Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vecāķu pludmales skrējiens 2018 | Saraksts

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
2.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
3.  Avens JānisV40Maratona Klubs/Rembate
Ogres novads
4.Baldiņš GundarsV20Rīga
5.Balevičs JānisV40Carnikava
6.Bērze EvaS20Sigulda
7.  Bidiņa Agija-DaceS16Mārupe
8.Bitāne MadaraS16Sportlat
Saldus
9.  Būmanis EdgarsV20Pa vienam
Rīga
10.  Cīmure IntaS30Cīmurēni
Rīga
11.  Dolge KristiānaS20Rīga
12.Dūdele LieneS20Carnikava
13.Finstere AigaS20Rīga
14.  Freimane IvetaS405F
Jelgava
15.  Freimanis RobertsV165F
Jelgava
16.  Gailis DainisV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
17.  Galvans RenārsV20Meh ehh
Riga
18.  Gils PeterisV30Riga
19.Girtakovska MarinaS40Rīga
20.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
21.Jākobsone DanaS20Rīga
22.  Jansons HaraldsV40Carnikava
23.  Jaunžeikars ValdisV60Rīga
24.  Jerofejevs JānisV20Pļaviņas
25.  Jerumane AneteS20Rīga
26.  Kalniņa DaceS40Folkmaņi
Bauskas novads
27.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
28.  Kārkliņa SintijaS20Rīga
29.  Kižla SandisV20Rīga
30.  Konavko DmitrijsV30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
31.Krasikova IuliiaS30Riga
32.  Krauklis VairisV60Privātbūve
Smiltene
33.  Kravalis AinārsV40Siguldas maratona klubs
Sigulda
34.  Kravalis EmīlsV16Siguldas maratona klubs
Sigulda
35.  Krilovs DenissV20Riga
36.  Kristapsons DēvidsV16Ātrie vilki
Rīga
37.  Kristapsons GundarsV40Ātrie vilki
Rīga
38.  Križanauska IneseS50Jelgava
39.  Kronberga IngaS40Matisons Runner's Club/ Jaunmārupe skrien!
Jaunmārupe
40.  Kronbergs UģisV40Matisons Runner`s Club / UPPE
Jaunmārupe
41.  Lagzdina MargitaS40-
Riga
42.  Langins NormundsV50VSK Noskrien
Rīga
43.  Lauva SigneS50PaBaso
Rīga
44.  Leimane LīvaS20Rīga
45.  Liepiņa IvetaS40SK
Riga
46.  Liepiņa MontaS30Rīga
47.  Liepiņš RonaldsV50Metroons
Rīga
48.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
49.  Lukševica AntraS30VSK Noskrien
Rīga
50.  Millers ArnisV20SPORTLAND
Olaine
51.  Moroza ZaneS20Rīga
52.  Navagrudskas VladasV50Vilnius
53.  Neuss-Lucs TomassV16Jelgava
54.  Ozers JānisV50Jelgava
55.  Paisums AndrejsV30Korneti
Alūksne
56.  Palmakovskis KristapsV20Rīga
57.  Patmalnieks GundarsV50Meņgele
Ogre
58.  Pole KlintaS30Rīga
59.  Pranaitis SigitasV30Na pagauk
Vilnius
60.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
61.  Puise-Puiše LienaS20Matisons Runner's Club
Rīga
62.  Puriņa ĒrikaS40Rīga
63.  Rēdere LīgaS40Rēderu banda
Tīraine
64.  Rēders AndrisV30Rēderu banda
Tīraine
65.  Rijnieks TomsV20FATELV
Rīga
66.  Rītere MudīteS50Ogres novads
67.  Sidorenko AndrejsV30Daugavpils
68.  Skudra MārtiņšV20SEB
Riga
69.  Sorokina ArnitaS40Cēsis
70.  Stolarovs JurijsV60Daugavpils
71.  Šanceva SvetlanaS30Nike Run Jelgava
Jelgava
72.  Ščetiņins JurijsV50Rīga
73.Šīmane LīgaS20Rīga
74.  Taupmana ZandaS40Matisons Runner`s Club
Rīga
75.  Timofejevs ValdemārsV20Ape
76.  Trubačs PēterisV50Līvānu VK/ BTA
Preiļi
77.  Trubačs RainersV16Līvānu VK/ BTA
Preiļi
78.  Ulase DiānaS40Jelgava
79.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
80.  Vecvagare BeāteS30Liepāja
81.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Apsīte NikolaS15Rīga
2.  Bērta DaceSTRīga
3.  Birnbauma LīgaSTLNB
Rīga
4.Borozinskis DzintarsVTĶegums
5.Borozinskis KasparsV15Ķegums
6.  Brics KristapsVTRīga
7.  Brīvule LīvaSTriga
8.  Buko DanielsVTLīvanu VK/ ASICS
Līvāni
9.  Bukša SindijaSTĀdaži
10.Burjaka AleksandraSTOBT
Rīga
11.  Caune Miks-JānisV15Rīga
12.  Cekote JūlijaSTRīga
13.  Celnokova JelizavetaSTRiga
14.Cepliša IevaSTRīga
15.  Dābols DāvisVTRīga
16.  Djačoka AlīnaSTRīga
17.  Druviete ViktorijaSTRīga
18.  Felšus KristapsVTFelšus
Salaspils
19.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
Zante
20.Fiļipovs OļegsVTOBT
Baloži
21.  Fintjugova ĻubovaSTRīga
22.  Freimane NikolaS155F
Jelgava
23.  Gaile LīnaS15Siguldas Maratona klubs
Sigulda
24.  Gaile Lote-LeaS12Siguldas Maratona klubs
Sigulda
25.  Gansovskaya KarolinaSTRīga
26.Gils RaimondsVTRiga
27.  Glazepa JūlijaSTRīga
28.  Glazkina LolitaSTRīga
29.  Granta SimonaSTLimbaži
30.Gremze EdgarsVTStockmann
Rīga
31.  Gubāts DailisVTKalngale
32.  Gubina MarijaS12Olaine
33.Ieviņa AnitaSTCēsis
34.  Jansone RitaSTCarnikava
35.Juškevics AgrisV12Rīga
36.  Kalniņš RičardsV15Folkmaņi
Bauskas novads
37.  Karlsons MārtiņšVTSK Tērauds
Dzērbene
38.  Kokina SanitaSTRīga
39.  Kondratjeva AnastasijaSTMEDVED
riga
40.  Konovaluks ArtursVTFroster
Jelgava
41.Kravale MarutaSTBaldone
42.  Kravalis KristapsV12Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Baldone
43.  Kreile AliseSTKSMR Fitness
Ādaži
44.Krutihins ArtjomsV12Dinamo-lat
Riga
45.  Krutihins DenissVTDinamo-lat
Riga
46.Krutihins KirilsV12Dinamo-lat
Riga
47.Kukes TimursV12Rīga
48.  Kūms SandisVTjelgava
49.Kuroša LīgaS12DAUGAVPILS
Daugavpils
50.Ķīsis SandrisVTĶīsis
Rīga
51.  Laidinens AleksejsV15Rīga
52.  Leonidovs ArtjomsV15Daugavpils
53.  Liepiņš AndrisV15Metroons
Rīga
54.  Liepiņš RaulsV15Metroons
Rīga
55.Linde KristiānaS12Tukums
56.  Lūsis KasparsVTJelgava
57.  Maļčenkova ArinaSTRīga
58.  Matusevičs TomassV12Rīga
59.Medisone LieneSTTukums
60.  Medisone SindijaS12Tukums
61.Medisons KristsVTTukums
62.  Moļvinska AnastasijaSTRīga
63.Mūrēns EmīlsVTRīga
64.  Neusa-Luca LoretaS12Jelgava
65.  Neuss-Lucs RainersVTJelgava
66.Nikitins DamirsV12Rīgas satiksme
Rīga
67.Ņikitins RenātsVTRīgas satiksme
Rīga
68.Orlova OksanaSTBau ID
Rīga
69.  Ozols KristapsVTFK Salacgrīva
Carnikava
70.  Purviņš AnatolijsVTSalaspils
71.  Ratnieks GatisVTSPORTLAT
Cīrava
72.  Rēdere EvelīnaS12Rēderu banda
Tīraine
73.Reinfelds Emīls-MatiassV12Sk Metrons Nike
Rīga
74.  Sakne AndisVTRīga
75.Semjonova JekaterinaSTRīga
76.  Siliņš MārisVTJūrmala
77.  Strāders ReinisVTJelgava
78.  Šaitere SintijaSTAglona
79.  Šarkovska AgitaSTSaldus
80.  Šmits ArtisVTVSK Noskrien
Rīga
81.  Šteinere AnnaSTSPORTLAT
Alūksne
82.  Tokareviča KristīneSTRīga
83.  Tokarevičs AndrejsVTRīga
84.Trubačs RenārsVTRīga
85.  Vandišs JurisVTJelgava
86.Vasiļjeva SvetlanaSTJelgava
87.  Vegmanis Emīls-EdvardsV12individuāli
Jelgava
88.Veide RobijsVTPiņķi
89.Veide SintijaSTPiņķi
90.  Veldre DaigaSTKadaga
91.  Veldre ĒriksVTKadaga
92.  Žube IevaSTOgre

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboltiņa SemijaSB1Ogre
2.Aleksejevs ArtjomsVB3Riga
Riga
3.Aleksejevs NikitaVB3Rīgas 88. vidusskola
Riga
4.Andrejsone RūtaSB2Salaspils
5.Andrejsons Edvarts-ErnestsVB3Salaspils
6.Apinis EvertsVB1Rīga
7.  Baranauska AmandaSB2Katlakalns
8.  Baranausks RolandsVB1Katlakalns
9.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
10.  Bidiņa AliseSB3Rakaris
Rīga
11.  Birnbauma MadaraSB1Rīga
12.Budjko MaratsVB1Rīga
13.Budjko NelliSB1Rīga
14.Bunina JekaterinaSB3riga
15.Cekote AmandaSB1Rīga
16.Cekote SamantaSB3Rīga
17.  Cīmurs KārlisVB3Cīmurēni
Rīga
18.  Cīmurs ViestursVB1cīmurēni
Rīga
19.Cīrulis Alens-OliversVB1Jelgava
20.Čerņajeva AnnaSB1Marupe
21.Čerņajevs TimursVB1Marupe
22.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
23.  Dmitračenoks SergejsVB3Salaspils
24.  Dreģis DanielsVB3Rīga
25.Eglāja LieneSB1Rīga
26.  Eglājs AnsisVB3Rīga
27.  Eglājs AtisVB2Rīga
28.  Feimane VeronikaSB1RIGA
29.  Felšus KārlisVB3Felšus
Salaspils
30.  Freimanis JānisVB35F
Jelgava
31.Gābers Jurģis-DāvisVB1Cēsis
32.  Grandāns EmīlsVB1Cita Rīga
Rīga
33.  Grandāns TomsVB3Cita Rīga
Rīga
34.Grina AliseSB3Kekava
35.  Grīns RihardsVB1Kekava
36.  Grīns RobertsVB2Kekava
37.  Gubāte DanijaSB2Kalngale
38.  Gubāte MegijaSB3Kalngale
39.  Gubāts MiksVB1Kalngale
40.  Gubina DarjaSB3Olaine
41.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
42.  Gulāns Henrijs-MiksVB3Sigulda
43.  Hudobčonoks OskarsVB1Rīga
44.Jeļistratova AlinaSB1Rīga
45.  Jeļistratovs DmitrijsVB2Rīga
46.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
47.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
48.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
49.  Jurjeviča EleonoraSB3Rīga
50.Jurjevičs RalfsVB3Rīga
51.Juškevics EdvardsVB1Rīga
52.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
53.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
54.  Keiša LaumaSB2BJC IK Auseklis
Rīga
55.  Kirins EdgarsVB1Rīga
56.Kohancika EkaterinaSB1Ventspils
57.Kohanciks DmitrijsVB1Ventspils
58.Konovaluks MarksVB1Froster
Jelgava
59.  Kopeika TomassVB1Valmiera
60.  Korsakovs StaņislavsVB2Riga
61.Kravalis RaivisVB1Baldone
62.Kreilis MaratsVB1Ādaži
63.Kreilis MarkusVB1Ādaži
64.Kurošs GuntisVB3DAUGAVPILS
Daugavpils
65.  Ķīsis RičardsVB3Ķīsis
Rīga
66.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
67.Linde MartinsVB1Tukums
68.  Medisons SandisVB1Tukums
Tukums
69.  Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
70.Meskin GrigoriVB1Baltie Vilki
Jūrmala
71.Meskin MichailVB2Baltas Vilkas
Jūrmala
72.  Meskins MihailsVB2Baltie Vilki
Jūrmala
73.Niedra ElīzaSB1Rīga
74.Orlova IlarijaSB1Rīga
75.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
76.Pole DārtaSB1Rīga
77.Potapovs IļjaVB3Rīga
78.Prokopcuks ViktorsVB2Baltie vilki
Jurmala
79.  Pronausks AntonsVB3Rīga
80.  Pūre JanaSB3Jūrmala
81.  Pūris NiksVB1Jūrmala
82.  Ratniece ElzaSB2Sportlat
Rīga
83.Ratnieks EdgarsVB1SPORTLAT
Rīga
84.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
85.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB3Rīga
86.Rimšāne AmandaSB1Rimšāni
Riga
87.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
88.  Rulle Elena-DārtaSB3Rūjiena
Valmiea
89.Sabule ArtaSB1Rakaris
Rīga
90.  Saldābols TimursVB2Mārupe
91.  Sarguns EmīlsVB1Rīga
92.  Saulīte Adele-GrētaSB1Bukulti
Bukulti
93.  Saulīte SindijaSB3Bukulti
Bukulti
94.  Saulītis AdriansVB3Bukulti
Bukulti
95.  Sidorenko DanilaVB1Daugavpils
96.Skrickis Ļevs-SkrickisVB3Rīga
97.Skrickis MatvejsVB2Rīga
98.Sniķere Katrīna-MijaSB1Riga
99.Storožuka DarinaSB1riga
100.Storožuks ArhipsVB2riga
101.  Strādere RebekaSB3Jelgava
102.  Stupele KeitaSB3Rīga
103.Stupelis MiksVB1Riga
104.Supe AleksandrsVB2Ogre
105.Ševčenko MarkoVB1Rīga
106.  Tikmere Patrīcija-PaulīneSB3Mežciema pamatskola
Rīga
107.  Tikmers NamejsVB1Mežciema pamatskola
Rīga
108.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
109.Vaškovs BogdansVB3Riga
110.Vaškovs NazarsVB1Riga
111.Vdovina AdelijaSB1Rīga
112.  Vdovina DarjaSB3Rīga
113.  Veldre ĒriksVB2Kadaga
114.Vīgants RodrigoVB1Rīga
115.Volkova AnastasijaSB1Rīga
116.  Zābers MikusVB1Šurpu-turpu!
Rīga
117.  Zābers NilsVB2Šurpu-turpu!
Rīga
118.  Zālīte AnnikaSB2Rīga
119.Zālītis DanielsVB1Rīga
120.Zālītis FrederiksVB1Rīga
121.  Zālītis JānisVB1Rīga
122.Zandersons DominiksVB1Rīga
123.Zaščirinskis MarkussVB1Salaspils
124.Zdanovska PolinaSB1Riga

Kopā pieteikušies: 297



Noķer vēju