37. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts
11,7 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Aksenoks Kaspars | V45 | Riga | ||
2. | Apenītis Sandis | V22 | #VismaActive Sigulda | ||
3. | Apsīts Mairis | V40 | Beverīnas novads | ||
4. | Apšenieks Ēriks | V65 | Balvi | ||
5. | Arseņikovs Jānis | V35 | Taurupe | ||
6. | Bāliņa Evita | S40 | Smalkais stils Valmiera | ||
7. | Bērziņš Edvīns | V60 | Kalnaveļķi Rīga | ||
8. | Bērziņš Oskars | V22 | Valmiera | ||
9. | Birums Mārtiņš | V30 | Team Kažemāka/Train2WinLv Valmiera | ||
10. | Bodnieks Dairis | V45 | Ogre | ||
11. | Bondars Aivars | V50 | Jēkabpils | ||
12. | Brasavs Valts | V22 | Vāberes Valmiera | ||
13. | Bruževica Anete | S45 | Rīga | ||
14. | Bujāne Evelīna | S30 | Cēsis Cēsis | ||
15. | Bujans Dzintars | V55 | Cēsis Cēsis | ||
16. | Ceika Laila | S50 | Valmiera | ||
17. | Ceriņš Didzis | V50 | Valmiera | ||
18. | Ciguze Amanda | S18 | Strenči | ||
19. | Čerņadjevs Juris | V55 | Ropažu nov. | ||
20. | Čuhnova Anita | S30 | Ogre Ogre | ||
21. | Dakša-Junolainena Kristīne | S30 | Zaļie Rīga | ||
22. | Dāvidsone Zane | S22 | Valmiera Valmiera | ||
23. | Domburs Jānis | V30 | Valmiera | ||
24. | Drāke Roberts | V60 | NBS | ||
25. | Feldmanis Aigars | V50 | Ērģeme | ||
26. | Feldmanis Reinis | V14 | Ērģeme | ||
27. | Gailis Dainis | V45 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
28. | Gailītis Jānis | V18 | Smiltene | ||
29. | Goba Edgars | V40 | Salaspils Zīriņi Rīga | ||
30. | Grigors Kristaps | V22 | Valmiera | ||
31. | Grundmane Lilija | S50 | Maratona klubs Kuldīga | ||
32. | Grundštoks Gunārs | V35 | VSK Noskrien Ventspils | ||
33. | Guitāne Maruta | S40 | LUDZA Ludza | ||
34. | Ignāte Amanda | S14 | Ādaži | ||
35. | Ivzāns Roberts | V50 | OGRE Ogres novads | ||
36. | Jaunzems Niks | V30 | Cēsis | ||
37. | Jerofejeva Ineta | S30 | Rīga | ||
38. | Jerofejevs Jānis | V22 | Pļaviņas | ||
39. | Junolainens Artūrs | V30 | VSK Noskrien Jegava | ||
40. | Kacena Juta | S22 | Valmiera | ||
41. | Kalēja Agnese | S22 | Kedaiņi Rīga | ||
42. | Kallase Zlata | S40 | Gulbene | ||
43. | Kallass Vladimirs | V65 | Gulbene | ||
44. | Kalniņa Liene | S30 | SKRIENAM KOPĀ Valmiera | ||
45. | Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga | S45 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
46. | Karamiševa Kristīne | S30 | Sigulda maratona klubs Sigulda | ||
47. | Kārkliņš Kaspars | V45 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
48. | Klapars Ritvars | V40 | VSK Noskrien Valmiera | ||
49. | Kleins Pēteris | V14 | Strenču novada vsk Strenči | ||
50. | Kļaviņš Aivars | V60 | Rollerblade Latvia Rīga | ||
51. | Kossovs Dmitrijs | V30 | Rīga | ||
52. | Krauklis Vairis | V65 | Privātbūve Smiltene | ||
53. | Kravalis Ainārs | V45 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
54. | Kravalis Emīls | V16 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
55. | Kravalis Jānis | V14 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
56. | Kravalis Kaspars | V22 | Pļaviņas | ||
57. | Krīgers Didzis | V65 | Valmiera | ||
58. | Krjačko Konstantīns | V35 | Ronako Rīga | ||
59. | Kudelenskis Ivars | V35 | Valmiera | ||
60. | Lagzdina Margita | S45 | - Riga | ||
61. | Landström Dace | S35 | Vallentuna FK Stockholm | ||
62. | Lauska Klinta | S22 | Rīga | ||
63. | Lauzis Renārs | V40 | Eži Valmiera | ||
64. | Leitlande Ligita | S45 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
65. | Liepiņa Ilze | S35 | Rīga | ||
66. | Liepiņa Iveta | S45 | SK Riga | ||
67. | Liepiņš Vilnis | V60 | VSK Noskrien, LSC Carnikava | ||
68. | Līgats Jānis | V35 | ZVOC Valmiera | ||
69. | Ločmelis Aldis | V22 | Kalnciems | ||
70. | Lūse Ināra | S50 | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
71. | Mačevska Dace | S35 | VSK Noskrien Tērvete | ||
72. | Magone Kristaps | V22 | Ok Meridiāns Cēsu raj. | ||
73. | Maslobojevs Sergejs | V30 | NRC Rīga Riga | ||
74. | Mickevičš Reinis | V14 | Rubene Vaidava | ||
75. | Mikulova Olga | S30 | MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien Rīga | ||
76. | Moroza Zane | S22 | Rīga | ||
77. | Okmane Laura | S30 | Jaunmārupe | ||
78. | Ozers Jānis | V55 | Jelgava | ||
79. | Ozoliņš Ansis | V22 | Rīga | ||
80. | Ozoliņš Uldis | V30 | Ripo Autocentrs Valmiera | ||
81. | Pāķe Gundega | S30 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
82. | Pāķis Eduards | V40 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
83. | Pētersone Laura | S35 | VSK Noskrien/MRC Kocēnu novads | ||
84. | Pētersone Marta-Luize | S14 | VSK Noskrien Kocēnu Novads | ||
85. | Pētersons Kaspars | V35 | VSK Noskrien Kocēnu nov. | ||
86. | Plīkša Daina | S30 | Valmiera | ||
87. | Puķe Mārtiņš | V30 | Valmiera | ||
88. | Puriņa Santa | S45 | Rīga | ||
89. | Rencis Ainars | V60 | PaBaso.lv Valmiera | ||
90. | Rudzīte-Ločmele Dana | S30 | Kalnciems, Jelgavas novads | ||
91. | Rudzītis Dzintars | V60 | LSC, Valmiera Valmiera | ||
92. | Rungule Ilze | S35 | Motomeitenes.lv Rīga | ||
93. | Skrastiņa Vineta | S50 | Cēsis skrien un nūjo Cesis | ||
94. | Skreitulis Sandris | V40 | Smalkais stils Valmiera | ||
95. | Slikšāne Kristīne | S40 | VSK Noskrien Olaine | ||
96. | Slišāns Valters | V35 | EŽI Valmiera | ||
97. | Sorokina Arnita | S40 | Cēsis | ||
98. | Sproģis Sandis | V40 | Lattelecom Rīga | ||
99. | Stalberga Megija | S18 | Valmieras Bērnu Sporta Skola Valmiera | ||
100. | Strazdiņa-Jaunzema Agnese | S30 | Cēsis | ||
101. | Stulpinskis Agnis | V22 | Valmieras VK Valmiera | ||
102. | Stūrīte Iveta | S35 | Sigulda | ||
103. | Stūrītis Jānis | V40 | Sigulda | ||
104. | Tilena Madara | S30 | Valmiera | ||
105. | Ulanova Zanda | S30 | Jūrmala | ||
106. | Ulanovs Aivars | V65 | Pūre | ||
107. | Uzāriņa Inga | S30 | Valmiera | ||
108. | Vīksne Kārlis | V22 | Meridiāns OK Cēsis | ||
109. | Zauberga Zane | S35 | Rīga | ||
110. | Zauls Niks | V16 | Limbaži | ||
111. | Zilberte Aija | S22 | Rīga | ||
112. | Zonne Oskars | V35 | Acsaabols Rīga | ||
113. | Zunda Antis | V55 | SPORTLAT Gulbene |
0,7 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Annika | SB2 | Vaidava Vaidava | ||
2. | Āboliņš Fēlikss | VB2 | Vaidava Vaidava | ||
3. | Aksenoks Kristofers | VB1 | PII Dūda Rīga | ||
4. | Allere Katalina | SB2 | Koceni Kocēnu novads | ||
5. | Belasovs Artūrs | VB1 | Vaidava Valmiera | ||
6. | Belasovs Sebastians | VB2 | Vaidava Valmiera | ||
7. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
8. | Dukulis Raivo | VB2 | Burtnieki | ||
9. | Jansone Emilija | SB1 | Vaidava Vaidava | ||
10. | Jēkabsons Markuss | VB1 | KSK Vaidava | ||
11. | Jerofejeva Felicita | SB2 | Rīga | ||
12. | Jerofejeva Selīna | SB1 | Rīga | ||
13. | Kleina Letīcija | SB2 | Strenču novada vsk Strenči | ||
14. | Kudelenskis Gustavs | VB1 | Valmiera | ||
15. | Lauzis Hermanis | VB1 | Kārliena Valmiera | ||
16. | Lauzis Leonards | VB2 | Kārliena Valmiera | ||
17. | Lazdāne Annija | SB1 | Siguldas bērnudārzs Sigulda | ||
18. | Ločmele Sanija | SB2 | Kalnciems, Jelgavas novads | ||
19. | Ločmele Sofija | SB1 | Kalnciems, Jelgavas novads | ||
20. | Ločmelis Ralfs | VB2 | Valmiermuiža | ||
21. | Ničipore Elizabete | SB2 | Wir Sind Das Volk! Kocēni | ||
22. | Ničipore Katrīne | SB1 | Wir Sind Das Volk! Kocēni | ||
23. | Ozers Arnolds | VB1 | Riga | ||
24. | Pētersons Dominiks | VB2 | Team Petersoni Kocēnu novads | ||
25. | Purina Kasandra-Regīna | SB1 | Vaidava | ||
26. | Rudzītis Kristers | VB2 | Burtnieki | ||
27. | Rudzītis Mārtiņš | VB1 | Burtnieki | ||
28. | Rungule Gerda | SB2 | Rīga | ||
29. | Saklaure Lauma-Līva | SB2 | Ādaži | ||
30. | Saklaure Madara-Māra | SB1 | Ādaži | ||
31. | Saklaurs Raimonds | VB2 | Ādaži | ||
32. | Skreitulis Ernests | VB1 | Smalkais stils Valmiera | ||
33. | Zālīte Annika | SB2 | Rīga | ||
34. | Zālītis Jānis | VB2 | Rīga | ||
35. | Zariņš Krišs | VB1 | Rubene | ||
36. | Zēmelis Jēkabs | VB2 | Kocēni Kocēnu novads |
1,4 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņa Sanija-Ramona | SB3 | Kocēni Valmiera | ||
2. | Āboliņš Kristers-Jānis | VB3 | Vaidava Vaidava | ||
3. | Gaile Lote-Lea | SB3 | Sigulda | ||
4. | Kallase Laura | SB3 | Gulbene | ||
5. | Landström Sabina | SB3 | Vallentuna FK Stockholm | ||
6. | Reingolde Alise | SB3 | Privātbūve Smiltene | ||
7. | Stūrītis Jānis | VB3 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
8. | Stūrītis Martins | VB3 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
9. | Zālīte Loreta | SB3 | Rīga |
11,7 km Kocēnu novada iedzīvotājiem un sportistiem
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Ģirts-Emīls | V18 | Vaidava Vaidava | ||
2. | Āboliņš Andris | V55 | Vaidava Vaidava | ||
3. | Āboliņš Jānis | V30 | Vaidava Vaidava | ||
4. | Āboliņš Sandis | V22 | Vaidava Vaidava | ||
5. | Allere Liene | S35 | Kocēni Kocēnu novads | ||
6. | Aumeisters Jānis | V22 | Dikļu pag. | ||
7. | Bagāts Jānis | V35 | Rubene Rubene | ||
8. | Balgalvis Niks | V14 | Vaidava | ||
9. | Belasovs Aigars | V35 | Vaidava Vaidava | ||
10. | Bergs Dāvis | V14 | Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
11. | Bergs Guntis | V40 | Old Crabs Kocēnu novads | ||
12. | Bernāte Zane | S30 | TRXCēsis Cēsis | ||
13. | Brusova Inga | S30 | Wir Sind Das Volk! Kocēni | ||
14. | Dainis Jānis | V60 | Vaidava Vaidava | ||
15. | Eglīte Inese | S35 | zilaiskalns | ||
16. | Eglītis Ivars | V40 | kocénu novads, zilaiskalns | ||
17. | Gailis Andis | V40 | Kocēnu novads VALMIERA | ||
18. | Gailis Jānis | V35 | Kocēnu novads Vaidava | ||
19. | Gailis Mārtiņš | V22 | Kocēnu novads Kocēnu novads | ||
20. | Herbsts Emīls | V16 | Kocēnu Sporta skola Kocēnu novads, Vaidavas pagasts | ||
21. | Jansons Rolands | V30 | Vaidava | ||
22. | Jēkabsons Andris | V22 | KSK Vaidava | ||
23. | Larinovs Mārtiņš | V30 | KSK Valmiera | ||
24. | Lerme Raitis | V65 | Tonuss Kocēni | ||
25. | Liepiņa Dace | S40 | Rubene | ||
26. | Melkurts Ēriks | V55 | Zilaiskalns | ||
27. | Pēčs Ģirts | V22 | Kedaiņi Valmieras raj. Vaidava | ||
28. | Pētersons Toms | V14 | Kocēnu nov. | ||
29. | Rudzītis Gints | V35 | Kocēnu novads Kocēnu novads | ||
30. | Spalva Dace | S30 | Kocēnu novads Rīga | ||
31. | Strazdiņa Liene | S35 | Rubene,kocēnu novads | ||
32. | Tilts Valdis | V55 | Vaidava | ||
33. | Ulmanis Āris | V22 | vaidava Vaidava | ||
34. | Vīksna Inga | S50 | Vaidava Vaidava | ||
35. | Vītols Emīls | V16 | Vaidava | ||
36. | Zameca Marta | S16 | Nav Kocēnu novads | ||
37. | Zariņš Dāvis | V14 | Vaidava | ||
38. | Zelčs Alvis | V30 | Kocēnu novads Vaidava | ||
39. | Žukovska Vita | S45 | KSK Vaidava |