Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles | Saraksts

Liepāja, Mans skrējiens Latvijai, 2km bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK NOSKRIEN
Madona - Rīga
2.  Āboltiņa Anna-Rēzija1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
3.  Āboltiņa Zita1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
4.  Abramovs Arvils1 dalībnieksLiepāja
5.  Abramovs Inguss1 dalībnieksLiepāja
6.  Agatina Maija1 dalībnieksLiepāja
7.  Alseika Kalvis1 dalībnieksSPORTLAND "MĒRĶI"
Liepāja
8.Apiņa Samanta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
9.  Apšeniece Simona1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
10.  Atvara Elvija1 dalībnieksSPORTLAND
Liepāja
11.  Balode Airika1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
12.  Balode Simona1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
13.Bankevica Jūlija1 dalībnieksRiga
14.  Beikmanis Elvijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valmiera
15.  Beķere Luīze1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobele
16.  Bērziņa Eduards-Arvis1 dalībnieksSPORTLAND
Salaspils
17.  Bērziņa Sigita1 dalībnieksSPORTLAND
Salaspils
18.  Bērziņš Arnis1 dalībnieksSPORTLAND
Salaspils
19.  Bērziņš Roberts-Markuss1 dalībnieksSPORTLAND
Salaspils
20.  Bizauska Amanda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobeles novads
21.  Bome Krista1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
22.Borozinskis Dzintars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)kegums
23.Borozinskis Kaspars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)kegums
24.Borozinskis Kristaps1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)kegums
25.  Bračka Aiga1 dalībnieksSPORTLAND
Valmiera
26.  Brakovska Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
27.Brakovska Elizabete1 dalībnieksSprīdītis
Liepaja
28.Brakovska Marta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
29.  Brante Dženija1 dalībnieksLiepāja
30.Briedis KristapsĢimenes komanda, 3 dalībniekiliepaja
31.Brikmanis Rūdolfs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
32.  Bruzgule Daiga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
RĪGA
33.  Bruzgule Ieva1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
RĪGA
34.  Buče Māra1 dalībnieksSPORTLAND
Liepaja
35.Bumbiere Kristīne1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
36.Bumbiers Kristers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
37.  Burke-Burkevica Megija1 dalībnieksEstere
Liepāja
38.  Chuchunova Natalia1 dalībnieksRiga
39.  Čakstiņa Gunta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
40.  Čaupals Kārlis1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
41.  Čuvailovs Aleksejs1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
42.  Dadzis Māris1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
43.  Dadzis Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
44.  Damberga Baiba1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
45.  Dambergs Dāvis1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
46.  Dance Anna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Riga
47.Das Sherwin1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Riga
48.Dāsa Aleksandra1 dalībnieksRiga
49.Dāsa Kārina1 dalībnieksRiga
50.Dāss Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Riga
51.  Deķeris Uvis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepājas sporta skola- basketbols
Liepāja
52.  Deļiņinkaitīte Viktorija1 dalībnieksLiepāja
53.  Dreimanis Reinis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)lubsis@inbox.lv
Jelgava
54.  Eglītis Matīss1 dalībnieksLiepāja
55.  Ekuze Inga1 dalībnieksLiepāja
56.  Elksne Diāna1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
57.  Ezera Antra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Talsi
58.Feldmanis Emīls1 dalībnieksLiepāja
59.  Finka Elza1 dalībnieksLiepāja
60.  Finks Eduards1 dalībnieksLiepāja
61.  Finks Jēkabs1 dalībnieksLiepāja
62.  Freiberga Anete1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)BETONS
Rēzekne
63.  Frīdenberga Evija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ventspils
64.  Gabaliņš-Briška Kaspars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ķekava
65.  Galašina Anita1 dalībnieksSPORTLAND
Ulbroka
66.  Gamuņukova Lana1 dalībnieksLiepāja
67.  Garolis Mārtiņš1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
68.  Gilučs Olivers1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
69.  Glužģe Rūta1 dalībnieksEstere
Liepāja
70.  Grabovske Betija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
71.  Grase Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mazsalaca
72.Griniece Amanda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)LIEPAJA
73.  Grišāne-Pinkule Evija1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
74.Grošteina Elīna1 dalībnieksLiepāja
75.  Gubāte Danija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
76.  Gubāte Kintija1 dalībnieksGubāti
Kalngale
77.  Gubāte Megija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
78.  Gubāts Dailis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kangale
79.  Gubāts Miks1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gubāti
Kalngale
80.  Heniņa Evija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
81.  Indrikovs Māris1 dalībnieksRīga
82.  Ivanova Katrīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobele
83.  Ivanovska Annija1 dalībnieksSPORTLAND "MĒRĶI"
Liepāja
84.  Jākobsone-Šņepste Guna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
85.Jakovljevs Kermic1 dalībnieksasdf
Rīga
86.  Janeka Dace1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Nūjo ar vēju
Liep'aja
87.Janeks Renārs1 dalībnieksLiepāja
88.Janeks Ričs-Roberts1 dalībnieksLiepāja
89.  Jansone Katrīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Morici
Ikšķile
90.  Jansons Henrijs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
91.  Janševska Laura1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobeles novads
92.  Jaudzems Adrians1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Piramida Triathlon Club
Jūrmala
93.  Jaudzems Edvīns1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
94.Jenkova Oksana1 dalībnieksLiepaja
95.  Kalinauska Sigita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepaja
96.  Kalinauskis Arturs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepaja
97.Kalniņa Alise1 dalībnieksLiepāja
98.  Kandisa Krista1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
99.  Kāposta Alīna-Ginta1 dalībnieksLiepāja
100.  Katena Dagnija1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
101.  Kauliņš Harijs1 dalībnieksSPORTLAND
Gulbene
102.  Kauškals Jānis1 dalībnieksSPORTLAND
Smiltene
103.  Keine-Cine Dana1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
104.  Kirsānova Jogita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
105.  Kiseļeva Aiva1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
106.  Kmetjuks Andrejs-Dāvis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobele
107.  Kmetjuks Elvis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobele
108.  Kreinerte Zita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
109.  Krīgere Marta1 dalībnieksLiepāja
110.Krīgers Madars1 dalībnieksLiepāja
111.  Krivcova Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VeloRonis
Liepāja
112.  Krone Lūcija1 dalībnieksOlaine
113.Kugrēna Zane1 dalībnieksZ - Dancestudio
Liepāja
114.  Kukure Ginta1 dalībnieksSPORTLAND
Bauska
115.  Kulinska Agnese1 dalībnieksLiepāja
116.  Kunta Marita1 dalībnieksLiepāja
117.  Lapire Vanesa-Vendija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ezerkalnieši
Ķeipene
118.Lapsa Arita1 dalībnieksGulbene
119.  Lapsa Gvido1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Gulbene
120.  Laure-Rudīte Ilona1 dalībnieksSPORTLAND "MĒRĶI"
Ventspils
121.  Laurena Linda1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
122.Lazdāne Inga1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
123.Lazdāns Erlands1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
124.Lazdupe Guntra1 dalībnieksLiepāja
125.  Lejasmeiers Gints1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Liepāja
126.  Lejiņa Ieva1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
127.  Lepa Anastasija1 dalībnieksLiepāja
128.  Levica Nikola1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
129.  Liepiņa Anna1 dalībnieksLiepāja
130.  Ločmele Olita1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
131.  Ļaksa Kristers-Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobele
132.Ļucāne Baiba1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ādaži
133.  Madžuls Lauris1 dalībnieksSPORTLAND
Rēzekne
134.  Magurs Dāvis1 dalībnieksSPORTLAND
Valmiera
135.  Māliņš Gustavs1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Dobele
136.  Martinova Karīna1 dalībnieksSPORTLAND
Liepāja
137.  Maskoļūns Radivils1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ezerkalnieši
Ķeipene
138.  Maurīte-Šmite Sanita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
139.Mazina Darja1 dalībnieksRīga
140.  Meimere Lauma1 dalībnieksSPORTLAND
Bauska
141.  Mellace Karīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)MARATONA KLUBS
Rīga
142.  Mētere Madara1 dalībnieksSPORTLAND
Liepāja
143.  Mežvēvers Aivars1 dalībnieksSPORTLAND
Ogre
144.  Miklašēviča Inita1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
145.Miška Arta1 dalībnieksValka
146.  Morozova Lāsma1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
147.  Mortuleva Anastasija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Rīga
148.  Mortuleva Evelina1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Dance
Rīga
149.Muraškina Dana1 dalībnieksLiepāja
150.Naumčika Madara1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
151.  Neimanis Ivars1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
152.  Niedrīte Dita1 dalībnieksIecava
153.  Onzule Alise1 dalībnieksAlice & Oks
Rīga
154.  Ozola Anna-Marija1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
155.  Ozola Austra1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
156.  Ozola Baiba1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
157.  Ozola Grieta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
158.  Ozola Marta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
159.  Ozola Rūta1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
160.  Ozols Ernests1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
161.  Ozols Gustavs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
162.  Ozols Jēkabs1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
163.  Ozols Kārlis1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
164.  Ozols Māris1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
165.  Ozols Matīss1 dalībnieksVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
166.  Paulītis Markuss1 dalībnieks'Estere"
Liepāja
167.  Pelīte Elza1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Grobiņa
168.  Pence Dzintra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Talsi
169.  Pinkule Monta1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
170.  Pinkulis Jānis1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
171.  Pinkulis Pauls1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
172.  Pinkulis Sandijs1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
173.  Pole Agita1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
174.  Polis Karlis1 dalībnieksLiepāja
175.  Porciks Edgars1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)VSK Noskrien
Liepāja
176.  Priedītis Vilnis1 dalībnieksLYCONET
Rīga
177.  Puļļa Oskars1 dalībnieksSPORTLAND
Alūksne
178.  Rozenberga Laura1 dalībnieksLiepāja
179.  Rudzusieka Dace1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
180.  Ruģelis Mārtiņš1 dalībnieksSPORTLAND
Jūrmala
181.  Ruzule-Jaudzeme Agnija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jūrmala
182.  Sebeža Anita1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Nīkrāces pamatskola
Skrunda
183.  Sedvalde Agija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Valmiera
184.  Seiga Līga1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
185.  Sietiņsone Santa1 dalībnieksLiepāja
186.  Sietiņsons Miķelis1 dalībnieksLiepāja
187.  Sietiņsons Pēteris1 dalībnieksLiepāja
188.  Skārda Dzintra1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)JaunJelgava / VSK Noskrien
JaunJelgava
189.Skudrītis Rolands1 dalībnieksVTA
Liepāja
190.  Smane Kate1 dalībnieksValka
191.Smans Emīls-Dāvis1 dalībnieksValka
192.  Sokolovskis Aleksandrs1 dalībnieksLiepāja
193.  Sokolovskis Sandis1 dalībnieksLiepāja
194.  Sokolovskis Sergejs1 dalībnieksLiepāja
195.  Sorokina Sandija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Ventspils maratona klubs
Durbe
196.  Spalviņa Marika1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)individuāli
Jēkabpils
197.Spalviņš Ivo1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Individuāli
Jēkabpils
198.  Sparāne Sanita-Ieva1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SPORTLAND
Rīga
199.  Stelps Krists1 dalībnieksLiepāja
200.  Stelps Ronijs1 dalībnieksLiepāja
201.  Straukmanis Jānis1 dalībnieksSPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
202.  Strujeviča Krista1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Alsunga
203.  Šēna Ērika1 dalībnieksEstere"
Liepāja
204.  Šildere Madara1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
205.  Šmits Artis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga
206.Štefans Eduards1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Saldus
207.  Šteinbergs Jānis1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
208.  Šuļga Ruslans1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Maratona klubs/Liepāja
Liepāja
209.  Tiltiņš Ārons1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Mežinieku psk./#AWARDskrien
Jaunbērze
210.  Timbra Iveta1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
211.  Timbra Mareks1 dalībnieksLiepāja
212.  Tolmačova Elīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
213.  Tolmačova Elīza1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
214.  Tolmačova Selīna1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
215.  Treide-Neimane Zane1 dalībnieksSPORTLAND "MĒRĶI"
Rīga
216.  Turčina Aiga1 dalībnieksSPORTLAND
Rīga
217.  Turčina Zane1 dalībnieksSPORTLAND
Riga
218.  Upenieks Gundars1 dalībnieksSPORTLAT
Rīga
219.  Valtere Ilze1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
220.  Viltrake Katrīna1 dalībnieksSPORTLAND
Liepāja
221.  Vītola Anita1 dalībnieksLiepāja
222.  Vītola IlzeĢimenes komanda, 2 dalībniekiLiepaja
223.  Vītola Tīna1 dalībnieksLiepāja
224.  Vītols Gatis1 dalībnieksLiepāja
225.  Vītols Miks1 dalībnieksLiepāja
226.  Vološčuks Mārtiņš1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
227.  Zariņa Laura1 dalībnieksRožlejas skrien!
Džūkste
228.  Zariņš Emīls1 dalībnieksRožlejas skrien!
Tukums
229.  Zauka Daniels1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)liepāja
230.  Zauka Kitija1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
231.  Zenkovs Sergejs1 dalībnieksEstere
Liepāja
232.  Zīriņš Gvido1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Liepāja
233.  Zvirbule Linda1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)SK Katrīna
Kuldīga
234.  Zvirbulis Alens1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Zvirbuļi
Kuldīga
235.  Zvirbulis Andis1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Zvirbuļi
Kuldīga
236.  Zvirbulis Emīls1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Zvirbuļi
Kuldīga
237.  Žarovska Laila1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Jelgava
238.  Ždaņenko Jeļena1 dalībnieks (ja reģistrējāties arī citā distancē)Rīga

Kopā pieteikušies: 238



Noķer vēju