Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens PILTENE 2018 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Allena Katrīna-AnnaSNJLabs starts
Rīga
2.  Allens NormundsVN40Labs starts
Rīga
3.  Apfelbaums IlgonisVN50Matisons Runner’s Club/Ventspils Reiss
Ventspils
4.  Apinis EdgarsVN30ASK PATRIA
Lapmežciems
5.  Auziņš ImantsVN50MARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Auziņš MārtiņšVN40Rīga
7.  Balinskis SandrisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Berķis MārisVN30pulsometrs.lv
Rīga
9.  Bogdanovs IngusVNJMaratona klubs
Piltene
10.  Bogustovs ĒvaldsVN40Rīga-Ogre-Piltene
11.  Borisovs IvarsVN30Jelgava
12.  Braunfelds UvisVN40Moller Auto Ventspils/Matisons Runner’s Club
Ventspils
13.  Brokāns GatisVN30Matisons Runner's Club
Ventspils
14.  Bruževica AneteSN40ORKLA
Rīga
15.  Būmans GuntarsVN50Matisons Runner's Club
Liepāja
16.  Būmans KārlisVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
17.  Caics ArtūrsVN30---
Rīga
18.  Caics JānisVN60---
Rīga
19.  Čakle LauraSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
20.  Čelnova-Prokopčuka JeļenaSN40Jūrmala
21.  Danovskis AlvisVN20adidas Runners | RIGA
Rīga
22.  Daubure EveritaSN20Rīga
23.Daubure EveritaSN20Rīga
24.  Dindune UndineSN20
25.  Doniņš UldisVN30Maratona klubs
Ventspils
26.  Dupats AleksandrsVN40Matisons Runner’s Club
Piltene
27.  Dzērve ElzaSN20Ventspils
28.  Eglitis Oskars-MartinsVNJLiepāja
29.  Ervika SilvijaSN50Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
30.  Ezernieks EdgarsVN60Maratona klubs
Ventspils
31.  Fetlers EmīlsVN20Piltene
32.  Fišers ĢirtsVN30Maratona klubs
Dobele
33.  Freija DžanitaSN50Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Turlava
34.  Frēliha MadaraSN30Maratona Klubs / VFK Staldzene
Ventspils
35.  Gasjūns ArmīnsVN40Folkmaņi
Jelgava
36.Glāzītis ViestursVN30Rīga
37.  Gorbenko EvaSN50Maratona klubs
Ventspils
38.  Gošs AinoVN40Maratona klubs
Tārgale
39.  Graudiņš DainisVN30Rīga
40.  Gražys VytautasVN50Lietuva,Vilnius/ Na,Pagauk
Vilnius
41.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
42.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
43.  Grīnfelds GuntisVN50Matisons Runner's Club
Ventspils
44.  Grīnvalds MārtiņšVN40Ventspils riteņbraukšanas klubs
Ventspils
45.  Gruberte ZaneSN40Rīga
46.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
47.  Hartmanis ReinisVN20Matisons Runner’s Club
Grobiņa
48.  Heidingere GundegaSN30Matisons Runner’s Club
Ogre
49.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20Tukums
50.  Holštroma GuntaSN20Matisons Runner’s Club
Kazdanga
51.  Ivanāns MārisVN20Mammadaba
Baldone
52.  Ivanova AndželikaSN20SK Spars vieglatlēti
Ventspils
53.  Ivanova JeļenaSN20Liepāja
54.  Jansons EinārsVN30Matisons Runner's Club
Zūras
55.  Jerofejeva InetaSN30Rīga
56.  Jerofejevs JānisVN20Pļaviņas
57.  Jevsejčika IneseSN30Ventspils
58.  Joce LudmilaSN50Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Turlava
59.  Jonelis AndrisVN40Matisons Runner's Club
Ventspils
60.Jurševska GitaSN30Rīga
61.  Kaimiņš KristapsVN30Ogre
62.  Kalniņa EritaSN40
63.  Kalniņš JānisVN30Drīz būs
Aizpute-Langstiņi
64.  Kalniņš KasparsVN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
65.  Karlsone GitaSN30Matisons Runner’s Club
Saldus
66.  Kazāka LauraSNJOgres novada sporta centrs
Ogre
67.  Kerubins ValdisVN40sk Metroons
68.  Konavko DmitrijsVN30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
69.  Korsakas EmilisVN50Lietuva,Vilnius/ Na,Pagauk
Vilnius
70.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
71.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
72.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
73.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
74.  Krūmiņš SandrisVN40Maratona klubs
Ventspils
75.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
76.  Lece LuīzeSNJVentspils
77.  Leiskins RenārsVNJIlūkstes novada SS
Daugavpils
78.  Leja AndrisVN40Ziemeļkurzeme OK
Talsi
79.  Lejasmeiers GintsVN50Matisons Runner’s Club
Liepāja
80.  Liepiņš VilnisVN60VSK Noskrien, LSC
Carnikava
81.  Limanāne IlzeSN40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
82.  Limanāns DainisVN30RIEKSTI
Biksti
83.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
84.  Ločmelis ArtūrsVN30ASK Patria
Rīga
85.  Ludriks AndrisVN40Rieksti / VSK Noskrien
Rīga
86.  Lūsis AigarsVN50Talsu Pakalnu sporta klubs
Talsi
87.  Mačtama DanaSN30Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
88.  Maskaļa SvetlanaSN40Maratona klubs
Ventspils
89.  Medveds Artūrs-NiklāvsVNJLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
90.  Meiere IevaSN40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
91.  Mennika MalvīneSN30malvine.lv
Valmiera
92.  Miltiņa GunitaSN30Liepāja
93.  Miltiņš GundarsVN40Liepāja
94.  Mirecka AlvitaSN40Talsu novads
95.  Muceniece ZaneSN20Izturība
Ikšķile
96.  Navagrudskas VladasVN50Lietuva,Vilnius/ Na,Pagauk
Vilnius
97.  Neimande LeldeSN30Matisons Runner’s Club
Cēsis
98.  Neuss-Lucs TomassVNJBauskas novada Sporta centrs
Bauska
99.  Ņilovs ValdisVN40Maratona klubs/Noskrien
Ogre
100.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
101.  Pakārklis MārisVN40Ogre
Rīga
102.  Pastars TomsVN30Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
103.  Pētersone LauraSN30Matisons Runner's Club
Kocēnu novads
104.  Pētersons KasparsVN30VSK Noskrien
Kocēnu nov.
105.  Petrakova Anna-MarijaSNJIlūkstes novada SS
Daugavpils
106.  Plūmiņš MārisVN40Ventspils
107.  Pranckūnas PetrasVN40Lietuva,Vilnius/ Na,Pagauk
Vilnius
108.  Pucena MāraSN30sk Katrīna
Kuldīga
109.  Pucens GuntisVN50sk Katrīna
Kuldīga
110.  Purvīte ArtaSN30Rīga
111.  Putniņš AldisVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
112.  Rassa GintaSN40Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
113.  Reinfelds RaivisVN30Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
114.  Rītere IngaSN20
115.  Romančuka Emma-HelēnaSNJRīga
116.  Roze RenārsVN30Ogre
117.  Rūtiņš EdgarsVN40MARATONA KLUBS
Ogre
118.  Salnāja KristīneSN30Rīga
119.  Salnājs MārtiņšVN40Rīga
120.  Sauka SandisVN30TEAM KAŽEMĀKA
Liepāja
121.  Seņko IgorsVN30Maratons klubs
LIEPAJA
122.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
123.  Setkovskis SantisVNJIlūkstes novada SS
Bebrene
124.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
125.  Skoreja LīvaSNJLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
126.  Sparāns TomassVN20Lielvārde
127.  Sproģis SandisVN40ORKLA
Rīga
128.Sprūde ZaneSN40Rīga
129.  Sprūds EdgarsVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
130.  Stalberga MegijaSNJValmieras Bērnu Sporta Skola
Valmiera
131.  Stalidzāne Annika-MarijaSNJMatisons Runner's Club
Ventspils
132.  Strautiņš GuntisVN20Maratona klubs
Liepāja
133.  Stulpinskis AgnisVN20Valmieras VK
Valmiera
134.  Šefanovskis ArvīdsVN60SK Katrīna
Kuldīga
135.  Šillers EinārsVN40Matisons Runner’s Club
Ikšķile
136.  Šīmanis NaurisVN40sk Katrīna
Kuldīga
137.  Šmite RenāteSN20Lielvārde
138.  Šņoriņa BaibaSN20Talsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
139.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS
Ogre
140.  Tālmane IlzeSN40Matisons Runner's Club/Maratona klubs
Rīga
141.  Temerova-Allena AnnaSN40Labs starts
Rīga
142.  Trokmanis SergejsVNJSK Metroons
Aizkraukle
143.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
144.  Tūbelis KasparsVN50VSK Noskrien
Liepāja
145.  Ulanova AgneseSN30Tukums
146.  Ulanova ZandaSN30Moller Auto Ventspils / MRC
147.Ulanovs AivarsVN60Pūre
148.  Uļģis DāvisVN20izturiba.lv
Ikšķile
149.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
150.  Upītis JānisVN30Talsi
151.  Upmale EmīlijaSNJJelgava
152.  Upmalis NaurisVN30Jelgava
153.  Ūsiņš UģisVN50Maratona klubs
Ventspils
154.  Vainio DaceSN50Naantali
155.  Vārpiņš AndrisVN30Matisons Runner's Club
Vārve
156.Vasiljevs AleksandrsVN30Ventspils
157.  Vekša BaibaSN20Grauda Spēks
Saldus
158.  Viekale-Gasjūne ElīzaSNJIlūkstes novada SS
Jelgava
159.  Vīksne DidzisVN20Rīga
160.  Vīksne KārlisVN20Matisons Runner’s Club
Cēsis
161.  Vīksne KasparsVN20Meridiāns
Cēsis
162.  Vilsdorfs RaitisVN30Kuldīga
163.  Vītiņš JānisVN30VSK Noskrien/ Rieksti
164.Vitkovska SanitaSNJIlūkstes novada SS
Bebrene
165.  Voino AleksandrsVN40Rīga
166.  Zebuliņa LāsmaSN40Rīga
167.  Zelmenis DāvisVN20Matisons Runner’s Club / Maratona klubs
Ventspils
168.  Zemture SantaSNJLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
169.  Zērnis RūdolfsVN20OK Saldus
Saldus
170.  Ziemelis EdgarsVNJPiltene
171.  Zīlīte AgneseSN30Kuldīga
172.  Zvejnieks ArmandsVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
173.  Žagars ĢirtsVN30Talsi
174.  Žolnerovičs ValērijsVN302BE1ST
Ventspils

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVTPiltene
2.  Āboliņa ElīnaSTPiltene
3.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ālīte AndraSTPiltene
5.  Allens RihardsVTBLabs starts
Rīga
6.  Ausmane RenāteSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
7.  Baikovskis AndisVTPiltene
8.  Bakanausks DāvisVTPiltene
9.  Bārda Andrejs-KristiansVTAPiltene
10.  Baumanis DainisVTRīga
11.  Bernāne KarīnaSTBVentspils novada BJSS
Ugāle
12.  Birkenberga SigneSTSaldus Boksa klubs
Saldua
13.  Blūmentāls KristersVTAVentspils Triatlona klubs
Ventspils
14.  Bogdanova IzabellaSTBMaratona klubs
Piltene
15.  Bogdanova VeronikaSTBMARATONA KLUBS
Piltene
16.  Bogdanova ViktorijaSTBMaratona klubs
Piltene
17.  Bogdanovs JevgeņijsVTTukuma vieglatlētikas klubs
Tukums
18.  Bogdanovs ValdisVTMaratona klubs
Piltene
19.  Bogustova AijaST
20.  Borovska MelānijaSTAIlūkstes novada SS
Daugavpils
21.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
Liepāja
22.  Brokāns MartinsVTBMatisons Runner's Club
Ventspils
23.  Būmanis AivarsVTVentspils
24.  Bunce IvetaSTMaratona klubs
Piltene
25.  Čerešņeva JūlijaSTMaratona klubs
Liepāja
26.  Eniņš Kārlis-RaimondsVTVentspils novada BJSS
Ugāle
27.  Erdmanis OskarsVT
28.  Fiļipjonoks KristapsVTAVentspils novada BJSS
Piltene
29.  Fišers RūdolfsVTAMaratona klubs
Jaunpils
30.  Gaile SolvitaSTGaiļu ģimene
Rīga
31.  Gailis JānisVTOgre
32.  Gailis JurisVTGaiļu ģimene
Rīga
33.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene
RĪGA
34.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene
RĪGA
35.  Goršanova LauraSTMatisons Runner's Club
Ventspils
36.  Goša IlzeSTMaratona klubs
Tārgale
37.  Grabovske BetijaSTAsk Katrīna
Kuldīga
38.  Gulbis KasparsVTVentspils novada BJSS
Ugāle
39.Inovska AliseSTBVentspils
40.  Janovska AivaSTŪdrande
41.Jonkus SanaSTVentspils
42.  Judko ZannaSTMaratona klubs
Ventspils
43.  Kafizova JanaSTPiltene
44.  Kafizova SabīneSTPiltene
45.  Kalniņa KristīneSTMaratona klubs
Ventspils
46.  Kalniņa RenāteSTMaratona klubs
Ventspils
47.  Kalniņš KristsVTBMatisons Runner’s Club
Ventspils
48.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
49.Kašs GvidoVTCēsis
50.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
51.  Kubliņa-Ķemere RenāteSTSK
Aizpute
52.  Ķemeris ArtisVTVUGD
Aizpute
53.  Ķerubine LovisaSTAIlūkstes novada SS
Daugavpils
54.  Lamberte JanaSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
55.  Laure-Rudīte IlonaSTMaratona klubs
Ventspils
56.Lauriņa Samanta-AnnijaSTBLiepāja
57.  Lāže JorensVTBPiltene
58.  Lepse InāraSTMaratona klubs
Ventspils
59.Līce IneseSTPiltene
60.  Lindenberga SandraSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
61.  Lučina IrīnaSTMaratona klubs
Ventspils
62.Lučina ViktorijaSTVentspils
63.Ļihačovs DmitrijsVTTeamKažemāka
Riga
64.  Maizītis KārlisVTB
65.  Matisova MartaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
66.  Matisova RūtaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
67.Medisone LieneSTTukums
68.  Medisone SindijaSTBtukums
69.Medisons KristsVTTukums
70.  Meinards AgrisVTVentspils
71.  Meizāns EdijsVTBPiltenes vsk.
Piltene
72.Mellīte PaulaSTAlūksne
73.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
74.  Miltiņa LindaSTBJelgava
75.  Miltiņš ArtūrsVTAJelgava
76.  Mincenberga BaibaSTVentspils
77.  Mincenbergs AivarsVTVentspils
78.  Nagle AnnaSTVentspils novada BJSS
Ugāle
79.  Ņikiforova RigondaSTKazdanga
80.  Ņikiforovs MareksVTAMatisons Runner's Club
Kazdanga
81.  Osiņa SamantaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
82.  Ozoliņa ElīnaSTMatisons Runner's Club
Ventspils
83.  Pētersone Marta-LuizeSTBVSK Noskrien
Kocēnu Novads
84.Plešners MārtiņšVTAIlūkstes novada SS
Ilūkste
85.Pluša JautrīteSTRīga
86.  Priedēns DruvisVTBVentspils Triatlona klubs
Ventspils
87.  Priedēns MārisVTVentspils Triatlona klubs
Ventspils
88.Prikne IvarsVTTukums
89.  Roga RalfsVTBVentspils SPARS Vieglatlētikas nod.
Ventspils
90.  Rone ReičelaSTBAizpute
Aizpute
91.Rozentāls RinoldsVTLiepāja
92.  Roziņa MadaraSTMaratona klubs / VFK Staldzene
Ventspils
93.  Rozītis IngussVTKuldīga
94.  Rudītis IntarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
95.  Rudzika IevaSTB2BE1ST
96.  Rudziks RičardsVTA2BE1ST
97.  Rūja KristīneSTTeamKažemāka
Sigulda
98.Rungevica NellijaSTBVentava
99.Rungevics OlafsVTBVentava
100.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
101.  Siliņa DitaSTBZūras
102.  Silkalns Rainers-KristiansVTADobele
103.  Staruks DaniilsVTAVentspils SPARS Vieglatlētikas nod.
Ventspils
104.  Stefaņuks AleksisVTBPiltene
105.  Stieģele SandraSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
106.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
107.  Šļihtova ValērijaSTAVentspils
108.  Šterns Miks-JānisVTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
109.  Šubrovska IneseSTVentspils
110.  Ungere Una-UndīneSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
111.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
112.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
113.Vasiljeva OksanaSTVentspils
114.  Vašuks RihardsVTAVentspils SPARS Vieglatlētikas nod.
Pope
115.  Verpakovska DaceSTBVentspils SPARS Vieglatlētikas nod.
Ventspils
116.  Verpakovska ZaneSTBVentspils
117.  Vēvere LieneSTMaratona klubs
Piltene
118.  Vihmane AigaSTPiltene
119.  Vītols RobertsVTBLiepājas rajona sporta skola
Kazdanga
120.  Voina KristaSTAVentspils''SPARS''
Ventspils
121.  Voino MārtiņšVTBMārupe
122.  Zāģere AnnijaSTLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
123.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
124.  Ziemele AnitaSTPiltene
125.  Ziemelis RolandsVTPiltene
126.  Zonberga SintijaSTALiepājas rajona sporta skola
Kazdanga
127.  Zvaigzne EmīlsVTBVentspils sporta skola ''Spars''
Ventspils
128.  Žubulis EmīlsVTATeam Kažemāka/Train2WinLV
Rīga

5km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš VoldemārsVNUJn/k Piltene
Piltene
2.  Bebrišs IlgvarsVNUJsk Katrīna
Pelči, Kuldīga
3.  Budris RimantsVNUJPiltenes nūjošanas klubs
Piltene
4.  Eizenbārde LindaSNUJHERBALIFE
VENTSPILS
5.Eizenbārdis RenoVNUJVentspils
6.  Fetlere IvetaSNUJn/k Piltene
Piltene
7.  Garanča IevaSNUJRīga
8.  Heiberga AinaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
9.  Krauze AntraSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
10.  Lindenblate EvaSNUJn/k Piltene
Piltene
11.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
12.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
13.  Pāvala SolvitaSNUJn/k Piltene
Piltene
14.  Petrova AndaSNUJn/k Piltene
Piltene
15.  Pļiskova VitaSNUJn/k Piltene
Piltene
16.  Pucena IvetaSNUJsk Katrīna
Kuldīga
17.  Pūlmane JautrīteSNUJn/k Piltene
Piltene
18.  Sīkle SanitaSNUJPiltene
19.  Šēnberga BenitaSNUJn/k Piltene
Piltene
20.  Šīmans RalfsVNUJsk Katrīna
Kuldīga
21.  Šteinberga MirdzaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
22.  Tetere DaceSNUJn/k Piltene
Piltene
23.  Uplejs VitālijsVNUJHERBALIFE
Ventspils
24.  Vāne RūtaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
25.  Vikštrēma MarikaSNUJn/k Piltene
Piltene
26.Vītols VarisVNUJLiepāja
27.  Voino AntraSNUJMārupe
28.  Zemīte LieneSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
29.  Zīverte IlzeSNUJn/k Piltene
Piltene

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks DāvisVB1Piltene
2.  Ābele AnnaSB2Piltene
3.Ābele AnnikaSB2Piltene
4.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
5.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
6.  Āboltiņa SanijaSB1Piltene
7.Allena Elizabete-AnnaSB1Labs starts
Rīga
8.  Ansons MarkussVB2Piltene
9.  Asare Alise-KristaSB4Piltene
10.  Asare EstereSB2Piltene
11.  Asaris KristersVB3Piltene
12.  Babris SandisVB3Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
13.  Bergmane BeāteSB1Piltene
14.  Beršteina MadeSB1Piltene
15.  Bērziņa MontaSB1Sakas Pag. Pāvilostas Nov.
16.  Biteniece AdrianaSB1Ventspils
17.  Bogdanova KatrīnaSB1Maratona klubs
Piltene
18.  Bogdanova VeronikaSB2Maratona klubs
Piltene
19.  Bogdanovs AleksisVB2Maratona klubs
Piltene
20.  Bogustovs ReinhardsVB2Piltene
21.  Brālīte ElzaSB2Piltenes vidusskola
Piltene
22.  Brauna LindaSB2Piltene
23.  Burnevics RalfsVB1Ventspils
24.  Celmiņa LuīzeSB3Piltene
25.  Dalbiņš ArdisVB4Ventspils novada BJSS
Piltene
26.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
27.  Doveika EmīlsVB4Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
28.  Dreibe LaurisVB1Piltene
29.  Erdmanis HenrijsVB1
30.  Fišers RalfsVB4Dobele
31.Fjodorova EstereSB3Ilūkstes novada SS
Ilūkste
32.  Fokerota-Šīmane AnnaSB4sk Katrīna
Kuldīga
33.  Fokerots-Šīmans MarksVB2sk Katrīna
Kuldīga
34.  Goša AnnaSB3Maratona klubs
Tārgale
35.Grāvīte KateSB1Ventspils
36.Grāvītis KristapsVB2Ventspils
37.  Griķe AmandaSB4Daugavpils Runners
Daugavpils
38.  Grīnpauka Kerija-AnnaSB1Ventspils
39.  Heiberga KarīnaSB1Piltene
40.  Heniņš RihardsVB3Piltene
41.  Ivaska ElzaSB2Ventspils
42.  Janovska LūcijaSB1Ūdrande
43.  Janovska MarlēnaSB1Ūdrande
44.  Janovska RēzijaSB2Ūdrande
45.Jansone MartaSB1Ventspils
46.  Jansons AigarsVB2Matisons Runner's Club
47.  Jansons ĒriksVB3Matisons Runner's Club
48.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
49.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
50.  Kalniņa Kadrija-LanaSB3Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
51.  Kalniņa MadaraSB2Matisons Runner’s Club
Ventspils
52.  Kalniņš GintsVB3Ventspils
53.  Kalniņš MatīssVB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
54.Kaļiņins TomsVB3Ilūkstes novada SS
Ilūkste
55.  Kāpiņš DanielsVB1Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
56.  Kāpiņš MarkussVB3Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
57.  Kārkliņš TomsVB4Liepājas rajona sporta skola
Kazdanga
58.Kohancika EkaterinaSB1Ventspils
59.Kohanciks DmitrijsVB1Ventspols
60.  Kreiders DāvisVB4Piltene
61.  Krūmiņš Ansis-TeodorsVB3Piltene
62.  Lagzdiņš KārlisVB3Piltenes vsk.
Piltene
63.  Lapkovska GabrielaSB3Rīga
64.  Leite LīnaSB1Piltene
65.  Līce LauraSB2Piltene
66.  Limanāns GustavsVB2RIEKSTI
Rīga
67.Linarde LauraSB4Ilūkstes novada SS
Ilūkste
68.  Linde AnnaSB2Ventspils
69.  Lindenblate IevaSB3Piltenes vsk.
Piltene
70.  Ločmele PaulaSB1Matisons Runner’s Club
Rīga
71.  Ločmelis RenārsVB3Matisons Runner’s Club
Rīga
72.  Lučins Artemijs-MihailsVB4Ventspils
73.  Maizīte AliseSB1
74.  Maskaļa JeļizavetaSB3Ventspils
75.  Matisone Karolīna-KarlaSB4Matisons Runner’s Club
Piltene
76.  Meiere RūtaSB1OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
77.  Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
78.  Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
79.  Miltiņa AnceSB2Liepāja
80.  Nadjaks MaratsVB4Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
81.Ņikiforovs MartinsVB1Kazdanga
82.  Ozoliņa JustīneSB4Piltenes vsk.
Piltene
83.  Ozoliņa PaulaSB2Matisons Runner's Club
Ventspils
84.  Ozoliņa SabīneSB3Piltenes vsk.
Piltene
85.  Pētersons DominiksVB1Team Petersoni
Kocēnu novads
86.  Priedēns MiķelisVB2Ventspils Triatlona klubs
Piltene
87.  Pujate KristīneSB4Piltene
88.  Pujate PaulaSB3Piltene
89.  Pūlmanis RobertsVB2Ventspils
90.Purvinska OdrijaSB3Ilūkstes novada SS
Ilūkste
91.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
92.Ramola AdrijaSB2Piltene
93.  Rassa AleksandraSB3Matisons Runner's Club
Ventspils
94.  Rava ElīnaSB1
95.  Rava ElīzaSB1
96.Rava KristiansVB1Rīga
97.  Rone AlīnaSB1Aizpute
Aizpute
98.Ronis RūdisVB1Aizpute
Aizpute
99.Rutkis MartinsVB1Piltene
100.Sabļina LotaSB4Rīga
101.Sabļins HaraldsVB1Rīga
102.  Salna KristersVB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
103.Salna SandrisVB2Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
104.Seile KateSB3Ilūkstes novada SS
Ilūkste
105.  Semaško KristapsVB1
106.  Silarāja AnabellaSB3
107.Sineps ArtūrsVB2Ventspils
108.Stefaņuks RūdolfsVB1Piltene
109.  Švarca GabrielaSB1Ventspils
110.Švarcs JēkabsVB1Ventspils
111.  Upmale ElizabeteSB2Jelgava
112.  Uzpila AnnaSB1Piltene
113.Uzule AdrijaSB1Piltene
114.  Vahere-Abražune ElīnaSB2Rīga
115.  Vāne JasmīnaSB2b/d Taurenītis
Piltene
116.  Vegmanis Emīls-EdvardsVB4individuāli
Jelgava
117.  Veinberga ElīnaSB2Ventspils
118.Veinberga LīnaSB1Baldone
119.Veinbergs MiksVB4Baldones Vieglatlētikas nodaļa
Baldone
120.  Viekals-Gasjūns TomsVB2Folkmaņi
Jelgava
121.  Zegnere DārtaSB1Maratona klubs
Ventspils
122.Zernevica DaceSB1ventspils novads
123.Zernevica ZaneSB1ventspils novads
124.  Zīdere KarolīnaSB2Piltene
125.  Zīders DanielsVB3Piltene
126.  Ziemele EvelīnaSB1Piltene
127.  Ziemelis KristsVB1Piltene
128.  Ziemelis MatīssVB1Piltene
129.  Zvaigzne DanielsVB4Ventspils
130.  Žvīgurs KurtsVB2Kuldīga

Kopā pieteikušies: 461