Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2018 | Saraksts
21,0975
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Andersons Jānis | V50 | VSK Noskrien Rīga | ||
2. | Audere Silva | S20 | Priekuļi | ||
3. | Bambāns Vjačeslavs | V30 | LSC Jurmala SS | ||
4. | Beļinskis Mārtiņš | V30 | Baldone | ||
5. | Bistrova Inita | S50 | ogre Ogres novads | ||
6. | Bogdanovs Sergejs | V40 | BALTAIS Riga | ||
7. | Boldāne Ilze | S50 | Gulbene | ||
8. | Bondars Nauris | V20 | skriešanas klubs salaspils Salaspils | ||
9. | Briedis Uldis | V30 | 2BE1ST Rīga | ||
10. | Brokāns Mareks | V40 | Riga | ||
11. | Caune Iveta | S40 | Izturība IKSKILE | ||
12. | Cimermanis Oskars | V30 | Riga Ironman Team Smiltene | ||
13. | Davida Iljana | S30 | Ķekavas novads | ||
14. | Driņķis Dainis | V50 | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
15. | Fišere Daina | S50 | Salaspils | ||
16. | Gelsberga-Sokolova Madara | S20 | - Rīga | ||
17. | Girgensons Jānis | V20 | SK Dobele | ||
18. | Griķis Jānis | V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
19. | Grundmanis Antons | V30 | Individuāli Kuldīga | ||
20. | Gūtmanis Māris | V30 | Rīga | ||
21. | Holmanovs Aleksandrs | V40 | Salaspils | ||
22. | Ielejs Kārlis | V40 | Rīga | ||
23. | Indriksons Ints | V40 | Salaspils | ||
24. | Ivanova Jolanta | S30 | Vsk Noskrien pierīga | ||
25. | Ivzāns Roberts | V50 | OGRE Ogres novads | ||
26. | Jansons Einārs | V30 | Mrc Ventspils | ||
27. | Jerofejevs Jānis | V20 | Pļaviņas | ||
28. | Kaimiņš Kristaps | V30 | 2be1st Ogres novads | ||
29. | Kaldre Imants | V30 | VSK Noskrien Rīga | ||
30. | Kalniņš Jānis | V40 | VSK Noskrien Rīga | ||
31. | Kancevičs Juris | V40 | Salaspils | ||
32. | Kaže Raimonds | V30 | Auces Aeroklubs Rīga | ||
33. | Krasikovs Andrejs | V30 | Riga | ||
34. | Kravčenko Marta | S30 | Liepāja | ||
35. | Krīgalis Kārlis | V30 | Barkava | ||
36. | Krjačko Konstantīns | V30 | Ronako Rīga | ||
37. | Krūze Gatis | V30 | Hanna Rīga | ||
38. | Kupcovs Artūrs | V20 | Salaspils | ||
39. | Ķeģis Gunārs | V50 | VSK Noskrien Rīga | ||
40. | Laukmanis Jānis | V50 | Salaspils | ||
41. | Liepiņa Aiva | S30 | Slampe, Rīga | ||
42. | Liepiņa Rasa | S40 | SUSLIKI Rīga | ||
43. | Lubejs Andris | V40 | Maratona klubs Ādaži | ||
44. | Lūsa Daumants | V20 | Sportlat Jaunpiebalga | ||
45. | Macuks Anatolijs | V30 | Jēkabpils sporta centrs/Nike /Valsts policija Jēkabpils | ||
46. | Malahovs Nikolajs | V60 | Salaspils | ||
47. | Mamedovs Ruslans | V20 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
48. | Marčinkus Jānis | V60 | SK Ozolnieki A Jelgava | ||
49. | Marhele Ilona | S30 | Adidas Alūksne | ||
50. | Maslobojevs Sergejs | V30 | NRC Rīga Rīga | ||
51. | Meņšikovs Mareks | V40 | SUSLIKI Āgenskalna Priedes | ||
52. | Mežiels Jānis | V20 | ASK Patria Koknese | ||
53. | Miķelsone Marta | S20 | Rīga | ||
54. | Miķelsons Andis | V40 | Vidrizi | ||
55. | Mūrnieks Agnis | V30 | OVI Rīga | ||
56. | Muzika Vitālijs | V50 | PaBaso.lv/ VSK Noskrien Jumprava | ||
57. | Neimande Lelde | S30 | Matisons Runner's Club Cēsis | ||
58. | Nuķis Jānis | V30 | Rīga | ||
59. | Ņilovs Valdis | V40 | Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC Ogre | ||
60. | Petrovs Dzintars | V40 | Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
61. | Pienis Raivo | V30 | ASK PATRIA Vilce, Jelgavas nov. | ||
62. | Ragovska Evita | S20 | Salaspils Salaspils | ||
63. | Ragovskis Dainis | V50 | Salaspils Salaspils | ||
64. | Ravžajevs Māris | V20 | Olaine | ||
65. | Rēders Andris | V30 | Rēderu banda Tīraine | ||
66. | Rērihs Dzintars | V30 | RIEKSTI Ropaži | ||
67. | Runčs Jānis | V40 | Salaspils | ||
68. | Samuševs Ruslans | V30 | Lacerta Running Team Rīga | ||
69. | Semenenko Ilja | V30 | Riga | ||
70. | Semjonovs Andrejs | V30 | Salaspils Siltums Salaspils | ||
71. | Serjogins Dmitrijs | V20 | BALTAIS Mārupe | ||
72. | Siliņa Anita | S20 | Ezerkauliņi | ||
73. | Simonovs Ņikita | V20 | Salaspils | ||
74. | Skārda Dzintra | S20 | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Aizkraukle | ||
75. | Skrypnik Oleksandr | V30 | Salaspils GTK Salaspils | ||
76. | Slepčenko Andris | V20 | A Daugavpils | ||
77. | Smalovijs Nikolajs | V60 | Maratona klubs Rīga | ||
78. | Sokunova Jekaterina | S30 | IRC ??? Salaspils | ||
79. | Sparāns Tomass | V20 | Lielvārde | ||
80. | Supe Jānis | V60 | Tirza | ||
81. | Šūpols Māris | V50 | VSK Noskrien Madona | ||
82. | Tes Tets | V40 | riga | ||
83. | Tolokonceva Elīna | S30 | VSK Noskrien Salaspils | ||
84. | Uļģis Dāvis | V20 | izturiba.lv Ikšķile | ||
85. | Ušpelis Kaspars | V30 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
86. | Valtere Kitija | S20 | BALTAIS Līvāni | ||
87. | Vaseņins Valerijs | V50 | Garkalnes nov. | ||
88. | Veinbergs Oskars | V40 | MARATONA KLUBS Balvi | ||
89. | Veiss Aivars | V50 | VSK Noskrien Salaspils | ||
90. | Videmanis Māris | V30 | Ogre | ||
91. | Vidiņš Aigars | V30 | Salaspils | ||
92. | Vilks Jurijs | V40 | LATBAT Riga | ||
93. | Vircavs Inguss | V40 | Salaspils | ||
94. | Višķers Jānis | V20 | SK Tērauds Rīga | ||
95. | Volčenoks Vilis | V20 | Salaspils | ||
96. | Volkenandt John | V20 | SK Tērauds Rīga | ||
97. | Zālīte Inga | S40 | Grauda Spēks / LMT sporta klubs Ikšķile | ||
98. | Zālītis Mareks | V30 | Hamsters & Sunshine / VSK Noskrien Ķekava | ||
99. | Zambergs Krists | V20 | K&K Ogre | ||
100. | Žukovska Marita | S50 | VSK Noskrien Ogre | ||
101. | Žuselis Vitālijs | V30 | Daugavpils Runners Daugavpils |
10,55km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņa Laura | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
2. | Ābeltiņš Toms | VK30 | Salaspils Salaspils | ||
3. | Anasthase Lou-Salome | SK20 | Chaville | ||
4. | Arājs Māris | VK30 | Sportland Rīga | ||
5. | Arnicāns Ainārs | VK40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Salaspils | ||
6. | Auzāne-Arnicāne Jeļena | SK40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Jūrmala | ||
7. | Auzāns Uģis | VK40 | Mežciema pamatskola Rīga | ||
8. | Auziņa Gunta | SK20 | BuzzerBeaters Rīga | ||
9. | Banys Vygintas | VK30 | Biržai | ||
10. | Beikmane Jūlija | SKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
11. | Beķeris Valters | VKJ | Igora Miglinieka sporta skola Salaspils | ||
12. | Beļajevs Genādijs | VK30 | Sportland Rīga | ||
13. | Bergs Aigars | VK30 | AQUA Riga | ||
14. | Birzulis Deivs | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
15. | Bitenieks Alvis | VK30 | Riga Wood Baltic Rīga | ||
16. | Blanka Ksenija | SK30 | Salaspils | ||
17. | Blokins Maksims | VKJ | ABC software Malpils | ||
18. | Bogdanovs Anatolijs | VK20 | KNAUF Salaspils | ||
19. | Bogdanovs Ingus | VKJ | Maratotona klubs/Bogdanovu ģimene Ventspils | ||
20. | Bogustovs Ēvalds | VK40 | Rīga-Ogre-Piltene | ||
21. | Borisovs Ivars | VK30 | Jelgava | ||
22. | Bruševics Jānis | VK20 | Skriešanas klubs SALASPILS Salaspils | ||
23. | Budkevičs Igors | VK50 | Salaspils | ||
24. | Buko Daniels | VK20 | Līvanu VK/ ASICS Līvāni | ||
25. | Buldere Elza | SKJ | Salaspils | ||
26. | Burajeva Jelena | SK40 | Salaspils | ||
27. | Buraka Kristiāna | SK30 | Salaspils | ||
28. | Bušmanis Askolds | VK50 | Salaspils Salaspils | ||
29. | Caics Artūrs | VK30 | --- Rīga | ||
30. | Caics Jānis | VK60 | --- Rīga | ||
31. | Caune Malda | SK60 | - Salaspils | ||
32. | Cepurītis Oskars | VK30 | Knauf Rīga | ||
33. | Cunskis Armands | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
34. | Černovs Roberts | VK20 | Rīga | ||
35. | Dakteris Aigars | VK30 | Outdoor Training Club Rīga | ||
36. | Demidovs Daniils | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
37. | Devjatņikovs Valdis | VK30 | Sk Katrīna , Kuldīga Kuldīga | ||
38. | Dimpers Igors | VK20 | Salaspils | ||
39. | Dmitrijevs Sergejs | VK30 | Salaspils | ||
40. | Doroņina Katrīna | SKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
41. | Doroņins Eduards | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
42. | Dosbergs Dainis | VK30 | D4 Salaspils | ||
43. | Dussaut Cedric | VK20 | Montgeron | ||
44. | Eglitis Oskars-Martins | VKJ | Liepāja | ||
45. | Eniņš Kārlis-Raimonds | VK20 | Ugāle | ||
46. | Evertovskis Kārlis | VK20 | Glaive.pro Rīga | ||
47. | Feteris Aigars | VK20 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
48. | Fraktniece Gunita | SK30 | Salaspils | ||
49. | Fukse Diāna | SK20 | Salaspils | ||
50. | Fuksis Dāvids | VK30 | Salaspils | ||
51. | Gabruševa Dana | SK30 | Barbados Rīga | ||
52. | Gailītis Jānis | VKJ | Smiltene | ||
53. | Gailuma Ginta | SK30 | Salaspils | ||
54. | Gailuma Kristīne | SKJ | Ilzeskalna pag. | ||
55. | Galvins Alvis | VK30 | BuzzerBeaters Riga | ||
56. | Garkalns Andris | VK30 | KNAUF Salaspils | ||
57. | Geraseva Anastasija | SK20 | SPORTLAT Jelgava | ||
58. | Glīzde Emīls-Roberts | VK20 | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
59. | Gončaruks Jevgeņijs | VK30 | GONCHARUK FAMILY Jūrmala | ||
60. | Gorba Deniss | VK40 | LSC/tripower.lv Riga | ||
61. | Gorbačovs Daniels | VK20 | Riga | ||
62. | Grancovskis Uģis | VK20 | Rīga | ||
63. | Griņevičs Viktors | VK40 | ABC Software Baloži | ||
64. | Gromovs Sergejs | VK30 | Njawki Kadaga | ||
65. | Habanik Ondrej | VK20 | Trencin | ||
66. | Hermanis Kristaps | VK20 | ELKOR Salaspils | ||
67. | Ieleja Agra | SK40 | Rīga | ||
68. | Yigit Umit | VK20 | Istanbul | ||
69. | Jankausks Emīls | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
70. | Jegorovs Valerijs | VK50 | LSC RIGA | ||
71. | Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga | SK40 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
72. | Kalniņš Jānis | VK30 | Aizpute-Langstiņi | ||
73. | Karasenko Dmitrijs | VK40 | Salaspils | ||
74. | Kaspere Zane | SK30 | Bauska | ||
75. | Kitajevs Daniils | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
76. | Kitarevs Dmitrijs | VK20 | Rīga | ||
77. | Konavko Dmitrijs | VK30 | Folkmaņi Jelgavas novads, Vircava | ||
78. | Koņuhovs Romans | VK20 | SkyRiders Riga | ||
79. | Kozlovska Dace | SK40 | Outdoor training club Rīga | ||
80. | Kozlovskis Jānis | VK30 | Rīga | ||
81. | Krastiņš Jānis | VK30 | zibenzellis ropaži | ||
82. | Krauklis Uldis | VK30 | Garkalne | ||
83. | Kravalis Ainārs | VK40 | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
84. | Kreišmane Evija | SK30 | Salaspils | ||
85. | Kronbergs Dainis | VK40 | BlueOrange Bank TUKUMS | ||
86. | Krūmiņa Dace | SK40 | Salaspils | ||
87. | Krūmiņa Maruta | SK30 | Maratona klubs Tukums | ||
88. | Kuprejevs Aleksejs | VK30 | Ogre | ||
89. | Kurtenoks Vladislavs | VK20 | Jurmala | ||
90. | Kuzmina-Marķitāne Dana | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
91. | Kvēpe Silva | SK40 | Knauf Baldone | ||
92. | Ķikusts Toms | VK30 | Salaspils | ||
93. | Lakovica Zenta | SK30 | Salaspils | ||
94. | Lejiņš Artūrs | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
95. | Leonovičs Ēriks | VK40 | - Ikšķile | ||
96. | Leonovičs Kristiāns | VKJ | - Ikšķie | ||
97. | Leonovičs Regnārs | VKJ | - Ikšķile | ||
98. | Liepiņš Ēriks | VK30 | Rīga | ||
99. | Liepiņš Vilnis | VK60 | LSC Carnikava | ||
100. | Logina Kristīne | SK30 | Dobele | ||
101. | Lubinecka Diana | SK30 | Salaspils | ||
102. | Lūse Ināra | SK50 | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
103. | Madura Bertram | VK20 | Budapest | ||
104. | Maksimenko Maksims | VK30 | Salaspils | ||
105. | Marčenkovs Armands | VK20 | Salaspils | ||
106. | Marčenkovs Raivis | VK20 | Salaspils | ||
107. | Medne Līva | SK30 | PaBaso.lv Rīga | ||
108. | Meistere Zanda | SK20 | Salaspils | ||
109. | Mežiels Krišs-Jānis | VK20 | Meklē komandu Ogre | ||
110. | Miezīte Diana | SK30 | Salaspils | ||
111. | Miezītis Andis | VK30 | Rīga | ||
112. | Mileika Raimonds | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
113. | Minova Aiga | SK40 | Jēkabpiks | ||
114. | Mironova Jeļena | SK20 | BALTAIS Līvāni | ||
115. | Morozovs Marats | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
116. | Mozins Jurijs | VK20 | Salaspils | ||
117. | Narodickis Leonīds | VK40 | Rīga | ||
118. | Niedre Iveta | SK40 | Maratona Klubs Rīga | ||
119. | Noveičuks Arnis | VK30 | LOV Teika | ||
120. | Opolais Jānis | VK30 | Salaspils | ||
121. | Orlovskis Andis | VK20 | KNAUF Stopiņi | ||
122. | Ozerovs Konstantīns | VK30 | Rīga | ||
123. | Ozerskis Artūrs | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
124. | Ozoliņš Ansis | VK20 | Rīga | ||
125. | Ozols Kristaps | VK20 | Carnikava | ||
126. | Pāķe Gundega | SK30 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
127. | Pāķe Lelde | SKJ | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
128. | Pāķis Eduards | VK40 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
129. | Panteļejeva Angelika | SK40 | Skrīveri | ||
130. | Parasigs-Parasiņš Rolands | VK20 | Jautrie skrējēji Jūrmala | ||
131. | Peļņiks Gunārs | VK30 | Salaspils | ||
132. | Pērkone Eleonora | SK30 | Knauf Ikšķile | ||
133. | Petrovskis Henrihs | VK30 | VSK Noskrien Salaspils | ||
134. | Petruhina Jevgēnija | SK30 | Salaspils | ||
135. | Petruhins Andrejs | VK30 | Salaspils | ||
136. | Poļikarpova Ilze | SK20 | Salaspils Siltums Salaspils | ||
137. | Popko Anna | SK30 | Ogre | ||
138. | Popko Deniss | VK30 | Ogre | ||
139. | Puise-Puiše Liena | SK20 | Rīga | ||
140. | Punculis Juris | VK30 | Iecava Iecava | ||
141. | Puriņš Raitis | VK60 | VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene | ||
142. | Putne-Priževoite Evija | SK40 | AK un Co Salaspils | ||
143. | Putniņš Edijs | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
144. | Radkovska Kristīne | SK30 | Salaspils | ||
145. | Rakstiņš Ivo | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
146. | Ratačova Viktorija | SK20 | Salaspils | ||
147. | Rencis Mārtiņš | VKJ | SILAVA YO Salaspils | ||
148. | Rimša Everita | SK30 | Ogre | ||
149. | Rītere Mudīte | SK50 | Ogres novads | ||
150. | Rupeika Olga | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
151. | Ružilo Sergejs | VK30 | KNAUF Salaspils | ||
152. | Samcovs Agris | VK30 | Nike+ Run Club Riga Riga | ||
153. | Sarkans Vladislavs | VK20 | Salaspils | ||
154. | Saulītis Matīss | VK20 | KNAUF Inčukalns | ||
155. | Selickis Vladislavs | VK30 | Riga | ||
156. | Sermolīte Ilze | SK40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
157. | Siliņa Kristina | SK50 | Salaspils | ||
158. | Sipčenoks Viesturs | VK30 | Tirdzniecības Nams Kurši Liepāja | ||
159. | Sledzevskis Romans | VK30 | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
160. | Slišāne Karīna | SK30 | Body Factory Salaspils Salaspils | ||
161. | Slišāns Artemijs | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
162. | Solovjovs Ēriks | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
163. | Sproģis Sandis | VK40 | Lattelecom Rīga | ||
164. | Stolniece-Permaņicka Diāna | SK30 | Salaspils Salaspils | ||
165. | Strautiņš Gunvalds | VK50 | Aizkraukle | ||
166. | Strēlniece Kristīne | SK30 | Ogre | ||
167. | Stūriška Indra | SK30 | Salaspils | ||
168. | Stūrītis Jānis | VK40 | Sigulda | ||
169. | Svarpstone Ekaterina | SK30 | Ķekava | ||
170. | Sviderskis Artūrs | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
171. | Šale Ivita | SK30 | Skrīveri | ||
172. | Šanceva Svetlana | SK30 | Nike+Run Jelgava Jelgava | ||
173. | Šroms Romans | VK20 | VSK Noskrien Rīga | ||
174. | Tabunovs Aleksejs | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
175. | Tkačenko Aiga | SK30 | Salaspils | ||
176. | Tolpigins Aleksandrs | VK20 | Latvijas Kaujas Sambo Federācija Rīga | ||
177. | Torner-Moscardo Patricia | SK20 | Valencia | ||
178. | Trokša Pēteris | VK30 | Salaspils | ||
179. | Trumpekoja Ieva | SK20 | Salaspils | ||
180. | Tuvikene Linda | SK20 | Body Factory Salaspils | ||
181. | Urbāne Ilze | SK40 | SPORTLAND Rīga | ||
182. | Urbāne Terēze | SKJ | Rīga | ||
183. | Vakuļčiks Edgars | VK30 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
184. | Valciņš Filips-Mārtiņš | VK20 | Jelgava | ||
185. | Vasiļjieva Anastasija | SKJ | Salaspils | ||
186. | Vasjoha Jekaterina | SK30 | Salaspils | ||
187. | Vecgailis Dmitrijs | VK30 | Rīga | ||
188. | Vilcāne Agnese | SK30 | Salaspils | ||
189. | Vircava Anete | SKJ | Salaspils | ||
190. | Vircava Vivita | SK40 | Salaspils | ||
191. | Vītiņš Jānis | VK30 | VSK Noskrien Rieksti Riga | ||
192. | Vizžačaja Marija | SK20 | Salaspils | ||
193. | Volāne Inita | SK50 | Ādažu novads | ||
194. | Volkovs Sergejs | VK40 | Rīga | ||
195. | Zaharjans Daniels | VKJ | Salaspils Karatē Klubs Salaspils | ||
196. | Zamberga Karina | SK20 | K&K Ogre | ||
197. | Zariņš Valts-Rinalds | VKJ | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
198. | Ziņģe Jeļena | SK30 | Body Factory Salaspils | ||
199. | Zuļģis Kalvis | VK20 | Baltijas Sports Ikšķile | ||
200. | Zvēra Elīna | SK30 | Ikšķile | ||
201. | Žolnerovičs Valērijs | VK30 | Veikals Maratons/ASICS Ventspils |
5,27km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābeltiņš Matīss | 1V | HS Kurbads Salaspils | ||
2. | Āboltiņš Artūrs | 4V | Eleja | ||
3. | Aleksandroviča Aleksa | 3S | Salaspils | ||
4. | Alksne Paula-Marta | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
5. | Alkšere Simona-Sindija | 3S | Rīga | ||
6. | Anaņjevs Arsēnijs | 1V | - Salaspils | ||
7. | Anaņjevs Deniss | 4V | Salaspils | ||
8. | Anspaks Ēriks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
9. | Aņetko Jekaterina | 4S | Salaspils | ||
10. | Astašova Aļona | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
11. | Augustauska Evelīna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
12. | Avots Nikolajs | 1V | Salaspils | ||
13. | Baikova Valerija | 2S | Rīga | ||
14. | Bairaševskis Valerijs | 4V | SK Tērauds Rīga | ||
15. | Baltruševičs Aleksejs | 4V | Salaspils | ||
16. | Baltruševičs Artjoms | 1V | Salaspils Karate Klubs Salaspils | ||
17. | Bānis Andrejs | 4V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
18. | Basaicuk Denis | 1V | Jelgava | ||
19. | Baumanis Dainis | 4V | Rīga | ||
20. | Belavina Tatjana | 4S | KARATESKOLA.LV SALASPILS | ||
21. | Berezņevs Vitālijs | 4V | KARATESKOLA.LV Salaspils | ||
22. | Bērziņa Aija | 4S | Rīga | ||
23. | Bērziņa Lāsma | 4S | Langstiņi | ||
24. | Bībers Filips | 1V | Bīberi Ulbroka | ||
25. | Bičeka Margarita | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
26. | Binduka Frida | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
27. | Binduka Vita | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
28. | Bistrova Gita | 2S | Ogres SC Ogre | ||
29. | Bogdanova Izabella | 1S | Maratotona klubs/Bogdanovu ģimene Ventspils | ||
30. | Bogdanova Linda | 4S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
31. | Bogdanova Viktorija | 1S | Maratotona klubs/Bogdanovu ģimene Ventspils | ||
32. | Bora Monta | 4S | Salaspils | ||
33. | Borozinskis Dzintars | 4V | Ķegums | ||
34. | Borozinskis Kaspars | 1V | kegums | ||
35. | Bražinska Renāte | 4S | Salaspils Siltums Salaspils | ||
36. | Breča Maija | 1S | Zemgales vidusskola Tukuma novads | ||
37. | Brečs Māris | 1V | Zemgales vidusskola Tukuma novads | ||
38. | Brokāne Amanda | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
39. | Brokāne Santa | 4S | Rīga | ||
40. | Brokāns Artis | 2V | Salaspils Salaspils | ||
41. | Brokāns Jānis-Ralfs | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
42. | Brokāns Ralfs-Jānis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
43. | Brunovska Karlīna | 2S | Ezerkauliņi | ||
44. | Brunovska Kristīne | 4S | Ezerkauliņi | ||
45. | Budreika Mārtiņš | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
46. | Bušs Aigars | 4V | Salaspils Siltums Salaspils | ||
47. | Carjova Oksana | 4S | Salaspils | ||
48. | Caune Megija | 1S | Salaspils | ||
49. | Cimmermane Natalja | 4S | Salaspils | ||
50. | Cvetkova Kristina | 4S | Stopiņu novads | ||
51. | Čekmarjova Katrīna | 1S | Salaspils | ||
52. | Čerkasova Jeļena | 5S | Knauf Saurieši | ||
53. | Čibisovs Vitālijs | 4V | Riga | ||
54. | Čuhnovs Mārtiņš | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
55. | Dābols Dāvis | 3V | Rīga | ||
56. | Danenberga Agita | 4S | VSK Noskrien Rīga | ||
57. | Dansone Alīna-Marija | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
58. | Dmitračenoka Jeļena | 4S | Salaspils | ||
59. | Dmitračenoka Viktorija | 1S | Salaspils | ||
60. | Dmitračenoks Artūrs | 4V | Salaspils | ||
61. | Doroškeviča Margarita | 4S | Rīga | ||
62. | Dosberga Agate | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
63. | Dosbergs Gustavs | 1V | IM Sports Salaspils | ||
64. | Dubova Ilze | 5S | Salaspils | ||
65. | Dzosena Lelde | 4S | Pikalns, Salaspils nov. | ||
66. | Dzosens Ralfs | 1V | Salaspils | ||
67. | Ēķe-Ozoliņa Anna | 4S | Salaspils | ||
68. | Enkurniece Elīna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
69. | Ereca Nellija | 2S | Riga | ||
70. | Feifers Markuss | 1V | IM Sports Salaspils | ||
71. | Felšus Kristaps | 4V | Felšus Salaspils | ||
72. | Fišere Anna | 1S | Knauf Ikšķile | ||
73. | Fogele Elza | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
74. | Freimanis Ģirts | 4V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
75. | Fridrihsons Ričards | 1V | IM Sports Salaspils | ||
76. | Fukse Paula | 1S | Salaspils | ||
77. | Gaidelis Juris | 6V | Maratona klubs Cēsis | ||
78. | Gaile Līna | 2S | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
79. | Gaile Lote-Lea | 1S | Sigulda | ||
80. | Gailītis Ernests | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
81. | Gailums Rainers | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
82. | Galecka Anna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
83. | Gasjule Natalja | 4S | G-family Salaspils | ||
84. | Gasjuls Viktors | 4V | G-family Salaspils | ||
85. | Golubevs Mihails | 4V | SK Tērauds Rīga | ||
86. | Gorba Jeļena | 7S | Swiss ironman club Rīga | ||
87. | Gorbačova Inna | 5S | Riga | ||
88. | Gough Amy | 4S | Stopiņu nov. | ||
89. | Grencbergs Arvis | 4V | SK Tērauds Rīga | ||
90. | Gribs Daniels | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
91. | Gulbis Martins | 1V | Ezerkauliņi | ||
92. | Gūtmanis Huga | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
93. | Ģērmane Līga | 4S | Knauf Rīga | ||
94. | Hartpenga Liene | 1S | Salaspils | ||
95. | Hartpengs Valters | 1V | Salaspils | ||
96. | Hudabčonoka Luīze | 1S | SS Arkādijs Rīga | ||
97. | Iesalniece Evita | 1S | sporta iela Jēkabpils | ||
98. | Iesalnieks Krists | 2V | Sporta iela Jēkabpils | ||
99. | Jagupovs Roberts | 4V | IT Cross Team Rīga | ||
100. | Janišs Ričards | 1V | IM Sports Salaspils | ||
101. | Jansone Adriana | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
102. | Jastrežemskis Rolands | 4V | Ogre | ||
103. | Jēkabsone Kate | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
104. | Joja Klāvs | 1V | Ezerkauliņi | ||
105. | Joja Kristaps | 1V | Ezerkauliņi | ||
106. | Judina Julija | 4S | Rīga | ||
107. | Kalinin Dmitrijs | 4V | Stopiņu nov. | ||
108. | Kalnejs Reinis | 4V | Riga | ||
109. | Kalniņa Līga | 4S | Langstiņi | ||
110. | Kalniņa Rūta | 4S | RITK Aizputes pagasts | ||
111. | Kaļiņina Nadežda | 4S | Stopiņu nov. | ||
112. | Karašovs Mārcis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
113. | Karpoviča Daiga | 4S | Ezernieki, Dagdas novads | ||
114. | Kazāka Laura | 3S | Ogres novada Sporta Centrs Ogre | ||
115. | Kazakupča Kristiāna | 4S | Salaspils | ||
116. | Kiore-Kučiere Marta | 4S | Salaspils | ||
117. | Klovane Indra | 5S | Jelgava | ||
118. | Kļaviņa Estere | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
119. | Kļaviņa Laura | 4S | Ezerkauliņi | ||
120. | Kļimočkina Diāna | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
121. | Kokins Ričards | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
122. | Kokorevičs Kaspars | 4V | Salaspils | ||
123. | Koroļkova Anastasija | 4S | Salaspils | ||
124. | Kostjuka Anna | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
125. | Kovaļovs Sergejs | 4V | Salaspils | ||
126. | Kozloviča Katrīna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
127. | Kraukle Dace | 4S | Garkalne | ||
128. | Krauklis Adrians-Ralfs | 1V | Garkalne | ||
129. | Kravalis Emīls | 3V | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
130. | Kravalis Jānis | 1V | Siguldas maratona klubs Sigulda | ||
131. | Kravalis Kaspars | 4V | Pļaviņas | ||
132. | Krēsliņš Reinis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
133. | Krone Lūcija | 6S | Olaine | ||
134. | Krūmiņa Nora | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
135. | Krupina Natālija | 4S | SPARS-MK Preiļi | ||
136. | Krupins Jurijs | 4V | SPARS-MK Preili | ||
137. | Krupins Vjačeslavs | 2V | Spars-MK Preiļi | ||
138. | Krutihins Deniss | 4V | Dinamo-lat Riga | ||
139. | Kuzņecova Larisa | 4S | Knauf Ogre | ||
140. | Ķīkule Zane | 4S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
141. | Ķikuste Anete | 4S | Salaspils | ||
142. | Ķikuste Loreta | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
143. | Ķikusts Lūkass | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
144. | Ladnova Aleksandra | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
145. | Larkina Anna | 2S | Riga | ||
146. | Lazda Ilze | 4S | Salaspils | ||
147. | Lejkriste-Austruma Linda | 4S | Salasapils | ||
148. | Lekse Rita | 6S | Drusti Raunas nov. | ||
149. | Līcītis Emīls | 1V | IMSS Salaspils Salaspils | ||
150. | Liepa Māris | 4V | Salaspils | ||
151. | Liepiņš Jānis | 4V | vsk noskrien Salaspils | ||
152. | Liepiņš Ričards-Jānis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
153. | Ligere Baiba | 4S | Salaspils | ||
154. | Ligeris Edgars | 4V | Salaspils | ||
155. | Ligeris Kristiāns | 1V | IM Sports Salaspils | ||
156. | Lindekrona Denils | 2V | Ezerkauliņi Salaspils | ||
157. | Lucika Laura-Anna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
158. | Ļeonovs Konstantins | 1V | Salaspils | ||
159. | Makšanova Valērija | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
160. | Marķīze Inga | 4S | Salaspils | ||
161. | Marķīze-Golubeva Iluta | 4S | Salaspils | ||
162. | Masteiko Emīls | 3V | Salaspils | ||
163. | Mateisone Nelda | 4S | IM Sports Salaspils | ||
164. | Melesa Alla | 4S | Salaspils | ||
165. | Meless Dmitrijs | 4V | Salaspils | ||
166. | Migla Raivis | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
167. | Millere Inga | 4S | Ogre | ||
168. | Mills Enriko-Patriks | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
169. | Misika Alīna | 4S | Knauf Dzidriņas | ||
170. | Misukovska Darja | 4S | Salaspils | ||
171. | Misukovskis Dmitrijs | 4V | Salaspils | ||
172. | Mjadeļecs Maksims | 4V | Salaspils | ||
173. | Mūrnieks Jānis | 4V | SK Tērauds Lielvārde | ||
174. | Niedra Ance | 3S | Ikšķile | ||
175. | Ņikitina Sofija | 2S | Salaspils | ||
176. | Ozola Ineta | 4S | Salaspils | ||
177. | Ozoliņa Kristiāna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
178. | Ozoliņa Laura | 4S | Salaspils | ||
179. | Ozoliņš Gustavs | 1V | Salaspils | ||
180. | Ozols Guntis | 4V | Salaspils | ||
181. | Ozols Markuss | 2V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
182. | Ozols Raivo | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
183. | Partika Natalia | 4S | Ikskile | ||
184. | Pauliņš Jānis | 4V | Jelgava - Vienotība Jelgava | ||
185. | Pavlovičs Dāvis | 1V | Salaspils novads | ||
186. | Pētersons Mairis | 4V | Ilzenes pag. | ||
187. | Petrovskis Emīls | 1V | VSK Noskrien Salaspils | ||
188. | Petrovskis Mārtiņš | 4V | Jelgava | ||
189. | Pitrāns Deivids | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
190. | Pole Kristiāna | 4S | Cēsis | ||
191. | Poļakovs Artemijs | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
192. | Poļiščuks Rihards | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
193. | Priževoite Anna-Katrīna | 1S | AK un Co Salaspils | ||
194. | Priževoits Andris | 4V | Putns&co Salaspils | ||
195. | Purviņš Anatolijs | 4V | Salaspils | ||
196. | Racina Linda | 4S | Ezerkauliņi | ||
197. | Razumovska Poļina | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
198. | Rence Ieva | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
199. | Romanovskis Ivans | 4V | Salaspils | ||
200. | Rozenfelds Renārs | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
201. | Rožkalne Iveta | 4S | Rīga | ||
202. | Rožkalns Leo | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
203. | Semenenko Viktorija | 4S | Riga | ||
204. | Sidorova Olga | 4V | Salaspils | ||
205. | Siliņš Dzintars | 4V | Jelgava | ||
206. | Skalbe Guntars | 4V | Rīga | ||
207. | Skalbe Viesturs | 1V | Rīga | ||
208. | Sokunova Alīna | 2S | Salaspils | ||
209. | Sperga Markuss | 1V | IM Sports Salaspils | ||
210. | Spilva Rūdolfs | 3V | Ezerkauliņi | ||
211. | Spradzenko Artūrs | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
212. | Spūle Leo-Kristians | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
213. | Stivriņa Kristīne | 4S | Salaspils | ||
214. | Straškevičs Mareks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
215. | Strautnieks Kristiāns | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
216. | Strautnieks Matīss | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
217. | Stukle Ieva | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
218. | Stūriška Kaspars | 4V | Salaspils | ||
219. | Stūrītis Jānis | 1V | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
220. | Supe Kristīne | 4S | Ogre | ||
221. | Svilāne Zane | 4S | Salaspils | ||
222. | Šals Emīls | 4V | Skrīveri | ||
223. | Šapale-Mamošina Simone | 1S | Salaspils | ||
224. | Šarapova Arina | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
225. | Šnepste Džastīne | 1S | Saulkalne S Saulkalne | ||
226. | Šteins Raimonds | 4V | SK Tērauds Rīga | ||
227. | Štulbergs Gatis | 4V | Maratona klubs/Dionsportlab Rīga | ||
228. | Šulte Maija | 4S | LKNDz Salaspils | ||
229. | Titova Anna | 4S | Jūrmala-LSC Jūrmala | ||
230. | Toča Alise-Evelīna | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
231. | Trokmanis Sergejs | 4V | SK Metroons Aizkraukle | ||
232. | Tupe Aivars | 1V | Ezerkauliņi | ||
233. | Ūdris Emīls | 3V | EZERKAULIŅI Rīga | ||
234. | Ulmanis Domeniks | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
235. | Urbanovičs Aleksejs | 4V | Salaspils | ||
236. | Vališevskis Aleksandrs | 4V | Salaspils | ||
237. | Vasiļenko Ilja | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
238. | Vazdiķe Ludmila | 4S | Rīga | ||
239. | Vegmanis Emīls-Edvards | 1V | individuāli Jelgava | ||
240. | Vēveris Ralfs | 3V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
241. | Vidzis Krists | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
242. | Vilcāne Ilze | 4S | Rīga | ||
243. | Vītola Taive | 4S | Ezerkauliņi | ||
244. | Vītols Edvards | 1V | IM Sports SALASPILS | ||
245. | Vītols Henriks | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
246. | Vladimirovs Rihards | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
247. | Zaharova Žanete | 1S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
248. | Zaķis Mārtiņš | 1V | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
249. | Zālīte Loreta | 1S | Rīga | ||
250. | Zariņa Margita | 4S | ZAS Pārgauja Cēsis | ||
251. | Ziediņa Egita | 4S | Rīga | ||
252. | Ziediņa Viktorija | 2S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
253. | Zvegincevs Edmunds | 4V | Anete Salaspils | ||
254. | Žagare Viktorija | 3S | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
255. | Žezlova Alīna | 4S | Salaspils | ||
256. | Žubulis Emīls | 3V | Team Kažemāka/Train2WinLV Rīga |
Bērnu skrējiens 700 m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akmane Alise | M3 | Salaspils | ||
2. | Aleksandrovs Artūrs | Z1 | Valdlauči | ||
3. | Anaņjeva Margarita | M1 | Salaspils | ||
4. | Andrejsone Rūta | M2 | Salaspils | ||
5. | Andrejsons Edvarts-Ernests | Z3 | Salaspils | ||
6. | Anspaka Elizabete | M2 | Salaspils | ||
7. | Apse Agneta | M3 | Salaspils | ||
8. | Apse Oskars | Z1 | Salaspils | ||
9. | Arbidāns Emīls | Z3 | Salaspils | ||
10. | Astašova Viktorija | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
11. | Austruma Annija | M3 | Salaspils | ||
12. | Baiba Gustavs | Z2 | Skrīveri | ||
13. | Baltruševiča Katrīna | M1 | Salaspils | ||
14. | Barabanovs Timurs | Z3 | Saurieši | ||
15. | Barkāns Ernests | Z1 | Salaspils | ||
16. | Barkāns Patriks | Z1 | Salaspils | ||
17. | Bašaka Darina | M1 | Saurieši Saurieši | ||
18. | Bašaka Sofija | M2 | Saurieši Saurieši | ||
19. | Belavina Milana | M2 | KARATESKOLA.LV Salaspils | ||
20. | Berezņevs Akims | Z1 | KARATESKOLA.LV Salaspils | ||
21. | Bernāts Ralfs | Z1 | Riteņvasara Rīga | ||
22. | Bērziņa Līna | M2 | Langstiņi | ||
23. | Bērziņš Linards | Z1 | Langstiņi | ||
24. | Bībere Lauma | M2 | Bīberi Ulbroka | ||
25. | Bibičevs Nikita | Z2 | Salaspils | ||
26. | Biedris Jēkabs | Z3 | Ezerkauliņi | ||
27. | Birzulis Martins | Z2 | Salaspils | ||
28. | Blažēvica Maija | M1 | Salaspils | ||
29. | Bočkova Darina | M1 | Rīga | ||
30. | Bogdanova Katrīna | M1 | Bogdanovu ģimene Ventspils | ||
31. | Bogdanova Veronika | M2 | Bogdanovu ģimene Ventspils | ||
32. | Bogdanovs Aleksis | Z2 | Bogdanovu ģimene Ventspils | ||
33. | Bogustovs Reimārs | Z1 | Ogre | ||
34. | Bogustovs Reinhards | Z2 | Ogre | ||
35. | Bondareva Agate | M2 | Salaspils | ||
36. | Bondarevs Agris | Z1 | Salaspils | ||
37. | Burajeva Poļina | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
38. | Buša Kate | M3 | Ezerkauliņi | ||
39. | Bušs Tomass | Z1 | Ezerkauliņi | ||
40. | Butorina Marija | M1 | Upeslejas | ||
41. | Caics Augusts | Z1 | Rīga | ||
42. | Caune Kārlis | Z2 | Rīga | ||
43. | Cekule Annija | M1 | Salaspils | ||
44. | Cepurītis Kristiāns | Z1 | Knauf Rīga | ||
45. | Cepurītis Ralfs | Z1 | Knauf Rīga | ||
46. | Cimmermans Emils | Z2 | Salaspils | ||
47. | Cingels Mihails | Z3 | Salaspils | ||
48. | Cīrule Dārta | M1 | Ezerkauliņi | ||
49. | Čerņajeva Anna | M1 | Mārupe | ||
50. | Čerņajevs Timurs | Z1 | Mārupe | ||
51. | Čiekure-Mille Dženero | M2 | Rīga | ||
52. | Danilovskis Semjons | Z1 | Riga | ||
53. | Danilovskis Vladimirs | Z1 | rīga | ||
54. | Daņilovskis Vladimirs | Z1 | Rīga | ||
55. | Dmitračenoks Sergejs | Z3 | Salaspils | ||
56. | Dosbergs Jēkabs | Z1 | D4 Salaspils | ||
57. | Dubicka Gabriela | M1 | Salaspils | ||
58. | Dzirne Sabīne | M2 | salaspils | ||
59. | Eizenbergs Everts | Z2 | Rīga | ||
60. | Feifers Liamss | Z1 | Salaspils | ||
61. | Feimane Veronika | M1 | RIGA | ||
62. | Felšus Kārlis | Z3 | Felšus Salaspils | ||
63. | Fraktnieks Roberts | Z1 | Salaspils | ||
64. | Fridrihsone Annija | M2 | Salaspils | ||
65. | Fuksis Haralds | Z1 | Salaspils | ||
66. | Fuksis Oskars | Z1 | Salaspils | ||
67. | Garkalns Dominiks | Z1 | Ulbrokā | ||
68. | Gasjuls Andrejs | Z3 | G-family Salaspils | ||
69. | Gasjuls Oleģs | Z3 | G-family Salaspils | ||
70. | Gerasimovs Gļebs | Z3 | Salaspils | ||
71. | Gile Amanda | M1 | Knauf Rīga | ||
72. | Gile Enija | M2 | Knauf Rīga | ||
73. | Gils Martins | Z1 | Knauf Rīga | ||
74. | Gobiņa Leila | M1 | Salaspils | ||
75. | Golubevs Glebs | Z2 | Salaspils | ||
76. | Gončaruks Daniils | Z1 | GONCHARUK FAMILY Jurmala | ||
77. | Gončaruks Iļja | Z1 | GONCHARUK FAMILY Jūrmala | ||
78. | Gorobecs Jegors | Z1 | Rīga | ||
79. | Graudiņa Lauma | M2 | Salaspils | ||
80. | Graudiņš Gustavs | Z3 | Salaspils | ||
81. | Gribs Ričards | Z1 | Salaspils ?? Salaspils | ||
82. | Grīnerts Daniels | Z2 | Ventspils | ||
83. | Grišule Amanda | M3 | Vācukalni | ||
84. | Hripčenko Rodions | Z2 | Salaspils | ||
85. | Hudobčonoks Oskars | Z1 | Rīga | ||
86. | Imankulova Nikola | M3 | Nikol' Salaspils | ||
87. | Iščuka Evelīna | M3 | Salaspils | ||
88. | Iščuka Ieva | M1 | Salaspils | ||
89. | Ivanova Anete | M1 | noskrien Pierīga | ||
90. | Izotovs Artemijs | Z1 | Rìga | ||
91. | Jakovļeva Samanta | M1 | Salaspils ?? Salaspils | ||
92. | Jeparovs Nikita | Z2 | Riga | ||
93. | Jerofejeva Felicita | M1 | Rīga | ||
94. | Jerofejeva Selīna | M1 | Rīga | ||
95. | Joja Evelīna | M1 | Ezerkauliņi | ||
96. | Jubele Karoiīna | M1 | PII Māra Rīga | ||
97. | Jubelis Kaspars | Z3 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
98. | Kalmiņa Luīze | M2 | Salaspils | ||
99. | Kaļverša Elza | M1 | Salaspils Zīriņi Salaspils | ||
100. | Kaļveršs Ralfs | Z1 | Salaspils Zīriņi Salaspils | ||
101. | Kamaldiņš Ralfs | Z3 | Salaspils | ||
102. | Karasenko Nikolajs | Z1 | Salaspils | ||
103. | Karašova Samanta | M2 | Salaspils | ||
104. | Kārkliņš Ivo | Z2 | Carnikava | ||
105. | Kārkliņš Raivo | Z1 | Carnikava | ||
106. | Kauliņa Anete | M1 | Lielvārde | ||
107. | Keiša Lauma | M2 | IK Auseklis Rīga | ||
108. | Kirillova Sindija | M1 | Salaspils | ||
109. | Kiseļevs Markuss | Z2 | Salaspils | ||
110. | Kļaviņa Rebeka | M1 | Salaspils | ||
111. | Kovaļovs Marats | Z2 | Salaspils | ||
112. | Kramarova Diana | M2 | Pinky Salaspils | ||
113. | Krasovska Darja | M3 | Salaspils | ||
114. | Krasula Marks | Z1 | salaspils | ||
115. | Krjukova Veronika | M1 | Rīga | ||
116. | Krjukova Viktorija | M1 | Riga | ||
117. | Krūmiņa Arta | M1 | Salaspils | ||
118. | Krutihins Artjoms | Z3 | Dinamo-lat Riga | ||
119. | Krutihins Kirils | Z3 | Dinamo-lat Riga | ||
120. | Kučiers Ernests | Z1 | Salaspils | ||
121. | Kurbatskis Aleksejs | Z1 | Ogre | ||
122. | Kuzņecovs Vladimirs | Z3 | Knauf Ogre | ||
123. | Lablaiks Marks | Z1 | salaspils | ||
124. | Laseviča Nikoleta | M1 | Riteņvasara Rīga | ||
125. | Lasevičs Ramils | Z1 | Riteņvasara Rīga | ||
126. | Lastenieks-Kikučs Raivo | Z1 | Riga | ||
127. | Laukazīle Linards | Z1 | Salaspils | ||
128. | Laukazīle Loreta | M1 | Salaspils | ||
129. | Lazda Toms | Z2 | Salaspils | ||
130. | Līcītis Oskars | Z2 | IMSS Salaspils Salaspils | ||
131. | Liepiņa Enija-Marta | M1 | Salaspils | ||
132. | Ligere Elīza | M2 | Salaspils | ||
133. | Ligere Luīze | M1 | Salaspils | ||
134. | Līpenītis Henrijs | Z1 | Salaspils | ||
135. | Līpenīts Gustavs | Z3 | Giv Salaspils | ||
136. | Ločmelis Ernests | Z1 | Baldone Baldone | ||
137. | Losevs Aleksandrs | Z3 | Bukulti | ||
138. | Lubgāne Sofija | M2 | Salaspils Novads | ||
139. | Lubgāns Ēriks | Z1 | Salaspils Novads | ||
140. | Luss Luka | Z3 | SALASPILS, SALASPILS NOV. | ||
141. | Ļeonovs Konstantins | Z1 | Salaspils | ||
142. | Makarova Milana | M1 | Salaspils | ||
143. | Maksimenko Viktorija | M1 | Salaspils | ||
144. | Malinovskis Timurs | Z3 | Salaspils | ||
145. | Māliņa Katrīna | M3 | Cālītis Rīga | ||
146. | Mamonova Ksenija | M1 | Salaspils | ||
147. | Marķīze-Golubeva Melānija | M3 | Salaspils | ||
148. | Marķīze-Goluneva Melānija | M3 | Salasapils | ||
149. | Melešs Kirills | Z1 | Salaspils | ||
150. | Melins Marks | Z3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
151. | Milaša Maija | M2 | Zibens un Makvīns Salaspils | ||
152. | Milašs Jēkabs | Z1 | Zibens un Makvīns Salaspils | ||
153. | Miņkovs Svjatoslavs | Z1 | Salaspils | ||
154. | Misika Sabīne | M1 | Knauf Dzidriņas | ||
155. | Murnieks Markuss | Z1 | OVI Riga | ||
156. | Naumovs Timurs | Z1 | Salaspils | ||
157. | Neipreiss Daniels | Z3 | Salaspils | ||
158. | Netisinskis Romans | Z3 | CORONA Rīga | ||
159. | Novika Dārta | M3 | Salaspils | ||
160. | Ņeborskis Andriāns | Z1 | Salaspils | ||
161. | Ogorodnikovs Dainis | Z3 | Salaspils | ||
162. | Ogorodnikovs Ričards | Z2 | Salaspils | ||
163. | Opolā Ieva | M3 | Salaspils | ||
164. | Opolais Ervīns | Z2 | Salaspils | ||
165. | Ozoliņš Toms | Z1 | Ufa Team Salaspils | ||
166. | Pakula Oskars | Z1 | Rīga | ||
167. | Pāķe Madara | M3 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
168. | Partika Gabriels | Z2 | Ikskile | ||
169. | Pavlovs Daņiils | Z3 | Salaspils | ||
170. | Pavlovs Dmitrijs | Z2 | Salaspils | ||
171. | Pelcis Edvards | Z3 | salaspils | ||
172. | Pelcis Ricards | Z3 | salaspils | ||
173. | Petruhins Iļja | Z2 | Salaspils | ||
174. | Picurovs Maksims | Z2 | LSC RIGA | ||
175. | Pilāte Sofija | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
176. | Popko Tomass | Z1 | Ogre | ||
177. | Prokofjeva Emma | M2 | Salaspils | ||
178. | Promberga Annija | M1 | Rīga | ||
179. | Promberga Linda | M2 | Rīga | ||
180. | Prombergs Artis | Z3 | Rīga | ||
181. | Pušs Rihards | Z1 | Salaspils | ||
182. | Ratkevičs Tims | Z3 | SALASPILS, SALASPILS NOV. | ||
183. | Razgals Mārtiņš | Z2 | Salaspils | ||
184. | Ribaka Rebeka | M3 | Pikalns, Salaspils nov. | ||
185. | Riekstiņa Anna-Olīvija | M3 | Rīga | ||
186. | Ropšs Mārtiņš | Z2 | Salaspils | ||
187. | Ropšs Viesturs | Z1 | Salaspils | ||
188. | Rozentāle Amanda | M2 | Iecava | ||
189. | Rūdolfs Adrians | Z3 | Salaspils | ||
190. | Rūdolfs Emīls | Z2 | Sigulda | ||
191. | Runča Kate | M3 | Salaspils | ||
192. | Runčs Made | M1 | Salaspils | ||
193. | Rupeika Luīza | M2 | Salaspils | ||
194. | Rutkis Adrians | Z3 | Bernu skrejiens,personigi skries Salaspils | ||
195. | Sauana Keitlīna | M1 | Ezerkauliņi | ||
196. | Saulītis Gustavs | Z2 | Salaspils karate klubs Salaspils | ||
197. | Serkovs Arsenijs | Z1 | Salaspils | ||
198. | Sīle-Seile Keita | M1 | Salaspils | ||
199. | Skudra Beata | M1 | Rīga | ||
200. | Slišāne Denija | M2 | Salaspils | ||
201. | Smalovijs Arturs | Z3 | LSC riga | ||
202. | Smilga Lelde | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
203. | Sokorovs Patriks | Z3 | Salaspils | ||
204. | Sola Krišjānis | Z1 | Salaspils | ||
205. | Sperga Tomass | Z2 | Salaspils | ||
206. | Stalidzāne Emīlija-Paula | M1 | Salaspils | ||
207. | Starčenkova Oksana | M2 | Salaspils | ||
208. | Starčenkovs Dmitrijs | Z3 | Salaspils | ||
209. | Starostenko Arsens | Z1 | Саласпилс | ||
210. | Strēlnieks Matīss | Z1 | Ogre | ||
211. | Stūriška Evelīna | M3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
212. | Stūrītis Martins | Z3 | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
213. | Supe Aleksandrs | Z2 | Ogre | ||
214. | Šapale-Mamošina Estere | M2 | Salaspils | ||
215. | Šarovs Aleksejs | Z2 | Salaspils | ||
216. | Ščelkanovs Marks | Z1 | Salaspils | ||
217. | Ščipakova Svetlana | M2 | Salaspils | ||
218. | Šīrante Darja | M1 | Rīga | ||
219. | Šīrante Jelizaveta | M1 | Rīga | ||
220. | Šnepste Sabīne | M2 | Saulkalne | ||
221. | Šnepsts Kristers | Z1 | Saulkalne | ||
222. | Tabakhs Faress | Z2 | Salaspils | ||
223. | Talmane Anna-Grieta | M1 | Lielvārde | ||
224. | Tālmanis Roberts | Z3 | Lielvārde | ||
225. | Tarane Violetta | M1 | Jaunmarupe | ||
226. | Terehovs Ralfs-Atis | Z1 | Salaspils | ||
227. | Tkačenko Alīna | M1 | Salaspils | ||
228. | Ušpelis Adrians | Z1 | Ogre | ||
229. | Ušpelis Kristians | Z2 | Ogre | ||
230. | Vaičulens Edžus | Z3 | Salaspils | ||
231. | Valbergs Gustavs | Z2 | Salaspils | ||
232. | Vēveris Kristers | Z3 | Salaspils sporta skola Salaspils | ||
233. | Vidrusks Artūrs | Z2 | FS Rikor Riga | ||
234. | Vidrusks Jēkabs | Z3 | Vidruski Riga | ||
235. | Vitols Ralfs | Z3 | Salaspils | ||
236. | Vladimirovs Roberts | Z2 | Salaspils | ||
237. | Voitova Samanta-Estere | M3 | Nezinu Tērvete | ||
238. | Zaharceva Alina | M1 | Salaspils | ||
239. | Zaharcevs Andrejs | Z1 | Salaspils | ||
240. | Zaicevs Ņikita | Z3 | Salaspils | ||
241. | Zālīte Annika | M2 | SS Arkādija Rīga | ||
242. | Zālīte Melānija | M3 | Baldones Vieglatlētikas nodaļa Ķekava | ||
243. | Zālītis Daniels | Z1 | Rīga | ||
244. | Zālītis Frederiks | Z1 | Rīga | ||
245. | Zālītis Jānis | Z1 | Rīga | ||
246. | Zālītis Markuss | Z1 | Baldones Vieglatlētikas nodaļa Ķekava | ||
247. | Zaščirinskis Markuss | Z1 | Salaspils | ||
248. | Zēbergs Ernests | M1 | Zēbergi Salaspils | ||
249. | Ziemelis Dāvis | Z2 | Salaspils | ||
250. | Ziņģe Luīze | M2 | Body Factory Salaspils | ||
251. | Zujane Marta | M1 | Upeslejas | ||
252. | Zvēra Amanda | M1 | Ikšķile | ||
253. | Zvēra Elizabete | M1 | Ikšķile | ||
254. | Zvērs Artūrs | Z1 | Ikšķile | ||
255. | Zviedre Keita | M3 | Saulkalne | ||
256. | Žuselis Kristiāns | Z1 | Daugavpils |