Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pilsētā deklarēto iedzīvotāju reģistrēšanās skrējienam "Liepājas pusmaratons" | Saraksts

Liepājā deklarētie, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Antāns AndisVSkrienam Liepājā
Liepāja
2.  Asars MārisVLesjofors
Liepāja
3.  Auziņš RaimondsV50Liepāja
4.  Avens EdijsVE+L+A
Liepāja
5.  Bunka IvarsV40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
6.  Čunčule IvetaSLiepāja
7.Dergunovs RobertsVLiepāja
8.  Dieviņa DaceSLiepāja
9.  Eglītis RaimondsV#catchmeifyoucan
Liepāja
10.  Golta-Grospiņa LauraSLiepaja
11.  Grantiņa IevaSRīga
12.  Kalnenieks RaitisVRELK
Liepāja
13.Knoks ArtūrsVLiepāja
14.  Lāma DaceS40liepāja
15.  Lauberga ĒrikaSLiepaja
16.Lazdāne IngaSLiepāja
17.Lazdāns ErlandsV40Liepāja
18.  Leja RaimondsVSkrienam Liepājā
Liepāja
19.  Lejasmeiers GintsV50VSK Noskrien
Liepāja
20.  Ļaudups GuntisVliepāja
21.Margeviča IneseSVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
22.  Nalivaiko GuntaSLiepāja
23.  Nazarovs AleksandrsVPriekules Veloklubs
Liepāja
24.  Priedols ValdisVLiepāja
25.  Prūsis AigarsV40Liepājas dome
Liepāja
26.Servuta AndriusV40O! Klaipėda
Klaipėda
27.  Sīklis RenārsVLiepāja
28.  Sleže EvijaSLiepāja
29.  Šukteris GintsV40kundziņš
Liepāja
30.  Šuļga RuslansVMaratona klubs/Liepāja
Liepāja
31.  Tjurina NataljaS40Liepāja
32.Trankalis GatisVLiepāja

Liepājā deklarētie, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrejevs JurijsVN30Liepāja
2.  Auznieks ImantsVN30Liepāja
3.  Bardulis MārtiņšVNJLiepāja
4.Bernāne LieneSN20E+L+A
Liepāja
5.  Biciņš JānisVN30Liepāja
6.  Buka AgneseSN30Liepāja
7.  Būmane AnnijaSN20Liepāja
8.  Bunkus ArikaSN40IF APDROŠINĀŠANA
Liepāja
9.Dāmis ValtsVNJLiepāja
10.  Deģis HelvijsVNJliepa
Liepāja
11.Deimante ZaneSN20Liepāja
12.Dreimane LailaSN20Liepāja
13.  Dzērve RobertsVN20Liepāja
14.  Folkmanis KalvisVN30Liepāja
15.  Freimane LauraSN20Liepāja
16.Gailītis GuntisVN40Liepāja
17.  Gailītis UldisVN20Liepāja
18.Gertners RobertsVNJLiepāja
19.Glūzda Haralds-AnsisVN20Liepāja
20.Griniece AmandaSN20Liepāja
21.  Gūtmane EvijaSN20Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
22.  Jākobsons JānisVN30AJ Racing
Liepāja
23.Jirgensone GuntaSN30Swedbank
Liepāja
24.  Kālis GatisVN50Miko
Liepāja
25.Karulis AndrisVN30Liepaja
26.  Kiriks VladimirsVN50Just KIRIK
Liepāja
27.  Kļava LieneSN30Una fitness ladies
Liepāja
28.Kolerts RūdolfsVNJLiepāja
29.  Kostusevs MihailsVN30Liepāja
30.  Kubliņa-Ķemere RenāteSN20SK
Rīga-Liepāja
31.  Kuznecova JulijaSN40Riga
32.  Laus LinaSN30Liepaja
33.  Leigute SintijaSN20Liepāja
34.  Lībeks EdgarsVN30Bigbank
Liepāja
35.Liepins OskarsVN30Liepājā
36.  Lindmane MadaraSN20Liepāja
37.  Mago MadaraSN20Suppermammas/tēti
Liepāja
38.Mengis GuntisVN20Grobiņa
39.Mikloviča IvetaSN40Liepāja
40.  Mirčenko LieneSN40Liepāja
41.  Naumočkins SvensVN20Liepāja
42.  Orinskis DainisVN30VSK Noskrien
Liepāja
43.  Pankoks MārisVN40Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
44.  Parfjonova AijaSN30Liepāja
45.  Parfjonovs IgorsVN50Liepāja
46.  Parfjonovs MārisVN30Spiderman team
Liepāja
47.Perovs OļegsVN40Liepāja
48.  Pohevičs JānisVN20Liepāja
49.  Pole EstereSNJLiepāja
50.Pole IvitaSN40Liepāja
51.  Priedola MontaSN20Liepāja
52.  Priedoliņš KristapsVN30Liepaja
53.  Prūse EmijaSNJLiepājas dome
Liepāja
54.  Radomišķe IndraSN30Liepāja
55.Senkēviča ElīnaSN20Senkēviču ģimene
Liepāja
56.Senkēvičs AinarsVN30Senkēviču ģimene
Liepāja
57.  Skersis EdmundsVN40Liepāja
58.  Sprūds Alens-MarissVNJLiepāja
59.  Strautiņš GuntisVN20Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
60.  Sūniņa SanitaSN20Sūniņdāmas
Liepāja
61.  Šķilvalts ElvisVN20Liepāja
62.  Šterns IvarsVN30Liepāja
63.  Tirkovskis IntsVN50Latvijas Kobudo centrs
Liepāja
64.  Tūliks JānisVN30Swedbank
Liepāja
65.  Tupesis DariaSN30Liepāja
66.  Tupesis MārisVN30Liepja
67.  Vaičius KestutisVN40SK Vėtrungė
Klaipėda
68.  Virdzinieks ArtursVNJVSK noskrien
Liepāja
69.  Vizulis EmīlsVNJLiepāja
70.Vižla-Arī-Barbians MārtiņšVN20Liepāja
71.Zgirskis MārtiņšVN30Liepāja
72.  Žodziņa MaijaSN30Liepāja

Liepājā deklarētie, 5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alandarenko AnastasijaSTBLiepāja
2.Alandarenko DiānaSTBLiepāja
3.Alseika UnaSTMaratona klubs
Vērgale
4.Alsvika KlintaSTLiepāja
5.Antonova LindaSTSuppermammas/teti
Liepāja
6.  Atamuradova KristīneSTCitadele
Liepāja
7.  Balčis RičardsVTLiepāja
8.Balodis Kārlis-MārtiņšVTALiepāja
9.  Bauermeistere SandijaSTLiepāja
10.  Bergs KārlisVTALiepāja
11.  Bistrova VeronikaSTBLiepāja
12.Brikmanis RūdolfsVTALiepāja
13.Brucis ArnisVTLiepāja
14.Bruzule KatrīnaSTBLiepāja
15.Bunce IlzeSTLiepāja
16.  Burkevics ArtisVTLiepāja
17.  Butkus RenātsVTCitadele
Liepāja
18.  Cibuka AliseSTBLiepaja
19.Cicene KristīneSTLiepāja
20.  Čertogonovs AndrejsVTBLiepāja
21.  Čudnovs RičardsVTBLiepāja
22.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
23.Dārziņš KristapsVTALiepāja
24.Dejus ArtisVTLiepāja
25.Dejus GatisVTLIEPĀJA
26.  Deķeris UvisVTBLiepājas sporta skola- basketbols
Liepāja
27.  Dīka KristīneSTCitadele
Liepāja
28.Dincheva DianaSTLiepaja
29.  Dinsberga MaritaSTCitadele
Liepāja
30.  Drišļuka IevaSTCitadele
Liepāja
31.Freimane LaineSTLiepāja
32.  Freimane MadaraSTLiepāja
33.Freimane MirdzaSTLiepāja
34.  Fridrihsone DiānaSTLiepāja
35.  Galbāliņš JānisVTLiepāja
36.Gente NikolaSTBEXTRA
Liepāja
37.Gūtmane AdeleSTBEXTRA
Liepāja
38.  Harčenko RitaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
39.  Heringa Marta-LoretaSTBLiepaja
40.  Holms ImantsVTBLiepāja
41.  Ivčenko LīgaSTLiepāja
42.  Jagmina SabīneSTCitadele
Liepāja
43.Jakovickis MarisVTLiepāja
44.Jančauskis AigarsVTALiepāja
45.  Jansone KatrīnaSTBLiepāja
46.  Jansons KasparsVTLiepāja
47.Jērica KristīneSTLiepāja
48.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
49.  Kāle AndželikaSTGrobiņa
50.  Kāle AneteSTMiko
Grobiņa
51.  Kālis AdriansVTAGrobiņa
52.  Kālis AleksandrsVTAGrobiņa
53.  Kālis ValtsVTAMiko
Liepāja
54.  Kārkls KristapsVTLiepāja
55.  Kiršteins DidzisVTLiepāja
56.  Kiseļeva AivaSTLiepāja
57.Klejenkovs DenissVTLiepāja
58.Kļava EvelīnaSTBLiepāja
59.Kļejenkovs DenissVTForrest Gump Team
Liepāja
60.  Knauts Rudolfs-KārlisVTBLiepāja
61.  Kotjuks ŅikitaVTSakstagala psk.
Rēzeknes novads
62.Kozmeijers KristsVTLiepāja
63.Kreidere IevaSTKreideri
Liepāja
64.Kreiders AndisVTLiepāja
65.Kučiks AndrisVTLiepāja
66.  Kukuka LauraSTBLiepaja
67.  Kurme ZaneSTSupermammas/tēti
Liepāja
68.Kuršis MarkussVTBLiepāja
69.Kusiņa Betija-EmīlijaSTALiepāja
70.Ķēdža-Ķēde MarkussVTBLiepāja
71.Lapiņš RainersVTBLiepāja
72.Laukagale LieneSTLiepāja
73.  Laukagals MareksVTliepāja
Liepāja
74.  Laumane SanijaSTALiepāja
75.  Lēvalde LieneSTLiepāja
76.  Liebus RalfsVTBSuppermammas/tēti
Liepāja
77.Liepiņš UldisVTLiepiņi
Liepāja
78.  Līvzemniece VinetaSTVSK noskrien
Liepāja
79.Lobanova SanijaSTBLiepāja
80.  Ločmelis GustavsVTB................
Liepāja
81.Markova PolinaSTALiepaja
82.Matevičs GuntisVTALiepāja
83.  Matule IlgaSTLiepāja
84.  Mickevičus IvetaSTLiepāja
85.Moisejenko AnastasijaSTBLiepāja
86.  Morozova ElīnaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
87.Muraškina DanaSTLiepāja
88.Nikolajeva AnnaSTBLiepaya
89.Nikolajeva MarijaSTBLiepaya
90.  Orinska RūtaSTLiepāja
91.  Pankoks DāvisVTBFK Kurši
Liepāja
92.  Petkus KristofersVTALiepāja
93.Pirkule LauraSTBLIEPĀJA
94.  Plostnieks IngusVTLiepāja
95.  Poriņa DaigaSTLiepāja
Liepāja
96.Potocka KristīneSTLiepāja
97.Privalovs DenissVTLiepaja
98.Prokofjeva ZaneSTLiepiņi
Liepāja
99.  Puks RojsVTAliepājas sporta spēļu skola
Liepāja
100.  Ragovskis RaivisVTLiepāja
101.Remese BaibaSTLiepāja
102.Ritene RitmaSTLiepāja
103.  Roga RalfsVTBLiepāja
104.Ronkauska VenēraSTLiepāja
105.Ronkausks AndrisVTLiepāja
106.Roze IevaSTLiepāja
107.  Rozentāle BaibaSTLiepāja
108.  Rozentāle IneseST-
Liepāja
109.  Rudzika IevaSTBLiepāja
110.  Rusina SintijaSTCitadele
Liepāja
111.Saule LīgaSTLiepāja
112.Saule Lilija-NatālijaSTBLiepāja
113.  Sergejeva AijaSTliepāja
114.Sīklis NilsVTABarta
115.  Simaitis EdgarsVTLiepāja
116.  Stārosts TomsVTCitadele
Liepāja
117.Šaukle KristīnaSTLiepāja
118.Šenkevica ArtaSTLiepāja
119.  Ševčenko JakovsVTLiepāja
120.Ševčenko MarksVTBLiepāja
121.  Šperliņš GintarsVTLiepaja
122.Šterna AliseSTBLiepāja
123.  Timbra IvetaSTLiepāja
124.Treimane DaceSTLiepāja
125.  Tukuma-Sileniece BaibaSTLiepaja
126.  Tuze EgitaSTCitadele
Liepāja
127.  Ungure GitaSTSuppermammas/tēti
Liepāja
128.Veidemane LāsmaSTLiepāja
129.  Veinberga Anna-GabrielaSTBLiepāja
130.  Veits EriksVTLiepāja
131.Verbliugevicius LaimisVTSpirit fritid
Klaipėda
132.Vilemsone AgneseSTHerbalaif
Liepàja
133.Vilemsons Daniels-ĢirtsVTBHerbalaif
Liepàja
134.Vindiga Paula-PatrīcijaSTBLiepāja
135.Virga Alise-FelicitaSTBLiepāja
136.  Vitkovska VendijaSTBLiepāja
137.  Vītola EvelīnaSTBLiepāja
138.  Vītola EvijaSTLiepāja
139.Vītoliņš AinarsVTKociņi
Liepāja
140.  Vītoliņš MārcisVTBKociņi
Liepāja
141.  Vizulis NaurisVTTrakie lāči
Smiltene
142.  Zakovica EmīlijaSTA5km
liepāja
143.  Zakovica IevaST5km
Liepāja
144.  Ziemelis DāvisVTBLiepāja
145.  Zīverte LaumaSTBLiepāja
146.Zīverts MārtiņšVTLiepāja
147.  Zūzāns SandisVTLiepāja
Liepāja

Liepājā deklarētie, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Audere MudīteSNUJLiepāja
2.  Deķere MairaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
3.  Jase IvetaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
4.Kupriša IlzeSNUJLiepāja
5.  Ķerve GaidaSNUJNūjo ar veju!
Liepāja
6.Lazdāne MārīteSNUJLiepāja
7.Meļķe LieneSNUJLiepāja
8.  Pujēna ElfrīdaSNUJIndividuāli
Liepāja
9.Raudiņa AijaSNUJIndividuāli
Liepāja
10.  Saule AgrisVNUJLiepāja
11.Saulesleja ViktorijaSNUJLiepāja
12.  Strazdiņa SarmiteSNUJCitadele
Liepāja
13.Vītols VarisVNUJLiepāja
14.  Zāle IngaSNUJNūjo ar vēju
Liepāja

Liepājā deklarētie, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Laura-MadaraSB3Liepāja
2.Āboliņa Linda-SintijaSB4Liepāja
3.Ādolfa AnnikaSB1LIEPĀJA
4.Altāns GustavsVB1Liepāja
5.Arone KetlinaSB4Liepāja
6.Asatrjana ZlataSB1Liepāja
7.Atamuradova AdrianaSB2Liepāja
8.  Auniņa Elizabete-AnnaSB3Liepāja
9.Balode Ērika-VeronikaSB4Liepāja
10.Baļķens DarinsVB1Liepāja
11.Beķere KerolaSB1Liepāja
12.Beņuše BeāteSB1Liepāja
13.  Beņušis MartinsVB2Liepāja
14.Bethers AdriansVB3Liepāja
15.Bogomanuka-Abola ViktoriaSB3Liepaja
16.Braže MartaSB2Liepājas Centra sākumskola 1.c
Liepāja
17.  Brucis-Meiris KristiansVB4LSSS
Liepāja
18.  Brucis-Meiris RūdolfsVB1LSSS
Liepāja
19.  Brūdere MonikaSB3Liepāja
20.  Brūdere NikolaSB1Liepāja
21.  Brūns JēkabsVB3Liepāja
22.Bučis RalfsVB2Liepāja
23.  Buligo OlgaSB2Liepāja
24.  Buligo TimursVB2Liepaja
25.Burkovska ElzaSB1Liepāja
26.Burkovska EnijaSB2Liepāja
27.Cērps ErnestsVB1Liepāja
28.  Ciekurze MāraSB2Skye
Liepāja
29.Cīrulis EmīlsVB2Liepāja
30.  Čabans DanielsVB3Liepāja
31.Čaunāns ErnestsVB1Liepaja
32.Čīma AneteSB1Sprīdītis
Liepāja
33.Čunčulis EduardsVB3Liepāja
34.Čunčulis ErnestsVB1Liepāja
35.  Daņiluškins ArtjomsVB3Liepāja
36.  Dārziņš GustavsVB1Liepāja
37.  Dārziņš LaurisVB2Liepāja
38.Deģis KrišjānisVB1Liepāja
39.Dejus EduardsVB1LIEPĀJA
40.  Deķeris PatriksVB2pii Sprīdītis
Liepāja
41.  Derkevics DanielsVB4Liepāja
42.  Dīķis RalfsVB2liepāja
43.  Dīķis RičardsVB1Spŗīdītis
liepāja
44.Dombrovska NikolaSB2Liepaja
45.Doniņš LaurisVB1Liepāja
46.Drišļuks KristiansVB3Liepāja
47.Drišļuks PatriksVB1Liepāja
48.Dzalba IvoVB2Liepājas Centra sākumskola 1.c
LIEPĀJA
49.Egle LeoVB1Sprīdītis
liepāja
50.  Eglītis KārlisVB1Liepāja
51.  Eglītis KrišsVB1Liepāja
52.  Eglītis MiķelisVB1Liepāja
53.  Ernestsone DitaSB4Liepāja
54.  Feldmanis EmīlsVB1Liepāja
55.  Freimanis AlansVB3Liepāja
Liepāja
56.Freimanis RobertsVB1liepāja
57.  Gailīte EvaSB2Liepāja
58.Gente KlaudijaSB1Liepāja
59.  Glužģis GustavsVB1Liepāja
60.Glužģis RinaldsVB1Liepāja
61.  Golubs GabrielsVB4Liepājas Centra sākumskola
Liepāja
62.Golubs RafaelsVB2Liepājas Centra sākumskola
Liepāja
63.Grenevica RebekaSB1Liepāja
64.Gricjus Grēta-LuīzeSB2Liepāja
65.Gricjus Līva-EmīlijaSB1Liepāja
66.Grigorenko MarkusVB2Liepāja
67.Gurecka PaulaSB2Liepāja
68.  Ignatovs RobertsVB3Liepaja
69.  Ignatovs RudolfsVB3Liepaja
70.  Jansons HenrijsVB2Liepāja
71.  Jansons JānisVB2Liepāja
72.Jaunciema AliseSB3Liepāja
73.Jaunciems EdvardsVB1Liepāja
74.Jaunzeme AnnijaSB2Liepāja
75.Jaunzemis LaurisVB3Liepāja
76.Jostmanis RenarsVB2Liepaja
77.  Jurjāns PatriksVB4SEB banka
Liepája
78.Kadaģis Gustavs-GabrielsVB1Sprīdīši
Liepāja
79.Kadina EstereSB2Liepāja
80.Kaire KeitijaSB4Liepāja
81.Kaire KlēraSB2Liepāja
82.  Kalējs EmīlsVB1Liepāja
83.Kasparavičs KrišjānisVB1Liepāja
84.Klaks-Kleins KristofersVB3Liepāja
85.Kļava ElīzaSB2Liepāja
86.  Knauts Valters-TomsVB4Liepāja
87.Knēve ArtisVB2Liepāja
88.Konavko DanielsVB1Liepāja
89.Kravcovs EmīlsVB1Liepaja
90.Krūmiņa LīvijaSB2Liepājas Centra sākumskola 1.c
Liepāja
91.Krūmiņš Rihards-ZintisVB3Liepājas Centra sākumskola 3.d
Liepāja
92.  Kūlaine EmīlijaSB4Liepāja
93.Kūlaine KatrīnaSB2Liepājas Centra sākumskola 1.c
Liepāja
94.Kurme IevaSB2Liepājas centra sakumskola 1.c.
Liepaja
95.Kurmis Adrians-MartinsVB2Supermammas/tēti
Liepāja
96.Kurmis HaraldsVB1Supermammas/tēti
Liepāja
97.Kurše MadaraSB1Liepāja
98.Ķude AmandaSB1Liepāja
99.Lākute UnaSB1Liepāja
100.  Lākutis LaurisVB3Liepāja
101.Laugalis KristapsVB1Liepāja
102.  Letuka LuizeSB3Liepāja
103.  Liebus MartaSB1Suppermammas/tēti
Liepāja
104.  Liepa RenārsVB4Liepāja
105.Liepiņš GustavsVB1Liepiņi
Liepāja
106.  Ločmele LauraSB1Liepāja
107.  Ločmele RobertaSB2Liepāja
108.Lūka AnnaSB2Liepāja
109.  Lūka LaumaSB4Liepāja
110.  Lūks ArtisVB1Liepāja
111.Lūks RegnārsVB1Liepāja
112.  Ļebedeva LaumaSB1Liepāja
113.Mago TomsVB1Liepāja
114.Maisaks EmīlsVB2Liepāja
115.Māķēna Patrīcija-AnandaSB2Liepājas Centra sākumskola 1.c
Liepāja
116.  Meisters EduardsVB3Liepāja
117.  Meisters RihardsVB2Liepāja
118.Meļķe LuīzeSB3Liepājas centra sākumsola 3.d
Liepāja
119.Niedola EvaSB1Liepāja
120.  Niedola IevaSB1Liepāja
121.  Olups ValtersVB4liepāja
122.Ozoliņš SebastiansVB2Liepājas Centra sākumskola 1.c Liepāja
Liepāja
123.Paipa MartaSB4Liepāja
124.  Parfjonovs PatriksVB1Liepāja
125.  Pauzere GabijaSB1Liepaja
126.Pauzers ReinisVB1Liepaja
127.Perepeča AlisaSB1Liepaja
128.  Perepečs ArtursVB1Liepāja
129.Perepečs JegorsVB4Liepaja
130.  Petkus MagnussVB4Liepāja
131.  Poļakovs DaniilsVB3Liepāja
132.Pope MaijaSB2Liepāja
133.Porcika KarīnaSB4Liepāja
134.  Poriķis RūdolfsVB1VB1 SB1 2012 UN JAUNĀKI
liepāja
135.Poriķis ValtersVB3VB3, SB3 2008.- 2009.
LIEPĀJA
136.Poriņš TomassVB2Liepāja
137.Poriņš Toms-DanielsVB4Liepāja
138.Privalovs RadamirsVB3Liepaja
139.Prūsis KristersVB3Liepāja
140.Rasima RūtaSB2Liepaja
Liepāja
141.Reinfelds MatīssVB4Skrienam Liepājā
Liepāja
142.Reņģe AneteSB2Liepāja
143.Reņģis MarkussVB2Liepāja
144.  Riežnieks RalfsVB1Liepāja
145.  Ringa KarlīnaSB1Liepāja
146.  Rings RenārsVB1Liepāja
147.Ronkauska MartaSB3Liepāja
148.  Salnāja AneteSB2Liepāja
149.Salnāja KateSB1Liepāja
150.Saule GrietaSB1Liepāja
151.Saulesleja EvelīnaSB1Liepāja
152.Silkalne NoraSB1Liepāja
153.  Skane SelmaSB4Liepāja
154.  Skanis OliversVB3Liepāja
155.  Skersis MikusVB2Liepāja
156.  Stalīdzāns UlvisVB1liepāja
157.  Stalīdzāns ValtsVB3liepāja
158.  Stivriņš PatriksVB3Liepāja
159.Strauta AneteSB1Liepāja
160.  Sudmale Estere-PaulaSB3Liepája
161.Svētiņš DominiksVB1Sprīdītis
Liepāja
162.Šelkova MērijaSB1Liepāja
163.  Ševčenko DāvidsVB2Liepāja
164.Šilders MatīssVB1Liepāja
165.Šņore BetijaSB2Liepāja
166.  Šteinberga AdrianaSB1Saldus
167.Štolca Elza-KatrīnaSB1Liepāja
168.  Štolcs KārlisVB1Liepāja
169.Štrauss AndrisVB1Liepāja
170.  Tatarenkova AnastasijaSB4Liepāja
171.Tikuma Terēza-LottaSB3Liepājas tenisa sporta skola
Liepāja
172.Tikums Timo-BertramsVB3Liepājas tenisa sporta skola
Liepāja
173.Tiško SmillaSB1Liepāja
174.Trankale MelānijaSB4Liepāja
175.  Tūlika AliseSB3Liepāja
176.  Tūliks OskarsVB1Liepāja
177.Ungure MontaSB2Suppermammas/tēti
Liepāja
178.Ungurs MarksVB1Suppermammas/tēti
Liepāja
179.  Vaidere AmēlijaSB1Liepāja
180.  Vaidere SabīneSB3Liepāja
181.  Vaiders MiķelisVB1Liepāja
182.  Vaivods GustavsVB3Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
183.  Vaivods RobertsVB4Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
184.Varažinska RamonaSB2Liepaja
185.Vīksne ElīnaSB3Liepāja
186.Vilciņa AneteSB2E+L+A
Liepāja
187.Vilnīte MaijaSB4Liepājas papīrs
Liepāja
188.Vilnīte RūtaSB1Liepājas papīrs
Liepāja
189.Vitāls DāvidsVB2Liepāja
190.Vitāls Mārtiņš-ArvīdsVB3Liepāja
191.  Vītols FilipsVB1Liepāja
192.Vižla-Arī-Barbians RaivoVB3Liepāja
193.  Zaicevs AkselsVB4Liepāja
194.  Zaicevs RalfsVB3Liepāja
195.Zakovica JeteSB3Liepāja
196.Zēbolde MartaSB3Liepāja
197.  Zemītis DamīrsVB3Liepaja
198.Zgirska ElīzaSB2Liepāja
199.Zgirska LuīzeSB1Liepāja
200.  Ziemele IevaSB3Liepāja
201.Zikmanis RobertsVB1Sprīdītis
Liepāja
202.  Zīriņš GvidoVB4Liepāja
203.  Zīverte MartaSB1Liepāja
204.  Zute AlinaSB2Liepaja

Liepājā deklarētie, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balode Karīna1 dalībnieksLiepāja
2.Bethere Elizabete1 dalībnieksLiepāja
3.Bethers Mārtiņš1 dalībnieksLiepāja
4.Bogdane Alise1 dalībnieksLiepāja
5.Bolšteina Ance1 dalībnieksA Team
Liepāja
6.Bolšteina Annika1 dalībnieksA Team
Liepāja
7.Bolšteins Artis1 dalībnieksA Team
Liepāja
8.Bolšteins Artūrs1 dalībnieksA Team
Liepāja
9.Brikmane Sanija1 dalībnieksLiepāja
10.  Burkevics Rikardo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
11.Cēbere Inese1 dalībnieksLiepāja
12.Drēziņa Madara1 dalībnieksLiepāja
13.  Drēziņš Oskars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
14.Edzajeva Anna1 dalībnieksLiepāja
15.Ekuzis Haralds1 dalībnieksLiepāja
16.Grigorenko Inta1 dalībnieksLiepāja
17.Grīnfīlde Katrīna1 dalībnieksLiepāja
18.Ivčenko Ģirts1 dalībnieksLiepāja
19.Ivčenko Katrīna1 dalībnieksLiepāja
20.  Jansone Jana1 dalībnieksLiepāja
21.Jekste Džastins1 dalībnieksLiepāja
22.Juvčenko Arina1 dalībnieksLiepāja
23.Kļeščovs Kristers1 dalībnieksLiepāja
24.Koteļva Jaroslavs1 dalībnieksLiepāja
25.Ķudis Armands1 dalībnieksLiepāja
26.Ķudis Rinalds1 dalībnieksLiepāja
27.Maškēvics Markuss1 dalībnieksLiepāja
28.  Meniķe Maija1 dalībnieksLiepāja
29.Miķelsone Madara1 dalībnieksLiepāja
30.Mīlberga Tīna1 dalībnieksLiepāja
31.Osvalde Endija1 dalībnieksLiepaja
32.Pētersone Linda1 dalībnieksLiepāja
33.Pinkule Loreta1 dalībnieksLiepāja
34.Potocka Kristīne1 dalībnieksLiepāja
35.  Rača Dace1 dalībnieksLIEPĀJA
36.Roziņa Amanda1 dalībnieksLiepaja
37.  Siliņa Madara1 dalībnieksBoss&Co
Liepāja
38.  Siliņš Ralfs1 dalībnieksBoss&Co
Liepāja
39.Siliņš Uģis1 dalībnieksBoss&Co
Liepāja
40.Simčaka Melānija1 dalībnieksLiepāja
41.Skerse Ilze1 dalībnieksLiepāja
42.  Skersis Gustavs1 dalībnieksLiepāja
43.Skoraja Jevgenija1 dalībnieksLiepāja
44.  Smiltniece Agnese1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)NŪJO AR VĒJU
Liepāja
45.Sotņičenko Katrīna-Patrīcija1 dalībnieksLiepāja
46.Stalte Rebeka-Sanija1 dalībnieksLiepāja
47.Stalte Rebeka-Sanija1 dalībnieksLiepāja
48.Ševčenko Nikola-Emīlija1 dalībnieksBērnu maratons
Liepāja
49.Šņore Elīna1 dalībnieksLiepāja
50.Šņore Gvido1 dalībnieksLiepāja
51.Šņore Līga1 dalībnieksLiepāja
52.Štolca Linda1 dalībnieksLiepāja
53.Vītola Sigita1 dalībnieksLiepāja
54.Zēbolde Anita1 dalībnieksLiepāja

Kopā pieteikušies: 523



Mežciema skrējiens