Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Bigbank Skrien Latvija 2018. gada sezonas abonementi | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975 km (+ dāvana, iegādājoties abonementu līdz 02.12.2017.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži
Atvērt
2.  Ālmanis IvoV40Accenture > High Performance
Rīga

Atvērt
3.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga

Atvērt
4.  Arbidāns UldisV40Limbaži
Atvērt
5.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala

Atvērt
6.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda

Atvērt
7.  Artemjevs SergejsVRīga
Atvērt
8.  Audere SilvaSPriekuļi
Atvērt
9.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga

Atvērt
10.  Bahvalovs AndrisVCesvaine
Atvērt
11.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga

Atvērt
12.Balsys DomantasVKauno BMK
Kaunas

Atvērt
13.  Baltrušaitis ŽydrūnasV40Vilnius
Atvērt
14.  Baranovskis ValērijsV40Daugavpils
Atvērt
15.  Belevičs JurisV40Ogre
Atvērt
16.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga

Atvērt
17.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava

Atvērt
18.  Bergmanis IlvarsVTukums
Atvērt
19.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava

Atvērt
20.  Bescennaja JeļenaS50LSC
Rīga

Atvērt
21.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti

Atvērt
22.  Boldāne IlzeS50Gulbene
Atvērt
23.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
Atvērt
24.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga

Atvērt
25.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner's Club
Liepāja

Atvērt
26.  Būmans KārlisVMatisons Runner's Club
Liepāja

Atvērt
27.  Caics ArtūrsV---
Rīga

Atvērt
28.  Caune KristapsVGulbene
Atvērt
29.  Ceika LailaS50Valmiera
Atvērt
30.  Cepītis AivarsV60---
Valmiera

Atvērt
31.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga

Atvērt
32.  Cīmurs JānisVCīmurēni
Rīga

Atvērt
33.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
Atvērt
34.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe

Atvērt
35.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
Ikšķile

Atvērt
36.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
Atvērt
37.  Dremin SemenVAccenture > High Performance
Tomsk

Atvērt
38.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis

Atvērt
39.  Dzelme LitaS40-
Rīga

Atvērt
40.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
Atvērt
41.  Erbs GuntisV50Dobele
Atvērt
42.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
Atvērt
43.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga

Atvērt
44.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis

Atvērt
45.  Galina LīvaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
46.  Geidāne SintijaSĀdaži
Atvērt
47.  Golubevs MihailsVRīga
Atvērt
48.  Gorina LindaSLATC
Daugavpils

Atvērt
49.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi

Atvērt
50.  Gruberts EduardsVRiga
Atvērt
51.  Gržibovska KristīneSSK Dzērvene
Rīga

Atvērt
52.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga

Atvērt
53.  Gūtmanis MārisVMARIS
Rīga

Atvērt
54.  Iesalnieks AugustsVRīga
Atvērt
55.Innus DiānaSRīga
Atvērt
56.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi

Atvērt
57.  Ivanova LudmilaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
58.  Jakovicka AlīnaSRīga
Atvērt
59.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis

Atvērt
60.  Jankovska LigaS40Rīga
Atvērt
61.  Janovičs PāvelsVLCS, VSK Noskrien
Jelgava

Atvērt
62.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala

Atvērt
63.  Jurašs JurisV40VSK Noskrien
Dreiliņi

Atvērt
64.  Juvčenko OksanaSLiepāja
Atvērt
65.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
66.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera

Atvērt
67.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius

Atvērt
68.  Kisļakovs MihailsVRīga
Atvērt
69.Kitova EvijaSViļaka
Atvērt
70.  Knets JānisVAccenture > High Performance
Rīga

Atvērt
71.  Kokins AigarsV404H Pastaiga
Cēsis

Atvērt
72.  Kopijs OļegsVSaldus Boksa klubs
Saldus

Atvērt
73.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
Atvērt
74.  Kravets AndreiV40Dörtiest Rat fans
Skuķīši

Atvērt
75.  Kreitāls ZigfrīdsV40Rīga
Atvērt
76.  Krīgers DidzisV60valmiera
Atvērt
77.  Kristiansone OfēlijaSRīga
Atvērt
78.  Kristiansons HokansVRīga
Atvērt
79.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS

Atvērt
80.  Krūmiņš IvarsVSK Katrīna
Vārme

Atvērt
81.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Rīga

Atvērt
82.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava

Atvērt
83.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga

Atvērt
84.  Laizāns KasparsVČika un Banijs
Rīga

Atvērt
85.  Lapsa GvidoV50Gulbene
Atvērt
86.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
87.  Lazda MareksVRīga
Atvērt
88.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava

Atvērt
89.  Liparts ArnisVAccenture > High Performance
Rīga

Atvērt
90.  Ločmelis ArmandsVRīga
Atvērt
91.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene

Atvērt
92.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
Atvērt
93.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera

Atvērt
94.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
Atvērt
95.Martins DanielVRiga
Atvērt
96.  Maskoļūna BaibaS40VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
97.  Maslobojevs SergejsVNRC Rīga
Rīga

Atvērt
98.  Misāne RandaSLiepāja
Atvērt
99.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga

Atvērt
100.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava

Atvērt
101.  Nesterenko AndrejsVNesterenko
Rīga

Atvērt
102.  Ņeborakova IngaSRīga
Atvērt
103.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC
Ogre

Atvērt
104.  Ošiņš GintsV40SK Kenijas brieži
Baldone

Atvērt
105.  Ozols JānisVRīga
Atvērt
106.  Pelēce IlzeS50VSK Noskrien
Ozolnieki

Atvērt
107.  Petrovs AndrisVĶekavas novada pašvaldības sporta aģentūra
Ķekava

Atvērt
108.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga

Atvērt
109.  Pļavinska SintijaSVSK Noskrien
Brocēni

Atvērt
110.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius

Atvērt
111.  Pužulis SandisV40Rīga
Atvērt
112.  Raits SandisVRaitu ģimene
Jelgavas novads

Atvērt
113.  Rancāne KristineSCareClinic
Rīga

Atvērt
114.  Rasims GuntisVRēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
115.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine

Atvērt
116.  Romančuks IlmārsV50Rīga
Atvērt
117.  Rozentālbergs AndrisVLattelecom
Rīga

Atvērt
118.  Rozis RobertsV40Rīga
Atvērt
119.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Rīga

Atvērt
120.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
121.  Rudzītis KasparsVSIGULDA
Atvērt
122.Samuševs RuslansVRīga
Atvērt
123.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius

Atvērt
124.  Sardiko AnastasijaSAccenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
125.  Sauka SandisVTeam Kažemāka/Train2Win/adidas Runners
Liepājā/Rīga

Atvērt
126.  Saulīte InetaS40Rīga
Atvērt
127.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems

Atvērt
128.  Siminaitis DāvisV40Cēsis
Atvērt
129.  Skārda DzintraSJaunjelgava / VSK Noskrien
Jaunjelgava

Atvērt
130.  Sondors SandrisV60Rīga
Atvērt
131.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga

Atvērt
132.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
Atvērt
133.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera

Atvērt
134.  Sulojeva MaijaS50Rīga
Atvērt
135.  Sultanovs EdgarsVRiga
Atvērt
136.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
Atvērt
137.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava

Atvērt
138.  Tomsone SigneS40Rīga
Atvērt
139.  Tretjakovs AndrejsVRīga
Atvērt
140.  Trūlis ModrisVRēzekne
Atvērt
141.  Ulmanis IntarsVvsk noskrien
valmiera

Atvērt
142.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads-
Feimaņi

Atvērt
143.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads

Atvērt
144.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads

Atvērt
145.  Ustinovs ValerijsV50SPARS-MK
Daugavpls

Atvērt
146.  Vagars HarijsV50Rīga
Atvērt
147.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga

Atvērt
148.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna

Atvērt
149.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas

Atvērt
150.  Vilks IntsV40kur vilks?
Rīga

Atvērt
151.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
Atvērt
152.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga

Atvērt
153.  Wojcik MaciejVLodz
Atvērt
154.  Zablockis JānisVOgre
Atvērt
155.  Zaķis AivarsV50LSC
Rīga

Atvērt
156.  Zālīte MarikaSVSK Noskrien
Ķekava

Atvērt
157.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera

Atvērt
158.  Zēbergs AinarsV50VSK Noskrien Liepāja
Liepāja

Atvērt
159.  Zīberga BaibaSOpusCapita
Jūrmala

Atvērt
160.  Zīverte AgateSPaula Stradina KUS
Rīga

Atvērt
161.  Zvirbule ZaigaS50AEZ
Rīga

Atvērt
162.  Žodziņš AigarsV50Ezere
Atvērt

10 km (+ dāvana, iegādājoties abonementu līdz 02.12.2017.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Vsk Noskrien
Madona - Rīga

Atvērt
2.  Āboltiņš ArtūrsVN20SS Arkādija
Eleja

Atvērt
3.  Ādamsone AgnijaSN30Limbaži
Atvērt
4.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga

Atvērt
5.Albertiņš KārlisVN20Smiltene
Atvērt
6.Aleksejevs VitalijsVN30International Maritime Sport Community
Riga

Atvērt
7.Allens NormundsVN40labs starts
Rīga

Atvērt
8.Ariko DmitrijsVN30Riga
Atvērt
9.  Banka-Okorie IlvaSN30Hairriga
Rīga

Atvērt
10.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
Atvērt
11.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
Atvērt
12.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
Atvērt
13.  Beleviča JolantaSN40Ogre
Atvērt
14.  Belevičs JēkabsVNJOgre
Atvērt
15.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.

Atvērt
16.  Bērziņa LīgaSN30Riga
Atvērt
17.  Biezuma GitaSN40Rīga
Atvērt
18.  Birkmanis ArvisVN40Riga
Atvērt
19.  Birnbauma LīgaSN40LB
Rīga

Atvērt
20.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Salaspils

Atvērt
21.  Bome KristaSN20Jelgava
Atvērt
22.  Bondars TomsVN20TAVASriepas.lv
Jelgava

Atvērt
23.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
Vidzeme

Atvērt
24.  Borskoviča SintijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
25.  Brizga RolandsVN50Talsu novads
Atvērt
26.  Brižaka VinetaSN50SK
liepaja

Atvērt
27.  Bruževica AneteSN40Rīga
Atvērt
28.  Caics JānisVN60---
Rīga

Atvērt
29.  Čerešņeva JūlijaSN30SK
Liepāja

Atvērt
30.  Danenberga EvitaSN20Rīga
Atvērt
31.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta

Atvērt
32.  Eižvertiņš EdgarsVN3077 Agency
Rīga

Atvērt
33.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
Atvērt
34.  Fabriciuss AinārsVN30Liepāja
Atvērt
35.  Freimanis JānisVN30Jelgava
Atvērt
36.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgavas novads

Atvērt
37.  Gailītis JānisVNJSmiltene
Atvērt
38.  Gasjūns ArmīnsVN40Jelgava
Atvērt
39.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
Atvērt
40.  Gavare VaivaSN40Rīga
Atvērt
41.  Gavars AndrisVN40Rīga
Atvērt
42.  Grava AndraSN20Laimdotas
Jelgava

Atvērt
43.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils

Atvērt
44.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils

Atvērt
45.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga

Atvērt
46.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži

Atvērt
47.  Ivanova LudmilaSN30LATC
Daugavpils

Atvērt
48.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils

Atvērt
49.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums

Atvērt
50.  Januškevičs IlijaVN20Swedbank
Riga

Atvērt
51.  Jeršova SandraSN20Barbados
Rīga

Atvērt
52.  Jursone LauraSN30Valmiera
Atvērt
53.  Kalinauskis ArtursVN30Liepaja
Atvērt
54.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
Atvērt
55.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga

Atvērt
56.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga

Atvērt
57.  Kalugina InaSN20Madona
Atvērt
58.Kancāne LīvaSN20Jēkabpils
Atvērt
59.  Keino LīgaSN30Riga
Atvērt
60.  Klints AgneseSN20Rush B
Rīga

Atvērt
61.Klīve UnaSN40Jūrmala
Atvērt
62.  Klodza SimonaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Vecpiebalga

Atvērt
63.Kļava PēterisVN30Rīga
Atvērt
64.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga

Atvērt
65.  Kozačenko LudmilaSN20ACTIVIA RUN
Rīga

Atvērt
66.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
Atvērt
67.  Kraševska AijaSN20Accenture > Be Yourself & Make a difference
Rīga

Atvērt
68.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene

Atvērt
69.  Krauze KasparsVN20Jelgava
Atvērt
70.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas

Atvērt
71.  Kroičs KasparsVN30Rīga
Atvērt
72.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
Atvērt
73.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
Atvērt
74.  Krūze LieneSN30Ādažu novads
Atvērt
75.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga

Atvērt
76.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga

Atvērt
77.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers

Atvērt
78.  Līpacis JurisVN40Sigulda
Atvērt
79.  Logina MontaSN30Sigulda
Atvērt
80.  Logins ArtisVN20Rekova
Balvi

Atvērt
81.  Lūse BaibaSN30Rīga
Atvērt
82.  Majors JekabsVN20Accenture > High Performance
Saulkrasti

Atvērt
83.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
84.  Martinsone ArtaSN20Cēsis
Atvērt
85.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
86.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Vērgale

Atvērt
87.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
Atvērt
88.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
Atvērt
89.  Mozga MāraSN20Rīga
Atvērt
90.  Ozoliņa IevaSN20Kandava
Atvērt
91.  Panteļejeva AngelikaSN40AIZKRAUKLE
Skrīveri

Atvērt
92.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava

Atvērt
93.  Perez AndresVN30Accenture > High Performance
Buenos Aires

Atvērt
94.  Platā SandraSN40Jelgava
Atvērt
95.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
Atvērt
96.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
Atvērt
97.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
Atvērt
98.  Rose CraigVN30Food Union
Jelgava

Atvērt
99.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga

Atvērt
100.  Sifers KimsVN50Rīga
Atvērt
101.  Silauniece ArtaSN20Lī Sporta klubs
Gulbene

Atvērt
102.  Sinkēviča IlvaSN40Jelgava
Atvērt
103.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
Atvērt
104.  Skulte AgrisVN20Rīga
Atvērt
105.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine

Atvērt
106.  Sokolova SaivaSN40Salaspils
Atvērt
107.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga

Atvērt
108.  Stepe BaibaSN30Valmiera, Rīga
Atvērt
109.  Strogonovs DmitrijsVN30Riga
Atvērt
110.  Supe JānisVN60Tirza
Atvērt
111.  Suveizda ImantsVN40Da-marathon
Daugavpils

Atvērt
112.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
Atvērt
113.  Šalajevska MarijaSN20Rīga
Atvērt
114.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri

Atvērt
115.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene

Atvērt
116.  Šmits ArtisVN40Rīga
Atvērt
117.  Temerova-Allena AnnaSN40labs starts
Rīga

Atvērt
118.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
Atvērt
119.  Tolvaiša SauļusVN30riga
Rīga

Atvērt
120.  Treikmanis UģisVN20Cēsis
Atvērt
121.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga

Atvērt
122.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava

Atvērt
123.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi

Atvērt
124.  Veips JānisVN30Stopiņš
Saurieši

Atvērt
125.  Venškēvics EdgarsVN20Ventspils
Atvērt
126.Verdiņa JeļenaSN30Riga
Atvērt
127.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
128.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja

Atvērt
129.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda

Atvērt
130.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien Rieksti
Riga

Atvērt
131.  Voino AleksandrsVN40Mārupe
Atvērt
132.  Volkovs UģisVN20Ralfs
Rīga

Atvērt
133.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
Atvērt
134.  Ždaņenko JeļenaSN30Rīga
Atvērt
135.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga

Atvērt
136.  Žubulis EmīlsVNJTeamKažemāka/Train2WinLV
Rīga

Atvērt

5 km (+ dāvana, iegādājoties abonementu līdz 02.12.2017.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTTalsi
Atvērt
2.  Aksenoks KristapsVTARīgas Hanzas vsk.
Riga

Atvērt
3.  Baumanis DainisVTRīga
Atvērt
4.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
Atvērt
5.  Belevičs JustsVTBOgre
Atvērt
6.  Berga LindaSTSaldus
Atvērt
7.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
Atvērt
8.  Bondare AlīnaSTTAVASriepas.lv
Ozolnieki

Atvērt
9.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
Atvērt
10.Brokere IngaSTRīga
Atvērt
11.Bumbiere KristīneSTBJelgava
Atvērt
12.Bumbiers KristersVTBJelgava
Atvērt
13.  Canberk UrkupVTAccenture > High Performance
Izmir

Atvērt
14.  Celnokova JelizavetaSTRīga
Atvērt
15.  Čakstiņa GuntaSTRīga
Atvērt
16.  Černecova LiānaSTRēzekne
Atvērt
17.  Dāldere AntraSTVentspils
Atvērt
18.  Danilovs RomansVTRiga
Atvērt
19.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala

Atvērt
20.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils

Atvērt
21.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene

Atvērt
22.  Fučadži NatālijaSTRiga
Atvērt
23.  Glazkina LolitaSTRīga
Atvērt
24.  Granta SimonaSTACTIVIA RUN
Limbaži

Atvērt
25.  Grasmanis IngusVTJelgava
Atvērt
26.  Griņeviča OksanaSTABC software
Baloži

Atvērt
27.  Griņeviča RuslanaSTBABC software
Baloži

Atvērt
28.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
29.  Jagža ElīnaSTPutniņi
Rīga

Atvērt
30.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
Atvērt
31.  Jēče AliseSTBRīga
Atvērt
32.  Jēče IngaSTRīga
Atvērt
33.  Jēčis KristapsVTBRīga
Atvērt
34.Jirjens ReinisVTRīga
Atvērt
35.  Justaments JānisVTeazyBI
Madona

Atvērt
36.  Kalnbērza DaigaST-
Rīga

Atvērt
37.  Katlapa AnnaSTJelgava
Atvērt
38.Kaupuža SigneSTCēsis
Atvērt
39.Kļava ZaneSTValmiera
Atvērt
40.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga

Atvērt
41.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
Atvērt
42.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
Atvērt
43.  Krasnaboja MarutaSTRēzeknes novads
Rēzekne

Atvērt
44.  Kristapsons DēvidsVTAĀtrie vilki
Rīga

Atvērt
45.  Kristapsons GundarsVTĀtrie vilki
Rīga

Atvērt
46.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi

Atvērt
47.  Krupins VjačeslavsVTBSPARS-MK
Preiļi

Atvērt
48.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils

Atvērt
49.  Kukaine IngaSTRīga
Atvērt
50.  Kukainis AigarsVTRīga
Atvērt
51.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus

Atvērt
52.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus

Atvērt
53.  Laizāne KatrīnaSTBČika un Banijs
Rīga

Atvērt
54.  Laizāns JēkabsVTBČika un Banijs
Rīga

Atvērt
55.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja

Atvērt
56.  Lebedeva DianaSTLebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
57.  Lebedevs RomansVTLebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
58.  Lenss MārisVTAccenture > Be Yourself & Make a difference
Valmiera

Atvērt
59.  Lepse InāraSTventspils
ventspils

Atvērt
60.Liepiņš NormundsVTVenden
Rīga

Atvērt
61.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
Atvērt
62.  Luca LīgaSTRīga
Atvērt
63.Ļucāne BaibaSTĀdaži
Atvērt
64.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
Atvērt
65.  Metums AinārsVTGulbene
Atvērt
66.  Metums MārtiņšVTAGulbene
Atvērt
67.  Metums NaurisVTBGulbene
Atvērt
68.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads

Atvērt
69.  Minickis RomualdsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala

Atvērt
70.  Osīte IlzeSTJelgava
Atvērt
71.  Puķīte GundegaSTMadona
Atvērt
72.  Puķīte LīvaSTAMadona
Atvērt
73.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils
Atvērt
74.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
Atvērt
75.Samsonoviča AliseSTAKrāslava
Atvērt
76.Seļeho JūlijaSTBe Active
Daugavpils

Atvērt
77.Skudra AndaSTOlaine
Atvērt
78.  Skudris AinārsVTOlaine
Atvērt
79.  Skudris MārtiņšVTOlaine
Atvērt
80.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga

Atvērt
81.  Strautnieks MārisVTJelgava
Atvērt
82.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri

Atvērt
83.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri

Atvērt
84.  Šarkovska AgitaSTSaldus
Atvērt
85.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils

Atvērt
86.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga

Atvērt
87.  Trokmanis SergejsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle

Atvērt
88.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera

Atvērt
89.  Turka MārīteSTTaka
Kuldīga

Atvērt
90.  Ulase AivaSTJelgava
Atvērt
91.  Vagale IjaSTRīga
Atvērt
92.  Vagale SvetlanaSTJelgava
Atvērt
93.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
Atvērt
94.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
Atvērt
95.  Vahere-Abražune EvelīnaSTBRīga
Atvērt
96.  Vanaga DaceSTJelgava
Atvērt
97.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Rīga

Atvērt
98.Vasiļevska KristīneSTDaugavpils
Atvērt
99.  Vegnere MadaraSTRīga
Atvērt
100.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia
Rīga

Atvērt
101.  Vēvere EvitaSTJaunjelgava
Atvērt
102.  Vēvere MadaraSTCakes&Bakes
Jaunjelgava

Atvērt
103.  Vicinska LiesmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Atvērt
104.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
Atvērt
105.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
Atvērt
106.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
Atvērt
107.  Vijups MarcisVTCēsis
Atvērt
108.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni

Atvērt
109.  Voino MārtiņšVTBMārupe
Atvērt
110.Zaķe Anna-MarijaSTBLSC, RCHV
Rīga

Atvērt
111.  Zariņa ZitaSTRiga
Atvērt
112.  Zvirgzda DiānaST-
Riga

Atvērt
113.  Žube IevaSTOgre
Atvērt
114.  Žube JanaSTBOgre
Atvērt
115.  Žubule LoretaSTBRīga
Atvērt

Bērnu skrējiens (+ dāvana, iegādājoties abonementu līdz 02.12.2017.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2Talsi
Atvērt
2.Āboliņš MārtiņšVB1Talsi
Atvērt
3.  Baranovska KsenijaSB4Daugavpils
Atvērt
4.  Beleviča JeteSB1Ogre
Atvērt
5.Berga UndaSB3Saldus
Atvērt
6.  Bergholde PaulaSB1KULDĪGA
Kuldīga

Atvērt
7.  Birnbauma MadaraSB1LB
Rīga

Atvērt
8.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
Atvērt
9.  Dmitračenoks SergejsVB3Salaspils
Atvērt
10.  Gilučs OliversVB1Rīga
Atvērt
11.  Griņevičs EļdarsVB2ABC software
Baloži

Atvērt
12.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala

Atvērt
13.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala

Atvērt
14.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala

Atvērt
15.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4VSK NOSKRIEN
Rīga

Atvērt
16.Kārkliņš KristiansVB2Aloja
Atvērt
17.Kaupuža Amanta-KristiānaSB4Cēsis
Atvērt
18.  Keino KrišsVB3Riga
Atvērt
19.  Keino RobertsVB1Riga
Atvērt
20.  Lebedeva BaženaSB1Lebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
21.  Lebedevs DariansVB3Lebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
22.  Lebedevs RodionsVB3Lebedevu ģimene
Rezekne

Atvērt
23.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
Atvērt
24.  Pinkule MontaSB4Sportland
Rīga

Atvērt
25.  Pinkulis PaulsVB3Sportland/FSMETTA
Rīga

Atvērt
26.  Puzāne DanaSB3Puzanjata
Ludza

Atvērt
27.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
Atvērt
28.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene

Atvērt
29.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
Atvērt
30.  Siminaite DārtaSB3Cēsis
Atvērt
31.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
Atvērt
32.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa/Ķekavas vidusskola
Ķekava

Atvērt
33.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa/ PII Ieviņa
Ķekava

Atvērt

Kopā pieteikušies: 446