Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas Nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Alekseyonok AlekseyVRiga
3.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
4.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
5.Apinis AgnisVJelgava
6.  Arājs JānisVRīga
7.  Arbidāns UldisV40Limbaži
8.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
9.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
10.  Artemjevs SergejsVRīga
11.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
12.  Audere SilvaSPriekuļi
13.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
14.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
15.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
16.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
17.  Balgalve InaS40Tukums
18.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
19.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
20.  Banister LandonVn
Rīga
21.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
22.  Belevičs JurisV40Ogre
23.  Belousovs VadimsVRīga
24.Belozubs AleksandrsVJelgava
25.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
26.  Beļajevs PāvelsV40Rīga
27.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
28.  Bergmanis AivarsV40VSK Noskrien
Rīga
29.  Bergmanis IlvarsVTukums
30.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
31.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
32.  Birums MārtiņšVTeam Kažemāka/Train2WinLv
Valmiera
33.  Birzniece-Stundiņa IlzeSRīga
34.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
35.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
36.Bodžs ĢirtsVRēzekne
37.  Boldāne IlzeS50Gulbene
38.  Bolshakov MikhailVRīga
39.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
40.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
41.  Brakmanis AndisVDOBELE
42.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
43.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
44.  Bulāns ĢirtsVRiga
45.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
46.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
47.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
48.  Caics ArtūrsV---
Rīga
49.  Caune KristapsVGulbene
50.  Ceika LailaS50Valmiera
51.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
52.Christopher ThomasVCheltenham
53.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
54.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
55.  Circens JānisVViļakas novads
56.Čakars EdgarsVRīga
57.  Černuho MadaraSJelgava
58.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
59.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
60.  Dapkuviene LauraSJonava
61.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
62.  Dibaņins ElvisVJūrmala
63.  Didrihsons TomsVRiga
64.  Dille ZaneS40Skrien un nūjo Cēsis
Cēsis
65.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
66.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
67.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
68.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
69.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
70.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
71.  Dzelme LitaS40-
Rīga
72.  Dziļuma ZaneSRiga
73.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
74.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
75.  Else AsnateSMazsalaca
76.  Erbs GuntisV50Dobele
77.  Eškins IvarsV50BE44
Valmiera
78.  Fabriks ZandaS40Chichester
79.  Fārenhorsts MārtiņšVTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
80.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
81.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
82.  Freibergs KasparsVSaldus
83.  Freimanis RobertsV5F
Jelgava
84.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
85.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
86.Galvydiene SonataS40JONAVOS BK MARATONAS
JONAVA
87.  Geidāne SintijaSĀdaži
88.  Giruckis RomānsVRīga
89.  Golubevs MihailsVRīga
90.  Grike ZaneSLübbers-mpt
Mainz
91.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
92.  Gruberts EduardsVRiga
93.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
94.  Gržibovskis EdmundsV50VSK Noskrien
Kākciems
95.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
96.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
97.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
98.  Hartmane DaceS40Talsu pauguraines zaķi
Talsi
99.  Iesalnieks AugustsVRīga
100.Innus DiānaSRīga
101.  Inte ViestursVJelgava
102.  Ivanova JeļenaSLiepāja
103.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
104.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
105.  Jakovicka AlīnaSRīga
106.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
107.  Jankovska LigaS40Rīga
108.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
109.  Jansone IlzeS40Ādaži
110.  Jēkabsons GuntisVSkrunda
111.Jēkabsons SandijsVTukums
112.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
113.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
114.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
115.  Juvčenko OksanaSLiepāja
116.  Kabaļina ElīnaSIecava
117.  Kačerovska LindaSACTIVIA RUN
Rīga
118.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
119.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
120.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
121.Kaļiņina OlgaSJelgava
122.Karazins GintsV-
Liepāja
123.Karlsons MatīssVRīga
124.  Karols MārtiņšVRiga
125.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
126.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
127.  Kisļakovs MihailsVRīga
128.  Kitova EvijaSViļaka
129.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
130.  Kļaviņa AijaSVSK noskrien
Rīga
131.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
132.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
133.Kol TomVSunbury
134.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
135.  Konuhovs RomansVSkyRiders
Riga
136.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
137.  Kopmanis JānisV50Rīga
138.  Kovaļevska DaceSSK Ozolnieki A
Ozolnieki
139.  Krasovska ZaneSRīga
140.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
141.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
142.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
143.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
144.  Krīgers DidzisV60valmiera
145.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
146.  Kristiansone OfēlijaSRīga
147.  Kristiansons HokansVRīga
148.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
149.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
150.  Krūze GatisVHanna
Rīga
151.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
152.Kurtenoks VladislavsVJurmala
153.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
154.  Kvasovs KonstantinsVRiga
155.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
156.Kviese BaibaSRīga
157.  Ķempe AgneseSVaiņode
158.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
159.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
160.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
161.  Lapsa GvidoV50Gulbene
162.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
163.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
164.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
165.  Leiskins RenārsVDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
166.  Leitlande LigitaS40Zemgales Ziņas
Jelgava
167.Leja KristīneSOzolnieki
168.  Leus ViktorijaS40Rīga
169.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
170.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
171.  Liepiņš ĒriksVRiga
172.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
173.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
174.  Litvinaviciene GintareS40Maratonas
Lithuania
175.  Litvinavicius SauliusV40Maratonas
lithuania
176.  Livčāns KasparsVIkšķile
177.  Ločmelis ArmandsVRīga
178.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
179.  Lunts ArmandsV40VSK Noskrien
Rīga
180.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
181.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
182.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
183.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
184.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
185.  Markševics EdgarsVSporta Patriots
Tukums
186.Martins DanielVRiga
187.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
188.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
189.Mcmanus AndrewV40Chichester
190.  Medeikis AlgirdasVBegimo klubas
Šiauliai
191.  Medne LīvaSPaBaso.lv
Rīga
192.  Meiere IevaS40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
193.Meļsitovs AleksejsVRīga
194.Miklasevica IlzeSJELGAVA
195.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
196.  Millers ArnisVCertex Latvija
Olaine
197.  Misāne RandaSLiepāja
198.  Misāns VladimirsV40Ādaži
199.Miss SamantaSRīga
200.  Moroza ZaneSRīga
201.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
202.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
203.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
204.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
205.  Ņeborakova IngaSRīga
206.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
207.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
208.  Olšteins JānisVDobele
209.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
210.Osborne KatieSRezekne
211.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
212.  Ozers JānisV50Jelgava
213.  Ozola EvitaS40VSK Noskrien
Bauska
214.  Ozoliņš AnsisVLSC
Rīga
215.Ozols DenissVRīga
216.  Ozols JānisVRīga
217.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
218.  Pence DzintraS40Talsi
219.Petrauskas VaidasVMaratonas
Jonava
220.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
221.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
222.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
223.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
224.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
225.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
226.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
227.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
228.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
229.  Pužulis SandisV40Rīga
230.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
231.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
232.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
233.  Ravžajevs MārisVOlaine
234.  Reins GintsV40Sporto visa klase
Jelgava
235.  Reinvalde IevaSJelgava
236.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
237.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
238.  Romančuks IlmārsV50Rīga
239.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
240.Rozenbahs EdgarsV60Aizpute
241.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
242.  Rozis RobertsV40Rīga
243.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
244.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
245.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
246.Ruzveltas MantasVVilnius
247.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
248.Samoilova SandraSRīga
249.Samuševs RuslansVRīga
250.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
251.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
252.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
253.  Saulīte InetaS40Rīga
254.  Saulīte RitaS40Riga Adventure Team
Valmiera
255.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
256.  Seņko IgorsVLiepāja
257.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
258.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
259.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
260.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
261.  Skrastiņa VinetaS50Cēsis skrien un nūjo
Cesis
262.  Skuja GuntaSGS Grāmatvedība
Babītes novads
263.  Skuja TālisV40GS Grāmatvedība
Babītes novads
264.Sladzevskis RenārsV40Rīga
265.  Sondors SandrisV60Rīga
266.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
267.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
268.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
269.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
270.  Stankevics KlāvsVAuce
271.Statkus AlbinasV40Penki kalnai
Mazeikiai
272.Strukov EvgeniiVŻuk-biegacz Gusev Gumbinnen
Gusev
273.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
274.  Sulojeva MaijaS50Rīga
275.  Sultanovs EdgarsVRiga
276.Šaburova AliseSRīga
277.Šelegovičs ModrisV1986
Tukums
278.  Šilo VitālijsVJelgava
279.Šilova DarjaSDaugavpils
280.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
281.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
282.  Tarasov VladimirV40Rīga
283.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
284.  Timofejevs SergejsV40Riga
285.  Tomsone SigneS40Rīga
286.  Tretjakovs AndrejsVRīga
287.  Trūlis ModrisVRēzekne
288.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
289.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
290.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
291.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
292.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
293.  Vagars HarijsV50Rīga
294.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
295.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
296.Vārna IneseSZiemeļkurzeme OK
Laidze
297.  Vecvanaga VitaS40Rīga
298.  Veics RobertsVRīga
299.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
300.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
301.  Videmanis MārisVMežsusuri
Ogre
302.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
303.  Vīksne KasparsVMeridiāns OK
Cēsis
304.  Vilcāne SigneSLielie Dibeni
Rīga
305.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
306.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
307.  Vilks JurijsV40LATBAT
Riga
308.  Vīnerts JānisVMogotel SIA
Rīga
309.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
310.  Vizulis JānisV40Liepāja
311.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
312.  Volodins GeorgijsVJelgava
313.  Wojcik MaciejVLodz
314.  Zablockis JānisVOgre
315.  Zaķis AivarsV50Maratona klubs/LSC
Rīga
316.  Zālīte IngaS40Grauda Spēks / LMT sporta klubs
Ikšķile
317.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
318.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
319.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
320.  Zemturis JānisV60Rīga
321.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
322.  Zilberte AijaSRīga
323.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
324.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
325.  Žodziņš AigarsV50Ezere
326.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
327.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Jelgava, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.  Allena Katrīna-AnnaSNJlabs starts
Rīga
9.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
10.  Allens RihardsVNJlabs starts
Rīga
11.  Andriuskiene AldonaSN505 kalnai
Mazeikiai
12.  Anševics EdgarsVN30Rīga
13.Ariko DmitrijsVN30Riga
14.  Bajārs Eduards-AndrejsVN20Rīga
15.  Balceraitis KasparsVN30Jelgava
16.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
17.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
18.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
19.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
20.  Beleviča JolantaSN40Ogre
21.  Belevičs JēkabsVNJOgre
22.  Belovs AinārsVN30Cloud Enterprise Systems
Jelgava
23.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
24.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
25.  Bērziņa LīgaSN30Riga
26.  Biezuma GitaSN40Rīga
27.  Birkerts ArtisVNJJelgava
28.  Birkmanis ArvisVN40Riga
29.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
30.  Birzmale DaceSN40Jelgava
31.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
32.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
33.Bogdanovs RuslansVN30Jelgava
34.  Bome KristaSN20Jelgava
35.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
36.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
37.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
38.Botev AntonVN30Rīga
39.Briļa AliseSN20Jelgava
40.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
41.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
42.  Brokāne AnnaSN20Rīga
43.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
44.  Bruževica AneteSN40Rīga
45.Bubelis EdgarsVN30Jelgava
46.  Budigina KristīneSN40KSMR Fitness
Rīga
47.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
48.  Caics JānisVN60---
Rīga
49.  Ceika DiānaSN40Rīga
50.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
51.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
52.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
53.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
54.  Deičmanis IvoVN20Sigulda
55.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
56.  Domburs JānisVN30Valmiera
57.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
58.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
59.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
60.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
61.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
62.Fox MarySN30Rīga
63.  Freimane IvetaSN405F
Jelgava
64.  Freimanis JānisVN30Jelgava
65.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
66.  Gailītis JānisVNJSmiltene
67.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
68.Gasparaitis JurisVN30Jelgava
69.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
70.  Gavare VaivaSN40Rīga
71.  Gavariņa DaigaSN30Rīga
72.  Gavars AndrisVN40Rīga
73.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
74.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
75.Grandāne AneteSN20JOE LATVIJA
Jelgava
76.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
77.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
78.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
79.Grīnberga AgitaSN40Liepāja
80.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
81.Grīnbergs AivarsVN30Liepāja
82.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
83.  Gurejeva PaulaSNJIlmājas Kojoti
Rīga
84.  Gurejevs OļegsVN40Ilmājas Kojoti
Rīga
85.  Hartmane KristaSN20Sigulda
86.Hercbergs RičardsVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
87.Hjūza RenāteSN30Rīga
88.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
89.  Ivanāns RalfsVNJMazie huļigāni
Jelgava
90.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
91.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
92.  Ivanovs JurisVN20Valka
93.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
94.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
95.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
96.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
97.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
98.  Jurkevica EvijaSN20Jūrmala
99.  Jursone LauraSN30Valmiera
100.  Kabaļina KristīneSNJIecava
101.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
102.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
103.  Kalniņa DaigaSN30Jelgava
104.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
105.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
106.  Kalugina InaSN20Madona
107.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
108.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
109.  Keino LīgaSN30Riga
110.  Kidulis ArtjomsVN30Daugavpils
111.Kisieliute AurelijaSN20Kauno BMK
Kaunas
112.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
113.Klīve UnaSN40Jūrmala
114.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
115.  Klovane IndraSN50Jelgava
116.Kļava PēterisVN30Rīga
117.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
118.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
119.  Konovaluks ArtursVN30Froster
Jelgava
120.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
121.Kovaļevskis SalvisVN20Jelgava
122.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
123.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
124.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
125.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
126.  Krauze KasparsVN20Jelgava
127.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
128.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
129.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
130.  Kroičs KasparsVN30Rīga
131.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
132.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
133.Krūmiņš ArvisVN30Limbaži
134.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
135.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
136.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
137.  Kurpnieks JanisVN30n
Rīga
138.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
139.  Ķergalvis JānisVNJJelgava
140.  Ķerus IndulisVN30DNB banka
Rīga
141.  Ķibilde KristīneSN20Rīga
142.  Labanoviča MadaraSN30Jelgava
143.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
144.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
145.  Lellis KristapsVNJJelgavas4 viduskola
Jelgava
146.Liachoviene RasaSN405 kalnai
Mazeikiai
147.  Līpacis JurisVN40Sigulda
148.  Līvzemnieks AigarsVN20Latvenergo
Liepāja
149.  Logina MontaSN30Sigulda
150.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
151.  Lūse BaibaSN30Rīga
152.  Mačevska DaceSN30VSK Noskrien
Tērvete
153.Mahņova JanaSN30Jelgava
154.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
155.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
156.Marcinkus RobertsVN20Rīga
157.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
158.  Martinsons ReinisVN20Rīga
159.  Mateiko TomassVN20Jelgava
160.  Mateiko TomassVN20Jelgava
161.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
162.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
163.  Metene AnnijaSN20Jelgava
164.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
165.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
166.Millere IntaSN40Liepāja
167.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
168.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
169.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
170.  Mozga MāraSN20Rīga
171.  Muceniece AmandaSN20Ozolnieki
172.  Muceniece GitaSN30Mucenieki
Rundāles novads
173.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
174.  Naumova LīgaSN40Jūrmala
175.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
176.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
177.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
178.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
179.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
180.Pečonkins RomānsVN30Rīga
181.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
182.  Petrovskis MārtiņšVN20Jelgava
183.Pirktiņa AndraSN20Rīga
184.  Platā SandraSN40Jelgava
185.  Popiševs DāvidsVN20Auce
186.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
187.Pumpurs KristapsVN20Kalnciems
188.  Putniņa IvetaSN40Ozolnieki
189.  Putniņa ViktorijaSN20Rīga
190.  Putniņš AtisVN40Ozolnieki
191.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
192.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSN20Daugavpils
193.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
194.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
195.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
196.  Ribikauska DaigaSN30Bauska
197.Ribkina TatjanaSN30Rīga
198.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
199.  Rinkeviča AnastasijaSN20Jelgava
200.  Rītere IngaSN20Ogre
201.Romule IvetaSN30Jelgava
202.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
203.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
204.Rūda JustīneSN20Rīga
205.  Rudāns SergejsVN30Rīga
206.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
207.  Rutka GitaSN20Gitucis
Jelgava
208.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
209.Saliniece DinaSN30Jelgava
210.Saracinskiene ErnestaSN305 kalnai
Mazeikiai
211.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
212.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
213.  Sifers KimsVN50Rīga
214.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
215.  Siliņa KristiānaSN20Solis Dabā
Jūrkalne
216.  Simanovičs KārlisVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
217.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
218.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
219.  Skore GirtsVN40Kuldīga
220.  Skulte AgrisVN20Rīga
221.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
222.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
223.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
224.  Stefanak GabrielVN20Hamsters & Sunshine
Bratislava
225.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
226.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
227.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
228.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
229.  Sturme AleksandrsVN30C.T.Co
Jelgava
230.  Sturme AleksandrsVN30C.T.Co
Jelgava
231.  Supe JānisVN60Tirza
232.  Suseja RutaSN40Rēzekne
233.  Susejs DainisVN40Rēzeknes tehnikums
Rēzekne
234.  Susejs RenārsVNJRēzekne
235.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
236.Suvonova ZarinaSN20Riga
237.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
238.Šadurova SabīnaSN20Swedbank
Rīga
239.Šadurova SabīnaSN20Swedbank
Rīga
240.Šakaite EvaSN20Jelgava
241.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
242.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
243.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
244.Šika KristinaSN30Jelgava
245.Šilova LadaSNJDaugavpils
246.  Šmits ArtisVN40Rīga
247.  Štāls MārtiņšVN30Cloud Enterprise Systems
Jelgava
248.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
249.  Švāne LauraSN20Jelgava
250.  Šveice ElīnaSN30Ogre
251.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
252.  Terentjeva SofijaSN20Jelgava
253.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
254.  Timofejevs ValdemārsVN20Ape
255.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
256.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
257.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
258.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
259.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
260.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
261.  Trukšāne AliseSN20Jelgava
262.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
263.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
264.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
265.  Vācers ArmandsVN30Jelgava
266.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
267.Valciņš Filips-MārtiņšVN20Rīga
268.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
269.  Vanags PēterisVN50Ķekava
270.  Vandišs JurisVN20Jelgava
271.  Vasiļjeva KarīnaSN20Rīga
272.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
273.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
274.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
275.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
276.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
277.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
278.  Vilks JurijsVN401.MKB LATBAT
Riga
279.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
280.  Virdzinieks ArtursVNJLatvenergo
Liepāja
281.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
282.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
283.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
284.Voitehoviča LīvaSN20Dobele
285.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
286.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
287.Zakrepska RenāteSN20Jelgava
288.  Zanders MārcisVNJJelgava
289.  Zariņa LaumaSN20Rīga
290.  Zemīte LindaSN30Tukums
291.Zeņina AnnaSN30Jelgava
292.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
293.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
294.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Jelgava, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnaSTVentspils
2.  Āboliņa AntraSTVentspils
3.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
4.Āboliņš PēterisVTJelgava
5.  Aizsilniece AdīnaSTJelgava
6.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
7.  Akšanova VanesaSTBJelgava
8.  Are AlensVTAolaine pag.PURINI
9.  Āre IlzeSTSalaspils
10.  Are UldisVTolaine pag.PURINI
11.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
12.  Asme DaceSTJelgava
13.  Aukselis VytautasVTBMK Vejas
Pakruojis
14.Balabka TatjanaSTJelgava
15.Bāliņa EvitaSTJelgava
16.Barakauska LindaSTJelgava
17.  Baumanis DainisVTRīga
18.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
19.  Belevičs JustsVTBOgre
20.Belozuba JelizavetaSTBJelgava
21.  Berga LindaSTSaldus
22.  Berkolde KristīneSTjelgava
23.  Berkolds KristiānsVTBjelgava
24.  Bērtule AgneSTJelgava
25.  Bērziņa SolvitaSTJelgava
26.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
27.  Bildere-Kode VijaSTRīga
28.  Birkerte NatalijaSTJelgava
29.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
30.  Blūma ElizabeteSTBJelgava
31.  Blumberga ZaneSTJelgava
32.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
33.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
34.Borozinskis DzintarsVTĶegums
35.Brokere IngaSTRīga
36.Bumbiere KristīneSTBJelgava
37.Bumbiers KristersVTBJelgava
38.  Burģele KristaSTRadisson Blu Daugava
Rīga
39.  Burve DaigaSTJelgava
40.  Bušs ArtūrsVTRīga
41.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
42.Caune LaimdotaSTviens
Rīga
43.  Celnokova JelizavetaSTRīga
44.  Čakstiņa GuntaSTRīga
45.  Černecova LiānaSTRēzekne
46.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
47.  Dāldere AntraSTVentspils
48.Daļeckis RobinsVTBSaldus
49.  Danilovs RomansVTRiga
50.  Daudiša LauraSTRīga
51.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
52.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
53.  Drevinskis RūdolfsVTBMārupe
54.  Dunajevs AleksandrsVTJelgava
55.  Dundure LeilaSTJelgava
56.  Dzene KateSTAolaine
57.  Dzene KristīneSTOlaine
58.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
59.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
60.Filonenko AnnaSTDaugavpils
61.  Frančenko EvitaSTJurmala
62.  Freimane NikolaSTB5F
Jelgava
63.  Freimanis IvoVTJelgava
64.  Freimanis JānisVTB5F
Jelgava
65.  Fučadži NatālijaSTRiga
66.  Glazkina LolitaSTRīga
67.  Gorbacevičs JurisVTRīga
68.  Gorbatko MarikaSTJelgava
69.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
70.  Grasmanis IngusVTJelgava
71.  Graudiņš EdgarsVTn
Cēsis
72.  Gridjuško SofjaSTJelgava
73.Grigale IneseSTĀdaži
74.  Grinšpone ElvaSTJelgava
75.  Gubāts MintautsVTRiga
76.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
77.Gurtlava DaceSTAJelgava
78.  Ģirkale TeiksmaSTBauska
79.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
80.  Ignāte AmandaSTBĀdaži
81.  Indriksone ElitaSTJelgava
82.  Ivanāns RalfsVTBMazie huļigāni
Jelgava
83.  Jablonska KarinaSTJelgava
84.  Jablonskis ArtūrsVTJelgava
85.  Jagža ElīnaSTRīga
86.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
87.  Jakovels SandisVTDaugavpils
88.  Jansone RitaSTCarnikava
Carnikava
89.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
90.  Jauslavietis KristapsVTRīga
91.  Jēče AliseSTBRīga
92.  Jēče IngaSTRīga
93.  Jēčis KristapsVTBRīga
94.Jirjens ReinisVTRīga
95.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
96.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
97.  Kalbanovs ArtūrsVTJelgava
98.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
99.  Kalvītis Rauls-DāvisVTBHK Zemgale
Jelgava
100.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
101.  Karčevskis KārlisVTAstarte-Nafta
Ozolnieki
102.  Karuzina NataļjaSTp/i ,,Starķis,,
Liepāja
103.  Karuzins IgorsVTUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
104.  Katlapa AnnaSTJelgava
105.Kaupuža SigneSTCēsis
106.  Keino KrišsVTBRiga
107.  Kelerta KristīneSTSaurieši
108.  Kindzulis JēkabsVTAOgre
109.  Klints DāvisVTRīga
110.Kļava ZaneSTValmiera
111.  Konakovs AndrejsVTRīga
112.  Konavko AlīnaSTJelgavas novads
113.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
114.Konovaluka IlonaSTfroster
Jelgava
115.  Koudrazjevs MaksimsVTRīga
116.  Kozaka VitaSTRīga
117.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
118.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
119.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
120.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
121.  Kreicštens IntsVTRīga
122.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
123.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
124.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
125.  Kukaine IngaSTRīga
126.  Kukaine TīnaSTBRīga
127.  Kukainis AigarsVTRīga
128.  Kusiņa GitaSTLecam pa vecam
Jelgava
129.  Kuzminykh VladimirVTPecnory
130.  Ķergalvis ArtisVTBJelgava
131.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
132.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
133.  Ķīselis KasparsVTJelgava
134.Labanovska ElīnaSTJelgava
135.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
136.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
137.  Lapa ArtisVTCloud Enterprise Systems
Jelgava
138.  Lapiņa MadaraSTRīga
139.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
140.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
141.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
142.  Legkojs IvoVTALudza
143.  Lenss MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
144.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
145.  Liepa LīgaSTTukums
146.  Liepiņš MārtiņšVTDobele
147.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
148.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
149.  Līvzemniece VinetaSTLatvenergo
Liepāja
150.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
151.  Luca LīgaSTRīga
152.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
153.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
154.Ļucāne BaibaSTĀdaži
155.  Mačukāns NormundsVTRīga
156.  Magurova IrinaSTJelgava
157.Makņa LoretaSTAKrāslava
158.  Malta LāsmaSTViļāni
Viļāni
159.  Marcinkevičs RūdisVTANākotne
Rīga
160.  Matulēns JānisVTJelgava
161.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
162.  Mednis ReinisVTRīga
163.  Metums AinārsVTGulbene
164.  Metums MārtiņšVTAGulbene
165.  Metums NaurisVTBGulbene
166.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
167.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
168.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
169.  Misāne EvelīnaSTBĀdaži
170.  Misāne IraSTĀdaži
171.  Nazarovs AleksandrsVTBJelgava
172.  Novika DzintraSTJelgava
173.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
174.  Osīte IlzeSTJelgava
175.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
176.  Ozoliņš IvoVTLiepaja
177.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
178.Padskociene JustinaST5 kalnai
Mazeikiai
179.  Pauliņš JānisVTJelgava - Vienotība
Jelgava
180.  Pelša MartaSTBjelgavas 4. vidusskola
Jelgava
181.  Petrovs VladimirsVTJelgava
182.  Pletinko AndrejsVTRiga
183.  Polovinkins VladimirsVTKalngale
184.  Puķīte GundegaSTMadona
185.  Puķīte LīvaSTAMadona
186.Pumpure MarjamaSTKalnciems
187.  Pumpure MarjamaSTKalnciems
188.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
189.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
190.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
191.Riekstiņa NeždanaSTJelgava
192.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
193.  Rodins MārisVTJelgava
194.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
195.  Rozītis IngussVTKuldīga
196.Rubene AnnaSTJelgava
197.  Rudzroga LailaSTBauska
198.Runiks MartinsVTBJelgava
199.  Ruslēvics VitālijsVTBJelgava
200.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
201.  Saklaure Lauma-LīvaSTBĀdaži
202.  Saklaure MartaSTĀdaži
203.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
204.  Serebro MargaritaSTRiga
205.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
206.  Sevastjanova EstereSTBAstarte-Nafta
Ozolnieki
207.  Siliņš DzintarsVTJelgava
208.Skudra AndaSTOlaine
209.  Skudris AinārsVTOlaine
210.  Skudris MārtiņšVTOlaine
211.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
212.  Sobolevs GermansVTRīga
213.  Sproģe Luīze-AnnaSTBJelgava
214.Stalidzāne SintijaSTAJelgava
215.  Stonka DainaSTVSK Noskrien
Riga
216.  Stonka KārlisVTVSK Noskrien
Rīga
217.  Strautnieks MārisVTJelgava
218.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
219.Šaitere SintijaSTAglona
220.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
221.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
222.  Šarkovska AgitaSTSaldus
223.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
224.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
225.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
226.Šteinberga RenāteSTBBauska
227.Taube GintaSTRīga
228.  Teterovskis KristsVTBJelgava
229.  Teterovskis UģisVTJelgava
230.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTJelgava
231.  Tiscenko VladimirsVTVSK Noskrien
Rīga
232.Tišaņinova ZaneSTRīga
233.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
234.  Trautmanis IvarsVTJūrmala
235.Trimailoviene JurateST5 kalnai
Mazeikiai
236.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
237.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
238.  Tsekhanoskii VadimVTPskov
239.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
240.Udrovskis KasparsVTCloud Enterprise Systems
Jelgava
241.  Ukše Annija-SantaSTAJelgava
242.  Ulase AivaSTJelgava
243.  Umbraško RudolfsVTRīga
244.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
245.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
246.  Vagale IjaSTRīga
247.  Vagale SvetlanaSTJelgava
248.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
249.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
250.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
251.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
252.Vasariņš AigarsVTJelgava
253.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
254.  Vegnere MadaraSTRīga
255.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
256.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
257.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
258.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
259.  Vidiņa LiānaSTJelgava
260.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
261.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
262.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
263.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
264.  Vijups MarcisVTCēsis
265.  Vikse LīgaSTLimbaži
266.  Vīksniņa Betija-ElizabeteSTJelgava
267.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
268.  Voino MārtiņšVTBMārupe
269.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
270.Zamberga KarinaSTK&K
Ogre
271.  Zambergs KristsVTK&K
Ogre
272.Zarifova DiliaraST5 kalnai
Mazeikiai
273.  Zariņa ZitaSTRiga
274.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
275.Zemīte TatjanaSTBJelgava
276.  Zīberts RičardsVTBJelgava
277.Zirdziņa KristīneSTJelgava
278.  Zīverts ArvisVTBDobele
279.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
280.  Žezlova AlīnaSTSalaspils
281.  Žīgure AnnaSTJelgava
282.  Žube IevaSTOgre
283.  Žube JanaSTBOgre
284.  Žubeckis DainisVTLattelecom
Rīga
285.  Žubule LoretaSTBRīga

Jelgava, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bula MarinaSNUJCSDD
Rīga
2.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
3.  Danovska JanaSNUJJelgavas
Jelgava
4.  Djubina JolantaSNUJPreiļi
5.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
6.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
7.Jurkevica AnnaSNUJJūrmala
8.Kirila KitijaSNUJindividuāli
Jelgava
9.Ludborža IngaSNUJNākotne
Rīga
10.  Mērniece AndaSNUJJelgava
11.Saulāja IlzeSNUJStaļģene
12.Siksna RegīnaSNUJNūjo un esi vesels
Rīga
13.Šelegoviča SanitaSNUJtukums
14.Tumaševska BeateSNUJNākotne
Rīga
15.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.Allena Elizabete-AnnaSB1labs starts
Rīga
4.Balceraite Erika-AlekandraSB2Jelgava
5.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
6.  Beleviča JeteSB1Ogre
7.Belozuba EvaSB3Jelgava
8.Berga UndaSB3Saldus
9.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
10.Bērziņa Evelīna-EsmeraldaSB1Draugi
Jelgava
11.  Bērziņš RobertsVB3Draugi
Jelgava
12.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
13.  Blaua AliseSB2Jelgava
Valmiera
14.Borisenoka Sarika-SkārletaSB2Bērnu skrejiens
Jelgava
15.  Borisenoka Sarika-SkārletaSB2jelgava
16.  Borisenoka Sarika-SkārletaSB2jelgava
17.  Borisenoks Sanders-StasisVB1Jelgava
18.  Borisenoks Sanders-StasisVB1Jelgava
19.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
20.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
21.Dzerkale EnijaSB1Jelgava
22.Eihentāle DārtaSB3JELGAVA
23.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
24.  Gilučs OliversVB1Rīga
25.  Gorska JūlijaSB3Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
26.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
27.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
28.  Ivanāne LindaSB3Mazie huļigāni
Jelgava
29.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
30.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
31.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
32.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
33.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
34.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
35.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
36.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
37.Kazakevicius EmilisVB2Jelgava
38.  Keino RobertsVB1Riga
39.  Kode AnnijaSB2Cielaviņa
Rīga
40.Konovaluks MarksVB1froster
Jelgava
41.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
42.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
43.  Kudrjavcevs RodrigoVB1Jelgava
44.  Kunigs DomeniksVB3Jelgava
45.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzeknes nov.
46.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
47.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
48.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
49.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
50.Leitis MarkussVB2Jelgava
51.  Liepa LīvaSB1Tukums
52.  Liepa RendijsVB1Jelgava
53.  Lietiņa KintijaSB4Bērnu skrējiens
Jelgava
54.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
55.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzeknes nov.
56.  Malihins RomansVB3Infinity
Rēzeknes nov.
57.  Malta ValtersVB4SAKSTAGALA JĀŅA KLĪDZĒJA PMATSKOLA
Viļāni
58.  Meiere RūtaSB1OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
59.  Mengots DominiksVB3Jelgava
60.  Miča ElīzaSB2RAZBAINIEKI
JELGAVA
61.  Mičs EmīlsVB2RAZBAINIEKI
JELGAVA
62.  Misāns AustrisVB2Liepāja
63.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
64.Pecka MartaVB2Jelgava
65.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
66.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
67.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
68.Pumpurs MārcisVB1Kalnciems
69.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
70.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
71.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
72.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
73.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
74.  Saklaurs RaimondsVB1Ādaži
75.Saulajs GustavsVB2Staļģene
76.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
77.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
78.Stepanovs AlensVB1Liepāja
79.Strautiņa EvelīnaSB1Jelgava
80.  Sturme ElīzaSB3C.T.Co
Jelgava
81.Šelegoviča AmandaSB1tukums
82.Šivčāns AdriansVB1JELGAVA
83.Teteris HarisVB1Teteri
Pāvilosta
84.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Pāvilosta
85.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
86.  Vagele AdrianaSB1Jelgava
87.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
88.  Vidiņa SamantaSB4Jelgava
89.  Volkovs MaksimsVB3Jelgava
90.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
91.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
92.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
93.  Zālītis JānisVB1Rīga
94.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
95.  Žīgure ZaneSB1Jelgava

Jelgava, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
2.  Allena Katrīna-Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
3.  Allens Rihards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)labs starts
Rīga
4.  Brokāne Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
5.  Gorbatko Kristiāns1 dalībnieksFK JELGAVA
Jelgava
6.  Jēkabsons Guntis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Skrunda
7.Jurkevica Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
8.  Jurkevica Evija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
9.Kazakeviciute Andreja1 dalībnieksJelgava
10.Kirila Kitija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)individuāli
Jelgava
11.  Liepa Markuss1 dalībnieksJelgava
12.  Malta Lāsma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Viļāni
Viļāni
13.  Malta Valters1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VIĻĀNI
Viļāni
14.  Muceniece Lauma1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ķekava
15.Olehnovičs Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Turbo
Jelgava
16.Pumpure Marjama1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kalnciems
17.  Pumpure Marjama1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kalnciems
18.Pumpurs Kristaps1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kalnciems
19.Pumpurs Mārcis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Kalnciems
20.  Rudzroga Laila1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Bauska
21.Sniega Ilze1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
22.Sniega Kate1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
23.Sniega Paula1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
24.  Sniegs Kaspars1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
25.Sniegs Mārtiņš1 dalībnieksBaltyre Latvia
Jelgava
26.Tikai-Diviem-Km Nevar-Piereģistrēties1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)dssdfs
27.  Vanags Pēteris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ķekava
28.  Zīle Martins1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
29.Zīle Raivis-Rainers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
30.  Zīle Simona1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava

Kopā pieteikušies: 1046