporta klubs Rīga | ||
559. | Safutins Viktors | VN60 | MARATONA KLUBS/LSC Rīga | ||
560. | Sakne Andis | VN20 | Rīga | ||
561. | Sakne Benita | SN30 | RĪGAS CENTRĀLCIETUMS Rīga | ||
562. | Saliniece Dina | SN30 | Jelgava | ||
563. | Samcovs Agris | VN30 | Nike+ Run Club Riga Riga | ||
564. | Sāmite Adele | SN20 | Ikšķile | ||
565. | Sāmite Lelde | SN50 | Ikšķile | ||
566. | Sapiro Lilija | SN30 | Riga | ||
567. | Saracinskiene Ernesta | SN30 | 5 kalnai Mazeikiai | ||
568. | Sardiko Anastasija | SN20 | Accenture > Be Yourself & Make a difference Rīga | ||
569. | Sargune Lauma | SN30 | Rīga | ||
570. | Sauka Sandis | VN30 | Team Kažemāka/Train2Win/adidas Runners Liepājā/Rīga | ||
571. | Sauleviča Ināra | SN30 | Ceram Optec Daugavpils | ||
572. | Saveļjeva Olga | SN20 | AS Olainfarm Olaine | ||
573. | Sedlovs Valdis | VN30 | Swedbank Valmiera | ||
574. | Sekste Laura | SN20 | LAUMIŅAS REZIDENCE Cēsis | ||
575. | Sēne Ilmārs | VN30 | Fortum Jelgava | ||
576. | Senkina Alexandra | SN20 | Mosckow | ||
577. | Sergejevs Andrejs | VN20 | Latvijas Finieris Rīga | ||
578. | Sermolīte Ilze | SN40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
579. | Sharanhovich Piotr | VN30 | REGION Naroch | ||
580. | Sidorans Raivo | VN40 | Riga | ||
581. | Sifers Kims | VN50 | Rīga | ||
582. | Siksna Santa | SN40 | Liepāja | ||
583. | Siliņš Rihards | VN20 | Rīga | ||
584. | Silnieks Edijs | VN20 | Grobiņa | ||
585. | Simanoviča Guna | SN30 | BTA/LīvānuVK Daugavpils | ||
586. | Simanovičs Kārlis | VN20 | Cloud Enterprise Systems Jelgava | ||
587. | Sincovs Antons | VN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
588. | Sinkēviča Ilva | SN40 | Jelgava | ||
589. | Siņicins Krists | VN20 | Sk Tērauds Liepāja | ||
590. | Sivko Antonijs | VN40 | Ventspils | ||
591. | Skorbenko Ņikita | VNJ | Jelgava | ||
592. | Skore Ģirts | VN40 | Kuldīga | ||
593. | Skoreja Līva | SNJ | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
594. | Skrinda Raivis | VN20 | Euroaptieka | ||
595. | Skujenieks Mārtiņš | VN30 | Mārupe | ||
596. | Skujiņa Sarmīte | SN30 | NMPD Rīga | ||
597. | Skulte Agris | VN20 | Rīga | ||
598. | Skunstiņš Guntis | VN30 | VSK Noskrien Liepāja | ||
599. | Slabkovskis Fjodors | VN30 | Bigbank Rīga | ||
600. | Sladzevskis Renārs | VN40 | Rīga | ||
601. | Sokolovs Aleksandrs | VN30 | ASK Patria | ||
602. | Sokunova Jekaterina | SN30 | Līvānu VK/ASICS/BALTAIS Salaspils | ||
603. | Soloveiko Santa | SN20 | Jelgava | ||
604. | Sopina Jelena | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
605. | Spalva Juris | VN20 | ASK Patria | ||
606. | Sproģis Sandis | VN40 | Lattelecom Rīga | ||
607. | Sprūds Edgars | VN20 | Matisons Runner’s Club Liepāja | ||
608. | Stāmers Oskars | VN30 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
609. | Stefanak Gabriel | VN20 | Hamsters & Sunshine Bratislava | ||
610. | Stefanišina Ivonna | SN30 | Rīga | ||
611. | Stepe Baiba | SN30 | Valmiera, Rīga | ||
612. | Stepe Dainis | VN30 | PATRIA SPORTLAND | ||
613. | Stolarovs Jurijs | VN60 | Daugavpils | ||
614. | Stonka Kristīne | SN30 | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
615. | Striķe Līga | SN20 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
616. | Strodāne Monta | SN20 | Rīgas Centrālcietums Bauska | ||
617. | Strogonovs Dmitrijs | VN30 | Riga | ||
618. | Stulgys Dainius | VN50 | Vilnius | ||
619. | Suhorukovs Viktors | VN30 | Riga | ||
620. | Sūna Kristaps | VN30 | SPORTLAND Rīga | ||
621. | Supe Jānis | VN60 | Tirza | ||
622. | Suseja Ruta | SN40 | Rēzekne | ||
623. | Susejs Dainis | VN40 | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
624. | Susejs Renārs | VNJ | Rēzekne | ||
625. | Suta-Zute Santa | SN40 | SK Tērauds Carnikava | ||
626. | Suveizda Imants | VN40 | Da-marathon Daugavpils | ||
627. | Suvonova Zarina | SN20 | Riga | ||
628. | Suvorova Iveta | SN40 | Riga | ||
629. | Svaija Aigars | VN30 | Penkule, Dobeles novads | ||
630. | Svarpstone Ekaterina | SN30 | Ķekava | ||
631. | Svars Lauris | VN20 | Jelgava | ||
632. | Šadinovs Armands | VN40 | Rīga | ||
633. | Šadurova Sabīna | SN20 | Swedbank Rīga | ||
634. | Šakaite Eva | SN20 | Jelgava | ||
635. | Šaķis Arvils | VN40 | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
636. | Šaķis Nauris | VN40 | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
637. | Šaķis Toms-Martins | VNJ | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
638. | Šalajevska Marija | SN20 | Rīga | ||
639. | Šale Ivita | SN30 | AIZKRAUKLE Skrīveri | ||
640. | Šembele Laura | SN20 | Saldus | ||
641. | Šenbergs Arvīds | VN20 | VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA Piltene | ||
642. | Šika Kristina | SN30 | Jelgava | ||
643. | Šilina Jūlija | SN20 | AS Olainfarm Olaine | ||
644. | Šilins Jurijs | VN20 | AS Olainfarm Rīga | ||
645. | Šiliņš Aivis | VN20 | JNSC Jelgava | ||
646. | Šilova Darja | SN20 | Daugavpils | ||
647. | Šilova Lada | SNJ | Daugavpils | ||
648. | Šimis Mārtiņš | VN40 | RFS fan club Rīga | ||
649. | Škubure Karīna | SNJ | Liepāja | ||
650. | Šķudīte Ilona | SN40 | Rīga | ||
651. | Šmite Dace | SN40 | Lielvārde | ||
652. | Šmite Inese | SN20 | Fortum Jelgava | ||
653. | Šmits Artis | VN40 | Rīga | ||
654. | Šnitka Skaidrīte | SN40 | Bauska | ||
655. | Špakovskis Vadims | VN20 | Daugavpils | ||
656. | Štāls Mārtiņš | VN30 | Cloud Enterprise Systems Jelgava | ||
657. | Štamers Kārlis-Eduards | VNJ | Rīga | ||
658. | Štauers Jānis | VN30 | Valmiera | ||
659. | Šteinberga Ieva | SN50 | MARATONA KLUBS Saldus | ||
660. | Šteinberga Rita | SN30 | Ludza | ||
661. | Šteins Raimonds | VN30 | SK Tērauds Riga | ||
662. | Štrovalds Raivis | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
663. | Šulcs Juris | VN40 | SIA Joker Ltd. Cēsis | ||
664. | Švažas Mantas | VN20 | Siauliai | ||
665. | Šveice Elīna | SN30 | Ogre | ||
666. | Tannenberga Ineta | SN50 | RĪGA | ||
667. | Taranenko Nikolajs | VNJ | JELGAVA ELEET Jelgava | ||
668. | Taubenberga Ieva | SN30 | jelgava | ||
669. | Taubenbergs Deivids | VNJ | Jelgava | ||
670. | Taukačs Ričards | VNJ | MIAMI Kaķenieki | ||
671. | Taulīna Aiga | SN20 | Saldus Boksa klubs Brocēni | ||
672. | Taupmana Zanda | SN40 | pulsometrs.lv Rīga | ||
673. | Temerova-Allena Anna | SN40 | labs starts Rīga | ||
674. | Tene Irbe | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
675. | Terasvili Lela | SN50 | riga | ||
676. | Teteris Armands | VN30 | Teteri Pāvilosta | ||
677. | Tilena Madara | SN30 | Valmiera | ||
678. | Timofejevs Valdemārs | VN20 | Ape | ||
679. | Tīss Tomass-Reinis | VNJ | Jelgava | ||
680. | Titāne Katrīna | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
681. | Tokarevičs Andrejs | VN30 | Rīga | ||
682. | Tolmačova Elīna | SN30 | Liepāja | ||
683. | Tolvaiša Sauļus | VN30 | riga Rīga | ||
684. | Tops Reinis | VN20 | Veikals 42km.lv-adidas Rīga | ||
685. | Torsters Mārtiņš | VN20 | Riga | ||
686. | Treide Ģirts | VN50 | Rīga | ||
687. | Treikmanis Uģis | VN20 | Cēsis | ||
688. | Trokmanis Sergejs | VNJ | SK Metroons/ Aqua-Brambis Aizkraukle | ||
689. | Tropiņš Edijs | VN20 | VSK Noskrien Dundaga | ||
690. | Trubačs Pēteris | VN50 | BTA/LīvānuVK Preiļi | ||
691. | Trukšāne Alise | SN20 | Jelgava | ||
692. | Tsaregorodtseva Anna | SN30 | Omsk | ||
693. | Tulls Matīss | VN30 | Kuldīga | ||
694. | Tumanovic Martin | VNJ | Rīga | ||
695. | Turčina Aiga | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
696. | Turka Odeta | SN50 | Taka TOK Kuldiga | ||
697. | Turks Jānis | VN60 | TAKA TOK Kuldīga | ||
698. | Ulanova Agnese | SN30 | Tukums | ||
699. | Upenieks Dainis | VN40 | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
700. | Upenieks Kristiāns | VNJ | SK Tērauds/Nike | ||
701. | Upenieks Normunds | VN40 | SK Tērauds Ādaži | ||
702. | Urbāne Ilze | SN40 | SPORTLAND Rīga | ||
703. | Utāne Vija | SN40 | SK Magnen Rēzeknes novads | ||
704. | Vainio Dace | SN50 | Naantali | ||
705. | Vaivode Inese | SN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
706. | Vaivods Jānis | VN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
707. | Valainis Edijs | VNJ | SPARS-MK Preiļi | ||
708. | Valciņš Filips-Mārtiņš | VN20 | Rīga | ||
709. | Valtasa Sabīne | SNJ | SK Metroons/ Aqua-Brambis Mārupe | ||
710. | Valtass Ivars | VN40 | SK Metroons/ NISSAN Mārupe | ||
711. | Valtere Ilze | SN20 | Liepāja | ||
712. | Vanaga Diāna | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
713. | Vanaga Veronika | SN20 | Dreilini | ||
714. | Vanags Pēteris | VN50 | Ķekava | ||
715. | Vancāns Ivo | VN20 | Rīga | ||
716. | Varakājs Dāvis | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
717. | Vasiļevskis Olivers | VNJ | SPORTLAND Rīga | ||
718. | Vasiļjeva Karīna | SN20 | Rīga | ||
719. | Vasiļjeva Olga | SN30 | Jūrmala | ||
720. | Vasiļjevs Nikolajs | VN50 | SK Magnen Rēzeknes novads | ||
721. | Vasiļjevs Renārs | VNJ | Jēkabpils | ||
722. | Vēberis Kārlis | VNJ | Liepāja | ||
723. | Vēbers Gatis | VN30 | Jelgava | ||
724. | Veips Jānis | VN30 | Stopiņš Saurieši | ||
725. | Vēja-Āboliņa Astrīda | SN50 | SPORTLAND Lizums | ||
726. | Venškēvics Edgars | VN20 | Ventspils | ||
727. | Vērdiņa Jeļena | SN30 | Riga | ||
728. | Vērsis Nauris | VN30 | GC Rīga | ||
729. | Veselova Dana | SN20 | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
730. | Vesere Sandra | SN20 | Rīga | ||
731. | Veseris Mārtiņš | VN30 | Rīga | ||
732. | Vēze Margita | SN40 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
733. | Vīgante Daiga | SN50 | Jelgava | ||
734. | Vīgants Raimonds | VN20 | Jelgava | ||
735. | Vikmanis Kārlis | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
736. | Vīksna Evita | SN30 | Jelgava | ||
737. | Vīksna Inga | SN50 | Vaidava Kocēnu novads | ||
738. | Vīksne Kaspars | VN20 | SPB RUN Cēsis | ||
739. | Vilciņš Jānis | VN20 | Jelgava | ||
740. | Vildava Katrīna | SN20 | Rīga | ||
741. | Villa Jānis | VN40 | Rīga | ||
742. | Vilumsone Lauma | SN20 | MARATONA KLUBS Sigulda | ||
743. | Vilūns Normunds | VN50 | vsk noskrien seniori riga | ||
744. | Vīmane Santa | SN30 | Baldone | ||
745. | Vinakmens Agris | VN20 | SPORTLAND Tukums | ||
746. | Virdzinieks Arturs | VNJ | Latvenergo Liepāja | ||
747. | Visendorfa Zane | SN40 | SPORTLAND Rīga | ||
748. | Visendorfs Raivis | VNJ | SPORTLAND Rīga | ||
749. | Vite Rihards | VN20 | Jelgava | ||
750. | Vītiņš Jānis | VN30 | VSK Noskrien Rieksti Riga | ||
751. | Vītols Arvīds | VN20 | Rīgas satiksme Rīga | ||
752. | Vladimirova-Kryukova Anna | SN20 | COBALT Rīga | ||
753. | Voino Aleksandrs | VN40 | Mārupe | ||
754. | Voitehoviča Līva | SN20 | Dobele | ||
755. | Volkova Kristīne | SN40 | Riga | ||
756. | Volkovs Uģis | VN20 | Ralfs Rīga | ||
757. | Vucina Alīna | SN20 | Lielvārde | ||
758. | Zabello Anastasija | SN30 | Rīga | ||
759. | Zadovskis Jānis | VN40 | Saldus | ||
760. | Zakule Liene-Astra | SN20 | LAUMIŅAS REZIDENCE Rīga | ||
761. | Zaķis Aivars | VN50 | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
762. | Zālītis Kaspars | VN30 | Rīga | ||
763. | Zanders Mārcis | VNJ | Jelgava | ||
764. | Zariņa Jekaterina | SN30 | Rēzekne | ||
765. | Zariņa Lauma | SN20 | Rīga | ||
766. | Zariņš Armands-Henrijs | VNJ | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
767. | Zaščerinska Ilze | SN20 | Rīga | ||
768. | Zeile Artis | VN30 | Rīga | ||
769. | Zemīte Linda | SN30 | Tukums | ||
770. | Zenčenko Gatis | VN30 | Rīga | ||
771. | Zeņina Anna | SN30 | Jelgava | ||
772. | Zhumabayev Anuar | VN30 | Gematogen Astana | ||
773. | Ziediņa Inga | SN40 | MARATONA KLUBS Aizkraukle | ||
774. | Zīlīte Agnese | SN30 | Kuldīga | ||
775. | Zīmele Agnese | SN20 | SK Tērauds Rēzekne | ||
776. | Zīverts Valts | VN30 | Rīga | ||
777. | Zolotihs Arturs | VN30 | "Sporto Rīga" Rīga | ||
778. | Zolotuhins Arnolds | VN20 | Rīga | ||
779. | Zvaigzne Niks | VN20 | Rīga | ||
780. | Zvicevičs Vadims | VN20 | COBALT Rīga | ||
781. | Žagars Ģirts | VN30 | Talsi | ||
782. | Ždaņenko Jeļena | SN30 | Rīga | ||
783. | Žeibe Artūrs | VN30 | Būvniecības ABC Rīga | ||
784. | Žēperis Raivo | VN30 | R+ Rīga | ||
785. | Žiļcovs Aleksejs | VN30 | Rīga | ||
786. | Žukova Jeļena | SN40 | Rēzekne | ||
787. | Žukovs Jaromirs | VNJ | Rēzekne | ||
788. | Žukovs Vladislavs | VN40 | Rēzekne | ||
789. | Žuselis Vladislavs | VN30 | Bukulti |
Jelgava, 5km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Anna | ST | Ventspils | ||
2. | Āboliņa Antra | ST | Ventspils | ||
3. | Āboliņa Tatjana | ST | MARATONA KLUBS Talsi | ||
4. | Āboliņš Pēteris | VT | Jelgava | ||
5. | Actiņš Mikus | VTB | Rīga | ||
6. | Adatiņa Ilze | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
7. | Afanasjevs Igors | VT | Rīga | ||
8. | Agafonova Jelena | ST | Jelgava | ||
9. | Aizsilniece-Fokerote Adīna | ST | Jelgava | ||
10. | Aksenoks Kristaps | VTA | Rīgas Hanzas vsk. Riga | ||
11. | Akšanova Vanesa | STB | Jelgava | ||
12. | Alecka Madara | STA | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
13. | Alksne Viktorija | ST | COBALT Rīga | ||
14. | Andersone Anita | ST | Rīga | ||
15. | Andersone Inta-Ina | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
16. | Andersone Laura | ST | SPORTLAND/NIKE | ||
17. | Ansone Dace | ST | UgunsMūris Rīga | ||
18. | Ansons Markuss | VTB | Junioru UgunsMūris Rīga | ||
19. | Ansons Ričards | VTB | Junioru UgunsMūris Rīga | ||
20. | Ansulis Aivars | VT | Liepāja | ||
21. | Ansulis Daniels | VTB | Liepāja | ||
22. | Antonija Liene | ST | Jelgava | ||
23. | Apsīte Zane | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
24. | Are Alens | VTA | olaine pag.PURINI | ||
25. | Āre Ilze | ST | Salaspils | ||
26. | Āre Uldis | VT | olaine pag.PURINI | ||
27. | Ārents Pauls | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
28. | Artejevs Kristers | VTA | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
29. | Asmane Ilga | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
30. | Asmane Līga | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
31. | Asme Dace | ST | Jelgava | ||
32. | Aščuks Andris | VTA | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
33. | Augšpols Ervīns | VTB | Jelgava | ||
34. | Aukselis Vytautas | VT | BMK Vejas Pakruojis | ||
35. | Ausmane Renāte | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
36. | Auziņa Laima | ST | SPORTLAND/NIKE | ||
37. | Auziņa Sabīne | ST | Talsi | ||
38. | Avdevicha Yana | ST | Jelgava | ||
39. | Avdevičs Arturs | VT | Jelgava | ||
40. | Avdoņina Olga | ST | Serferi Ogre | ||
41. | Averyanova Elizabeth | ST | Rīga | ||
42. | Bādere Marta | STA | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
43. | Balandiņa-Eklone Laura | ST | Ventspils | ||
44. | Bāliņa Evita | ST | Jelgava | ||
45. | Balodis Janis | VT | SPORTLAND Dobele | ||
46. | Bānis Andrejs | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
47. | Baranovs Artūrs | VTA | Daugavpils | ||
48. | Bārbale Dace | ST | Olaines nov | ||
49. | Bardina Inese | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
50. | Barišņikova Diāna | ST | Rīga | ||
51. | Barišņikova Jekaterina | ST | Ceram Optec Līvāni | ||
52. | Barišņikova Santa | ST | Rīga | ||
53. | Baskakov Pyotr | VTA | Rīga | ||
54. | Baškevica Sanita | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
55. | Baumanis Dainis | VT | Rīga | ||
56. | Bautre Jolanta | ST | Bigbank Rīga | ||
57. | Bautris Dāvis | VTB | Bigbank Rīga | ||
58. | Bebre-Kondrāte Diāna | ST | Aizkraukle | ||
59. | Beķere Luīze | STB | Dobele | ||
60. | Belevičs Justs | VTB | Ogre | ||
61. | Bēliņa Ilona | ST | Bēliņi Rīga | ||
62. | Bēliņš Kristaps | VTB | Bēliņi Rīga | ||
63. | Bēliņš Roberts | VTA | Bēliņi Rīga | ||
64. | Belousovs Dmitrijs | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
65. | Belozuba Jelizaveta | STB | Jelgava | ||
66. | Beļajevskova Krista-Anna | STA | Jelgava | ||
67. | Berga Kitija-Kristiāna | STA | Valmiera | ||
68. | Berga Linda | ST | Saldus | ||
69. | Berga Nadīna | STA | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
70. | Bergs Eduards | VTB | Rīga | ||
71. | Bergs Gvido-Jānis | VT | Salaspils | ||
72. | Bergs Jānis | VT | Rīga | ||
73. | Berlizeva Kristīne | ST | Jelgava | ||
74. | Bērtule Agne | ST | Jelgava | ||
75. | Bērziņa Sigita | ST | SPORTLAND Salaspils | ||
76. | Bērziņa Solvita | ST | Jelgava | ||
77. | Bērziņš Roberts-Markuss | VTB | SPORTLAND Salaspils | ||
78. | Bidiņa Agija-Dace | STA | Mārupe | ||
79. | Biezais Raitis | VT | Jelgava | ||
80. | Bigača Betija | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
81. | Bildere Vija | ST | Rīga | ||
82. | Birkenberga Simona | ST | Saldus | ||
83. | Birkerte Natalija | ST | Jelgava | ||
84. | Birnbauma Darja | ST | Astarte-Nafta Ventspils | ||
85. | Bistrovs Vadims | VT | Daugavpils | ||
86. | Biteniece Paula | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
87. | Bizauska Amanda | STA | Mežinieku psk./#AWARDskrien Jaunbērze | ||
88. | Bluķis Kārlis | VT | Rīga | ||
89. | Blumberga Indra | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
90. | Blumberga Zane | ST | Jelgava | ||
91. | Bobroviča Diāna | ST | Daugavpils | ||
92. | Bogailo Karīna | ST | Rīga | ||
93. | Bogdanova Izabella | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
94. | Bogdanova Ļubova | ST | Jelgava | ||
95. | Bogdanova Veronika | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
96. | Bogdanova Viktorija | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
97. | Bogdanovs Ingus | VTA | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
98. | Bogdanovs Maksims | VT | SK Metroons/ Aqua-Brambis Tukums | ||
99. | Bogdanovs Valdis | VT | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
100. | Boļšijs Agris | VT | Rēzekne | ||
101. | Boļšijs Jānis | VT | bombera Nautrēni | ||
102. | Bondare Alīna | ST | TAVASriepas.lv Ozolnieki | ||
103. | Bondarevs Andrejs | VT | Līvānu VK/ ASICS/BALTAIS Līvāni | ||
104. | Bondarevs Nikita | VTB | Līvānu VK Līvāni | ||
105. | Bondere Tatjana | ST | Daugavpils | ||
106. | Borozinskis Dzintars | VT | Ķegums | ||
107. | Borozinskis Kaspars | VTB | Ķegums | ||
108. | Brahmane Annija | STB | Auce | ||
109. | Brahmanis Kristians | VTB | Auce | ||
110. | Brand Max | VT | Jelgava | ||
111. | Brenčuka Vija | ST | Swedbank Ogre | ||
112. | Brīdaga Sanda | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
113. | Briede Laura | ST | Atea Rīga | ||
114. | Brokere Inga | ST | Rīga | ||
115. | Brucis-Meiris Žanis | VTB | LSSS Liepāja | ||
116. | Bruzgule Ieva | STB | RĪGA | ||
117. | Buivida Agnese | ST | Bauska | ||
118. | Buka Reinis | VT | Jelgava | ||
119. | Buķis-Fleitmanis Vilhelms | VTB | Jelgavas novads | ||
120. | Bule Lilita | ST | Ludza | ||
121. | Bumbiere Kristīne | STB | Jelgava | ||
122. | Bumbiers Kristers | VTB | Jelgava | ||
123. | Burģele Krista | ST | Radisson Blu Daugava Rīga | ||
124. | Bušs Artūrs | VT | Rīga | ||
125. | Buziene Inga | ST | ŠIAULIAI | ||
126. | Cakuls Roberts | VTA | Matisons Runner’s Club Rēzekne | ||
127. | Canberk Urkup | VT | Accenture > High Performance Izmir | ||
128. | Cauna Elīza-Elizabete | STA | Jelgava | ||
129. | Caune Miks-Jānis | VTB | Cita Rīga Rīga | ||
130. | Celms Arvīds | VT | jelgava | ||
131. | Celnokova Jelizaveta | ST | Rīga | ||
132. | Cepliša Ieva | STA | Rīga | ||
133. | Cercins Roberts | VTB | Cēsis | ||
134. | Cerkass Vitalijs | VTB | Jelgava | ||
135. | Chuchunova Natalia | ST | Rīga | ||
136. | Cimoška Kristīne | ST | LATC Rīga | ||
137. | Cinovska Hanna | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
138. | Cīrule Katrīna | STA | Rīga | ||
139. | Corbus Līna-Gundega | STB | Lejas Dzirkaļi Jena | ||
140. | Corbus Maksis-Ēriks | VTB | Lejas Dzirkaļi Jena | ||
141. | Cucure Elīna | ST | Čiepas Rīga | ||
142. | Cvigune Karīna | ST | SIA Joker Ltd. Ogre | ||
143. | Čakstiņa Gunta | ST | Rīga | ||
144. | Černecova Liāna | ST | Rēzekne | ||
145. | Černuho Elza | STB | Jelgava | ||
146. | Čerņakova Jevgenija | ST | Ventspils | ||
147. | Čevere-Veinberga Gerda | ST | Valmiera | ||
148. | Čirva Andrejs | VT | Rīga | ||
149. | Čižauskis Ivo | VTA | Augstkalne | ||
150. | Čudnovs Ričards | VTB | Liepāja | ||
151. | Dābola Daiga | ST | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
152. | Dadzis Mārtiņš | VTA | SK Katrīna Kuldīga | ||
153. | Dāldere-Ozoliņa Antra | ST | Ventspils | ||
154. | Dālderis Kristiāns | VTB | Rīga | ||
155. | Daļeckis Robins | VTB | Saldus | ||
156. | Damberga Daniēla | STB | Cēsis | ||
157. | Dambergs Jānis | VT | Cēsis | ||
158. | Dambis Māris | VT | SPORTLAND Rīga | ||
159. | Damroze Ivars | VT | ASK Patria | ||
160. | Damroze Oskars | VT | ASK Patria | ||
161. | Danenberga Agita | ST | Rīga | ||
162. | Danilovs Romans | VT | Riga | ||
163. | Daudiša Laura | ST | Rīga | ||
164. | Daukste Aleksandrs | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
165. | Dembergs Jānis | VT | Ādaži | ||
166. | Dicmane Jolanta | ST | 'ZILITE' Bauska | ||
167. | Dimants Mārtiņš | VTB | BJSS Bauska | ||
168. | Djumajeva Jelena | ST | Riga | ||
169. | Dmitračenoka Jeļena | ST | Salaspils | ||
170. | Dmitračenoka Viktorija | STB | Salaspils | ||
171. | Dmitračenoks Artūrs | VT | Salaspils | ||
172. | Dmitračenoks Sergejs | VTB | Salaspils | ||
173. | Dolgina Veronika | ST | "Sporto Rīga" Rīga | ||
174. | Dolgunova Melīna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
175. | Doroškeviča Julianna | STA | Rēzeknes 6.vsk. Rēzekne | ||
176. | Doveika Emīls | VTB | Matisons Runner’s Club Jaunmārupe | ||
177. | Draule Signe | STA | Rīga | ||
178. | Drevinskis Rūdolfs | VTB | Mārupe | ||
179. | Dubrova Gita | ST | Prometal Group Ogre | ||
180. | Dunajevs Aleksandrs | VT | Jelgava | ||
181. | Dzebale Krista | STB | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
182. | Dzene Kate | STA | olaine | ||
183. | Dzene Kristīne | ST | Olaine | ||
184. | Egle Elina | ST | Riga | ||
185. | Eglītis Toms | VTA | Babītes pag. | ||
186. | Einberg Gert | VTB | Kamp Pamplamplased Tallinn | ||
187. | Einberg Kenneth | VTB | Kamp Pamplamplased Tallinn | ||
188. | Einberg Silja | ST | Kamp Pamplamplased Tallinn | ||
189. | Eksteta Nadīna | ST | Rīga | ||
190. | Ēķe Agnija | ST | Rīga | ||
191. | Elksne Diāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
192. | Elksne Kitija | STB | Jēkabpils Jēkabpils | ||
193. | Ennīte Baiba | ST | Jelgava | ||
194. | Ērgle Marita | ST | Rīga | ||
195. | Ermane Dina | ST | Jelgava | ||
196. | Ermane Inga | ST | Jelgava | ||
197. | Ermansons Oskars | VTA | Sigulda | ||
198. | Estrada-Rendona Jevgenija | ST | Rīga | ||
199. | Ešenvalde Inara | ST | SPARS-MK Daugavpils | ||
200. | Feldhūns Mihails | VT | VUDLANDE Smiltene | ||
201. | Feteris Aigars | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
202. | Fisenkova Alīna | ST | AVIA Team Rīga | ||
203. | Fisenkovs Vitālijs | VT | Lacerta Running Team Riga | ||
204. | Frāms Rodrigo | VTB | SK Katrīna Kuldīga | ||
205. | Francs Dāvids | VT | PATRIA SPORTLAND | ||
206. | Francs Edvards | VTA | ASK Patria | ||
207. | Frančenko Evita | ST | Jurmala | ||
208. | Freimane Nikola | STB | 5F Jelgava | ||
209. | Freimanis Ivo | VT | Jelgava | ||
210. | Freimanis Jānis | VTB | 5F Jelgava | ||
211. | Fučadži Natālija | ST | Riga | ||
212. | Gabaliņa-Briška Egita | ST | Rīga | ||
213. | Gabaliņš Igors | VT | Aizkraukle | ||
214. | Gābers Jurģis-Dāvis | VTB | Cēsis | ||
215. | Gaile Lote-Lea | STB | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
216. | Gasickaitė Meda | STB | Stadija Siauliai | ||
217. | Gasickas Rolandas | VT | LEMONA electronics Siauliai | ||
218. | Gaujere Rēzija | STB | Jelgava | ||
219. | Gerasimuka Aleksandra | STB | Mazsalaca | ||
220. | Gerasimuka Andželīna | STB | Mazsalaca | ||
221. | Gils Raimonds | VT | Riga | ||
222. | Gintere Megija-Lelde | STA | Dobele | ||
223. | Glaudiņa Irina | ST | Infinity Rēzekne | ||
224. | Glāzītis Viesturs | VT | Rīga | ||
225. | Glazkina Lolita | ST | Rīga | ||
226. | Godiņa Kristīne | STB | Ragaciems | ||
227. | Godiņš Mārtiņš | VTB | Rīga | ||
228. | Golovina Anna | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
229. | Gorbacevičs Juris | VT | Rīga | ||
230. | Gorbatko Marika | ST | Jelgava | ||
231. | Gorlovičs Dmitrijs | VT | Fortum Jelgava | ||
232. | Goršanovs Daniels | VTA | Jelgavas ledus sporta skola Staļģene | ||
233. | Goša Anna | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
234. | Grabovske Betija | STA | SK Katrīna Kuldīga | ||
235. | Granta Simona | ST | ACTIVIA RUN Limbaži | ||
236. | Grase Elīna | ST | Mazsalaca | ||
237. | Grasmanis Ingus | VT | Jelgava | ||
238. | Graubergs Alekss | VTB | SK Katrīna Kuldīga | ||
239. | Graubergs Rainers | VTB | Mazsalaca | ||
240. | Graudiņa Benita | ST | Jelgava | ||
241. | Graudiņš Edgars | VT | n Cēsis | ||
242. | Graudumniece Inga | ST | Ozolnieki | ||
243. | Grigale Ieva | ST | Ceram Optec Līvāni | ||
244. | Grigale Inese | ST | Ādaži | ||
245. | Griķe Amanda | STB | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
246. | Grīnbergs Aivars | VT | Kandava | ||
247. | Grinšpone Elva | ST | Jelgava | ||
248. | Grīsle Ilze | ST | Jelgava | ||
249. | Grīsle Sabīne | STB | Jelgava | ||
250. | Grīva Adrians-Imants | VTB | Talsi | ||
251. | Grosa Guna | ST | SK Ozolinieki Ozolnieki | ||
252. | Gruševs Salvis | VT | Skriešanas Akadēmija | ||
253. | Gubina Inga | ST | AS Olainfarm Olaine | ||
254. | Gulbe Elīna | ST | Rīga | ||
255. | Gulbis-Švans Renalds | VTB | FK Bandava/Priekule Priekule | ||
256. | Gurejeva Jeļena | ST | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
257. | Gurska Jeļena | ST | Jelgava | ||
258. | Gustiņa Elīza | STB | Gustiņi Auce | ||
259. | Gustiņš Artūrs | VT | Gustiņi Auce | ||
260. | Ģērmanis Jānis | VT | Stāmeriena/SPORTLAT Gulbene | ||
261. | Ģirkale Teiksma | STB | Bauska | ||
262. | Hansone Inta | ST | Dobele | ||
263. | Heidemane Inga | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
264. | Heidingere Gundega | ST | Matisons Runner’s Club/Nike Ogre | ||
265. | Heinsberga Elita | ST | Jūrmala | ||
266. | Herberts Kārlis | VTB | Jelgava | ||
267. | Hermane Monika | ST | Rīga | ||
268. | Hofmane Laura | ST | Jelgava | ||
269. | Holštroma Gunta | ST | Matisons Runner’s Club/Nike Kazdanga | ||
270. | Homčenko Gļebs | VTA | Rīga | ||
271. | Homka Ēriks | VTB | Jūrmala | ||
272. | Iesalniece Evita | STB | sporta iela Jēkabpils | ||
273. | Iesalnieks Krists | VTB | Sporta iela Jēkabpils | ||
274. | Ieviņa Anda-Amanda | ST | Cēsis | ||
275. | Ieviņa Anita | ST | Cēsis | ||
276. | Ieviņa Laura | ST | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
277. | Ieviņa Renāte | ST | Ogre | ||
278. | Ignāte Amanda | STB | Ādaži | ||
279. | Ikvila Aelita | ST | Jelgava | ||
280. | Ikvila Linda | ST | Jelgava | ||
281. | Indrikovs Māris | VT | Rīga | ||
282. | Irbe Artūrs | VT | SPORTLAND Rīga | ||
283. | Iscerjakova Viktorija | ST | Ogre | ||
284. | Ivanova Zane | ST | SPORTLAND Gulbene | ||
285. | Ivanovs Oļegs | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
286. | Ivanovska Annija | STA | SPORTLAND "MĒRĶI" Liepāja | ||
287. | Īvāns Kārlis-Jēkabs | VT | COBALT Rīga | ||
288. | Ižederova Gaļina | ST | Rīga | ||
289. | Jākobsone-Šņepste Guna | ST | Rīga | ||
290. | Jankevics Edgars | VT | Baloži | ||
291. | Jansone Marta | STB | Matisons Runner’s Club | ||
292. | Jansone Rita | ST | Carnikava Carnikava | ||
293. | Janševska Laura | ST | Mežinieku psk./#AWARDskrien Jaunbērze | ||
294. | Janševskis Miks-Toms | VTB | Mežinieku psk./#AWARDskrien Jaunbērze | ||
295. | Jaševa Inese | ST | SIA Joker Ltd. Preiļi | ||
296. | Jaškova Madara | ST | SPORTLAND Alūksne | ||
297. | Jaudzeme Annija | ST | SPORTLAND Rīga | ||
298. | Jaudzems Edvīns | VT | SPORTLAND Rīga | ||
299. | Jaunbalode Dace | STB | Ainaži | ||
300. | Jauslavietis Kristaps | VT | Rīga | ||
301. | Jazņevičs Emīls-Gustavs | VTB | Rīga | ||
302. | Jēče Alise | STB | Rīga | ||
303. | Jēče Inga | ST | Rīga | ||
304. | Jēčis Kristaps | VTB | Rīga | ||
305. | Jēkabsone Liene | ST | Rīga | ||
306. | Jēkabsons Uldis | VT | Brocēni | ||
307. | Jirjens Reinis | VT | Rīga | ||
308. | Jumatova Marina | ST | Ventspils | ||
309. | Junele Sanita | ST | Jelgava | ||
310. | Jurkevica Evija | ST | Jūrmala | ||
311. | Jurševics Artūrs | VT | SPORTLAND Rīga | ||
312. | Jurševska Gita | ST | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
313. | Justaments Jānis | VT | eazyBI Madona | ||
314. | Kabakovs Vitālijs | VT | Ceram Optec Riebiņi | ||
315. | Kabrina Kitija | ST | rīga | ||
316. | Kāle Andželika | ST | Liepāja | ||
317. | Kalēja Elīna | ST | Tukums | ||
318. | Kalnbērza Daiga | ST | - Rīga | ||
319. | Kalniņa Ērika | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
320. | Kalniņa Evija | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
321. | Kalniņa Kristīne | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
322. | Kalniņa Renāte | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
323. | Kalniņš Edgars | VT | SPORTLAND Rīga | ||
324. | Kalniņš Mārtiņš | VT | Kuldīga | ||
325. | Kalvītis Rauls-Dāvis | VTB | HK Zemgale Jelgava | ||
326. | Kaļiņins Raivis | VTA | Matisons Runner’s Club Jūrmala | ||
327. | Kanaska Sandra-Arta | ST | Jelgava | ||
328. | Kancāne Līva | ST | Jēkabpils | ||
329. | Kanenberga Inese | ST | Rīga | ||
330. | Kapustāns Krišjānis-Kristaps | VTB | SK TĒRAUDS Rīga | ||
331. | Karčevskis Kārlis | VT | Astarte-Nafta Ozolnieki | ||
332. | Kārkliņa Diāna | STA | Riga | ||
333. | Kārkliņa Elīna | ST | PATRIA SPORTLAND | ||
334. | Kārkliņa Signe | ST | Riga | ||
335. | Karpova Daila | ST | Ceram Optec Jēkabpils | ||
336. | Karpova Marija | ST | Riga | ||
337. | Karuzina Nataļja | ST | p/i ,,Starķis,, Liepāja | ||
338. | Karuzins Igors | VT | USK,,Atekas sala,, Liepāja | ||
339. | Katena Dagnija | STA | SPORTLAND Rīga | ||
340. | Katlapa Anna | ST | Jelgava | ||
341. | Kaupuža Signe | ST | Cēsis | ||
342. | Kaverskis Kaspars | VT | SPORTLAND Dambīši | ||
343. | Keino Krišs | VTB | Riga | ||
344. | Kelerta Kristīne | ST | Saurieši | ||
345. | Kelerts Kristiāns | VTA | Penkules pagasts | ||
346. | Kindzulis Jēkabs | VTA | Ogre | ||
347. | Kisļakovs Artjoms | VTB | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
348. | Kisļakovs Dmitrijs | VTA | I LOVE SUPERSPORT Rīga | ||
349. | Klimentjeva Arina | ST | Ceram Optec Līvāni | ||
350. | Klints Dāvis | VT | Rīga | ||
351. | Kločko Svetlana | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
352. | Kļaviņa Inessa | ST | Rīga | ||
353. | Kļaviņa Māra | ST | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
354. | Kļockina Elga | ST | Astarte-Nafta Ventspils | ||
355. | Kļockins Dmitrijs | VT | Astarte-Nafta Ventspils | ||
356. | Knospiņa Loreta | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
357. | Kokins Daniels-Arnolds | VTB | Tērvete | ||
358. | Kokorišs Juris | VT | Rīga | ||
359. | Koļesuikovs Renats | VTA | Rīga | ||
360. | Konakovs Andrejs | VT | Rīga | ||
361. | Konavko Alīna | ST | Jelgavas novads | ||
362. | Kondratjeva Anastasija | STA | MEDVED riga | ||
363. | Korenika Anna-Linda | STB | Deaf Riga | ||
364. | Kostenko Anastasija | ST | Hamsters&sunshine Rīga | ||
365. | Koudrazjevs Maksims | VT | Rīga | ||
366. | Kozačkovs Einārs | VTB | Ludza | ||
367. | Kozaka Vita | ST | Rīga | ||
368. | Kozlova Anžela | ST | Rīga | ||
369. | Kozlova Svetlana | ST | Daugavpils | ||
370. | Kozlovs Francis | VTB | Olaines nov. | ||
371. | Kramina Kristine | ST | gliemezi Jelgava | ||
372. | Kramiņa Kristīne | ST | Gliemeži Jelgava | ||
373. | Kramiņš Matīss | VTB | gliemezi Jelgava | ||
374. | Krankovskis Lauris | VTB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
375. | Krasnobaja Maruta | ST | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
376. | Krasovska Jūlija | ST | Rīga | ||
377. | Krastiņa Kristīne | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
378. | Krastiņa Rita | ST | oriģinālie vaļi Rīga | ||
379. | Krastiņš Raivis | VT | ozolnieku nov, | ||
380. | Kraukle Dace | ST | Kraukļu ligzda Garkalne | ||
381. | Krauklis Adrians-Ralfs | VTB | Kraukļu ligzda Garkalne | ||
382. | Kravalis Emīls | VTA | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
383. | Kravalis Jānis | VTB | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
384. | Kreicštens Ints | VT | Rīga | ||
385. | Kreilis Klāvs | VT | SPORTLAND Rīga | ||
386. | Kremere Šelija | ST | Jūrmala | ||
387. | Krikščūns Raivis | VTB | Valmiera | ||
388. | Krilova Linda | ST | SPORTLAND Rīga | ||
389. | Križus Marks | VT | Rīga | ||
390. | Krūmiņa Ieva | ST | Tērvetes novads | ||
391. | Krūmiņa Lelde | STA | Tērvete | ||
392. | Krūmiņa-Zemture Gita | ST | Jelgava | ||
393. | Krūmiņš Ingus | VTB | Roja | ||
394. | Krūmiņš Kārlis | VTA | Tērvete | ||
395. | Krupina Natālija | ST | SPARS-MK Preiļi | ||
396. | Krupins Jurijs | VT | SPARS-MK Preili | ||
397. | Krupins Vjačeslavs | VTB | SPARS-MK Preiļi | ||
398. | Krutihins Artjoms | VTB | DINAMO-LAT Riga | ||
399. | Krutihins Deniss | VT | Dinamo-lat Riga | ||
400. | Krutihins Kirils | VTB | Dinamo-lat Riga | ||
401. | Kubiškins Ņikita | VTB | Riga | ||
402. | Kudeļkina Valentīna | STB | SPARS-MK Daugavpils | ||
403. | Kudle Sanita | ST | Jelgava | ||
404. | Kudlis Raimonds | VT | Jelgava | ||
405. | Kuģis Ralfs | VT | MARATONA KLUBS Kocēni | ||
406. | Kukaine Inga | ST | Rīga | ||
407. | Kukaine Tīna | STB | Rīga | ||
408. | Kukainis Aigars | VT | Rīga | ||
409. | Kuningass Emīls | VT | Rīga | ||
410. | Kunkule Amanda | STB | Saldus | ||
411. | Kurnosenko Marika | ST | Rīga | ||
412. | Kusiņa Gita | ST | Lecam pa vecam Jelgava | ||
413. | Kusiņa Olga | ST | Rīga | ||
414. | Kuzminykh Vladimir | VT | Pecnory | ||
415. | Kvasova Inga | ST | Riga | ||
416. | Ķeirane Maira | ST | SPORTLAND Rīga | ||
417. | Ķere Aida | ST | SIA Joker Ltd. Liepāja | ||
418. | Ķergalve Ilze | ST | Rīga | ||
419. | Ķestere Vanesa-Paula | STB | Šosejas Vilki Saldus | ||
420. | Ķesteris Dzintars | VT | Šosejas Vilki Saldus | ||
421. | Ķirpītis Mārcis | VTB | Rīga | ||
422. | Ķīselis Kaspars | VT | Jelgava | ||
423. | Ķudis Armands | VT | Liepāja | ||
424. | Ķudis Rinalds | VTB | Liepāja | ||
425. | Labsvīra Eleonora-Kristiana | STB | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
426. | Labsvīrs Atis-Regnārs | VTB | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
427. | Lāce Agita | ST | AUTOSKOLA RULLĒ Jelgava | ||
428. | Laganovska Baiba | ST | Maratona klubs Jūrmala | ||
429. | Lagzdiņš Timotejs-Marks | VTA | SK Metroons/ Aqua-Brambis Rīga | ||
430. | Laizāne Katrīna | STB | Čika un Banijs Rīga | ||
431. | Laizāne Līga | ST | Daugavpils | ||
432. | Laizāns Edgars | VT | RĒZEKNE | ||
433. | Laizāns Jēkabs | VTB | Čika un Banijs Rīga | ||
434. | Laksa Renārs | VT | Rīga | ||
435. | Lamberte Jana | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
436. | Landström Sabina | STB | Vallentuna FK Stockholm,Sweden | ||
437. | Lapa Artis | VT | Cloud Enterprise Systems Jelgava | ||
438. | Lapekina Anastasija | STA | Daugavpils | ||
439. | Lapiņa Madara | ST | Rīga | ||
440. | Lastovska Diana | ST | Riga | ||
441. | Laudāns Ğirts | VTB | Jelgavas 4. vidusskola Jelgava | ||
442. | Lauskiniece Anna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
443. | Lavrentjeva Alīna | ST | Rīga | ||
444. | Lavrovs Vladislavs | VT | Jelgava | ||
445. | Lebedeva Diana | ST | Lebedevu gimene Rezekne | ||
446. | Legkojs Ivo | VTA | Ludza | ||
447. | Legzdiņš Normunds | VT | Rīga | ||
448. | Leitāne-Muntjane Liāna | ST | Zaļenieki | ||
449. | Leite Jana | ST | Jelgava | ||
450. | Lejiņa Ieva | ST | SPORTLAND Rīga | ||
451. | Lenšs Māris | VT | Accenture > Be Yourself & Make a difference Valmiera | ||
452. | Leonidovs Artjoms | VTB | Daugavpils | ||
453. | Lepse Ināra | ST | ventspils ventspils | ||
454. | Lesniece Sintija | ST | Rugāju novads | ||
455. | Liauciuviene Gintare | ST | Penki Kalnai Mazeikiai | ||
456. | Liekniņa Ilva | ST | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
457. | Liekniņš Gustavs | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
458. | Liekniņš Horens | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
459. | Liepa Erasts | VTA | olaine | ||
460. | Liepa Līga | ST | Tukums | ||
461. | Liepiņa Ieva | ST | SPORTLAND Rīga | ||
462. | Liepiņa Iveta | ST | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
463. | Liepiņš Andris | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
464. | Liepiņš Mārtiņš | VT | Dobele | ||
465. | Liepiņš Rauls | VTB | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
466. | Liepiņš Rolands | VT | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
467. | Limbergs Ernests | VTB | Bauskas sākumskola Bauska | ||
468. | Livčāne Ieva | ST | Stopiņu novads | ||
469. | Līvzemniece Vineta | ST | Latvenergo Liepāja | ||
470. | Ločmelis Artūrs | VT | ASK Patria | ||
471. | Ločmelis Kristaps | VT | Ceram Optec Daugavpils | ||
472. | Lorence Santa | ST | OZOLNIEKI Jelgava | ||
473. | Luca Līga | ST | Rīga | ||
474. | Lūciņa Indra | ST | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
475. | Lūciņš Viktors | VT | Rēzekne | ||
476. | Lučina Viktorija | ST | Maratona klubs Ventspils | ||
477. | Ludvika Anna-Elena | STA | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
478. | Lukaševiča Katrīna | STB | AS Olainfarm Olaine | ||
479. | Lukaševiča Simona | STB | AS Olainfarm Olaine | ||
480. | Lukaševiča Zinta | ST | AS Olainfarm Olaine | ||
481. | Ļucāne Baiba | ST | Ādaži | ||
482. | Mačukāns Normunds | VT | Rīga | ||
483. | Mahts Eduards | VTB | Stende, Talsu nov. | ||
484. | Malta Lāsma | ST | Viļāni Viļāni | ||
485. | Mamedova Karīna | ST | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
486. | Mamedova Linda | ST | SIA Joker Ltd. Ogre | ||
487. | Marcinkēviča Marta | STA | Tukums | ||
488. | Marcinkevičs Rūdis | VTA | Nākotne Rīga | ||
489. | Martuļeva Ilze | ST | Tukums | ||
490. | Maslovskis Daniils | VTA | jelgava | ||
491. | Matisone Karolīna-Karla | STB | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Piltene | ||
492. | Matisova Marta | STB | Matisons Runner’s Club Piltene | ||
493. | Matulēns Jānis | VT | Jelgava | ||
494. | Maurīte-Šmite Sanita | ST | Rīga | ||
495. | Medisone Sindija | STB | tukums | ||
496. | Medisons Krists | VT | Tukums | ||
497. | Medne Linda | ST | Ventspils | ||
498. | Medne Monta | STA | Sigulda | ||
499. | Mednis Reinis | VT | Rīga | ||
500. | Medveds Artūrs-Niklāvs | VT | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Aizpute | ||
501. | Meldere Baiba | ST | Maratona klubs Ventspils | ||
502. | Mellace Karīna | STB | MARATONA KLUBS Rīga | ||
503. | Melne Velta | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
504. | Melnis Ronalds | VT | Jūrmala | ||
505. | Metums Ainārs | VT | Gulbene | ||
506. | Metums Mārtiņš | VTA | Gulbene | ||
507. | Metums Nauris | VTB | Gulbene | ||
508. | Metuševskaja Anna | STB | Kurska | ||
509. | Mežajeva Diāna | ST | Rēzeknes novads Rēzeknes novads | ||
510. | Mežavilka Inga | ST | SPORTLAND Sigulda | ||
511. | Michailenko Anastasija | STB | Rīga | ||
512. | Mickus Jurģis | VT | Skrunda Skrunda | ||
513. | Mickus Santa | ST | Aizpute | ||
514. | Miesniece Diāna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
515. | Mihailovs Daņila | VTA | Jelgava | ||
516. | Miķelsone Gundega-Zelda | ST | SPORTLAND Gulbene | ||
517. | Miķelsone Gunita | ST | AIZKRAUKLE Aizkraukle/Skrīveri | ||
518. | Miķelsone Krista-Kristīne | STB | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
519. | Millers Mārcis | VT | Liepāja | ||
520. | Miltiņa Elīna | STB | Miltiņi Vērgale | ||
521. | Mincenbergs Aivars | VT | INDI Ventspils | ||
522. | Minickis Romualds | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
523. | Mironova Jeļena | ST | BTA/LīvānuVK Līvāni | ||
524. | Mironova Sofija | STB | Tukums | ||
525. | Mironovs Vladimirs | VT | OZO SMH Ozolnieki | ||
526. | Misāne Evelīna | STB | Ādaži | ||
527. | Misāne Ira | ST | Ādaži | ||
528. | Miščenko Roberts | VTB | JELGAVA Jelgava | ||
529. | Mištautas Eligijus | VT | Jelgava | ||
530. | Mītniece Laura | STA | Jelgava | ||
531. | Morozova Lāsma | ST | SPORTLAND Rīga | ||
532. | Mukstiņa Daina | ST | Aluksne | ||
533. | Mūrniece Ligita | ST | Astarte-Nafta Ventspils | ||
534. | Muskeite Agneta | STB | Matisons Runner’s Club Jaunmārupe | ||
535. | Nagle Aiva | ST | Bauska,Rundāles pagasts | ||
536. | Nagle Inese | ST | SPORTLAND/NIKE | ||
537. | Naglis Valdis | VT | Bauska | ||
538. | Nārvila Ieva | ST | Saldus | ||
539. | Nastevičs Egons-Krišjānis | VTB | Jelgava | ||
540. | Nazarovs Aleksandrs | VTB | Jelgava | ||
541. | Netenbergs Jānis | VT | SPORTLAND Jelgava | ||
542. | Nikolaisone Justīne | ST | SPORTLAND Rīga | ||
543. | Novika Dzintra | ST | Jelgava | ||
544. | Novikovs Martins | VT | Jelgava | ||
545. | Novožilovs Maksims | VTB | Jelgava | ||
546. | Ņeverovs Jevgenijs | VT | Riga | ||
547. | Ņeverovs Rodions | VTB | Rīga | ||
548. | Ņikiforova Rigonda | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
549. | Ņikiforova Sarmīte | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
550. | Ņikiforovs Linards | VT | SK Katrīna Kuldīga | ||
551. | Ņikiforovs Mareks | VTA | SK Katrīna Kuldīga | ||
552. | Ņikitins Damirs | VTB | Rīgas satiksme Rīga | ||
553. | Ņikitins Renāts | VT | Rīgas satiksme Rīga | ||
554. | Ņukša Olesja | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
555. | Opmanis Māris | VT | Tērvete | ||
556. | Oraševska Olga | ST | zas pargauja cesis | ||
557. | Orbidāne Laine | ST | SK Ozolnieki Salgale | ||
558. | Orbidans Jaroslavs | VTB | SK Ozolnieki Salgale | ||
559. | Orbidāns Roberts | VTB | SK Ozolnieki Salgale | ||
560. | Osīte Ilze | ST | Jelgava | ||
561. | Otaņķe Alise | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
562. | Otaņķe Ieva | ST | Aizpute Aizpute | ||
563. | Ozola Baiba | ST | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
564. | Ozola Emīlija | STB | Fortum Jelgava | ||
565. | Ozola Evelīna | STB | Fortum Jelgava | ||
566. | Ozola-Ozoliņa Solveiga | ST | Līvānu VK/ ASICS/BALTAIS Līvāni | ||
567. | Ozoliņa Ieva | ST | Kandava | ||
568. | Ozoliņš Arnis | VT | SK Tērauds/Nike Valka | ||
569. | Ozoliņš Ivo | VT | Liepaja | ||
570. | Ozols Ģirts | VT | Fortum Jelgava | ||
571. | Ozols Krišjānis | VTA | Fortum Jelgava | ||
572. | Ozols Kristaps | VT | SPORTLAND Rīga | ||
573. | Ozols Māris | VT | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
574. | Ozols Toms | VT | SPORTLAND Ventspils | ||
575. | Pabērzs Mareks | VT | Gulbene | ||
576. | Padāns Jānis | VT | Rīga | ||
577. | Padskociene Justina | ST | 5 kalnai Mazeikiai | ||
578. | Pastare Ilze | ST | Livani | ||
579. | Pastare Marta | ST | SPORTLAND Nākotne | ||
580. | Paulušenko Raitis | VT | SIA Joker Ltd. Liepāja | ||
581. | Pavloviča Elīna | STB | AS Olainfarm Jelgava | ||
582. | Pavloviča Sanita | ST | AS Olainfarm Olaine | ||
583. | Pavlovičs Andris | VT | AS Olainfarm Olaine | ||
584. | Pavlovičs Dāvis | VTB | Salaspils | ||
585. | Pavlovs Deniss | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
586. | Pedāne Jautrīte | ST | Jūrmala | ||
587. | Peha Karīna | ST | Bauska | ||
588. | Pelcis Mareks | VT | Rīga | ||
589. | Pentjuša-Pāne Juta | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
590. | Pesecka Tatjana | ST | SPORTLAND Bauska | ||
591. | Pesņa Julija | ST | Rīga | ||
592. | Pētersons Mairis | VT | Ilzenes pag. | ||
593. | Petrovs Vladimirs | VT | Jelgava | ||
594. | Petrunins Nikita | VT | SPORTLAND Rīga | ||
595. | Petrusa Renāte | ST | SPORTLAND Dobele | ||
596. | Petruse Līva | ST | Rīga | ||
597. | Petruševska Madara | ST | Rīgas Stradiņu Universitāte Bauska | ||
598. | Plaude Rasa | ST | Swedbank Ķegums | ||
599. | Pletinko Andrejs | VT | Riga | ||
600. | Ploīnikovs Igors | VT | Jelgava | ||
601. | Plūme Luīze | STB | Mazsalaca | ||
602. | Pļuščiks Andrejs | VT | Rīga | ||
603. | Pogožeļskis Edgars | VT | Jelgava | ||
604. | Politers Jānis | VTA | Dobele | ||
605. | Polovinkins Vladimirs | VT | Kalngale | ||
606. | Pommere-Bramane Inese | ST | SK Metroons/ NISSAN Rīga | ||
607. | Porietis Kaspars | VT | Jekabpils | ||
608. | Poskute Jovita | ST | Vilnius | ||
609. | Pričina Laura | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
610. | Priede Liene | ST | Olaine | ||
611. | Priede Sintija | ST | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
612. | Priede Svetlana | ST | Rīga | ||
613. | Prikulis Vairis | VT | AUTOSKOLA RULLĒ Jelgava | ||
614. | Proščinko Alisa | STB | Daugavpils | ||
615. | Pugačs Kristaps | VT | SPORTLAND Rīga | ||
616. | Puķīte Gundega | ST | Madona | ||
617. | Puķīte Līva | STA | Madona | ||
618. | Pumpure Marjama | ST | Kalnciems | ||
619. | Pūpola Dagnija | ST | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
620. | Pūpola Ieva | STB | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Aizpute | ||
621. | Pūpola Madara | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
622. | Pūpols Jānis | VT | Jaunsardze Saldus | ||
623. | Puriņa Santa | ST | Skriešanas Akadēmija | ||
624. | Purvišķis Viesturs | VTA | Rīga | ||
625. | Putniņa Monta | ST | SPORTLAND Gulbene | ||
626. | Puzāne Jeļizaveta | ST | Ludza Ludza | ||
627. | Radžabova-Cinovska Alla | ST | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
628. | Ramlavs Dāvids | VTB | Dobeles nov. | ||
629. | Rancāns Ritvars | VT | Rēzeknes novads | ||
630. | Raudziņa Rūta | ST | SPORTLAND Preiļi | ||
631. | Razgalis Jānis | VT | SK Tērauds/Nike | ||
632. | Rēdere Evelīna | STB | Rēderu banda Tīraine | ||
633. | Rēdere Ilze | ST | SK Tērauds Rīga | ||
634. | Reinfelde Helēna | STB | Liepāja | ||
635. | Reinvalds Uldis | VT | Jelgavas novads | ||
636. | Rēķis Daniels | VT | Rīgas satiksme Rīga | ||
637. | Resnis Māris | VT | Jēkabpils | ||
638. | Resnis Matīss | VTB | Jēkabpils | ||
639. | Rezņika Jekaterina | ST | SIA Joker Ltd. Liepāja | ||
640. | Ribkins Konstantīns | VT | Rīga | ||
641. | Riekstiņa Neždana | ST | Jelgava | ||
642. | Rimšelis Rūdolfs | VT | Garkalne | ||
643. | Rodins Māris | VT | Jelgava | ||
644. | Roga Ralfs | VTB | Moller Auto Ventspils / Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
645. | Roga Salvis | VT | Ventspils | ||
646. | Romanausks Gatis | VT | SPORTLAND Rīga | ||
647. | Romanova Jūlija | ST | Rīga | ||
648. | Romanova Valentīna | ST | Rīga | ||
649. | Romanovs Endijs | VT | Ludza Rēzekne | ||
650. | Romanovska-Ūdre Ilze | ST | BALTIC EVENTS Rīga | ||
651. | Romule Andra | ST | Rīga | ||
652. | Ronis Viesturs | VT | Gulbene | ||
653. | Rozītis Inguss | VT | Kuldīga | ||
654. | Roznere Egija | STB | Jelgava | ||
655. | Rubene Anna | ST | Jelgava | ||
656. | Rudzroga Laila | ST | Bauska | ||
657. | Rumbergs Janeks | VT | SK Katrīna Kuldīga | ||
658. | Rungevica Nellija | STB | Ventava | ||
659. | Rungevics Olafs | VTB | Ventava | ||
660. | Rūniks Martins | VTB | Jelgava | ||
661. | Ruslēvics Vitālijs | VTB | Jelgava | ||
662. | Rutina Ineta | ST | Deaf Riga | ||
663. | Rutka Irina | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
664. | Ruzule-Jaudzeme Agnija | ST | Jūrmala | ||
665. | Ružāns Mārtiņš | VT | Ružāni Rīga | ||
666. | Sadovska Dina | ST | AS Olainfarm Rīga | ||
667. | Sakale Anete | STA | Riga | ||
668. | Saklaure Lauma-Līva | STB | Ādaži | ||
669. | Saklaure Marta | ST | Ādaži | ||
670. | Sakne Zane | ST | Nākotne | ||
671. | Saldons Andris | VT | Matisons Runner’s Club Jūrmala | ||
672. | Salmiņa Simona-Alise | ST | ASK Patria | ||
673. | Saļuka Alise | STB | Lacerta Running Team Rīga | ||
674. | Samsonoviča Alise | STA | Krāslava | ||
675. | Sarkane Sandija | ST | SPORTLAND Rīga | ||
676. | Sārs Nils | VTA | Ainaži | ||
677. | Savčenko Arvis | VT | SPORTLAND Dobele | ||
678. | Savčenko Līva | ST | SPORTLAND Dobele | ||
679. | Saveļjeva Olga | ST | AS Olainfarm Olaine | ||
680. | Sedvalde Megija | STA | Mazsalaca | ||
681. | Semjonovs Nikolajs | VT | Jūrmala | ||
682. | Serebro Margarita | ST | Riga | ||
683. | Sergijevičs Artjoms | VTB | Jelgava | ||
684. | Seržants Austris | VT | Rēzeknes novads Verēmi | ||
685. | Sevastjanova Estere | STB | Astarte-Nafta Ozolnieki | ||
686. | Sevastjanova Linda | ST | Astarte-Nafta | ||
687. | Shehonin Dmitrij | VT | Jelgava | ||
688. | Sidorova Angelina | STB | Jelgava | ||
689. | Siliņa Annija | ST | Bēne | ||
690. | Siliņa Kristiāna | ST | Solis Dabā Jūrkalne | ||
691. | Siliņa Zane | ST | oriğinālie vaļi Rīga | ||
692. | Siliņš Sandis | VT | Rīga | ||
693. | Silova Madara | STB | ādaži | ||
694. | Skangale Ieva | STA | Jelgava | ||
695. | Skrabe Solvita | ST | Madona | ||
696. | Skudra Anda | ST | Olaine | ||
697. | Skudris Ainārs | VT | Olaine | ||
698. | Skudris Mārtiņš | VT | Olaine | ||
699. | Skuja Krista | STB | Jēkabpils | ||
700. | Skujenieks Jānis | VT | Rīga | ||
701. | Skunstiņa Itjia | ST | individuāli Liepāja | ||
702. | Skutāne Ineta | ST | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
703. | Smirnova Inese | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
704. | Smirnovs Valerijs | VT | Atletika Rīga | ||
705. | Sobolevs Germans | VT | Rīga | ||
706. | Soka Antra | ST | Rīga | ||
707. | Sokunova Alīna | STB | Līvanu VK Salaspils | ||
708. | Spalvena Ieva | ST | Dobele | ||
709. | Spalviņa Marika | ST | Jēkabpils | ||
710. | Sparāns Māris | VT | Krustpils (Jēkabpils) | ||
711. | Sproģe Luīze-Anna | STB | Jelgava | ||
712. | Stalidzāne Marta | ST | Rīga | ||
713. | Stašule Nikola | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
714. | Sticjuks Sergejs | VT | Daugavpils | ||
715. | Stieģele Sandra | STA | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
716. | Stirna Kristīne | ST | Sigulda | ||
717. | Stolbovs Gvido | VT | kmsbp.lv Jūrmala | ||
718. | Stonka Daina | ST | VSK Noskrien Riga | ||
719. | Stonka Kārlis | VT | VSK Noskrien Rīga | ||
720. | Straupeniece Rendija | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
721. | Strautnieks Māris | VT | Jelgava | ||
722. | Strodāne Laila | ST | Kamenīte Bauska | ||
723. | Stroža Alma | STA | Piņķii | ||
724. | Strožs Mārtiņš | VTB | Piņķi | ||
725. | Strupā Annija | STB | SPORTLAND Jelgava | ||
726. | Stucers Māris | VT | Rīga | ||
727. | Stūrmanis Ervins | VT | Rīga, Jelgava | ||
728. | Suhihs Maksims | VT | Rīga | ||
729. | Supe Kristīne | ST | Ogre | ||
730. | Suseja Dagnija | STB | Rēzekne | ||
731. | Susekle Krista | ST | Rīga | ||
732. | Svipsts Mārtiņš | VT | SPORTLAND Rīga | ||
733. | Šaitere Sintija | ST | Aglona | ||
734. | Šakale Anete | STA | Rīga | ||
735. | Šalājevs Saulvedis | VT | DOKS Jelgava | ||
736. | Šalma Tīna-Renāte | STA | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
737. | Šals Emīls | VT | AIZKRAUKLE Skrīveri | ||
738. | Šarkovska Agita | ST | Saldus | ||
739. | Šeļeho Aleksandrs | VT | Be Active Daugavpils | ||
740. | Šeļeho Jūlija | ST | Be Active Daugavpils | ||
741. | Šķesters Normunds | VT | Lattelecom Rīga | ||
742. | Šmitiņa Elza | ST | LAUMIŅAS REZIDENCE Rīga | ||
743. | Šmits Ernests-Gustavs | VTB | jelgava | ||
744. | Špakovska Inga | ST | Daugavpils | ||
745. | Štalts Arvis-Daniēls | VTB | Matisons Runner’s Club Jūrmala | ||
746. | Šteinberga Renāte | STB | Bauska | ||
747. | Šteinerte Santa | ST | Tukums | ||
748. | Šulca Sigita | ST | Līgatne | ||
749. | Šutko Inga | ST | Jelgava | ||
750. | Švēde Laura | ST | SPORTLAND Rīga | ||
751. | Tene Dārta | ST | SPORTLAND Rīga | ||
752. | Terentjevs Nikolajs | VT | Rīga | ||
753. | Teterovskis Krists | VTB | Jelgava | ||
754. | Teterovskis Uģis | VT | Jelgava | ||
755. | Tiltiņa Megija-Šarlote | ST | Jelgava | ||
756. | Tišaņinova Zane | ST | Rīga | ||
757. | Titomers Endijs | VT | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
758. | Tolmačova Selīna | STB | Liepāja | ||
759. | Trankalis Einārs | VT | Jelgava | ||
760. | Trapiņa-Jēče Renāte | ST | Dobele | ||
761. | Trautmanis Ivars | VT | Jūrmala | ||
762. | Trimailoviene Jurate | ST | 5 kalnai Mazeikiai | ||
763. | Troinova Agnese | STB | Tukums | ||
764. | Tropa Ilona | ST | BJK 'Gauja' Valmiera | ||
765. | Trubačs Rainers | VTA | BTA/LīvānuVK Preiļi | ||
766. | Trubakova Lubov | ST | Jūrmala | ||
767. | Tsekhanoskii Vadim | VT | Pskov | ||
768. | Tupurīte Endija | ST | Ozolnieki | ||
769. | Turčina Zane | ST | SPORTLAND Rīga | ||
770. | Turka Mārīte | ST | Taka Kuldīga | ||
771. | Turlais Nils | VTB | Rīga | ||
772. | Ūbele Inguna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
773. | Učelniece Līva-Krista | STB | Talsi | ||
774. | Učelniece Monta-Megija | STA | Talsi | ||
775. | Ūdris Raimonds | VT | BALTIC EVENTS Rīga | ||
776. | Udrovskis Kaspars | VT | Cloud Enterprise Systems Jelgava | ||
777. | Ulase Aiva | ST | Jelgava | ||
778. | Umalas Dženeta | ST | RĪga | ||
779. | Umbraško Rudolfs | VT | Rīga | ||
780. | Upeniece Anete | STA | SK Tērauds Ādaži | ||
781. | Upesleja Maija | ST | Kuldīga | ||
782. | Upīte Agnese | ST | Jelgava | ||
783. | Urbāne Terēze | STA | Rīga | ||
784. | Urbietiene Zaneta | ST | Penki kalnai Mažeikiai | ||
785. | Urmans Kalvis | VT | Rīga | ||
786. | Urtāne Evija | ST | oriģinālie vaļi Rīga | ||
787. | Urtāns Donats | VTB | VANAGI Jēkabpils novads | ||
788. | Urtāns Markus | VTB | VANAGI Jēkabpils novads | ||
789. | Ustinova Anastasija | ST | Ozolnieki | ||
790. | Ustinovs Artjoms | VT | Ozolnieki | ||
791. | Uzule Ginta | ST | Jelgavas novads | ||
792. | Uzule Renāte | ST | Jelgava | ||
793. | Vagale Ija | ST | Rīga | ||
794. | Vagale Svetlana | ST | Jelgava | ||
795. | Vahere-Abražune Anita | ST | Rīga | ||
796. | Vahere-Abražune Emīlija | STB | Rīga | ||
797. | Vahere-Abražune Evelīna | STB | Rīga | ||
798. | Vaivods Gustavs | VTB | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
799. | Vaivods Roberts | VTB | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
800. | Vaižule Kristīne | ST | Jelgava | ||
801. | Valerte Ilze | ST | MARATONA KLUBS/Kurzemes radio Ventspils | ||
802. | Valtasa Amanda | STB | SK Metroons/ Nike Mārupe | ||
803. | Valtass Hermanis | VTB | SK Metroons/ NISSAN Mārupe | ||
804. | Valtere Ginta | ST | Līvānu VK/ ASICS/BALTAIS Līvāni | ||
805. | Vanaga Lauma-Amanda | STB | BJSS Jelgava Jelgava | ||
806. | Vancāne Gundega | ST | SK Tērauds Rīga | ||
807. | Varlamovs Andrejs | VT | SPORTLAND Līvāni | ||
808. | Vartminskis Pjotrs | VT | Ceram Optec Līvāni | ||
809. | Vasariņš Aigars | VT | Jelgava | ||
810. | Vasiļevska Kristīne | ST | Daugavpils | ||
811. | Vasiļjeva Sandra | ST | Riga | ||
812. | Vdovičenko Madara | ST | Rūjiena | ||
813. | Vēberis Gatis | VT | Liepāja | ||
814. | Vegnere Madara | ST | Rīga | ||
815. | Veide Robijs | VTB | Piņķi | ||
816. | Veilande Madara-Juta | ST | Accenture Latvia Rīga | ||
817. | Veinbergs Artūrs | VT | VBF Jelgava | ||
818. | Veinbergs Didzis | VT | Valmiera | ||
819. | Veinbergs Klāvs | VTB | Jelgava | ||
820. | Veldums Valters | VT | SPORTLAND Ikšķile | ||
821. | Veliks Girts | VT | Mārupes novads | ||
822. | Veļika Felicita | STB | Mārupe | ||
823. | Vestfāle Sanija | STB | Zas Cēsis | ||
824. | Vēvere Evita | ST | Jaunjelgava | ||
825. | Vēvere Madara | ST | Cakes&Bakes Jaunjelgava | ||
826. | Vēveris Kristiāns | VT | Jelgava | ||
827. | Vicinska Rūta-Alma | STB | Brocēnu cilpotājas Brocēni | ||
828. | Vidiņa Liāna | ST | Jelgava | ||
829. | Viekale-Gasjūne Elīza | STB | Jelgava | ||
830. | Viekale-Gasjūne Sandra | ST | Jelgava | ||
831. | Viekals-Gasjūns Toms | VTB | Jelgava | ||
832. | Vijups Gustavs | VT | Cēsis | ||
833. | Vijups Marcis | VT | Cēsis | ||
834. | Vikse Līga | ST | Limbaži | ||
835. | Vilcāne Mārīte | ST | Līvānu VK Līvāni | ||
836. | Vilcāne Sofija | STB | Jelgavas nov. | ||
837. | Vilka Megija | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
838. | Vilkina Alise | ST | Rīga | ||
839. | Viļuma Aija | ST | Engure | ||
840. | Vinberga Megija | STA | Tukums | ||
841. | Vinbergs Ralfs | VTB | Tukums | ||
842. | Vitmane Skara | ST | Valmiera | ||
843. | Vitmanis Andris | VT | Valmiera | ||
844. | Vītola Jana | ST | Jelgava | ||
845. | Voino Mārtiņš | VTB | Mārupe | ||
846. | Voškāne Laura | ST | VOSKANE TEAM Rīga | ||
847. | Zabors Ģirts | VTB | Aizpute | ||
848. | Zagoruiko Arturs | VTB | Rīga | ||
849. | Zāģere Annija | ST | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
850. | Zaķe Anna-Marija | STB | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
851. | Zalviņš Toms | VT | SPORTLAND Talsi | ||
852. | Zaļkalne Dārta | ST | Jelgava | ||
853. | Zaļmežs Gvido | VT | SPORTLAND Iecava | ||
854. | Zamberga Karina | ST | K&K Ogre | ||
855. | Zambergs Krists | VT | K&K Ogre | ||
856. | Zaprivoda Aleksandrs | VTB | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
857. | Zarifova Diliara | ST | 5 kalnai Mazeikiai | ||
858. | Zariņa Arta | ST | Čiepas Rīga | ||
859. | Zariņa Laura | STB | Mežinieku psk./#AWARDskrien Džūkste | ||
860. | Zariņa Margita | ST | ZAS Pārgauja Cēsis | ||
861. | Zariņa Zita | ST | Riga | ||
862. | Zariņš Fēlikss | VTB | Rīga | ||
863. | Zaure Diāna | ST | NMPD Talsi | ||
864. | Zēberga Dženifera | STB | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
865. | Zelča Inese | ST | Rīga | ||
866. | Zeltiņa Sandra | ST | Rīga | ||
867. | Zeltiņš Lauris | VTA | Rīga | ||
868. | Zemture Alise | STB | MARATONA KLUBS/Aizpute Aizpute | ||
869. | Zemturs Klāvs | VTB | JELGAVA | ||
870. | Zinovatnaja Iveta | ST | Rīga | ||
871. | Zirne Anete | ST | SPORTLAND Rīga | ||
872. | Zīverts Arvis | VTB | Dobele | ||
873. | Zīverts Lauris | VT | SupraMed Jelgava | ||
874. | Zommere Irīna-Eva | ST | SPORTLAND Jelgava | ||
875. | Zukmane Deina | STB | Deina Jelgava | ||
876. | Zvejnieks Armands | VT | Matisons Runner’s Club / Moller Auto Ventspils Ventspils | ||
877. | Žezlova Alīna | ST | Salaspils | ||
878. | Žīgure Anna | ST | Jelgava | ||
879. | Žodziņš Rinalds | VTB | Lielvircava | ||
880. | Žolnerovičs Valērijs | VT | Niedrāji MR/2BE1ST Ventspils nov. | ||
881. | Žube Ieva | ST | Ogre | ||
882. | Žube Jana | STB | Ogre | ||
883. | Žubeckis Dainis | VT | Lattelecom Rīga | ||
884. | Žubule Loreta | STB | Rīga | ||
885. | Žubulis Emīls | VTA | TeamKažemāka/Train2WinLV Rīga | ||
886. | Žusele Kristina | ST | Daugavpils | ||
887. | Žusele Violeta | STB | Daugavpils |
Jelgava, Nūjošanas distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Apsīte Aelita | SNUJ | Nūjo un esi vesels Jelgava | ||
2. | Babure Sanita | SNUJ | Nūjo vesels Riga | ||
3. | Baršuka Ingūna | SNUJ | Nākotne Rīga | ||
4. | Bergs Armands | VNUJ | Valmiera | ||
5. | Breikša Astra | SNUJ | Nūjo priekam Rīga | ||
6. | Bula Marina | SNUJ | CSDD Rīga | ||
7. | Bule Olga | SNUJ | SIA Joker Ltd. Ludza | ||
8. | Červjakova Regīna | SNUJ | Daugavpils | ||
9. | Danovska Jana | SNUJ | Jelgavas Jelgava | ||
10. | Davidčuka Līga | SNUJ | Astarte-Nafta Eleja | ||
11. | Dīce Ruta | SNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
12. | Dīcis Uldis | VNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
13. | Djubina Jolanta | SNUJ | Preiļi | ||
14. | Esko Ruta | SNUJ | Jelgava | ||
15. | Gailis Dainis | VNUJ | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
16. | Griņeviča Oksana | SNUJ | ABC software Baloži | ||
17. | Griņeviča Ruslana | SNUJ | ABC software Baloži | ||
18. | Grosa Liene | SNUJ | Rīga | ||
19. | Grulle-Drulle Kristīne | SNUJ | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
20. | Gulbe-Švane Ināra | SNUJ | Priekules Veloklubs Priekule | ||
21. | Jirgensone Vigda | SNUJ | Nūjo priekam Saulkrasti | ||
22. | Jurkevica Anna | SNUJ | Jūrmala | ||
23. | Kirila Kitija | SNUJ | individuāli Jelgava | ||
24. | Kovnacka Iveta | SNUJ | Rīga | ||
25. | Krasovska Velga | SNUJ | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
26. | Kudrjavceva Ludmila | SNUJ | Ludza | ||
27. | Leja Sanita | SNUJ | Ziemeļkurzeme OK Talsi | ||
28. | Liepa Andis | VNUJ | Tukums | ||
29. | Ludborža Inga | SNUJ | Nākotne Rīga | ||
30. | Lukovskis Aivars | VNUJ | Rīga | ||
31. | Meiere Ieva | SNUJ | Rīga | ||
32. | Meiere Zane | SNUJ | Riga | ||
33. | Mērniece Anda | SNUJ | Jelgava | ||
34. | Mikanova Svetlana | SNUJ | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
35. | Neimeistere Silva | SNUJ | Dobele | ||
36. | Ornicāne Anita | SNUJ | Jelgava | ||
37. | Ozola Anita | SNUJ | jelgava | ||
38. | Petrusa Egita | SNUJ | SPORTLAND Dobele | ||
39. | Radiņa-Liepkaula Iveta | SNUJ | Sk Tērauds Rīga | ||
40. | Saulāja Ilze | SNUJ | Staļģene | ||
41. | Semjonova Ilona | SNUJ | Lacerta Running Team Rīga | ||
42. | Siksna Regīna | SNUJ | Nūjo un esi vesels Rīga | ||
43. | Silova Larisa | SNUJ | Daugavpils | ||
44. | Šelegoviča Sanita | SNUJ | tukums | ||
45. | Šleiners Ivars | VNUJ | VMK Dundagas novads | ||
46. | Timčenko Ieva | SNUJ | Rīga | ||
47. | Tomsone Agija | SNUJ | Jelgava | ||
48. | Tumaševska Beate | SNUJ | Nākotne Rīga | ||
49. | Vanaga Dace | SNUJ | Jelgava | ||
50. | Vasiļjeva Gaļina | SNUJ | Jelgava | ||
51. | Vicinska Liesma | SNUJ | Brocēnu cilpotājas Brocēni | ||
52. | Zieberga Madara | SNUJ | Astarte-Nafta | ||
53. | Zilgme Inita | SNUJ | CSDD Rīga | ||
54. | Žusele Anna | SNUJ | Daugavpils |
Jelgava, Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Laura-Madara | SB3 | Liepāja | ||
2. | Āboliņa Linda-Sintija | SB4 | Liepāja | ||
3. | Āboliņš Markuss | VB2 | MARATONA KLUBS Talsi | ||
4. | Āboliņš Mārtiņš | VB1 | MARATONA KLUBS Talsi | ||
5. | Actiņš Kristaps | VB2 | Rīga | ||
6. | Akerfelds Nils | VB3 | Ozolnieki | ||
7. | Akopjans Dominiks | VB3 | Jelgava | ||
8. | Aleckis Lauris | VB4 | Kazdanga | ||
9. | Aleksejevs Artjoms | VB4 | Rīgas 88. vidusskola Riga | ||
10. | Aleksejevs Nikita | VB3 | Rīgas 88. vidusskola Riga | ||
11. | Allena Elizabete-Anna | SB1 | labs starts Rīga | ||
12. | Ananica Elza | SB3 | Ananici Sēme | ||
13. | Ananics Hugo | VB1 | Ananici Sēme | ||
14. | Ananics Maikls-Niks | VB4 | Ananici Sēme | ||
15. | Andrejeva Angelina | SB2 | Rezekne Rezekne | ||
16. | Anševics Patriks | VB1 | Jelgava | ||
17. | Astrausks Rihards | VB1 | Individuāli Grobiņa | ||
18. | Balceraite Erika-Alekandra | SB2 | Jelgava | ||
19. | Balode Elīza | SB1 | Jūrmala | ||
20. | Balodis Remijs | VB1 | Jūrmala | ||
21. | Baranovska Ksenija | SB4 | Daugavpils | ||
22. | Bautris Jēkabs | VB1 | Bigbank Rīga | ||
23. | Beleviča Jete | SB1 | Ogre | ||
24. | Belozuba Eva | SB3 | Jelgava | ||
25. | Beļajevs Patriks | VB2 | Rīga | ||
26. | Berga Unda | SB3 | Saldus | ||
27. | Bergholde Paula | SB1 | KULDĪGA Kuldīga | ||
28. | Berķe-Berga Elīza | SB1 | Rīga | ||
29. | Berķis-Bergs Ernests | VB1 | Rīga | ||
30. | Bērziņa Evelīna-Esmeralda | SB1 | Draugi Jelgava | ||
31. | Bērziņa Paula | SB3 | Bērziņi Rīga | ||
32. | Bērziņa Sandija | SB4 | Rīga | ||
33. | Bērziņa Undīne | SB1 | Bērziņi Rīga | ||
34. | Bērziņš Roberts | VB3 | Draugi Jelgava | ||
35. | Bidiņš Kārlis-Henriks | VB2 | Jelgava | ||
36. | Bila Leila | SB2 | Jelgava | ||
37. | Birnbauma Madara | SB1 | LB Rīga | ||
38. | Biteniece Adriana | SB1 | Maratona klubs Ventspils | ||
39. | Boldasevics Kristers | VB3 | Adazi | ||
40. | Bondare Ivona | SB2 | Jelgava | ||
41. | Borisenoka Sarika-Skārleta | SB2 | jelgava | ||
42. | Borisenoks Sanders-Stasis | VB1 | Jelgava | ||
43. | Borisova Anastasija | SB4 | Jelgava | ||
44. | Brauna Paula | SB2 | Brauni Rīga | ||
45. | Breidaka Aliteja | SB3 | Riga | ||
46. | Bresskis Artūrs | VB1 | NRC Jelgava Jelgava | ||
47. | Brižaks Marks | VB4 | Maratona klubs Ventspils | ||
48. | Brižaks Matejs | VB3 | Maratona klubs Ventspils | ||
49. | Brucis-Meiris Kristians | VB4 | LSSS Liepāja | ||
50. | Brucis-Meiris Rūdolfs | VB1 | LSSS Liepāja | ||
51. | Brūna Annija | SB3 | Ozolnieki | ||
52. | Brūna Evija | SB2 | Jelgava | ||
53. | Bruževics Imants | VB4 | Rīga | ||
54. | Bunina Jekaterina | SB3 | riga | ||
55. | Caics Augusts | VB1 | Rīga | ||
56. | Cakule Elizabete | SB1 | Rēzekne | ||
57. | Cakuls Ričards | VB3 | Rēzekne | ||
58. | Čerņevska Patrīcija | SB2 | Jelgava | ||
59. | Dagilis Gustavs | VB1 | Astarte-Nafta Jelgava | ||
60. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
61. | Dargevics Daniels | VB2 | Jelgava | ||
62. | Demeško Alīna | SB3 | Rīga | ||
63. | Denisko Polina | SB1 | Jelgava | ||
64. | Dimante Keita | SB2 | Jelgava | ||
65. | Dimants Niks | VB2 | Jelgava | ||
66. | Dzalbe Kamila | SB3 | Jelgava | ||
67. | Dzerkale Enija | SB1 | Jelgava | ||
68. | Eglītis Jānis | VB1 | Līgatne | ||
69. | Eihentāle Dārta | SB3 | JELGAVA | ||
70. | Elksnis Kristers | VB3 | Jēkabpils Jēkabpils | ||
71. | Ermane Ance | SB2 | octas.lv Jelgava | ||
72. | Ermans Renārs | VB3 | Jelgava | ||
73. | Ermansons Edgars | VB3 | Mālpils | ||
74. | Estrada_Rendons Stanislavs-Fernando | VB1 | Riga | ||
75. | Eversone Marta | SB1 | RĪGA | ||
76. | Fīze Eva | SB4 | Jelgavas nov. | ||
77. | Fomenko Matvejs | VB2 | Rīga | ||
78. | Gailītis Ernests | VB2 | Rīga | ||
79. | Garbils Ernests | VB1 | Jelgava | ||
80. | Gasickas Rokas | VB2 | Siauliai | ||
81. | Genava Anete | SB1 | Rīga | ||
82. | Genavs Gustavs | VB1 | Rīga | ||
83. | Gerasimuka Aleksandra | SB3 | Mazsalaca | ||
84. | Gerasimuka Andželīna | SB3 | Mazsalaca | ||
85. | Gibašovs Matvejs | VB2 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
86. | Giela Jasmīna | SB1 | Jelgava | ||
87. | Gilučs Olivers | VB1 | Rīga | ||
88. | Gintere Dārta | SB3 | Jelgava | ||
89. | Glaudiņa Anita | SB2 | Infinity Rēzekne | ||
90. | Glaudiņš Timurs | VB2 | Infinity Rēzekne | ||
91. | Glinska Milana | SB2 | Jelgava | ||
92. | Gorska Jūlija | SB3 | Jelgavas 4. vidusskola Jelgava | ||
93. | Grandāns Emīls | VB1 | Cita Rīga Rīga | ||
94. | Grandāns Toms | VB3 | Cita Rīga Rīga | ||
95. | Grapmanis Rudolfs | VB1 | Rīga | ||
96. | Greivule Šarlote | SB4 | Talsi | ||
97. | Griba Anete | SB4 | bērnu skrējiens Jelgava | ||
98. | Grigorjeva Terēze | SB1 | Fortum Jelgava | ||
99. | Grigorjevs Rolands | VB1 | Fortum Jelgava | ||
100. | Griņevičs Eļdars | VB2 | ABC software Baloži | ||
101. | Grīslis Ričards | VB2 | Jelgava | ||
102. | Grīslis Roberts | VB1 | Jelgava | ||
103. | Grīva Annija | SB3 | Talsi | ||
104. | Gustiņa Marta | SB1 | Gustiņi Auce | ||
105. | Gutāns Alens | VB4 | Rīga | ||
106. | Homčenko Ivans | VB3 | Rīga | ||
107. | Homka Ēriks | VB3 | Jūrmala | ||
108. | Ivanovs Rinalds | VB3 | Jelgava | ||
109. | Ižederovs Pjotrs | VB1 | Riga | ||
110. | Jansone Beate | SB3 | AQUATICS Dobele | ||
111. | Jansone Laura | SB1 | AQUATICS Dobele | ||
112. | Jaudzems Adrians | VB4 | Piramida Triathlon Club Jūrmala | ||
113. | Jaunzeme Gabriela | SB1 | Jelgava | ||
114. | Jēkabsone Patrīcija | SB1 | Tukums | ||
115. | Jēkabsons Rihards | VB2 | Tukums | ||
116. | Jēkabsons Rihards | VB2 | Tukums | ||
117. | Jeļisejevs Aļona | SB2 | X Infotech Jurmala | ||
118. | Jeļisejevs Daniils | VB1 | X Infotech Jūrmala | ||
119. | Jerofejeva Felicita | SB1 | Rīga | ||
120. | Jerofejeva Selīna | SB1 | Rīga | ||
121. | Jērs Gustavs | VB2 | Jelgava | ||
122. | Joničenko Ričards | VB2 | Latraps Talsi | ||
123. | Juhno Elizabete | SB1 | SEB FAMILY Liepāja | ||
124. | Kairiša Evelīna | SB4 | Astarte-Nafta | ||
125. | Kairiša Karlīna | SB2 | Astarte-Nafta | ||
126. | Kalēja Estere | SB1 | BALTAIS Rīga | ||
127. | Kalējs Kārlis | VB2 | BALTAIS Rīga | ||
128. | Kalnietis Juris | VB3 | Jelgava | ||
129. | Kalniņa-Vīndedzkalna Ieva | SB4 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
130. | Kārkliņš Ivo | VB2 | Carnikava | ||
131. | Kārkliņš Kristians | VB2 | Aloja | ||
132. | Kārkliņš Raivo | VB1 | Carnikava | ||
133. | Karlsone Milena | SB1 | Rīga | ||
134. | Karlsons Kristaps | VB3 | Jelgava | ||
135. | Kaupuža Amanta-Kristiāna | SB4 | Cēsis | ||
136. | Kazakevicius Emilis | VB2 | Jelgava | ||
137. | Keino Roberts | VB1 | Riga | ||
138. | Keistere Evelīna-Aina | SB4 | Kuldiga | ||
139. | Keisters Kārlis | VB1 | Kuldiga | ||
140. | Klūga Megija | SB1 | SPORTLAND Preiļi | ||
141. | Klūga Nellija | SB2 | SPORTLAND Preiļi | ||
142. | Kļava Jēkabs | VB1 | Tukums | ||
143. | Kļockins Alekss | VB1 | Astarte-Nafta Ventspils | ||
144. | Kode Annija | SB1 | Cielaviņa Rīga | ||
145. | Kohancika Ekaterina | SB1 | Ventspips | ||
146. | Kohanciks Dmitrijs | VB1 | Ventspils | ||
147. | Kokins Regnārs | VB3 | Tērvete | ||
148. | Kokorevičs Ralfs | VB1 | Jelgava | ||
149. | Konovaluks Marks | VB1 | froster Jelgava | ||
150. | Koteļeņeca Viktorija | SB1 | Jelgava | ||
151. | Kotoļeņeca Veronika | SB1 | Jelgava | ||
152. | Kovaļčuka Anastasija | SB3 | Jelgava | ||
153. | Kravale Everita | SB1 | Pļaviņas | ||
154. | Kravalis Markuss | VB1 | Jelgava | ||
155. | Kravcovs Emīls | VB3 | Jelgava | ||
156. | Krumina-Saribekjana Gabriela | SB2 | Bauska | ||
157. | Kūma Adīna | SB1 | Saldus | ||
158. | Kundziņš Krišs | VB3 | Rīga | ||
159. | Kušakova Ksenija | SB3 | Infinity Rēzeknes nov. | ||
160. | Lapiņa Anna-Loreta | SB2 | Lapiņa Jelgava | ||
161. | Lapiņš Gustavs | VB1 | Ozolnieki | ||
162. | Lastenieks-Kikučs Raivo | VB1 | Riga | ||
163. | Lazdāne Annija | SB1 | Siguldas bērnudārzs Sigulda | ||
164. | Lazdups Gustavs | VB2 | Liepāja | ||
165. | Lazdups Mārcis | VB4 | Liepja | ||
166. | Lazdups Ralfs | VB4 | Liepāja | ||
167. | Lebedeva Bažena | SB1 | Lebedevu ģimene Rezekne | ||
168. | Lebedevs Darians | VB3 | Lebedevu gimene Rezekne | ||
169. | Lebedevs Renārs | VB1 | Jelgava | ||
170. | Lebedevs Rodions | VB3 | Lebedevu gimene Rezekne | ||
171. | Liekmanis Gustavs | VB3 | Skrunda | ||
172. | Liekmanis Justs | VB2 | Skrunda | ||
173. | Liepa Līva | SB1 | Tukums | ||
174. | Liepa Rendijs | VB1 | Jelgava | ||
175. | Liepiņa Rebeka | SB1 | Jelgava | ||
176. | Liepiņš Kristers | VB3 | Jelgava | ||
177. | Lindberga Marta | SB4 | Arkādija Rīga | ||
178. | Loca Marta | SB1 | Ozolnieki | ||
179. | Locs Māris | VB1 | Ozolnieki | ||
180. | Lode Markuss | VB1 | Jelgava | ||
181. | Lubāns Gustavs | VB1 | Rīga | ||
182. | Lučins Artemijs-Mihails | VB4 | Maratona klubs Ventspils | ||
183. | Ļežaņina Jeļena | SB2 | Rīga | ||
184. | Mahmudovs Mihails | VB3 | Rīga | ||
185. | Malihina Margarita | SB1 | Infinity Rēzeknes nov. | ||
186. | Malihins Romans | VB3 | Infinity Rēzeknes nov. | ||
187. | Malinovska Milana | SB4 | Olaine | ||
188. | Malta Valters | VB4 | Viļāni | ||
189. | Markus-Narvila Evelīna | SB3 | Grobiņa | ||
190. | Markus-Narvila Karolīna | SB1 | Grobiņa | ||
191. | Masolovs Daniils | VB1 | Jelgava | ||
192. | Mednis Egnārs | VB2 | Ventspils | ||
193. | Meiere Rūta | SB1 | OK Ziemeļkurzeme Ugāle | ||
194. | Miča Elīza | SB2 | RAZBAINIEKI JELGAVA | ||
195. | Miķelsone Ieva | SB4 | Jelgava | ||
196. | Miķelsons Jānis | VB3 | Jelgava | ||
197. | Millere Katrīna-Elizabete | SB3 | Jelgava | ||
198. | Miltiņa Ance | SB2 | Miltiņi Vērgale | ||
199. | Misāns Austris | VB2 | Liepāja | ||
200. | Mištaute Amēlija | SB1 | Jelgava | ||
201. | Mocalina Ieva | SB2 | gliemezi Jelgava | ||
202. | Morozova Sofija | SB4 | Rīga | ||
203. | Mūrniece Marija | SB4 | Astarte-Nafta Ventspils | ||
204. | Mūrnieks Ernests | VB1 | Astarte-Nafta Ventspils | ||
205. | Muskeite Rūta | SB1 | Matisons Runner’s Club | ||
206. | Naglis Olivers-Edvards | VB1 | Bauska | ||
207. | Nevlans Rihards | VB2 | Jelgava | ||
208. | Ņeverovs Radmirs | VB1 | Rīga | ||
209. | Ņikiforovs Martins | VB1 | SK Katrīna Kuldīga | ||
210. | Orbidāns Jaroslavs | VB3 | SK Ozolnieki Salgale | ||
211. | Ose Alise-Nikola | SB3 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
212. | Osīte Luīze | SB1 | Talsi | ||
213. | Ozers Arnolds | VB1 | Rīga | ||
214. | Ozola Austra | SB1 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
215. | Ozola Rūta | SB1 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
216. | Ozols Ernests | VB3 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
217. | Ozols Gustavs | VB2 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
218. | Pafrāte Katrīna | SB1 | Jelgava | ||
219. | Pafrāts Markuss | VB3 | Jelgava | ||
220. | Panfilovs Artjoms | VB1 | Riga | ||
221. | Pastare Diana | SB3 | Livani | ||
222. | Pastare Eliza | SB1 | Livani | ||
223. | Petrusa Tīna | SB2 | Dobele | ||
224. | Pimenovs-Rods Aleksandrs | VB1 | Fortum Jelgava | ||
225. | Pinkule Monta | SB4 | SPORTLAND Rīga | ||
226. | Pinkulis Pauls | VB3 | SPORTLAND Rīga | ||
227. | Plūme Gusts-Ēriks | VB1 | Mazsalaca | ||
228. | Plūme Luīze | SB3 | Mazsalaca | ||
229. | Poriņš Toms-Daniels | VB4 | Liepāja | ||
230. | Prokudins Kirills | VB3 | Ādažu novads | ||
231. | Pumpurs Mārcis | VB1 | Kalnciems | ||
232. | Purvīte Katrīna | SB1 | Rīga | ||
233. | Puzāne Dana | SB3 | Puzanjata Ludza | ||
234. | Pužule Katrīna | SB1 | Rīga | ||
235. | Raita Liene | SB1 | Raitu ģimene Jelgavas nov. | ||
236. | Raits Armands | VB3 | Raitu ģimene Jelgavas nov. | ||
237. | Rašmane Kerija | SB3 | - Jelgava | ||
238. | Ratniece Elza | SB2 | Sportlat Rīga | ||
239. | Ratnieks Edgars | VB1 | Sportlat Rīga | ||
240. | Reingolde Alise | SB3 | Privātbūve Smiltene | ||
241. | Resnis Nauris | VB3 | Jēkabpils | ||
242. | Ribikauskis Ralfs | VB4 | Bauska | ||
243. | Rīders Bruno | VB3 | Jelgavas nov. | ||
244. | Rīders Reinis | VB3 | Jelgavas nov. | ||
245. | Riekstiņš Kristers-Ernests | VB2 | Jelgava | ||
246. | Rodionova Jana | SB2 | Jelgava | ||
247. | Roga Estere | SB4 | Ventspils | ||
248. | Roga Rēzija | SB2 | Ventspils | ||
249. | Romanausks Kristaps | VB1 | SPORTLAND Rīga | ||
250. | Roze Reinis | VB1 | Jelgava | ||
251. | Rozenfelds-Čots Elans | VB1 | Juris Dobele | ||
252. | Ručiņa Marta | SB3 | SPORTLAND Rīga | ||
253. | Rudzika Marija | SB2 | Jelgava | ||
254. | Rudziks Viktors | VB2 | Jelgava | ||
255. | Saklaure Madara-Māra | SB1 | Ādaži | ||
256. | Saklaurs Raimonds | VB1 | Ādaži | ||
257. | Sakne Denis | VB2 | Rīga | ||
258. | Saldābols Timurs | VB2 | Rīga | ||
259. | Salehs Jasīns | VB1 | Olaine | ||
260. | Saulajs Gustavs | VB2 | Staļģene | ||
261. | Seile Eliza | SB4 | Jelgava | ||
262. | Siliņš Tomass | VB1 | Rīga | ||
263. | Siminaite Dārta | SB3 | Cēsis | ||
264. | Soldāns Raimo | VB1 | Jelgava | ||
265. | Spalviņš Ivo | VB3 | Jēkabpils | ||
266. | Strautiņa Evelīna | SB1 | Jelgava | ||
267. | Strīķis Dāvis | VB3 | Jelgava | ||
268. | Supe Aleksandrs | VB2 | Ogre | ||
269. | Šelegoviča Amanda | SB1 | tukums | ||
270. | Šime Alise | SB1 | Diskodzilla Rīga | ||
271. | Šitka Keita | SB1 | Bauska | ||
272. | Šivčāns Adrians | VB1 | JELGAVA | ||
273. | Šķudītis Jēkabs | VB1 | Rīga | ||
274. | Šķudītis Miķelis | VB1 | Rīga | ||
275. | Šņore Betija | SB2 | Liepāja | ||
276. | Šteinberga Adriana | SB1 | Saldus | ||
277. | Šurma Liene | SB4 | Jelgava | ||
278. | Švāne Marta | SB1 | Jelgava | ||
279. | Teteris Haris | VB1 | Teteri Pāvilosta | ||
280. | Teteris Jēkabs | VB1 | Teteri Pāvilosta | ||
281. | Tokareviča Veronika | SB1 | Rīga | ||
282. | Tolmačova Elīza | SB2 | Liepāja | ||
283. | Tomass Roberts | VB4 | Jelgava | ||
284. | Tomass Rolands | VB1 | Jelgava | ||
285. | Treimnais Arvis | VB3 | Ogresgals | ||
286. | Trizna Anastasija | SB3 | Jelgava | ||
287. | Trizna Jegors | VB1 | Jelgava | ||
288. | Učelniece Annija-Anna | SB3 | Talsi | ||
289. | Unda Roberts | VB1 | Rīga | ||
290. | Vahere-Abražune Elīna | SB2 | Rīga | ||
291. | Vaivods Gustavs | VB3 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
292. | Vaivods Roberts | VB4 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
293. | Valainis Gustavs | VB2 | Jelgava | ||
294. | Valainis Martins-Ints | VB4 | Jelgava | ||
295. | Vanaga Jasmīne | SB1 | Isostar Rīga | ||
296. | Vanaga Melisa | SB1 | Isostar Rīga | ||
297. | Varna Evelina | SB3 | Jelgava | ||
298. | Večera Karina | SB3 | Dobele | ||
299. | Veiķenieks Rainers-Adrians | VB3 | Jelgava | ||
300. | Veips Raivis | VB3 | Jelgava | ||
301. | Verpakovskis Toms | VB1 | Rīga | ||
302. | Veselova Darja | SB2 | Jelgava | ||
303. | Vidiņa Samanta | SB4 | Jelgava | ||
304. | Vītola Mia | SB1 | Sb1 Jelgava | ||
305. | Volkovs Maksims | VB3 | Jelgava | ||
306. | Zadorožņevs Jaroslavs | VB1 | Jūrmala | ||
307. | Zadovska Madara | SB4 | Saldus | ||
308. | Zadovskis Renārs | VB2 | Saldus | ||
309. | Zālīte Annika | SB2 | SS Arkādija Rīga | ||
310. | Zālīte Loreta | SB4 | SS Arkādija Rīga | ||
311. | Zālīte Melānija | SB3 | Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola Ķekava | ||
312. | Zālītis Jānis | VB1 | Rīga | ||
313. | Zālītis Markuss | VB1 | Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa Ķekava | ||
314. | Zemīte Tatjana | SB1 | Jelgava | ||
315. | Zemture Elza | SB2 | Jelgava | ||
316. | Zikmane Ruta | SB3 | Jelgava | ||
317. | Zikmanis Roberts | VB2 | Jelgava | ||
318. | Zviedris Rolands | VB3 | Saldus sporta skola Saldus | ||
319. | Žerdiņa Elizabete | SB2 | Jūrmala | ||
320. | Žīgure Zane | SB1 | Jelgava | ||
321. | Žunna Ralfs-Rafaels | VB1 | Jelgava | ||
322. | Žunna Roberts-Rasels | VB1 | Jelgava | ||
323. | Žuselis Dmitrijs | VB2 | Bukulti | ||
324. | Žuselis Kristiāns | VB1 | Daugavpils |
Jelgava, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābola Madara | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Brocēni | ||
2. | Adamane Alise | 1 dalībnieks | trīnītes Valmiera | ||
3. | Alecka Evija | 1 dalībnieks | Aizputes nov. | ||
4. | Aleckis Lauris | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kazdanga | ||
5. | Allena Elizabete-Anna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | labs starts Rīga | ||
6. | Allena Katrīna-Anna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | labs starts Rīga | ||
7. | Allens Rihards | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | labs starts Rīga | ||
8. | Anaņjeva Sanita | 1 dalībnieks | Riga | ||
9. | Anaņjeva Viktorija | 1 dalībnieks | Riga | ||
10. | Ansone Dace | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | UgunsMūris Rīga | ||
11. | Ansons Markuss | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Junioru UgunsMūris Rīga | ||
12. | Ansons Ričards | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Junioru UgunsMūris Rīga | ||
13. | Balodis Kaspars | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jurmala | ||
14. | Balodis Remijs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jūrmala | ||
15. | Bankevica Jūlija | 1 dalībnieks | nav Riga | ||
16. | Bauermeistere Valentīna | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
17. | Bergmanis Kārlis | 1 dalībnieks | Spuņciems | ||
18. | Bērziņa Inese | 1 dalībnieks | ACTIVIA RUN Rīga | ||
19. | Bērziņa Paula | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Bērziņi Rīga | ||
20. | Bērziņa Sandija | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Rīga | ||
21. | Bērziņa Undīne | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Bērziņi Rīga | ||
22. | Bērziņš Arnis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Rīga | ||
23. | Birzniece Karina | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
24. | Borovskis Gvido | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | VSK Noskrien Rīga | ||
25. | Briedis Elans | 1 dalībnieks | jelgava | ||
26. | Brokāne Anna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Rīga | ||
27. | Brucis-Meiris Žanis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | LSSS Liepāja | ||
28. | Buslavska Rita | 1 dalībnieks | Strenči | ||
29. | Caune Miks-Jānis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Cita Rīga Rīga | ||
30. | Cercins Roberts | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Cēsis | ||
31. | Ciguze Amanda | 1 dalībnieks | Strenči | ||
32. | Cīrulis Alens-Olivers | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
33. | Čudnovs Romāns | 1 dalībnieks | Liepāja | ||
34. | Dagile Sintija | 1 dalībnieks | Astarte-Nafta Jelgava | ||
35. | Dagilis Ingus | 1 dalībnieks | Astarte-Nafta Jelgava | ||
36. | Danilenko Viktorija | 1 dalībnieks | Valmiera | ||
37. | Daņiļenko Viktorija | 1 dalībnieks | skudriņas strenči | ||
38. | Fomenko Nikita | 1 dalībnieks | Rīga | ||
39. | Genava Laima | 1 dalībnieks | Kalnozoli Ozolnieki | ||
40. | Gerasimuka Aleksandra | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Mazsalaca | ||
41. | Gerasimuka Andželīna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Mazsalaca | ||
42. | Gorbatko Kristiāns | 1 dalībnieks | FK JELGAVA Jelgava | ||
43. | Grandāns Emīls | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Cita Rīga Rīga | ||
44. | Grandāns Toms | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Cita Rīga Rīga | ||
45. | Grase Elīna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Mazsalaca | ||
46. | Graubergs Rainers | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Mazsalaca | ||
47. | Grigorjeva Sandra | 1 dalībnieks | Fortum Jelgava | ||
48. | Grīnbergs Aivars | 1 dalībnieks | Kandava | ||
49. | Gulbe Madara | 1 dalībnieks | Astarte-Nafta Eleja | ||
50. | Ikauniece Anda | 1 dalībnieks | VSK Noskrien Spuņciems | ||
51. | Indriksone Andriana-Laura | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
52. | Iņķis Deniss | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
53. | Jagovdika Jana | 1 dalībnieks | Fortum Jelgava | ||
54. | Jēkabsons Guntis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Skrunda | ||
55. | Jurkevica Anna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jūrmala | ||
56. | Jurkevica Evija | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jūrmala | ||
57. | Kalnietis Juris | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava | ||
58. | Karlsons Kristaps | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava | ||
59. | Kazakeviciute Andreja | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
60. | Ketekate Evija | 1 dalībnieks | Ketinji Dobele | ||
61. | Kirila Kitija | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | individuāli Jelgava | ||
62. | Kļaviņa Māra | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
63. | Kļaviņš Edgars | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
64. | Kožokaru Ginta | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Saldus | ||
65. | Kraukle Dace | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kraukļu ligzda Garkalne | ||
66. | Krauklis Adrians-Ralfs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kraukļu ligzda Garkalne | ||
67. | Krauklis Uldis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kraukļu ligzda Garkalne | ||
68. | Kubile Agita | 1 dalībnieks | viena pate Jelgava | ||
69. | Kūma Adīna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Saldus | ||
70. | Kūma Baiba | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Saldus | ||
71. | Lapiņa Andra | 1 dalībnieks | Lapiņa Jelgava | ||
72. | Lapiņa Anna-Loreta | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Lapiņa Jelgava | ||
73. | Lazdups Gustavs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Liepāja | ||
74. | Lazdups Mārcis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Liepja | ||
75. | Lazdups Ralfs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Liepāja | ||
76. | Liepa Markuss | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
77. | Lindermane Lana | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Cēsis | ||
78. | Ļitviņenko Elīna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Rīga | ||
79. | Malta Lāsma | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Viļāni Viļāni | ||
80. | Malta Valters | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | VIĻĀNI Viļāni | ||
81. | Medne Monta | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Sigulda | ||
82. | Migunova Daniela | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
83. | Muceniece Lauma | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Ķekava | ||
84. | Nastevičs Egons-Krišjānis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava | ||
85. | Olehnovičs Jānis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Turbo Jelgava | ||
86. | Panovs Dmitrijs | 1 dalībnieks | Fortum Jelgava | ||
87. | Pauliņš Artis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | vienotība Jelgava | ||
88. | Plume Lauris | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
89. | Plūme Luīze | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Mazsalaca | ||
90. | Priedītis Vilnis | 1 dalībnieks | LYCONET Rīga | ||
91. | Pumpure Marjama | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kalnciems | ||
92. | Pumpurs Kristaps | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kalnciems | ||
93. | Pumpurs Mārcis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Kalnciems | ||
94. | Recs Jegors | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
95. | Ribikauska Daiga | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Bauska | ||
96. | Ribikauska Jevgeņija | 1 dalībnieks | Astarte-Nafta Eleja | ||
97. | Ribikauskis Ralfs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Bauska | ||
98. | Ribikausks Dominiks-Kaspars | 1 dalībnieks | Astarte-Nafta Eleja | ||
99. | Ribikausks Roberts | 1 dalībnieks | Astarte-Nafta Eleja | ||
100. | Rudzīte Paula | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
101. | Rudzroga Laila | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Bauska | ||
102. | Rugina Elizabete | 1 dalībnieks | LĒDURGA LĒDURGA | ||
103. | Rugina Zane | 1 dalībnieks | LĒDURGA Lēdurga | ||
104. | Sedvalde Megija | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Mazsalaca | ||
105. | Siksna Mudīte | 1 dalībnieks | Nīgrande Saldus | ||
106. | Sniega Ilze | 1 dalībnieks | Baltyre Latvia Jelgava | ||
107. | Sniega Kate | 1 dalībnieks | Baltyre Latvia Jelgava | ||
108. | Sniega Paula | 1 dalībnieks | Baltyre Latvia Jelgava | ||
109. | Sniegs Kaspars | 1 dalībnieks | Baltyre Latvia Jelgava | ||
110. | Sniegs Mārtiņš | 1 dalībnieks | Baltyre Latvia Jelgava | ||
111. | Spalvena Ieva | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Dobele | ||
112. | Spalviņa Marika | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jēkabpils | ||
113. | Spalviņš Ivo | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jēkabpils | ||
114. | Šolce-Ulmane Liene | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
115. | Šteimane Anita | 1 dalībnieks | Jelgava | ||
116. | Tikai-Diviem-Km Nevar-Piereģistrēties | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | dssdfs | ||
117. | Tolmačova Elīna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Liepāja | ||
118. | Tolmačova Selīna | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Liepāja | ||
119. | Tomass Roberts | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava | ||
120. | Urtāne Sandra | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
121. | Vanags Pēteris | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Ķekava | ||
122. | Vasiļjeva Oļesja | 1 dalībnieks | Jūrmala | ||
123. | Vasiļjeva Olga | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jūrmala | ||
124. | Vasiļjevs Renārs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jēkabpils | ||
125. | Zadovska Madara | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Saldus | ||
126. | Zadovskis Jānis | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Saldus | ||
127. | Zadovskis Renārs | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Saldus | ||
128. | Zandere Aiga | 1 dalībnieks | Strenči | ||
129. | Zīle Martins | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava | ||
130. | Zīle Raivis-Rainers | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava | ||
131. | Zīle Simona | 1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē) | Jelgava |