Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens PILTENE 2018 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Allena Katrīna-AnnaSNJLabs starts
Rīga
2.  Allens NormundsVN40Labs starts
Rīga
3.  Apfelbaums IlgonisVN50Matisons Runner’s Club/Ventspils Reiss
Ventspils
4.  Auziņš MārtiņšVN40Rīga
5.  Bogdanovs IngusVNJMaratona klubs
Piltene
6.  Bogustovs ĒvaldsVN40Rīga-Ogre-Piltene
7.  Borisovs IvarsVN30Jelgava
8.  Braunfelds UvisVN40Moller Auto Ventspils/Matisons Runner’s Club
Ventspils
9.  Brokāns GatisVN30Matisons Runner's Club
Ventspils
10.  Būmans GuntarsVN50Matisons Runner's Club
Liepāja
11.  Būmans KārlisVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
12.  Caics ArtūrsVN30---
Rīga
13.  Caics JānisVN60---
Rīga
14.  Dindune UndineSN20
15.  Doniņš UldisVN30Maratona klubs
Ventspils
16.  Dzērve ElzaSN20Ventspils
17.  Eglitis Oskars-MartinsVNJLiepāja
18.  Ezernieks EdgarsVN60Maratona klubs
Ventspils
19.  Fetlers EmīlsVN20Piltene
20.  Fišers ĢirtsVN30Maratona klubs
Dobele
21.  Freija DžanitaSN50Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Turlava
22.  Frēliha MadaraSN30Maratona Klubs / VFK Staldzene
Ventspils
23.  Gorbenko EvaSN50Maratona klubs
Ventspils
24.  Gošs AinoVN40Maratona klubs
Tārgale
25.  Graudiņš DainisVN30Rīga
26.  Griķe AliseSN30Daugavpils Runners
Daugavpils
27.  Griķis JānisVN30Daugavpils Runners
Daugavpils
28.  Grīnfelds GuntisVN50Matisons Runner's Club
Ventspils
29.  Grīnvalds MārtiņšVN40Ventspils riteņbraukšanas klubs
Ventspils
30.  Gruberte ZaneSN40Rīga
31.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
32.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20Tukums
33.  Ivanāns MārisVN20Mammadaba
Baldone
34.  Ivanova JeļenaSN20Liepāja
35.  Jansons EinārsVN30Matisons Runner's Club
Zūras
36.  Jerofejeva InetaSN30Rīga
37.  Jerofejevs JānisVN20Pļaviņas
38.  Jevsejčika IneseSN30Ventspils
39.  Joce LudmilaSN50Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Turlava
40.  Jonelis AndrisVN40Matisons Runner's Club
Ventspils
41.Jurševska GitaSN30Rīga
42.  Kazāka LauraSNJOgres novada sporta centrs
Ogre
43.  Kerubins ValdisVN40sk Metroons
44.  Konavko DmitrijsVN30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
45.  Kronberga IngaSN40Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
46.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
47.  Krūmiņa MarutaSN30Maratona klubs
Tukums
48.  Krūmiņš SandrisVN40Maratona klubs
Ventspils
49.  Lejasmeiers GintsVN40Matisons Runner's Club
Liepāja
50.  Lejasmeiers GintsVN50Matisons Runner’s Club
Liepāja
51.  Liepiņš VilnisVN60VSK Noskrien, LSC
Carnikava
52.  Limanāne IlzeSN40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
53.  Limanāns DainisVN30RIEKSTI
Biksti
54.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
55.  Ločmelis ArtūrsVN30ASK Patria
Rīga
56.  Mačtama DanaSN30Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
57.  Maskaļa SvetlanaSN40Maratona klubs
Ventspils
58.  Meiere IevaSN40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
59.  Miltiņa GunitaSN30Liepāja
60.  Miltiņš GundarsVN40Liepāja
61.  Ņilovs ValdisVN40Maratona klubs/Noskrien
Ogre
62.  Ozoliņa ElīnaSN30Matisons Runner's Club
Ventspils
63.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
64.  Pakārklis MārisVN40Ogre
Rīga
65.  Pastars TomsVN30Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
66.  Pētersone LauraSN30Matisons Runner's Club
Kocēnu novads
67.  Pētersons KasparsVN30VSK Noskrien
Kocēnu nov.
68.  Plūmiņš MārisVN40Ventspils
69.  Purvīte ArtaSN30Rīga
70.  Putniņš AldisVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
71.  Rassa GintaSN40Matisons Runner’s Club/Moller Auto Ventspils
Ventspils
72.  Reinfelds RaivisVN30Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
73.  Rītere IngaSN20
74.  Sauka SandisVN30TEAM KAŽEMĀKA
Liepāja
75.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
76.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
77.  Sparāns TomassVN20Lielvārde
78.Sprūde ZaneSN40Rīga
79.  Sprūds EdgarsVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
80.  Stalidzāne Annika-MarijaSNJMatisons Runner's Club
Ventspils
81.  Stulpinskis AgnisVN20Valmieras VK
Valmiera
82.  Šmite RenāteSN20Lielvārde
83.  Šņoriņa BaibaSN20Talsu Pakalnu Sporta Klubs
Talsi
84.  Tālmane IlzeSN40Matisons Runner's Club/Maratona klubs
Rīga
85.  Temerova-Allena AnnaSN40Labs starts
Rīga
86.  Trokmanis SergejsVNJSK Metroons
Aizkraukle
87.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
88.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
89.  Upītis JānisVN30Talsi
90.  Ūsiņš UģisVN50Maratona klubs
Ventspils
91.  Vārpiņš AndrisVN30Matisons Runner's Club
Vārve
92.Vasiljevs AleksandrsVN30Ventspils
93.  Vīksne KārlisVN20Matisons Runner’s Club
Cēsis
94.  Vīksne KasparsVN20Meridiāns
Cēsis
95.  Vilsdorfs RaitisVN30Kuldīga
96.  Zebuliņa LāsmaSN40Rīga
97.  Zīlīte AgneseSN30Kuldīga
98.  Žagars ĢirtsVN30Talsi

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVTPiltene
2.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Allens RihardsVTBLabs starts
Rīga
4.  Baumanis DainisVTRīga
5.  Birkenberga SigneSTSaldus Boksa klubs
Saldua
6.  Bogdanova IzabellaSTBMaratona klubs
Piltene
7.  Bogdanova ViktorijaSTBMaratona klubs
Piltene
8.  Bogdanovs JevgeņijsVTTukuma vieglatlētikas klubs
Tukums
9.  Bogdanovs ValdisVTMaratona klubs
Piltene
10.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
Liepāja
11.  Brokāns MartinsVTBMatisons Runner's Club
Ventspils
12.  Būmanis AivarsVTVentspils
13.  Bunce IvetaSTMaratona klubs
Piltene
14.  Čerešņeva JūlijaSTMaratona klubs
Liepāja
15.  Erdmanis OskarsVT
16.  Fišers RūdolfsVTAMaratona klubs
Jaunpils
17.  Gaile SolvitaSTGaiļu ģimene
Rīga
18.  Gailis JurisVTGaiļu ģimene
Rīga
19.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene
RĪGA
20.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene
RĪGA
21.  Goršanova LauraSTMatisons Runner's Club
Ventspils
22.  Goša IlzeSTMaratona klubs
Tārgale
23.Inovska AliseSTBVentspils
24.Jonkus SanaSTVentspils
25.  Judko ZannaSTMaratona klubs
Ventspils
26.  Kafizova JanaSTPiltene
27.  Kafizova SabīneSTPiltene
28.  Kalniņa KristīneSTMaratona klubs
Ventspils
29.  Kalniņa RenāteSTMaratona klubs
Ventspils
30.Kašs GvidoVTCēsis
31.  Kubliņa-Ķemere RenāteSTSK
Aizpute
32.  Ķemeris ArtisVTVUGD
Aizpute
33.  Laure-Rudīte IlonaSTMaratona klubs
Ventspils
34.  Lāže JorensVTBPiltene
35.  Lepse InāraSTMaratona klubs
Ventspils
36.Līce IneseSTPiltene
37.  Lučina IrīnaSTMaratona klubs
Ventspils
38.  Meinards AgrisVTVentspils
39.  Meizāns EdijsVTBPiltenes vsk.
Piltene
40.Mellīte PaulaSTAlūksne
41.  Miltiņa LindaSTBJelgava
42.  Miltiņš ArtūrsVTAJelgava
43.  Mincenberga BaibaSTVentspils
44.  Mincenbergs AivarsVTVentspils
45.  Ņikiforova RigondaSTKazdanga
46.  Ņikiforovs MareksVTAMatisons Runner's Club
Kazdanga
47.  Osiņa SamantaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
48.  Petersone Marta-LuizeSTBVSK Noskrien
Kocēnu Novads
49.  Rone ReičelaSTBAizpute
Aizpute
50.  Roziņa MadaraSTMaratona klubs / VFK Staldzene
Ventspils
51.  Rozītis IngussVTKuldīga
52.  Rudītis IntarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
53.Rungevica NellijaSTBVentava
54.Rungevics OlafsVTBVentava
55.  Saldons AndrisVTMatisons Runner’s Club
Jūrmala
56.  Silkalns Rainers-KristiansVTADobele
57.  Stefaņuks AleksisVTBPiltene
58.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
59.  Šļihtova ValērijaSTAVentspils
60.  Šubrovska IneseSTVentspils
61.Vasiljeva OksanaSTVentspils
62.  Vēvere LieneSTMaratona klubs
Piltene
63.  Vihmane AigaSTPiltene
64.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
65.  Ziemele AnitaSTPiltene
66.  Ziemelis RolandsVTPiltene
67.  Zvaigzne EmīlsVTBVentspils sporta skola ''Spars''
Ventspils

5km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Budris RimantsVNUJPiltenes nūjošanas klubs
Piltene
2.  Eizenbārde LindaSNUJHERBALIFE
VENTSPILS
3.Eizenbārdis RenoVNUJVentspils
4.  Garanča IevaSNUJRīga
5.  Heiberga AinaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
6.  Krauze AntraSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
7.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
8.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
9.  Pāvala SolvitaSNUJn/k Piltene
Piltene
10.  Šēnberga BenitaSNUJn/k Piltene
Piltene
11.  Šteinberga MirdzaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
12.  Uplejs VitālijsVNUJHERBALIFE
Ventspils
13.  Vāne RūtaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
14.  Vikštrēma MarikaSNUJn/k Piltene
Piltene
15.Vītols VarisVNUJLiepāja
16.  Zemīte LieneSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
17.  Zīverte IlzeSNUJn/k Piltene
Piltene

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks DāvisVB1Piltene
2.  Ābele AnnaSB2Piltene
3.Ābele AnnikaSB2Piltene
4.  Āboliņš MarkussVB2MARATONA KLUBS
Talsi
5.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
6.Allena Elizabete-AnnaSB1Labs starts
Rīga
7.  Ansons MarkussVB2Piltene
8.  Bērziņa MontaSB1Sakas Pag. Pāvilostas Nov.
9.  Biteniece AdrianaSB1Ventspils
10.  Bogdanova KatrīnaSB1Maratona klubs
Piltene
11.  Bogdanova VeronikaSB2Maratona klubs
Piltene
12.  Bogdanovs AleksisVB2Maratona klubs
Piltene
13.  Bogustovs ReinhardsVB2Piltene
14.  Celmiņa LuīzeSB3Piltene
15.  Dalbiņš ArdisVB4Ventspils novada BJSS
Piltene
16.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
17.  Doveika EmīlsVB4Matisons Runner's Club
Jaunmārupe
18.  Dreibe LaurisVB1Piltene
19.  Erdmanis HenrijsVB1
20.  Fišers RalfsVB4Dobele
21.  Goša AnnaSB3Maratona klubs
Tārgale
22.Grāvīte KateSB1Ventspils
23.Grāvītis KristapsVB2Ventspils
24.  Griķe AmandaSB4Daugavpils Runners
Daugavpils
25.  Grīnpauka Kerija-AnnaSB1Ventspils
26.  Heniņš RihardsVB3Piltene
27.  Jansons AigarsVB2Matisons Runner's Club
28.  Jansons ĒriksVB3Matisons Runner's Club
29.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
30.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
31.  Kalniņš GintsVB3Ventspils
32.Kohancika EkaterinaSB1Ventspils
33.Kohanciks DmitrijsVB1Ventspols
34.  Kreiders DāvisVB4Piltene
35.  Krūmiņš Ansis-TeodorsVB3Piltene
36.  Lagzdiņš KārlisVB3Piltenes vsk.
Piltene
37.  Leite LīnaSB1Piltene
38.  Līce LauraSB2Piltene
39.  Limanāns GustavsVB2RIEKSTI
Rīga
40.  Lindenblate IevaSB3Piltenes vsk.
Piltene
41.  Lučins Artemijs-MihailsVB4Ventspils
42.  Maskaļa JeļizavetaSB3Ventspils
43.Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
44.  Miltiņa AnceSB2Liepāja
45.Ņikiforovs MartinsVB1Kazdanga
46.  Ozoliņa JustīneSB4Piltenes vsk.
Piltene
47.  Ozoliņa PaulaSB2Matisons Runner's Club
Ventspils
48.  Ozoliņa SabīneSB3Piltenes vsk.
Piltene
49.  Pētersons DominiksVB1Team Petersoni
Kocēnu novads
50.  Pūlmanis RobertsVB2Ventspils
51.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
52.  Rassa AleksandraSB3Matisons Runner's Club
Ventspils
53.  Rone AlīnaSB1Aizpute
Aizpute
54.Ronis RūdisVB1Aizpute
Aizpute
55.  Semaško KristapsVB1
56.  Silarāja AnabellaSB3
57.Uzule AdrijaSB1Piltene
58.  Vāne JasmīnaSB2b/d Taurenītis
Piltene
59.  Zīdere KarolīnaSB2Piltene
60.  Zīders DanielsVB3Piltene
61.  Ziemele EvelīnaSB1Piltene
62.  Ziemelis KristsVB1Piltene
63.  Ziemelis MatīssVB1Piltene
64.  Zvaigzne DanielsVB4Ventspils

Kopā pieteikušies: 246



Valmieras maratons 2018