Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas Nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Belousovs VadimsVRīga
2.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
3.  Inte ViestursVJelgava
4.  Ivanova JeļenaSLiepāja
5.  Jansone IlzeS40Ādaži
6.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
7.  Medeikis AlgirdasVBegimo klubas
Šiauliai
8.  Medne LīvaSPaBaso.lv
Rīga
9.  Millers ArnisVCertex Latvija
Olaine
10.  Ozoliņš AnsisVLSC
Rīga
11.  Veics RobertsVRīga
12.  Vizulis JānisV40Liepāja

Jelgava, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
2.  Ivanovs JurisVN20Valka
3.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
4.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
5.Marcinkus RobertsVN20Rīga
6.Millere IntaSN40Liepāja
7.  Skore GirtsVN40Kuldīga
8.  Suseja RutaSN40Rēzekne
9.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
10.  Susejs RenārsVNJRēzekne
11.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
12.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
13.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
14.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
15.  Zemīte LindaSN30Tukums

Jelgava, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnaSTVentspils
2.  Āboliņa AntraSTVentspils
3.Āboliņš PēterisVTJelgava
4.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
5.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
6.  Konavko AlīnaSTJelgavas novads
7.  Kukaine TīnaSTBRīga
8.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
9.  Suseja DagnijaSTBRēzekne

Jelgava, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Mērniece AndaSNUJJelgava

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Borisenoka Sarika-SkārletaSB2Bērnu skrejiens
Jelgava
2.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzeknes nov.
3.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzeknes nov.
4.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzeknes nov.
5.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
6.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
7.  Zālītis JānisVB1Rīga

Kopā pieteikušies: 45