Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
7.  Artemjevs SergejsVRīga
8.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
9.  Audere SilvaSPriekuļi
10.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
11.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
12.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
13.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
14.  Balgalve InaS40Tukums
15.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
16.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
17.  Banister LandonVRīga
18.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
19.  Belevičs JurisV40Ogre
20.  Belousovs VadimsVRīga
21.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
22.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
23.  Bergmanis IlvarsVTukums
24.  Bērziņš AndrisV40Rīga
25.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
26.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
27.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
28.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
29.Bodžs ĢirtsVRēzekne
30.  Boldāne IlzeS50Gulbene
31.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
32.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
33.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
34.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
35.Brauns IvarsV40Jūras Ērglis
Sigulda
36.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
37.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
38.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
39.  Caics ArtūrsV---
Rīga
40.  Caune KristapsVGulbene
41.  Ceika LailaS50Valmiera
42.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
43.Christopher ThomasVCheltenham
44.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
45.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
46.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
47.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
48.  Dapkuviene LauraSJonava
49.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
50.  Didrihsons TomsVRiga
51.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
52.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
53.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
54.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
55.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
56.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
57.  Dzelme LitaS40-
Rīga
58.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
59.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
60.  Else AsnateSMazsalaca
61.  Erbs GuntisV50Dobele
62.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
63.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
64.  Freibergs KasparsVSaldus
65.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
66.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
67.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
68.  Geidāne SintijaSĀdaži
69.  Golubevs MihailsVRīga
70.  Grigorjevs EdgarsVSportLat
Rīga
71.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
72.  Gruberts EduardsVRiga
73.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
74.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
75.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
76.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
77.  Iesalnieks AugustsVRīga
78.Innus DiānaSRīga
79.  Ivanova JeļenaSLiepāja
80.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
81.  Jakovicka AlīnaSRīga
82.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
83.  Jankovska LigaS40Rīga
84.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
85.  Jaudzema SanitaSFitCurves
Riga
86.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
87.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
88.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
89.  Juvčenko OksanaSLiepāja
90.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
91.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
92.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
93.Kaļiņina OlgaaSJelgava
94.Karazins GintsV-
Liepāja
95.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
96.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
97.Kesenfelde IevaSKuldīga
98.  Kisļakovs MihailsVRīga
99.  Kitova EvijaSViļaka
100.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
101.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
102.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
103.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
104.  Kopmanis JānisV50Rīga
105.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
106.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
107.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
108.  Krīgers DidzisV60valmiera
109.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
110.  Kristiansone OfēlijaSRīga
111.  Kristiansons HokansVRīga
112.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
113.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
114.  Krūze GatisVHanna
Rīga
115.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
116.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
117.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
118.  Ķempe AgneseSVaiņode
119.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
120.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
121.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
122.  Lapsa GvidoV50Gulbene
123.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
124.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
125.Levins OskarsVRīga
126.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
127.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
128.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
129.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
130.Lisovska SantaSRīga
131.  Livčāns KasparsVIkšķile
132.  Ločmelis ArmandsVRīga
133.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
134.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
135.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
136.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
137.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
138.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
139.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
140.Margeviča IneseSVSK Noskrien Kuldīga
Kuldīga
141.Martins DanielVRiga
142.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
143.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
144.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
145.  Misāne RandaSLiepāja
146.Miss SamantaSRīga
147.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
148.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
149.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
150.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
151.  Ņeborakova IngaSRīga
152.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
153.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
154.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
155.Osborne KatieSRezekne
156.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
157.  Ozers JānisV50Jelgava
158.  Ozols JānisVRīga
159.Pakštas MarijusV50Kaunas
160.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
161.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
162.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
163.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
164.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
165.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
166.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
167.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
168.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
169.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
170.  Pužulis SandisV40Rīga
171.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
172.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
173.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
174.  Ravžajevs MārisVOlaine
175.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
176.  Romančuks IlmārsV50Rīga
177.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
178.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
179.  Rozis RobertsV40Rīga
180.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
181.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
182.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
183.  Rutkis GundarsV50valmiera
184.Ruzveltas MantasVVilnius
185.  Salms RaitisV40Bez komandas
Rennes
186.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
187.Samuševs RuslansVRīga
188.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
189.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
190.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
191.  Saulīte InetaS40Rīga
192.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
193.  Seņko IgorsVLiepāja
194.  Siguta DmitrijsVLiepaja
195.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
196.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
197.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
198.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
199.  Sondors SandrisV60Rīga
200.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
201.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
202.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
203.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
204.  Stankevics KlāvsVAuce
205.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
206.  Sulojeva MaijaS50Rīga
207.  Sultanovs EdgarsVRiga
208.Sviklāns JānisVBaldone
209.  Šehtels JurisV50Rīga
210.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
211.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
212.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
213.  Timofejevs SergejsV40Riga
214.  Tomsone SigneS40Rīga
215.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
216.  Tretjakovs AndrejsVRīga
217.  Trūlis ModrisVRēzekne
218.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
219.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
220.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
221.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
222.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
223.  Vagars HarijsV50Rīga
224.Vaidelinskiene KristinaSBėgimo klubas
Šiauliai
225.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
226.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
227.Vecbrālis MārtiņsVLiepāja
228.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
229.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
230.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
231.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
232.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
233.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
234.  Vizulis JānisV40Liepāja
235.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
236.  Wojcik MaciejVLodz
237.  Zablockis JānisVOgre
238.  Zaķis AivarsV50Maratona klubs/LSC
Rīga
239.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
240.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
241.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
242.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
243.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
244.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
245.  Žodziņš AigarsV50Ezere
246.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
247.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Kuldīga, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.  Anševics EdgarsVN30Rīga
10.Ariko DmitrijsVN30Riga
11.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
12.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
13.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
14.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
15.  Beleviča JolantaSN40Ogre
16.  Belevičs JēkabsVNJOgre
17.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
18.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
19.  Bērziņa LīgaSN30Riga
20.  Biezuma GitaSN40Rīga
21.  Birkmanis ArvisVN40Riga
22.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
23.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
24.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
25.  Bome KristaSN20Jelgava
26.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
27.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
28.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
29.Botev AntonVN30Rīga
30.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
31.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
32.  Bruževica AneteSN40Rīga
33.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
34.  Caics JānisVN60---
Rīga
35.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
36.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
37.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
38.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
39.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
40.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
41.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
42.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
43.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
44.  Freimane VendijaSN20Kuldīga
45.  Freimanis JānisVN30Jelgava
46.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
47.  Gailītis JānisVNJSmiltene
48.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
49.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
50.  Gavare VaivaSN40Rīga
51.  Gavars AndrisVN40Rīga
52.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
53.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
54.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
55.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
56.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
57.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
58.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
59.  Hauks MareksVN40Rīga
60.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
61.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
62.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
63.Janiša LauraSN20Ādaži
64.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
65.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
66.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
67.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
68.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
69.  Jursone LauraSN30Valmiera
70.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
71.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
72.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
73.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
74.  Kalugina InaSN20Madona
75.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
76.  Keino LīgaSN30Riga
77.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
78.Klīve UnaSN40Jūrmala
79.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
80.Kļava PēterisVN30Rīga
81.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
82.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
83.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
84.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
85.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
86.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
87.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
88.  Krauze KasparsVN20Jelgava
89.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
90.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
91.  Kroičs KasparsVN30Rīga
92.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
93.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
94.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
95.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
96.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
97.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
98.  Ķerus IndulisVN30Rīga
99.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
100.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
101.Leja KristīneSN20Ozolnieki
102.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
103.  Līpacis JurisVN40Sigulda
104.  Logina MontaSN30Sigulda
105.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
106.  Lūse BaibaSN30Rīga
107.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
108.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
109.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
110.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
111.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
112.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
113.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
114.Millere IntaSN40Liepāja
115.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
116.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
117.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
118.  Mozga MāraSN20Rīga
119.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
120.Ose AgneseSN30Tukums
121.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
122.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
123.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
124.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
125.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
126.  Platā SandraSN40Jelgava
127.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
128.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
129.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
130.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
131.Ribkina TatjanaSN30Rīga
132.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
133.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
134.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
135.Rozentāls AndrisVN40AR
Riga
136.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
137.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
138.  Salnikov DmitryVN50Rīga
139.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
140.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
141.  Sifers KimsVN50Rīga
142.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
143.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
144.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
145.  Skaldis IntsVN20Rīga
146.  Skore GirtsVN40Kuldīga
147.  Skulte AgrisVN20Rīga
148.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
149.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
150.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
151.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
152.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
153.  Strazds MārisVN40Rīga
154.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
155.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
156.  Strujeviča KristaSNJAlsunga
157.  Supe JānisVN60Tirza
158.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
159.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
160.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
161.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
162.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
163.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
164.  Šmits ArtisVN40Rīga
165.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
166.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
167.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta
168.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
169.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
170.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
171.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
172.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
173.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
174.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
175.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
176.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
177.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
178.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
179.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
180.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
181.  Vidušs KrišjānisVN30Rīga
182.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
183.  Vīksne KasparsVN20Meridiāns OK
Cēsis
184.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
185.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
186.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
187.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
188.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
189.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
190.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
191.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
192.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Kuldīga, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVTPiltene
2.  Āboliņa AnnaSTVentspils
3.  Āboliņa AntraSTVentspils
4.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
5.Āboliņš PēterisVTJelgava
6.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
7.  Ancāns JevgeņijsVTRīga
8.Ansone LieneSTDurbe
9.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
10.  Avtuško DmitrijsVT.
Rīga
11.  Baumanis DainisVTRīga
12.  Baumanis RihardsVTRīga
13.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
14.  Belevičs JustsVTBOgre
15.  Berga LindaSTSaldus
16.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
17.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
18.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
19.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
20.Borozinskis DzintarsVTĶegums
21.Brokere IngaSTRīga
22.  Buks KristofersVTAJēkabpils
23.  Bukševics EdgarsVTRīga
24.Bumbiere KristīneSTBJelgava
25.Bumbiers KristersVTBJelgava
26.  Butlers EdgarsVTRīga
27.  Buts JurijsVTRīga
28.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
29.  Caune LaimdotaSTviens
Rīga
30.  Celnokova JelizavetaSTRīga
31.  Cīrulis ReinisVTJūrmala
32.  Čakstiņa GuntaSTRīga
33.  Černecova LiānaSTRēzekne
34.  Čusāns RolandsVTLudza
35.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
36.  Dāldere AntraSTVentspils
37.  Danilovs RomansVTRiga
38.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
39.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
40.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
41.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
42.Filonenko AnnaSTDaugavpils
43.  Fučadži NatālijaSTRiga
44.  Glazkina LolitaSTRīga
45.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
46.  Grasmanis IngusVTJelgava
47.Grigale IneseSTĀdaži
48.  Grikis AndrisVTOgre
49.  Gubāts MintautsVTRiga
50.  Gusts AivisVT4 vēji
Rīga
51.  Honcharuks IgorsVTRīga
52.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
53.  Jagža ElīnaSTRīga
54.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
55.  Jākobsons ArvisVTTukums
56.  Jakovels SandisVTDaugavpils
57.  Jansone RitaSTCarnikava
58.  Jārvinen LauriVTEspo
59.  Jēče AliseSTBRīga
60.  Jēče IngaSTRīga
61.  Jēčis KristapsVTBRīga
62.Jirjens ReinisVTRīga
63.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
64.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
65.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
66.  Kalnins EndryVTRīga
67.  Kārkliņa SantaSTKuldīga
68.  Katlapa AnnaSTJelgava
69.Kaupuža SigneSTCēsis
70.  Keino KrišsVTBRiga
71.Kļava ZaneSTValmiera
72.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
73.Kopštāle RegīnaSTLiepāja
74.Kopštāls MārtiņšVTLiepāja
75.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
76.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
77.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
78.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
79.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
80.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
81.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
82.  Kukaine IngaSTRīga
83.  Kukaine TīnaSTBRīga
84.  Kukainis AigarsVTRīga
85.  Ķemeris DāvidsVTBAizpute
86.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
87.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
88.Labanovska ElīnaSTJelgava
89.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
90.Laizāne MadaraSTKuldīga
91.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
92.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
93.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
94.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
95.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
96.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
97.  Liepājniece PaulaSTBZiras
98.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
99.  Lipšāns GunārsVTRīga
100.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
101.  Loca AijaSTDaugavpils
102.  Loca SintijaSTADaugavpils
103.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
104.  Luca LīgaSTRīga
105.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
106.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
107.Ļucāne BaibaSTĀdaži
108.Makņa LoretaSTAKrāslava
109.  Manovskis RenaldsVTRīga
110.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
111.  Metums AinārsVTGulbene
112.  Metums MārtiņšVTAGulbene
113.  Metums NaurisVTBGulbene
114.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
115.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
116.  Mūrnieks DanielsVTASmiltene
117.  Naglis AinārsVTOgre
118.  Nazarovs DaniilsVTAOgre
119.  Neilands ValdisVTRīga
120.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
121.  Obernihins OlegsVTRīga
122.  Osīte IlzeSTJelgava
123.  Pankovets NataliaSTRīga
124.  Potapovs TomsVTAIecava
125.  Puķīte GundegaSTMadona
126.  Puķīte LīvaSTAMadona
127.  Pūpols AigarsVTKuldīga
128.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
129.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
130.  Reivitis MarkussVTkuldiga
131.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
132.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
133.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
134.  Rozītis IngussVTKuldīga
135.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
136.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
137.Skudra AndaSTOlaine
138.  Skudris AinārsVTOlaine
139.  Skudris MārtiņšVTOlaine
140.  Skuja VernersVTRīga
141.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
142.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
143.  Strautnieks MārisVTJelgava
144.  Sviķis ĀdolfsVTARīga
145.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
146.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
147.  Šarkovska AgitaSTSaldus
148.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
149.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
150.  Šimkiva KarinaSTVentspils
151.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
152.Taube GintaSTRīga
153.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
154.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
155.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
156.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
157.  Ulase AivaSTJelgava
158.  Urtāns AndrisVTRīga
159.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
160.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
161.  Vagale IjaSTRīga
162.  Vagale SvetlanaSTJelgava
163.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
164.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
165.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
166.Vanaga LauraSTRīga
167.  Vanags HaraldsVTRīga
168.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
169.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
170.  Vegnere MadaraSTRīga
171.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
172.  Vetra MartinsVTKuldīga
173.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
174.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
175.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
176.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
177.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
178.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
179.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
180.  Vijups MarcisVTCēsis
181.  Vikse LīgaSTLimbaži
182.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
183.  Voino MārtiņšVTBMārupe
184.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
185.  Zariņa ZitaSTRiga
186.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
187.  Zuyeu RamansVTRīga
188.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
189.  Zvirgzds MārtiņšVTLielvārde
190.  Žube IevaSTOgre
191.  Žube JanaSTBOgre
192.  Žubule LoretaSTBRīga

Kuldīga, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
3.  Griņeviča RuslanaSNUJABC software
Baloži
4.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
5.  Vanaga DaceSNUJJelgava

Kuldīga, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB2Piltene
2.Ābele AnnikaSB2Piltene
3.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
4.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
5.  Ansons MarkussVB2Piltene
6.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
7.  Beleviča JeteSB1Ogre
8.Berga UndaSB3Saldus
9.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
10.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
11.  Celmiņa LuīzeSB3Piltene
12.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
13.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
14.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
15.  Gilučs OliversVB1Rīga
16.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
17.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
18.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
19.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
20.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
21.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
22.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
23.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
24.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
25.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
26.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
27.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
28.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
29.  Keino RobertsVB1Riga
30.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
31.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
32.  Krumiņa EvelinaSB4Kuldīga
33.Krūmiņš AdriansVB1Kuldīga
34.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
35.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
36.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
37.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
38.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
39.  Locs LinardsVB4Daugavpils
40.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
41.  Misāns AustrisVB2Liepāja
42.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
43.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
44.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
45.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
46.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
47.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
48.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
49.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
50.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
51.  Skore LauraSB4Kuldīga
52.  Skore NoraSB4Kuldīga
53.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
54.Stepanovs AlensVB1Liepāja
55.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
56.Vīksne ElīnaSB3Liepāja
57.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
58.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
59.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
60.  Zālītis JānisVB1Rīga
61.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava
62.Zviedrāns TomsVB1Ventspils

Kuldīga, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Vasiļjeva Svetlana1 dalībnieksRīga

Kopā pieteikušies: 699