Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiensoļojums Rīga - Valmiera | Saraksts

Latvijas ultraskrējēji / ultrasoļotāji, 107km Rīga – Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-20173A
Riga
2.  Andriksons Māris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Rauna
Rauna
3.  Ārons Voldemārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Jensen Metal
Liepāja
4.  Aumeistere Ance2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
5.Aumeistere Anete1) Sievietes, 107kmLaimaskoks
Vācija
6.  Baumane Liene2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
7.  Baumanis Dāvis1) Vīrieši, 107kmRīga
8.  Bērziņš Reinis1) Vīrieši, 107kmVirsotne/MARMOT
Ciemupe
9.  Biktimirovs Konstantīns2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Rīga
10.  Birks Aivars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Rīga
11.  Bisenieks Ģirts2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
12.Blūma Dace1) Sievietes, 107kmKocēni
13.  Blūmiņš Artūrs1) Vīrieši, 107kmVirsotne/MARMOT
Sigulda
14.  Blūms Raivis1) Vīrieši, 107kmvecais kazlens 354
Mazsalaca
15.  Brahmanis Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017SK Katrīna/Vsk Noskrien
Kuldīga
16.  Brakovskis Vilnis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Vecie ērmi.
Ādaži
17.  Brāle Sandra1) Sievietes, 107kmAizsardzības nozare
Rīga
18.  Bremze Edgars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Ikšķiles novads
19.  Broničs Ivars1) Vīrieši, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
20.  Cābulis Pēteris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Valka
21.  Caune Kristaps1) Vīrieši, 107kmGulbene
22.  Cers Elviss1) Vīrieši, 107kmRiga
23.  Cibuļskis Žanis1) Vīrieši, 107kmLatvijai 100
Babīte
24.  Čehovičs Kristaps1) Vīrieši, 107kmES
Ramata
25.  Danevičs Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017ZS 22.KB
Valmiera
26.Deičmane Evelīna1) Sievietes, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
27.  Dīcis Mārtiņš2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Olaine
28.  Driņķis Dainis1) Vīrieši, 107kmDzSK Lokomotīve
Rīga
29.  Drozdova Daina2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017VSK Noskrien
Lizuma pag.
30.  Dūka Jānis1) Vīrieši, 107kmAlgon Invest
Cēsis
31.  Dzintars Kaspars1) Vīrieši, 107kmFK BANDAVA
Priekule
32.  Geste Andis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Jelgava
33.Graube Artūrs1) Vīrieši, 107kmPiņķi
34.  Grīviņš Pēteris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Surikati
Rauna
35.  Gudēvics Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Jelgava
36.  Heislers Harijs1) Vīrieši, 107kmRīga
37.  Ielītis Ivo1) Vīrieši, 107kmKurpnīca
Rīga
38.  Indrāns Raivis1) Vīrieši, 107kmrunforfun
PieRīga
39.  Ivanāne Inga1) Sievietes, 107kmMazie huļigāni
Jelgava
40.  Jakovļevs Vitālijs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017www.endo.lv
Cēsis
41.  Kaibe Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017KSK
Kocēnu novads
42.Kalniņa Inese1) Sievietes, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
43.  Kalniņš Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Rīga
44.  Kalniņš Ritvars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
45.  Karpenko Zane2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017VSK Noskrien
Rīga
46.  Kazaka Lauma2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
47.  Kopmanis Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017LSC
Rīga
48.  Koscinkevičs Kaspars1) Vīrieši, 107kmĀdažiVelo
Rīga
49.  Krūmiņliepa Karīna2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017VSK Noskrien/Lattelecom
Rīga
50.  Kuka Kristīne1) Sievietes, 107kmLēdmane Lielvārdes novads
51.  Kumpiņš Ainārs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017PaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
52.  Kuzmins Sergejs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017SK MAGNEN
Rēzekne
53.  Laganovskis Dzintars1) Vīrieši, 107kmAD FITNESS
Lēdmane, Lielvārdes novads
54.  Līcītis Artis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Lielvārde
55.  Liepiņa Gundega2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Valmiera
56.Lietaunieks Agris1) Vīrieši, 107kmRīga
57.  Ločmelis Imants2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Nūjo ar vēju
Grobiņa
58.  Lucāns Nikolajs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Mona
Jūrmala
59.  Ludriks Andris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Rieksti / VSK Noskrien
Rīga
60.  Lunts Armands2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Rīga
61.  Marčinkus Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017SK Ozolnieki A
Jelgava
62.  Millers Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Raiskums
63.  Mirķis Jānis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
64.  Narnickis Kristaps1) Vīrieši, 107kmManam celim tas nepatiks
Rīga
65.  Ničipors Dmitrijs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Wir Sind Das Volk!
Skrunda/Kocēni
66.  Noviks Ivars2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017SK MAGNEN
Rēzekne
67.  Ņilovs Valdis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Filter
Ogres novads
68.  Ozoliņš Raimonds2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Rīga
69.  Pauļuka Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
70.  Pavāre Ilze2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
71.  Pētersons Miks2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017vsk noskrien
Rīga
72.  Poikāne-Pučoka Agnese1) Sievietes, 107kmKārsava
73.  Pokšāns Arnis1) Vīrieši, 107kmAbas Kreisās Kājas
Rīga
74.  Pūcītis Artis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Ādaži
75.  Raipalis Uldis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Gentlemen's Club
Rīga
76.  Rasims Guntis1) Vīrieši, 107kmSK Magnen
Rēzeknes novads
77.  Rēders Andris2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Rēderu banda
Tīraine
78.Reinholde Inese2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Jūrmala
79.Resele Dace2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMSKOKS
Rīga
80.  Riekstiņš Artūrs1) Vīrieši, 107kmLīdz galam
Rīga
81.  Rozitis Normunds1) Vīrieši, 107kmVALMIERA
82.  Ruņģe Vivita2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017Nūjo ar vēju
Liepāja
83.Rusovs Toms2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
84.  Saulītis Viktors1) Vīrieši, 107kmRīga
85.  Sirmais Mārtiņš2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Eternal Mantra
Rīga
86.  Skārda Dzintra2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
87.  Stuķēns Valdis1) Vīrieši, 107kmLaimes koks
Rīga
88.  Sūna Kristaps1) Vīrieši, 107kmRīga
89.  Svarinskis Sandis1) Vīrieši, 107kmJērcēni
90.  Šroms Romans1) Vīrieši, 107kmVarbūt vajadzēja palikt mājās?
Rīga
91.  Štrehers Rolands2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Liepāja
92.  Štrikere Linda2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
93.  Treulande Natālija2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017VSK Noskrien
Ventspils
94.  Umanskis Olegs1) Vīrieši, 107kmZoorbagan
Riga
95.  Upmace-Grīviņa Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017Surikati
Rauna
96.  Vanaga Zane2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017VSK Noskrien
Ikšķile
97.  Vaselis Artūrs2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017Jelgava
98.  Vēsma Ģirts2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017individuāli
Rīga
99.Vēzītis Kaspars1) Vīrieši, 107kmLAIMASKOKS
Riga
100.  Vidzis Jurģis2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
101.  Vilemsons Mārtiņš2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Rīga
102.  Vilka Dagne1) Sievietes, 107kmLAIMASKOKS
Rīga
103.  Vilsons Miks2) Vīr.,bijuši dalībnieki perodā 2014-2017VSK Noskrien
Upesciems
104.  Vītols Jānis1) Vīrieši, 107kmVSK Noskrien Seniori
Rīga
105.Zadraks Gints1) Vīrieši, 107kmRīga
106.Zeltīte Ieva2) Siev., bijušas dalībnieces periodā 2014-2017LAIMASKOKS
Rīga
107.  Zirne Ieva1) Sievietes, 107kmRīga

Registration for foreign participants / Reģistrācija ārvalstu dalībniekiem, 107km Riga – Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ales ManuelMenCORDOBA
2.  Arnason BorkurMenHammerfest
3.  Baltuša MadaraWomenNEKO Runners
Vilnius
4.Buehl TerryMenOttawa
5.Calvillo Antonio-JesusMencordoba
6.Carrasco-Rueda JorgeMencordoba
7.Christophe RuaMenCesis
8.Flores EnriqueMenMadridejos
9.  Fokerots GustsMenVientuļais Vilks
Upeslejas
10.Galan Antonio-EnriqueMenCordoba
11.Gandia VictorMenSevilla
12.Garcia MiguelMenCórdoba
13.Garcia Victor-ManuelMenCadiz
14.Guillen AngelMenCordoba
15.Ģirts LeontjevsMenSīmanis asarām netic
Munich
16.Iglesias RubenMenSevilla
17.Jimenez-Andujar Miguel-AngelMenVillafranca de Cordoba
18.Jimenez-Duran Jose-RafaelMenCordoba
19.Kalane AliseWomenRiga
20.  Kliese AndréMenGerman Embassy
Riga
21.  Kranga AntonsMenĀdaži
22.  Kupča IlzeWomenMārupe
23.Lara Juan-CarlosMenCordoba
24.Luis-Fernandez LuisMenCordoba
25.Miron ManuelMenCórdoba
26.Morales AlfonsoMenCordoba
27.Morstabilini FrancescoMenSoresina Running Club
Casalmorano
28.Morstabilini LucaMenSoresina Running Club
Casalmorano
29.Murillo Jose-AntonioMencordoba
30.Pinto FranciscoMenHuelva
31.Puebla Jose-LuisMencordoba
32.Salnajs HelmutsMenBerlin
33.Simancas PedroMenCORDOBA
34.Soro RafaelMenToro
Cordoba
35.  Stepanovs JevgenijsMenDzSK
Rīga/Miami
36.  Sviridova TatianaWomenDinamo SPB
Sosnovyy Bor
37.Taunins JānisMenSīmanis asarām netic
Munich
38.Triguero AlbertoMenSevilla
39.Valle Maria-JulianaWomenCiudad Real
40.Vazquez AlejandroMenCordoba
41.  Vazquez-Fernandez SantiagoMenSAN FERNANDO
42.Villa RafaelMenCordoba
43.  Vizulis NaurisMenTrakie lāči
Smiltene

107 EUR ziedotāji bērniem ar kustību traucējumiem, 107km Rīga – Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aldiņa LiānaSiev.Vaidava
Vaidava
2.  Bērziņa IneseSiev.Kocēnu novads
3.  Brauns DidzisVīr.Rīga
4.  Devjatņikova VitaSiev.Rīga
5.  Fridrihsone KristīnaSiev.Mārupe
6.Gegeris AtisVīr.Auseklis IK
Rīga
7.  Grasis ArnisVīr.Auseklis IK
Rīga
8.Kalniņa KristīneSiev.Madona
9.  Kulbergs GatisVīr.Bieriņi
Rīga
10.  Linē AijaSiev.VSK Noskrien
Rīga
11.  Peļņa GuntisVīr.SK Magnen
Rēzekne
12.  Pētersons MārisVīr.OTTO
Rīga
13.  Rudaks AndrejsVīr.Riga
14.  Saulīte AnitaSiev.Auseklis IK
Rīga
15.  Veseris MārtiņšVīr.Rīga
16.  Vietnieks MiķelisVīr.VSK Noskrien
Cēsis
17.Vītols EmīlsVīr.Valmiera

Ja biji brīvprātīgais palīgs 2014., 2015., 2016., vai 2017. gadā, 107km Rīga – Valmiera

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa LāsmaSiev.brīvp.2014-2017VSK Noskrien
Rīga
2.  Ābols JānisVīr.brīvp.2014-2017VSK Noskrien
Madona - Rīga
3.  Baiks JānisVīr.brīvp.2014-2017Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
4.  Bērziņš GatisVīr.brīvp.2014-2017VSK Noskrien
Mārupe
5.  Bogdanovs JānisVīr.brīvp.2014-2017Valmiera
6.  Bogdanovs MārcisVīr.brīvp.2014-2017ZVOC
Valmiera
7.  Dukure JolantaSiev.brīvp.2014-2017Valmiera
8.  Kāpiņa IngaSiev.brīvp.2014-2017VSK Noskrien Vāveres
Sigulda
9.  Laufmanis NilsVīr.brīvp.2014-2017Noskrien.lv
Ventspils
10.  Lizbovskis LaurisVīr.brīvp.2014-2017LNT, MTG
Ventspils
11.  Lubāns GatisVīr.brīvp.2014-2017Sigulda
12.  Pastars PēterisVīr.brīvp.2014-2017Rīga
13.  Ronimoiss AndrisVīr.brīvp.2014-2017Inov8 / OSVeikals.lv / Rieksti
Cēsis
14.  Rozis RobertsVīr.brīvp.2014-2017Rīga
15.Spirģe KristīneSiev.brīvp.2014-2017Jaunpiebalga
16.  Švilpe AneteSiev.brīvp.2014-2017VSK Noskrien
Rīga
17.  Vanaga ŽannaSiev.brīvp.2014-2017VSK Noskrien/Noskrien Cēsis
Cēsis
18.  Veipa DaceSiev.brīvp.2014-2017VSK Noskrien Vāveres
Rīga
19.  Zalsters MagnusVīr.brīvp.2014-2017Rīga
20.  Zariņš ArtisVīr.brīvp.2014-2017OTRĀ ELPA
Rīga
21.  Zīriuse IntaSiev.brīvp.2014-2017VSK Noskrien/Salacgrīvas novads
Salacgrīva

Ja piedalījies kādā vēsturiskajā (1989.g.-1993.g.) skrējienā

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Heinols MārisVīr.,dalībnieki 1989-1993Kocēnu MTB
Kocēnu novads
2.  Jermolajevs GeorgsVīr.,dalībnieki 1989-1993LSC
Rīga
3.  Kirtovskis UldisVīr.,dalībnieki 1989-1993Izturība
Salaspils
4.  Kozlovs IgorsVīr.,dalībnieki 1989-1993Olaines nov.
5.  Suborins ViktorsVīr.,dalībnieki 1989-1993Carnikavas sporta centrs
Carnikava
6.  Šmidlers AndulisVīr.,dalībnieki 1989-1993VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga

Kopā pieteikušies: 194



Mežciema skrējiens