Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

37. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KasparsV45Riga
2.  Apenītis SandisV22#VismaActive
Sigulda
3.  Apsīts MairisV40Beverīnas novads
4.  Apšenieks ĒriksV65Balvi
5.  Arseņikovs JānisV35Taurupe
6.  Bāliņa EvitaS40Smalkais stils
Valmiera
7.  Bērziņš EdvīnsV60Kalnaveļķi
Rīga
8.  Bērziņš OskarsV22Valmiera
9.  Birums MārtiņšV30Team Kažemāka/Train2WinLv
Valmiera
10.  Bodnieks DairisV45Ogre
11.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
12.  Brasavs ValtsV22Vāberes
Valmiera
13.  Bruževica AneteS45Rīga
14.  Bujāne EvelīnaS30Cēsis
Cēsis
15.Bujans DzintarsV55Cēsis
Cēsis
16.  Ceika LailaS50Valmiera
17.  Ceriņš DidzisV50Valmiera
18.  Ciguze AmandaS18Strenči
19.  Čerņadjevs JurisV55Ropažu nov.
20.  Čuhnova AnitaS30Ogre
Ogre
21.Dakša-Junolainena KristīneS30Zaļie
Rīga
22.  Dāvidsone ZaneS22Valmiera
Valmiera
23.  Domburs JānisV30Valmiera
24.  Drāke RobertsV60NBS
25.  Feldmanis AigarsV50Ērģeme
26.  Feldmanis ReinisV14Ērģeme
27.  Gailis DainisV45Siguldas Maratona klubs
Sigulda
28.  Gailītis JānisV18Smiltene
29.  Goba EdgarsV40Salaspils Zīriņi
Rīga
30.  Grigors KristapsV22Valmiera
31.  Grundmane LilijaS50Maratona klubs
Kuldīga
32.  Grundštoks GunārsV35VSK Noskrien
Ventspils
33.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
34.  Ignāte AmandaS14Ādaži
35.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
36.  Jaunzems NiksV30Cēsis
37.  Jerofejeva InetaS30Rīga
38.  Jerofejevs JānisV22Pļaviņas
39.  Junolainens ArtūrsV30VSK Noskrien
Jegava
40.  Kacena JutaS22Valmiera
41.  Kalēja AgneseS22Kedaiņi
Rīga
42.  Kallase ZlataS40Gulbene
43.  Kallass VladimirsV65Gulbene
44.  Kalniņa LieneS30SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
45.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS45VSK NOSKRIEN
Rīga
46.  Karamiševa KristīneS30Sigulda maratona klubs
Sigulda
47.  Kārkliņš KasparsV45Siguldas Maratona klubs
Sigulda
48.  Klapars RitvarsV40VSK Noskrien
Valmiera
49.  Kleins PēterisV14Strenču novada vsk
Strenči
50.  Kļaviņš AivarsV60Rollerblade Latvia
Rīga
51.  Kossovs DmitrijsV30Rīga
52.  Krauklis VairisV65Privātbūve
Smiltene
53.  Kravalis AinārsV45Siguldas maratona klubs
Sigulda
54.  Kravalis EmīlsV16Siguldas maratona klubs
Sigulda
55.  Kravalis JānisV14Siguldas maratona klubs
Sigulda
56.  Kravalis KasparsV22Pļaviņas
57.  Krīgers DidzisV65Valmiera
58.  Krjačko KonstantīnsV35Ronako
Rīga
59.  Kudelenskis IvarsV35Valmiera
60.  Lagzdina MargitaS45-
Riga
61.  Landström DaceS35Vallentuna FK
Stockholm
62.  Lauska KlintaS22Rīga
63.  Lauzis RenārsV40Eži
Valmiera
64.  Leitlande LigitaS45Zemgales Ziņas
Jelgava
65.  Liepiņa IlzeS35Rīga
66.  Liepiņa IvetaS45SK
Riga
67.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien, LSC
Carnikava
68.  Līgats JānisV35ZVOC
Valmiera
69.Ločmelis AldisV22Kalnciems
70.  Lūse InāraS50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
71.  Mačevska DaceS35VSK Noskrien
Tērvete
72.  Magone KristapsV22Ok Meridiāns
Cēsu raj.
73.  Maslobojevs SergejsV30NRC Rīga
Riga
74.Mickevičš ReinisV14Rubene
Vaidava
75.  Mikulova OlgaS30MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Rīga
76.  Moroza ZaneS22Rīga
77.  Okmane LauraS30Jaunmārupe
78.  Ozers JānisV55Jelgava
79.  Ozoliņš AnsisV22Rīga
80.  Ozoliņš UldisV30Ripo Autocentrs
Valmiera
81.  Pāķe GundegaS30Saulkrasti SRT
Saulkrasti
82.  Pāķis EduardsV40Saulkrasti SRT
Saulkrasti
83.  Pētersone LauraS35VSK Noskrien/MRC
Kocēnu novads
84.  Pētersone Marta-LuizeS14VSK Noskrien
Kocēnu Novads
85.  Pētersons KasparsV35VSK Noskrien
Kocēnu nov.
86.  Plīkša DainaS30Valmiera
87.Puķe MārtiņšV30Valmiera
88.  Puriņa SantaS45Rīga
89.  Rencis AinarsV60PaBaso.lv
Valmiera
90.  Rudzīte-Ločmele DanaS30Kalnciems, Jelgavas novads
91.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
92.  Rungule IlzeS35Motomeitenes.lv
Rīga
93.  Skrastiņa VinetaS50Cēsis skrien un nūjo
Cesis
94.  Skreitulis SandrisV40Smalkais stils
Valmiera
95.  Slikšāne KristīneS40VSK Noskrien
Olaine
96.  Slišāns ValtersV35EŽI
Valmiera
97.  Sorokina ArnitaS40Cēsis
98.  Sproģis SandisV40Lattelecom
Rīga
99.  Stalberga MegijaS18Valmieras Bērnu Sporta Skola
Valmiera
100.  Strazdiņa-Jaunzema AgneseS30Cēsis
101.  Stulpinskis AgnisV22Valmieras VK
Valmiera
102.  Stūrīte IvetaS35Sigulda
103.  Stūrītis JānisV40Sigulda
104.  Tilena MadaraS30Valmiera
105.  Ulanova ZandaS30Jūrmala
106.Ulanovs AivarsV65Pūre
107.  Uzāriņa IngaS30Valmiera
108.  Vīksne KārlisV22Meridiāns OK
Cēsis
109.  Zauberga ZaneS35Rīga
110.  Zauls NiksV16Limbaži
111.  Zilberte AijaS22Rīga
112.  Zonne OskarsV35Acsaabols
Rīga
113.  Zunda AntisV55SPORTLAT
Gulbene

0,7 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AnnikaSB2Vaidava
Vaidava
2.  Āboliņš FēlikssVB2Vaidava
Vaidava
3.  Aksenoks KristofersVB1PII Dūda
Rīga
4.  Allere KatalinaSB2Koceni
Kocēnu novads
5.  Belasovs ArtūrsVB1Vaidava
Valmiera
6.  Belasovs SebastiansVB2Vaidava
Valmiera
7.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
8.  Dukulis RaivoVB2Burtnieki
9.Jansone EmilijaSB1Vaidava
Vaidava
10.  Jēkabsons MarkussVB1KSK
Vaidava
11.  Jerofejeva FelicitaSB2Rīga
12.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
13.  Kleina LetīcijaSB2Strenču novada vsk
Strenči
14.  Kudelenskis GustavsVB1Valmiera
15.  Lauzis HermanisVB1Kārliena
Valmiera
16.  Lauzis LeonardsVB2Kārliena
Valmiera
17.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs
Sigulda
18.  Ločmele SanijaSB2Kalnciems, Jelgavas novads
19.  Ločmele SofijaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
20.  Ločmelis RalfsVB2Valmiermuiža
21.  Ničipore ElizabeteSB2Wir Sind Das Volk!
Kocēni
22.  Ničipore KatrīneSB1Wir Sind Das Volk!
Kocēni
23.  Ozers ArnoldsVB1Riga
24.  Pētersons DominiksVB2Team Petersoni
Kocēnu novads
25.Purina Kasandra-RegīnaSB1Vaidava
26.Rudzītis KristersVB2Burtnieki
27.Rudzītis MārtiņšVB1Burtnieki
28.  Rungule GerdaSB2Rīga
29.  Saklaure Lauma-LīvaSB2Ādaži
30.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
31.  Saklaurs RaimondsVB2Ādaži
32.  Skreitulis ErnestsVB1Smalkais stils
Valmiera
33.  Zālīte AnnikaSB2Rīga
34.  Zālītis JānisVB2Rīga
35.  Zariņš KrišsVB1Rubene
36.  Zēmelis JēkabsVB2Kocēni
Kocēnu novads

1,4 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņa Sanija-RamonaSB3Kocēni
Valmiera
2.  Āboliņš Kristers-JānisVB3Vaidava
Vaidava
3.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
4.  Kallase LauraSB3Gulbene
5.  Landström SabinaSB3Vallentuna FK
Stockholm
6.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
7.  Stūrītis JānisVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
8.  Stūrītis MartinsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
9.  Zālīte LoretaSB3Rīga

11,7 km Kocēnu novada iedzīvotājiem un sportistiem

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Ģirts-EmīlsV18Vaidava
Vaidava
2.  Āboliņš AndrisV55Vaidava
Vaidava
3.  Āboliņš JānisV30Vaidava
Vaidava
4.  Āboliņš SandisV22Vaidava
Vaidava
5.  Allere LieneS35Kocēni
Kocēnu novads
6.  Aumeisters JānisV22Dikļu pag.
7.  Bagāts JānisV35Rubene
Rubene
8.  Balgalvis NiksV14Vaidava
9.  Belasovs AigarsV35Vaidava
Vaidava
10.  Bergs DāvisV14Pārgaujas sākumskola
Valmiera
11.  Bergs GuntisV40Old Crabs
Kocēnu novads
12.  Bernāte ZaneS30TRXCēsis
Cēsis
13.  Brusova IngaS30Wir Sind Das Volk!
Kocēni
14.  Dainis JānisV60Vaidava
Vaidava
15.  Eglīte IneseS35zilaiskalns
16.  Eglītis IvarsV40kocénu novads, zilaiskalns
17.  Gailis AndisV40Kocēnu novads
VALMIERA
18.  Gailis JānisV35Kocēnu novads
Vaidava
19.  Gailis MārtiņšV22Kocēnu novads
Kocēnu novads
20.  Herbsts EmīlsV16Kocēnu Sporta skola
Kocēnu novads, Vaidavas pagasts
21.  Jansons RolandsV30Vaidava
22.  Jēkabsons AndrisV22KSK
Vaidava
23.  Larinovs MārtiņšV30KSK
Valmiera
24.  Lerme RaitisV65Tonuss
Kocēni
25.  Liepiņa DaceS40Rubene
26.  Melkurts ĒriksV55Zilaiskalns
27.  Pēčs ĢirtsV22Kedaiņi
Valmieras raj. Vaidava
28.  Pētersons TomsV14Kocēnu nov.
29.  Rudzītis GintsV35Kocēnu novads
Kocēnu novads
30.  Spalva DaceS30Kocēnu novads
Rīga
31.Strazdiņa LieneS35Rubene,kocēnu novads
32.  Tilts ValdisV55Vaidava
33.  Ulmanis ĀrisV22vaidava
Vaidava
34.  Vīksna IngaS50Vaidava
Vaidava
35.  Vītols EmīlsV16Vaidava
36.  Zameca MartaS16Nav
Kocēnu novads
37.  Zariņš DāvisV14Vaidava
38.  Zelčs AlvisV30Kocēnu novads
Vaidava
39.  Žukovska VitaS45KSK
Vaidava

Kopā pieteikušies: 197