Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējēju gada balle, Bigbank Skrien Latvija 2017 sezonas noslēgums un apbalvošana | Saraksts

Sezonas noslēguma pasākums

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa LāsmaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
2.  Ābols JānisPasākuma dalībnieksPaBaso.lv /Vsk noskrien
Madona - Rīga
3.  Adamovičs Mārcis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsPreiļu kraukļi
Preiļi
4.  Airijancs GenādijsPasākuma dalībnieksSPPORTLAT
Daugavpils
5.  Alksnis MārtiņšPasākuma dalībnieksSALASPILS ZĪRIŅI/SPORTLAT
Salaspils
6.  Aļuskins RaimondsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
7.  Amoliņa IntaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Divplākšņi
Rīga
8.  Aņikejevs ValdisPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Jūrmala
9.  Apinis Alfrēds2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsRīga
10.  Augaitis JurgisPasākuma dalībnieksLithuania
11.  Auziņš Mārtiņš2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
12.  Barkanova DiānaPasākuma dalībnieksAMdojo
Dagda
13.  Barkāns KārlisPasākuma dalībnieksRēzeknes novads
14.  Bautris DainisPasākuma dalībnieksDB Running
Rīga
15.  Bautris DāvisPasākuma dalībnieksjurmalasture.lv
Rīga
16.  Beldava LindaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
17.  Berezņevs VitālijsPasākuma dalībnieksSalaspils sporta nams
Salaspils
18.  Bērziņš Kristaps2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAT
Kuldīga
19.  Biktimirovs KonstantīnsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
20.  Bogdanova IzabellaPasākuma dalībnieksaizputes ceļinieks
aizpute
21.  Bogdanova ViktorijaPasākuma dalībnieksmaratona klubs
aizpute
22.  Bogdanovs Jevgeņijs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK
Tukums
23.  Boldāne Ilze2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsGulbene
24.  Boldāne LindaPasākuma dalībnieks3 DĀMAS
Gulbene
25.Boldāns ArnisPasākuma dalībnieksGulbens
26.  Bondarevs AndrejsPasākuma dalībnieksLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
27.  Bondars NaurisPasākuma dalībnieksSkriešanas Klubs Salaspils
Salaspils
28.  Brezinska InesePasākuma dalībnieksLSPA
Gulbene
29.  Broks KristapsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien-Rieksti
Madona
30.  Buko Daniels2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvanu VK/ ASICS
Līvāni
31.  Bulāne ZanePasākuma dalībnieksRīga
32.  Bulāns ĢirtsPasākuma dalībnieksRiga
33.  Bunce IvetaPasākuma dalībnieksaizputes ceļinieks
aizpute
34.  Bušmanis Arvils2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvānu VK
Līvāni
35.  Bušmanis AskoldsPasākuma dalībnieksSalaspils
Salaspils
36.  Caune MaldaPasākuma dalībnieks-
Salaspils
37.Cudnovs RomansPasākuma dalībnieksliepaja
38.  Čakle Laura2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMaratona klubs/Dionsportlab
Ventspils
39.  Čerņevska LaumaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Vāveres
Rīga
40.  Čudars RaimondsPasākuma dalībnieksSalaspils
41.  Dimza ElīnaPasākuma dalībnieksLiepaja
42.  Djubina NikolaPasākuma dalībnieksPreiļu novada BJSS
Preiļi
43.  Dmitrijeva JekaterinaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien / PaBaso.lv
Rīga
44.  Dreiškina BeatrisePasākuma dalībnieksSPORTLAT
Ikšķiles novads, Tīnūži
45.  Dreiškins JānisPasākuma dalībnieksSPORTLAT/Ikšķile Velo
Ikšķiles novads, Tīnūži
46.  Drozds AlvisPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Cesis
47.  Dudels AndrisPasākuma dalībnieksda-marathon
daugavpils
48.  Dzenis JurisPasākuma dalībnieksTaku Skrējējs
Sigulda
49.  Feteris Aigars2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAND/NIKE
Zante
50.  Fomenko AļonaPasākuma dalībnieksJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
51.  Francs Dāvids2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsPATRIA NUTRITION
Rīga
52.  Freibergs MārtiņšPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
53.  Gabaliņš-Briška Kaspars2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Metroons/ Nike
Ķekava
54.  Gaile SandraPasākuma dalībnieksOGRE
Ogres novads
55.  Gailis Jānis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVeikals Maratons & Asics
Ogresgals
56.  Gailītis Jānis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSmiltene
57.  Gailuma KristīnePasākuma dalībnieksIlzeskalna pag.
58.  Gaļinovskis MareksPasākuma dalībnieksRun 4 Sun / VSK Noskrien
Rīga
59.  Geraseva Anastasija2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAT
Jelgava
60.  Gerve DiānaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
61.  Girgensone Līga2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK
Dobele
62.  Gorelova Keita-AlisePasākuma dalībnieksSPORTLAT
Ķekava
63.  Gorelova LiesmaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Ķekava
64.  Gorelovs ViktorsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Baldones novads
65.  Grablovskis RaitisPasākuma dalībnieksRiga
66.  Grahovska VitaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Ķeguma novads
67.Grāmatniece GunaPasākuma dalībnieksJūrmala
68.  Grāmatnieks JānisPasākuma dalībnieksSporta Patriots
Jūrmala
69.  Grantiņa LīvijaPasākuma dalībnieksLiepājas sss
Liepāja
70.  Grasmanis IngusPasākuma dalībnieksJelgava
71.  Graudiņa InaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
72.  Grickus Daiga2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsNike/Tērauds/Sportland
Rīga
73.  Grīviņš PēterisPasākuma dalībnieksSurikati
Rauna
74.  Grundmane Lilija2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsindividuāli
Kuldīga
75.Grundmanis KārlisPasākuma dalībnieksKuldīga
76.Gulbe AijaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
77.  Ģērmane Guna2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas
Rīga
78.  Ģērmanis JānisPasākuma dalībnieksStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
79.  Hartmanis Reinis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsGrobiņa
80.  Heidemane IngaPasākuma dalībnieksSK Katrīna, Maratona klubs
Kuldīga
81.  Heidingere Gundega2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVeikals Maratons & Asics/ VS Jūdze
Ogre
82.Heidingers GatisPasākuma dalībnieksogre
83.  Helmane-Soročenkova Karīna2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAND/NIKE
Tukums
84.  Hildebrants RolandsPasākuma dalībnieksRīga
85.Hincenbergs EgonsPasākuma dalībnieksJelgava
86.  Holštroma Gunta2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMatisons Runner`s Club
Aizpute
87.  Jansone Līga2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVentspils SPARS
Ventspils
88.  Jansone SailaPasākuma dalībnieksMaratona klubs, SK Katrīna
Kuldīga
89.  Joce Ludmila2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMatisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
90.  Jubele ElīnaPasākuma dalībnieksMežmalas/Madona
Madona
91.  Jubelis Andris2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMaratons - Asics
Rīga
92.  Kaimiņš Jānis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAT
Ogres novads
93.  Kaimiņš Kristaps2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas
Ogres novads
94.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaPasākuma dalībnieksVSK NOSKRIEN
Rīga
95.  Kalniņš-Vindedzkalns KarlisPasākuma dalībnieksVSK NOSKRIEN
Rīga
96.  Kaļiņina InesePasākuma dalībnieksDaugavpils
Daugavpils
97.  Kārkliņa ElīnaPasākuma dalībnieksPATRIA NUTRITION
Madona
98.  Kārkliņš DanielsPasākuma dalībnieksA2
Sigulda
99.  Kārkliņš KasparsPasākuma dalībnieksSigulda
100.  Karlivāns TomsPasākuma dalībnieksAK
Valmiera
101.  Karlsone GitaPasākuma dalībnieksSaldus
102.  Karpenko ZanePasākuma dalībnieksVSK Noskrien Blonde
Rīga
103.  Kazāka Laura2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsOgres novada Sporta Centrs
Ogre
104.  Kazāka SanitaPasākuma dalībnieksJelgava
Jelgava
105.  Kažemāka Anita2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas/ Preiļu siers
Preiļi
106.  Kirilova Viviana2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMedrull runners
Rīga
107.  Klapars RitvarsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Valmiera
108.  Klindžāne IlzePasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
109.  Klindžāns RitvarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
110.  Kļaviņa MāraPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Rēzekne
111.  Kļaviņš EdgarsPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Rēzekne
112.  Kļaviņš Zigmārs-JāzepsPasākuma dalībnieksSK MAGNEN
Rēzekne
113.  Kostina AriadnaPasākuma dalībnieksBauska
114.  Kraukle MaldaPasākuma dalībnieksSmiltene
115.  Krauklis Vairis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsPrivātbūve
Smiltene
116.  Krauze JānisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
117.  Kravalis Emīls2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSiguldas Sporta Skola
Sigulda
118.  Kravalis Jānis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSiguldas Sporta skola
Sigulda
119.  Krūkle ElīnaPasākuma dalībnieksSportlat
Valmiera
120.  Kumpiņš AinārsPasākuma dalībnieksPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
121.  Ķeģis Gunārs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLī Sporta klubs
Rīga
122.  Ķīkule InesePasākuma dalībnieksNordea Rīgas maratons
Rīga
123.  Laicāne Sanita2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Tērauds
Baltezers
124.  Lapiņš IvarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Liepāja
125.  Laucis Normunds2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAIZKRAUKLE
Aizkraukle
126.  Leitholde-Lejstrauta IevaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
127.  Leja IvetaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Liepāja
128.  Lejasmeiers GintsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Liepāja
129.  Lejstrauts KristapsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga/Valmiera
130.Liaudenskaire ErnestaPasākuma dalībnieksStadija
Siauliai
131.  Liaudenskas GintarasPasākuma dalībnieksStadija
Šiauliai
132.  Liaudenskiene Lina2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsStadija
Šiauliai
133.  Liepiņš RimantsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien / Engures sportam
Ķesterciems
134.  Limanāne IlzePasākuma dalībnieksSK Biksti
Rīga
135.  Limanāns DainisPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Rieksti
Biksti
136.  Ludriks AndrisPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Rieksti
Rīga
137.Lunte InāraPasākuma dalībnieksRīga
138.  Lunts ArmandsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
139.  Lūsa Vieda2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMeridiāns
Jaunpiebalga
140.  Lūse InāraPasākuma dalībnieksCarnikavas Sporta centrs
Carnikava
141.  Lūsis JānisPasākuma dalībnieksCarnikava
Carnikava
142.  Macuka InesePasākuma dalībnieksJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
143.  Macuks Anatolijs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsJēkabpils sporta centrs, Valsts policija
Jēkabpils
144.  Mačāns AndrisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
145.  Madžuls LaurisPasākuma dalībnieksRēzekne
146.Malančuks VladislavsPasākuma dalībnieksRīga
147.  Marhele Ilona2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas
Alūksne
148.  Matisons Aigars2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMatisons Runner`s Club
Piltene
149.  Medveds Artūrs-Niklāvs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMaratona klubs/Dionsportlab
Aizputes novads
150.  Meirāns KrišjānisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
alūksne
151.  Mežiels JānisPasākuma dalībnieksASK PATRIA
Koknese
152.  Mikulova OlgaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
153.  Miķelsons MārtiņšPasākuma dalībniekswww.lmp.lv / VSK Noskrien
Rīga
154.  Misāne RandaPasākuma dalībnieksLiepāja
155.  Močāne BaibaPasākuma dalībniekselevation
Rīga
156.  Muralis Virgilijus2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMaratonas
Jonava
157.  Neija GuntaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
158.  Neijs KrišjānisPasākuma dalībnieksPēdējās vietas pavēlnieki
Jūrmala
159.  Neimande Lelde2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAND/ NIKE
Cēsis
160.  Nerets JānisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Salaspils
161.  Neško EgitaPasākuma dalībnieksSkriešanas Akadēmija
Ķekava
162.  Ničipors DmitrijsPasākuma dalībnieksWir Sind Das Volk!
Kocēni
163.  Noviks AgrisPasākuma dalībnieksVSK noskrien
Rīga
164.  Ozola-Ozoliņa SolveigaPasākuma dalībnieksLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
165.  Ozoliņš AnsisPasākuma dalībnieksRīga
166.  Ozoliņš Arnis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsValka
Valka
167.  Ozoliņš GunārsPasākuma dalībnieksNike Riga Run
Valka - Rīga
168.  Pakārklis KārlisPasākuma dalībnieksfoto
Rīga
169.  Pakārklis Māris2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK METROONS/ Nike-1
Rīga
170.  Pārums JānisPasākuma dalībnieksParums Athletics
Rīga, Iecava
171.  Pastare Agnese2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas
Ogre
172.  Pētersone LauraPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Kocēnu novads
173.  Pētersone Marta-LuizePasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Kocēnu Novads
174.  Pētersons KasparsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Kocēnu nov.
175.  Petrams AndrisPasākuma dalībnieksRīga
176.  Petrovska MadaraPasākuma dalībnieksMacMaster
Rīga
177.  Pilskalns KristapsPasākuma dalībnieksGC
Alūksne
178.  Pinkulis SandijsPasākuma dalībnieksNIKE RIGA RUN
Rīga
179.  Poliņš DāvisPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga, Gulbene
180.  Porciks EdgarsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Liepāja
181.  Pranckūnas Petras2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsNa, pagauk!
Vilnius
182.  Priede MārtiņšPasākuma dalībnieksTD3
Rīga
183.  Priedīte EvitaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
184.  Priedītis VilnisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
185.  Pūpola Iveta2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMaratona klubs/Dionsportlab
Aizpute
186.  Putāns EmanuelsPasākuma dalībnieksSCMT
Rīga
187.  Rābants DāvisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
188.Rabkeviča ZandaPasākuma dalībnieksSalaspils
189.  Ratnieks GatisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Cīrava
190.  Razgalis Jānis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAND/NIKE
Madona
191.  Rence AlīnaPasākuma dalībnieksPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
192.  Rencis EdgarsPasākuma dalībnieksPaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
193.  Rēriha InesePasākuma dalībnieksVSK NOSKRIEN VĀVERES
Ropaži
194.  Rērihs DzintarsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Ropaži
195.  Riekstiņš ArtūrsPasākuma dalībnieksLīdz galam
Rīga
196.  Roze Renārs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas
Ogres novads
197.  Roze SantaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Pārdaugava
198.  Roze ZanePasākuma dalībnieksOgre
199.  Runčs JānisPasākuma dalībnieksSalaspils
200.  Salmiņa Simona-AlisePasākuma dalībnieksPATRIA Mmēbeles / Līvānu BJSS
Līvāni
201.  Sardiko MārisPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Inčukalns
202.  Saulīte InetaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
203.  Saveļjevs ViktorsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Rieksti
Alūksne
204.Sbērziņa LīgaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
205.Sbērziņš JānisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Daugavpils
206.Selga ElīnaPasākuma dalībnieksRīga
207.  Seņko IgorsPasākuma dalībnieksliepajas vieglatletikas klubs
LIEPAJA
208.  Serjogins DmitrijsPasākuma dalībnieksLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
209.  Sermolīte Ilze2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
210.  Sileniece MontaPasākuma dalībnieksSmiltene
211.Siliņš EdgarsPasākuma dalībnieksRīga
212.  Simanovičs EdgarsPasākuma dalībnieksJelgavas Sporta servisa centrs
Rīga
213.  Sinkēviča IlvaPasākuma dalībnieksJelgava
214.  Siņicins Krists2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsDraudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola
Liepāja
215.  Skangale SindijaPasākuma dalībnieksKombucha.lv/Bikram yoga Riga
Rīga
216.  Skrastiņa IndraPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
217.  Smalovijs Nikolajs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLSC
Rīga
218.  Smerliņš Artis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLaiksCelt
Priekuļi
219.  Sniedze IvetaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
220.  Sniedze VilnisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
221.Staģe IevaPasākuma dalībnieksRīga
222.  Stāmers Oskars2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Ozolnieki
Jelgava
223.  Stepe BaibaPasākuma dalībnieksValmiera, Rīga
224.  Stepe Dainis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAT/Kuldīga
Turlava
225.  Strauss AigarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
226.  Strautiņš GuntisPasākuma dalībnieksliepajas viglatletikas klubs
Liepāja
227.Sudniks ValdisPasākuma dalībnieksRīga
228.  Supe Jānis2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsTirza
229.  Suta-Zute Santa2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Tērauds
Carnikava
230.  Šakelis Valērijs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
231.  Šīrants Mareks2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsAdidas
Jelgava
232.  Šmits IlgvarsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien/Pēdu Nav
Valmiera
233.  Šteinere AnnaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Alūksne
234.  Šteiners AnsisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Alūksne
235.  Štrehers RolandsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Liepāja
236.  Švilpe AnetePasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Rīga
237.  Tālums Armands2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
238.  Taupmana ZandaPasākuma dalībnieksMatisons Runner`s Club
Rīga
239.  Topecs ArtūrsPasākuma dalībnieksRīga
240.Traumane VitaPasākuma dalībnieksLiepāja
241.  Treijs RobertsPasākuma dalībnieksNoskrien ziemu
Sigulda
242.  Treulande NatālijaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Ventspils
243.Treulands GuntisPasākuma dalībnieksVentspils
244.  Trokša JānisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Carnikava
245.  Trokša LienePasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga/Carnikava
246.  Trubača LigitaPasākuma dalībnieksViesis
Preiļi
247.  Trubačs Pēteris2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvānu VK
Preiļi
248.  Trubačs Rainers2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvānu VK/ ASICS
Preiļi
249.Trumpe AnitaPasākuma dalībnieksSalaspils
250.Trušēle BaibaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
251.Trušēlis NaurisPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
252.  Turka OdetaPasākuma dalībnieksTaka TOK
Rīga
253.  Ulanova Zanda2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
254.  Upeniece AnetePasākuma dalībnieksSK Tērauds
Ādaži
255.  Upeniece GunitaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
256.  Upenieks DainisPasākuma dalībnieksSK Ozolnieki B
Jelgava
257.  Upenieks GundarsPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
258.  Upenieks Kristiāns2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Tērauds
Rīga
259.  Upenieks NormundsPasākuma dalībnieksSK Tērauds
Ādaži
260.  Upmace-Grīviņa IevaPasākuma dalībnieksSurikati
Rauna
261.  Urbāne Ilze2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVSK Noskrien
Rīga
262.  Urbāne Terēze2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Tērauds
Rīga
263.  Urtāns MarkusPasākuma dalībnieksVANAGI
Jēkabpils novads
264.  Utkina KarlīnaPasākuma dalībnieksRīga
265.  Vāce SigitaPasākuma dalībnieksultrataka.lv
Rīga
266.  Valerte IlzePasākuma dalībnieksVentspils Maratona klubs
Ventspils
267.  Valerts AndrisPasākuma dalībnieksMaratona klubs
Ventspils
268.  Valtasa Amanda2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsMetroons
Mārupe
269.  Valtere Ginta2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
270.  Valtere Kitija2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
271.  Vanags JānisPasākuma dalībnieksxRace
Madona/Rīga
272.  Vecvagaris MatīssPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Liepāja
273.  Veipa DacePasākuma dalībnieksVSK Noskrien Vāveres
Rīga
274.Veips EdijsPasākuma dalībnieksUltralapsa
Baltezers
275.  Vējš-Āboliņš Kristaps2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSPORTLAND/ NIKE
Gulbene
276.  Vekša Baiba2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSk Tērauds
Saldus
277.  Vidončikova Anastasija2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsSK Ozolnieki A/ Folkmaņi
Jelgava
278.  Vilemsons MārtiņšPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Seniori
Rīga
279.  Vilensone GitaPasākuma dalībnieksRīga
280.  Visocka MaijaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Cesis
281.  Vītiņš JānisPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Rieksti
Riga
282.Voļnaga DiānaPasākuma dalībnieksSPORTLAT
Rīga
283.Zahars KlaidsPasākuma dalībnieksRîga
284.Zaiceva GundegaPasākuma dalībnieksJelgava
285.  Zālīte Inga2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVSK Noskrien
Ikšķile
286.  Zēbergs AinarsPasākuma dalībnieksVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
287.  Zeme VilmārsPasākuma dalībnieksKARDIFA
Valmiera
288.  Zīriuse IntaPasākuma dalībnieksVSK Noskrien
Salacgrīva
289.  Žeibe IlgaPasākuma dalībnieksSkrienu uz bibliotēku
Rīga
290.  Žolnerovičs Valērijs2017. g. Bigbank Skrien Latvija laureātsVeikals Maratons/ASICS
Ventspils

Kopā pieteikušies: 290