Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Bigbank Skrien Latvija 2018. gada sezonas abonementi | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži
Atvērt
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga

Atvērt
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga

Atvērt
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
Atvērt
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala

Atvērt
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda

Atvērt
7.  Artemjevs SergejsVRīga
Atvērt
8.  Audere SilvaSPriekuļi
Atvērt
9.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
Atvērt
10.  Ažušele BaibaSTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi

Atvērt
11.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
Atvērt
12.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga

Atvērt
13.  Balgalve InaS40Tukums
Atvērt
14.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas

Atvērt
15.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
Atvērt
16.  Banister LandonVn
Rīga

Atvērt
17.  Banister LandonVRīga
Atvērt
18.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
Atvērt
19.  Belevičs JurisV40Ogre
Atvērt
20.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga

Atvērt
21.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava

Atvērt
22.  Bergmanis IlvarsVTukums
Atvērt
23.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava

Atvērt
24.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga

Atvērt
25.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
26.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti

Atvērt
27.  Boldāne IlzeS50Gulbene
Atvērt
28.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
Atvērt
29.  Boriss KasparsVHappy_To_Move
Jūrmala

Atvērt
30.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
31.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga

Atvērt
32.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja

Atvērt
33.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja

Atvērt
34.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
Atvērt
35.  Caics ArtūrsV---
Rīga

Atvērt
36.  Caune KristapsVGulbene
Atvērt
37.  Ceika LailaS50Valmiera
Atvērt
38.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera

Atvērt
39.Christopher ThomasVCheltenham
Atvērt
40.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga

Atvērt
41.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga

Atvērt
42.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga

Atvērt
43.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
Atvērt
44.  Dapkuviene LauraSJonava
Atvērt
45.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe

Atvērt
46.  Didrihsons TomsVRiga
Atvērt
47.  Dimas PanagiotisVAccenture > Be Yourself & Make a difference
Corinth

Atvērt
48.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile

Atvērt
49.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
Atvērt
50.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk

Atvērt
51.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga

Atvērt
52.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis

Atvērt
53.  Dzelme LitaS40-
Rīga

Atvērt
54.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
Atvērt
55.  Elbergs EdgarsVTeamKažemāka/Train2winLV
Rīga

Atvērt
56.  Else AsnateSMazsalaca
Atvērt
57.  Erbs GuntisV50Dobele
Atvērt
58.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
Atvērt
59.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga

Atvērt
60.  Freibergs KasparsVSaldus
Atvērt
61.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis

Atvērt
62.  Geidāne SintijaSĀdaži
Atvērt
63.  Golubevs MihailsVRīga
Atvērt
64.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi

Atvērt
65.  Gruberts EduardsVRiga
Atvērt
66.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga

Atvērt
67.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga

Atvērt
68.  Guitāne MarutaS40Ludza
Ludza

Atvērt
69.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga

Atvērt
70.  Iesalnieks AugustsVRīga
Atvērt
71.Innus DiānaSRīga
Atvērt
72.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi

Atvērt
73.  Jakovicka AlīnaSRīga
Atvērt
74.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis

Atvērt
75.  Jankovska LigaS40Rīga
Atvērt
76.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava

Atvērt
77.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala

Atvērt
78.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
Rīga

Atvērt
79.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi

Atvērt
80.  Juvčenko OksanaSLiepāja
Atvērt
81.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
82.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva

Atvērt
83.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera

Atvērt
84.Karazins GintsV-
Liepāja

Atvērt
85.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga

Atvērt
86.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius

Atvērt
87.  Kisļakovs MihailsVRīga
Atvērt
88.  Kitova EvijaSViļaka
Atvērt
89.  Klicner TomasV40S-Sportas
Šauliai

Atvērt
90.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga

Atvērt
91.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis

Atvērt
92.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus

Atvērt
93.  Kopmanis JānisV50Rīga
Atvērt
94.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
Atvērt
95.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši

Atvērt
96.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
Atvērt
97.  Krīgers DidzisV60valmiera
Atvērt
98.  Kristapsons DēvidsVĀtrie vilki
Rīga

Atvērt
99.  Kristiansone OfēlijaSRīga
Atvērt
100.  Kristiansons HokansVRīga
Atvērt
101.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS

Atvērt
102.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme

Atvērt
103.  Krūze GatisVHanna
Rīga

Atvērt
104.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga

Atvērt
105.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava

Atvērt
106.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
107.  Ķempe AgneseSVaiņode
Atvērt
108.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga

Atvērt
109.  Lagzdiņš JānisVDurbes novads
Dunalka

Atvērt
110.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga

Atvērt
111.  Lapsa GvidoV50Gulbene
Atvērt
112.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
113.  Lazda MareksVRīgas satiksme
Rīga

Atvērt
114.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
Atvērt
115.  Liepa AndrejsV40Rīgas satiksme
Rīga

Atvērt
116.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava

Atvērt
117.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga

Atvērt
118.  Ločmelis ArmandsVRīga
Atvērt
119.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene

Atvērt
120.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
Atvērt
121.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs
Jēkabpils

Atvērt
122.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera

Atvērt
123.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
Atvērt
124.  Marčinkus JānisV60Rīgas satiksme
Rīga

Atvērt
125.Martins DanielVRiga
Atvērt
126.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
127.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga

Atvērt
128.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas

Atvērt
129.  Misāne RandaSLiepāja
Atvērt
130.Miss SamantaSRīga
Atvērt
131.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava

Atvērt
132.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga

Atvērt
133.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava

Atvērt
134.  Naumenko LindaSLATC
Daugavpils

Atvērt
135.  Ņeborakova IngaSRīga
Atvērt
136.  Ņesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga

Atvērt
137.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre

Atvērt
138.  Onzuls ArtursVVentspils Maratona Klubs
Rīga

Atvērt
139.Osborne KatieSRezekne
Atvērt
140.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone

Atvērt
141.  Ozers JānisV50Jelgava
Atvērt
142.  Ozols JānisVRīga
Atvērt
143.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki

Atvērt
144.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava

Atvērt
145.  Petrovs DzintarsV40Rīgas satiksme
Rīga

Atvērt
146.  Petrovs NikolajsV50Ludza
Ludza

Atvērt
147.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga

Atvērt
148.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni

Atvērt
149.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Rīga

Atvērt
150.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius

Atvērt
151.  Puzāns VadimsVLudza
Ludza

Atvērt
152.  Pužulis SandisV40Rīga
Atvērt
153.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads

Atvērt
154.  Rancāne KristīneSCareClinic
Rīga

Atvērt
155.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
156.  Ravžajevs MārisVOlaine
Atvērt
157.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine

Atvērt
158.  Romančuks IlmārsV50Rīga
Atvērt
159.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga

Atvērt
160.  Rozis RobertsV40Rīga
Atvērt
161.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga

Atvērt
162.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
163.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
Atvērt
164.Ruzveltas MantasVVilnius
Atvērt
165.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga

Atvērt
166.Samuševs RuslansVRīga
Atvērt
167.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius

Atvērt
168.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
169.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga

Atvērt
170.  Saulīte InetaS40Rīga
Atvērt
171.  Seņko IgorsVLiepāja
Atvērt
172.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems

Atvērt
173.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
174.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
Atvērt
175.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava

Atvērt
176.  Sondors SandrisV60Rīga
Atvērt
177.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga

Atvērt
178.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
Atvērt
179.  Stalberga MegijaSValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera

Atvērt
180.  Stāmers OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
181.  Stankevics KlāvsVAuce
Atvērt
182.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera

Atvērt
183.  Sulojeva MaijaS50Rīga
Atvērt
184.  Sultanovs EdgarsVRiga
Atvērt
185.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
Atvērt
186.  Šņoriņš JānisVTalsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi

Atvērt
187.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava

Atvērt
188.  Timofejevs SergejsV40Riga
Atvērt
189.  Tomsone SigneS40Rīga
Atvērt
190.  Tretjakovs AndrejsVRīga
Atvērt
191.  Trūlis ModrisVRēzekne
Atvērt
192.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera

Atvērt
193.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads-
Feimaņi

Atvērt
194.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads

Atvērt
195.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads

Atvērt
196.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls

Atvērt
197.  Vagars HarijsV50Rīga
Atvērt
198.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga

Atvērt
199.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga

Atvērt
200.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna

Atvērt
201.  Veinbergs ReinisVVBSS
Valka

Atvērt
202.  Vīksne KārlisVMeridiāns OK
Cēsis

Atvērt
203.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas

Atvērt
204.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga

Atvērt
205.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
Atvērt
206.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga

Atvērt
207.  Wojcik MaciejVLodz
Atvērt
208.  Zablockis JānisVOgre
Atvērt
209.  Zaķis AivarsV50LSC
Rīga

Atvērt
210.  Zālītis MareksVAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava

Atvērt
211.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera

Atvērt
212.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja

Atvērt
213.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala

Atvērt
214.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga

Atvērt
215.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga

Atvērt
216.  Žodziņš AigarsV50Ezere
Atvērt
217.  Žuburs DainisV40Durbes novads
Dunalka

Atvērt
218.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Atvērt

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja

Atvērt
3.Adamenko AntraSN20Ragaciems
Atvērt
4.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži
Atvērt
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga

Atvērt
6.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
Atvērt
7.  Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga

Atvērt
8.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga

Atvērt
9.  Anševics EdgarsVN30Rīga
Atvērt
10.Ariko DmitrijsVN30Riga
Atvērt
11.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga

Atvērt
12.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
Atvērt
13.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
Atvērt
14.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
Atvērt
15.  Beleviča JolantaSN40Ogre
Atvērt
16.  Belevičs JēkabsVNJOgre
Atvērt
17.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga

Atvērt
18.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.

Atvērt
19.  Bērziņa LīgaSN30Riga
Atvērt
20.  Biezuma GitaSN40Rīga
Atvērt
21.  Birkmanis ArvisVN40Riga
Atvērt
22.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga

Atvērt
23.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
Atvērt
24.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils

Atvērt
25.  Bome KristaSN20Jelgava
Atvērt
26.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava

Atvērt
27.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme

Atvērt
28.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
29.Botev AntonVN30Rīga
Atvērt
30.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
Atvērt
31.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja

Atvērt
32.  Bruževica AneteSN40Rīga
Atvērt
33.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils

Atvērt
34.  Caics JānisVN60---
Rīga

Atvērt
35.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja

Atvērt
36.  Danenberga EvitaSN20Rīga
Atvērt
37.  Davidauska LauraSN20Nacionālā aizsardzības akadēmija
Saldus

Atvērt
38.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta

Atvērt
39.  Donis EdgarsVN20Durbes novads
Dunalka

Atvērt
40.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga

Atvērt
41.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
Atvērt
42.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
Atvērt
43.  Fjodorovs ElvijsVN30Liepaja
Atvērt
44.  Freimanis JānisVN30Jelgava
Atvērt
45.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads

Atvērt
46.  Gailītis JānisVNJSmiltene
Atvērt
47.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
Atvērt
48.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
Atvērt
49.  Gavare VaivaSN40Rīga
Atvērt
50.  Gavars AndrisVN40Rīga
Atvērt
51.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga

Atvērt
52.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
Atvērt
53.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava

Atvērt
54.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils

Atvērt
55.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils

Atvērt
56.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga

Atvērt
57.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži

Atvērt
58.Ivanans KasparsVN40Aizkraukle
Atvērt
59.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils

Atvērt
60.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils

Atvērt
61.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums

Atvērt
62.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
Atvērt
63.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga

Atvērt
64.Jemeljanovs MihailsVN20Dukascopy
Riga

Atvērt
65.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga

Atvērt
66.  Jursone LauraSN30Valmiera
Atvērt
67.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
Atvērt
68.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
Atvērt
69.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga

Atvērt
70.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga

Atvērt
71.  Kalugina InaSN20Madona
Atvērt
72.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
Atvērt
73.  Keino LīgaSN30Riga
Atvērt
74.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga

Atvērt
75.Klīve UnaSN40Jūrmala
Atvērt
76.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga

Atvērt
77.Kļava PēterisVN30Rīga
Atvērt
78.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza

Atvērt
79.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga

Atvērt
80.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga

Atvērt
81.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
Atvērt
82.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
83.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene

Atvērt
84.  Krauze KasparsVN20Jelgava
Atvērt
85.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas

Atvērt
86.  Kristapsons GundarsVN40Ātrie vilki
Rīga

Atvērt
87.  Kroičs KasparsVN30Rīga
Atvērt
88.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
Atvērt
89.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
Atvērt
90.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
Atvērt
91.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga

Atvērt
92.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
Ludza

Atvērt
93.  Ķerus IndulisVN30DNB banka
Rīga

Atvērt
94.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga

Atvērt
95.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers

Atvērt
96.  Līpacis JurisVN40Sigulda
Atvērt
97.  Logina MontaSN30Sigulda
Atvērt
98.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi

Atvērt
99.  Lūse BaibaSN30Rīga
Atvērt
100.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti

Atvērt
101.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
102.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
Atvērt
103.  Matisons KristapsVN20Saldus virves vilcēju klubs
Saldus

Atvērt
104.  Mennika MalvīneSN30Team Kažemāka
Rīga

Atvērt
105.  Mikanova NeldaSN30Sigulda
Atvērt
106.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
107.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale

Atvērt
108.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
Atvērt
109.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
Atvērt
110.  Mozga MāraSN20Rīga
Atvērt
111.  Niedre IvetaSN40MARATONA KLUBS
Rīga

Atvērt
112.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
Atvērt
113.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri

Atvērt
114.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava

Atvērt
115.Pečkys ArtūrasVN30O!KLAIPEDA
Klaipeda

Atvērt
116.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires

Atvērt
117.  Platā SandraSN40Jelgava
Atvērt
118.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
Atvērt
119.  Radvils AlfrēdsVN30Rīga
Atvērt
120.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
Atvērt
121.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
Atvērt
122.Ribkina TatjanaSN30Rīga
Atvērt
123.  Ribušs IlgvarsVN30VSK noskrien
Rīga

Atvērt
124.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava

Atvērt
125.  Rozenfelde SandaSN30Rīga
Atvērt
126.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
127.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga

Atvērt
128.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga

Atvērt
129.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
130.  Sifers KimsVN50Rīga
Atvērt
131.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene

Atvērt
132.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
Atvērt
133.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
Atvērt
134.  Skulte AgrisVN20Rīga
Atvērt
135.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine

Atvērt
136.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
Atvērt
137.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga

Atvērt
138.  Stefanišina IvonnaSN30DNB banka
Rīga

Atvērt
139.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
Atvērt
140.Strēlis AndrisVN30VSK NOSKRIEN
Rīga

Atvērt
141.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
Atvērt
142.  Supe JānisVN60Tirza
Atvērt
143.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils

Atvērt
144.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
Atvērt
145.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
Atvērt
146.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri

Atvērt
147.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene

Atvērt
148.  Šmits ArtisVN40Rīga
Atvērt
149.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Riga

Atvērt
150.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga

Atvērt
151.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
Atvērt
152.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga

Atvērt
153.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
Atvērt
154.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga

Atvērt
155.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava

Atvērt
156.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi

Atvērt
157.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši

Atvērt
158.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
Atvērt
159.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
Atvērt
160.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
161.  Veseris MārtiņšVN30Rīga
Atvērt
162.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda

Atvērt
163.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga

Atvērt
164.Vītols ArvīdsVN20Rīgas satiksme
Rīga

Atvērt
165.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
Atvērt
166.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga

Atvērt
167.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
Atvērt
168.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
Atvērt
169.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga

Atvērt
170.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Atvērt

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi

Atvērt
2.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga

Atvērt
3.  Armanda NataļjaSTASkTerāuds
Rīga

Atvērt
4.  Baumanis DainisVTRīga
Atvērt
5.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
Atvērt
6.  Belevičs JustsVTBOgre
Atvērt
7.  Berga LindaSTSaldus
Atvērt
8.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
Atvērt
9.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki

Atvērt
10.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
Atvērt
11.Borozinskis DzintarsVTĶegums
Atvērt
12.Brokere IngaSTRīga
Atvērt
13.Bumbiere KristīneSTBJelgava
Atvērt
14.Bumbiers KristersVTBJelgava
Atvērt
15.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir

Atvērt
16.  Caune LaimdotaSTviens
Rīga

Atvērt
17.  Celnokova JelizavetaSTRīga
Atvērt
18.  Čakstiņa GuntaSTRīga
Atvērt
19.  Černecova LiānaSTRēzekne
Atvērt
20.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
21.  Dāldere AntraSTVentspils
Atvērt
22.  Danilovs RomansVTRiga
Atvērt
23.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala

Atvērt
24.  Dmitračenoks SergejsVTBSalaspils
Atvērt
25.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils

Atvērt
26.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene

Atvērt
27.Filonenko AnnaSTDaugavpils
Atvērt
28.  Fučadži NatālijaSTRiga
Atvērt
29.  Glazkina LolitaSTRīga
Atvērt
30.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži

Atvērt
31.  Grasmanis IngusVTJelgava
Atvērt
32.Grigale IneseSTĀdaži
Atvērt
33.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži

Atvērt
34.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži

Atvērt
35.  Gubāts MintautsVTRiga
Atvērt
36.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
37.  Jagža ElīnaSTRīga
Atvērt
38.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
Atvērt
39.  Jakovels SandisVTDaugavpils
Atvērt
40.  Jēče AliseSTBRīga
Atvērt
41.  Jēče IngaSTRīga
Atvērt
42.  Jēčis KristapsVTBRīga
Atvērt
43.Jirjens ReinisVTRīga
Atvērt
44.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona

Atvērt
45.Kabrina KitijaSTĀDAŽI
Atvērt
46.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga

Atvērt
47.  Katlapa AnnaSTJelgava
Atvērt
48.Kaupuža SigneSTCēsis
Atvērt
49.Kļava ZaneSTValmiera
Atvērt
50.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga

Atvērt
51.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
Atvērt
52.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
Atvērt
53.  Krasnobaja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
54.  Krasnobaja MarutaSTDream Team
Rēzeknes novads

Atvērt
55.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi

Atvērt
56.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi

Atvērt
57.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils

Atvērt
58.  Kukaine IngaSTRīga
Atvērt
59.  Kukainis AigarsVTRīga
Atvērt
60.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus

Atvērt
61.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus

Atvērt
62.Labanovska ElīnaSTJelgava
Atvērt
63.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga

Atvērt
64.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga

Atvērt
65.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
66.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
67.  Lenšs MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera

Atvērt
68.  Lepse InāraSTventspils
ventspils

Atvērt
69.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga

Atvērt
70.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
Atvērt
71.  Lorence SantaSTOZOLNIEKI
Jelgava

Atvērt
72.  Luca LīgaSTRīga
Atvērt
73.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne

Atvērt
74.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
Atvērt
75.Ļucāne BaibaSTĀdaži
Atvērt
76.Makņa LoretaSTAKrāslava
Atvērt
77.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
Atvērt
78.  Metums AinārsVTGulbene
Atvērt
79.  Metums MārtiņšVTAGulbene
Atvērt
80.  Metums NaurisVTBGulbene
Atvērt
81.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads

Atvērt
82.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne

Atvērt
83.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala

Atvērt
84.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga

Atvērt
85.  Osīte IlzeSTJelgava
Atvērt
86.  Puķīte GundegaSTMadona
Atvērt
87.  Puķīte LīvaSTAMadona
Atvērt
88.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
Ludza

Atvērt
89.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
Atvērt
90.  Rēķis DanielsVTRīgas satiksme
Rīga

Atvērt
91.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
Atvērt
92.  Romanovs EndijsSTLudza
Rēzekne

Atvērt
93.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
Atvērt
94.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
Atvērt
95.Skudra AndaSTOlaine
Atvērt
96.  Skudris AinārsVTOlaine
Atvērt
97.  Skudris MārtiņšVTOlaine
Atvērt
98.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga

Atvērt
99.  Strautnieks MārisVTJelgava
Atvērt
100.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri

Atvērt
101.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri

Atvērt
102.  Šarkovska AgitaSTSaldus
Atvērt
103.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils

Atvērt
104.  Šeļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils

Atvērt
105.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga

Atvērt
106.Taube GintaSTRīga
Atvērt
107.  Titomers EndijsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
108.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
109.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera

Atvērt
110.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga

Atvērt
111.  Ulase AivaSTJelgava
Atvērt
112.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads

Atvērt
113.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads

Atvērt
114.  Vagale IjaSTRīga
Atvērt
115.  Vagale SvetlanaSTJelgava
Atvērt
116.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
Atvērt
117.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
Atvērt
118.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
Atvērt
119.  Vanaga DaceSTJelgava
Atvērt
120.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga

Atvērt
121.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
Atvērt
122.  Vegnere MadaraSTRīga
Atvērt
123.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga

Atvērt
124.  Vēvere EvitaSTJaunjelgava
Atvērt
125.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava

Atvērt
126.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Atvērt
127.  Vidončikova AnastasijaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava

Atvērt
128.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
Atvērt
129.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
Atvērt
130.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
Atvērt
131.  Vijups MarcisVTCēsis
Atvērt
132.  Vikse LīgaSTLimbaži
Atvērt
133.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni

Atvērt
134.  Voino MārtiņšVTBMārupe
Atvērt
135.  Zaķe Anna-MarijaSTBLSC, RCHV
Rīga

Atvērt
136.  Zariņa ZitaSTRiga
Atvērt
137.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Atvērt
138.  Zvirgzda DiānaST-
Riga

Atvērt
139.  Žube IevaSTOgre
Atvērt
140.  Žube JanaSTBOgre
Atvērt
141.  Žubule LoretaSTBRīga
Atvērt

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi

Atvērt
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi

Atvērt
3.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
Atvērt
4.  Beleviča JeteSB1Ogre
Atvērt
5.Berga UndaSB3Saldus
Atvērt
6.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga

Atvērt
7.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga

Atvērt
8.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
Atvērt
9.  Derevjanko GļebsVB3Daugavpils
Atvērt
10.Geraimčuks MarkussVB2centra sakumskola 1c
Liepaja

Atvērt
11.  Gilučs OliversVB1Rīga
Atvērt
12.Grinberga Toms-TomassVB4liepaja
Atvērt
13.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži

Atvērt
14.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga

Atvērt
15.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala

Atvērt
16.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala

Atvērt
17.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala

Atvērt
18.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga

Atvērt
19.Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
Atvērt
20.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
Atvērt
21.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
Atvērt
22.  Keino KrišsVB3Riga
Atvērt
23.  Keino RobertsVB1Riga
Atvērt
24.  Koteļva DeividsVB1Liepāja
Atvērt
25.Kozlovs AndrejsVB1Rēzekne
Atvērt
26.  Lapiņš GustavsVB1Ozolnieki
Atvērt
27.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
28.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
29.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
30.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
Atvērt
31.  Misāns AustrisVB2Liepāja
Atvērt
32.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
Atvērt
33.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga

Atvērt
34.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga

Atvērt
35.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
Atvērt
36.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza

Atvērt
37.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
Atvērt
38.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene

Atvērt
39.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
Atvērt
40.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
Atvērt
41.  Stepanavs AdriansVB3Liepaja
Atvērt
42.Stepanovs AlensVB1Liepāja
Atvērt
43.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
Atvērt
44.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava

Atvērt
45.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava

Atvērt

Kopā pieteikušies: 574