Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons | Saraksts

Liepāja, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baldunčiks EdgarsVRīga
2.  Balode AgnetaSLiepāja
Liepāja
3.Birzniece-Stundiņa IlzeSVSK Noskrien
Rīga
4.  Boiko KirilsVBoyko-sport team
Riga
5.Dziarachyts VasiliS40REGION
Minsk
6.  Dzirvinskis GintarsV40Valdemārpils
7.  Gobiņš MārisVRīga
8.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
9.  Ivanova JeļenaSLiepāja
10.  Ķemeris ArtisVVUGD
Aizpute
11.  Millers ArnisVCertex Latvija
Olaine
12.  Smiltniece AgneseS40NŪJO AR VĒJU
Liepāja
13.  Vizulis JānisV40Liepāja

Liepāja, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ivanovs JurisVN20Valka
2.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
3.  Karele BaibaSN40Ventspils
4.  Kirhners AnrijsVN20Tukums
5.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
6.  Kravalis AinārsVN40Sigulda
7.  Kravalis EmīlsVNJSiguldas Sporta Skola
Sigulda
8.  Kuplais UldisVN40VSK Noskrien
Liepāja
9.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
10.  Medne LīvaSN30PaBaso.lv
Rīga
11.Millere IntaSN40Liepāja
12.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
13.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
14.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
15.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Pāvilosta

Liepāja, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnaSTVentspils
2.  Āboliņa AntraSTVentspils
3.Āboliņš PēterisVTJelgava
4.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
5.  Blinovs EdgarsVTRēzeknes novads
Rēzekne
6.  Bormanis MarkussVTBValmiera
7.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
8.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
9.  Kokorēvičs ArtūrsVTIndividuāli
Liepāja
10.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
11.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
12.  Kukaine TīnaSTBRīga
13.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
14.  Liepājniece PaulaSTBZiras
15.Marcinkus RobertsVTRīga
16.  Mežale VijaSTLiepāja
17.  Mežals RobertsVTBLiepāja
18.Perez CristinaSTBuenos Aires
19.  Strujeviča KristaSTAAlsunga
20.  Šimkiva KarinaSTVentspils
21.  Zemīte LindaSTTukums

Liepāja, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
2.  Gūtmane LidijaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
3.  Janeka DaceSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
4.  Kubiloviča LindaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
5.  Kulinska RegīnaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
6.  Ločmele BenitaSNUJNūjo ar vēju
Grobiņa
7.  Ločmelis ImantsVNUJNūjo ar vēju
Grobiņa

Liepāja, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gubāte DanijaSB2Gubāti
Kalngale
2.  Gubāte MegijaSB3Gubāti
Kalngale
3.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
4.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
5.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
6.  Gudēvics MārcisVB2VSK Noskrien
Jelgava
7.  Jonase IevaSB1Liepāja
8.  Juvčenko KiraSB3Liepāja
9.  Juvčenko VladislavsVB3Liepāja
10.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
11.  Mežale PaulaSB2Liepāja
12.  Mežals RalfsVB3Liepāja
13.  Mežals RitvarsVB1Liepāja
14.  Mežals RolandsVB4Liepāja
15.Teteris HarisVB1Teteri
Pāvilosta
16.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Pāvilosta
17.Vizulis KārlisVB2Liepāja
18.Vrubļevska GabrielaSB1Liepāja
19.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
20.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga
21.  Zālītis JānisVB1Rīga

Kopā pieteikušies: 77