Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 | Saraksts

Pusmaratons, 21,097km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrams ModrisV60Maratona Klubs/Noskrien.lv
Rīga
2.  Audere SilvaSPriekuļi
3.  Bambāns VjačeslavsVLSC
Jurmala SS
4.  Bērziņš JurisV50JB&LL
Olaine
5.  Bērziņš ViestursVRīga
6.  Bistrova InitaS50ogre LSC
Ogres novads
7.Braķis RihardsVBaldone
8.  Brāle SandraSAizsardzības nozare
Rīga
9.  Briedis UldisV2BE1ST
Rīga
10.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
11.  Deksnis KasparsVJumprava
12.  Dūka JānisVAlgol Invest
Cēsis
13.Grundmanis AntonsVindividuali
Riga
14.  Gržibovska KristīneSVSK noskrien / SK Dzērvene
Rīga
15.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
16.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
17.  Jegorovs ValerijsV50MARATONA KLUBS
RIGA
18.  Jerofejeva InetaSJERO
Rīga
19.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
20.  Kaimiņš KristapsVOgres novads
21.  Kalniņš JānisV40VSK Noskrien
Rīga
22.  Ketlers ArtūrsVVSK noskrien / SK Dzērvene
Ogre
23.  Kļaviņa RitaS40Magnen
Rēzekne
24.  Kļaviņš ValdisV50Magnen
Rēzekne
25.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
26.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
27.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
28.  Loze ArtursVJurmala
29.  Macuks AnatolijsVJēkabpils sporta centrs/Nike /Valsts policija
Jēkabpils
30.  Markova RitaSNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
31.  Mika SabīneSMadona
32.  Miķelsons AndisV40Vidrizi
33.  Moroza ZaneSRīga
34.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
35.  Naumenko LindaSDaugavpils Runners
Daugavpils
36.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
37.  Noviks AgrisVLeax Baltix
Rīga
38.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/LSC/VSK Noskrien/Sk Ozolnieki/SC Ogre
Ogre
39.  Ozols MārisVIkšķile/Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
40.  Pāķis EduardsV40Saulkrasti SRT
Saulkrasti
41.  Pupause IlonaS40Cesvaine
42.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
43.  Rencis EdgarsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
44.  Rone DanaS40Rīga
45.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
46.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
47.  Rūtiņš EdgarsV40Maratona klubs/Balta
Ogresgals
48.Samuševs RuslansVRīga
49.  Sardiko MārisVVSK Noskrien/Team Kažemāka
Inčukalns
50.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
51.  Stīpnieks MatissVKolka
52.  Supe JānisV60Tirza
53.  Šmidlers AndulisV50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
54.  Urbāne IlzeS40Riga
55.  Varakājs DāvisVRīga
56.  Vertuls IvarsVRīga
57.  Vilks JurijsV401.MKB LATBAT
Riga
58.  Volāne InitaS50Rīgas raj.
59.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
60.  Ziediņa IngaS40Maratona klubs/Aizkraukle/ Vsk noskrien
Aizkraukles novads

Tautas skrējiens, 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ābols JānisVTvsk noskrien
Madona - Rīga
3.  Ansabergs JānisVTSērene
4.  Āriņš ArmandsVTĀriņš
Rīga
5.Baltmane JogitaSTALēdmane
6.  Baumanis DainisVTRīga
7.  Beikule AgitaSTAizkraukle
8.  Belousovs DmitrijsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
9.  Bērziņš ArnisVTBērziņi
Rīga
10.  Bērziņš RitvarsVTARīga
11.  Birģelis JānisVTKoknese
12.Brāļs ArvīdsVTRīga
13.Brāļs RobertsVTBRīga
14.  Cakuls RobertsVTAMatisons Runner’s Club
Rēzekne
15.  Dābols DāvisVTARīga
16.  Deksne AliseSTB2BE1ST
Rīga
17.  Driņķis DainisVTDzSK Lokomotīve
Rīga
18.  Eglitis Oskars-MartinsVTALiepāja
19.  Elksne KitijaSTB-
Jēkabpils
20.  Enikovs ArtūrsVTRīga
21.  Gaidelis JurisVTMaratona klubs
Cēsis
22.Grugule JolantaSTJēkabpils LAT
Jēkabpils
23.  Gutāne-Upīte KristīneSTUp Pro
Aizkraukle
24.  Jaksone AsjaSTJaksoni
Krustpils novads
25.  Jaksons EgilsVTJaksoni
Krustpils novads
26.Jegorovs MaksimsVTAizkraukle
27.Justinakadzyte JustinaSTRiga
28.  Kalniņa LīgaSTzibenīgie
Langstiņi
29.  Kalniņš JānisVT----------
Aizpute-Langstiņi
30.  Kalugina InaSTRīga
31.  Karasenko DmitrijsVTSalaspils
32.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
33.  Konavko DmitrijsVTFolkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
34.  Kondratjeva AnastasijaSTALsC
riga
35.  Krasovska LiegaSTAAizkraukle
36.Krasovskis AldrisVTBAizkraukle
37.Krasovskis AtvarsVTAizkraukle
38.  Kravalis KasparsVTPļaviņas
39.  Kristapsons DēvidsVTAĀtrie vilki
Rīga
40.  Kristapsons GundarsVTĀtrie vilki
Rīga
41.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
42.Krupins JurijsVTSPARS-MK
Preili
43.  Krupins VjačeslavsVTBSpars-MK
Preiļi
44.Kuzmins PāvelsVTAAizkraukles sporta skola
Aizkraukle
45.  Lapa AivarsVTAUTOSTARTS.LV
Rīga
46.  Lapa MaritaSTAUTOSTARTS.LV
Rīga
47.  Lesniece SintijaSTLatvija
48.  Malnača SigneSTBRīga
49.  Maslobojevs SergejsVTNRC Rīga
Rīga
50.  Mellace KarīnaSTBss Arkādija,Maratona klubs
Rīga
51.  Mellace MartaSTRīga
52.  Mežiels JānisVTASK PATRIA
Koknese
53.Ņesterovs MarksVTAPļaviņas
54.Ozola KristīneSTAizkraukle
55.  Ozoliņš AnsisVTRīga
56.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
57.  Panteļejeva AngelikaSTSkrīveri
58.  Pedāne JautrīteSTJūrmala
59.Perfiļjeva MiļenaSTAizkraukle
60.  Podorska DanataSTRiga
61.  Purviņš AnatolijsVTSalaspils
62.  Rence AlīnaSTPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
63.Revunovs TimursVTAAizkraukles sporta skola
Aizkraukle
64.Rozentāls RaivisVTAAizkraukle
Aizkraukle
65.Rožkalne IvetaSTRiga
66.  Ruka KristīneSTSērene
67.  Samcovs AgrisVTNike+ Run Club Riga
Riga
68.  Sausmanis NaurisVTRīga
69.  Semjonovs NikolajsVTJūrmala
70.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
71.Siliņa LarisaSTViršiA-Pļaviņas
Pļaviņas
72.Sviderskis ArtūrsVTBAizkraukle
Aizkraukle
73.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
74.  Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
75.  Šanceva SvetlanaSTNRC
Jelgava
76.Šlesere AnnijaSTBAizkraukle
77.Šlesere EvelīnaSTBAizkraukle
78.  Šroms RomansVTVSK Noskrien
Rīga
79.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
80.  Trokmanis SergejsVTSK METROONS
Aizkraukle
81.Tulinska LauraSTRīga
82.  Upīts ArvisVTUp Pro
Aizkraukle
83.  Urbāne TerēzeSTARīga
84.  Vaivads RihardsVTAAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
85.  Valts ViktorsVTRīga
86.  Vecgailis DmitrijsVTRīga
87.Vizule LieneSTAizkraukle
88.  Zālīte LindaSTRīga
89.  Zvēra ElīnaSTIkšķile
90.  Zvirgzda DiānaST-
Riga

Bērnu skrējiens, 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
2.Ansabergs JānisVB1Sērene
3.Ansabergs MārcisVB1Sērene
4.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
5.Britāns MaratsVB1Aizkraukle
6.  Britans OliversVB1Aizkraukle
7.  Dzenis RenārsVB1Aizkraukle
8.Gorina NadeždaSB1Daugavpils Runners
Daugavpils
9.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
10.  Jankovskis NamejsVB1Aizkraukle
11.  Jerofejeva FelicitaSB1JERO
Rīga
12.  Jerofejeva SelīnaSB1JERO
Rīga
13.Jubele KarolīnaSB1PII,,Māra,,
Rīga ir
14.Kalniņš ArtūrsVB1Aizkrauklė
15.  Kuprejevs DominiksVB1Ogre
16.Maškovs KristofersVB1Aizkraukle
17.  Rode RobertsVB1Aizkraukle
18.Ruble LieneSB1AIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
19.Skrimblis OskarsVB1Aizkraukle
20.Spodris DanielsVB1Aizkraukle
21.  Trupa Amanda-ZitaSB1Aizkraukle
22.Upīts Ernests-TeoVB1Up Pro
Aizkraukle
23.Upīts Tomass-RajensVB1Up Pro
Aizkraukle
24.Vorotinskis DāvisVB1Aizkraukle
25.Zālītis DanielsVB1Rīga
26.Zālītis FrederiksVB1Rīga
27.  Zālītis JānisVB1Rīga
28.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
29.  Zvēra ElizabeteSB1Ikšķile
30.Zvērs ArtūrsVB1Ikšķile

Bērnu skrējiens, 500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Andrejsone RūtaSB2Salaspils
3.  Britāns PatriksVB2Aizkraukle
4.  Dzenis GustavsVB2Aizkraukle
5.Igaunis RitvarsVB2Aizkraukle
6.  Luckāne MartaSB2-
Aizkraukle
7.  Meinarts GustavsVB2Riga
8.  Ozola AdriānaSB2Aizkraukle
9.Posnija KatrīnaSB2Skrīveri
10.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
11.Skrimble SanitaSB2Aizkraukle
12.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga

Bērnu skrējiens, 1000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrejsons Edvarts-ErnestsVB3Salaspils
2.  Bērziņa PaulaSB3Bērziņi
Rīga
3.  Bērziņa SandijaSB4Bērziņi
Rīga
4.  Cakuls RičardsVB3Rēzekne
5.  Dābols GatisVB4Rīga
6.  Driķis EndijsVB3Salas nov. Sēlpils pagasts
7.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
8.  Grīnvalds-Ozols AdriānsVB4OZO
Ogre
9.Grugule KatrīnaSB3Jēkabpils
10.  Gubina DarjaSB3Dzeguzes
Olaine
11.  Gubina MarijaSB4Dzeguzes
Olaine
12.Jaksons RenarsVB3Jaksoni
Jēkabpils
13.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
14.  Kaķis MārtiņšVB3Skrīveri
15.  Kalniņš AdriansVB3Langstiņi
16.Krasovskis MeldrisVB3Aizkraukle
17.  Luckāns ViestursVB3-
Aizkraukle
18.  Morevs ViktorsVB3Aizkraukle
19.Pake LeldeSB4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
20.  Pāķe MadaraSB3Saulkrasti SRT
Saulkrasti
21.  Panteļejeva EnijaSB4Skrīveri
22.  Posnija KristaSB4Skrīveri
23.Spodris KristersVB3Aizkraukle
24.Uvarova AliseSB3Aizkraukle
25.Uvarovs TomsVB4Aizkraukle
26.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga

Kopā pieteikušies: 218



Noķer vēju