Daugavpils skrējiens “Daugavpils-Mežciems” 2018 | Saraksts
21 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Adamovich Irina | 21-S40 | Viktoria Minsk | ||
2. | Airijancs Genādijs | 21-V | DTC Jaunība Daugavpils | ||
3. | Baranovskis Valērijs | 21-V40 | Daugavpils | ||
4. | Benvenuti Paolo | 21-V40 | golubiozik minsk | ||
5. | Bondars Aivars | 21-V40 | Jēkabpils | ||
6. | Devjatņikova Vita | 21-S | Rīga | ||
7. | Dziarachyts Vasili | 21-V40 | region Минск/Minsk | ||
8. | Gaidis Česlavs | 21-V | Rezekne | ||
9. | Gaidis Edmunds | 21-V | Rezekne | ||
10. | Glods Vitālijs | 21-V | Daugavpils Daugavpils | ||
11. | Gražys Vytautas | 21-V40 | RC Nuluzau Paberžė | ||
12. | Griķis Jānis | 21-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
13. | Guitāne Maruta | 21-S40 | Ludza | ||
14. | Yurkou Aliaksandr | 21-V | MINSK | ||
15. | Janovskis Vladimirs | 21-V40 | Daugavpils Komunālā pārvalde Daugavpils | ||
16. | Jasjukevičs Vladislavs | 21-V40 | Daugavpils | ||
17. | Jomantas Gediminas | 21-V | Bėgimo klubas Vilnius | ||
18. | Kacs Georgijs | 21-V | DTC Jaunība/Daugavpils 13.vidusskola Daugavpils | ||
19. | Kilbauskas Darius | 21-V | SK Zarasai | ||
20. | Klishevskiy Anatoliy | 21-V40 | КОЛОБОК СОЛИГОРСК | ||
21. | Kņaževa Zoja | 21-S40 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
22. | Kornijenko Aleksandrs | 21-V40 | TIMBERLIT Daugavpils | ||
23. | Lashkevich Ryhor | 21-V40 | Club cross-country ski & biathlon Lahoisk | ||
24. | Loca Aija | 21-S40 | Daugavpils | ||
25. | Lukaševičs Rudolfs | 21-V | Daugavpils novada jaunatne/Jaunsardze Višķu pag. | ||
26. | Luriņš Haralds | 21-V | DTC JAUNĪBA Daugavpils | ||
27. | Miglāne Evita | 21-S | Silene Resort & SPA Daugavpils novads | ||
28. | Nedvedje Diana | 21-S | Daugavpils novada jaunatne Višķu pag. | ||
29. | Obuchovič Marija | 21-S | Bėgimo klubas Vilnius | ||
30. | Paškevičs Arnis | 21-V | ASK Patria Daugavpils | ||
31. | Petuchov German | 21-V40 | Visaginas | ||
32. | Pisockij Stanislav | 21-V | Vegan Visaginas | ||
33. | Raščevskis Aleksandrs | 21-V | Daugavpils | ||
34. | Serjogins Dmitrijs | 21-V | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
35. | Silkin Piotr | 21-V40 | Kretinga | ||
36. | Soldatjonoks Aleksandrs | 21-V | Bonati teas Daugavpils | ||
37. | Uljanovs Jurijs | 21-V40 | Daugavpils | ||
38. | Urtāne Sandra | 21-S | SK MAGNEN Rēzeknes novads | ||
39. | Ustinovs Valerijs | 21-V40 | Spars-MK Daugavpls | ||
40. | Valainis Edijs | 21-V | SPARS-MK Preiļi | ||
41. | Valtere Kitija | 21-S | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
42. | Veiksa Albert | 21-V40 | Vegan Visaginas | ||
43. | Vilks Jurijs | 21-V40 | Nekur ne vilks,te pat ......! Riga | ||
44. | Žuselis Vitālijs | 21-V | Daugavpils Runners Daugavpils |
10,5 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Agafonovs Gusts | 10-V | Rēzekne | ||
2. | Aliaksandr Karazhan | 10-V40 | Viktoria Minsk | ||
3. | Apšenieks Ēriks | 10-V60 | Balvi | ||
4. | Babjuka Diāna | 10-S | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
5. | Babris Inga | 10-S | SPORTLAND Rīga | ||
6. | Berjoza Vasilijs | 10-V40 | Daugavpils | ||
7. | Bolotskis Sergejs | 10-V40 | Daugavpils | ||
8. | Buko Daniels | 10-V | Līvanu VK/Baltais/ASICS Līvāni | ||
9. | Bušmanis Arvils | 10-V40 | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
10. | Bužinska Ērika | 10-S | SPORTLAND Rīga | ||
11. | Cirsis Viktors | 10-V40 | Daugavpils | ||
12. | Červjakovs Pjotrs | 10-V60 | Daugavpils | ||
13. | Dren Anatoli | 10-V60 | РЕГИОН СОЛИГОРСК | ||
14. | Drizlionoks Aleksandrs | 10-V | TK Sniegpulkstenīte Daugavpils | ||
15. | Dubovskis Artūrs | 10-V | Daugavpils Valsts Ģimnāzija | ||
16. | Dzialendzik Tatsiana | 10-S40 | РЕГИОН СОЛИГОРСК | ||
17. | Džeriņš Artūrs | 10-V | Komunālās saimniecības pārvalde Daugavpils | ||
18. | Filatovs Oļegs | 10-V | Riga | ||
19. | Gaide Ģertrūde | 10-S | Rēzekne | ||
20. | Gaide Ksenija | 10-S | Rezekne | ||
21. | Garais Oļegs | 10-V40 | Daugavpils | ||
22. | Gavrilovs Rovoams | 10-V | LATC Daugavpils | ||
23. | Greļevska Brigita | 10-S | Daugavpils | ||
24. | Grigorjevs Pāvels | 10-V | Daugavpils | ||
25. | Grinyte Auguste | 10-S | SK Zarasai | ||
26. | Griņevičs Viktors | 10-V40 | ABC Software Baloži | ||
27. | Griškjāns Anatolijs | 10-V | Riga | ||
28. | Gruberte Zane | 10-S40 | Rīga | ||
29. | Hramatouski Dzmitry | 10-V | region Maladzechna | ||
30. | Ignatjevs Oļegs | 10-V | Daugavpils | ||
31. | Isate Nataļja | 10-S40 | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' Daugavpils | ||
32. | Ivanova Ludmila | 10-S | Daugavpils novads Daugavpils novads | ||
33. | Ivanovs Oļegs | 10-V | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
34. | Janens Vjačeslavs | 10-V | Daugavpils | ||
35. | Jateiko Tomas | 10-V | RCN Nemenčinė | ||
36. | Jefremova Tamara | 10-S | Daugavpils pilsētas jaunsargu vienība Daugavpils | ||
37. | Jevsejeva Kristīne | 10-S | Daugavpils Universitāte Medumu pagasts | ||
38. | Kallase Gabriella | 10-S | Gulbene | ||
39. | Kallase Zlata | 10-S40 | Gulbene | ||
40. | Kallass Kaspars | 10-V40 | Gulbene | ||
41. | Kantāne Jana | 10-S | Daugavpils | ||
42. | Karazhan Natalia | 10-S40 | Viktoria Minsk | ||
43. | Kižla Dmitrijs | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
44. | Kļaviņa Rita | 10-S40 | Rēzekne | ||
45. | Kļaviņš Valdis | 10-V40 | Magnen Rēzekne | ||
46. | Kokins Alfrēds | 10-V40 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
47. | Kolosova Lida | 10-S | Daugavpils | ||
48. | Kopasova Jelena | 10-S | Daugavpils | ||
49. | Koval Anastasia | 10-S | Viktoria Minsk | ||
50. | Koval Nina | 10-S40 | Viktoria Minsk | ||
51. | Kozanogins Sergejs | 10-V | Daugavpils | ||
52. | Kozuls Jānis | 10-V | VSK noskrien Līvāni | ||
53. | Krivko Oļegs | 10-V | Rīga | ||
54. | Kuļikovs Ēvalds | 10-V | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
55. | Kuzmins Viktors | 10-V | Daugavpils | ||
56. | Lapekina Anastasija | 10-S | Daugavpils Daugavpils | ||
57. | Leibcs Romualds | 10-V | Ilūkste | ||
58. | Leiskins Renārs | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
59. | Lipins Igors | 10-V | Daugavpils | ||
60. | Lipinska Julianna | 10-S | Daugavpils | ||
61. | Mamedovs Ruslans | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
62. | Markeviča Kristīna | 10-S | Daugavpils | ||
63. | Mironova Jeļena | 10-S | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
64. | Morozovs Armands | 10-V | Daugavpils pilsētas jaunsargu vienība Daugavpils | ||
65. | Mukāns Sandis | 10-V | Daugavpils | ||
66. | Nikolaev Evgeniy | 10-V | Voronezh | ||
67. | Novokšanova Līga | 10-S | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
68. | Petters Mārtiņš | 10-V | Daugavpils | ||
69. | Pudans Aigars | 10-V | Daugavpils | ||
70. | Rapa Beate | 10-S | Biedrība Dole Salaspils | ||
71. | S V | 10-V | Mārupe | ||
72. | Saharovs Dmitrijs | 10-V40 | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
73. | Sauleviča Ināra | 10-S | Ceram Optec SIA Daugavpils | ||
74. | Semjonovs Vadims | 10-V | Daugavpils | ||
75. | Sharanhovich Piotr | 10-V | region Narach | ||
76. | Siliņš Guntars | 10-V40 | Krokus Jēkabpils | ||
77. | Simanoviča Guna | 10-S | Daugavpils | ||
78. | Sivicka Jekaterina | 10-S | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
79. | Stivriņš Kaspars | 10-V | DTC Jaunība Daugavpils | ||
80. | Stolarovs Jurijs | 10-V60 | Daugavpils | ||
81. | Suhovilo Grigorijs | 10-V | Daugavpils | ||
82. | Suseja Ruta | 10-S40 | Rēzekne | ||
83. | Susejs Dainis | 10-V40 | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
84. | Suveizda Imants | 10-V40 | Daugavpils | ||
85. | Suvorovs Vladislavs | 10-V | Daugavpils novada SS Medumu pagasts | ||
86. | Šakelis Valērijs | 10-V40 | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
87. | Ševčenko Konstantins | 10-V | Rēzekne | ||
88. | Tretjakovs Maksims | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
89. | Trubačs Pēteris | 10-V40 | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Preiļi | ||
90. | Trubačs Rainers | 10-V | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Preiļi | ||
91. | Ugorenko Aleksandrs | 10-V | Daugavpils | ||
92. | Valtere Ginta | 10-S | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
93. | Vaļulis Aivis | 10-V | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
94. | Zeltiņa Inga | 10-S | LATRAPS skrien savai ZEMEI Ilūkstes novada Bebrene | ||
95. | Zunda Antis | 10-V40 | SPORTLAT Gulbene | ||
96. | Žemčugovs Igors | 10-V | Daugavpils | ||
97. | Žigarkovs Viktors | 10-V | DTC Jaunība Daugavpils |
5 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abramoviča Gunta | 5-S20 | Daugavpils | ||
2. | Abravičute Reveka | 5-S20 | Daugavpils | ||
3. | Abravičute Reveka | 5-S20 | Daugavpils 9.vsk Daugavpils | ||
4. | Aļohins Pāvels | 5-V20 | Daugavpils | ||
5. | Ančipanovs Daņila | 5-V20 | 9. vidusskola Daugavpils | ||
6. | Antone Aiva | 5-S20 | Rīga | ||
7. | Antone-Filatova Anda | 5-S20 | Rīga | ||
8. | Arefjeva Natalja | 5-S30 | Daugavpils | ||
9. | Aristova Jekaterina | 5-S30 | SPARS-Mk Daugavpils | ||
10. | Aristovs Nikita | 5-V20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
11. | Arzjajevs Sergejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
12. | Astamonovs Vladimirs | 5-V30 | Daugavpils | ||
13. | Auziņa Valērija | 5-S20 | Jelgava | ||
14. | Auziņš Aivis | 5-V20 | Jelgava | ||
15. | Azarevičs Ainārs | 5-V20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
16. | Babisko Edgars | 5-V50 | Faugavpils | ||
17. | Babris Kristīne | 5-S20 | Daugavpils | ||
18. | Babul Semen | 5-V20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
19. | Bārens Džordžs | 5-V50 | Ceram Optec SIA Rīga | ||
20. | Bazarova Olga | 5-S30 | Daugavpils | ||
21. | Bazarovs Deniss | 5-V20 | Daugavpils | ||
22. | Bazarovs Jurijs | 5-V30 | Daugavpils | ||
23. | Belousa Jelizaveta | 5-S20 | DBJSS Daugavpils | ||
24. | Belousovs Dmitrijs | 5-V30 | SIA Ceram Optec Līvāni | ||
25. | Bilde Dāvids | 5-V20 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
26. | Bobroviča Diāna | 5-S20 | Daugavpils | ||
27. | Bogdanovičs Viktors | 5-V20 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
28. | Bogdanovs Dmitrijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
29. | Bogdanovs Nikita | 5-V20 | Daugavpils | ||
30. | Boļšakova Iveta | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
31. | Bondarevs Andrejs | 5-V30 | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
32. | Bondere Tatjana | 5-S30 | Daugavpils | ||
33. | Borisova Katerina | 5-S20 | DBJSS Daugavpils | ||
34. | Borovska Melānija | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
35. | Božko Diāna | 5-S20 | Daugavpils | ||
36. | Božko Ruslans | 5-V20 | Daugavpils | ||
37. | Brjuhovecka Dace | 5-S30 | x Daugavpils | ||
38. | Brokāns Eduards | 5-V30 | Daugavpils | ||
39. | Butkeviča Liene | 5-S20 | Daugavpils | ||
40. | Butkevičs Agris | 5-V20 | Daugavpils | ||
41. | Černecova Liāna | 5-S30 | Rēzekne | ||
42. | Daukshta Veronika | 5-S20 | Daugavpils | ||
43. | Dedelis Vjačeslavs | 5-V50 | OK Stiga Daugavpils | ||
44. | Dimitrijevs Artjoms | 5-V20 | 9. vidusskola Daugavpils | ||
45. | Dimitriu Tatjana | 5-S30 | Eurolife run Daugavpils | ||
46. | Dobroserdovs Vjacešeslavs | 5-V30 | Jelgava | ||
47. | Domanska Laura | 5-S20 | Daugavpils | ||
48. | Domanskis Imants | 5-V20 | Daugavpils | ||
49. | Domanskis Kaspars | 5-V20 | Daugavpils 12.Vidusskola Daugavpils | ||
50. | Dudels Andris | 5-V50 | da-marathon daugavpils | ||
51. | Dzalbe Raimonds | 5-V30 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
52. | Eitminoviča Jeļena | 5-S30 | Rīga | ||
53. | Ešenvalde Inara | 5-S30 | SPARS-MK Daugavpils | ||
54. | Ešenvalds Sergejs | 5-V20 | Daugavpils 12 vidusskola Daugavpils | ||
55. | Fedotova Nadežda | 5-S20 | J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola Daugavpils | ||
56. | Feldmane Simona | 5-S20 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
57. | Filonenko Viktorija | 5-S20 | Daugavpils | ||
58. | Fjodorova Anželika | 5-S20 | Daugavpils | ||
59. | Fjodorovs Ēriks | 5-V30 | Daugavpils | ||
60. | Frīda Vija | 5-S20 | TK Daugavpils | ||
61. | Frīds Oļegs | 5-V30 | TK Sniegpulkstenīte Daugavpils | ||
62. | Gagunovs Vitātiljs | 5-V20 | Daugavpils | ||
63. | Gainutdinovs Komads | 5-V20 | 2000 Daugavpils | ||
64. | Galilejeva Jeļena | 5-S30 | Daugavpils | ||
65. | Geiba Eleonora | 5-S20 | Daugavpils | ||
66. | Gerasimovs Andrejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
67. | Geriņš Normunds | 5-V20 | 34.ArtBn Daugavpiks | ||
68. | Golovenkina Marija | 5-S20 | 12.vidusskola Daugavpils | ||
69. | Goreva Katrīne | 5-S20 | Daugavpils | ||
70. | Govilovska Valērija | 5-S20 | Daugavpils | ||
71. | Grigorjeva Tatjana | 5-S20 | LATC Daugavpils | ||
72. | Griķe Alise | 5-S30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
73. | Griķe Amanda | 5-S20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
74. | Griņko Dmitrijs | 5-V30 | Rugeļu bērnudārzs Daugavpils | ||
75. | Griškjans Danila | 5-V20 | Daugavpils | ||
76. | Grozdovs Aleksandrs | 5-V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
77. | Guščina Jūlija | 5-S20 | J.Raiņa Daugavpils 6 vidusskola Daugavpils | ||
78. | Guževa Galina | 5-S20 | Daugavpils | ||
79. | Holodovs Mihails | 5-V20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
80. | Hristaforovs Jevgeņijs | 5-V30 | Daugavpils | ||
81. | Ieviņa Anda-Amanda | 5-S20 | Cēsis | ||
82. | Ieviņa Anita | 5-S50 | Cēsis | ||
83. | Ignatova Magdalena | 5-S20 | nav DAUGAVPILS | ||
84. | Ivanova Sandra | 5-S20 | Daugavpils | ||
85. | Ivanovs Aleksejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
86. | Ivanovs Jevgenijs | 5-V20 | LATC Daugavpils | ||
87. | Ivanovs Kārlis | 5-V20 | Daugavpils | ||
88. | Ivanovs Nikolajs | 5-V30 | Daugavpils | ||
89. | Ivanovs Vjačeslavs | 5-V20 | BJSS Daugavpils | ||
90. | Ivcenko Dmitrijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
91. | Yatsenko Anatoliy | 5-V50 | КОЛОБОК СОЛИГОРСК | ||
92. | Jahimoviča Elvīra | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
93. | Jahimovičs Mareks | 5-V20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
94. | Jahuno Artjoms | 5-V20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
95. | Jakovleva Olga | 5-S20 | J.Rajna 6.vsk Daugavpils | ||
96. | Jakušenoks Mareks | 5-V20 | Daugavpils | ||
97. | Januzis Renārs | 5-V20 | Daugavpils | ||
98. | Jaruļevičs Aleksejs | 5-V30 | Daugavpils | ||
99. | Jasinska Jana | 5-S20 | Daugavpils | ||
100. | Jaudzeme Annija | 5-S20 | Rīga | ||
101. | Jaudzems Edvīns | 5-V20 | Rīga | ||
102. | Jefimova Jelizaveta | 5-S20 | Daugavpils | ||
103. | Jefimova Nadežda | 5-S20 | Daugavpils | ||
104. | Jefimovs Dmitrijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
105. | Jefrema Samanta | 5-S20 | Daugavpils | ||
106. | Jermaļonoks Vladimirs | 5-V60 | Daugavpils Daugavpils | ||
107. | Juhno Andrejs | 5-V30 | SPARS-MK Daugavpils | ||
108. | Jukša Arturs | 5-V20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
109. | Kalāns Valērijs | 5-V30 | Daugavpils | ||
110. | Kaļiņina Aleksandra | 5-S20 | DTC Jauniba Daugavpils Daugavpils | ||
111. | Kaļiņina Inese | 5-S20 | Sporta pārvalde Daugavpils | ||
112. | Karņicka Ērika | 5-S30 | Daugavpils | ||
113. | Kazakevič Ina | 5-S30 | Visaginas | ||
114. | Keišs Lauris | 5-V20 | Rēzeknes valsts polu gimnāzija/ Rēzeknes BJSS Rēzekne | ||
115. | Kinašs Aleksis | 5-V20 | Daugavpils | ||
116. | Kirejevs Maksims | 5-V30 | Daugavpils | ||
117. | Kiseļovs Dmitrijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
118. | Klavinskis Jurgis | 5-V20 | Daugavpils | ||
119. | Klimentjeva Arina | 5-S30 | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
120. | Klimovich Stanislau | 5-V20 | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
121. | Kokina Nataļja | 5-S30 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
122. | Kolesnika Jelizaveta | 5-S20 | JS Daugavpils | ||
123. | Kolpakovs Olegs | 5-V50 | Krievu licejs Daugavpils | ||
124. | Kolužs Jānis | 5-V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
125. | Koļesnika Jeļizaveta | 5-S20 | Js Daugavpils | ||
126. | Konovalovs Sergejs | 5-V20 | Daugavpils | ||
127. | Kopasovs Jurijas | 5-V60 | daugavpils novads daugavpils | ||
128. | Kopasovs Juris | 5-V60 | Daugavpils | ||
129. | Kormiļcevs Eduards | 5-V20 | Daugavpils | ||
130. | Kosum Pornphan | 5-S30 | Vegan Kamphaeng Phet | ||
131. | Kotova Diāna | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
132. | Kozlova Svetlana | 5-S30 | Daugavpils | ||
133. | Koževķinovs Ņikita | 5-V20 | Daugavpils | ||
134. | Koževņikova Vera | 5-S20 | J.Raiņa Daugavpils 6.vsk. Daugavpils | ||
135. | Krasjukovs Artis | 5-V20 | Rēzeknes 5.vidusskola / Rēzeknes BJSS Rēzekne | ||
136. | Kraševska Zane | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
137. | Kravcova Laima | 5-S20 | Daugavpils | ||
138. | Kravčuka Elīna | 5-S20 | Daugavpils Valsts ģimnāzija Daugavpils | ||
139. | Krukovskis Pavels | 5-V30 | Daugavpils | ||
140. | Krupina Natālija | 5-S30 | SPARS-MK Preiļi | ||
141. | Krupins Jurijs | 5-V30 | SPARS-MK Preili | ||
142. | Krupins Vjačeslavs | 5-V20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
143. | Kučika Anna | 5-S20 | DBJSS Daugavpils | ||
144. | Kudeļkina Valentīna | 5-S20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
145. | Kuhareviča Karīna | 5-S20 | 10.vidusskola Daugavpils | ||
146. | Kukjans Valerijs | 5-V30 | Daugavpils | ||
147. | Kurtiša Tatjana | 5-S30 | Daugavpils | ||
148. | Kuzmicka Vita | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
149. | Kuzmins Maksims | 5-V20 | Kuzmins Daugavpils | ||
150. | Ķerubine Lovisa | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
151. | Ķerubins Eduards | 5-V20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
152. | Lapinska Ludmila | 5-S30 | Daugavpils | ||
153. | Laptevs Jevgeniis | 5-V30 | Daugavpils | ||
154. | Larionova Vija | 5-S30 | Daugavpils | ||
155. | Lavrentjeva Anastasija | 5-S20 | DBJSS Daugavpils | ||
156. | Lazuko Alīna | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Naujenes pagasts | ||
157. | Lāže Rolands | 5-V30 | Sportland Daugavpils | ||
158. | Leitāns Daniels | 5-V20 | Daugavpils | ||
159. | Leonidovs Artjoms | 5-V20 | Daugavpils | ||
160. | Liepiņa Ieva | 5-S30 | Rīga | ||
161. | Liepiņa Līva | 5-S20 | Daugavpils | ||
162. | Ligere Anna-Elizabeta | 5-S20 | Daugavpils | ||
163. | Lipinska Oksana | 5-S20 | Eurolife run Daugavpils | ||
164. | Loca Sintija | 5-S20 | Daugavpils 12.Vidusskola Daugavpils | ||
165. | Lociks Arnis | 5-V20 | Daugavpils | ||
166. | Ločmelis Kristaps | 5-V20 | Ceram Optec Līvāni | ||
167. | Losinskis Edgars | 5-V30 | Largo Crew Daugavpils | ||
168. | Lozda Edgars | 5-V50 | T&D Daugavpils | ||
169. | Mackeviča-Maņko Ilona | 5-S30 | Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Daugavpils | ||
170. | Mackevičs Aleksejs | 5-V30 | Jaunsardze/da-marathon Biķernieku pag. | ||
171. | Mackevičs Kaspars | 5-V30 | Mackevičs Daugavpils | ||
172. | Mackevičs-Maņko Aleksandrs | 5-V30 | Daugavpils Krievu vidusskola-licejs Daugavpils | ||
173. | Maksimova Ariana | 5-S20 | Daugavpils | ||
174. | Maksimovs Andrejs | 5-V20 | daugavpils | ||
175. | Maliņa Inese | 5-S20 | Daugavpils | ||
176. | Maliņa Kristīne | 5-S20 | Daugavpils pilsētas jaunsargu vienība Daugavpils | ||
177. | Maluhins Olegs | 5-V30 | BK Daugavpils | ||
178. | Maļčeva Alise | 5-S20 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
179. | Maļina Imants | 5-V20 | 9. vidusskola Daugavpils | ||
180. | Maļina Solvita | 5-S20 | 9. vidusskola Daugavpils | ||
181. | Mamedova Karīna | 5-S20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
182. | Mamedova Ramina | 5-S20 | Victory-1 Victory-1 | ||
183. | Marcinkevičs Artemijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
184. | Masaļska Eva | 5-S20 | Daugavpils | ||
185. | Masjuka Veronika | 5-S20 | Daugavpils | ||
186. | Maslovskis Edgars | 5-V20 | Daugavpils 12. vidusskola Daugavpils | ||
187. | Matisāne Ērika | 5-S20 | vieglatletika Daugavpils | ||
188. | Matvijenko Jūlija | 5-S20 | Daugavpils ISVS Daugavpils | ||
189. | Meinerts Māris | 5-V20 | Eurolife Run Daugavpils | ||
190. | Melnika Julija | 5-S30 | Herbalife Daugavpils | ||
191. | Mickeviča Natālija | 5-S20 | Daugavpils | ||
192. | Mihailova Valērija | 5-S20 | Daugavpils | ||
193. | Mikulāne Ērika | 5-S20 | Daugavpils | ||
194. | Mikulaneca Anna | 5-S20 | 10.vidusskola Daugavpils | ||
195. | Mikulovs Iļja | 5-V20 | MIK Daugavpils | ||
196. | Mikulovs Ruslans | 5-V30 | MIK Daugavpils | ||
197. | Miļeviča Sabīna | 5-S20 | Daugavpils | ||
198. | Mitrofanova Anna | 5-S30 | SPARS-MK DAUGAVPILS | ||
199. | Mitrohina Kristina | 5-S20 | |||
200. | Myznikava Alina | 5-S30 | КОЛОБОК СОЛИГОРСК | ||
201. | Nasire Violeta | 5-S20 | 10.vidusskola Daugavpils | ||
202. | Nazarovs Ēriks | 5-V20 | Daugavpils novada SS Kalupes pagasts | ||
203. | Nazarovs Valērijs | 5-V20 | Daugavpils novada SS Kalupes pagasts | ||
204. | Nelnis Stanislavs | 5-V30 | Daugavpils | ||
205. | Nikitina Ieva | 5-S20 | Daugavpils | ||
206. | Nikitina Marta | 5-S20 | Daugavpils | ||
207. | Nipāne Mariana | 5-S20 | 2000 Daugavpils | ||
208. | Nipāne Marija | 5-S20 | Daugavpils | ||
209. | Nipāne Marina | 5-S20 | 2000 Daugavpils | ||
210. | Novickis Rihards | 5-V20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
211. | Ņikiforovs Aleksejs | 5-V20 | Daugavpils | ||
212. | Ņikitins Renāts | 5-V30 | Rīgas satiksme Rīga | ||
213. | Okuņevs Denis | 5-V20 | SATURN7 Daugavpils | ||
214. | Orlovs Vitalijs | 5-V20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
215. | Orss-Orlovska Jekaterina | 5-S20 | Daugavpils | ||
216. | Osipovs Jevgenijs | 5-V20 | J&J Daugavpils | ||
217. | Ostrovska Laura | 5-S20 | Daugavpils | ||
218. | Pancerko Pavels | 5-V20 | Biatlona nodaļa Daugavpils novads | ||
219. | Parfena Līga | 5-S20 | LATC Daugavpils | ||
220. | Paule Agnese | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
221. | Paule Līga | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
222. | Pavlovs Vladislavs | 5-V20 | Ceram Optec Līvāni | ||
223. | Peskovs Arturs | 5-V20 | Daugavpils | ||
224. | Petrakova Anna-Marija | 5-S20 | Daugavpils Universitāte Daugavpils | ||
225. | Petrova Anastasija | 5-S20 | J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola Daugavpils | ||
226. | Petrova Anastasija | 5-S20 | Daugavpils | ||
227. | Petrovs Māris-Markuss | 5-V20 | Daugavpils | ||
228. | Pilinovics Olegs | 5-V20 | Daugavpils Daugavpils | ||
229. | Pimanovs Aleksejs | 5-V30 | Ceram Optec SIA Daugavpils | ||
230. | Plečkena Mārīte | 5-S20 | Daugavpils | ||
231. | Plēpe Līga | 5-S30 | Daugavpils | ||
232. | Plešners Mārtiņš | 5-V20 | Ilūkstes novada SS Dviete | ||
233. | Podobnaya Yulia | 5-S30 | Spars MK Daugavpils | ||
234. | Poisa Lilija | 5-S30 | Skrejens ar delu Daugavpils | ||
235. | Polonska Mairita | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
236. | Popovičeva Viktorija | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
237. | Porietis Kaspars | 5-V30 | Jēkabpils | ||
238. | Prikulis-Pastars Rihards | 5-V20 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
239. | Prokofjeva Evelina | 5-S20 | Daugavpils | ||
240. | Proščinko Alisa | 5-S20 | Daugavpils | ||
241. | Ptašņuks Artūrs | 5-V20 | Daugavpils | ||
242. | Pucko Vjaceslav | 5-V20 | Daugavpils | ||
243. | Puncule Anna | 5-S30 | SPARS- MK Daugavpils Daugavpils | ||
244. | Punculis Jānis | 5-V30 | Daugavpils | ||
245. | Puzāne Jeļizaveta | 5-S30 | LUDZA Ludza | ||
246. | Puzāns Vadims | 5-V30 | LUDZA Ludza | ||
247. | Rakšte Līga | 5-S20 | Rīga | ||
248. | Ramanauskaite-Kidule Kristīna | 5-S20 | Daugavpils | ||
249. | Rimicans Andrejs | 5-V20 | Jaunsardze/da-marathon Daugavpils novads | ||
250. | Rimvide-Mickeviča Dana | 5-S30 | Daugavpils | ||
251. | Rimvids-Mickevičs Jans | 5-V20 | Daugavpils | ||
252. | Rižakovs Ņikita | 5-V20 | Daugavpils | ||
253. | Rodčenko Aleksandr | 5-V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
254. | Romanova Alona | 5-S20 | Daugavpil | ||
255. | Romanovska Aleksandra | 5-S20 | BK Daugavpils | ||
256. | Romāns Dariels | 5-V20 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
257. | Romulis Andris | 5-V20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
258. | Rosovska Olga | 5-S30 | Krievu licejs Daugavpils | ||
259. | Rosovskis Staņislavs | 5-V30 | Daugavpils | ||
260. | Rūsiņa Elza | 5-S50 | Līvāni | ||
261. | Ruskule Anna-Luīze | 5-S20 | Daugavpils Vienības pamatskola ; Daugavpils pilsētas Jauniešu dome Daugavpils | ||
262. | Saulgriezis Ilmars | 5-V50 | Rīga | ||
263. | Saušs Romāns | 5-V60 | Vabole | ||
264. | Seile Nikola | 5-S20 | Daugavpils | ||
265. | Sekovs Vladislavs | 5-V20 | Daugavpils | ||
266. | Semjonovs Arturs | 5-V20 | Daugavpils | ||
267. | Sergejeva Irina | 5-S20 | Daugavpils | ||
268. | Sergejeva Marina | 5-S20 | Daugavpils | ||
269. | Setkovskis Santis | 5-V20 | Ilūkstes novada SS Bebrene | ||
270. | Settarov Alexander | 5-V30 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
271. | Silapēters Helvijs | 5-V20 | Daugavpils | ||
272. | Sinavska Tatjana | 5-S20 | Daugavpils | ||
273. | Siņavska Sandra | 5-S20 | Daugavpils | ||
274. | Sivačevs Antons | 5-V20 | OK Stiga/BJC Jaunība Daugavpils | ||
275. | Skribiņa Inita | 5-S20 | Daugavpils | ||
276. | Skrinda Juris | 5-V30 | Daugavpils | ||
277. | Skudra Sņežana | 5-S20 | Daugavpils Valsts gimnāzija Daugavpils | ||
278. | Smirnijs Andrejs | 5-V50 | Daugavpils | ||
279. | Smolskij Jaroslav | 5-V30 | RCN Nemenčinė | ||
280. | Sokolovs Sergejs | 5-V30 | OK Stiga Daugavpils | ||
281. | Sokolovska Viktorija | 5-S20 | Daugavpils | ||
282. | Soldatenkova Jūlija | 5-S20 | Daugavpils | ||
283. | Sprance Anna | 5-S20 | Daugavpils | ||
284. | Stavcev Anton | 5-V20 | Daugavpils | ||
285. | Stehnovskis-Slavskis Viktors | 5-V20 | BJSS Daugavpils | ||
286. | Stepanov Alexander | 5-V60 | veterani Daugavpils | ||
287. | Stepanova Olga | 5-S30 | RTU Daugavpils | ||
288. | Stepanovs Dmitrijs | 5-V30 | RTU Daugavpils | ||
289. | Stivriņa Madara-Vineta | 5-S20 | Daugavpils | ||
290. | Strazda Katrīna | 5-S20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
291. | Streiķe Linda | 5-S20 | Daugavpils | ||
292. | Strode Rebeka | 5-S20 | Daugavpils | ||
293. | Strogonova Sabina | 5-S20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
294. | Susejs Renārs | 5-V20 | Rēzekne | ||
295. | Sutris-Adijāns Renārs | 5-V30 | Ritaleks RIGA | ||
296. | Suveizda Olita | 5-S20 | Sportiska ģimene - Suveizda Daugavpils | ||
297. | Suveizda Staņislavs | 5-V30 | Sportiska ğimene Suveizda Daugavpils | ||
298. | Šarigina Anastasija | 5-S20 | Daugavpils | ||
299. | Šeļeho Aleksandrs | 5-V30 | Be Active Daugavpils | ||
300. | Šembels Augusts | 5-V20 | Daugavpils | ||
301. | Šepetovska Valerija | 5-S20 | 10.vidusskola Daugavpils | ||
302. | Šeškova Tatjana | 5-S20 | Daugavpils | ||
303. | Šidlovska Evelīna | 5-S20 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
304. | Šķinča Iveta | 5-S20 | Daugavpils | ||
305. | Šņepste Elīna | 5-S30 | Preiļi | ||
306. | Šukele Rita | 5-S20 | Dagda | ||
307. | Terentjevs Aleksandrs | 5-V20 | Daugavpils | ||
308. | Tihonovičs Milāns | 5-V20 | Daugavpils | ||
309. | Tihonovičs Vladislavs | 5-V30 | Daugavpils | ||
310. | Timofejevs Valdemārs | 5-V50 | nav Daugavpils | ||
311. | Tolmacova Olga | 5-S30 | AD Daugavpils | ||
312. | Traško Inga | 5-S20 | Daugavpils | ||
313. | Treskina Jolanta | 5-S20 | Daugavpils | ||
314. | Trubovich Veranika | 5-S20 | Daugavpils | ||
315. | Tumanovska Irēna | 5-S20 | Daugavpils | ||
316. | Umbraška Sanita | 5-S20 | Līvbērze | ||
317. | Unzule Anna | 5-S20 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
318. | Unzule Lidija | 5-S20 | DTC Jauniba Daugavpils | ||
319. | Vaikuls Raivis | 5-V20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
320. | Vanaga Aiga | 5-S20 | 12. vidusskola Daugavpils | ||
321. | Vanaga Sintija | 5-S20 | Daugavpils | ||
322. | Vanags Dilans | 5-V20 | Daugavpils | ||
323. | Varcenko Martins | 5-V20 | Daugavpils | ||
324. | Vasiljevs Nikita | 5-V20 | Airēšana Daugavpils | ||
325. | Vasiļčenko Jekaterina | 5-S20 | Daugavpils | ||
326. | Veiksa Marjan | 5-V50 | Daugavpils | ||
327. | Veļičko Pjotrs | 5-V30 | Daugavpils | ||
328. | Vērdiņš Kristers | 5-V20 | Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
329. | Viguls Edvīns | 5-V20 | Daugavpils | ||
330. | Višņevska Viktorija | 5-S20 | Daugavpils | ||
331. | Višņevskis Dmitrijs | 5-V20 | DBJSS Daugavpils | ||
332. | Voitekaite Daniela | 5-S20 | J.Raiņa Daugavpils 6. vidusskola Daugavpils | ||
333. | Voronins Ņikita | 5-V20 | Daugavpils | ||
334. | Warcholak Natasha | 5-S30 | golubiozik mink | ||
335. | Zile Olga | 5-S30 | Zilisteam Daugavpils | ||
336. | Zujevs Igors | 5-V20 | Latvijas Maiznieks Daugavpils | ||
337. | Zupkova Viktorija | 5-S20 | J.Raiņa Daugavpils 6. vidusskola Daugavpils | ||
338. | Zvēra Elīna | 5-S30 | Ikšķile | ||
339. | Želtkova Anastasija | 5-S20 | Daugavpils | ||
340. | Žigarkovs Sebastians | 5-V20 | Peldēšanas klubs Daugavpils Daugavpils | ||
341. | Živuhins Roberts | 5-V20 | BSK „SPARS-MK” Daugavpils | ||
342. | Žusele Kristina | 5-S30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
343. | Žusele Violeta | 5-S20 | Daugavpils Runners Daugavpils |
Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Abarasa Beāte | SB2 | Daugavpils | ||
2. | Aferonoka Anastasija | SB2 | Daugavpils | ||
3. | Agafonova Diāna | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
4. | Andrejeva Anastasija | SB3 | J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola Daugavpils | ||
5. | Arefjeva Alisa | SB2 | daugavpils | ||
6. | Arefjevs Dmitrijs | VB1 | daugavpils | ||
7. | Aristova Anastasija | SB2 | 1.pii Daugavpils | ||
8. | Astamonovs Artūrs | VB2 | Daugavpils | ||
9. | Astamonovs Edgars | VB1 | Daugavpils | ||
10. | Babul Semen | VB2 | SPARS - MK Daugavpils | ||
11. | Bagrova Inna | SB3 | Daugavpils 15.vidusskola Daugavpils | ||
12. | Baranovska Ksenija | SB3 | Daugavpils | ||
13. | Baranovskis Vadims | VB1 | Daugavpils | ||
14. | Bazarovs Niks | VB2 | Daugavpils | ||
15. | Beļavskis Andrejs | VB2 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
16. | Bielska Nikole | SB3 | SPORTLAND Rīga | ||
17. | Bivka Dainis | VB3 | Daugavpils | ||
18. | Bluzmanis Martins | VB2 | SPARS MK Daugavpils | ||
19. | Bobiļeva Darja | SB2 | Daugavpils 20.p.i.i. Daugavpils | ||
20. | Bobiļeva Milana | SB3 | Daugavpils Krievu vsk.-licejs Daugavpils | ||
21. | Bobiļjeva Milana | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
22. | Bogdanova Alisa | SB2 | Daugavpils | ||
23. | Bogdanovics Andrejs | VB1 | SPARS-MK Daugavpils | ||
24. | Bogdanovs Bogdans | VB3 | OK Stiga Daugavpils | ||
25. | Bogdanovs Darijs | VB2 | Daugavpils | ||
26. | Boļšakova Kira | SB1 | Daugavpils | ||
27. | Bondarevs Nikita | VB3 | Līvānu VK/ Baltais/ASICS Līvāni | ||
28. | Borovkova Viktorija | SB1 | daugavpils | ||
29. | Borovkovs Ilja | VB2 | daugavpils | ||
30. | Brokāns Eriks | VB1 | Daugavpils | ||
31. | Bulanovs Aleksandrs | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
32. | Buls Daniils | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
33. | Cinne Elgars | VB2 | Daugavpils | ||
34. | Cirse Anželina | SB3 | Daugavpils | ||
35. | Cveckovska Viktorija | SB1 | Daugavpils | ||
36. | Dacjuks Antonijs | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
37. | Dedele Liana | SB2 | anzela27@inbox.lv Daugavpils | ||
38. | Derevjanko Gļebs | VB2 | Daugavpils | ||
39. | Derevjanko Nikita | VB2 | Daugavpils | ||
40. | Derjugins Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
41. | Dimitriu Makss-Raiens | VB2 | Daugavpils | ||
42. | Dobroserdova Vlada | SB2 | Jelgava | ||
43. | Domanskis Imants | VB3 | Daugavpils | ||
44. | Dubra Anžejs | VB3 | Daugavpils | ||
45. | Dzalbe Emīls | VB3 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
46. | Ende Dāvis | VB3 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
47. | Erik Ēriks | VB2 | Daugavpils | ||
48. | Evarte-Bundere Elīza | SB2 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
49. | Ezītis Artjoms | VB2 | Daugavpils | ||
50. | Fedosovs Deniss | VB3 | Daugavpils | ||
51. | Filipova Karīna | SB2 | J.Pilsudska Daugavpils Valsts poļu ģimnāzija Daugavpils | ||
52. | Fiļimonovs Artūrs-Daniels | VB3 | Daugavpils | ||
53. | Fjodorovs Aleksandrs | VB2 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
54. | Fjodorovs Vadims | VB2 | Daugavpils | ||
55. | Fokins Nils | VB2 | Daugavpils | ||
56. | Fokins Patriks | VB1 | Daugavpils | ||
57. | Gābers Jurģis-Dāvis | VB2 | Cēsis | ||
58. | Gabrane Solvita | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
59. | Gaidele Darja | SB2 | Victory-1 Victory-1 | ||
60. | Gaidele Marija | SB2 | Victory-1 daugavpils | ||
61. | Galvāns Pēteris | VB3 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
62. | Ganasa Agata | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
63. | Gerasimova Darina | SB2 | Daugavpils | ||
64. | Germane Anastasija | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
65. | Giptere Marta | SB2 | Daugavpils | ||
66. | Golubevs Ivans | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
67. | Gorina Jeļizaveta | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
68. | Gornovska Aļbīna | SB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
69. | Grigorjeva Arina | SB3 | Daugavpils | ||
70. | Griķe Ieva | SB1 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
71. | Griķis Kārlis | VB1 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
72. | Griķis Mārtiņš | VB3 | Pirtslietu darbnīca Gulbenes novads | ||
73. | Griņevičs Eļdars | VB2 | ABC software Rīga | ||
74. | Griņko Artūrs | VB2 | Ruģeļu bērnudārzs Daugavpils | ||
75. | Griškjane Jana | SB3 | Daugavpils Krievu-vsk. licejs Daugavpils | ||
76. | Grode Arianna | SB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
77. | Gruntmane Alīna | SB1 | Daugavpils | ||
78. | Gubina Darja | SB2 | Olaine | ||
79. | Gubina Marija | SB3 | Olaine | ||
80. | Hristaforovs Aleksejs | VB1 | Daugavpils | ||
81. | Hristaforovs Artemijs | VB1 | Daugavpils | ||
82. | Hvalova Elizaveta | SB1 | 24PII Daugavpils | ||
83. | Ignatjevs Vladislavs | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
84. | Isats Artjoms | VB1 | 24PII Daugavpils | ||
85. | Ivanova Alisa | SB3 | Daugavpils | ||
86. | Ivanova Jekaterina | SB2 | Daugavpils | ||
87. | Ivanova Veronika | SB3 | BJC Jauniba Daugavpils | ||
88. | Ivanovs Artjoms | VB2 | Daugavpils | ||
89. | Izuļena Marija | SB2 | Daugavpils | ||
90. | Izuļena Zlataslava | SB3 | Daugavpils | ||
91. | Jaceņuka Jana | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
92. | Jahimovica Elīna | SB1 | Daugavpils | ||
93. | Jahimovics Timurs | VB2 | Daugavpils | ||
94. | Jakimoviča Sofija | SB2 | Daugavpils | ||
95. | Jakovleva Ariana | SB3 | Daugavpils | ||
96. | Janene Maija | SB1 | 24 PII Daugavpils | ||
97. | Jasinska Adrianna | SB2 | Daugavpils | ||
98. | Jasinskis Dāvids | VB1 | Daugavpils | ||
99. | Jaskevičs Artjoms | VB2 | Victory-1 daugavpils | ||
100. | Jaunzeme Aļbina | SB1 | Daugavpils | ||
101. | Jaunzeme Arina | SB2 | Daugavpils | ||
102. | Juhno Artjoms | VB2 | SPARS-MK Daugavpils | ||
103. | Kalāns Konstantīns | VB2 | Daugavpils | ||
104. | Kalianchuk Anastasiya | SB2 | СОЛИГОРСК | ||
105. | Kallase Laura | SB2 | Gulbene | ||
106. | Kaļiņina Aļona | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
107. | Kaļiņins Toms | VB2 | Ilūkstes novada SS Ilūkste | ||
108. | Kaušelis Kristians | VB3 | Daugavpils | ||
109. | Kazakevičs Daniels | VB3 | Dagdas vidusskola Dagda | ||
110. | Kazanovs Aleksandrs | VB2 | Daugavpils | ||
111. | Kirejevs Sergejs | VB3 | Daugavpils | ||
112. | Kirilovs Maksims | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
113. | Kiškelis Artūrs | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
114. | Kižlo Ēriks | VB2 | Daugavpils | ||
115. | Klimentjeva Varvara | SB2 | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
116. | Klimentjevs Artemijs | VB2 | Ceram Optec SIA Līvāni | ||
117. | Kļimaševskis Maksims | VB2 | Daugavpils | ||
118. | Kņaževs Mihails | VB1 | FIZIOFIT Daugavpils | ||
119. | Kokina-Zeļenko Marks | VB1 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
120. | Kokina-Zeļenko Viktorija | SB1 | Kettlebell Fit Daugavpils Daugavpils | ||
121. | Koļesņikovs Emīls | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
122. | Kondrašovs Iļja | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
123. | Koreņevskis Ivans | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
124. | Korsaka Nikole | SB2 | Daugavpils | ||
125. | Krasta Viktorija | SB3 | |||
126. | Krievkalns Toms | VB2 | 1.s klase Sigulda | ||
127. | Krupska Agata | SB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
128. | Kudrjašovs Ivans | VB2 | Daugavpils Daugavpils | ||
129. | Kukjans Mihails | VB1 | Daugavpils | ||
130. | Kupate Olīvija | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
131. | Kuroša Līga | SB3 | DTC Jaunība, Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
132. | Kurošs Guntis | VB3 | DTC Jaunība, Daugavpils 12.vidusskola Daugavpils | ||
133. | Kurpniece Marija | SB2 | Daugavpils | ||
134. | Kurpnieks Jānis | VB1 | 24PII Daugavpils | ||
135. | Kuznecova Jelizaveta | SB3 | J.Rajna 6.vsk Daugavpils | ||
136. | Lahs Daniils | VB3 | BJC Jauniba Daugavpils | ||
137. | Larionova Alisa | SB3 | Saskaņas pamatskola Daugavpils | ||
138. | Lava Mišela-Eliza | SB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
139. | Lazdāns Māris | VB2 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
140. | Leiskins Zemgus | VB1 | Daugavpils | ||
141. | Leitane Ilana | SB2 | Daugavpils | ||
142. | Liepiņš Elmārs | VB2 | Daugavpils | ||
143. | Ligeris Aivis | VB3 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
144. | Lindenova Sofja | SB3 | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
145. | Locs Linards | VB3 | Daugavpils | ||
146. | Lozda Linards | VB2 | T&D Daugavpils | ||
147. | Lukjanovs Jaromirs | VB1 | Daugavpils | ||
148. | Lukjaņeca Arina | SB1 | 10.DPII Daugavpils | ||
149. | Lukjaņecs Mihails | VB2 | Daugavpils 13.vsk Daugavpils | ||
150. | Ļedovskojs Dairis | VB3 | DTC Jaunība Preiļi | ||
151. | Ļevčenko Aleksandrs | VB2 | Daugavpils Krievu Licejs Daugavpils | ||
152. | Mačionis Žanis | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
153. | Maikova Viktorija | SB2 | Daugavpils | ||
154. | Maksims Vasiļjevs | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
155. | Malgina Viktorija | SB3 | Daugavpils | ||
156. | Malnača Signe | SB3 | Rīga | ||
157. | Mamedova Amina | SB3 | Victory-1 Victory-1 | ||
158. | Maskaļonoks Pāvils | VB3 | Daugavpils | ||
159. | Matvejevs Konstantīns | VB2 | Daugavpils | ||
160. | Meļeško Dmitrijs | VB3 | OK Stiga Daugavpils | ||
161. | Menzorova Olga | SB3 | |||
162. | Mikulovs Aleksandrs | VB1 | MIK Daugavpils | ||
163. | Mikulovs Filips | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
164. | Mimnonovs Nikolass | VB3 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
165. | Mitrofanovs Kirils | VB2 | SPARS-MK DAUGAVPILS | ||
166. | Mizers Martins | VB1 | Daugavpils | ||
167. | Mjakuško Vladislavs | VB3 | Daugavpils | ||
168. | Moreno Davids | VB2 | Ilūkste | ||
169. | Mozoļevs Matvejs | VB2 | Daugavpils | ||
170. | Nette Lauris | VB2 | 24PII Daugavpils | ||
171. | Nevedomska Polina | SB3 | Saskaņas pamatskola Daugavpils | ||
172. | Nikitins Germans | VB2 | Rīgas satiksme Rīga | ||
173. | Nikonovs Ruslans | VB1 | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
174. | Ņikitins Damirs | VB2 | Rīgas satiksme Rīga | ||
175. | Ņikitins Timofejs | VB2 | Daugavpils | ||
176. | Obuchovič Amelija | SB3 | Bėgimo klubas Vilnius | ||
177. | Obuchovič Edrian | VB1 | Bėgimo klubas Vilnius | ||
178. | Obuchovič Estela | SB1 | Bėgimo klubas Vilnius | ||
179. | Oglodkovs Dāvids | VB2 | SPARS-MK Daugavpils Daugavpils | ||
180. | Orlovskis Vladislavs | VB3 | BJC Jauniba Daugavpils | ||
181. | Orss-Orlovskis Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
182. | Pavloviča Natālija | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
183. | Pavlovskis Vitolds | VB2 | Daugavpils | ||
184. | Perkune Arina | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
185. | Petrova Anastasija | SB2 | Daugavpils | ||
186. | Petrovs Jevgēnijs | VB3 | Daugavpils | ||
187. | Petrovs Savelijs | VB3 | J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola Daugavpils | ||
188. | Petrovs Tihons | VB1 | Daugavpils 24.p.i.i. Daugavpils | ||
189. | Petrovs Timurs | VB2 | Daugavpils krievu vidusskola-licejs Daugavpils | ||
190. | Pilacs Timofejs | VB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
191. | Pirožoks Arnis | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
192. | Pisockij Leonard | VB1 | Vegan Visaginas | ||
193. | Pisockij Miroslav | VB2 | Vegan Visaginas | ||
194. | Pivovarjonoks Artjoms | VB2 | Daugavpils | ||
195. | Pyrčak Jaroslav | VB2 | T&D Visaginas | ||
196. | Pjantkovska Alina | SB2 | Daugavpils | ||
197. | Pobjaržins Deniss | VB2 | Daugavpils | ||
198. | Pogožeļska Evelīna | SB1 | Daugavpils | ||
199. | Poiss Artūrs | VB2 | Ar mati Daugavpils | ||
200. | Pučkova Marija | SB2 | Daugavpils | ||
201. | Punculis Ivars | VB3 | Daugavpils | ||
202. | Purvinska Odrija | SB2 | Ilūkstes novada SS Ilūkste | ||
203. | Puzāne Dana | SB2 | Puzanjata Ludza | ||
204. | Radeviča Sofija | SB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
205. | Radzevičs Daniils | VB3 | OK Stiga Daugavpils | ||
206. | Raudvē Roberts | VB3 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
207. | Rimicāns Rihards | VB1 | 24PII Daugavpils | ||
208. | Rodionova Arīna | SB3 | Daugavpils | ||
209. | Rodionovs Gļebs | VB2 | Daugavpils | ||
210. | Rogoļevs Martins | VB3 | Daugavpils | ||
211. | Rogoļevs Roberts | VB2 | Daugavpils | ||
212. | Rogožins Maksims | VB3 | OK Stiga Daugavpils | ||
213. | Romancevičs Edgars | VB2 | Daugavpils | ||
214. | Romanova Elizabeta-Timea | SB1 | Daugavpils | ||
215. | Romanova Jekaterina | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
216. | Romanova Samanta-Justīne | SB3 | Līvāni | ||
217. | Rosovska Amalija | SB2 | Daugavpils | ||
218. | Rudgalvis Daniels | VB2 | Daugavpils | ||
219. | Rutks Emīls | VB2 | Daugavpils | ||
220. | Rutks Rostislavs | VB3 | Daugavpils | ||
221. | Sauleviča Evelīna | SB2 | Daugavpils | ||
222. | Saviča Emīlija | SB2 | Daugavpils | ||
223. | Siņica Maksims | VB3 | OK Stiga Daugavpils | ||
224. | Sitnika Agnija | SB1 | Daugavpils | ||
225. | Sivačovs Artjoms | VB2 | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
226. | Skabicka Eva | SB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
227. | Sokolova Marija | SB3 | Victory-1 Daugavpils | ||
228. | Sokolova Vasilisa | SB2 | OK Stiga Daugavpils | ||
229. | Sokolovs Mareks | VB2 | Daugavpils | ||
230. | Solovjova Anastasija | SB3 | 2008 Daugavpils | ||
231. | Staceviča Daniēla | SB2 | Daugavpils | ||
232. | Stepanenko Vadims | VB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
233. | Stepanovs Maksims | VB3 | Daugavpils 15.vidusskola Daugavpils | ||
234. | Stičinska Sofija | SB2 | Daugavpils | ||
235. | Stičinskis Aleksandrs | VB2 | Mārupe | ||
236. | Stičinskis Markuss | VB2 | Mārupe | ||
237. | Strogonova Sabina | SB3 | Spars MK Daugavpils | ||
238. | Strogonovs Jaroslavs | VB2 | Spars MK Daugavpils | ||
239. | Sulaine Nadezda | SB2 | DTC jaunība, 3.vidusskola Daugavpils | ||
240. | Suseja Dagnija | SB3 | Rēzekne | ||
241. | Šakelis Alekss | VB2 | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
242. | Šakelis Artūrs | VB1 | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
243. | Šaliņš Kristers | VB3 | Poļu ģimnāzija Daugavpils | ||
244. | Šaternika Liāna | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
245. | Ščoloka Jekaterina | SB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
246. | Šeļeho Kirills | VB1 | Be Active Daugavpils | ||
247. | Šeļeho Ksenija | SB2 | Be Active Daugavpils | ||
248. | Šeršņova Sofija | SB2 | 24PII Daugavpils | ||
249. | Ševernoviča Milāna | SB3 | Daugavpils | ||
250. | Ševernovičs Martins | VB2 | Daugavpils | ||
251. | Šišuļovs Artjoms | VB3 | Daugavpils | ||
252. | Škļarova Viktorija | SB1 | Daugavpils | ||
253. | Škļarovs Kirills | VB2 | Daugavpils | ||
254. | Škļarovs Nikita | VB2 | Daugavpils | ||
255. | Šverniks Genrihs | VB1 | Daugavpils | ||
256. | Šverniks Makars | VB2 | Daugavpils | ||
257. | Tamojeva Lija | SB2 | Daugavpils | ||
258. | Thygesen Sofia | SB2 | Daugavpils | ||
259. | Tihonoviča Maija | SB2 | Daugavpils | ||
260. | Tkačenko Haralds | VB1 | Daugavpils | ||
261. | Tkačenko Helmuts | VB1 | Daugavpils | ||
262. | Tkačenko Rodrigo | VB2 | Daugavpils | ||
263. | Trofimova Valentīna | SB3 | Victory-1 Victory-1 | ||
264. | Ustsiuzhanin Daniil | VB3 | MINSK | ||
265. | Vaikulis Andreis | VB2 | Daugavpils | ||
266. | Vaikulis Vladislavs | VB2 | Daugavpils | ||
267. | Valeinis Aigars | VB2 | VB2 Daugavpils | ||
268. | Valeinis Armands | VB3 | VB3 Daugavpils | ||
269. | Valters Kristaps | VB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
270. | Varslavāns Vlads | VB1 | Daugavpils | ||
271. | Vasiļišina Aļona | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
272. | Vasiļjeva Emīlija | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
273. | Vavilova Alina | SB3 | J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola Daugavpils | ||
274. | Verhovica Sofija | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
275. | Viča Vanesa | SB2 | Līvāni | ||
276. | Viļkelis Deniss | VB2 | Daugavpils | ||
277. | Vore Kristers | VB3 | Rīga | ||
278. | Vore Ralfs | VB1 | Rīga | ||
279. | Zabolotjko Stefānija | SB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
280. | Zaicevs Artjoms | VB1 | 24PII Daugavpils | ||
281. | Zeltiņa Alberta | SB3 | LATRAPS skrien savai ZEMEI Ilūkstes novada Bebrene | ||
282. | Zeltiņš Agris | VB1 | Ilūkstes novada Bebrene | ||
283. | Zeltiņš Roberts-Alberts | VB3 | Ilūkstes novada Bebrene | ||
284. | Zilis Gļebs | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
285. | Zilis Iļja | VB3 | Biatlona nodaļa Daugavpils | ||
286. | Zimova Agneta | SB3 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija Daugavpils | ||
287. | Zimova Karolina | SB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
288. | Ziņenko Viktorija | SB3 | Krievu licejs Daugavpils | ||
289. | Zvēra Amanda | SB1 | Ikšķile | ||
290. | Zvēra Elizabete | SB2 | Ikšķile | ||
291. | Zvērs Artūrs | VB1 | Ikšķile | ||
292. | Žizņevskis Juris | VB2 | J.Pilsudska Daugavpils poļu ģimnāzija | ||
293. | Žuks Kirills | VB2 | Даугавпилс | ||
294. | Žuselis Kristiāns | VB2 | Daugavpils Runners Daugavpils |
Nūjošana 5 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ananjevs Sergejs | VNUJ | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
2. | Bodnarjuka Nataļja | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
3. | Bogdanova Irēna | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
4. | Bondere Irina | SNUJ | Daugavpils | ||
5. | Bonders Francis | VNUJ | Daugavpils | ||
6. | Capāne Inga | SNUJ | individuāli Daugavpils | ||
7. | Čeirāns Alberts | VNUJ | Preiļi | ||
8. | Červjakova Regīna | SNUJ | Daugavpils | ||
9. | Dedele Jevgenija | SNUJ | OK Stiga Daugavpils | ||
10. | Dimitrieva Liudmila | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
11. | Dimitrijeva Jeļena | SNUJ | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
12. | Gorkina Marina | SNUJ | Daigavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
13. | Harūne Sandra | SNUJ | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
14. | Iļjins Igors | VNUJ | Klubs Daugavpils | ||
15. | Jakimovs Dmitrijs | VNUJ | Daugavpils | ||
16. | Jerkebajeva Ludmila | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
17. | Koļesņika Irina | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
18. | Kozireva Tanja | SNUJ | Daugavpils | ||
19. | Kulakova Tatjana | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
20. | Lesiņa Gaļina | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
21. | Liepiņa Solveiga | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
22. | Medvedeva Jekaterīna | SNUJ | Daugavpils | ||
23. | Medvedevs Konstantīns | VNUJ | Daugavpils | ||
24. | Mikanova Svetlana | SNUJ | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
25. | Nikonova Danuta | SNUJ | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
26. | Ņikitins Genadijs | VNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
27. | Polovinkina Elizabete | SNUJ | daugavpils | ||
28. | Razvadovska Olga | SNUJ | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
29. | Rubīns Jānis | VNUJ | Daugavpils | ||
30. | Silova Larisa | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
31. | Sivačova Jūlija | SNUJ | Daugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte'' | ||
32. | Smoļakova Anastasija | SNUJ | OK Daugavpils | ||
33. | Spūle Kristīne | SNUJ | daugavpils | ||
34. | Šaldovs Viktors | VNUJ | individuāli daugavpils | ||
35. | Trabo Ināra | VNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
36. | Vasiljeva Erika | SNUJ | Daugavpils Krievu liceijs Daugavpils | ||
37. | Veličko Silvija | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
38. | Voskresenska Tana | SNUJ | Daugavpils nūjotāju klubs Daugavpils | ||
39. | Žusele Anna | SNUJ | Daugavpils |