Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Starptautiskais IGAUNIJAS - LATVIJAS skrējiens, Rahvusvaheline EESTI - LÄTI jooks | Saraksts

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Auniņš Tālis10M50+Valka
Valka
2.  Bruševics Jānis10M16Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
3.  Čudere Elīna10N16Tallina
4.  Dovbišs Deniss10M16Vālodzes
5.  Gailītis Jānis10M16Smiltene
6.  Haritonovs Matīss10M16LifeThroughTrails
Rīga
7.  Jansons Raimonds10M40+Latvijas vēstniecība Igaunijā
Tallina
8.  Karole Iveta10N50+Valka
Valka
9.Kirt Karl10M16Tõrva
10.Kirt Karl10M16Valga Vallavalitsus
Tõrva
11.  Korsakas Emilis10M50+Na, pagauk!
Vilnius, LITHUANIA
12.  Kukk Kaidi-Keir10N16LifeThroughTrails
Pärnu
13.  Kurpniece Dana10N40+Vingrotava
Valmiera
14.  Lāce Aija10N50+Valka
Valka
15.  Lauzis Renārs10M40+Eži
Valmiera
16.  Lērme Henrijs10M16M 42
Valmiera
17.Meijers Edgars10M16Valka
18.  Ronimoiss Andris10M16Inov8 / OSVeikals.lv / RIEKSTI
Cēsis
19.  Skopāne Elīna10N16Smiltene
20.  Skopāne Elīna10N16Smiltene
21.  Sproģe Zita10N50+Valka
Valka
22.  Vaļska Inga10N40+TRX Cēsis
Priekuļi
23.  Volāne Inita10N50+Rīgas raj.
24.  Zunda Antis10M50+SPORTLAT
Gulbene

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Līga5N16Valkas novada BJSS
Valka
2.Artemjeva Sanda-Līva5N16Valkas novada BJSS
Valka
3.Baskova Polina5N16Valkas novada BJSS
Valka
4.  Bērta Dace5N16Valka
5.  Dance Anna5N40+Dance
Riga
6.  Danenberga Agita5N16VSK Noskrien
Rīga
7.Deļatinčuks Mihails5M16Valkas novada BJSS
Valka
8.Etjantena Linda5N16Valkas novada BJSS
Valka
9.  Feldmanis Aigars5M50+Ērģeme
10.Freibergs Sandis5M16Valkas BJSS
Valka
11.  Gaile Līna5N16Sigulda Maratona klubs
Sigulda
12.Gerke Mudīte5N50+Valkas novada BJSS
Valka
13.  Jansone Marta5N16Latvijas vēstniecība Igaunijā
Tallina
14.  Kallase Zlata5N40+Gulbene
15.  Kallass Vladimirs5M50+Gulbene
16.  Kalniņa Līga5N16Rīga
17.Lisovska Veronika5N16Valkas novada BJSS
Valka
18.Mortulevs Juris5M40+Dance
Rīga
19.  Pāķe Gundega5N16Saulkrasti SRT
Saulkrasti
20.  Pāķis Eduards5M40+Saulkrasti SRT
Saulkrasti
21.Popova Džuliana5N16Valkas novada BJSS
Valka
22.Romulis Elvis5M16Valkas novada BJSS
Valka
23.  Seržants Austris5M16Rēzeknes novads
Verēmi
24.Skutāns Kārlis5M16Valkas novada BJSS
Valka
25.  Stahovska Egita5N16Sinots
Valka
26.  Tropa Ilona5N40+BJK 'Gauja'
Valmiera
27.Vegmanis Emīls-Edvards5M16Individuāli
Jelgava
28.Volkovs Aleksandrs5M16Dance
Rīga

5 km nūjošana / Nordic Walking

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gailis Dainis5M-WalkSiguldas Maratona klubs
Sigulda
2.Graņics Raivis5M-WalkValka
3.  Jansons Bruno5M-WalkLatvijas vēstniecība Igaunijā
Tallina
4.  Jukāms Ēriks5M-WalkValka
Valka
5.Lielmane Liene5N-WalkValka
6.  Silova Larisa5N-WalkDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
7.  Tenisa Inga5N-Walk2
Rīga

400 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ertmane AdrijaNTP7-8Rīga
2.  Mirka MaritaNTP9-10Rīga
3.  Mortuleva EvelinaNTP9-10Dance
Rīga
4.  Ošiņš EmīlsMTP9-10Valmiera
5.  Pāķe MadaraNTP9-10Saulkrasti SRT
Saulkrasti
6.  Rozentāle AmandaNTP7-8Iecava
7.  Vaļskis ĢirtsMTP9-10TRX Cēsis
Priekuļi

800 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Breidaka EvelīnaNTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
2.  Feldmanis ReinisMTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
3.  Gaile Lote-LeaNTP11-12Sigulda
4.Klempers Kristiāns-MareksMTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
5.Kurmejeva KristīneNTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
6.Leine Adriana-DžastinaNTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
7.  Malnača SigneNTP13-14Subate-Rīga-Talsi
Rīga
8.Mertens EdmundsMTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
9.  Mortuleva AnastasijaNTP13-14Dance
Rīga
10.Ozoliņa SamantaNTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
11.  Pāķe LeldeNTP11-12Saulkrasti SRT
Saulkrasti
12.Primaka Kitija-LuīzeNTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
13.Rāte AgneseNTP13-14Valkas novada BJSS
Valka
14.  Vaļska IevaNTP13-14TRX Cēsis
Priekuļi
15.  Vegmanis Emīls-EdvardsMTP11-12Individuāli
O

Kopā pieteikušies: 81



Daugavpils PM 2018