Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons | Saraksts

Sigulda, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
7.  Artemjevs SergejsVRīga
8.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
9.  Audere SilvaSPriekuļi
10.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
11.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
12.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
13.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
14.  Balgalve InaS40Tukums
15.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas
16.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
17.  Banister LandonVn
Rīga
18.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
19.  Belevičs JurisV40Ogre
20.  Belousovs VadimsVRīga
21.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
22.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
23.  Bergmanis IlvarsVTukums
24.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
25.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga
26.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
27.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
28.  Boldāne IlzeS50Gulbene
29.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
30.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala
31.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
32.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
33.Brauns IvarsV40Jūras Ērglis
Sigulda
34.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja
35.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja
36.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
37.  Caics ArtūrsV---
Rīga
38.  Caune KristapsVGulbene
39.  Ceika LailaS50Valmiera
40.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera
41.Christopher ThomasVCheltenham
42.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
43.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga
44.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
45.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
46.  Dapkuviene LauraSJonava
47.  Davidčuks NormundsVLimbaži
48.  Davidnieks ArtisVRīga
49.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
50.  Didrihsons TomsVRiga
51.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth
52.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile
53.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
54.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk
55.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
56.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
57.  Dzelme LitaS40-
Rīga
58.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
59.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga
60.  Else AsnateSMazsalaca
61.  Erbs GuntisV50Dobele
62.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
63.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
64.  Freibergs KasparsVSaldus
65.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
66.  Galiņa LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
67.  Geidāne SintijaSĀdaži
68.  Golubevs MihailsVRīga
69.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
70.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
71.  Gruberts EduardsVRiga
72.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga
73.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
74.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza
75.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga
76.  Iesalnieks AugustsVRīga
77.Innus DiānaSRīga
78.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
79.  Jakovicka AlīnaSRīga
80.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
81.  Jankovska LigaS40Rīga
82.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava
83.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
84.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga
85.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi
86.  Juvčenko OksanaSLiepāja
87.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
88.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
89.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
90.Karazins GintsV-
Liepāja
91.  Karpikovs AleksandrsVInternational Maritime Sport Community
Riga
92.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
93.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
94.  Kisļakovs MihailsVRīga
95.  Kitova EvijaSViļaka
96.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai
97.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga
98.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis
99.  Kolužs JānisVDaugavpils Runners
Daugavpils
100.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus
101.  Kopmanis JānisV50Rīga
102.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
103.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši
104.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
105.  Krīgers DidzisV60valmiera
106.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga
107.  Kristiansone OfēlijaSRīga
108.  Kristiansons HokansVRīga
109.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
110.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme
111.  Krūze GatisVHanna
Rīga
112.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga
113.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
114.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
115.  Ķempe AgneseSVaiņode
116.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
117.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka
118.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga
119.  Lapsa GvidoV50Gulbene
120.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
121.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
Ranka
122.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga
123.  Lērme HenrijsVM 42
Valmiera
124.  Lērme RitvarsV40M 42
Amsterdam
125.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
126.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga
127.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
128.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga
129.  Ločmelis ArmandsVRīga
130.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
131.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
132.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
133.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
134.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
135.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga
136.  Marčinkus RaisaS50S/K Ozolnieki
Jelgava
137.Martins DanielVRiga
138.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga
139.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga
140.  Medeikis AlgirdasVBegimo klubas
Šiauliai
141.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
142.  Millers ArnisVCertex Latvija
Olaine
143.  Misāne RandaSLiepāja
144.Miss SamantaSRīga
145.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
146.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
147.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
148.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils
149.  Ņeborakova IngaSRīga
150.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga
151.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre
152.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga
153.Osborne KatieSRezekne
154.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone
155.  Ozers JānisV50Jelgava
156.  Ozoliņš AnsisVLSC
Rīga
157.  Ozols JānisVRīga
158.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki
159.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava
160.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga
161.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza
162.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
163.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni
164.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga
165.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
166.  Priedols ĢirtsV40Selonija
Rīga
167.  Pūga MārtiņšVBigbank
Rīga
168.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza
169.  Pužulis SandisV40Rīga
170.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads
171.  Rancāne KristīneSVanaga Zobārstniecības Klīnika
Rīga
172.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne
173.  Ravžajevs MārisVOlaine
174.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
175.  Romančuks IlmārsV50Rīga
176.  Ronis RaimondsVBigbank
Rīga
177.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga
178.  Rozis RobertsV40Rīga
179.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga
180.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
181.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
182.Ruzveltas MantasVVilnius
183.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
184.Samuševs RuslansVRīga
185.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
186.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
187.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga
188.  Saulīte InetaS40Rīga
189.  Sedleniece IlonaS40Bigbank
Rīga
190.  Seņko IgorsVLiepāja
191.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
192.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
193.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
194.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava
195.  Sondors SandrisV60Rīga
196.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
197.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
198.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
199.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
200.  Stankevics KlāvsVAuce
201.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
202.  Sulojeva MaijaS50Rīga
203.  Sultanovs EdgarsVRiga
204.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
205.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
206.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
207.  Timofejevs SergejsV40Riga
208.  Tomsone SigneS40Rīga
209.  Tretjakovs AndrejsVRīga
210.  Trūlis ModrisVRēzekne
211.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera
212.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
213.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
214.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
215.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls
216.  Vagars HarijsV50Rīga
217.Vaidelinskiene KristinaSBėgimo klubas
Šiauliai
218.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
219.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
220.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
221.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka
222.  Verza AndrejsVĀdaži
223.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis
224.  Vīksne KasparsVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
225.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
226.  Vilgerte DaceS40Drakulas olas
Rīga
227.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga
228.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
229.  Vizulis JānisV40Liepāja
230.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
231.  Wojcik MaciejVLodz
232.  Zablockis JānisVOgre
233.  Zaķis AivarsV50Maratona klubs/LSC
Rīga
234.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
235.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
236.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
237.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala
238.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga
239.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga
240.  Žodziņš AigarsV50Ezere
241.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka
242.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Sigulda, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja
3.Adamenko AntraSN20Ragaciems
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga
8.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga
9.  Anševics EdgarsVN30Rīga
10.Ariko DmitrijsVN30Riga
11.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga
12.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
13.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
14.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
15.  Beleviča JolantaSN40Ogre
16.  Belevičs JēkabsVNJOgre
17.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
18.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
19.  Bērziņa LīgaSN30Riga
20.  Biezuma GitaSN40Rīga
21.  Birkmanis ArvisVN40Riga
22.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga
23.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
24.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils
25.  Bome KristaSN20Jelgava
26.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava
27.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme
28.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
29.Botev AntonVN30Rīga
30.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
31.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja
32.  Bruževica AneteSN40Rīga
33.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
34.  Caics JānisVN60---
Rīga
35.  Ciukmacis AldisVN50Rēzeknes novads
Rēzekne
36.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja
37.  Danenberga EvitaSN20SK Tērauds
Rīga
38.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus
39.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
40.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka
41.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga
42.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
43.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
44.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
45.  Freimanis JānisVN30Jelgava
46.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads
47.  Gailītis JānisVNJSmiltene
48.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
49.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
50.  Gavare VaivaSN40Rīga
51.  Gavars AndrisVN40Rīga
52.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
53.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
54.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava
55.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
56.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
57.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
58.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
59.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
60.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils
61.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
62.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
63.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
64.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga
65.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga
66.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga
67.  Jursone LauraSN30Valmiera
68.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
69.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
70.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
71.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
72.  Kalugina InaSN20Madona
73.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
74.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
75.  Keino LīgaSN30Riga
76.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga
77.Klīve UnaSN40Jūrmala
78.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga
79.Kļava PēterisVN30Rīga
80.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
81.  Konoplins SergejsVN40Rīga
82.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
83.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga
84.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
85.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga
86.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
87.  Krauze KasparsVN20Jelgava
88.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
89.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga
90.  Kroičs KasparsVN30Rīga
91.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
92.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
93.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
94.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
95.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
96.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza
97.  Ķerus IndulisVN30DNB banka
Rīga
98.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
99.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
100.  Lapiņš IvarsVN40SPORTLAT
Liepāja
101.  Līpacis JurisVN40Sigulda
102.  Logina MontaSN30Sigulda
103.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi
104.  Lūse BaibaSN30Rīga
105.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti
106.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
107.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
108.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus
109.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga
110.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
111.  Mikulova OlgaSN30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
112.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale
113.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
114.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
115.  Mozga MāraSN20Rīga
116.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
117.  Ozerovs KonstantīnsVN30Rīga
118.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
119.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri
120.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
121.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda
122.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires
123.  Platā SandraSN40Jelgava
124.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
125.  Priedols TristansVNJ3tan
Rīga
126.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
127.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
128.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
129.Ribkina TatjanaSN30Rīga
130.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga
131.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava
132.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
133.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
134.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
135.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
136.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
137.  Sifers KimsVN50Rīga
138.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene
139.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
140.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
141.  Skulte AgrisVN20Rīga
142.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
143.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
144.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
145.  Stefanišina IvonnaSN30Rīga
146.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
147.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga
148.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
149.  Strujeviča KristaSNJAlsunga
150.  Supe JānisVN60Tirza
151.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils
152.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
153.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
154.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
155.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
156.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
157.  Šmits ArtisVN40Rīga
158.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga
159.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga
160.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
161.  Tjagunovs IljaVN20Rīga
162.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga
163.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
164.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
165.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
166.  Turka OdetaSN50Taka TOK
Kuldiga
167.  Turks JānisVN60TAKA TOK
Kuldīga
168.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
169.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
170.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši
171.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
172.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
173.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
174.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
175.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
176.Vilgerts HelmutsVNJDrakulas olas
Rīga
177.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
178.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga
179.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga
180.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
181.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga
182.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
183.  Zaļeskis RenārsVN30Ādaži
184.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
185.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
186.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Sigulda, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga
3.  Aleksandrs SandisVTRīga
4.  Antoņeviča IlgaSTIkšķile
5.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga
6.  Augusts NormundsVTRīga
7.Avotina LieneSTGarkalne
8.  Baumanis DainisVTRīga
9.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
10.  Belevičs JustsVTBOgre
11.  Benders RalfsVTBRīga
12.  Berga LindaSTSaldus
13.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
14.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
15.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
16.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki
17.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
18.Borozinskis DzintarsVTĶegums
19.  Brenčevs ValdisVTRīga
20.Brokere IngaSTRīga
21.Bumbiere KristīneSTBJelgava
22.Bumbiers KristersVTBJelgava
23.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir
24.Caune LaimdotaSTviens
Rīga
25.  Celnokova JelizavetaSTRīga
26.  Ciglis Dāvis-KrišjānisVTGulbene
27.  Čakstiņa GuntaSTRīga
28.  Černecova LiānaSTRēzekne
29.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
30.  Dāldere AntraSTVentspils
31.  Danilovs RomansVTRiga
32.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
33.  Dēliņš JānisVTBauska
34.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
35.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
36.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
37.  Feldmanis KristapsVTRīga
38.Filonenko AnnaSTDaugavpils
39.  Fučadži NatālijaSTRiga
40.Geidāns KrišjānisVTRīja
41.  Glazkina LolitaSTRīga
42.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži
43.  Grasmanis IngusVTJelgava
44.  Grava ArvilsVTBRīga
45.  Grava ErnestsVTARīga
46.Grigale IneseSTĀdaži
47.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži
48.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži
49.  Gubāts MintautsVTRiga
50.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
51.  Jagža ElīnaSTRīga
52.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
53.  Jakovels SandisVTDaugavpils
54.  Jēče AliseSTBRīga
55.  Jēče IngaSTRīga
56.  Jēčis KristapsVTBRīga
57.Jirjens ReinisVTRīga
58.  Jonass ArtisVTCēsis
59.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona
60.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
61.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga
62.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
63.  Katlapa AnnaSTJelgava
64.Kaupuža SigneSTCēsis
65.  Keino KrišsVTBRiga
66.  Kipirins AndrisVTRīga
67.Kļava ZaneSTValmiera
68.  Koļesņikovs RenatsVTARīga
69.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
70.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
71.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
72.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne
73.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
74.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
75.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi
76.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
77.  Kukaine IngaSTRīga
78.  Kukaine TīnaSTBRīga
79.  Kukainis AigarsVTRīga
80.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
81.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
82.Labanovska ElīnaSTJelgava
83.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga
84.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga
85.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
86.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne
87.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne
88.  Lenss MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera
89.  Lepse InāraSTventspils
ventspils
90.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga
91.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
92.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava
93.  Luca LīgaSTRīga
94.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
95.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
96.Ļucāne BaibaSTĀdaži
97.Makņa LoretaSTAKrāslava
98.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
99.  Metums AinārsVTGulbene
100.  Metums MārtiņšVTAGulbene
101.  Metums NaurisVTBGulbene
102.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
103.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
104.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
105.  Nikrencis DinsVTRīga
106.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
107.  Oraševska OlgaSTCēsis
108.  Osīte IlzeSTJelgava
109.  Puķīte GundegaSTMadona
110.  Puķīte LīvaSTAMadona
111.  Puķītis TomsVTASigulda
112.  Puškars JurisVTRīga
113.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza
114.Rakšte LīgaSTRīga
115.  Ratkevičs ĢirtsVTĶegums
116.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
117.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga
118.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
119.  Romanovs EndijsVTLudza
Rēzekne
120.  Rozenbergs RenārsVT.
Rīga
121.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
122.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
123.  Seļionovs ViktorsVTRīga
124.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
125.Skudra AndaSTOlaine
126.  Skudris AinārsVTOlaine
127.  Skudris MārtiņšVTOlaine
128.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
129.  Strautnieks MārisVTJelgava
130.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
131.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
132.  Šarkovska AgitaSTSaldus
133.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
134.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils
135.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
136.  Šmite SarmaSTUlbroka
137.Taube GintaSTRīga
138.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
139.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
140.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
141.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga
142.  Ulase AivaSTJelgava
143.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
144.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
145.  Vagale IjaSTRīga
146.  Vagale SvetlanaSTJelgava
147.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
148.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
149.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
150.  Vanaga DaceSTJelgava
151.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga
152.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
153.Vasiļjeva SvetlanaSTRīga
154.  Vegnere MadaraSTRīga
155.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga
156.Vēvere EvitaSTJaunjelgava
157.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava
158.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
159.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
160.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
161.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
162.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
163.  Vijups MarcisVTCēsis
164.  Vikse LīgaSTLimbaži
165.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
166.  Voino MārtiņšVTBMārupe
167.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
168.  Zandberga EvijaSTind.
Sigulda
169.  Zariņa ZitaSTRiga
170.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
171.  Zvirgzda DiānaST-
Riga
172.  Žezlova AlīnaSTSalaspils
173.  Žube IevaSTOgre
174.  Žube JanaSTBOgre
175.  Žubule LoretaSTBRīga

Sigulda, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
4.  Beleviča JeteSB1Ogre
5.Berga UndaSB3Saldus
6.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga
7.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga
8.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
9.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
10.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja
11.  Gilučs OliversVB1Rīga
12.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
13.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži
14.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
15.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
16.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
17.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
18.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
19.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
20.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
21.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga
22.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
23.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
24.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
25.  Keino RobertsVB1Riga
26.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
27.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
28.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
29.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne
30.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
31.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne
32.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
33.  Misāns AustrisVB2Liepāja
34.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
35.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga
36.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga
37.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
38.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza
39.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
40.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
41.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
42.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
43.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
44.Stepanovs AlensVB1Liepāja
45.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
46.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
47.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
48.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava
49.  Zālītis JānisVB1Rīga
50.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava

Sigulda, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Lapiņš Ivars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAT
Liepāja

Kopā pieteikušies: 654