Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles novada 5. pusmaratons 2018 | Saraksts

Pusmaratons, 21,097km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrams ModrisV60Maratona Klubs/Noskrien.lv
Rīga
2.  Briedis UldisV2BE1ST
Rīga
3.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
4.  Deksnis KasparsVJumprava
5.Grundmanis AntonsVindividuali
Riga
6.  Gržibovska KristīneSVSK noskrien / SK Dzērvene
Rīga
7.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
8.  Jerofejeva InetaSJERO
Rīga
9.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
10.  Ketlers ArtūrsVVSK noskrien / SK Dzērvene
Ogre
11.  Kļaviņa RitaS40Magnen
Rēzekne
12.  Kļaviņš ValdisV50Magnen
Rēzekne
13.  Liepiņš VilnisV60LSC
Carnikava
14.  Markova RitaSNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
15.  Mika SabīneSMadona
16.  Naumenko LindaSDaugavpils Runners
Daugavpils
17.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
18.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/LSC/VSK Noskrien/Sk Ozolnieki/SC Ogre
Ogre
19.  Ozols MārisVIkšķile/Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Rīga
20.  Pupause IlonaS40Cesvaine
21.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
22.  Rencis EdgarsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
23.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
24.  Rublis AigarsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
25.  Rūtiņš EdgarsV40Maratona klubs/Balta
Ogresgals
26.Samuševs RuslansVRīga
27.  Sardiko MārisVVSK Noskrien/Team Kažemāka
Inčukalns
28.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
29.  Stīpnieks MatissVKolka
30.  Supe JānisV60Tirza
31.  Vilks JurijsV401.MKB LATBAT
Riga

Tautas skrējiens, 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ābols JānisVTvsk noskrien
Madona - Rīga
3.  Beikule AgitaSTAizkraukle
4.  Belousovs DmitrijsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
5.  Bērziņš ArnisVTBērziņi
Rīga
6.  Bērziņš RitvarsVTARīga
7.  Dābols DāvisVTARīga
8.  Deksne AliseSTB2BE1ST
Rīga
9.  Eglitis Oskars-MartinsVTALiepāja
10.  Elksne KitijaSTB-
Jēkabpils
11.Grugule JolantaSTJēkabpils LAT
Jēkabpils
12.  Jaksone AsjaSTJaksoni
Krustpils novads
13.  Jaksons EgilsVTJaksoni
Krustpils novads
14.  Karasenko DmitrijsVTSalaspils
15.  Kazāka LauraSTAOgres novada Sporta Centrs
Ogre
16.  Konavko DmitrijsVTFolkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
17.  Kondratjeva AnastasijaSTALsC
riga
18.  Krasovska LiegaSTAAizkraukle
19.Krasovskis AldrisVTBAizkraukle
20.Krasovskis AtvarsVTAizkraukle
21.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
22.Krupins JurijsVTSPARS-MK
Preili
23.  Krupins VjačeslavsVTBSpars-MK
Preiļi
24.Kuzmins PāvelsVTAAizkraukles sporta skola
Aizkraukle
25.  Maslobojevs SergejsVTNRC Rīga
Rīga
26.  Mellace KarīnaSTBss Arkādija,Maratona klubs
Rīga
27.  Mellace MartaSTRīga
28.  Mežiels JānisVTASK PATRIA
Koknese
29.  Podorska DanataSTRiga
30.  Purviņš AnatolijsVTSalaspils
31.Revunovs TimursVTAAizkraukles sporta skola
Aizkraukle
32.  Samcovs AgrisVTNike+ Run Club Riga
Riga
33.Sanceva SvetlanaSTNRC
Jelgava
34.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
35.Sviderskis ArtūrsVTBAizkraukle
Aizkraukle
36.  Šale GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
37.Šals EmīlsVTAIZKRAUKLE
Skrīveri
38.Šlesere AnnijaSTBAizkraukle
39.Šlesere EvelīnaSTBAizkraukle
40.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
41.  Trokmanis SergejsVTSK METROONS
Aizkraukle
42.  Trokša LieneSTSPORTLAT
Rīga/Carnikava
43.Tulinska LauraSTRīga
44.  Urbāne TerēzeSTARīga
45.  Vaivads RihardsVTAAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
46.  Valts ViktorsVTRīga
47.  Vecgailis DmitrijsVTRīga
48.Vegmanis Emīls-EdvardsVTBIndividuāli
Jelgava
49.Vizule LieneSTAizkraukle
50.  Zālīte LindaSTRīga
51.  Zvēra ElīnaSTIkšķile
52.  Zvirgzda DiānaST-
Riga

Bērnu skrējiens, 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
2.Ansabergs JānisVB1Sērene
3.Ansabergs MārcisVB1Sērene
4.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
5.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
6.  Jerofejeva FelicitaSB1JERO
Rīga
7.  Jerofejeva SelīnaSB1JERO
Rīga
8.Ruble LieneSB1AIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
9.Zālītis DanielsVB1Rīga
10.Zālītis FrederiksVB1Rīga
11.  Zālītis JānisVB1Rīga
12.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
13.  Zvēra ElizabeteSB1Ikšķile
14.Zvērs ArtūrsVB1Ikšķile

Bērnu skrējiens, 500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
2.Andrejsone RūtaSB2Salaspils
3.Igaunis RitvarsVB2Aizkraukle
4.  Luckāne MartaSB2-
Aizkraukle
5.  Meinarts GustavsVB2Riga
6.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
7.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga

Bērnu skrējiens, 1000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrejsons Edvarts-ErnestsVB3Salaspils
2.  Bērziņa PaulaSB3Bērziņi
Rīga
3.  Bērziņa SandijaSB4Bērziņi
Rīga
4.  Dābols GatisVB4Rīga
5.  Driķis EndijsVB3Salas nov. Sēlpils pagasts
6.  Elksnis KristersVB3Jēkabpils
7.  Grīnvalds-Ozols AdriānsVB4OZO
Ogre
8.Grugule KatrīnaSB3Jēkabpils
9.  Gubina DarjaSB3Dzeguzes
Olaine
10.  Gubina MarijaSB4Dzeguzes
Olaine
11.Jaksons RenarsVB3Jaksoni
Jēkabpils
12.Krasovskis MeldrisVB3Aizkraukle
13.  Luckāns ViestursVB3-
Aizkraukle
14.Vegmanis Emīls-EdvardsVB4Individuāli
Jelgava
15.  Zālīte LoretaSB4SS Arkādija
Rīga

Kopā pieteikušies: 119



Daugavpils PM 2018